Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Izkušnje s spletno videoteko iTiVi

Neuromancer
04.11.2006, 12:10
A ima kdo kaj izkušenj s spletno videoteko http://www.itivi.si? Če prav razumem, izbereš filme, ki bi jih rad gledal, na njihovi spletni strani in ti jih potem po pošti pošiljajo domov. Višina naročnine je odvisna od števila filmov, ki jih imaš naenkrat pri sebi. Poleg tega ni treba skrbeti za zamudnine, ker jih ne poznajo. Bluesyju se sicer ne bo glih dvignil ob izboru filmov :), pa se vseeno najde veliko zanimivih naslovov.

Torej, a to vse funkcionira kot bi moralo? Če bo decembra kaj časa za gledat filme, se bom naročil na brezplačno 14-dnevno poskusno dobo.

castor
04.11.2006, 13:11
ehm... mislim, da kar dobro deluje, ampak meni je moj način pridobivanja filmov še vedno bolj všeč... :blush: :dontknow:

SvartKraka
04.11.2006, 13:39
iTiVi = slovenski Netflix (http://www.netflix.com/) (še celostno podobo in vse možnosti so od tam prekopirali kot vidim) :D

V bistvu je to lahko precej fajn stvar, če seveda v končni fazi razširijo izbor filmov ki se dajo dobit (jim še marsikaj odpustiš ko je stvar šele v zagonu). Skratka da dejansko vzamejo Netflix kot zgled, ne samo pri celostni podobi ampak tudi raznovrstnosti ponudbe (kar je najpomembnejše), ker to kar imajo že drugi in je masovno dosegljivo lahko tudi drugje brez problemov dobiš (večina videotek ipd).

Če pustim ob strani ostale načine pridobivanja filmov ki jih je Castor omenil :angel: je tole ob ponudbi revij in časnikov ki prilagajo filme najcenejši način da prideš legalno do kakih fajn DVDjev ne da bi moral vsakega kupiti ker bi to bilo finančno preveč za povprečnega državljana.

Želim jim veliko sreče in še več zadovoljnih strank ter bogato filmsko ponudbo :)

Neuromancer
15.11.2006, 23:31
Zgleda so sklenili obljubljen dogovor... za Miklavža, Božička ali novo leto si lahko pri Mimovrste kupimo subvencioniran TV/hišni kino/kombo. Pogoj je enoletna naročnina na iTIVI.

http://www.itivi.si/action/page/name/zimska_premiera/

Pozna kdo to opremo?

rock
16.11.2006, 08:23
Upam, da z mpeg4 dobimo nekaj podobnega prek Siol-a brez "hard medija" kot nosilca vsebine >> nižja cena

Gru_Lutalica
16.11.2006, 13:43
Hm, pričakoval bi bolj šrot opremo, Philips je kar ok. V primerjavi z Bing Bangom so tudi cene čist ok. Grem probat tistih 14 dni free, pa bomo potem vidli.

Siola pa jaz ne bi čakal... lohka še komu brada zrase

Neuromancer
16.11.2006, 14:19
A ne bo kao do konc leta video on demand ponudu Sijol?

Gru_Lutalica
16.11.2006, 14:28
Rekla, kazala... pa sej ne da sem negativen do Siola... sam ne pa bi metal keša za eno stvar, kjer bom najprej moral nek settop box kupovat, pa da bodo potem imeli gor 3 filme. Sicer pa že imajo neko tako stvar na hrvaškem.. http://www.tportal.hr/maxtv/fset.html... v enmu letu so uspel nabrat celih 50 filmov...

bom povedal če je tale itivi kej vreden... sem si naškljocal ene 20 filmov v seznam, me prav zanima kaj bo jutri prišlo v kaslc

grantica
17.11.2006, 10:20
gru... obvezno javi... tudi mene zanima, ker poznam netflix in sem si zmeraj želela imet nekaj takega v bližini.... thx;)

