Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : izbira?

snickers
26.10.2006, 23:22
No zadnjič me je kolega vprašal in sva malo debatirala.....ah bom preskočil intro;)

Možnost izbire, kaj bi izbrali: Sex ali Ljubezen?
mogoče za lažjo predstavo,...
Na voljo imate dve dekleti (fanta), pri eni imate sex, a "ni" ljubezni, pri drugi pa ljubezen a "ni" sexa?
Kaj bi zbrali??:blush:

Morena
26.10.2006, 23:51
Če imaš ljubezen, imaš zagotovo tudi seks. Tako da po moje ljubezen (vsaj takšna, kot si jo jaz predstavljam) brez seksa ne obstaja.

madmitch
27.10.2006, 09:05
No zadnjič me je kolega vprašal in sva malo debatirala.....ah bom preskočil intro;)

Na voljo imate dve dekleti (fanta), pri eni imate sex, a "ni" ljubezni, pri drugi pa ljubezen a "ni" sexa?
Tretjo pot, vsekakor.

roxa
27.10.2006, 09:21

sex:P

TuNina
27.10.2006, 09:24
te "would you rather..." debate nimajo smisla. kaj bi raje - da ti odsekajo roko al nogo? pohano kuro al dunajski šnicl?

eh

mrjerry
27.10.2006, 09:29
Najprej poseksas tisto, ki ti nudi seks, potem pa najdem tretjo, pri kateri je oboje :approve:

phil350
29.10.2006, 08:21
najdi si tako pri kateri boš imel oboje!!

iplazar1
08.12.2006, 15:44
Tu ni izbire ljubezni brez sex-a ni in sex-a brez ljubezni ni. Vendar pa je treba začeti z ljubeznijo, odločitvijo, premislekom in potem je sex.
Sicer pa ljubite se in sex pride sam po sebi.

cliena
08.12.2006, 17:21
Če imaš ljubezen, imaš zagotovo tudi seks. Tako da po moje ljubezen (vsaj takšna, kot si jo jaz predstavljam) brez seksa ne obstaja.
mislim da se tule kr podpišem :kisses:

Jakec
08.12.2006, 20:55
+1 ;)

Lencka
11.12.2006, 09:33
Verjetno pa obstaja tako seks brez ljubezni kot ljubezen brez seksa... - odvisno pac od sodelujocih. Vsakemu svoje, samo vprašanje je, zakaj bi sploh izbiral, ce ti nobena od teh moznosti ni vsec. Ce pa ti je, potem pa spet ne vem, zakaj bi imel tezave pri izbiri.
Vedno JE tretja pot. (Ce ne dregace, pa v tri, hehehe.) Veliiiika ljubezen z veliiiko seksa... = veliiiko ljubljenje :-) pa kaj 'ces lepsega?

summer
11.12.2006, 09:56

hm...odvisno...verjetno...če s zaljubljen pol maš tk oboje.....ker še nisem srečala nekoga, ki bi imel ljubezen na izbiro.....mislim, da kaj takšnega ni možno:dontknow:

mobi-tel
11.12.2006, 15:16
Če še ne veš, je smisel ljubezni do nasprotnega spola to, da te privede do sex-a!
Tko da sex!!

Kira
11.12.2006, 16:58
Kaj pa, ce nasprotni spol ne more sexat? Recimo da je zaradi nesrece kaj izgubil?

Sex mi je zelo pomemben... ampak mislim da bi izbrala ljubezen... :angel:

Colt2011
11.12.2006, 17:15
Jaz sem se takole vprašal. Kaj je lažje?

a.) Pof**** nekoga do katerega ne čutiš ničl!

b.) Imeti nekoga grozno rad in spati v ločenih spalnicah!

Now you tell me people.

gandalf
11.12.2006, 17:32
Taka vprašanja so brezveze. Vsi iščemo tisto tretjo varjanto, kjer sta vključena in sex in ljubezen
(čeprav včasih iščemo le sex...). To pa velja za 90% ljudi...:cvek:

Njuška Trap
11.12.2006, 22:41

Now you tell me people.

Mislim, da bi se kaj kmalu ohladila, če bi spala v ločenih spalnicah... :dontknow:

summer
12.12.2006, 06:38

Now you tell me people.

ne morš nekoga ljubit in si ga ne tud telesno želet......:nonono:
čeprav si ti tukaj napisal rad imet....to sta pa zdaj spet dva različna pojma....:dontknow:

Konfucij
12.12.2006, 06:51
Taka vprašanja so brezveze. Vsi iščemo tisto tretjo varjanto, kjer sta vključena in sex in ljubezen
(čeprav včasih iščemo le sex...). To pa velja za 90% ljudi...:cvek:

Sej to je res, sam vmes k pa iščemo nm pa tud paše če se kdaj damo dol čist sam zato, da zadovoljimo svoje potrebe.

lila5
12.12.2006, 14:56

Najlepše pa je to, da se nam med takimi "stvarmi" sploh ni treba odločati in niso ravno na izbiro......ampak se tako seks kot ljubezen kar "zgodita"......:blush:

La-di-da
20.12.2006, 09:26
trenutno sem v stanju, ko bi mi ljubezen pomenla veliko več kot pa seks.

Lencka
20.12.2006, 09:52
trenutno sem v stanju, ko bi mi ljubezen pomenla veliko več kot pa seks.
:crycry: Jst tud. Al pa.... trenutno hrepenim kar po obojem! Jst bi vse! :blush:
Gotovo, če si zeliš ljubezni, da en delček tebe (ki ga vzgoja napačno imenuje pokvarjen) želi tudi spolnosti. Take ali drugačne.

snickers
30.12.2006, 12:33
hmmm...vidim da se vas je tema prijela..;)
Da bolj nazorno razložim....
recimo trenutni partner vas ima grozno rad, a mu sex ne predstavlja tako "pomembne" vloge v življenju, oz. bi lahko brez zdražal več mesecev, ti pa ne:D ! toda oba se imata rada...
druga možnost je pa da si s partnerjem, ki j s tabo le zaradi sexa, a do do tebe ne čuti NULL...kaj izbrati?
(sicer pa raje dunajskega...);)

