Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Obupana

Lana2
26.10.2006, 20:48
Moja zgodba je takšna.S fantom sva skupaj že šest let.Bilo je veselo in žalostno......ampak zadnje leto je bilo obupno......ni me tepel.....me pa je verbalno napadal.( kakšna sem....svinja,****a.....itd.)Na prvo mesto postavljal svoje kolege in svojo mamiko.....Tega je bilo meni počasi dovolj in sem se zapletla z nekim fantom prek neta.Istočasno pa sem spoznala še enega fanta na netu,ki sem mislila da mi je prijatelj,kot sem bila jaz njemu kolegica.Vse sem mu ispričala o mojem fantu in o tem ko sem ga spoznala na netu.Ta dečko je iskoristil mojo šibkost in vse sprintal in poslal mojemu fantu.Močno sva se sprla in se razšla.Skupaj nisva bila 14 dni.Nakar me je poklical in sva se dobila in se pomenila.Ljubezen se je spet rodila,ljubim ga še bolj kot prej.On je hotel da ostaneva skupaj.In tako sva skupaj....moram pa povedati,da se je zelo spremenil....čudno se obnaša do mene,me pokliče dvakrat na dan...ampak na smse ne odgovarja.....rekel mi je celo,ko je bil brez mene da mu je bilo bolje,da se ga je vsaj napil.Hotela sem spet prekiniti....a veze noče prekiniti,pravi da me ima rad.Rada bi mu dala svobodo,a jo noče sprejeti.Noče končati z mano.Kaj naj storim????Aja še to unega tipa prek neta nisem nikoli spoznala,sva se tipkala samo.

Hvala

DjCanon
26.10.2006, 21:34
po moji presoji tipo nima razčiščenih pojmov...ne ve oz se ne zaveda kaj govori v danem trenutku...ker dejstvo je da tebe hoče met in hoče met svobodo to pa nikakor nebo šlo...je pa res da vajina zgodba je kar "lepa" ...kar se pa unga modela z neta tiče je budala ker se je ne fer obnašal do tebe.
pogovorita se še 1x pa poskušajta najt primerno rešitev za oba...edino tako bosta bila oba srečna...druge ni

Lana2
26.10.2006, 21:41
hvala ti lepa! Da imaš prav,rad bi imel svobodo...veš šest let ni šel nikamor vun...in zdaj se ga je dodobro spet naseval srečal stare kolege....

nattka
26.10.2006, 21:52
zakaj takrat, ko ima nekdo vsega dovolj ... namesto da se zapleta z drugimi ... ne sede za mizo, pove, da je zadeva taka in taka, vstane in odide ...

nato v samoti in na miru razmisli, kaj bi bilo v danem trenutku najbolje ... kaj sploh želi in pričakuje od partnerja ... kje sam/a dela napake ... kaj je tisto, česar v zvezi nikoli več ne bi dovolil/a ...
in šele potem se ponovno spusti v zvezo ...

iz zmedenega prispevka sem dešifrirala, da si spoznala 2 fanta na netu ... z enim si se zapletla, drugi pa je to poročal tvojemu fantu ...
zdaj bi rada svobodo ampak ga vseeno ljubiš še bolj kot prej ...
sploh sama veš, kaj bi rada ?

sploh pa, kako lahko o osebnih stvareh govoriš s popolnimi neznanci in kako lahko ti neznanci tvojemu fantu pošiljajo pošto ???
ne samo da si naivna, še trapasta si po vrhu ... sori, a tole mi pade na pamet ko te berem ...

lady_lucifer
26.10.2006, 21:54
Moja zgodba je takšna.S fantom sva skupaj že šest let.Bilo je veselo in žalostno......ampak zadnje leto je bilo obupno......ni me tepel.....me pa je verbalno napadal.( kakšna sem....svinja,****a.....itd.)Na prvo mesto postavljal svoje kolege in svojo mamiko.....Tega je bilo meni počasi dovolj in sem se zapletla z nekim fantom prek neta.Istočasno pa sem spoznala še enega fanta na netu,ki sem mislila da mi je prijatelj,kot sem bila jaz njemu kolegica.Vse sem mu ispričala o mojem fantu in o tem ko sem ga spoznala na netu.Ta dečko je iskoristil mojo šibkost in vse sprintal in poslal mojemu fantu.Močno sva se sprla in se razšla.Skupaj nisva bila 14 dni.Nakar me je poklical in sva se dobila in se pomenila.Ljubezen se je spet rodila,ljubim ga še bolj kot prej.On je hotel da ostaneva skupaj.In tako sva skupaj....moram pa povedati,da se je zelo spremenil....čudno se obnaša do mene,me pokliče dvakrat na dan...ampak na smse ne odgovarja.....rekel mi je celo,ko je bil brez mene da mu je bilo bolje,da se ga je vsaj napil.Hotela sem spet prekiniti....a veze noče prekiniti,pravi da me ima rad.Rada bi mu dala svobodo,a jo noče sprejeti.Noče končati z mano.Kaj naj storim????Aja še to unega tipa prek neta nisem nikoli spoznala,sva se tipkala samo.