Gru_Lutalica
17.11.2006, 10:27
zaenkrat tole... prijava brez težav, mal mi je šlo na jetra, da sem mogu dat kreditno kartico za brezplačni test
čeprav recimo da štekam, pošiljajo pač DVDje naokol, ker loh bi jih tut snedu pa nikome ništa

filmov precej, mal pogrešam kake odbitke v smislu anim ipd., ampak sem si prvih 20 filmov izbral kar hitro. danes naj bi dobil prvega s seznama - sem vzel štaderjevo poročno potovanje

uglavnem, čakam na poštarja...

grantica
17.11.2006, 11:03
tudi jst sem vidla da so še precej "otrocicki" nad stevilom izbora filmov.... ampak ce bo stvar delovala se bo defintivno stevilo dvdjev povecalo... in s tem tudi tisto kar si mi lahko pogledamo...

tisto glede kartice pa je vedno v teh "testnih" obdobjih ;)

vsekakor kul zadevica ;)

Gru_Lutalica
17.11.2006, 11:24
hehe, vidi vidi

grem do hodnika, odprem kaslc... in kdo bi si mislil - čaka me kjut rdeča kuvertica z mojim prvim ever sposojenim DVDjem.. bohved kaj si je poštar mislu. No, film so na iTIVIju clo so zadeli :), tko da mam neki za počet za nedelo dopoldne

pakunga zgleda v redu, čeprav je bla kuverta malo zmečkana... noter je še ena srajčka iz nekakšne fine plastike/papirja, v kateri je na koncu DVD... če prav štekam je treba za nazaj grede DVD vrnit v isti ovitek in isto kuverto in vreč v tarumen pošten kaslc

zdej pa en problem... kje je najbližji kaslc?!?!? se sploh ne spomnim, kdaj se nazadnje to uporabljal :(

Neuromancer
17.11.2006, 11:42
ehehe, hehe, hehe, he
pa si zihr, da si prav odprl kuverto?

OgKyCTc3Brs

Gru_Lutalica
17.11.2006, 12:42
Hehe Neuromancer, kje si pa tole staknil? men google nič tacga ni najdu... Je pa dobra fora, stvar zgleda res točno tko.

grantica
17.11.2006, 12:43
jst sem se tudi naročila... no to poskusno obdboje bom probala :D

Neuromancer
17.11.2006, 12:54
js pa čakam s poskusno dobo, da me ledvični kamni zašraufajo in bo cajt za gledat filme :)

Gru_Lutalica
17.11.2006, 13:34
kul, grantica... lohka naslednji teden izmenjamo izkušnje... kdo ve, morda bo še Neuromancerja zvil vmes :p

Tanatie
17.11.2006, 21:03
a so to slucajno navodila kako se odpre kuverto??? zakaj mam en tak hitchhikers guide to the galaxy moment tlele? navodila za zobotrebce pa to?

grantica
18.11.2006, 09:55
danes zjutraj je tudi mene pričakal rdeč zavojček... res mi je všeč ta storitev... že tako imajo par starih rare muvijev, še bolj pa mi bo všeč, če se bojo potrudili in prebrskali še kakšnega...

jst sem jih cca 60 komadov dala na waiting listo :D

tanatie: tako je, tisti video prikazuje kako odpret kuverto, stvar je precej logična, pazit je treba da ne poškoduješ druge kuverte, ki je znotraj, s katero pošlješ dvd nazaj.

Gru_Lutalica
18.11.2006, 15:57
mislim, da je bil tanatiejev cinizem vezan na to, zakaj so šli sploh snemat navodila za eno tko enostavno stvar kot je odpiranje kuvert... hehe, je pa fora, da najdeš na tole na youtubeu

danes je šel Honeymoon (http://www.itivi.si/films/detail/27011/) v poštni kaslc in nazaj na itivi. Me zanima, kdaj bom dobil naslednjega iz seznama.

Tanatie
18.11.2006, 16:25
mas res...kok pa kosta to?

Gru_Lutalica
18.11.2006, 19:16
princip je zanimiv, ker racunajo fiksno ceno na mesec, neglede na to, kolk filmov pogledas. zacne se pri jurja in pol (omejen paket) oz. 2900 sit (neomejen paket, skoz menjaš 1 dvd), pol pa naraste glede na to kolk dvdjev naenkrat hoces met doma

se še nisem odločil al bom ostal al ne... ponujajo pa dva tedna zastonj testnega obdobja in sem se na to prijavil... bomo vidli

Tanatie
19.11.2006, 08:56
zaminimivo...zdej morm sam se pogruntat kako nej se prjavm brez da bi mi dejansko domov posiljal, ker bom mel vec problemov kot ne, ce bom filme po novem se po posti dobivu:)

grantica
19.11.2006, 10:10
jst pa danes vračam bad day at black rock (http://www.itivi.si/films/detail/26864) ... mam obdobje ko mi fino sedejo tej klasični muviji ;)

Srt
19.11.2006, 19:55
ato lahk zastonj si ogledaš filme in jih nazaj sam pošlješ njim

grantica
19.11.2006, 22:20
@srt
v bistvu je zastonj samo 14 dni... poskusno obdobje.... drugače pa je odvisno kateri paket vzameš-- kot je že prej gru povedal se začne z 1.500, ko si lahko nankrat sposodiš 1 film pa pol gre samo dalje... več si poglej na njihovi spletni strani....
kuverte in plačilo poštnine pa pade vse na njih (pošljejo ti hkrati s dvdjem vsakokrat tudi kuverto za nazaj)

nasvet: dober si preberi pogoje in navodila in bo prec vse jasn ;=)

Tanatie
20.11.2006, 07:48
ful se slis pocen...a zihr ni kakih bedarij med vrsticami?

grantica
20.11.2006, 08:59
tanatie... ma za zdej ne, pa tudi sicer si izbereš paket in pol je to FIKSNI strošek, ki ga plačuješ mesečno... kaj pa bi po tvojem lahko blo? poštnina je zajamčeno njihova, ker dobiš une kuverte.

Gru_Lutalica
20.11.2006, 10:53
jap, sicer sem prebral splosne pogoje (http://www.itivi.si/action/page/name/terms_and_conditions/), pa nisem najšel nič takega, da bi se mi zdelo posebej bedasto ... je pa res, da sem prestal agonijo prehoda iz siola na t-2 in se mi zdaj vse ostalo zdi čist izi :)

uglavnem, če trofnejo še moj naslednji film (Gejša (http://www.itivi.si/films/detail/26650/) - v kinu je nisem mogel it gledat) in ga dobim jutri v kaslc, bom resno razmislil o tistem home cinema sistemu...

grantica
20.11.2006, 12:24
home cinema... sam to je pa že kar orng ****arija :P :P :P :P

Gru_Lutalica
20.11.2006, 14:45
bah... sej gre samo za dvd player z 6 zvočniki... vsega skup 100 eur

Neuromancer
20.11.2006, 20:13
Vidi, vidi, še Band of brothers (http://www.itivi.si/films/detail/25525/) majo. Tole bi si pa pogledal med preskusno dobo.

Gru_Lutalica
21.11.2006, 10:14
Heh, teh TV serij niti ni tolk malo, čeprav jih pol niti ne poznam (kaj je to Deadwood?) (http://www.itivi.si/index.php?action=films/search&filter_search_for=deadwood))

uglavnem, danes prišla Gejša, kr kul

Neuro, razmišljaš o prijavi?

grantica
21.11.2006, 11:33
jst pa zdej čakam zelo priljubljeno žago 2 (jo moram pogledat pred trojko) ... jutri bi morala prit... :)))

ps: gejša ti bo zihr všeč...

iri
21.11.2006, 14:29
Heh, teh TV serij niti ni tolk malo, čeprav jih pol niti ne poznam (kaj je to Deadwood?) (http://www.itivi.si/index.php?action=films/search&filter_search_for=deadwood))

Deadwood rules! :approve: Serija o divjem zahodu, vsaj en umre na epizodo (in to ne na lep način), pa Lovejoy igra not :)

Tanatie
21.11.2006, 17:10
Deadwood rules! :approve: Serija o divjem zahodu, vsaj en umre na epizodo (in to ne na lep način), pa Lovejoy igra not :)

To je pa pol skor tko k zadn cajt pr prison breaku...tut vedno al enga fentajo al pa ujamejo...

iri
21.11.2006, 17:34
Okej, eno je divji zahod v 19. stoletju, eno pa zapor v 20. :rolleyes:

Gru_Lutalica
21.11.2006, 18:07
Prison Brejka na iTIVIju še nimajo, bom pa zato dodal Deadwood na svoj seznam... hvala Iri.

DarkBloom
21.11.2006, 20:49
ok jst imam en problem..zakaj men ta internetna stran od ITIVI ne dela. ko grem na to stran se mi odpre samo zelena stran???

Gru_Lutalica
21.11.2006, 21:21
kje pa gledaš? www.itivi.si (http://www.itivi.si) ;)

grantica
22.11.2006, 12:33
evo dobila anka žago 2.... moram rečt da sem do danes izredno zadovoljna s ponudbo in bom vsekakor podaljšala naročnino... sam pa ne bom za 12 mesecev v naprej, ker poleti navadno ne gledam toliko filmov (ipak živim na obali in si lahko predstavljate da ni cajta za filme :DDD)))))

DarkBloom
22.11.2006, 13:00
kje pa gledaš? www.itivi.si (http://www.itivi.si) ;)

ja sej odtipkam ta naslov. Ker mi še napiše na vrhu iTIVI Tvoja spletna videoteka ampak je vse sam zeleno. Res ne vem zakaj mi ne dela men to.:dontknow: :(

Gru_Lutalica
22.11.2006, 13:19
Hmmm... men dela vse normalno... kjer brskalnik pa maš? Piše v Pogostih vprašanjih, da zadeva dela z IE 6.0 ali Firefox od 1. - 1.5

DarkBloom
22.11.2006, 13:29
Internet explorer. Imam pa še windowse 98...a je lohk to razlog al pa mogoče ZoneAlarm Pro. Sam z drugimi stranmi jst nimam težav

Gru_Lutalica
22.11.2006, 14:08
hmmm, morda preveri le, katero verzijo internet explorerja imaš... na meniju klikneš Help/Pomoč in About/Vizitka. mora biti 6 ali več.

Tanatie
23.11.2006, 14:38
mene ful nekdo ne mara tle okol k mi brise poste...tst tst...no pa da bom ostal na temi, a lahko sam dolocis kam nej ti posiljajo dvdje? pac da bi dobival pod mojim imenom na kak drug naslov? ker drgac bojo doma tezil da sam fillme gledam...

grantica
23.11.2006, 14:43
@tanatie.... po mojem ja.... njim je itak sam važno da plačaš... meni ta stari pa itak pravijo da sam še filme gledam

drugače pa se še spomnem tvojega posta, tako da žaga 2 je slabša od 1 (kot mi je nekdo tle naokoli že omenjal), eni pravjo da je trojka, ki se zdej vrti v kinu, boljša od dvojka... to moram še preverit na lastne oči ;)

sicer pa danes vračam žago 2 in čakam na nov filmčič.....

Tanatie
23.11.2006, 15:47
trojko sem gledal v ful slabi kvaliteti, tko da rajs ne bom govoru kak je, ampak men dvojka niti prblizn ni bla slaba, ceprov se strinjam da je enka fenomenalna...je pa baje v planu za drug let tut ze 4ka, ceprov ne vem kako misljo nadaljevat...glede na trenutne trende zna bit preddel...

Neuromancer
23.11.2006, 18:55
Takole, prijavil sem se na poskusno dobo ter naročil Štaderjevo Poročno potovanje in čistopravi slo B-movie Vinopir. Jutri pride, can't wait :)

Gru_Lutalica
23.11.2006, 21:41
hahahaha, ne morem verjet... Neuromancer, čista desetka tole z Vinopiri http://www.itivi.si/films/detail/27039/from_search/... oz. še boljše

http://www.vinopiri.plan9.si/

tale itivi preseneča

grantica
24.11.2006, 21:56
že dobivam nov.. old skul muvi.... the big sleep z humphijem in lauren becall :approve:
ko sem se prijavila na poiskusno obdobje je bilo v katalogu 3000 filmov... zdej jih reklamirajo že 3500, če gremo v tem tempu, bojo hitro ujeli big brother netflix :P... samo pobožne sanje ;)

ps: ko ste se prijavili na poizkusno obdobje vam je na kreditini kartici trgalo 100 sit... be careful, ni dosti, sam ne bi bilo prav, da vam jih ne vpoštevajo pri prvem pavšalu ;)

Gru_Lutalica
27.11.2006, 10:33
heh, danes dobil svoj prvi džabe dvd player... courtesy of itivi... yay!

je šlo pa tut meni to v nos, kar si napisala glede 100 sit, grantica... sem malo zamoril njihovi naročniški službi in pravijo, da gre samo za avtorizacijski znesek, ki naj se ne bi obračunal in baje izgine po 1-2 tednih... bomo videli.

Tanatie
29.11.2006, 22:46
hmm...js mam samo kartico ljubljanske banke...kaj morm oznact, a kdo ve?

grantica
30.11.2006, 09:19
sej ne vem ampak.... možno pa je da si plačaš prek trajnika, če nimaš kreditne... čeprav ne vem kako to deluje ;) je pa neki v opisu.... drugače pa maš Mastero plačilno kartico.... če jo podpira sistem pa ne morem več pogledat, ker sem že prijavljena ;)
jutri pa plačam prvo rundo... zdej se začne pa zares :)))

Tanatie
30.11.2006, 14:05
ja, sem jim mail poslal glede tega, pa so rekl da lohk prek trajnika al pa prek poloznice...sam prek poloznice ti vzamejo 5000 kavcije...

Gru_Lutalica
30.11.2006, 15:37
kjer paket pa si vzela, grantica?

pikec85
30.11.2006, 17:09
jst sm mal gledu tole... pa nvem še, bom vidu kak boste zadovoljni - pa kar pište, če kaj ne bo kot je treba...

grantica
30.11.2006, 18:00
kjer paket pa si vzela, grantica?

ta mesec bom mela več cajta, ker če ne gre preveč dnarja tako za kino kot za sedenje po kafanah... tako, da sem si rekla najprej 3 naenkrat... pol pa bom vidla al mi bo preveč... ker v kinu bojo vrteli videno...na tvju pa je itak SAMO že videno.... razen hrtja ko se nas filmofilov usmilijo....
verjetno bom pol prešaltala na 1 naenkrat kot je pri poizkusnem obdobju... kaj pa ti?

Gru_Lutalica
01.12.2006, 15:51
tudi trojkico... mi prav pride zdele pozimi. Sploh s takimle vremenom in ponudbo v kinih (bljak). Glede na to, da sem obsojen na sobno anteno za TV (nisem neki fen televizije), je tole kar idealka.

grantica
05.12.2006, 10:33
tistih 100 sit ki ti jih potegnejo dol v poizkusnem obodbju je izginilo, tako da tudi uradno javljam, da storitev deluje brezhibno... vse je odvisno od kvalitete servisa pošte pri kateri ste... še nekaj: jst sem oddala eno kuverto v četrtek... četudi bi jo šele v petek prevzeli bi prišla v soboto... sedaj ne vem, al ob sobotah mal trokirajo v glavnem označeno je bilo da je prispelo šele v ponedeljek... kar me sicer ne moti.... ne vem pa čigava krivda je al od pošte al od itvija... na spletni strani piše, da če poteče več kot 4 delavni dnevi, se je treba takoj pritožit...