Lencka
30.12.2006, 16:47
hmmm...vidim da se vas je tema prijela..;)
Da bolj nazorno razložim....
recimo trenutni partner vas ima grozno rad, a mu sex ne predstavlja tako "pomembne" vloge v življenju, oz. bi lahko brez zdražal več mesecev, ti pa ne:D ! toda oba se imata rada...
druga možnost je pa da si s partnerjem, ki j s tabo le zaradi sexa, a do do tebe ne čuti NULL...kaj izbrati?
(sicer pa raje dunajskega...);)
No, ka se mene tice, se vedno ni dobro razlozeno. "Bi lahko zdrzal..." lahko bi vsak, ce bi moral - sila kola lomi. Pa??? Torej vzames prvega in - da lahko, se ne pomeni, da mora, ne? :D

snickers
30.12.2006, 17:57
joj lencka...ti mi pa nisi nek mozganski kirirg ane?;) :D

"Bi lahko zdrzal..." lahko bi vsak, ce bi moral - sila kola lomi. Pa??? Torej vzames prvega in - da lahko, se ne pomeni, da mora, ne?"

to pomeni da si "skoraj" vedno ti pobudnik, da ima tisti kup izgovorov zakaj ne sedaj,..(od zdravstvenih pa do psiholoških..pa do tega da je imel/a slabe iskušnje, spomine...)..
torej bi raje izbrali prvo in se ubadali z 100 in 1 razlogi in rešitvami.?in vedno imeli raje "1 urne" priprave pred zabavo?.vse za voljo ...L j u b e z n i ?....

cliena
30.12.2006, 18:13
Če je ljubezen med partnerjema pomoje more biti seks :dontknow: drugač je težko shajat z njim...

Če je ljubezen, je seks. :P Brez dvoma.

Lencka
30.12.2006, 21:21
Tocno to, cliena. Zato pac ne razumem, zakaj bi morala iskat 1000 in en razlog.
Ce je zveza pac taka, da je ljubezen tako mocna, morajo biti pac nekje neki problemi, ce si skoraj vedno ti pobudnik/-ca, pa ti verjetno ni treba biti mozganski kirurg, da to pogruntas, a? Torej moras bodisi razresit probleme bodisi ugotovit, da v zvezi nekaj skripa - ce ne drugje, v komunikaciji, ce se nekdo vedno nekaj zgovarja. Spolnost ali njena odsotnost v takih primerih ni vzrok, temvec posledica.
Ergo, mozganska kirurgija sicer ne bo pomagala, ampak resitev se da najti, ne? In to ravno zavoljo ljubezni.

snickers
30.12.2006, 21:50
""tocno to, cliena. Zato pac ne razumem, zakaj bi morala iskat 1000 in en razlog.
Ce je zveza pac taka, da je ljubezen tako mocna, morajo biti pac nekje neki problemi, ce si skoraj vedno ti pobudnik/-ca, pa ti verjetno ni treba biti mozganski kirurg, da to pogruntas, a? Torej moras bodisi razresit probleme bodisi ugotovit, da v zvezi nekaj skripa - ce ne drugje, v komunikaciji, ce se nekdo vedno nekaj zgovarja. Spolnost ali njena odsotnost v takih primerih ni vzrok, temvec posledica.
Ergo, mozganska kirurgija sicer ne bo pomagala, ampak resitev se da najti, ne? In to ravno zavoljo ljubezni.""

joj....:sex: :uvi: :hammer: :hammer:

no sedaj pa še enkrat preberi moj predhoden odgovor:
".....zdravstvenih pa do psiholoških..pa do tega da je imel/a slabe iskušnje, spomine...)..."

no npr. vzroki, zdravstveni, te moram od stavka do stavka peljat:D :nonono: (brez zamere)

Tooorej...bi ostala pri tej osebi ki zaradi zdravstvenih vzrokov ne more oz. ji/mu je neprijetno/boleče sexati......
a sva na isti strani sedaj?:angel:
.in odgovor?...:O

Lencka
31.12.2006, 09:39
Ves kaj, malo sebe tresci po glavi! Pa preberi se enkrat, kar sem jaz napisala. O tem, da ce je zveza, kakrsna naj bi bila, se da za vse najt neko resitev. Tudi za zdravstvene tezave - pa tu lahko govorim tudi iz lastnih izkusenj.
Samo ocitno se ti v nekaj zapicis in ce ti kdo napise kaj, kar ne gre pod tvoji moznosti a) in b), noces videt oz. hoces dokazat, da so drugi "glupi" - sorci, ampak ljudje imamo razlicne poglede, ne le "a) ali b)". Zakaj potem sploh hoces debato? :nonono:

zozo
31.12.2006, 14:43
...brez ljubezni mi živeti ni.........brez sexa bi pa umru....:D :rolling: (hec).......trajna in zdrava veza brez obeh stvari,verjetno ne bi trajala.....:dontknow:

Abronsius
01.01.2007, 13:23
Tooorej...bi ostala pri tej osebi ki zaradi zdravstvenih vzrokov ne more oz. ji/mu je neprijetno/boleče sexati......
Se redko oglasim tule ampak, ker se mi zdi tole dobro vprašanje bi lahko vsaj zase povedal, da v takšnem primeru močna ljubezen do nekoga absolutno prevlada, tako da je odgovor na tvoje vprašanje, DA vsekakor bi ostal pri takšni osebi. Sicer pa sta lahko dva človeka intimna na mnogo načinov in sex je zame zgolj eden od njih, vsekakor pa najintimnejši od vseh. Ja boste rekli, ampak ljubezen brez sexa na dolgi rok ne zdrži... jaz se s tem ne strinjam. Če ima partner zdravstvene težave, zaradi katerih mu je neprijetno, boleče imeti spolni odnos, se bo partner ki teh težav nima prilagodil in skupaj lahko povsem spontano in brez nekih stresov in zamer odkrijeta druge načine... pa ne mislim nič "perverznega". Človeško telo je pa res tako bogato in polno presenečenj, da ni vse zgolj v golem sexu. Samo malo je treba raziskati in če to počneta skupaj pa mogoče še mal na humoren način, lahko pričarate zelo lepe užitke tudi na druge načine in kdo ve morda pa se na takšen način premaga tudi tista težava partnerja.

pk
01.01.2007, 22:05
uh, težko vprašanje ...saj takole v principu lahko napišem karkoli, ampak ko si enkrat v taki situaciji ....ne gre zanemarit, da se lahko pojavi polno dodatnih faktorjev, n.pr. nekaterim se spremeni tudi značaj... ne ne upam si odgovorit dokončno.

snickers
02.01.2007, 13:50
lencka...:rolling: ..joj lencka....:rolling:
sorry no ne se jezit,,,..:dontknow: seveda"hočem" debato,

praviš seveda se da najti neko rešitev itd...je omenjal tudi Abronsius, da se da "ljubiti" tudi na drugačne načine in ne le .......okey ne morem oz. ne sledim....Abronsius je napisal da se da tudi na drugačne načine???kako že?...tisti drugačni način lahko izvajaš tudi sam brez nje/njega. Ni tako?

