Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kaj je pa zdaj to? Razložite mi, ker ne štekam.

La-di-da
09.11.2006, 08:11
Živjo!

Razmišljam nekaj in ne pridem do konca. Rabla bi še vaša mnenja. Zadnič sem bla zunaj-po dolgem času. Tam sem srečala-kakšno naključje-dva tipa
1)Prvemu sem bila simpatija v srednji šoli, sicer je bil tudi on meni všeč na nek način, sam me je vedno motilo to, da je tipičen pozer. Sedaj že dolgo nisva več v srednji šoli. Nazadnje sem ga srečala pred kakšne pol leta in se me ni mogel nagledat, skoz me je pozdravljal, ko se je rinil skozi gnečo, čez dvorano me je iskal z očmi ipd.(OK, tudi jaz njega) Zdaj ima tip punco in ta večer me je tip samo ošvrknil s pogledom in pogledal stran.
2)Drugi je moj bivši. Jaz sem plesala, nekak sem padla v muziko in ples, in ko je bilo pesmi konc-kdo stoji točno en korak pred mano, s hrbtom obrnjen proti meni(izgledalo je kot da se je namenoma tja postavil)? Moj bivši s punco! Ga pocukam, pozravim, kot me je učila mama, on se obrne za 90°, v bistvu me sploh ni pogledal, in nekaj zamomlja sebi v brk. OK, sej nisem nič slabega hotla...

Kaj sem hotela s tema dvema primeroma povedat?

Moti me ta način. Ta način, ki se meni zdi zako hinavski in nizkoten. Ko imaš partnerja, ne smeš pozdravljat svojih bivših simpatij? Za to pravilo še nisem slišala in ga ne poznam. Mi lahko kdo razloži kako je zdaj s tem? Sploh ne vem. A sem mogoče tako kontraverzna, da je bolje, da punčare ne vejo, da se poznamo? Zanimivo mi je blo, res. Če bi bila jst punca kakšnemu fantu in bi v družbi eno takole pozdravil, bi bila veliko bolj sumničeva kot pa če bi jo pozdravil tako kot staro prjaltco.

Rada bi slišala vaše mnenje.

nejc
09.11.2006, 08:36
1)Za prvega je jasno. Če si mu všeč in se je vedno, ko je bil samski, s teboj spogledoval, tega verjetno zdj, ko ima punco ravno ne more početi. Obnašanje je moral spremeniti.:dontknow:

2)Ljudje smo si različni. Morda je tako storil, ker se boji reakcije punce, morda je s tem hotel pokazati, da se ni zataknil pri tebi, da je šel naprej itd., morda pa je samo čuden tič:D:dontknow:

D' Andre
09.11.2006, 08:57
Heh, oba primera sta glih: kažeta na nesposobnost komunikacije, kar se gotovo je in se še bo odražalo v njuni vezi, tak da se ne sekiraj. Zdej mata modela punco in dovolj je, da se kažeta 'lejte-par-sva', ni pa jima treba pozdravljati (znanega!) folka. Samozadostnost je lepa slovenska vrlina hehe. Let it go.

madmitch
09.11.2006, 10:35
Ne sekiraj se, jaz sem kasiral boljšo cvetko. Srečam bivšo. Res strašno bivšo (20 let nazaj), jo povabim na pijačo sredi belega dneva in mi trešči nazaj: "Ne morem, sem poročena zdaj."
Ko sem prišel do sape, sem si mislil, da potem pa res ne bo šlo, če je poročena, potem pa res, tudi na kofe ne more z mano.
Nekateri v določenem obdobju ugotovijo - verjetno po udarcu z opeko - da sedaj so stari toliko, da se morajo zresnit. To potem naredijo na tako grotesken način, da je veselje.

Mesečnica
09.11.2006, 11:08
Hja, kaj hočemo, nekateri ljudje stvari pač nimajo dobro razčiščenih :nonono:

Jaz osebno tudi ne vidim razloga za to, da s svojimi bivšimi simpatijami in ljubeznimi ne bi smela komunicirati, če so oni in/ali jaz v novi vezi. Sama grem z dvema svojima bivšima še vedno vsaj enkrat ali dvakrat na leto z veseljem in povsem čisto vestjo na kavo :) Tudi vmes se kdaj slišimo, tako da smo na tekočem glede pomembnih dogodkov (npr. poroka, rojstvo otrok ipd.).

Če si se s človekom razšel v dobrih odnosih, je povsem normalno, da ga še kdaj želiš videti, z njim malo pokramljati, mu voščiti za rojstni dan in novo leto, ga kdaj tudi objeti in poljubiti na lice :approve: S tem svojega trenutnega partnerja nič ne prevaraš! Meni to celo pomaga malo napolniti baterije, vsekakor mi pa kaže, da tisto obdobje, ki sem ga preživela z bivšim, ni bilo "izgubljeni čas".

