Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : kaj vas jezi pri vašem partnerju/partnerici

roxa
29.10.2006, 19:26
kot vemo zveze niso popolne in nas včasih ljubljeni tudi jezijo....
torej s čim vas vrže iz tira....

mene vrže ven, že ko dvigne štimo:mad: :D

MERLIN
29.10.2006, 19:36
kaj je to štima???

roxa
29.10.2006, 19:47
kaj je to štima???
:D :D :D
to pomeni da mi gre na živce, če povzdigne glas:shy:

MERLIN
29.10.2006, 21:20
hmmm
torej sam da odpre usta al kako?

ja to ni dobr znak..

Nincha II.
29.10.2006, 21:46
:D :D :D
to pomeni da mi gre na živce, če povzdigne glas:shy:

I hate dretje. :shy:

Na sreco se to dostkrat ne zgodi, ker ve, da to sovrazm, sam ko pa se.... takrat sem pa ornk jezna in mu siknem kaj v nizjem tonu nazaj :nonono:

Aja, pa kaj me se ujezi...
Ko kej jeva, pa pol po tem kroznik odlozi zraven umivalnika, da se ja vse gor zasusi :O :D

temp64
30.10.2006, 07:23
nič..

popka
30.10.2006, 10:33
nezainteresiranost za pospravljanje

brabrabranc
30.10.2006, 11:25
da se mi podzavestvno preveč prilagaja in s tem zgublja na svoji identiteti...

madmitch
30.10.2006, 13:38
nezainteresiranost za pospravljanje

A CLEAN HOUSE IS A SIGN OF WASTED LIFE
Jaz ga povsem razumem.

Moti me pa na moji tako malo, da ni vredno omembe.

toma17
30.10.2006, 13:59
Mene pa moti, da ma prav tud takrat ko nima.

MERLIN
30.10.2006, 15:40
mene čist nič..
niti ena stvar..popolna..

La-di-da
30.10.2006, 15:58
mene čist nič..

Joj, kok lepo... tud jst bi rada bla kdaj za koga tako popolna:crycry: :kiss: :tolazba:

soncnica
30.10.2006, 16:13
mene čist nič..

to pa skor ne vrjamm...vedno se najde ksna "kaprica", k ti ni najbl vsec...(razn ce sta skupi par dni, k si ves....in love)

MERLIN
30.10.2006, 16:38
Joj, kok lepo... tud jst bi rada bla kdaj za koga tako popolna:crycry: :kiss: :tolazba:
boš boš vsak , no skoraj vsak najde nekoga...
sej veš..za cel svet si le en človek..
za enega človek si cel svet...

sej bo...;)

MERLIN
30.10.2006, 16:42
to pa skor ne vrjamm...vedno se najde ksna "kaprica", k ti ni najbl vsec...(razn ce sta skupi par dni, k si ves....in love)

vsak ima nešteto kapric...tudi v dneh ko si najbolj zaljubljen se mogoče najde kaj kar te vsaj majceno moti..
se strinjam..
toda kasneje spoznaš da so to najboljše stvari..posebnosti , ok mi to rečemo napakice, ki so samo od nje (njega-za punce).in če nekoga res neskončno ljubiš..tudi to sprejemeš..če je spoštovanje, prava ljubezen...

napirmer recimo da te je pri partnerju motilo da ni pospravil copat...
in ko sta nehala si bila žalostna..si hodila po sobi..in zagledala svoje copate razmetane po sobi..
kaj ti je šinilo v glavo? spomin na njo/njega...in takrat ti je to simpatično in ti je žal da si naprimer v navalu prepira poleg vseh napak zabrusil: pa copat tudi nikoli ne pospravljaš...
zdaj se temu kislo nasmejiš..in rečeš pa sej nism tko mislil..če bi imel še eno priložnost ne bi tega naprej metal...

moje mnenje..
zato pravm da me res nič ne moti..res..

madmitch
30.10.2006, 18:07
Sicer pa, nihče ni popoln, dokler se ne zaljubiš vanj.

In ostane tak, dokler si zaljubljen.

Morena
30.10.2006, 18:39
Da se dostikrat noče prepirat z mano... sploh takrat, kadar jaz v hudovanje vložim ogromno energije. :D

soncnica
31.10.2006, 13:26
MERLIN- pa ne bos reku, da ti vsaj mal prekipi, k ji trikrat reces, naj pospravi copate izpred sobe, al pa naj stisne zobno pasto na koncu tube, pa naslednjic spet ti stiskas iz sredine....nevem, nevem...se strinjam, da ko nehas, se spomnis in...sam momentalno, ko si z nekom, pa ti prekipi...sj mora kdaj pa kdaj...

clea
31.10.2006, 14:06
Se strinjam s tabo Sončnica.
Take malenkosti znajo res najedat. Men osebno grejo pr mojmu najbolj na živce tiste malenkosti, ki so se mi zdele na začetko ful simpatične.
Npr. blazno mi gre na živce k skoz neki popeva pa nima niti mal posluha. od začetka mi je blo pa to tko cortkano.

lady_lucifer
31.10.2006, 15:30
so malenkosti, pa vendar...:D to, da ko neki poje/ponuca/whatever pa pol ne vrze v smeti, k jih ma en meter dalec, sam pokrov je treba dvignt (pa se to ne, ker je un kos na stopalko). te smeti se pol valajo po mizi itd. pa da ko je zamisljen, ne odgovori takoj, ma kr eno pavzo, kar je problem, ce bi rada kej na hitr zvedla al je pa nujno, pa sm itak mal zivcna in sploh neucakana :D

klemen20
31.10.2006, 21:47
mah kwa je vm babam?! vse bi mele rade: straniscne skolke vedno dol, niti ene stvari na pultu, kap vas zadane ce tip reze futr po domace ... tipom to ni tolk pomembno, sej se potrudmo zarad vs za kksne stvari, sam p* za vse malenkosti se pa zihr ne bomo, k mamo pomembnejse stvari za razmislat ...

(no to me pr moji mot...)

nattka
01.11.2006, 08:50
mah kwa je vm babam?! vse bi mele rade: straniscne skolke vedno dol, niti ene stvari na pultu, kap vas zadane ce tip reze futr po domace ... tipom to ni tolk pomembno, sej se potrudmo zarad vs za kksne stvari, sam p* za vse malenkosti se pa zihr ne bomo, k mamo pomembnejse stvari za razmislat ...(no to me pr moji mot...)

npr. če je še kaj piva hladilniku ...

zverina
01.11.2006, 09:58
mah kwa je vm babam?! vse bi mele rade: straniscne skolke vedno dol, niti ene stvari na pultu, kap vas zadane ce tip reze futr po domace ... tipom to ni tolk pomembno, sej se potrudmo zarad vs za kksne stvari, sam p* za vse malenkosti se pa zihr ne bomo, k mamo pomembnejse stvari za razmislat ...

(no to me pr moji mot...)

pravi dec.:2thumbs:

MERLIN
01.11.2006, 10:22
tole glede školjke pa ne štekam...

uradno naj bi veljalo, da moramo tipi dvigniti šokoljko preden gremo pi pi..
ok logično, da je ne pošč...emo

potem pa naj bi jo spustili da je pripravljena na žensko ritko....

ampak zakaj potem ženske ne dvignejo školjko da nam ni treba..
ker ko mi končamo jo spustimo za njih...

ta-mala
01.11.2006, 12:21
Mene moti da mora biti vse tko k on hoče, da si nikol ne vzame časa zame ko sm frej in je nasploh on najbolj pomemben.

soncnica
01.11.2006, 13:02
mene straniščna školjka (dvignjena) ne moti, mi pa mal dopi... afnanje...čez čas..

nejc
01.11.2006, 14:12
tole glede školjke pa ne štekam...

uradno naj bi veljalo, da moramo tipi dvigniti šokoljko preden gremo pi pi..
ok logično, da je ne pošč...emo

potem pa naj bi jo spustili da je pripravljena na žensko ritko....

ampak zakaj potem ženske ne dvignejo školjko da nam ni treba..
ker ko mi končamo jo spustimo za njih...
hehe, u read my mind:2thumbs:

berac
01.11.2006, 20:10
pri bivši:

morda se zdi komu malenkost ampak meni ne:
-ni mi odgovarjala na smse ki sm jih kr pogosto pošiljal. (pa ne more mi govort da mi 14 dni ni odgovorila zato ker ima mobitel švoh baterijo)
-v zgodovini me je morda 2-3x poklicala na svoje stroške
-ko ji kej ni pasalo se me je enostavno izogibala, ni javljala
-večno imela ona prav
-...in še marsikaj
najbolj me je motlo da me ni imela rada (na to pač ne moreš vplivat) ampak lahko bi mi to v faco povedala ne pa z ignoranco
no zato sm končal

no zdajšnja :)
:2thumbs:

-moti me edino da mi prevečkrat da prav
-pa BILA je ful sramežljiva

MERLIN
01.11.2006, 21:50
hehe, u read my mind:2thumbs:

sej vem zakaj
ženske hodjo včekrat na wc kot mi..sam tut to ni več tko
emancipacija je na vseh pdoročjih
jaz grem večkrat kot ona na wc..
in zato bi mogel dilco dvigat..in spuščat..

TuNina
01.11.2006, 21:53
pri bivši:

morda se zdi komu malenkost ampak meni ne:
-ni mi odgovarjala na smse ki sm jih kr pogosto pošiljal. (pa ne more mi govort da mi 14 dni ni odgovorila zato ker ima mobitel švoh baterijo)
-v zgodovini me je morda 2-3x poklicala na svoje stroške
-ko ji kej ni pasalo se me je enostavno izogibala, ni javljala
-večno imela ona prav
-...in še marsikaj
najbolj me je motlo da me ni imela rada (na to pač ne moreš vplivat) ampak lahko bi mi to v faco povedala ne pa z ignoranco
no zato sm končal

ammm.. a si ziher, da sta bla sploh skup?

berac
01.11.2006, 23:25
ammm.. a si ziher, da sta bla sploh skup?

ja sej ni blo od vedno tako :(