"""DA vsekakor bi ostal pri takšni osebi. Sicer pa sta lahko dva človeka intimna na mnogo načinov in sex je zame zgolj eden od njih, vsekakor pa najintimnejši od vseh. Ja boste rekli, ampak ljubezen brez sexa na dolgi rok ne zdrži... jaz se s tem ne strinjam. Če ima partner zdravstvene težave, zaradi katerih mu je neprijetno, boleče imeti spolni odnos, se bo partner ki teh težav nima prilagodil in skupaj lahko povsem spontano in brez nekih stresov in zamer odkrijeta druge načine... pa ne mislim nič "perverznega". Človeško telo je pa res tako bogato in polno presenečenj, da ni vse zgolj v golem sexu. Samo malo je treba raziskati in če to počneta skupaj pa mogoče še mal na humoren način, lahko pričarate zelo lepe užitke tudi na druge načine in kdo ve morda pa se na takšen način premaga tudi tista težava partnerja."""""

ja kakšen način pa ostane Blow job?se nikakor ne more primerjati z :hihi: :sex:
in kaš še masaža?..s tem bi lahko nadomestil sex??.

ja jaz prazaprav vidim le a) in b) rešitev, obstaja še akkšna ki je ne poznam ?mogoče z)?

sicer pa nisem nikoli trdil da so drugi glupi!..aja ok no en moj kolega, samo ga ni na forumu, pa ne šteje?:blush:
saj pravim ja se imata rada, kaj pa ko prideš domov ves horny in ti po glavi hodi le ena stvar, en divji živalski spontan :P :sex: ?
ne me narobe razumeti, saj sem po duši tudi romantik, a da razbiješ tisto monotonost bi pa verjetno vsak tip želel vsaj enkrat strgati cunje dol s sexy gospodične in ....do ranega jutry, ali večera, pač odvisno kdaj te piči?:blush:

sicer če misliš da bi pomagalo lahko tudi sebe treščim po glavi, Lenci?:O

sicer pa kaj imaš za raziskovat, tukaj je pimpek, tu muca , ready set gooo...!:rolling:

namesto na horny način----uporabil humorni??kakšne sick fore se pa greš?!:D hecam se!..ne vem če ti je ravno do zbijanja šal med sexom? oz med "sexom"..
ne vem no...

Lencka
02.01.2007, 15:23
snickers, moje sozalje, ce mislis, da je le en nacin, kako se da uzivati v spolnosti (predvsem sozalje tvoji (morebitni) partnerki/-ju), ce mislis, da sta vedno le a) in b), ce mislis, da sicer trdna zveza ne more preseci tudi kakih takih problemov, ce mislis, da pac, cetudi si totalno horni, ne mores najti poti, ki zadovolji tebe IN partnerja/-ko...
Niso pac vsi drugi nacini taki, da jih izvajas brez nje/-ga, in morda komu kdaj ne nudijo tistega, kar zeli (tako kot seks, o katerem govoris ti, ne zadovolji vedno vseh!), vendar se vcasih splaca potruditi, Ce pac tega ne vidis, ocitno ni "tisto tapravo".
Ne, verjetno ne bi pomagalo, da se trescis po glavi. SOU SORI, verjetno itak nima smisla. Ce pa - poskusit velja! ;)

snickers
03.01.2007, 21:13
hmm...lencka....:O
si pa "bojevita", vstrajaš pri svojem...:nonono:
sedaj bom pa malcce nesramen....(če si slabe volje ne beri naprej:rolling: )
okey mislim da pač ženske malo drugače gledajo na sex,...zato bi raje slišal mnenja moških,oz. bi dobil bolj objektivno sliko.... ti bi verjetno zdržala dlje kot kakšen moški (ženske nasploh, ne le ti.)...
Sicer pa hranjenje z jagodami, smetano, čokolado, in razne masaže res ne moreš primerjati z real thing, a lahko?...:dontknow: in bi lahko to prakticirala vedno?...I don't think so...
sedaj pride tisti ta nesramni del....:veryevil: .... mogoče bi moral vprašati to vprašanje tvojega fanta?:angel:
kaj praviš kakšen odgovor bi dobil?;)

PS: Moram se ti opravičit, nisem te želel spraviti v slabo voljo,..mogoče le malo razjeziti.....ker so mi všeč tvoji odgovori;)

še to....Ti posodim Kladivo?:uvi:

mogoče kdo ve zakaj mi smajliji v firefoxu, ne movajo?Sploh ne vidim kako se npr. smajli udari s kladivom po glavi.......:( no mogoče bom pa sedaj ko Lenčka odpiše:clown:
:hammer:

Ti ni treba bit prav nič SOU SORI:)

Lencka
03.01.2007, 21:35
Sva si kar podobna - ti se prav nic bolj nisi pripravljen premakniti, ne? :P
Ce sem cisto iskrena, je tudi meni spolnost zelo zelo pomembna. Hotela sem ti le povedati, da pac, ce je volja, je pot. Ne vem, mogoce pa nimas take izkusnje z ljubeznijo, ampak samo s seksom.
Pa bom zelo nazorna, ker ti ocitno drugace ne potegne ;) recimo, da zaradi zdravstvenih razlogov penetracija ni mozna oz. je otezena. Prvic, to stanje najverjetneje ni za vedno. Vprasanje je, ali si zaradi dolocenega, lahko zelo kratkega, lahko malo daljsega casovnega obdobja pripravljen izgubiti vse drugo, kar ti neka izpolnjujoca zveza (ce se lahko vzivis vanjo???) nudi. Drugic, penetracija, vaginalni odnos verjetno ni edina oblika, poleg katere bi se potem lahko zadovoljili le se z jedenjem jagod, a? Ali pa imas zelo zelo zelo revno domisljijo. (Sploh, ce mislis, da je med seksom treba biti resen :rolling:. - eden prejsjih zapisov)
Mogoce se motim, ampak mislim, da je tvoj problem predvsem ta, da ti ne gre v racun, zakaj bi bilo za neko zvezo vredno malo potrpeti - ampak res malo. In, glede na prispevke v tej debati, mislim, da ne gre za razliko med zenskami in moskimi. Malo poglej nazaj, koliko je takih, ki pravijo, da take izbire ne bi vlekli... Ki ne pristajajo na a) ali b).
(Kar se tice tvojega zleht dela: ljubcek, moj tip je bil vcasih bolj vzdrzljiv/vzdrzen od mene... jaz pa niti ne, ce ze zelis vedeti. Pa kljub temu izkusnja hudih tovrstnih zdravstvenih tezav ni bila tista, ki bi naju premagala. Aja, pa meni tudi v lisicki delajo smeski... ne pa vedno. Kladivo mi pa le posodi, samo ne pozabi potem priti zraven - da trescim tebe :rolling::rolling::rolling:, ko ti je ze tako vsec, ce me razjezis.)