Če moj mož tega ne bi mogel ali hotel razumeti, potem dvomim, da bi bil danes moj mož :evil:

La-di-da, jaz se na tvojem mestu ne bi sekirala, ampak bi bila vesela, da nisem v vezi z nekom, ki ima tako nerazčiščene zadeve :2thumbs:

Mesečnica
09.11.2006, 11:12
Ne sekiraj se, jaz sem kasiral boljšo cvetko. Srečam bivšo. Res strašno bivšo (20 let nazaj), jo povabim na pijačo sredi belega dneva in mi trešči nazaj: "Ne morem, sem poročena zdaj."

Mogoče je pa mislila, da ti še vedno hrepeniš po njej :rolling: :rolling: :rolling:
Saj veš, nekateri si morajo malo umetno napihovati svojo samopodobo :nonono:

gia
09.11.2006, 13:03
pač jima nisi več zanimiva in se jima ne da ubadat s tabo. let it go.

js1234
09.11.2006, 18:13
oba imata ljubosumne "zverinice" ....pa nočta, da potem "grizejo"!
hočta, da samo "grizljajo"! :)

mrjerry
10.11.2006, 06:35
Stoprocentno se grizeta, ker te nimata (vec), zdaj ti hoceta pa pokazat, kok sta oba zakon in srecna z drugo bejbo in te ne potrebujeta (vec).

Parano.ID
10.11.2006, 08:28
Nisem bral telih odgovorov, ampak bom kar odgovoru.

Nič nisi povedala kako se je recimo vajina zveza končala....če si bla biatch in si ga nategnila, potem ne prčakuj, da boš kak osladen nasmeh dobila nazaj. Možnosti je lahko tukej najmanj 10, zakaj je tako odreagiral, in to bi mogla ti sama vedt.

RunningMan
10.11.2006, 08:52
Jaz bi rekel, da se ne sekiraj - meni zveni, da imata oba tu mač posesivne/ljubosomne partnerje in je bolje za njiju nekaj zamomljat, kot pa pol prenašat tečnobo izbranega partnerja. Bolj zanimivo bi bilo videt njune reakcije, če jih dobiš na samem.:veryevil:

La-di-da
10.11.2006, 09:38
Nisem bral telih odgovorov, ampak bom kar odgovoru.

Nič nisi povedala kako se je recimo vajina zveza končala....če si bla biatch in si ga nategnila, potem ne prčakuj, da boš kak osladen nasmeh dobila nazaj. Možnosti je lahko tukej najmanj 10, zakaj je tako odreagiral, in to bi mogla ti sama vedt.

Razšla sva se na relativno človeški način. S sedajšnjo punco je začel kakšen teden po tistem ko sva midva končala. Midva sva bila skupaj tri res izredno lepe mesece, lahko bi rekla, da je bil to zakon v malem. Z njo sta sedaj skupaj že dve dolgi in po njegovih besedah sodeč zelo morilski leti. Res je, da ga je pol leta po tistem, ko sva šla narazen zdajšnja punca nadzirala v najhujši možni obliki, ker je pač našla ene stare hot mmse on mene, ki sva si jih pošiljala, ko sva bila še skupaj. Kljub temu, je našel način, da me je kdaj poklical, mi pisal mail ali kaj takega. No, včeraj zvečer me je že klicaril, vendar se nisem javila, ker me ni bilo pri telefonu. Velikokrat sva se pogovarjala kaj bi storila, če bi se srečala na javnem mestu in on mi je zagotovil, da bi me pozdravil in predstavil punci. No, izkazalo se je ravno nasprotno. (Zgleda da ni toliko igralca:rolling: )

Ma v bistvu mi je res malo neumno vse skupaj. Ko bom jaz v vezi in neglede na ljubosumje partnerja, bom pozdravila ljudi, ki jih poznam. Vsi ljudje, ki jih poznam so del moje zgodovine in so ogromno prispevali k temu kar sem in ravno zaradi tega kar sem, bi me naj fant spoštoval in me imel rad. Torej, ga moji bivši, simpatije in fantje, ne bi smeli iztirjati. :dontknow:

Ma...Vse se vrača vse se plača. Nisem užaljena, moj ponos ni ranjen, razumem to, da se eni čudno spremenijo, ko pridejo v neko razmerje, in to se mi zdi tako čudno.

mrjerry
10.11.2006, 09:50
Ma v bistvu mi je res malo neumno vse skupaj. Ko bom jaz v vezi in neglede na ljubosumje partnerja, bom pozdravila ljudi, ki jih poznam. Vsi ljudje, ki jih poznam so del moje zgodovine in so ogromno prispevali k temu kar sem in ravno zaradi tega kar sem, bi me naj fant spoštoval in me imel rad. Torej, ga moji bivši, simpatije in fantje, ne bi smeli iztirjati. :dontknow:

Sem siguren, da je cist isto mislil tudi tvoj bivsi, ko ti je to zagotavljal.
Je pa definitivno problem v njemu in ne v tebi. Po moje ga je sram pred svojo zdajsnjo, ali pa ga je strah. Zakaj, je pa lahko vec stvari in na nobeno od njih ne mores vplivati.

