Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ljubimca in še kaj...?

Iva_sliva
03.11.2006, 16:56
Pozdravljeni!
Zanima me če je bil še kdo v podobni situaciji in kako se je vse skupaj izšlo...
Namreč: S fantom sva bila skupaj dve leti...predkratkim sva prekinila...(kakšen mesec je tega) in glede na vse kar se je zgodilo trenutno nisva pripravljena biti spet skupaj...še zmeraj drug drugemu ogromno pomeniva, se pogrešava, imava se rada..., a situacija v kateri sva se znašla ob kuncu nama (zaenkrat) še preprečuje da bi imela kaj več kot to kar imava...sva ljubimca...in s tem sva oba zadovoljna...
Ko sva bila skupaj se v nekaterih kjučnih pogledih na svet nisva ujemala, zaradi tega sva se pogosto kregala in nekako prišla do tega da je bolje da prekineva. A po koncu, se nisva mogla popolnoma ločit drug od drugega...v seksu sva se res ujela 100% in več, bolje že ne bi moglo bit, tako da se sedaj, kljub temu da se dobivava z drugimi, še vedno (prib. vsak drugi dan) dava 'dol' in takrat se obnašava enako kot bi še bila skupaj (crtlanje, lupčki..,le 'ljubim te' si ne govoriva)...
Je bil kdo v podobni situaciji? In če je, je kaj šans da bova enkrat v prihodnjosti spet par? Razmišljala sva o prihodnjosti in se nekako vidiva skupaj, a ne še sedaj...Vendar iz izkušenj iz preteklosti vem da je tako razmišljanje normalno ob koncu zveze in je ponavadi le kratkotrajno...
Vem da je zapletena situacija in da sem vse skupaj napisala precej zmedeno, a trenutno sem tudi sama taka, zmaedena:(
Sicer pa sva mlada (18 & 22), vendar sva imela za najina leta zelo resno zvezo in tudi kot osebe se obnašava malo odgovorneje kot povprečni 18- oz. 22-letnik...

nattka
03.11.2006, 20:47
videvata se z drugimi ... pa se vseeno vsak drugi dan še dol data ...
in obenem se imata za resni in odgovorni osebi ...

nak ... neki ne štima ...

baby
03.11.2006, 21:19
No, pr men je blo podobno...S tipom sva končala, pol pa sva bla še 1 mesc usak vikend skup, pa pr men je spal pa sva se dol dajala pa to...:) Tko nama je blo ql!!! Sam zdej tega ne delava več, k ma on punco..Je pa izrazu željo, da bi še kdaj to ponovila..pač d bi se dol dala...Sam skup verjetno ne bova več.

Na tvojm mestu jst ne bi upala na to, da bi še hodila. Ne vem no...Odvisno zakaj sta se razšla pa kakšne besede so padle, ko j blo konc zveze.

čudežni
03.11.2006, 21:19

Nattka, a misliš, če bi imela 35,40 ali več, pa bi prav tako vsak živel na svojem koncu, imel svojo družino in otroke in se kljub temu vsak drugi dan ( no, tukaj bi bilo veliko težje) oz. enkrat na teden ali enkrat na dva tedna ali....dajala dol, da bi se kaj glede resnosti ali odgovornosti spremenilo?

nattka
03.11.2006, 21:21
Nattka, a misliš, če bi imela 35,40 ali več, pa bi prav tako vsak živel na svojem koncu, imel svojo družino in otroke in se kljub temu vsak drugi dan ( no, tukaj bi bilo veliko težje) oz. enkrat na teden ali enkrat na dva tedna ali....dajala dol, da bi se kaj glede resnosti ali odgovornosti spremenilo?

ne ...
to počnejo ljudje zaradi sebičnosti in nekega bednega samopotrjevanja ...

vse ostalo so izgovori ...

čudežni
03.11.2006, 21:28
ne ...

Ok, ok, kaj pa, če slučajno vpade med par neka monotonost, dolgočasje, ko ni več nekih novih dražljajev, ko postane vse neka rutina.
A res misliš, da takšen par lahko s težavo "preskoči ograjo"?

P.s. : Pred kratkim sem gledal nek nemški film( Antares ) ravno na to temo, čeprav jih baje obstaja kar še nekaj ( npr. Intimacy )
Ne zdi se mi tako nemogoče oz. po svoje skušam razumeti, zakaj lahko pride do tega.

nattka
03.11.2006, 21:30
rade volje pofilozofiram s tabo ... samo mislim da bova morala ven iz te teme ...

OS?

Ana Borut
03.11.2006, 22:29
Pozdravljeni!
Zanima me če je bil še kdo v podobni situaciji in kako se je vse skupaj izšlo...
Namreč: S fantom sva bila skupaj dve leti...predkratkim sva prekinila...(kakšen mesec je tega) in glede na vse kar se je zgodilo trenutno nisva pripravljena biti spet skupaj...še zmeraj drug drugemu ogromno pomeniva, se pogrešava, imava se rada..., a situacija v kateri sva se znašla ob kuncu nama (zaenkrat) še preprečuje da bi imela kaj več kot to kar imava...sva ljubimca...in s tem sva oba zadovoljna...
Ko sva bila skupaj se v nekaterih kjučnih pogledih na svet nisva ujemala, zaradi tega sva se pogosto kregala in nekako prišla do tega da je bolje da prekineva. A po koncu, se nisva mogla popolnoma ločit drug od drugega...v seksu sva se res ujela 100% in več, bolje že ne bi moglo bit, tako da se sedaj, kljub temu da se dobivava z drugimi, še vedno (prib. vsak drugi dan) dava 'dol' in takrat se obnašava enako kot bi še bila skupaj (crtlanje, lupčki..,le 'ljubim te' si ne govoriva)...
Je bil kdo v podobni situaciji? In če je, je kaj šans da bova enkrat v prihodnjosti spet par? Razmišljala sva o prihodnjosti in se nekako vidiva skupaj, a ne še sedaj...Vendar iz izkušenj iz preteklosti vem da je tako razmišljanje normalno ob koncu zveze in je ponavadi le kratkotrajno...
Vem da je zapletena situacija in da sem vse skupaj napisala precej zmedeno, a trenutno sem tudi sama taka, zmaedena:(
Sicer pa sva mlada (18 & 22), vendar sva imela za najina leta zelo resno zvezo in tudi kot osebe se obnašava malo odgovorneje kot povprečni 18- oz. 22-letnik...
ne ga srat, pri teh letih pa zelo resna veza,daj to me spravlja v smeh...:D
res ,da sem bila tudi jaz stara 18,ko sem spoznala svojega dragega ,on pa jih je imel 27,samo najina veza je trajala dolgih,ali pa kratkih 20 let in več...(da ne dolgovezim ,nisva se razšla ,ker bi se naveličala en drugega,ali bi spoznala vsak sebi novega partnerja...ločila naju je nažalost smrt...)
hotela sem povedat ,da v teh letih nisem naletela na kaj podobnega, pa tudi ne doživela...
res ne razumem takega načina življenja in ga tudi ne odobravam...:O :nonono: ,tudi ne objokujem preteklosti, sem pač taka...:approve: sem se pobrala,ja bilo je hudo,pa sem začela na novo,spoznala sem človeka,ki mi je dober prijatelj se razumeva in se imava rada...;) :blush:
(če sem slučajno nejasno pisala,ali...nerazumno ,lahko odgovorim tudi na OS )
lp Ana ;) :2thumbs:

gia
04.11.2006, 10:32
Ko sva bila skupaj se v nekaterih kjučnih pogledih na svet nisva ujemala, zaradi tega sva se pogosto kregala in nekako prišla do tega da je bolje da prekineva.

glede na tale razlog ne vem, zakaj se slepiš.
in brez skrbi, se bo našel še kakšen drug, s katerim ti bo tko fejst seksat kot zdej.

snežko
04.11.2006, 10:43
ne ...

:) tle si ga pa pihnila....največjega kozla kar sem jih videl...

biba
04.11.2006, 11:08
:) tle si ga pa pihnila....največjega kozla kar sem jih videl...

..počasi,..počasi snežak,....tudi taki se najdejo,....tudi taki,..sto ljudi sto čudi ;) :clown:

slatka
04.11.2006, 11:19
Po mojem pa nista tako zrela kot misliš da sta, saj se nekdo od vaju ne more odpovedati vajini ljubezni, drug pa to izkorišča še za občasen sex!

PoisonIvy
05.11.2006, 15:19
Pozdravljeni!

situacija se mi zdi precej enostavna.... telesno se ful privlačita, za skupej pa očitno nista... lahko bosta še kdaj par, ampak se bosta najbrž spet razšla, zaradi istih razlogov, razen če se v tem času ne bosta oba spremenila v pravo smer (drug naproti drugemu) kar je glede na vajino mladost čist možno....pretirano obremenjevanje možganov z nekimi hudimi filozofskimi vprašanji o možnem obstoju skupne prihodnosti je na tej stopnji razvoja še prilično nepotrebno :D

tko da.... uživejta dalje v seksu, če vama tko paše, pol bosta pa že vidla kam vaju bo vse skupaj pripeljalo....

PoisonIvy
05.11.2006, 15:23
ne ...

:nonono: :nonono: :nonono: tale je pa močna

spartan
05.11.2006, 18:20
Pozdravljeni!

ojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojoj ojojojojojojojojojoj...

Kyrra
06.11.2006, 22:07
Ah ja, zveza, ki je postala *** frendšip. How nice. Upam, da ti bo dober *** odtehtal psihiranje, v katerem boš (oziroma si že).

spartan
07.11.2006, 07:26
pa dobro....ne tako strogo.

Se zgodi.

kvaka
07.11.2006, 11:10
situacija se mi zdi precej enostavna.... telesno se ful privlačita, za skupej pa očitno nista... lahko bosta še kdaj par, ampak se bosta najbrž spet razšla, zaradi istih razlogov, razen če se v tem času ne bosta oba spremenila v pravo smer (drug naproti drugemu) kar je glede na vajino mladost čist možno....pretirano obremenjevanje možganov z nekimi hudimi filozofskimi vprašanji o možnem obstoju skupne prihodnosti je na tej stopnji razvoja še prilično nepotrebno :D

Poslušaj strupeno, skvo govori pametno. :D

Sicer se bo pa verjetno tole nehalo, če ne prej, ko eden od vaju spozna koga, s kom se bo dobro ujemal tudi izven postelje.

brabrabranc
07.11.2006, 15:20

I agree!

Colt2011
07.11.2006, 21:29
Tukaj se lepo dokaže kako smo ljudje "a bunch of sick perverts".

Če si skupaj z nekom se komaj vidiš ven iz dreka,ko pa se skregaš je pa vse od seksa naprej čudovito.Z nami mora pač biti nekaj narobe.Če ni,se ne počutimo dobro.Če je vse lepo in prav,vedno mislimo na to kaj je narobe.Če je vse narobe in vidimo sveto točko,se pa počutimo preprosto čudovito.

Njuška Trap
23.11.2006, 16:38
Meni pa tole smrdi po strahu pred tem, da tudi po tem, ko sta se razšla, ne bosta čisto sama. Znano, varno zavetje... In, roko na srce, ne poznam jim veliko, ki bi po tej izkušnji spet postali "funkcionalen par".
Sama sem šla čez isto situacijo - razšla sva se, bila ***frenda (ja, vem, da se ljubimca sliši neverjetno lepše), bila spet par, ampak sva zašla v isti vzorec (ki ga je prekleto težko spremeniti), šla narazen. In takrat sem se odločila, da se tudi "prijateljskega" ***arjenja ne grem več. Still feels good.

Lencka
24.11.2006, 08:45
Jaz pa mislim, da se moras odlocit, ali ti to (samo seks) zadosca (ker ce ti gre samo za to, zakaj potem sploh sprasujes, ce je se kaj moznosti, in isces druge?), ce pa hoces kaj vec, potem nima smisla... na nek nacin bos se vedno ostajala navezana nanj, tudi ce se dobivas z drugimi, in bos tezje vzpostavila novo zvezo.
Pa tudi malo trapasto se mi zdi... a je potem fer do drugih, s katerimi se dobivas, ali jim poves, da hkrati se seksas s svojim bivsim? Kako bi se pa ti pocutila, ce bi se dobivala z nekom, potem pa zvedela, da je ves ta cas redno seksal s svojo bivso, ker se pac takooo dobro ujameta v postelji? Res dvomim, da je edini, s katerim bi se ujela.
Pa prav rada bi vedela, kako "nekak" se vidita skupaj v prihodnosti, in kateri prihodnosti, ker sori, ampat tole meni zveni malo privleceno.