snickers
04.01.2007, 01:00
""recimo, da zaradi zdravstvenih razlogov penetracija ni mozna oz. je otezena. Prvic, to stanje najverjetneje ni za vedno. Vprasanje je, ali si zaradi dolocenega, lahko zelo kratkega, lahko malo daljsega casovnega obdobja pripravljen izgubiti vse drugo, kar ti neka izpolnjujoca zveza (ce se lahko vzivis vanjo???) nudi. Drugic, penetracija, vaginalni odnos verjetno ni edina oblika, poleg katere bi se potem lahko zadovoljili le se z jedenjem jagod, a? Ali pa imas zelo zelo zelo revno domisljijo.""
hvala lepa na tako hitri repliki;)

no back at u,
malo daljše časvno obdobje je v glavi horny tipov in nekaterih gospodičen (Lency;) ) lahko predolgo, leto, dve tri?5,10?? ko si pa star ti je pa seveda vseeno če se vzdržiš, ampak uživaj dokler si mlad!!!
ja oralni, za analnega se itak ve da imate punce bolj odklonilen odnos (no saj ga imamo tudi fanje, ...no saj veš na kakšen način mislim:clown: )..jagode, itd..(je bila le an example!)..ampak ko že tako rada ugovarjaš pa mi povej bolk konkretno katera oblika bi pa bila še dobra da bi se jo splačalo izvajati?(da ne boš le kot en politik govorila imaginarno, konkretno kaj?)..mogočemi pa kaj novega poveš?:approve: ...
ker me resnično zanima tvojaa domišljija....:P

"""Malo poglej nazaj, koliko je takih, ki pravijo, da take izbire ne bi vlekli... Ki ne pristajajo na a) ali b)."""

ja takšni so odgovorili v stilu,...."ja tako lahko rečem da bi to in to, ko pa bi bil/a pred odločitvijo pa ne vem kako bi ravnal/a?"...

nihče ni odgovoril "zagotovo bi potrpl to "krajše obdobje!":approve:

""(Kar se tice tvojega zleht dela: ljubcek, moj tip je bil vcasih bolj vzdrzljiv/vzdrzen od mene... jaz pa niti ne, ce ze zelis vedeti. Pa kljub temu izkusnja hudih tovrstnih zdravstvenih tezav ni bila tista, ki bi naju premagala.""

še en žleht del....ljubica..:rolling:

JA ŽE VRJAMEM, ampak jaz govorim o primeru, kjer je ženska huda bejba:D :P :veryevil: :angel:
poznaš kako takšno?:kisses:

""Aja, pa meni tudi v lisicki delajo smeski... ne pa vedno. Kladivo mi pa le posodi, samo ne pozabi potem priti zraven - da " trescim" tebe , ko ti je ze tako vsec, ce me razjezis.)""
..jaz vem da ti mene ne bi treščila, pa če dam oreh na glavo;) :kiss: :blush: :D

itak pa trenutno potrebujem kladivo...:rac:

mrjerry
04.01.2007, 08:01
Sva si kar podobna - ti se prav nic bolj nisi pripravljen premakniti, ne? :P
Ce sem cisto iskrena, je tudi meni spolnost zelo zelo pomembna. Hotela sem ti le povedati, da pac, ce je volja, je pot. Ne vem, mogoce pa nimas take izkusnje z ljubeznijo, ampak samo s seksom.
Pa bom zelo nazorna, ker ti ocitno drugace ne potegne ;) recimo, da zaradi zdravstvenih razlogov penetracija ni mozna oz. je otezena. Prvic, to stanje najverjetneje ni za vedno. Vprasanje je, ali si zaradi dolocenega, lahko zelo kratkega, lahko malo daljsega casovnega obdobja pripravljen izgubiti vse drugo, kar ti neka izpolnjujoca zveza (ce se lahko vzivis vanjo???) nudi. Drugic, penetracija, vaginalni odnos verjetno ni edina oblika, poleg katere bi se potem lahko zadovoljili le se z jedenjem jagod, a? Ali pa imas zelo zelo zelo revno domisljijo. (Sploh, ce mislis, da je med seksom treba biti resen :rolling:. - eden prejsjih zapisov)
Mogoce se motim, ampak mislim, da je tvoj problem predvsem ta, da ti ne gre v racun, zakaj bi bilo za neko zvezo vredno malo potrpeti - ampak res malo. In, glede na prispevke v tej debati, mislim, da ne gre za razliko med zenskami in moskimi. Malo poglej nazaj, koliko je takih, ki pravijo, da take izbire ne bi vlekli... Ki ne pristajajo na a) ali b).
(Kar se tice tvojega zleht dela: ljubcek, moj tip je bil vcasih bolj vzdrzljiv/vzdrzen od mene... jaz pa niti ne, ce ze zelis vedeti. Pa kljub temu izkusnja hudih tovrstnih zdravstvenih tezav ni bila tista, ki bi naju premagala. Aja, pa meni tudi v lisicki delajo smeski... ne pa vedno. Kladivo mi pa le posodi, samo ne pozabi potem priti zraven - da trescim tebe :rolling::rolling::rolling:, ko ti je ze tako vsec, ce me razjezis.)
mejdun, dober post :approve:

mrjerry
04.01.2007, 08:03
ja kakšen način pa ostane Blow job?se nikakor ne more primerjati z :hihi: :sex:

O ja pa se lahko :approve:
Samo vprasanje je, kaksne si dobival...

nattka
04.01.2007, 08:09
nekaj postov je odličnih, vendar moram dodati svoje mnenje ...

ko takole sedim v krogu z ženskami, ki so jim odrezali dojko ali obe zaradi raka in poslušam pretresljive zgodbe o tem, kako se možem gnusijo in da imajo njihovi najdražji ljubice že odkar vedo za bolezen ...
potem se mi ta iste besede zdijo kot utopija ...

dokler je telo zdravo in funkcionira tip top imamo vsi domišljijo in znamo seks popestriti z marsičim ...
ko pride do težav in bolezni, potem je slika drugačna ...

je že res, da teorijo ljubezni znamo vsi razpredati, a praksa kaže drugače ...

odlične matere, pametne ženske ostajajo brez mož in partnerjev, ko niso več sposobne ponuditi tistega, tako klasičnega oh in sploh vaginalnega seksa ...

mrjerry
04.01.2007, 08:14
A po operaciji dojke ni mozna nikakrsna plasticna operacija, ki bi izboljsala izgled? Ce je moskemu in zenski ze toliko do tega... Cene operacij niso tako blazno visoke, se posebej, ker bi dobrsen del tega pravzaprav moral placati moski kot koristnik...

nattka
04.01.2007, 08:20
A po operaciji dojke ni mozna nikakrsna plasticna operacija, ki bi izboljsala izgled? Ce je moskemu in zenski ze toliko do tega... Cene operacij niso tako blazno visoke, se posebej, ker bi dobrsen del tega pravzaprav moral placati moski kot koristnik...

možna je ja ... seveda po določenem času ...
najprej se mora pozdraviti izmučeno telo in ugotoviti če bi sploh preneslo transplantant ... tu ne govorimo več o lepotni operaciji ...

vendar sem bolj želela povedati, kako pogled na seks zgleda v praksi ...
v protiutež prelepim besedam nekoga, ki očitno misli, da bo partner nekaj let zadovoljen z oralo ali drugimi vrednotami ... in bo mirno prenašal obdobje brez seksa ...

ja, ko si star 60 in več, pol ni panike, pri 30 pa ne ...

mrjerry
04.01.2007, 08:27
Nekajletna susa je cisto druga stvar.
Ampak se vedno v bistvu ne razumem zensk. Ocitno so njihovi moski (vsaj glede tega) totalni debili... One pa o tem razlagajo naokrog, namesto da bi jih sunili v rit.

nattka
04.01.2007, 08:39
đeri prebrala sem post abronsiusa na prejšnji strani, ki trdi ravno to ... zdžati večletno sušo ...

je eden/ena redkih, pa še verjetno govori na pamet ... kaj bi bilo. če bi bilo ...
ko pa je, kar je ... je pa slika drugačna ...

se pa njega in lenčko lepo bere ... priznam ... :approve: kar sem najprej napisala v začetku svojega oglašanja ...

smisel skupin za samopomoč pa je deliti izkušnje s sebi enakimi ... to ni razglašanje okoli ...
ampak to je popolnoma druga tema, moj point je bil drugje ...

mrjerry
04.01.2007, 08:52
Sem res mal brutalen izraz uporabil, ja. Poante to ne spremeni, sam tema res ni taprava.

Torej, po mojem mnenju (glede na to, da je debata sla malo v drugo smer) je spolnost zelo pomemben del zveze. Ni edini, kar res brzkone spoznas sele takrat, ko z nekom zazivis 24/7. Bistvo sinergetskih ucinkih, ki se pojavijo pri delitvi stroskov, skupnem planiranju in podobnih stvareh. Vse te stvari so (vsaj zame) precej enakomerno zastopane med zeljami glede kvalitetne zveze. Ce kadarkoli katerakoli od njih odpove, potem zveza ni vec kvalitetna in star nacin zivljenja ni vec mogoc. Treba je najti ustrezno prilagoditev, nov kompromis, s katerim se oba partnerja strinjata. Ce tudi tega ni mozno doseci, potem je treba potegnit crto. Pa mi cist dol visi za to, kaj bodo takrat rekli otroci, starsi, socialna delavka in sosedje. Najhuje je drugje zdraviti svoje frustracije, kot pravi nattka. Se bolj kot zenske, o katerih govori, imam v mislih njihove moske, ki svoje frustracije (o ja, definitivno se da razbrat, da jih imajo) zdravijo z drugimi zenskami. Zakaj ze? Da ohranijo druzino (si jo sploh se zelijo), ker svojo zeno se vedno ljubijo (em...) ali morda zato, ker si ne bi upali zahtevati locitve od zene, ki je pravkar prestala raka in v javnosti priznati, da pac hocejo sem in tja v tednu poriniti glavo v par zdravih in okroglih josk?

Pac ne morem se odlociti, ali bi imel slabse mnenje o moskih, ki to pocnejo, ali o zenskah, ki si to pustijo.

nattka
04.01.2007, 08:54
Sem res mal brutalen izraz uporabil, ja. Poante to ne spremeni, sam tema res ni taprava.

Torej, po mojem mnenju (glede na to, da je debata sla malo v drugo smer) je spolnost zelo pomemben del zveze. Ni edini, kar res brzkone spoznas sele takrat, ko z nekom zazivis 24/7. Bistvo sinergetskih ucinkih, ki se pojavijo pri delitvi stroskov, skupnem planiranju in podobnih stvareh. Vse te stvari so (vsaj zame) precej enakomerno zastopane med zeljami glede kvalitetne zveze. Ce kadarkoli katerakoli od njih odpove, potem zveza ni vec kvalitetna in star nacin zivljenja ni vec mogoc. Treba je najti ustrezno prilagoditev, nov kompromis, s katerim se oba partnerja strinjata. Ce tudi tega ni mozno doseci, potem je treba potegnit crto. Pa mi cist dol visi za to, kaj bodo takrat rekli otroci, starsi, socialna delavka in sosedje. Najhuje je drugje zdraviti svoje frustracije, kot pravi nattka. Se bolj kot zenske, o katerih govori, imam v mislih njihove moske, ki svoje frustracije (o ja, definitivno se da razbrat, da jih imajo) zdravijo z drugimi zenskami. Zakaj ze? Da ohranijo druzino (si jo sploh se zelijo), ker svojo zeno se vedno ljubijo (em...) ali morda zato, ker si ne bi upali zahtevati locitve od zene, ki je pravkar prestala raka in v javnosti priznati, da pac hocejo sem in tja v tednu poriniti glavo v par zdravih in okroglih josk?

Pac ne morem se odlociti, ali bi imel slabse mnenje o moskih, ki to pocnejo, ali o zenskah, ki si to pustijo.

no ... TOLE je mejdun dober post ...:approve:

mrjerry
04.01.2007, 09:24
hvala :)

Lencka
04.01.2007, 09:58
Jaz imam s tem prakticne izkusnje. Triletne. Niso bile stalne, obcasno je bilo huje, obcasno cisto ok, ampak se je vleklo. Ni bila triletna susa, a vseeno je bilo manj, kot bi si zeleli, in se je primerilo, da smo si blaaazno zeleli, pa se pac ni dalo. Ni bilo isto, ampak sva pac iskala in iskala druge nacine, in verjemite, ce se potrudis, lahko kar zgledno prezivis :). Ne vem, kaj bi bilo, ce bi bila sva tril leta povsem brez... ampak tole sva zdrzala. (snickers :kisses:, res ne zgledam kot silikonska baby, ampak menda pa tako slaba tudi nisem, ce se je tip rad tiscal k meni, a? Huda bejba je nedifiniran pojem, za vsakoga drugace... in ce je tip s tako, ki mu ni dovolj huda, je pac ze v osnovi naredil napako - in ona isto. Domisljijo pa ti bom razkrivala le, ce se kdaj srecava v takih okoliscinah :P samo vprasanje, ce (da vrnem zlehtnobo) bi se mi zdelo vredno... nekako dvomim. )
Mogoce sem naivna, a verjamem, da ce druge stvari v zvezi stimajo, kot je treba, se da najti resitev, in tukaj grem z glavo skozi zid. Ce pa pac tudi sicer kaj ni cisto ok, bo pac to le se ena stvar vec, zaradi katere se bo prelomilo.
Tudi jaz pa ne morem trditi, kako je, ce gre za desetletno obdobje brez kakrsnegakoli kontakta... meni ne bi bilo ok, priznam. Ampak vsekakor se pa ne bi kar takoj vdala.

Tole z operacijo dojk se mi zdi povsem druga stvar. Ker tu ne gre za samo spolnost (zaradi amputirane dojke zenska ni nic manj zmozna seksa), ampak za drugacen odnos, se vam ne zdi? Ne bom sodila... ampak sprasujem se: nekaterim amputirajo noge, nekaterim roke... nekaterim pa dojke. Pa si predstavljajte, da zenska zapusti moskega, ker so mu amputirali desno nogo tik pod pod kolenom... (Hja, klece nad njo vec ne bo mogel...)

mrjerry
04.01.2007, 10:14
Mojemu staremu ocetu so amputirali del stopala. Poznam moskega, ki je v mladosti izgubil polovico obeh stopal. Pa se nobenemu od njih to ni poznalo, ker amputacija ni bila tako velika, da bi bilo potrebno izrazito spremeniti nacina zivljenja. Tudi pri dojkah je podobno. Zato to ni primerljivo z ampuacijo noge pod kolenom. Vsaj meni osebno bi se amputacija noge nad gleznjem zdela neprimerno vecji sok od amputacije pod njim. S slednjim bi se dosti lazje sprijaznil ravno zaradi zgoraj navedenih pojmov.

Problem je v tem, da so dojke seksualno privlacne. Ce se pojavi rak, je zenska v bistvu prisiljena v poseg, ki jo bo naredil seksualno manj privlacno. Ampak to se ve v naprej, tako zanjo kot za njenega moza. In ce moskemu kaj ni vsec, naj pac spoka. Jasno noben pameten mozakar to ne bo storil, ker rajsi izkorisca svojo zeno, ki je custveno in fizicno na psu, zacne mirno harat po mestu, ker je navsezadnje ONA kriva, ker mu ni vec vsec. Po mojem bi to moral biti eden najbolj enostavnih locitvenih postopkov, saj gre zenska lepo pred razsodnika in mu pove, da odkar je prestala raka in zato dala del telesa njen bogi mozek pac ne dobi vec svojega seska in zato rusi zakon.

Ce pa gremo na druge, bolj pogoste in manj perece stvari... Pari se najpogosteje bodisi navelicajo drug drugega, bodisi eden zraste drugemu cez glavo. Z navelicanostjo imajo lahko probleme tisti, ki stalno zelijo (pricakujejo) nekaj novega (tak sem recimo jaz). Osebno se bom se tako dobre juhice, se tako dobrega blowjoba in se tako prijazne gospodinje prej ali slej navelical, ce niso (v mejah normale, afkors) prisotna presenecenja in spremembe. Imas pa tudi ljudi, ki so popolnoma zadovoljni s tem, kar imajo, si zalijo vsako nedeljo zupo po istem receptu ob isti uri in en in isti blowjob po popoldanskem sprehodu. Ce je to obema kul, zadeva stima neomejeno, ce pa je drugi tak, kot sem jaz, pa se mu bo prej ali slej zacelo trgati. Ampak taksne situacije se da preko treznih razmislekov in odprtih pogovorov predvideti in vsaj omiliti, ce ze ne povsem prepreciti.

Lencka
04.01.2007, 15:13
Vidis, zato mislim, da amputacija dojk, sicer res simbola spolnosti, oziroma le-ta kot vzrok prekinitve zveze, nima toliko opraviti s samo spolnostjo kot odnosom med partnerjema. Tako kot navelicanost in drugi problemi. Ti so lahko povezani s spolnostjo, izvirajo iz nje ali se na njej odrazajo in seveda lahko pripeljejo tudi do prekinitve zveze, itak.
Je pa to le se en dokaz vec, da ni tako crno-belo: ali seks ali ljubezen.

snickers
05.01.2007, 22:39
No najprej, zanimivi posti, čeprav odkrito rečeno nisem videl večjega klobasanja odkar sem nazadnje poslušal ]1,5 urno predavanje Busha....

okey bom začel s tabo jeri...(pa brez zamere, saj kaksne mas dobre, ampak tukaj si pa nekaj na pamet govoril...ne vem ali skušaš koga impresionirati s svojim "viteštvom" oz. ideali "za katerimi stojiš"?

sam si priznal da imam prav brez da ti skušam dokazovati karkoli, pa pojdimo korak za korakom za ostale, velja?...

