Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Hilary Clinton predsednica ZDA?

anarchy
08.11.2006, 19:26
Slisal sem, da je sla kandidirat tudi za predsednico ZDA in mislim, da bo bila to prva predsednica zenska v ZDA ali morda celo v svetu, no sigurno mora biti izvoljena, ker to je moja prerokba, ce se ne bo uresnicila, se nam obetajo zeloooo tezki casi, moznost 3.sv vojne, saj le ona je morda resitev iz tega skandala.

temp64
08.11.2006, 19:31
Slisal sem, da je sla kandidirat tudi za predsednico ZDA in mislim, da bo bila to prva predsednica zenska v ZDA ali morda celo v svetu, no sigurno mora biti izvoljena, ker to je moja prerokba, ce se ne bo uresnicila, se nam obetajo zeloooo tezki casi, moznost 3.sv vojne, saj le ona je morda resitev iz tega skandala.

:D :D .....danes sem nabavil dva paketa doručkov, 12 paketov vložkov in sod kurilnega olja za hude čase

Bunny Muffin
08.11.2006, 19:33
Jst mislim, da ne bi blo tok slabo če bi ona zmagala, v bistvu bi prou rada vidla da ona zmaga.

Ženska se mi zdi dokaj sposobna. Hujša od Bushija ne more bit. Samo dvomim, da se ji bo ratal prebit do predsedniškega stolčka, glede na to kok so američani smotani in nagnjeni h kretenizmu.

Po moje je ena redkih, ki bi bla pripravljena narest par pozitivnih sprememb v ZDA in počistit vso to sranje, ki ga je Bush posral.

Go Hilary :2thumbs:

buba
08.11.2006, 19:41
dokler bodo deklice, vladale v maniri deckov, je vseeno, katerega spola je predsednik -- ko pa bodo vnesle v svoje vladanje vsaj nekaj zenskega principa, pa bo seveda zabavno, da ne recem sveze-vetrovno...;)

Iron Maiden
08.11.2006, 21:55
John McCain.... bodoči predsednik ZDA

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/47/John_McCain_official_photo_portrait.JPG/473px-John_McCain_official_photo_portrait.JPG:

cactus
09.11.2006, 01:34
Ne ena ne drug................
Čeprou ma McCain še zmeri več možnosti kot Hilary.....

Riki
09.11.2006, 02:29
Slisal sem, da je sla kandidirat tudi za predsednico ZDA in mislim, da bo bila to prva predsednica zenska v ZDA ali morda celo v svetu, ...

Michelle Bachelet predsednica, zmagovalka letošnjih volitev v Čilu. Z zmago je postala prva ženska na čelu te države.
Prva predsednica katere koli države na svetu pa je bila Vigdís Finnbogadottir. Kje drugje kot na Islandiji, verjetno v najbolj »izobraženi« državi in najmanj drugi najbolj demokratični državi na svetu.

... no sigurno mora biti izvoljena, ker to je moja prerokba, ce se ne bo uresnicila, se nam obetajo zeloooo tezki casi, moznost 3.sv vojne, saj le ona je morda resitev iz tega skandala.

Neumnost, da bi npr, ženska predsednica bila kaj večja garancija za izogib kakšni svetovni vojni. V bistvu so ženske, ko so na kakem vodilnem mestu še bolj neusmiljene in radikalne kot moški. Samo malo v zgodovino je potrebno pogledati in to ne daleč nazaj in niti ne daleč stran:

Lidija Šentjurc, Vida Tomšič pa Zdenka Kidrič so bile strah in trepet v komunističnemu režimu v Sloveniji, nekaj podobnega kot so bili z moške strani Edvard Kardelj, Maček Matija pa Leskovšek Luka. Najbolj neusmiljeni kapoti v koncentracijskih taboriščih so bile ženske.

paradox
09.11.2006, 06:01
dokler bodo deklice, vladale v maniri deckov, je vseeno, katerega spola je predsednik -- ko pa bodo vnesle v svoje vladanje vsaj nekaj zenskega principa, pa bo seveda zabavno, da ne recem sveze-vetrovno...;)...exactly my thoughts:2thumbs: ...btw, nice to hear a male make this point:)

3nity
10.11.2006, 05:39
Amaričani ne bo nikoli izvoli ženske za predsednico. so preveč zaostali

lady_lucifer
10.11.2006, 07:00

a ti si Danny? un s televizije?:O:O

MERLIN
10.11.2006, 07:29
amerika ima navkljub liberalizmu preveč tradicionalnih ljudi, konzervativnih..
in v ameriki ne bo nikoli predsednik črnec ali ženska..

oz kot bi rekel Borat: v kazahstanu bi bil še konj prej predsednik kot ženska

D' Andre
10.11.2006, 08:56
Ah Merlin lepo te prosim... Mal optimizma, prosim. Hillary je že dolga leta na politični sceni, Američani jo poznajo u nulo, morda pa bi se izšlo... Ne vem, koliko Vietnamov in Irakov bi bilo še potrebnih, da bi Ameri spoznali, da je morda čas da 'nežnejšo', žensko, bolj liberalno roko.

