Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : otipavanje

Lana2
27.10.2006, 13:33
Imam še eno težavico.Ko greva z mojim spat, se obrne na levo stran in zaspi brez seksa.Počaka da jaz zaspim in me začne otipavati,gre mi pod majčko,hlačke......ko pa se zbudim odneha in se obne spet na drugo stran.Če pa se delam da spim nadaljuje stvar.ZAKAJ MI TO POČNE?

TuNina
27.10.2006, 13:50
ti maš ful problemov.

frikec
27.10.2006, 14:13
sori... mal je zmesan tvoj tipo.
po drugi strani pa je verjetno mal mahjen na ... emm... marginalne zadeve... mogoc kaj to vzburi...
kolk pa je star sploh?

VR3
27.10.2006, 14:15
nekrofil?

Morena
27.10.2006, 14:36
Morda si tako lahko najbolj doživeto predstavlja, da si nekdo drug.

Bunny Muffin
27.10.2006, 14:42
wtf?? Mene bi blo prou že strah.

Lana2
27.10.2006, 14:50
star je 26 let

lady_lucifer
27.10.2006, 17:09
cepec...

Lana2
27.10.2006, 17:18
a misliš da mene ni? Prav na živce mi gre.Zaspim pa šari po meni.

lady_lucifer
27.10.2006, 17:21
mislm, kaj ste eni ljudje vse pripravljeni trpet sam zato, da mate tipa/punco (oz. sploh ne vem, kaki so razlogi zadej...):sleepy:

paradox
28.10.2006, 05:39
Imam še eno težavico.Ko greva z mojim spat, se obrne na levo stran in zaspi brez seksa.Počaka da jaz zaspim in me začne otipavati,gre mi pod majčko,hlačke......ko pa se zbudim odneha in se obne spet na drugo stran.Če pa se delam da spim nadaljuje stvar.ZAKAJ MI TO POČNE?...zakaj ga pa ne vprasas :nonono:

toma17
28.10.2006, 06:47
Ja zakaj ga ne vprašaš? Take stvari se razjasnijo samo s odkritim pogovorom.

Štrudl
28.10.2006, 07:45
vprašaj ga, ko bo zaspal in te ne bo slišal :shy: :D

KRUNCHY
28.10.2006, 14:45
mogoče ma pa tak fetiš.

La-di-da
28.10.2006, 17:16
Pa kaj maš to za enga cepca zraven sebe. Pa od kje teb, da morš to trpet? Nateri ga v PM!

miran74
28.10.2006, 18:54
zamenjaj fanta pa bo problem rešen

phil350
29.10.2006, 08:11
Dajta se pogovorit, lahko da ga to vzburja (fetiš). V postelji drugače ni nič prepovedanega ali nenormalnega
seveda če sta OBA ZA TO! Razloži mu kaj tebi paše in kaj ne, vprašaj ga kaj pričakuje on od tebe. Brez
medsebojnega zaupanja in odkritega pogovora ni dobrega seks-a!:cool:

stuF
31.10.2006, 19:19
tvoj fant ima pa obilico fetišov, pa še obnaša se bolj grobo.. mogoče bi si lahko kakšno pomoč omislil, seveda če je pripravljen to storit, drgač ga pa na čevelj dej, pa si nej kšno perverznico najde:)

mertseger
31.10.2006, 19:42
pošl ga mal na pogovor s kom če se nebo hotel s tabo drugače ga pa čim prej pusti

jons
31.10.2006, 21:49
Grozno...res imas problem.

Eno je ( sprejemljiv ) fetis sam tole meni bolj na nekrofilijo disi. NUJNO se moras odkrito pogovort. Zveni malo obrabljeno sam dejansko je treba vprasat. Lepo pocasi brez krega in ocitanja.
Mogoce bi se obrnila na svetovanje ??
Ce ne bos resila problema sledi locitev al pa neznono mucen zakon.
Enkrat za hec poskusi kolk dalec bi slo. Delaj se ''mrtvo'' da vidis na cem si. Ce bo nadaljeval in ''koncal'' si bos takoj na jasnem

Nincha II.
01.11.2006, 18:41
Grozno...res imas problem.

Eno je ( sprejemljiv ) fetis sam tole meni bolj na nekrofilijo disi. NUJNO se moras odkrito pogovort. Zveni malo obrabljeno sam dejansko je treba vprasat. Lepo pocasi brez krega in ocitanja.
Mogoce bi se obrnila na svetovanje ??
Ce ne bos resila problema sledi locitev al pa neznono mucen zakon.
Enkrat za hec poskusi kolk dalec bi slo. Delaj se ''mrtvo'' da vidis na cem si. Ce bo nadaljeval in ''koncal'' si bos takoj na jasnem

Kasna nekrofilija, deeeej no ... :mad:

Pa to je, ce mas fetis na TRUPLA, no ... Dokler je pa ona ziva, pa tut ce spi, pa ni truplo no, zato nehej take ven metat in to se v tko resnem tonu :nonono:

Obstaja pa prov eno ime za nekaj zelo podobnega, kar njen fant pocne, in to je somnofilija.

