Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kdo je vasa izjema?

mrjerry
26.10.2006, 15:59
Naceloma ima vsakdo svoje osebne preference glede tega, kaj mu je vsec. Jaz obozujem zenske z dolgimi ravnimi lasmi naravne barve (po moznosti zelo svetle ali zelo temne), bolj `rodnih' oblin in bolj mehkih potez. Ce ima rahlo posevne oke sem pa ze popolnoma mehak (oz. trd :clown: ). Da bo vsem jasno, o cem govorim, omenimo Alenko Vidic, pri cemer bi se striktno omejil samo na izgled. Mogoce nekoliko preferiram zenske z malo temnejso kozo, ki ne zardevajo prevec ocitno. Pustimo karakter in preostalo ob strani.

Sem in tja pa mi izstopijo oci tudi na kaksni, ki je popolno nasprotje tega. Lahko je random na ulici ali pa na TVju. Ker pa sem debil za imena, si jih obicajno ne zapomnim. Ce se torej spomnim kaksne izjeme, ki bi jo lahko navedel kot primer, jo bom :shy:.

Imate tud vi kaksne tovrstne izjeme?

Eko, spomnil sem se Cody Milo... Praviloma so mi kratki lasje pri zenskah najvecji turn off, ampak pri njej bi naredil izjemo :shy:
http://www.sportyone.com/servlets/firebolt?object=148952

Pa Stacy Kibler. Naceloma meni cisto nevsecen face, presuha, kvaziglamurozna... Pa me vseen zascemi :blush:
http://www.celebsinc.com/pictures/StacyKeibler/nude/stacy_keibler_008.jpg

mrjerry
26.10.2006, 16:18
Ok, pa le kako sem lahko pozabil na Adriano Sage :shy:

TuNina
26.10.2006, 16:21
jaz pa nimam nobenega tipa dečkov, na katere bi se palila.. torej so vsi izjeme. al pa noben.

fancy
26.10.2006, 17:15
Sandra Bullock definitivno :blush: pa Jodie Foster tudi :blush: :approve:

Morena
26.10.2006, 18:27
Eko, spomnil sem se Cody Milo... Praviloma so mi kratki lasje pri zenskah najvecji turn off, ampak pri njej bi naredil izjemo :shy:
Omg, temu bi jaz rekla sfalirana operacija jošk. Kakšne ima, pa kje ima bradavico... ne morem se nehat režat. :D

Drugače pa tudi jaz nimam kakšnega posebnega tipa moških... ko vidim, vem... ta mi je všeč, ta pa ne. Slednjih je ponavadi bistveno več.

popka
26.10.2006, 19:57
men so pa temni moški všeč....in koža in lase pa primerna višina. je pa že moj dragi npr. dokaz, da obstajajo izjeme tut pr men (o.k., sej ni blondinc, sam črn pa lih ni...pa še las nima:clown: ).

od znanih mi je pa ( pojmanimam zakaj, sam mi res je) všeč brad pitt:D ....pa je blond oz svetlo rjav:)

nikol mi pa ne more potegnt tip s totalno arijskimi značilnostmi (ibr blond, svetla koža, ...):dontknow:

_lunca_
26.10.2006, 20:00
stvar vsakega posameznika...

biba
26.10.2006, 22:28
....Sašo Peče,.....na tu se pa vse konča,..ker se začnem slinit:clown:

nishu
27.10.2006, 00:47
Jaz sem se s svojo izjemo poročila in mi je blaaaaaaznooooo najjjjleeepši!
(Prej prisegala na svetlo svetlo vse, moj je pa en precej temen tujec, hihi)

roxa
27.10.2006, 06:53
Naceloma ima vsakdo svoje osebne preference glede tega, kaj mu je vsec. Jaz obozujem zenske z dolgimi ravnimi lasmi naravne barve , bolj `rodnih' oblin in bolj mehkih potez. Ce ima rahlo posevne oke sem pa ze popolnoma mehak (oz. trd :clown: ).

:blush: ...potem pa boljš, da me ne srečaš;)

a to mormo povedat za ženske ali moške...
bom povedala za slednje....običajno padem na tipe ki znajo gledat žensko (to ne znam povedat drugače)...OČI to me pokoplje...tak pogled kot ga ma Mickey Rourke ali Norton pa Willis,Finnes...pa Jude...to so znani primeri....da ne rečem, da me vzburja tud kakšen tak, ki ni po mojem recimo Marquez (fuzbaler)-ma fejst dečko je:Pkar je neobijačno zame, ker mi temni tipi običajno niso:shy: ....kar se tiče telesa...suhih spolh ne pogledam-mora bit nekaj za v roke vzet...

pa še neki...strašno so mi všeč moški ki imajo malo irskega privdiha...pa sploh ne vem zakaj...to začutim in potem se pozaninam in izvem, da ima irske korenine:blush:

Soleil
27.10.2006, 06:56
Jaz obozujem zenske z dolgimi ravnimi lasmi naravne barve (po moznosti zelo svetle ali zelo temne), bolj `rodnih' oblin in bolj mehkih potez. Ce ima rahlo posevne oke sem pa ze popolnoma mehak (oz. trd :clown: ).

Erika Žnidaršič?

mrjerry
27.10.2006, 07:46
Omg, temu bi jaz rekla sfalirana operacija jošk. Kakšne ima, pa kje ima bradavico... ne morem se nehat režat. :D

Drugače pa tudi jaz nimam kakšnega posebnega tipa moških... ko vidim, vem... ta mi je všeč, ta pa ne. Slednjih je ponavadi bistveno več.

Enkrat za spremembo se skusaj drzat teme. Ne govorimo o perfektnih babah ampak takih, ki so nam vsec. :kisses: :D

mrjerry
27.10.2006, 07:48
Erika Žnidaršič?

OMG, hell no

Aja... zenske, ki imajo velik nos, tud mi tud niso v prvem planu... but then again, spet vem za eno izjemo, ampak je ne poznate.

lady_lucifer
27.10.2006, 08:08
nimam nekih izjem, ker tud pravil nimam:)

temp64
27.10.2006, 08:21
jaz bi pa vsako, brez izjeme, razen telih dveh

Pa Stacy Kibler. Naceloma meni cisto nevsecen face, presuha, kvaziglamurozna... Pa me vseen zascemi :blush:

D' Andre
27.10.2006, 10:51
Neumnost, ko folk pravi da ni pravil... Dej dej... Kera baba bi pa shodila z enonogim, škrbastim dedcem brez keša hehe? Razen seveda če je sama taka. Js se lahko omejim na kilažo - bejba z več kilami od mene lahko avtomatično odpika, ker me fizično nikakor ne more privlačiti, pa je loh še tko dobra duša. Kratkolase tud men ne potegnejo. Tista, ki me je najbolj obnorela, je rahlo spominjala na Neve Campbell. Je bla kul, sproščena, sexy, iskrena, nasmejana bejba s konkretno postavo - nobenih znakov anoreksije ali pa debelosti, res super postava, kul laski, polne ustnice, lep nasmeh, rjave očke ko srnica... V postelji me je pozitivno presenetila, včasih me je dobesedno nabrisala, včasih se je popolnoma prepustila... Eh... Roxa, kje siii?!

iri
27.10.2006, 12:10

Samo zaradi tvojega komentarja sem šla pogledat slike in se tudi že par minut hahljam nad sfaljenostjo tistih obupnih joškov :D :D

Da pa ne bom čisto off topic, bom glede teme posvojila TuNino stališče. :approve: :shy:

roxa
29.10.2006, 17:11
:blush: ...potem pa boljš, da me ne srečaš;)

a to mormo povedat za ženske ali moške...
bom povedala za slednje....običajno padem na tipe ki znajo gledat žensko (to ne znam povedat drugače)...OČI to me pokoplje...tak pogled kot ga ma Mickey Rourke ali Norton pa Willis,Finnes...pa Jude...to so znani primeri....da ne rečem, da me vzburja tud kakšen tak, ki ni po mojem recimo Marquez (fuzbaler)-ma fejst dečko je:Pkar je neobijačno zame, ker mi temni tipi običajno niso:shy: ....kar se tiče telesa...suhih spolh ne pogledam-mora bit nekaj za v roke vzet...

pa še neki...strašno so mi všeč moški ki imajo malo irskega privdiha...pa sploh ne vem zakaj...to začutim in potem se pozaninam in izvem, da ima irske korenine:blush:

bom dodala svojemu postu še nekaj....

rajca me Sašo Hribar:blush: .....on je recimo izjema, sam je tolk fu.kiš:blush: :dontknow:
potem je tu še Leonardo di Caprio-enostavno je tko smotan, da bi ga dala dol...

drugač pa, đeri Stacy sploh ni slaba...
http://http://www.celebsinc.com/pictures/StacyKeibler/nude/stacy_keibler_011.jpg

nekdoski
09.11.2006, 10:51
Visoka (180+) z neskoncnimi nogami. Kaksna odbojkasica :).

grofica
09.11.2006, 15:30
Visok, Postaun, črn.....pa Koža Mu More Dišat...

Aldebaran
09.11.2006, 17:09
Angelina Jolie.

Nodika
09.11.2006, 17:23
Naceloma ima vsakdo svoje osebne preference glede tega, kaj mu je vsec. Jaz obozujem zenske z dolgimi ravnimi lasmi naravne barve (po moznosti zelo svetle ali zelo temne), bolj `rodnih' oblin in bolj mehkih potez. Ce ima rahlo posevne oke sem pa ze popolnoma mehak (oz. trd :clown: ). Da bo vsem jasno, o cem govorim, omenimo Alenko Vidic, pri cemer bi se striktno omejil samo na izgled. Mogoce nekoliko preferiram zenske z malo temnejso kozo, ki ne zardevajo prevec ocitno. Pustimo karakter in preostalo ob strani.

Sem in tja pa mi izstopijo oci tudi na kaksni, ki je popolno nasprotje tega. Lahko je random na ulici ali pa na TVju. Ker pa sem debil za imena, si jih obicajno ne zapomnim. Ce se torej spomnim kaksne izjeme, ki bi jo lahko navedel kot primer, jo bom :shy:.

Imate tud vi kaksne tovrstne izjeme?

Joj pa res Đeri, ke si našel te dve. Prav groteskno zgleda tisto oprsje...:nonono:
Ja, za strašit dekleta, ki sanjajo o lepotnih popravkih..:D

Pri meni je tkole. Jaz imam rada zabavne fante. Resnično mi je čisto vseeno kako fant zgleda. :approve:

(no dišati mi mora, to drži)

Z Magnificom al pa Zrnecem bi šla tut do.....majke mi.:D :approve:

mrjerry
10.11.2006, 06:32
Nisem ju nasel, oni sta nasli mene :cool:

Nodika
10.11.2006, 07:36
Nisem ju nasel, oni sta nasli mene :cool:

No upam, da se ti uspe rešit! :rolling:

La-di-da
10.11.2006, 09:53
Zrnec je kr hud, ja. Zadnjič sem gledala oddajo Tarča in mi je un tipo ˝Kosova komisija˝ (ne spomnim se njegovega imena), mi je deloval iber seksapilen, kljub temu, da je dvakrat starejši od mene. No, seksapilen mi je oblečen, slečen mi verjetno ne bi bil več, da smo si na jasnem.

Na cesti pa itak! tipi z očali, >180cm, temni, z nepreveč suhimi nogami, mogoče malo na O in dobro ritko(polno, okroglo, tako da me prime, da jo primem). Tak primerek je bil en moj asistent,ki me je učil. A je treba povedat, da sem bila prisotna na vsaki uri? ;)

zverina
10.11.2006, 11:43
Visok, Postaun, črn.....pa Koža Mu More Dišat...

po čem mu mora dišat?:shy:

Drugač od slovenskih javnih oseb mi je všeč Eva Irgl.:blush:

Od tujih pa .....una pevka od Cranberrys mi zloooo prikupna:love: Dolores O"riordan al nekaj takega je.:veryshy: ...no ona mi je sinonim ženske lepote.:blush:

grofica
11.11.2006, 13:44
po čem mu mora dišat?:shy:

Drugač od slovenskih javnih oseb mi je všeč Eva Irgl.:blush:

Od tujih pa .....una pevka od Cranberrys mi zloooo prikupna:love: Dolores O"riordan al nekaj takega je.:veryshy: ...no ona mi je sinonim ženske lepote.:blush:

NE VEM GLIH PO ČEM...KOŽA MU MORA DIŠAT...PA NE PO PARFUMU:veryevil: :rolling:

BOLIMEKURECKERESOTEPUŠEČ:mad: :mad: :nonono:

zverina
11.11.2006, 15:47
že vem po čem mora dišat!:approve:

Po žverci, enotedenskem švicu pa mal po čebuli in pravkar popitem pivu.:2thumbs: , zaželjene so pa tud izrazito vidne nosne dlačice.:approve:

Sem se zmotu?;)

grofica
11.11.2006, 18:29
že vem po čem mora dišat!:approve:

Po žverci, enotedenskem švicu pa mal po čebuli in pravkar popitem pivu.:2thumbs: , zaželjene so pa tud izrazito vidne nosne dlačice.:approve:

Sem se zmotu?;)

...RAZN PR DLAČICAH:blush: :blush: :blush:

temp64
12.11.2006, 17:17
http://img376.imageshack.us/img376/7900/nikewo2.jpg

PoisonIvy
12.11.2006, 19:44
tempka prec me dej dol:mad: :mad: :mad:

sliko mislem :blush: :D

men so všeč taki dedci kt je temp..... sam z mal več dnarja :D
drgač pa.... vsi mamo neke ideale.... poročimo se pa pol sigurn s čistim nasprotjem....

sug@r b@by
26.12.2006, 09:33
mene očke začarajo..vedno sem palila na to...sj mam še druge kriterije, sm po svojih izkušnjah lahk rečem, da bolj kot sem iskala takšnega, ki je bil podoben mojmu idealu, manj sreče sem imela...tko da se rajši pustim presenetit, kdo me bo naslednji začaral;)

zverina
27.12.2006, 10:35
Ok, pa le kako sem lahko pozabil na Adriano Sage :shy:

Kdo je Adriana Save?

Jst sem za uno pevko od dua Roxette.:2thumbs:

summer
27.12.2006, 11:52
hm....zanimivo vprašanje......čist vizuelno?.........
lepa koža, skrivnostev pogled(Michael Madsen stile), visok,lepe zobe,........tisto nekaj, ko me pogleda vglavnem

Aleksander Vidmar
27.12.2006, 14:38
Hja .. meni je Katarina Čas prav všeč ;)

cliena
28.12.2006, 20:22
mene očke začarajo..vedno sem palila na to...sj mam še druge kriterije, sm po svojih izkušnjah lahk rečem, da bolj kot sem iskala takšnega, ki je bil podoben mojmu idealu, manj sreče sem imela...tko da se rajši pustim presenetit, kdo me bo naslednji začaral;)
Učke to ja. Njegov pogled...:P

clea
28.12.2006, 20:37
Moja izjema - Edward Norton.
Če bi ga srečala kje naulici, pa da ne bi bil znan se ne bi dvakrat ozrla za njim. Sam ma tipo neki v seb, en poseben šarm. Čeprav v American History mi ni bil všeč njegov imidž, bolj mi je f.ukiš tak nedolžen look kokr ga je mel rečmo v Primal Fear.

zverina
30.12.2006, 12:34
jaz še k mojmu spisku dodam Joan Baez v mladih letih.

veska
30.12.2006, 15:50
peter mankoč--hudooooooooo pa miran stanovnik.........:2thumbs:

cliena
30.12.2006, 18:15
peter mankoč--hudooooooooo pa miran stanovnik.........:2thumbs:
:shy: men pa ta2 nista neki ekstra...;)