Hvala

kaj pa TI hoces?:dontknow:

biba
26.10.2006, 22:26
..nič ne razumem,..kdo.. ,.koga,..zakaj,..kar naenkrat imaš iz stavka v stavek več fantov:shy:

...se opravičujem,....

temp64
27.10.2006, 03:24
.... zgodba je takšna...........

ja..

PoisonIvy
27.10.2006, 06:57
midva s tempko sva skupej že več kot 2 leti... najina veza laufa odlično:approve: ......v tem času sem mu dala vso svobodo ki jo ženska premore dati, sprejela sem v zakup njegovo ženo:shy: , dva otroka, vnukinjo in mačkona, mu dovolila da se po želji napije kolkorkrat hoče, mu dovolila da ima poleg mene tudi druge prijateljice in prijatelje in mu stala vedno ob strani v težkih trenutkih ....

tudi on je sprejel v zakup mojega fanta, mi dovolil prijateljevanje z drugimi moškimi, mi dovolil žurke z mojimi kolegicami in mi dovolil (kar je bilo za najino vezo ključnega pomena) moje izlete na Mauricijus:D :D :D

upam da si iz mojega prispevka izluščla bistvo ------ pusti fanta na svobodi in pejt za en mesec na mauricijus:D :D :D

Soleil
27.10.2006, 07:02
Če bi se rada razšla z njim, mu to povej in ga zapusti, pa če se on strinja ali ne.

freya
27.10.2006, 07:04
sej je še kje drugje fajn
jaz bi te poslala na korčulo

PoisonIvy
27.10.2006, 07:10
sej je še kje drugje fajn
jaz bi te poslala na korčulopreblizu

lahko za njo pride :D :D :D

temp64
27.10.2006, 08:07
midva s tempko sva skupej že več kot 2 leti... najina veza laufa odlično:approve: ......v tem času sem mu dala vso svobodo ki jo ženska premore dati, sprejela sem v zakup njegovo ženo:shy: , dva otroka, vnukinjo in mačkona, mu dovolila da se po želji napije kolkorkrat hoče, mu dovolila da ima poleg mene tudi druge prijateljice in prijatelje in mu stala vedno ob strani v težkih trenutkih ....

tudi on je sprejel v zakup mojega fanta, mi dovolil prijateljevanje z drugimi moškimi, mi dovolil žurke z mojimi kolegicami in mi dovolil (kar je bilo za najino vezo ključnega pomena) moje izlete na Mauricijus:D :D :D

upam da si iz mojega prispevka izluščla bistvo ------ pusti fanta na svobodi in pejt za en mesec na mauricijus:D :D :D

:blush: :kisses:

jons
31.10.2006, 22:11
Lana ....pocasi se mi dozdeva da si kompliciran clovek. Un pa tist pa tret pa ....
Nocem te napadat pa ne trdim da zate velja sam...........so ljudje ki zmeraj najdejo probleme. Tudi ko jih ni si jih ustvari ker ne more brez. Ne trdim da si taka sam po tezavah ki jih opisujes me je kar minilo da bi se poglobil in pomagal z nasvetom.
Brez zamere pa srecno....z fantom...z bivsim...z drugim....trtjim.............

nattka
01.11.2006, 08:44
Lana ....pocasi se mi dozdeva da si kompliciran clovek. Un pa tist pa tret pa ....
Nocem te napadat pa ne trdim da zate velja sam...........so ljudje ki zmeraj najdejo probleme. Tudi ko jih ni si jih ustvari ker ne more brez. Ne trdim da si taka sam po tezavah ki jih opisujes me je kar minilo da bi se poglobil in pomagal z nasvetom.
Brez zamere pa srecno....z fantom...z bivsim...z drugim....trtjim.............

