Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Način končanja zveze

Soleil
03.11.2006, 09:32
Kaj mora biti punci, da fantu reče, da ima premajhnega, da to pa ne bo šlo (zveza med njima)?

Je to lahko:

A ... grob in poceni izgovor
B ... le dejstvo, da se ene ne vidijo ob "neobdarjenem" fantu
C ... nekaj drugega

lady_lucifer
03.11.2006, 09:37
lahk da je punca cist indoktrinirana, da tipi z malimi pa niso kul in da bo celo zivljenje nesrecna....tveganja pa tud ni prpravljena sprejet (ker se ji mogoce ne zdi vredno al pa tip zanjo res ni nic posebnega al pa misli, da ni panike boljsga najdet..):D

Goody
03.11.2006, 10:08
Kaj mora biti punci, da fantu reče, da ima premajhnega, da to pa ne bo šlo (zveza med njima)?

Je to lahko:

C ... nekaj drugega

a ti nardimo rajši anketo za klikat? :shy:

temp64
03.11.2006, 10:10
men se to skos dogaja

Soleil
03.11.2006, 10:25
a ti nardimo rajši anketo za klikat? :shy:

Ah ne ... ker bo potem vsak napisal, da ni ustreznega razloga na voljo. Če ti pa slučajno pade na pamet še 10 dobrih možnih razlogov, pa kar naredi anketo (resno mislim).

doli
03.11.2006, 12:08
Če ti pa slučajno pade na pamet še 10 dobrih možnih razlogov, pa kar naredi anketo (resno mislim).
1. Da imaš res prmajhnega
2. Da je imel njen prejšnji prevelikega
3. Da ne obvladaš tehnike
4. Da je to prvi izgovor, ki ji je padel na pamet
5. Da si bil gluh za vse njene prošnje, da ji daj že mir če ne ...
6. Da je bilo tam kjer ga je ocenjevala premrzlo
7. Da še ni videla nobenega drugega in je sklepala po govorjenju prijateljic, da ni dost velik
8. Da je pozabila dat gor očala in ga ni dobro videla
9. Da ima že tako zgonjeno da normalne velikosti niti ne čuti več, pa rabi večjega
10 Drugo

A bo dost?

mrjerry
04.11.2006, 15:21
Punca pac hoce met tipa z vecjim. What's the problem?

Zelo podobno, kot ce preferiras dolgonoge, dolgolase, ravnolase, joskate, ploh, suhe, s surlo, brez... Samo s to majhno razliko, da do tica ponavadi prides sele po zacetku zveze.

snežko
04.11.2006, 16:28
:) veliki b

MERLIN
04.11.2006, 16:39
in potem kao velikost vojaka naj ne bi bila pomembna..
itak da je...

PoisonIvy
05.11.2006, 15:08

kaj pa če je vzrok enostavno v tem, da ma tip res premejhnega? in da je pač ne zadovolji? a ni to najbl logičn razlog?

spartan
05.11.2006, 18:22

Je to lahko:

C ... nekaj drugega

ko kdo hoče razloge, jih najde 1000 ....če kdo noče razloge, potem jih ni.

DjCanon
14.11.2006, 20:33
heh punca, ki išče nenehne razloge da konča zs tipm sploh pa na tak način se mi zdi podlo...konc koncu kok pa predstavlja dejansko spolnost v zvezi? menim da je en od faktorjev ni pa ključni...zato se mi ne zdi dobro da bi takole dekleta "od***ala" tipe ker tudi one niso čisto vse ql.

Kar se pa tiče če že moram izbrat odgovor bi bilo c ker mislim da lep način bi se dalo to povedat...

madmitch
15.11.2006, 12:43

Je to lahko:

C ... nekaj drugega
A ne vidite, da bi tip rad potrditev, da ne rabi velikega avta???

Stari, bejba ma tolk znucano, da ji tut tvoj otepač ni dovolj!

Jelengar
16.11.2006, 00:39
Na cemu pa je temeljila "zveza" med tema dvema clovekoma? Na dolzini korenjaka!? :nonono: Ce je tako, bi se laho koncala ze ob prvem fyku ali pa se prej z meritvijo na prvem zmenku. :evil: .

Soleil
16.11.2006, 07:18
A ne vidite, da bi tip rad potrditev, da ne rabi velikega avta???

Stari, bejba ma tolk znucano, da ji tut tvoj otepač ni dovolj!

Čuk ... pa jaz sem punca :clown:.

spartan
16.11.2006, 09:25
Čuk ... pa jaz sem punca :clown:.

in upamo, da brez otepača:clown:

Nodika
16.11.2006, 10:51

Je to lahko:

C ... nekaj drugega

Da ga nima rada.

Lencka
16.11.2006, 13:36
Ko sem prvic slisala, da postajajo punce take kot tipi, sem si mislila: Madona, evo seksisem! Pa zdaj vidim, da je res hudo... Vcasih bi se pomislila, da so samo tipi lahko take svinje, da puco pustijo zarad kil ali pa josk ali pa nog... pa ocitno nimam vec razloga za pljuvanje...
Srcno upam dvoje: da tipu to ne bo pustilo travm :veryevil: in da tega ne bo poskusal vrnit kaki drugi punci.
Za punco pa: je bodisi iskrena (ko ne bi bilo treba), bodisi zleht. Ce je iskrena, je najbolje, da isce tipa s kalupom v roki, ce pa ni... pa upajmo, da jo bo streznilo.

Svet je lep, ce smo lepi mi.

mrjerry
16.11.2006, 15:27
Zakaj si svinja, ce punco pustis zato, ker ti ni vec vsec?

grofa
16.11.2006, 18:18
Zakaj si svinja, ce punco pustis zato, ker ti ni vec vsec?

JA ĐERI, ZARAD MALIH, POVEŠENIH JOŠK, KRIVIH NOG, VELKE RITI...:P :blush: :nonono: :dontknow:

Verbal
16.11.2006, 18:34
Zaradi očal.
Ampak ne z njene, temveč z lastne strani.

Lencka
16.11.2006, 18:42
Pardon, nisem se dobro izrazila.
Svinja je, ce to naredi, KER je bil ocitno le zaradi doticnih delov telesa z njo in ji tega (ocitno - sicer bi bila prekinitev zveze neboleca) ne pove. Ok? :)
In v tem primeru je sicer svinja, verjetno pa ima res tudi precej omejen pogled. :P

Aja: pa ne vem, zakaj bi potem sploh bil z njo, potem pa kar na lepem ugotovil, da ti njene noge ne ustrezajo. Ce se ti to zdi ok, ne vem, kaj imas prosti temu, da punca rece tipu, da se jih zdi njegov tic premajhen.

Verbal
16.11.2006, 19:38

Je to lahko:

C ... nekaj drugega

Kaj pa je to takega, če ima fant premajhen trebuh?
A mora začeti se nacejati s pivom, da bo ustregel dekletovemu fetišu do birbauhov (punca je sigurno germanskega porekla) ?

mrjerry
17.11.2006, 13:02
Pardon, nisem se dobro izrazila.
Svinja je, ce to naredi, KER je bil ocitno le zaradi doticnih delov telesa z njo in ji tega (ocitno - sicer bi bila prekinitev zveze neboleca) ne pove. Ok? :)
In v tem primeru je sicer svinja, verjetno pa ima res tudi precej omejen pogled. :P

Motis se. Se ne pomeni, da je bil SAMO zato, pomeni pa, da je bil TUDI zato. V tem je velika razlika. In morda ji tudi zato ne pove.

Aja: pa ne vem, zakaj bi potem sploh bil z njo, potem pa kar na lepem ugotovil, da ti njene noge ne ustrezajo. Ce se ti to zdi ok, ne vem, kaj imas prosti temu, da punca rece tipu, da se jih zdi njegov tic premajhen.
Osebno nimam nic proti temu in imam do taksne dekline celo spostovanje. Razlika je samo v tem, da je dolzina tica konstantna, kolicina speha okrog trebuha, frizura in gladkost koze pa ne.

Lencka
17.11.2006, 13:08
Se sicer v vsem strinjam, sam se vedno mislim, da je to grdo.
Pa grdi racki se na lepe spremenijo v labode (in obratno) samo v filmih. Ali s photoshopom!
(Hej, a tud tiste pumpe za male lulcke obstajajo samo v filmih? Mal se zezam... tole o konstanti...)

mrjerry
17.11.2006, 14:46
O detajlih bi seveda bilo mozno razpravljati, ampak moje stalisce je v principu taksno. Pameten in proaktivno delujoc clovek pa lahko stvari predvidi tudi v naprej in ustrezno preventivno odreagira ;)

bejbolina
01.12.2006, 21:48
hmmm ... meni se je 1krat že zgodilo, da sm zaradi tega pustila "tipa" (pač dan po 1.seksu), nisem pa mela glih srca, da bi mu navedla ta razlog (moški ego pa to) ... mu je blo pa najbrž itak jasno, v čem je problem ... ker je mel res "fižolčka"..in je dejansko samo on seksu z mano in ne tut js z njim....res beeeed ..... zanga bl k zame, k najbrž ne bo mogu nikol zadovoljit bejbe, vsaj ne na ta način...pa tut par mojih kolegic se je že soočl s podobnim šokom....je pa ena rešitev tut za take tipe (resnična zgodba): seks z devico brez kondoma...bebica na poti, poroka ...in zagotovljen seks do konca lajfa

Mirko7
02.12.2006, 09:45
hmmm ... meni se je 1krat že zgodilo, da sm zaradi tega pustila "tipa" (pač dan po 1.seksu), nisem pa mela glih srca, da bi mu navedla ta razlog (moški ego pa to) ... mu je blo pa najbrž itak jasno, v čem je problem ... ker je mel res "fižolčka"..in je dejansko samo on seksu z mano in ne tut js z njim....res beeeed ..... zanga bl k zame, k najbrž ne bo mogu nikol zadovoljit bejbe, vsaj ne na ta način...pa tut par mojih kolegic se je že soočl s podobnim šokom....je pa ena rešitev tut za take tipe (resnična zgodba): seks z devico brez kondoma...bebica na poti, poroka ...in zagotovljen seks do konca lajfa

Ti nimaš modrega razmišlanja. (sorry, k ti morm to reč).:(

brivec
02.12.2006, 11:19
:) Sem brez besed.Dobr da nimam takih problemov:rolling:

Jakec
02.12.2006, 14:08
uf, to bi bil verjetno zelo srečen v življenju...

mitmau
02.12.2006, 14:58
po moje so punce vse slabše od fanto grozno kako se ene nastavljajo in izivajo na koncu pa niso nič krive

domine
10.12.2006, 11:24
najbolj pogumen način je v živo, glede razlogov jih morš pa sam vedt...pač rečš, da se ne ujameta, da nimata več tistga k sta mela(sex-a npr.) pa tko.. sam s pogovorm se vse reš, res pa je da je najbolj `mučen´, sam je pa najbolj iskren

Srečno

chicken
25.12.2006, 21:45
sori sam po izkušnjah ni kvantiteta ampak kvaliteta(in tisti z 'manjšimi' ubistvu povprečnimi so boljši ker vložijo več truda). zato mi ne gre u glavo kok mora biti ženska zlobna ali mentalno bolna da to reče tipu:dontknow:

Aleksander Vidmar
26.12.2006, 07:36
Nič mu ni treba povedat?

Če bi bila možna operacija podaljševanja, bi ga lahko napotila tja... samo, ko učinkovitih operacij te vrste ni ... (Nažalost, za nekatere punce ;)

Lahko si pa kupi dildota primerne velikosti

Aleksander Vidmar
26.12.2006, 07:36
po moje so punce vse slabše od fanto grozno kako se ene nastavljajo in izivajo na koncu pa niso nič krive

Eh, ti bogi,bogi !!!

brabrabranc
27.12.2006, 17:40

zveniš ultra ceneno in plehko, ne vredno niti 'fižolčka'.

cliena
29.12.2006, 11:07

Je to lahko:

C ... nekaj drugega
Lahko bi rekli da je to A - grob in poceni izgovor, tudi B je mogoč. Obstajajo tudi drugi razlogi, torej odgovor C. Pomopje je to odvisno od vsake posameznice.:veryevil:

Konfucij
29.12.2006, 14:18
Ko sem prvic slisala, da postajajo punce take kot tipi, sem si mislila: Madona, evo seksisem! Pa zdaj vidim, da je res hudo... Vcasih bi se pomislila, da so samo tipi lahko take svinje, da puco pustijo zarad kil ali pa josk ali pa nog... pa ocitno nimam vec razloga za pljuvanje...
Srcno upam dvoje: da tipu to ne bo pustilo travm :veryevil: in da tega ne bo poskusal vrnit kaki drugi punci.
Za punco pa: je bodisi iskrena (ko ne bi bilo treba), bodisi zleht. Ce je iskrena, je najbolje, da isce tipa s kalupom v roki, ce pa ni... pa upajmo, da jo bo streznilo.

Svet je lep, ce smo lepi mi.
Temu se baje reče enakost med spoloma.....

Lencka
30.12.2006, 16:53
Temu se baje reče enakost med spoloma.....
'Mam pac raje enakopravnost kot enakost! ;)
(Saj sem rekla, da vidim, da sem imela zastarele poglede glede tega, kaj naj bi kdo storil in kaj ne... me je ze davno minilo :blush: in sedaj vem, da smo vcasih res enaki, ali pa postajamo cedalje bolj - o enakopravnosti pa... to je druga tema.)

Konfucij
30.12.2006, 19:07
'Mam pac raje enakopravnost kot enakost! ;)
(Saj sem rekla, da vidim, da sem imela zastarele poglede glede tega, kaj naj bi kdo storil in kaj ne... me je ze davno minilo :blush: in sedaj vem, da smo vcasih res enaki, ali pa postajamo cedalje bolj - o enakopravnosti pa... to je druga tema.)
Aha, ti bi pol tko da ste punce mal bolj enake.:D

Lencka
30.12.2006, 21:16
Aha, ti bi pol tko da ste punce mal bolj enake.:D
:confused: Oprosti, ne razumem... Zakaj, enake? Ne, ne bi, hvala. Raje imam raznolikost.

Konfucij
30.12.2006, 22:12
:confused: Oprosti, ne razumem... Zakaj, enake? Ne, ne bi, hvala. Raje imam raznolikost.
Jst tud.:2thumbs: Drgač pa enakost v pravicah in dolžnostih.