Rastko
07.12.2006, 09:36
Pozdralvjeni...
Berem vaše izkušnje z ITiVijem in sem vesel, da so (zaenkrat) pozitivne...
Tudi sam sem bil uporabnik njihove storitve, vendar sem se pred iztekom prvega meseca, plačljivega članstva, odjavil. Dvakrat sem namreč dobil zelo poškodavan DVD (filma praktično ni bilo mogoče pogledati) in enkrat so nekaj zamutili glede datumov pošiljanja, tako da sem dobil film par dni kasneje. Z službo za pomoč naročnikom smo si izmenjali par mejlov (z njihove strani prijazne, z moje pa z vsakim mejlom manj prijazne) in nato sem se odločil odjaviti... Predvsem me je zanimalo kako mislijo rešiti reklamacijo z poškodovanimi DVDji (brezplačne zamenjave seveda tu ni, saj z fiksnim plačilom plačaš vse filme, ki jih dobiš od njih (torej tudi zamenjave)... Da pa bi nekoliko zmanšali naročnino za nasledni mesec, pa z njihove strani ni bilo govora)
Zdaj iščem kako bolj založeno (običajno) videoteko v Ljubljani, z sprejemljivimi cenami...

Veliko užitkov pri gledanju filmov in veliko sreče pri uporabi storitve iTiVi....

Tanatie
07.12.2006, 10:11
priporocam metulji ker ma ogromno poslovalnic in ni vazno v keri si sposodiv, vrnes lahko tudi v kateri drugi...drugace se mi pa zdi da je najbolje zalozena No,1 v siski, ki je bla tut prva videoteka v sloveniji (al pa clo v jugi) ce se ne motim...sam nisem objektiven ker poznam lastnika:)

Gru_Lutalica
07.12.2006, 14:05
Rastko, tole je pa zoprna reč... spraskanega DVDja sicer še nisem dobil, čeprav bo verjetno glede na našo pošto slej ko prej prišlo do tega... me pa prav zanima, če imajo še vedno tako politiko - po mojem precej kratkovidno

glede videotek pa vso srečo, itivi zaenkrat čisto dovolj razvaja, da bi se šel spet bongat z njimi

holly golightly
08.12.2006, 16:09
hoj! :veryevil:

zanimivo, jaz sem uporabnik itivija že par mesecev pa še nisem imela nobenega sranja, podobnega tistemu od rastkota. enkrat sem sicer dobila počen dvd, pa so se mi opravičili in mi potem takoj poslali drugega in razložili, da imajo včasih težave s pošto...:2thumbs:

res je, da na kak film čakam mal dlje, mi je pa jasno, da so tisti največji blockbusterji vedno najbolj vroča roba. ko sem hodila še v tiste obične videoteke tudi nikoli niso imeli tistega filma, v katerga sem se zapičla... pa itak mi je bla največja muka nazaj nest filme. :nonono:

Rastko
12.12.2006, 15:17
Najprej Tanatie, hvala za priporočila in ta vikend sem se vpisal v Metulja, ki mi je najbližje in tudi meni se zdi kar dobra ponudba...
Glede iTiVija pa tako... seveda se vsekakor zgodi, da je kak DVD spraskan, saj pač DVD je "pokvarljiva" roba in nikakor ne pričakujem, da bodo v drugih videotekah (recimo Metulju) vsi DVDji v brezhibnem stanju in skoraj novi. Vsak DVD gre pač čez toliko in toliko rok in (roko na srce) uporabniki smo si različni (eni pazimo bolj, drugi manj). Pri iTiViju, sem pač vstrajal do konca (mojega izpisa), ker me je zanimalo kako bodo rešili situacijo saj, če se mi kaj takega zgodi v "običajni" videoteki, DVD nesem nazaj in oni mi ga zamenajo brez mojega doplačila. Pri iTiViju pa sem se zapičil in vstrajal pri tem, da mi lahko en film menjajo 5x pa vendar tu nemoremo govorit v brezplačni zamenjavi, saj je vsak DVD plačan z mojim povšalnim plačilom... Poleg tega pa vsako pošiljanje sem in tja vzame dan ali dva in tu spet "izgubljam"... Tako sem jaz hotel cenejše pavšalno plačilo za naslednji mesec... Oni pa tega niso hotel" :) pol pa sem se oprijel reka "kar ne gre skupaj je bolše da gre narazn" in zdaj smo tu.. pri Metulju :)

Nikakor pa ne želim reči, da je iTiVi slab in vas prepričevat da se izpišete oz. kaj podobnega... Saj je vse le rezultat moje slabe izkušnje z dodatkom mojih načel in kančkom trme... ter njihovih pravil...

Vsem skupaj želim še obilo užitkov ob gledanju filmov (ne glede na to iz kere videoteke :))

Gru_Lutalica
19.12.2006, 18:02
od itivija dobil serijo Rome (http://www.itivi.si/films/detail/27042/from_search/) ... genialna zadeva

Gru_Lutalica
16.01.2007, 12:54
danes so me na itiviju lepo presenetili... in to z znižanjem cen. pošteno.

iri
16.01.2007, 12:58
Opa, a so eni redkih, ki so zaokrožili navzdol? :)

Scudder
23.01.2007, 12:57
Hehe Lutalica. Rome je zakon ja. Sedaj se je zacela ze druga sezona. Ena boljsih serij sploh.

Drugace sem pa tudi jaz z iTivijem zelo zadovoljen. Drzijo se rokov in prakticnost tega posiljanja je res zakon. Malo bi secer lahko povecali ponudbo. Vsaj kar se nadaljevank tice.

grantica
23.01.2007, 13:30
Hehe Lutalica. Rome je zakon ja. Sedaj se je zacela ze druga sezona. Ena boljsih serij sploh.

Drugace sem pa tudi jaz z iTivijem zelo zadovoljen. Drzijo se rokov in prakticnost tega posiljanja je res zakon. Malo bi secer lahko povecali ponudbo. Vsaj kar se nadaljevank tice.

jst si tudi želim, da bi s časom začeli povečevat število ponujenih filmov, ne samo novih ampak tudi starih... jst mislim, da je 50 novih naslovov na mesec realna številka ;)

Gru_Lutalica
24.01.2007, 16:07
grantica se popolnoma strinjam. Sem pa že zdej pogruntal, da še ful stvari nisem videl. Zdaj recimo čakam na Spinal Tap http://www.itivi.si/films/detail/26727/from_search/ in se sprašujem kako zaboga sem lahko to zamudil...

grantica
25.01.2007, 07:57
grantica se popolnoma strinjam. Sem pa že zdej pogruntal, da še ful stvari nisem videl. Zdaj recimo čakam na Spinal Tap http://www.itivi.si/films/detail/26727/from_search/ in se sprašujem kako zaboga sem lahko to zamudil...

jst ga mam tudi na waiting listi :2thumbs: :2thumbs: ... danes pa dobivam malickov badlands...ta itivi za zdaj deluje brezhibno.

Gru_Lutalica
25.01.2007, 09:49
uuuu, danes so spremenili izgled brskanja po filmih... po mojem na boljš, glede na to, da imam zdaj naenkrat pred sabo ful več filmov... more movies,. more work ;)

DarkBloom
09.04.2007, 21:08
Jst sm se zdej tut prijavila na Itivi...do zdaj sem več kot zadovoljna. Čeprov upam, da bojo kmalu imeli več izbire...npr. nadaljevank Six feet under, Oz, 24