:approve: :approve:

La-di-da
02.11.2006, 16:25
Čuj Lana, jst bom začela sumit, da si tip in da se delaš norce na tem forumu. :rolling:

Dej še enkrat preber vse tvoje teme, ki si jih odprla.
Prva tema:Tip te spolno nadleguje med spanjem.
Druga tema:nasilen je med seksom.
Tretja tema:biti ali ne biti.
Naj me koklja brcne, če res nisi ena zblojena baba, ki nima lastne hrbtneice. Če sem prav prebrala in dojela tvoj problem, je tudi tale tvoj tip brez hrbtenice, grobost izkorišča le za imiđ. Lana, vrana vrani ne izkljuje oči. Po moje, je kr prav, da skupaj, ker sta rojena, da sta skupaj in odgovor na tvoje vprašanje:VZTRAJAJTA! Ko se boš naveličala vztrajat zraven njega, ga boš z lahkoto zapustila. Do takrat boš pa nas gnjavla s svojim problemom, ki ga ni. :evil: :veryevil: :2thumbs: :clown: :rolling:

baby
02.11.2006, 22:38
Ne morm rečt, da sm mela tako izkušnjo, je blo pa meni dovolj bad, da sm se odločla da tipa ne vzamem več nazaj. Tko je blo...Hodila sva eno leto pa dva mesca. Na začetku je blo božansko..kokr je pač u usaki zvezi...Sčasoma pa sem se mogla vedno bolj podrejat. Pa enkrat sem šla tipa čakat na avtobusno postajo, pa sm vidla da me ni kaj preveč vesel. Pol sm ga pa prašal kaj je..pa mi je reku da nism glih miss pa da se ne misli z mano kazat okol. Takrat sm ful prejokala in sm se odločla da shujšam. Ok, pol sm pa res zgubila 11 kil (za lažjo predstavo- visoka sm 169, pa sm mela pol ko sm shujšala 58kil). Sam sm mela pol vedno tist občutek, da ga je še vedno sram. Nikol nisva šla nikamor pohajat. V enem letu sva šla 2x na pijačo. Nikol si nisem upala rečt, da greva vn, kr sm vedla da noče da ga vidijo z mano. Vedno mi je pa govoru, da me ful ljubi, pa da me noče zgubit. Pol j šlo pa vedno bolj dol, vedno bolj sva se kregala, nikol nism dosegla svojga, pa tud nikol me ni hotu razumet, da mam tud jst svoje težave in da sm učasih mal slabe volje. Ko sva končala, sva se zmenla da ostaneva frenda..in zdej se ful dobro štekava!!! Usake tolko se dobiva, pa se pomenva pa to. Use si poveva, si zaupava..Bolj kot prej .In zadnjič mi je reku, da se mogoče še kdaj zgodi, da bi bla skupi..pa sm rekla da ne!! Kr šele zdej vidim, da ta zveza ni bla taka kot sm mislila da more bit..Sam kadar si zaljubljen je pač tko...
Mene ful u dobro voljo spravi komad Ne grem na kolena...:)

Ok, to je to, kar sm mela za povedat...Pa bolš se počutim, k sm to dala vn...:D Sicer sm ga pa že neki tednov nazaj čist prebolela...tko da me to ne ovira več..

Kar se pa tiče tebe Lana...ne se mu pustit!!! Kr to kar dela, ni iz ljubezni!!! Pusti ga in normalno zaživi.....S fantom, k te bo res mel rad, pa k ti bo znal na prav način to tud pokazat!!! Go on, girl!!!!! :2thumbs:

Kyrra
15.11.2006, 07:40
Kenclej. Z nekom, ki ne ve kaj hoče, je ena velika ***a; potem še celo življenje. Saj je še dovolj rib v morju. Kakšna med njimi tudi ni več mamina maza in je za razliko od tvojega mentalno odrasel.

RunningMan
15.11.2006, 09:46
Odloči se kaj hočeš.

Jaz bi kenslal vse skupaj.

spartan
15.11.2006, 10:04

Hvala
Kolikor sem videl ostale prispevke imajo eni forumaši ojštro in dostojanstveno mnenje, da bi morala kar vse po vrsti odrezati; kar je nonsens. Ko se nečemu v življenju odpoveš, se odpoveš tudi enemu delu samega sebe. Pravim samo, da ni tako simpl........ampak če in ko se boš odločila, se odloči sama.

Lahko ti povem svoje mnenje; se bosta že pogovorila; saj konc koncev ljubezen ne trka kar tako na vrata.

mrjerry
15.11.2006, 11:05
kaj pa TI hoces?:dontknow:

ja svobodo mu hoce dat, ne...

Njuška Trap
18.11.2006, 21:45
Lana, da se ti da...

Cavallo
19.11.2006, 04:46
Da se ti da obadat ztakim tipom. Dobra si, če je vse to res :) A ni škoda živcev ? Pa to tut za žile ni dobr :)

lp