Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Iranski predsednik pricakuje prihod Imama Mahdija

galeb
30.10.2006, 12:44
http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2006/01/14/wiran14.xml&sSheet=/news/2006/01/14/ixworld.htm

planjava
03.11.2006, 20:52
Naj se sliši še tako nenavadno, a jaz mislim, da ima iranski predsednik prav. Imam Mahdi je samo eno od imen Maitreje, učitelja sveta:

http://www.share-international.net/slo/

Na to temo sem tudi sam odprl temo:

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=20323

radhika
05.11.2006, 12:21
http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2006/01/14/wiran14.xml&sSheet=/news/2006/01/14/ixworld.htm

Če pogledamo, da je iranski predsednik precej negativna osebnost, se sprašujem, koliko lahko damo na njegovo verodostojnost tudi glede prihoda Mahdija. Jaz take napovedi jemljem zelo z rezervo, ker sem že velikokrat nasedla takim in drugačnim prerokbam, samo če pomislim Nostradamusove napovedi o koncu sveta do 2000. leta, pa še kup takih stvari, ki se niso nikoli uresničile. Previdnost je mati modrosti.:2thumbs:

buba
05.11.2006, 13:08
Če pogledamo, da je iranski predsednik precej negativna osebnost, se sprašujem, koliko lahko damo na njegovo verodostojnost tudi glede prihoda Mahdija. Jaz take napovedi jemljem zelo z rezervo, ker sem že velikokrat nasedla takim in drugačnim prerokbam, samo če pomislim Nostradamusove napovedi o koncu sveta do 2000. leta, pa še kup takih stvari, ki se niso nikoli uresničile. Previdnost je mati modrosti.:2thumbs:--previdnost, je morda dobra, pri sexu ali v prometu -- kajti modrost, nima matere in se manj oceta...:veryevil:

galeb
05.11.2006, 13:37
Če pogledamo, da je iranski predsednik precej negativna osebnost, se sprašujem, koliko lahko damo na njegovo verodostojnost tudi glede prihoda Mahdija. Jaz take napovedi jemljem zelo z rezervo, ker sem že velikokrat nasedla takim in drugačnim prerokbam, samo če pomislim Nostradamusove napovedi o koncu sveta do 2000. leta, pa še kup takih stvari, ki se niso nikoli uresničile. Previdnost je mati modrosti
Najbrz ravno zato, ker si nasedla Nostradamusu in drugim nesmislom, nasedas tudi sedaj, tokrat v nasprotnem smislu. Zahodni politiki in novinarji so te kot kaze dobro naplahtali, da vidis negativce povsod drugod, samo tam, kjer je treba ne - v njih samih. :(

buba
05.11.2006, 13:56
Najbrz ravno zato, ker si nasedla Nostradamusu in drugim nesmislom, nasedas tudi sedaj, tokrat v nasprotnem smislu. Zahodni politiki in novinarji so te kot kaze dobro naplahtali, da vidis negativce povsod drugod, samo tam, kjer je treba ne - v njih samih. :(--brez plahtanja ni vladanja ...;)

radhika
05.11.2006, 14:23
[QUOTE=buba]--previdnost, je morda dobra, pri sexu ali v prometu

:D To velja, glede skrbi za telo, glede izbire verodostojnega učitelja pa je previdnost mati modrosti zaradi skrbi za dušo... da nas kak prevarant, ki jih tudi v religioznem svetu ne manjka, okrog ne prinese.....:angel:

radhika
05.11.2006, 14:25
Najbrz ravno zato, ker si nasedla Nostradamusu in drugim nesmislom, nasedas tudi sedaj, tokrat v nasprotnem smislu. Zahodni politiki in novinarji so te kot kaze dobro naplahtali, da vidis negativce povsod drugod, samo tam, kjer je treba ne - v njih samih. :(

Čas bo pokazal, kot pri Nostradamusu, ali bo kaj s tem prerokom ali ne.:angel:

buba
05.11.2006, 14:32
[QUOTE]

:D To velja, glede skrbi za telo, glede izbire verodostojnega učitelja pa je previdnost mati modrosti zaradi skrbi za dušo... da nas kak prevarant, ki jih tudi v religioznem svetu ne manjka, okrog ne prinese.....:angel:--khm,khm --- glede, na to, da se rodimo nevedni in nas nato z vzgojo naredijo se neumne, bi rekel, da je vseeno ali si previden ali ne --- kar pa se uciteljev tice -- kako ze pravi Sidarta v Diamantni sutri --- "in kaj uci Buda" ---- " Buda NIC NE UCI"...;)

galeb
05.11.2006, 15:42
Čas bo pokazal, kot pri Nostradamusu, ali bo kaj s tem prerokom ali ne
No ja, ne vem, ce je ravno prerok, sicer bi se moral tudi sam steti mednje. Razlika je le v tem, da ima mocan glas, ki se dalec slisi.

radhika
06.11.2006, 07:14
No ja, ne vem, ce je ravno prerok, sicer bi se moral tudi sam steti mednje. Razlika je le v tem, da ima mocan glas, ki se dalec slisi.

Galeb, pa ne da si tudi ti ene vrste prerok? A misliš to resno? No, pa povej, kaj misliš glede napetosti med islamom in krščanstvom, a bo to privedlo do 3. svetovne vojne ali ne? :angel:

galeb
06.11.2006, 16:29
Upam, da si pismena. Ne pravim, da sem prerok, tako kot tudi ne mislim, da je to iranski predsednik. To, kar kot kaze ve iranski predsednik, vem ze zelo dolgo, tako kot to ve na tisoce drugih ljudi. Torej je besmiselno trditi, da smo vsi ti ljudje preroki, to bi bila nesmislena inflacija preroštva. Zadoscalo bi reci, da za razliko od mnogih drugih nismo slepi.

Kar se tice tretje svetovne ti manjka malo ezotericne izobrazbe - prihodnost se ni zapisana in torej ni z gotovostjo napovedljiva, imamo namrec svobodno voljo. A vendarle je glede na vso pomoc, ki nam je na dosegu roke, ce bomo le hoteli, mogoce z veliko gotovostjo reci, da do tega ne bo prislo. Brez te pomoci pa bi bili zelo verjetno povsem izgubljeni, saj bo potrebna popolna reorientacija in sprememba vrednot.