Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Koliko stanejo preizkusne tablice?

Soleil
24.10.2006, 17:54
Koliko je cena za preizkusne tablice z veljavnostjo 5 dni s tem da je obvezno zavarovanje že plačano?

rhino17mar
24.10.2006, 17:59
najbolje je,da pokličeš na amzs in vprašaš...:2thumbs:

Soleil
24.10.2006, 18:31
najbolje je,da pokličeš na amzs in vprašaš...:2thumbs:

AMZS ob tej uri ne dela, ma pa preveč zanima da bi čakala do jutri...

Koliko stane izdaja preizkusnih tablic in taksa mi je jasno... bolj me zanima, koliko te stanejo, če imaš zavarovanje plačano in rabiš par preizkusnih, zato ker so ti nekje na drugem koncu države "ta prave" ukradli. Stanejo v tem primeru cca. 3.000,00 SIT?

dzuko
25.10.2006, 07:48
Hm..Soleil..prvo kot prvo, res bi lahko magar na AMZS poklical/a, kjer verjetno delajo 24 ur, drugače pa en hiter klik http://www.google.si/search?hl=sl&q=cena+preizkusnih+tablic&btnG=Iskanje+Google&meta= ponuja čudeže..ne morš verjet a?..no in če pogledaš na prvi link, vidiš da je ne vem vloga 850 sit pa pol tablice malo več kot jurja pa pol pa mislim da plačaš še upravno takso..

Za kej več (koliko časa trajajo, kakšni so pogoji, ipd) pa ne bom(o) drugi podpirali tvoje nesposobnosti (beri lenobe)...drugič raje najprej pomisli, kje bi bilo najbolj pametno iskati odgovor na svoja vprašanja...

Soleil
25.10.2006, 08:11
Hm..Soleil..prvo kot prvo, res bi lahko magar na AMZS poklical/a, kjer verjetno delajo 24 ur, drugače pa en hiter klik http://www.google.si/search?hl=sl&q=cena+preizkusnih+tablic&btnG=Iskanje+Google&meta= ponuja čudeže..ne morš verjet a?..no in če pogledaš na prvi link, vidiš da je ne vem vloga 850 sit pa pol tablice malo več kot jurja pa pol pa mislim da plačaš še upravno takso..

Za kej več (koliko časa trajajo, kakšni so pogoji, ipd) pa ne bom(o) drugi podpirali tvoje nesposobnosti (beri lenobe)...drugič raje najprej pomisli, kje bi bilo najbolj pametno iskati odgovor na svoja vprašanja...

To že vse vem ... zanimalo me je tisto v zvezi z zavarovanjem. Pa nič ne de ... na tem forumu pa itak ne zveš odgovora na resna vprašanja. Na vprašanje o varanju pa recimo vsi vse vedo :veryevil: .

alessy
25.10.2006, 08:34
Jaz ko sem kupoval avto v avtohiš pred pol letai, mi je povedal, da bi me preizkusne tablice prišle okol 8 jurjev. Zdaj če imaš zavarovanje plačano ne vem a je kaj manj, vglavnem mene bi takrat tolk prišlo.

Soleil
26.10.2006, 09:01
No, stanejo 3500 ... da boste vedeli.

mrjerry
26.10.2006, 09:12
To že vse vem ... zanimalo me je tisto v zvezi z zavarovanjem. Pa nič ne de ... na tem forumu pa itak ne zveš odgovora na resna vprašanja. Na vprašanje o varanju pa recimo vsi vse vedo :veryevil: .

Zanimivo, da potem tukaj to sprasujes, kljub temu, da ves, kaksna je scena.

Soleil
26.10.2006, 09:20
Zanimivo, da potem tukaj to sprasujes, kljub temu, da ves, kaksna je scena.

Saj ne bom več ... ;)

Andreea
27.10.2006, 07:31
No, stanejo 3500 ... da boste vedeli.

Danke son... :D naslednjic ne bomo vec vprasali... :rolling:
:clown: