Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nekdanjemu direktorju Enrona 24 let zapora

BMX
24.10.2006, 18:28
Okrožno sodišče v Houstonu je nekdanjega generalnega direktorja propadlega ameriškega energetskega velikana Enron Jeffreyja Skillinga zaradi prevare, zarote in zlorabe notranjih informacij v enem največjih gospodarskih škandalov v ameriški zgodovini v ponedeljek obsodilo na 24 let in štiri mesece zapora.Link (http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,36,166799)

buba
24.10.2006, 18:56
Okrožno sodišče v Houstonu je nekdanjega generalnega direktorja propadlega ameriškega energetskega velikana Enron Jeffreyja Skillinga zaradi prevare, zarote in zlorabe notranjih informacij v enem največjih gospodarskih škandalov v ameriški zgodovini v ponedeljek obsodilo na 24 let in štiri mesece zapora.Link (http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,36,166799)---v Sloveniji, pa nic...:clown: --moram rect, da tokrat kapo dol, pred Americani,ceprav se mi zdi , da je morda kazen za "mnozicnega morilca", se nekolko prenizka -- no ja za nase sodne patetike, je se vedno "barvna televizija"...:approve:

BMX
24.10.2006, 19:32
Ja, res je. Čeprav je marsikaj gnilega v ameriškem kapitalizmu, zna ta tudi sankcionirati "odklone".........

mertseger
24.10.2006, 19:40
pri nas pa nič nič nič............:mad:

buba
24.10.2006, 20:20
Ja, res je. Čeprav je marsikaj gnilega v ameriškem kapitalizmu, zna ta tudi sankcionirati "odklone".........--seveda, samo po tem, ko je smetana ze pobrana...:clown: --pa vseeno , pohvala z moje strani...:approve:

Jelengar
24.10.2006, 20:29
Ce bi se kaj takega slucajno zgodilo v Sloveniji (kar je sicer popolnoma nemogoce), bi ga pa predsednik drzave Drni nemudoma pomilostil. :rolling:

BMX
24.10.2006, 20:31
--seveda, samo po tem, ko je smetana ze pobrana...:clown: --pa vseeno , pohvala z moje strani...:approve:
Malo težko bi ga ujeli s prstom namočenim v smetano.........

buba
24.10.2006, 21:08
Malo težko bi ga ujeli s prstom namočenim v smetano.........-- ah ja -- to je zelo podobno zgodbi o WTC- ju in gdo je pred napadom prodal delnice -- tako pac je --- obstiojajo luzerji in winerji -- ceprav hvala bogu --- smo na parah vsi nagi...:veryevil:

buba
24.10.2006, 21:09
Ce bi se kaj takega slucajno zgodilo v Sloveniji (kar je sicer popolnoma nemogoce), bi ga pa predsednik drzave Drni nemudoma pomilostil. :rolling:-- hja -- pri Kovacicu, niti ni bilo tako brez-osebno -- konec, koncev je pa KOvacic, kar nekaj naredil za NG...;)

Mikimuster5
25.10.2006, 06:24
Zato pa je Amerika danes (edina) velesila, mi smo pa tam kjer smo. :dontknow:

Pozabil si povedat da ne samo aresta tudi preko 40 milijonov dolarjev kazni bo plačal. :approve:

BMX
25.10.2006, 06:29
Pozabil si povedat da ne samo aresta tudi preko 40 milijonov dolarjev kazni bo plačal. :approve:
Vse je v članku. Jaz sem pač samo copy-paste prvi del.........