Naj se pa sam ojunacim...

Ce se samozadovoljujem vec kot sestkrat v popoldnevu, mi drasticno upade kolicina izliva, naslednji dan pa me dopoldan stiska v mehurju. Ali sem aboridzin?[/COLOR]

Objavil-a snickers
ja kakšen način pa ostane Blow job?se nikakor ne more primerjati z sexom!
O ja pa se lahko
Samo vprasanje je, kaksne si dobival...

Osebno se bom se tako dobre juhice, se tako dobrega blowjoba in se tako prijazne gospodinje prej ali slej navelical, ce niso (v mejah normale, afkors) prisotna presenecenja in spremembe.

PRAVIŠ DA SE BLOW JOB LAHKO KOSA Z SEXOM, POTEM PA PRAVIŠ DA SE 6X MORAŠ SAM, TOREJ NI NIČ OD TISTEGA BLOW JOBA? PRAVIŠ DA TI BI ZDRŽAL Z ŽENSKO S TAKŠNIMI TEŽAVAMI?..SMEŠNO MENI SE JE ZDELO DA SI ZGORAJ NAPISAL DA DA SE BI ŠE TAKO DOBREGA BLOW JOBA NAVELIČAL....ČETUDI BI IMELZA ŽENO PORNSTAR IGRALKO SE BI NAVELIČAL TAKO DA NAJ TI NE BO NERODNO!....

Nekajletna susa je cisto druga stvar.
Ampak se vedno v bistvu ne razumem zensk. Ocitno so njihovi moski (vsaj glede tega) totalni debili... One pa o tem razlagajo naokrog, namesto da bi jih sunili v rit.

ZANIMIVO DA TI GOVORIŠ O TEM...;)..AJA NAPIŠE SE SUNILe :)

Se bolj kot zenske, o katerih govori, imam v mislih njihove moske, ki svoje frustracije (o ja, definitivno se da razbrat, da jih imajo) zdravijo z drugimi zenskami. Zakaj ze? Da ohranijo druzino (si jo sploh se zelijo), ker svojo zeno se vedno ljubijo (em...) ali morda zato, ker si ne bi upali zahtevati locitve od zene, ki je pravkar prestala raka in v javnosti priznati, da pac hocejo sem in tja v tednu poriniti glavo v par zdravih in okroglih josk?

Ce se pojavi rak, je zenska v bistvu prisiljena v poseg, ki jo bo naredil seksualno manj privlacno. Ampak to se ve v naprej, tako zanjo kot za njenega moza. In ce moskemu kaj ni vsec, naj pac spoka. Jasno noben pameten mozakar to ne bo storil, ker rajsi izkorisca svojo zeno, ki je custveno in fizicno na psu, zacne mirno harat po mestu, ker je navsezadnje ONA kriva, ker mu ni vec vsec. Po mojem bi to moral biti eden najbolj enostavnih locitvenih postopkov, saj gre zenska lepo pred razsodnika in mu pove, da odkar je prestala raka in zato dala del telesa njen bogi mozek pac ne dobi vec svojega seska in zato rusi zakon.

POZABLJAŠ DA SE IMATA RADA! LJUBEZEN; SI POZABIL; NAMESTO SEXA!

Osebno se bom se tako dobre juhice, se tako dobrega blowjoba in se tako prijazne gospodinje prej ali slej navelical, ce niso (v mejah normale, afkors) prisotna presenecenja in spremembe.....

MORAL SEM ŠE ENKRAT DODATI TVOJ POST

vendar sem bolj želela povedati, kako pogled na seks zgleda v praksi ...
v protiutež prelepim besedam nekoga, ki očitno misli, da bo partner nekaj let zadovoljen z oralo ali drugimi vrednotami ... in bo mirno prenašal obdobje brez seksa ...

ja, ko si star 60 in več, pol ni panike, pri 30 pa ne ......

NATKA TOLE JE DOBER POST, NE PA TISTE PRAVLJICE ZGORAJ! SI ČISTO ODKRITO IN OČITNO IZ IZKUŠENJ OZ. POZNAVANJA PRAKSE NAPISALA!..IMAŠ ČISTO PRAV!

[QUOTE=Lencka]

res ne zgledam kot silikonska baby, ampak menda pa tako slaba tudi nisem, ce se je tip rad tiscal k meni, a? Huda bejba je nedifiniran pojem, za vsakoga drugace...

Lency tisto sem napisal d te malo "razjezim" sem mislil da veš...sicer pa kdo pravi da je silikon sexy?..ok rahlo že ampak..to ni poin.....nedefiniran pojem?..ja takšna ženska da je precejšnjemu delu moške populacije všeč;) sicer pa to sploh ni važno, jaz ti čisto verjamem da si huda bejba!:P

Tudi jaz pa ne morem trditi, kako je, ce gre za desetletno obdobje brez kakrsnegakoli kontakta... meni ne bi bilo ok, priznam. Ampak vsekakor se pa ne bi kar takoj vdala.

saj je kontakt ampak orala itd. ni isto.... ko boš enkrat v kakšni sexy gspodični boš vedela razliko..;)

Tole z operacijo dojk se mi zdi povsem druga stvar. Ker tu ne gre za samo spolnost (zaradi amputirane dojke zenska ni nic manj zmozna seksa), ampak za drugacen odnos, se vam ne zdi? Ne bom sodila... ampak sprasujem se: nekaterim amputirajo noge, nekaterim roke... nekaterim pa dojke. Pa si predstavljajte, da zenska zapusti moskega, ker so mu amputirali desno nogo tik pod pod kolenom... (Hja, klece nad njo vec ne bo mogel...)
čisto zgrešen post! ampak to si itak vedela...kateri tip pa sexa z nogo, večina nas uporablja pimpeka (vse ostalo bi mi itak cenzurirali...;))

Vidis, zato mislim, da amputacija dojk, sicer res simbola spolnosti, oziroma le-ta kot vzrok prekinitve zveze, nima toliko opraviti s samo spolnostjo kot odnosom med partnerjema. Tako kot navelicanost in drugi problemi. Ti so lahko povezani s spolnostjo, izvirajo iz nje ali se na njej odrazajo in seveda lahko pripeljejo tudi do prekinitve zveze, itak.
Je pa to le se en dokaz vec,

spet zgrešili temo ...ampak da se izvlečeš iz tistega..boš govoril tudi da kajenje ni zdravo, da ti le množica pritrrdi...
da ni tako crno-belo: ali seks ali ljubezen.

