Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Bo NLB plačala za krajo prihrankov?

elvis
03.11.2006, 15:55
http://24ur.com/naslovnica/novice/gospodarstvo/20061103_3083446.php

Zavrnili tožbe proti NLB

Reka/Ljubljana | 3.11.2006 | STA
Italijansko vrhovno sodišče je zavrnilo tožbe hrvaških varčevalcev proti Novi Ljubljanski banki.

buba
03.11.2006, 17:15
bolj zanimivo, je kako, da nobeni nasi ustanovi ne uspe niti, na sodisce spravit terjatve, bivse LB, do hrvaskih podjetij, kaj sele da bi kaj izterjale....:mad: ---

Jakec
04.11.2006, 15:52
khm, mislim da je to eden redkih postov kjer sem čisto enakega mnenja kot buba!mene tudi zanima kako je kaj z tem...?

Neuromancer
04.11.2006, 16:39
Kako ne štekate, da je državni interes ne vrnit X denarja tujim varčevalcem, ni pa interes pokasirat Y denarja od terjatev, pri čemer je Y > X.

buba
04.11.2006, 16:55
Kako ne štekate, da je državni interes ne vrnit X denarja tujim varčevalcem, ni pa interes pokasirat Y denarja od terjatev, pri čemer je Y > X.--eh ja -- zgodba ima ze dolgo brado -- in dokler se ni naslo nekaj zagretih individualnih varcevalcev bi bilo vse v redu -- deal, je pac deal -- ko so fantje pridodali tiste case se orozje, za Tudzmanijo, je bil namesto Y > X ---- Y = X....:veryevil:

BMX
06.11.2006, 21:06
Hrvati spet popušili. Link (http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=124876)
In tisti slovenski politiki (MK), ki so govorili o zamujeni priložnosti glede poplačevanja hrvaških varčevalcev, ki bi prispevali k izboljšanju medsebojnih odnosov.

lupus is back
07.11.2006, 06:43
--eh ja -- zgodba ima ze dolgo brado -- in dokler se ni naslo nekaj zagretih individualnih varcevalcev bi bilo vse v redu -- deal, je pac deal -- ko so fantje pridodali tiste case se orozje, za Tudzmanijo, je bil namesto Y > X ---- Y = X....:veryevil:

Ali hočeš reči,da je to Tuđmanovo maščevanje za 'poceni' slovensko orožje?!
Vsekakor bi bilo zanimivo izvedeti, kdoo je zakrivil ta 'deal' na naši strani?

V vsakem primru, pa bi morali naši - vzporedno z moralno zmago, takoj poplačati glavnico hrvaškim varčevalcem in tako ZABITI nož USTAŠARJEM na Hrvaškm!! To je nujno narediti z vso silo TUKAJ in SEDAJ!-in pridobili bi precejšen del hrvaške javnosti-navsezadnje imamo hrvate radi mar ne?!

protein
10.03.2007, 11:10
ok,se strinjam z volkcem,ker če bi jest varčeval naprimer v banki v tujini,pa da mi ne dajo dnarja,bi mi tud piskr dvignl....hrvati so itaq rojeni politiki (mam sorodnike tud jest na hrvaškem, pa smo zmer po 10ih minutah debate pr politiki)....fora je ta,da bi mogu se lepo keš vrnt folku k je varčeval in ga potegnt od podjetij,k so si od nas sposodla....sam lajf je krut in vsak kdaj kako kratko potegne...se bojo že zmenl:)mi rabmo za avion

bobi
10.03.2007, 11:24
Vse skupaj je že 100x prežvečeno, točno se ve kakšen je dogovor vlad SLo in Hr, da se bodo dolgovi poravnali ob sukcesiji premoženja bivše SFRJ, ampak vedno se najde kak pametnjakovič, kot je tale Vukasović, ki napumpa narod na star preverjen balkanski način!!
"imaju Janezi pare i uzečemo jim opet" :clown:
Jaz pa pravim za***i brale, prošla su ta vremena ;)

Patsy
06.05.2007, 12:54
NLB je pobrala tudi moje prihranke, ker sem bila takrat ravno v tujini in nisem vedela kaj se dogaja... :( No, na srečo jih ni bilo veliko.