Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : "Skeniranje"

SonoLei
03.11.2006, 08:54
Torej... da razložim.
Opažam, da te določeni ljudje dobesedno "poskenirajo" od glave do pete, medtem ko se pogovarjaš z njimi. V mojem primeru so to nekatere ožje sorodnice. In me ful moti. Se pridružim, začnem nekaj razlagat in opazim, da me sploh ne posluša, ampak samo gleda, kaj imam oblečeno pa če sem mogoče dala kakšno kilco gor. Pa to se dogaja tud v situacijah, ko sploh nisem zrihtana (npr. se odpravljam na sprehod s psom). Najbolj smešno mi je, da ne vpraša, če sem nova al karkol, ampak res dobesedno skenira vsako cunjo, firmo...
Nevem, kako odreagirat v takih trenutkih, res se bedno počutim. Pa me zanima, če se to še komu dogaja pa kako vi odreagirate. Jst že razmišljam, da bom drugič izjavla: "Kupljeno H&M, 21.9.2006, cena 8900 sit":clown:

TuNina
03.11.2006, 09:37
hja, vrni v enaki meri.

SonoLei
03.11.2006, 09:41
Ne bi se jst na isti nivo spustila:nonono:

TuNina
03.11.2006, 09:45
potem pa se pač sploh ne obremenjuj s tem.

rambo 3
03.11.2006, 11:55
potem pa se pač sploh ne obremenjuj s tem.

ni to tko simpl.

jst jo pa štekam. men je tut fula neprijetno k se mi to dogaja. pr men se bolj pogostokrat dogaja da me z očmi slačjo kokr da bi me v kiklo gledal, ampak vseen je občutek pomoje podoben in ful neprijeten. takrat se počutim še bolj bedno kot samo en kos mesa. na jok mi gre...

SonoLei
03.11.2006, 20:35
Ok no... sej ni zdej to nek ful problem, da bi se tok obremenjevala pa ne bi spala zarad tega. Sam pač zanima me, če sam mene obdajajo taki ljudje pa kakšni so vaši občutki ob tem.

nattka
03.11.2006, 21:03
ni to tko simpl.

jst jo pa štekam. men je tut fula neprijetno k se mi to dogaja. pr men se bolj pogostokrat dogaja da me z očmi slačjo kokr da bi me v kiklo gledal, ampak vseen je občutek pomoje podoben in ful neprijeten. takrat se počutim še bolj bedno kot samo en kos mesa. na jok mi gre...

ko človek pride v moja leta ... mu gre na jok, ker ga ne skenirajo več ...:rolling:

potrpljenje punce ... potrpljenje ...:approve:

slatka
04.11.2006, 11:31
Ne vem, men se zdi takšno ocenjevanje s strani deklet, neke vrste samopotrjevanje, saj očitno niso zadovoljne same s seboj in vedno iščejo "napake" pri sebi in so potem zadovoljne, če jih najdejo tudi pri drugih. Mene npr. to sploh ne gane, saj sem sama s seboj zadovoljna in grem lahko enostavno mimo tega s porogljivim nasmeškom, ki je namenjen tej osebi!;) Jaz namreč vem kakšna sem in me nobena "cota" vredna ne vem koliko denarja ne bo spremenila!:D

ponga
04.11.2006, 15:50
Ok no... sej ni zdej to nek ful problem, da bi se tok obremenjevala pa ne bi spala zarad tega. Sam pač zanima me, če sam mene obdajajo taki ljudje pa kakšni so vaši občutki ob tem.

Ja, se dogaja tudi drugim. ;)
Opazim to včasih v službi, govorim s kako stranko, pa imam občutek, da me ta sploh ne posluša, ker s pogledom potuje naokoli in "ocenjuje". Kaj, nimam pojma... Pa se tudi ne obremenjujem s tem. Edino moteče mi je to, da mi manjka en del komunikacije - očesni stik.
Ampak - ljudje smo različni! :)

freya
06.11.2006, 12:27
ko človek pride v moja leta ... mu gre na jok, ker ga ne skenirajo več ...:rolling:

potrpljenje punce ... potrpljenje ...:approve:

hehe
ziher še skenirajo, ampak bolj diskretno
btw...zadnjič sem bila kregana, da preveč skeniram našega kofimakerja, pa se niti malo nisem tega zavedla.....kak skening pač uide, tega ne gre obešat na velik zvon
drugo je pa babji firbec... to je pa običajno nesramno in zatorej vredno zatiranja v kali

SonoLei
08.11.2006, 15:07
drugo je pa babji firbec... to je pa običajno nesramno in zatorej vredno zatiranja v kali

No, to sem mela v mislih. Sam da mene obdajajo vsaj trije taki firbci zenskega spola, ki jih videvam precej pogosto, so starejse od mene in moje sorodnice. Matr smo ena cudna familija:nonono:

spartan
13.11.2006, 10:18
Torej... da razložim.
Opažam, da te določeni ljudje dobesedno "poskenirajo" od glave do pete, medtem ko se pogovarjaš z njimi. V mojem primeru so to nekatere ožje sorodnice. In me ful moti. Se pridružim, začnem nekaj razlagat in opazim, da me sploh ne posluša, ampak samo gleda, kaj imam oblečeno pa če sem mogoče dala kakšno kilco gor. Pa to se dogaja tud v situacijah, ko sploh nisem zrihtana (npr. se odpravljam na sprehod s psom). Najbolj smešno mi je, da ne vpraša, če sem nova al karkol, ampak res dobesedno skenira vsako cunjo, firmo...
Nevem, kako odreagirat v takih trenutkih, res se bedno počutim. Pa me zanima, če se to še komu dogaja pa kako vi odreagirate. Jst že razmišljam, da bom drugič izjavla: "Kupljeno H&M, 21.9.2006, cena 8900 sit":clown:
meni se to tudi dogaja; v mojem primeru pa to niso ožje sorodnice :clown:

običajno me gledajo med noge:blush:

kaj to pomeni:shy:

Njuška Trap
23.11.2006, 16:57
No, to sem mela v mislih. Sam da mene obdajajo vsaj trije taki firbci zenskega spola, ki jih videvam precej pogosto, so starejse od mene in moje sorodnice. Matr smo ena cudna familija:nonono:
Jaz sem to ustavila, ko sem direktno vprašala, če imam kak madež, da me tako gleda... In je samo jecljajoče izdavila, da to ne, ampak, "da so ji všeč moje hlače"... In jaz: "Aja, te sem pa na akciji dobila, so bile samo jurja, saj veš, da jaz nič na cunje ne dam..." :D
Pa so vse sestrične od takrat "bolj diskretne". :approve:

nattka
23.11.2006, 19:43
meni se to tudi dogaja; v mojem primeru pa to niso ožje sorodnice :clown:

običajno me gledajo med noge:blush:

kaj to pomeni:shy:

ponavad odpet šlic ...

SonoLei
24.11.2006, 09:10
Jaz sem to ustavila, ko sem direktno vprašala, če imam kak madež, da me tako gleda... In je samo jecljajoče izdavila, da to ne, ampak, "da so ji všeč moje hlače"... In jaz: "Aja, te sem pa na akciji dobila, so bile samo jurja, saj veš, da jaz nič na cunje ne dam..." :D
Good one! Si me nasmejala. Sprobam drugič tvojo taktiko :D
:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :2thumbs: :2thumbs:

mrjerry
24.11.2006, 11:03
Obstaja tud nemalo ljudi, ki jim je vsec prakticno kakrsnakoli cunja, samo da ti je kolikor toliko prav.
Do refleksnega `kje si pa te hlace kupil' je samo se kratek korak.

Jaz ignoriram ali povem, da se ne spomnim, ker hlace prodajajo na vsakem vogalu in mi ni bistvo zivljenja nositi v glavi seznama, kje kdaj in po kaksni ceni sem kaj kupil.

Leeloo
25.11.2006, 14:30

Evo, to je to! Ljudje najbolj zabavno odreagirajo, ko jih postaviš direkt pred stvar. :D :clown: Sploh pa - če so to še sorodnice, si lahko dovoliš še kakšen korak več in pribiješ res kaj luštnega :clown:
Sicer pa vsaka situacija da svoja sredstva, tako da boš že takrat vidla, kaj zinit. Have phun! ;)

ponga
26.11.2006, 10:09
Do refleksnega `kje si pa te hlace kupil' je samo se kratek korak.

Jaz ignoriram ali povem, da se ne spomnim, ker hlace prodajajo na vsakem vogalu in mi ni bistvo zivljenja nositi v glavi seznama, kje kdaj in po kaksni ceni sem kaj kupil.

Ej, kolk jst sovražim taka vprašnja "kje si pa to kupla".
Mam eno sodelavko, ki hoče za vsako stvar vedt, kje jo kdo kupi - ne sam za nove stvari, tud za tiste, ki jih nosim že tri leta. In kar je najhujš - ona bo za moje tri leta stare čevlje vedla, kje sem jih kupla, men se pa sanjal ne bo več, kje...
Men je to tko zlo nepomembna stvar... :nonono:
Najbrž sem čudna... ;)

mrjerry
27.11.2006, 06:59
Odgovor je preprost.

`To mi je prinesel moj dragi iz... (vstavi primeren kraj, katerega razdalja od slovenije je premosorazmerna butvosti sprasevalca)'

Garantirano zelo kmalu nehajo.

Tvegas pa prehod na zajedljivo vprasanje `A to ti je tud Marjan kupu'

ponga
27.11.2006, 07:48
Odgovor je preprost.

`To mi je prinesel moj dragi iz... (vstavi primeren kraj, katerega razdalja od slovenije je premosorazmerna butvosti sprasevalca)'

Garantirano zelo kmalu nehajo.

Tvegas pa prehod na zajedljivo vprasanje `A to ti je tud Marjan kupu'

ma ja, sem že razmišljala o tem, da bi začela kake butaste odgovore dajat... ampka klinc, k ne znam lagat! :D

mrjerry
27.11.2006, 09:14
Imas odlicno priloznost, da to natreniras brez vecjih bolecin ;).

ponga
27.11.2006, 13:08
bom natrenirala, jerry ;)

cliena
07.12.2006, 19:47
ti kr izjavi uno za h&d...:-D mogoče bo pomagalo...