Rojen v 20. stol.
10.11.2006, 09:16
****arije se ne dogajajo zato, ker ni žensk na oblasti, ampak zaradi splošnih človeških slabosti, ki so lastne obema spoloma. Neumno je reči, da ko bo pa ženska predsednica, potem bo pa vse drugače.

Bunny Muffin
10.11.2006, 14:52

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

D' Andre
10.11.2006, 16:33
Ja, ravno to sem trdil, da bo s Hillary vse drugače. Dej si plašnice dol, ker ženske niso grožnja. Vseeno si težko predstavljam, da bi Hillary netila vojne, zato da bi prikrila lastne (politične) frustracije. Ona nima daddya v politiki (kot ga ima Bush), Bush si ravno tako ne more šteti v čast, da je zmagal v sumljivem štetju glasov. Zdi se precej boljša v retoriki, razgledana in sploh sposobnejša. Če bi blo možn, bi svoj glas dal njej. ;)

anarchy
10.11.2006, 23:28
Ne, sem pa jasnovidec, mogoce, to bomo se vidili na naslednjih volitvah ZDA, potem bom pa lahko se par prerokb izdal.

anarchy
10.11.2006, 23:31
****arije se ne dogajajo zato, ker ni žensk na oblasti, ampak zaradi splošnih človeških slabosti, ki so lastne obema spoloma. Neumno je reči, da ko bo pa ženska predsednica, potem bo pa vse drugače.

Zenske so statisticno gledano vsekakor manj agresivne kot moski, torej iz tega bi sledilo.... Poleg tega, kdo ma vec tostesterona in ne vem cesa se? Samo poglejmo v zivalski svet, kako se moski pobijajo in napadajo med sabo, samo, da bi lahk zavzeli teritorij in tako privlacili kaksno zensko, ter jo oplodili. Vse to pocnejo samo moski.

BMX
11.11.2006, 09:06
amerika ima navkljub liberalizmu preveč tradicionalnih ljudi, konzervativnih..
in v ameriki ne bo nikoli predsednik črnec ali ženska..
S prvim delom se strinjam. Z drugim ne, čeprav bo seveda še dolgo časa trajalo da se bo to zgodilo. Druga najpomembnejša politična figura v ZDA je namreč ženska. In še temnopolta za povrh.........

yannchy
11.11.2006, 11:12
Tako je.
Condoleeza za predsednico!:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

BMX
11.11.2006, 11:47
Tako je.
Condoleeza za predsednico!
Ja, Condi. Ne pa zafrustrirano Hillary, ki še zdaj ni prebolela onegavljenja v ovalni pisarni.........

Katrin
11.11.2006, 14:39
Ni veliko žensk, ki bi to prebolele tako dobro, kot je ona.

Njuška Trap
18.11.2006, 20:31
Ni veliko žensk, ki bi to prebolele tako dobro, kot je ona.
Agreed. :approve:

yannchy
18.11.2006, 21:44
Nima veze kdo je kaj prebolel in kdo ne.

Condoleeza for president!!!!!:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

Njuška Trap
18.11.2006, 21:50
Nima veze kdo je kaj prebolel in kdo ne.

Condoleeza for president!!!!!:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:
Samo zato, ker je temnopolta ali zato, ker bi nadaljevala Bushevo politiko?

stMAMA
18.11.2006, 21:59
Read my lips: Prihodnji predsednik ZDA bo Barack Obama.

BMX
19.11.2006, 01:47
Samo zato, ker je temnopolta ali zato, ker bi nadaljevala Bushevo politiko?
Ne, zato ker je veliko sposobnejša kot Hillary, ki je lahko kvečjemu predsednica kakšnega kvačkarskega društva..............

dlx
19.11.2006, 17:55
glede tega ali so ženske bolj miroljubne državnice od moških bi omenil še Glorijo Macapagal-Arroyo (Filipinska predsednica). Filipini so Unitarna predsedniška republika, torej ima predsednik veliko moč. pa vseeno polno pi****** dela. torej menim, da lulika še ne pomeni miru.

Kyrra
21.11.2006, 21:28
Hilary?
A ni v ZDA tako, da bo prej črnec postal predsednik kot pa ženska? :nonono: