Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : The Departed

Filmfreak
05.11.2006, 16:01
Odličen film! Marty Scorsese's done it again! Vse štima - od scenarija, režije, igralske zasedbe...

Zame definiivno film leta!

temp64
05.11.2006, 16:16
Res je......najboljši ta teden :)

Morena
05.11.2006, 16:50
Ja, se strinjam, odličen film, skoraj 3h minejo kot za šalo, razgiban, solidna igra vseh ta glavnih. Zgodba sicer nič posebnega, ampak s pravo atmosfero in dobro igro je privlačna, par dialogov je čist zasekanih. Razplet me sicer ni kaj posebej presenetil, ampak kljub temu pa nisem razočarana. Priporočam ogled. :D

castor
05.11.2006, 17:20
Odličen film! Marty Scorsese's done it again! Vse štima - od scenarija, režije, igralske zasedbe...

Zame definiivno film leta!

rimejk film leta?? :O

film je odličen, končno spet dober scorsese, ampak za film leta ga pa ne bi okronal. pač je še vedno le rimejk... :(

monster
05.11.2006, 17:38
Marty at his best

Hvala klincu, da lahko deklice vidijo, da je Leonardo lahko tudi kej drugega kot amaterski slikar na tonečem Titaniku. Damon mi je šel odlično na živce od prve minute :D, Nicholson je devil himself, vse ostalo tudi na mestu ...ne pomnim, kdaj mi je toliko cajta v kinu minilo tako hitro :)

iri
05.11.2006, 18:27
rimejk film leta?? :O

film je odličen, končno spet dober scorsese, ampak za film leta ga pa ne bi okronal. pač je še vedno le rimejk... :(
Mah, večina Američanov se itak sploh ne zaveda in jih ne zanima, da je to rimejk

monster
05.11.2006, 19:58
ah. a rimejk je prepovedani sadež dobrega filma? cape fear ...

Filmfreak
05.11.2006, 20:01
Pa kaj če je remake, a zato ne more bit dober film? Zame vsekakor naj filmski izdelek letošnjega leta!

iri
05.11.2006, 20:25
ah. a rimejk je prepovedani sadež dobrega filma? cape fear ... Cape Fear je imel vseeno boljši original, fenomenalni De Niro gor ali dol :approve: Mitchum! :approve:

monster
05.11.2006, 20:27
Hm, vendar bi težko trdili, da remejk že sam po sebi onemogoča kvaliteto filma, kar nam poskuša podtakniti dobri castor :)

castor
05.11.2006, 20:33
tkole je.

sam vedno in povsod prisegam na originale. :approve:

Da se razumemo, The Departed je meni zelo všeč film, zagotovo eden boljših letos. Vse je na mestu in ja, Scorsese is back!

Ampak je vseeno rimejk. in pika. Moti me to, da se mora celo nekoč avtorski in samosvoj scorsese v današnjem hwoodu za uspeh obračati v azijo... ironija? absurd? Moti me to, da 80 % gledalcev ne bo vedelo, da je to rimejk briljantnega azijskega filma, ki je po mojem skromnem mnenju seveda ;) v film vdihnil nekaj več duše kot hwoodski izdelek.

Zato si oglejte še original :kisses:

ŠE enkrat pa poudarjam, da mi je film všeč...

castor
05.11.2006, 20:34
in hej, hwood že najavlja rimejk Oldboya... eh...

kje so 70ta leta, ko je hwood imel vizijo...

monster
05.11.2006, 20:34
ok, sprejeto. torej nam je vsem všeč in se ne bi kregali o oslovi senci :D

nisem videl originala, vendar baje remejk ni v dobesednem smislu (dolžina, plot, ...)

monster
05.11.2006, 20:37
... h'woodska kriza scenarijev je pa že druga tema ja :>

3nity
05.11.2006, 21:39
ga moram nujno pogledat, da vidim primerjavo :D

SvartKraka
05.11.2006, 22:51
in hej, hwood že najavlja rimejk Oldboya... eh...

kje so 70ta leta, ko je hwood imel vizijo...

In potem naj še nekdo reče da bo rimejk Oldboya zagotovo boljši od originala ne da bi si original sploh pogledal pa bo slika popolna :veryevil:

kvaka
11.11.2006, 06:45
In potem naj še nekdo reče da bo rimejk Oldboya zagotovo boljši od originala ne da bi si original sploh pogledal pa bo slika popolna :veryevil:

Vsekakor je skoraj nujno pogledat original, če pogledaš rimejk, ampak naj še kdo reče, da je original boljši od remejka, ne da bi videl oba, pa bo slika še boljša.

Aja. :veryevil:

MERLIN
25.11.2006, 15:01
odličen film
jacko je itak razred nad vsemi, pač tako kot de niro in pacino neglede na vlogo v vsakem filmu postaneta zgodba zase.
matt daemon je pravi hudiček z prijaznim obrazom.
leonardo je -presenetil odlična igra
sheen&baldwin-vsaj sheen je že legenda filma,bladwin pa je pač igral klasičnega macho tipa
walbergh-pozitivna ocena

skupna ocena
9/10

film leta
(poleg borata seveda:))

pikec85
30.11.2006, 17:20
men je bil tudi špica - sm ga pozabu uvrstit za film z najboljšim koncem...

3nity
30.11.2006, 18:31
ok, da še tukaj povem moje menje o tem rimejku.

originalu ne seže do kolen. jack in leo sta resnično odlična, vendar je matt totalno zanič. kot sem že rekla, bi mu tisti nasmeh izbila iz obraza.
med drugim me moti tudi to, ker že na začetku izveš kam kdo paše. original te pusti malo bolj na trnih.