Pravzaprav ni tu nikakršnega dokaza......

zaključek...zveza ne more uspeti če enega izmed tih dveh dejavniiov ni!..držanje za roko in ljubčkanje in petting ni in ne more biti nadomestek takšni zvezi!..kvečjemu če je par star ali da imata oba takšne probleme...in mislim da se vsi tukaj strinjajo da ne bi zdržali brez ..sory ampak taka je resnica ne glede na to kako dobri bi nekateri radi izgledali na forumu in pisali drugače, ali da naredijo vtis dobre, pravične moralno čiste osebe, ki verjamejo v večno ljubezen in drugi ki so imeli tkšnee izkušnje, so preživljali takšne muke s partnerjem/rico in bodo zagovarjali, sami sebe tolažili da v resnici ni tako, pa še tistii ki poznajo kako zadeve dejansko potekajo v praksi.....

sicer pa še enkrat sory jerry in lencka če sem preveč kruto napisal, ampak sem napisal kot večina meni, verjemi mi da tudi fant takšni punci in vice versa ne bo povedal zakaj bi rad/a nehal/a......

ob koncu pisanja sem si skoraj premislil in spremenil post, in slepo prikimal vajinim larifari postom, pa mislim da ne bo zamere?:blus:blush:

Njuška Trap
05.01.2007, 22:41
A bolj pregledno ne bi šlo? :blush: :shy:

Lencka
06.01.2007, 12:36
Madona, bi rabila vec casa, kot si ga trenutno lahko privoscim, da bi dojela, kaj si hitel povedati, snickers... enkrat si ga bom. (Samo toliko: ocitno tudi ti ne razumes sale - o silikonu.) Trenutno pa imam vtis, da nisi povedal nic.

snickers
06.01.2007, 14:33
Britney, če se nisem smejal na "šalo" o silikonu, še ne pomeni da je nisem dojel.....smejim se navznoter...;)..sicer pa to nima nikakršne teže.

pa vzemi si čas...da popraviš vtis;)

Lencka
06.01.2007, 16:33
Ti moram povedat, da me je minilo debatirat s tabo. (Britney je se predobra zate.) To pa zato, ker mislim, da ce bos sam malce prebral tudi svoje zapise, bos sam ugotovil, da si postavil neumno vprasanje locevanja spolnosti in ljubezni v zvezi in izbire med enim ali drugim.

snickers
06.01.2007, 17:41
vprašanje je bilo odlično! in mislim da je precej takšnih oseb ki se znajdejo v takšni situaciji, ko razmišljajo o smiselnosti ljubezni do osebe, s katero ne morejo spolno uživati!..kot je nattka povedala v praksi možje začnejo varati žene, ker pač ne dobijo tistega doma in začnejo iskati drugje! tudi sam Poznam nekaj takih!
..tebi pa očitno ni jasno, oz. si zatiskaš oči, okey ampak ne govori da bi "normalni"-povprečni ljudje zdržali z neko osebo le z cuzanjem in brez dejanskega sexa, ko so na "vrhuncu svoje splolne moči"!! če ni sexa, kaj pa sta potem fant in punca?..le zelo dobra prijatelja.
tudi ljudje smo krvavi pod kožo in le sledimo svojemu naravnemu nagonu!
kolk moških misliš da se bi odpovedalo svojemu nagonu??

PS: Se pa strinjam da je Britney predobra zame!..Napisal sem Britney, ker si ti napisal Madonna, pa očitno ni bilo pri tebi tistega klika!

"" neumno vprasanje locevanja spolnosti in ljubezni v zvezi in izbire med enim ali drugim.""

po tvojem mora biti sex, nato pa sledi zaljubljenost? jaz sem vprašal kaj pa če sta zaljubljena in ni sexa! preveč osebno jemlješ tole debato, tako da je verjetno res bolje da te je"minilo"....ker bi raje videl da kakšen moški napiše (ISKRENO), oz. lahko tudi ženska....

Nattka ti tudi meniš da je bilo vprašanje neumno?

sicer pa .."Whats love got to do with it"....kajne?...:dontknow:

nattka
06.01.2007, 19:17
snickers ... odgovorim ti samo na vprašanje, ki si mi ga direktno postavil ...
ne bom govorila o tem ali je nekaj neumno ali ni ...
pri meni je tako, da je seks povezan s čustvi, torej ... če te nimam rada, tudi seksati ne morem s tabo ...

velja pa v vseh stvareh, tudi v zvezah, preprosto pravilo ... kar iščeš to najdeš, kar daješ to dobiš ...

ostalo sem pa povedala v prejšnjih postih ...

bigfoot
10.01.2007, 16:18
Najbolje je oboje ,če pa ni dovolj ljubezni ,je dovolj dober sex,

mrjerry
10.01.2007, 16:20
snickers, toliko truda da pokazes, da ne locis resnega od neresnega posta? :clown:

Pri drugem delu pa ne razumem logike, kaj pomeni `se imata rada'. Moz ima zeno po operaciji dojke rad, vendar mu ona ne nudi vec seksualnega uzitka, zato jo zacne varati. Rezultat njegove ljubezni je, da se pridruzi skupini za samopomoc in razlaga, kako je od operacije dojke moz niti pogledati vec noce. O taksni ljubezni pojeta le Slon in Sadez, bi rekel...

Brez iskanja dokaza, u bistvu res cist na pamet predlagam, da se rajsi zamislis, ali si res kdaj fasal dober BJ ali ne.

mrjerry
10.01.2007, 16:32
če ni sexa, kaj pa sta potem fant in punca?..le zelo dobra prijatelja.

In kaj sta moz in zena, ki je moz ne zeli vec natepavati, ljubi jo pa se naprej (po tvojih besedah). Vprasaj koga od primerov, ki jih poznas, kaksna prijateljstva se pletejo med njimi.

tudi ljudje smo krvavi pod kožo in le sledimo svojemu naravnemu nagonu!

Nekateri imamo tudi intelekt, ki nam da moznost razmisliti, ali nas naravni nagon vodi v probleme ali ne.

sicer pa .."Whats love got to do with it"....kajne?...:dontknow:
You tell me, apparently you're the expert :clown: