Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : jao.

piki.*
28.10.2006, 22:19
em.a loh sam neki uprašam.stara sm 14.mam fanta 3 dni.kai ye hotu stem puvedat k mi je cuzu joško kokr 2 mesca str dojenčk:dontknow: :nonono: :O :mad:

KRUNCHY
29.10.2006, 07:16
veš joške so pomemben spolni objekt.

piki.*
29.10.2006, 07:53
ja.sam jst sm njemu puvedala d še noćm zgubit nedolžnosti.pa je tut reku dobr sej si premlada.ćprou tut on ni preveć starejši od mene.sam men se to sory sam ne zdi logićn.kai je meu od tega.????????

pinky
29.10.2006, 07:57
mal preberi tole:
http://www.spolnost.com/index.php?page=erogene_cone

pa še kaj drugega na tej strani

phil350
29.10.2006, 08:00
Pusti času čas pa raziskuj svoje telo pa boš vedla kaj je fant hotel
naredit mogoče je bil pa tudi on mal neroden ;)

piki.*
29.10.2006, 08:49
em.huala pinky.em.men ni do Tegaa d bi se dala dol kai ć bo nslednić spet to hotu nrest.kai d nrdim.

solsikke
29.10.2006, 08:56
Pač povej mu, da ti to ne paše, da na to še nisi pripravljena in da naj neha.
Očitno še nisi dovolj zrela, da bi ti tak način ustrezal. Pač počakaj malo, pri tvojih letih zna biti že čez pol leta (lahko tudi kaj prej ali pa kasneje) vse drugače in si boš sama želela takšnih ali drugačnih dotikov s tvojim fantom.
Vsekakor pa ne prehitevat in ne delat nekaj zato, ker to itak delajo "vsi" (kar pri tvojih letih sploh ni res) ali pa zato, ker fant tako hoče, ker na koncu se boš slabo počutila samo ti. Vsem ostalim bo pa dol viselo.
Imej se rada in uživaj tako, kot paše tebi :)

pinky
29.10.2006, 08:57
Čist pravilno, če ti ni do tega; ampak vseeno je prav, da poznaš svoje telo, svoje občutke in občutke fanta. Če ne drugega boš vsaj vedela, kaj namerava!

Počni pa le stvari, ki si jih sama želiš in ko si jih želiš; ne pa tisto kar fant hoče ali kar počnejo prijateljice. In če ti bo grozil, da če ne te bo pa pustil - naj, saj verjetno si ne želiš biti z nekom, ki gleda samo nase in ne upošteva, kaj bi ti rada!

In ko bo naslednjič spet hotu narest kaj, kar nočeš, reči NE. In če te ne bo upošteval, pojdi.

piki.*
29.10.2006, 09:23
em.zdeej ubistvu je tko.pać jst sm njemu puvedala pać d sm še premlada.sam pać prvi fnt je.p nism vedla kai je hotu stem puvedat ozeroma kaj je meu od tega.ć bi vedla bi mu pać rekla ne.sam ubistvu use se je nekak ćudn dogajal.zdej mam pa ful ćudn obćutk k pumislm na to.kaj nej nridm d bom to puzabla.

piki.*
29.10.2006, 09:27
zmer k pumislm na to se ful ćudn poćutm.nvem zakaj.kr mraulince dubim po telesu.

FrKcA
29.10.2006, 09:28
Če ti ni bilo prijetno, kar ti je naredil, potem mu to povej. Pozabiti pa tega verjetno ne boš mogla, vsaj še ne kmalu, glede na to da je bila to tvoja prva takšna izkušnja...

piki.*
29.10.2006, 09:32
sej ubistvu sm mu puvedala.k me je neki ćasa po tem prašu ć je blo kul p sm rekla ne.upaam d me je šteku.sam pać joj.k se mi ful zdi d zdei pać k je to nredu d me bo p pustu p d bo drugim o tem guvoru.

pinky
29.10.2006, 09:34
Veš, fantje v tem uživajo. In tudi ženske, ki si želijo spolnosti, v tem uživajo - tako da je morda predvideval, da bo tebi všeč. Lahko da te je s tem hotel tudi do kaj več pripraviti, ne vem. Če je pa tud on še tako neizkušen kot ti, je pa morda samo kje na tv videl in hotel poizkusiti.

Misplim pa, da to ni bilo nič tako zelo travmatičnega, da bi se zdaj morala full trudit pozabit. Pač vzemi kot eno izkušnjo, ki ti ni bila všeč in imaš s tem izkušnje, ko bo čez dva dni spet isto poizkušal. Zaradi tega si še vedno nedolžna in nič nisi narobe naredila, da bi te moralo to moriti.

pinky
29.10.2006, 09:35
sej ubistvu sm mu puvedala.k me je neki ćasa po tem prašu ć je blo kul p sm rekla ne.upaam d me je šteku.sam pać joj.k se mi ful zdi d zdei pać k je to nredu d me bo p pustu p d bo drugim o tem guvoru.če to naredi, potem je res tak, da te ni vreden in je bolje, da te pusti!

FrKcA
29.10.2006, 09:36
če to naredi, potem je res tak, da te ni vreden in je bolje, da te pusti!
Ali ona njega;)
Drugače se pa strinjam s pinky:approve: :shy:

piki.*
29.10.2006, 09:44
em.ubistvu ne.on ma izkužnee sam on pać misL d sm meLa že već FanTov p pać misl d mam tut jst iz tem izukžne ćprou jih nimam.em.vem d sm še zmer nedolžna zrd tega.sam useen se nekak poćutm umazano.nvem zakai.em.jst sm od velik ljudi slišala d je njemu sam za *** pa sm ga tut prašala ć je to res.p je reku d ni.pa sm mu tut rekla d od mene nbo dubu p ćprou si želi.sam pać.nvem zkai je nameravu to nrdit.ubistvu neki temu podobnga.

FrKcA
29.10.2006, 09:51
3 dni praviš da sta skupaj?
nevem no, pomoje pa tiste govorice le držijo...vsaj jaz bi tako sklepala, če bi se to men nardil....

piki.*
29.10.2006, 09:58
FrKcA kok si p ti stara??*ja nvem.sploh nvem komu nej vrjamm.

La-di-da
29.10.2006, 11:34
Spet se en norce dela.

piki.*
29.10.2006, 11:57
kdoo?