Jelengar
01.11.2006, 22:09
Cuden tic, tale tvoj tip. :nonono: Kaj pa, a si kdaj poskusila spati gola?:dontknow: Potem ti ne more sarit pod oblacili. :dontknow: Sploh pa, zakaj ga ne vprasas, kako je s tem? Ze to, da ga ne vprasas, pove, da tudi s teboj ni nekaj v redu. :dontknow:

nattka
02.11.2006, 13:03
Obstaja pa prov eno ime za nekaj zelo podobnega, kar njen fant pocne, in to je somnofilija.

:approve:
to je bolezenska potreba po božanju nekoga, dokler ta spi ...

baby
03.11.2006, 13:51
ma s tipom je neki hudo narobe...

slatka
03.11.2006, 16:07
Imam še eno težavico.Ko greva z mojim spat, se obrne na levo stran in zaspi brez seksa.Počaka da jaz zaspim in me začne otipavati,gre mi pod majčko,hlačke......ko pa se zbudim odneha in se obne spet na drugo stran.Če pa se delam da spim nadaljuje stvar.ZAKAJ MI TO POČNE?

Jaz pa ne razumem kako si lahko tako dolgo trpela te stvari, ne da bi se pogovorila oz. kako sploh lahko zaspiš ob takem tipu? mene bi bilo kar malo strah!

prometnik
03.11.2006, 18:49
Ja že ima kakšno močno domišlijo in misli da mu jo ti ne izpolneš

Njuška Trap
18.11.2006, 21:44
Jaz pa ne razumem kako si lahko tako dolgo trpela te stvari, ne da bi se pogovorila oz. kako sploh lahko zaspiš ob takem tipu? mene bi bilo kar malo strah!
Jaz bi ga pa verjetno že pustila. Dvomim, da bi mi v pogovoru znal naštet kak konkreten razlog...

Cavallo
19.11.2006, 04:28
Mah pusti ga :) Z njemu boš mela pol življenja uničenga, vzemi mene boš mela celega :D :D :D Mal heca :)

Men se zdi da mu neki ne štima.
1. Al mu je nerodno to delati ko si budna
2. Al ga nosi luna :)
3. Al se mu je pa mal zasukal

Si mu mogoče kdaj težila ko je hotel to delati ko si bla budna ?? Mogoče ga je pa strah ? Mislim pa da če nista 1 al pa 2 odgovor ki sem jih zgoraj naštel, da tega tudi z pogovorm nebosta rešila al ti bo pa odogovoril ko bos spala :)

Jaz vem da bi se posral ponoci ce bi se mi to dogajalo :D Ajde ce ti to dela in da se zbudis in da potem nadaljuje je ok, in stem pokaze da te je zbudil zato da bi se mal ..... Sam tkole je pa to vse skup mal grozljivo

lp

Lencka
20.11.2006, 08:16
Hm... cuden tic :nonono:
Si kdaj probala ti - bodisi ga bozat, ko se nista zaspala, bodisi ga potem, ko je zaspal on? Me zanima, kaksna bi/je bila reakcija...
Drugace pa definitivno rabita eno terapijo - ce te (ocitno te) to moti. Si ga vprasala, zakaj to dela?

PeTe
22.11.2006, 22:12
zakaj pa njega ne prasas?;)

jullia
23.11.2006, 10:09
:Pa kaj maš to za enga cepca zraven sebe. Pa od kje teb, da morš to trpet? Nateri ga v PM!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

domine
25.11.2006, 00:16
prvo kot prvo, iz tvojga teksta lahko analiziram, da ma ta tvoj fant eno stisko, mogoče ne gre za(težave v pojstelji) mogoče ni sproščen, ni pripravlen, najboljš je da se pogovorita oz. da ga vprašaš zakaj to dela...neki ga daje psihično...mogoče kkšna grenka preteklost???

spaceruner
25.11.2006, 08:08
Morda si tako lahko najbolj doživeto predstavlja, da si nekdo drug.
Seveda stari gleda sliko Pamele pod vzglavnikom pa tebe otipava...misleč...:sex: :boobs:

meadow sun
04.12.2006, 20:53
Kaj pa,če bi ti enkrat počakala,da zaspi,pa ga naskočila? :D

Konfucij
04.12.2006, 21:13
Mogoče se gre pa tip igrce s tabo, pa se dela nedostopnega k ti navališ, pol k se pa umiriš, pa on navali in tko naprej v krogu. Al te hoče tko zrajcat, da bi ga ti posilila (hmmmmmmm.....) al pa je to njegova perverzna igra moči (da ma s tem kontrolo nad tabo in nad tvojim telesom). Pogovor se in se pol odloč al ga boš nogirala.

