Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Irska - Škotska - Skandinavija

perdi
02.11.2006, 07:50
V naslednjem letu bi šel na potovanje (s turistično agencijo) v eno od omenjenih destinacij. Kakršnekoli informacije bi bile dobrodošle (s katero agencijo ste vi potovali, ali ste bili zadovoljni, kakšen program ste izbrali,...????:dontknow: )

LP:)

3nity
02.11.2006, 07:52
probram izbereš tisti, ki tebi najbolj odgovarja. pač hodiš po agencijah in primerjaš programe

lady_lucifer
02.11.2006, 08:31
ja, tocno tako, hodi po agencijah in sprasuj. sm ze bla na skotskem in v skandinaviji ampak v lastni reziji, tko da mojih nasvetov ne potrebujes;)

Mesečnica
02.11.2006, 12:44
Na Škotskem sem bila leta 2001 v lastni režiji in sem se imela res fajn. Ko enkrat prideš tja, imajo sami ogromno turistične ponudbe, raznih izletov, ogledov ipd., tako da nisem pogrešala potovanja z agencijo. Mi smo si samo rezervirali hostel za prvih nekaj dni, ostalo smo pa brez težav urejali sproti in se prepuščali trenutnemu navdihu. Bilo je super :2thumbs:

Na Irskem sem bila leta 2004 s Kompasom. Organizacija je bila OK, izbrane destinacije tudi, sem pa pogrešala tisti občutek svobode, ki sem ga imela na Škotskem. Celotno potovanje je trajalo en teden. V tem času smo prepotovali Republiko Irsko od V (Dublin), preko J (Cork), do Z (Galway) in nazaj (Dublin). Kar malo preveč za en teden, tako da si enkrat želim iti nazaj v lastni režiji in malo bolj sproščeno :)

lady_lucifer
02.11.2006, 15:40
perdi, kdaj pa imas namen it? tko cist izven sezone? ker potem se ti splaca premislt, ce neb blo boljs it v lastni reziji. razen pac ce si rad privoscis ta luksuz, ko ti vse organizirajo;)

madmitch
02.11.2006, 22:40
Ha, jaz pa drugo leto na škotsko, na turnejo po destilarnah :veryevil:
Edini vodnik je spisek vseh registriranih destilarn (114 ta trenutek delujočih). Problem je le to, da se je treba v veliko njih najaviti doooosti preden prideš - najbolje nekje v začetku leta, saj nimajo odprto za obiskovalce.

Namen turneje - popolna zbirka škotskih viskijev, tudi tistih, ki jih ne stekleničijo. Malo drago a sanjsko.