Cavallo
05.12.2006, 07:07
Slepe miši se igra :D

dzuko
05.12.2006, 10:11
A nobeden tega ne opazi?

http://freeweb.siol.net/amodic1/slike/forumi/lana2.JPG

Ps...lana2 na OS ti lahko pošljem ene par slikc za drkat..bo boljš zate in za druge...

Goody
05.12.2006, 12:29
A nobeden tega ne opazi?

http://freeweb.siol.net/amodic1/slike/forumi/lana2.JPG

Ps...lana2 na OS ti lahko pošljem ene par slikc za drkat..bo boljš zate in za druge...

tole, avtomatsko pusti na moški, če si sam v profilu ne naštimaš na ženski, tko da to ni glih 100% merilo za spol ;)

dzuko
05.12.2006, 12:38
Hm..a tehničarji ne bi mogli tega spremenit, da bi v primeru če nič ne označiš, napisalo "Neopredeljen"?...

Cavallo
05.12.2006, 13:11
Lahko sam se jim neda al pa neznajo, v kar dvomim :D

alessy
06.12.2006, 08:12
Res se malo smešno sliši tole otipavanje, ko že spiš...

Malo sem razmišljal in se sliši res malo psiho, ko se spustiš v ta problem. Ampak mogoče lahko odgovorim.
Pomoje tip pogreša, da bi ti začela oz. naredila prvi korak.. On se očitno naredi kot da spi, v mislih pa želi, da bi ga ti prijela za ritko in mogoče kdaj ti začela oz. pokazala, da si želiš... Ker pa leseno ležiš in čakaš kaj bo on naredil, na koncu iz tega ni nič, ker on ne nadaljuje, zaradi tega, ker misli, da tebi ni do tega...

Recimo jaz imam problem s svojo glih v tem, da nekak nikoli ne začne ona... Vedno samo nakaže da bi, potem pa odneha, če jo jaz ne vzamem... Vedno moram jaz bit tisti.... Mogoče skuša on to doseč, da bi si ga želela in si ga vzela... Včasih zna bit nek sex, pri katerem se partner upira in pravi, da ne zdaj, ker to pa to, itd.... Ampak vseeno je nek čar tega in je tudi neko sporočilo, da si partnerja zares želiš, "ni ti pomoči.".. No recimo jaz še tega pri svoji nisem doživel, pa si želim in tudi ne vem, kak bi ji to povedal brez posledic...
Drugače pa je on očitno izbral drugačno pot, kjer te skuša pripravit do tega. Čeprav čuden način ampak vseeno dovolj učinkovit, da si se začela spraševati kaj je narobe. To je pa bistvo. Da se nekak zaveš, da je neki narobe in si mogoče tudi želi, da bi ga vprašala kaj je narobe. Da bi pogovor stekel. Mogoče si pa želi samo malo pozornosti, karkoli... Nekaj je....
Če boš dobila odgovor pa če ni tolk skrivnosten, ga napiši sem, ker me zanima nasploh psihologija človeka , kjer se ljudje na različen način odzivamo na različne dogodke...

L.p.

Sam še to, pomoje se mi ne zdi tole kakšen fetiš..

summer
06.12.2006, 08:16
nekrofil?

men je tud to taprvo prišlo na misel:dontknow:

cliena
11.12.2006, 20:53
men je tud to taprvo prišlo na misel:dontknow:
tudi mogoče :nonono:

anarchy
12.12.2006, 23:00

Mogoce bi rad, da bi ti njega malo tako otipavali, ko on zaspi, dej ga ti njega malo otipavaj.

Tanatie
13.12.2006, 09:05
to je bolezenska potreba po božanju nekoga, dokler ta spi ...

u, to mam pa tut jst:) sam jst bi pol se kr nadaljeval:)

btw, a te smem vprasat kok casa sta ze skupaj? mogoce ga matra pac ene sorte impotentnost...pac mu ni zanimivo vec, ce sta ze dolgo skupaj in se mu ne dvigne. ko pa zaspis je pa to neki novga in takrat bi lahko...seveda samo dokler se spet ne zbudis, ko ga pa mine...mogoce bi lahko probala kako novo pozicijo al pa na kakem razburljivem placu?

NOTORIOUS
13.12.2006, 11:59
ma dej nehite s takimi.
tip bi jo rd picu pa babnca ne da- kj nouga?
za sex probleme so vecinoma krive zenske- na razne nacine, moski kokr je sam rab sex- ona pa ocitno ne da- kaj bo drugo najdu- ce duma ne dobi bo sl drugam. problem je ce je babnca frigidna, sam sexat ne ma s tako zensko ni nc. k d jo kosta ce mu ga potegne, pa mu da filing da ji je do njega.
zenska- TIP SAM RAB SEX:nonono: :nonono: :nonono:

dzuko
13.12.2006, 12:26

Tanatie
13.12.2006, 14:08
ma dej nehite s takimi.
za sex probleme so vecinoma krive zenske- na razne nacine, moski kokr je sam rab sex- ona pa ocitno ne da- kaj bo drugo najdu- ce duma ne dobi bo sl drugam. problem je ce je babnca frigidna, sam sexat ne ma s tako zensko ni nc. k d jo kosta ce mu ga potegne, pa mu da filing da ji je do njega.

za velik primerov bi mel prov, sam glede na to da neha takoj ko se ona zbudi, mu zgleda ni tok do seksa...

Nincha II.
13.12.2006, 14:18
ma dej nehite s takimi.

Ja, itak, moski pa vecinoma razturate :rolling:

mrjerry
13.12.2006, 14:48

Tanatie
13.12.2006, 14:57
nincha, sej me je sram ampak morm kr s tabo potegnt...pr vecini zensk sploh ne rabs neki ful delat (za moje pojme) pa je predigra ze ful dobra...tko da sm js tut prsu do zakljucka da jih je kr velik na princip notoriusovga:"fafi me pa bo vse kul" stila...

Njuška Trap
13.12.2006, 15:57
Ja, itak, moski pa vecinoma razturate :rolling:
:D

Ja, jaz sem tudi kar pike dobila, ko sem to prebrala...

cliena
13.12.2006, 17:08
:D

Ja, jaz sem tudi kar pike dobila, ko sem to prebrala...
Haha...:2thumbs: js tut

summer
14.12.2006, 06:50
:approve: Ja, itak, moski pa vecinoma razturate :rolling:

:rolling: :rolling: :rolling: :2thumbs:

vsi so popolni ljubimci ja:approve: no doubt about it

cliena
14.12.2006, 18:18
Sam men je ful čudn da te kr tk neki un ponoč otipaa :dontknow: reč mu da naj se zjasni ka to pomen :LOL:

Lencka
14.12.2006, 20:46
ma dej nehite s takimi.

:rolling: Ravno iz tvojega zapisa se da jasno razbrati, da - ce sledim tvojemu razmisljanju - so za vsecino tezav v seksu krivi moski, ker se jim gre samo za to, da bodo neki delal, ne pa kako, ker tip itak rab sam sex, pa naj bo kakrsen koli... Torej si kupi ancko! :rolling: Poleg tega pa je razbrati tudi, da nimas pojma, kaj beres in kaj pises. Po tvojem torej tip, ki se obrne stran, ko se dekle zbudi, rabi samo sex... torej, svincnik v rit??? :rolling: Evo, resitev - iz ust tipa, ki gotovo ve, kaj govori, v usesa dvomljivcev, v zadovoljstvo vseh! :rolling:

kratkolaska
14.12.2006, 21:03
kva je narobe z otipavanjem??? prou nč, če ti ne paše, ga pa usekaš

Tanatie
14.12.2006, 23:39
narobe je da jo sred noci otipava tok cajta da jo zrajca glih dost da zacne sanjat o seksu, pol jo se mal rajca pa se zenska zbudi in zdej ko bi ona seksala, se tip stran obrne...

summer
15.12.2006, 06:48
sej to mene moti....da se on vstran obrne....
jaz bi ga ziher vprašala......kaj mu je....naj se razjasni al pa neha prckat po meni, če ne misli resno:D

cliena
15.12.2006, 19:13
sej to mene moti....da se on vstran obrne....
jaz bi ga ziher vprašala......kaj mu je....naj se razjasni al pa neha prckat po meni, če ne misli resno:D
haha to je tut res:rolling: js bi se mal čudno počitla če bi me začeu neki otipavat kkr bi se pa js obrnala bi se pa delu da spi al neki u tem smislu:dontknow: :shy:

radib
16.12.2006, 10:25
poizkusi ti delat to kar počne on morda prideš do odgovora

kapara
17.12.2006, 16:51
Zato ker je bolan, ker nima nekih stvari v glavi poštimanih