Zakaj se sploh sekiras?

spartan
10.11.2006, 11:59
Živjo!

Razmišljam nekaj in ne pridem do konca. Rabla bi še vaša mnenja. Zadnič sem bla zunaj-po dolgem času. Tam sem srečala-kakšno naključje-dva tipa
1)Prvemu sem bila simpatija v srednji šoli, sicer je bil tudi on meni všeč na nek način, sam me je vedno motilo to, da je tipičen pozer. Sedaj že dolgo nisva več v srednji šoli. Nazadnje sem ga srečala pred kakšne pol leta in se me ni mogel nagledat, skoz me je pozdravljal, ko se je rinil skozi gnečo, čez dvorano me je iskal z očmi ipd.(OK, tudi jaz njega) Zdaj ima tip punco in ta večer me je tip samo ošvrknil s pogledom in pogledal stran.
2)Drugi je moj bivši. Jaz sem plesala, nekak sem padla v muziko in ples, in ko je bilo pesmi konc-kdo stoji točno en korak pred mano, s hrbtom obrnjen proti meni(izgledalo je kot da se je namenoma tja postavil)? Moj bivši s punco! Ga pocukam, pozravim, kot me je učila mama, on se obrne za 90°, v bistvu me sploh ni pogledal, in nekaj zamomlja sebi v brk. OK, sej nisem nič slabega hotla...

Kaj sem hotela s tema dvema primeroma povedat?

Moti me ta način. Ta način, ki se meni zdi zako hinavski in nizkoten. Ko imaš partnerja, ne smeš pozdravljat svojih bivših simpatij? Za to pravilo še nisem slišala in ga ne poznam. Mi lahko kdo razloži kako je zdaj s tem? Sploh ne vem. A sem mogoče tako kontraverzna, da je bolje, da punčare ne vejo, da se poznamo? Zanimivo mi je blo, res. Če bi bila jst punca kakšnemu fantu in bi v družbi eno takole pozdravil, bi bila veliko bolj sumničeva kot pa če bi jo pozdravil tako kot staro prjaltco.

Rada bi slišala vaše mnenje.
Mene so tudi tako učili.....da se pozdravi človeka.

Tako imaš 2 varianti (kar se mene tiče); ali sta oba fanta primitivna opičjaka ali pa so bile med vami v preteklosti prisotne velike zamere in razočaranja.

BMX
10.11.2006, 22:21
Ko imaš partnerja, ne smeš pozdravljat svojih bivših simpatij?
Kot že rečeno: mogoče se ob razhodu nista razjasnila zakaj sta se razšla/povedala direkt v obraz kaj je narobe........ Sicer pa: ljudje smo si različni in včasih enostavno želiš pustiti "zgodovino" za sabo......

Jaz zase priznam, da sem ignorant, samo če se mi nekdo "prikaže" pred mano ga pozdravim..........

Jelengar
11.11.2006, 02:16
Razšla sva se na relativno človeški način. S sedajšnjo punco je začel kakšen teden po tistem ko sva midva končala. Midva sva bila skupaj tri res izredno lepe mesece, lahko bi rekla, da je bil to zakon v malem. Z njo sta sedaj skupaj že dve dolgi in po njegovih besedah sodeč zelo morilski leti. Res je, da ga je pol leta po tistem, ko sva šla narazen zdajšnja punca nadzirala v najhujši možni obliki, ker je pač našla ene stare hot mmse on mene, ki sva si jih pošiljala, ko sva bila še skupaj. Kljub temu, je našel način, da me je kdaj poklical, mi pisal mail ali kaj takega. No, včeraj zvečer me je že klicaril, vendar se nisem javila, ker me ni bilo pri telefonu. Velikokrat sva se pogovarjala kaj bi storila, če bi se srečala na javnem mestu in on mi je zagotovil, da bi me pozdravil in predstavil punci. No, izkazalo se je ravno nasprotno. (Zgleda da ni toliko igralca:rolling: )

Ma...Vse se vrača vse se plača. Nisem užaljena, moj ponos ni ranjen, razumem to, da se eni čudno spremenijo, ko pridejo v neko razmerje, in to se mi zdi tako čudno.
Meni se pa zdi, da ti zelis na vsak nacin vzbujati pozornost. Tipi so te skenslal, verjetno ker si bila tecna, zdaj jim pa spet tecnaris!? :dontknow: Bo ze bolje, ko bos dopolnila 15 let. Se bolje pa bo, ko bos odrasla. Takrat takih problemov ne bos imela.

La-di-da
11.11.2006, 12:19
Jelengar, itak. Maš prav :censored: :ninja: :rolleyes:

grofica
11.11.2006, 13:46
jA, TAKI MI GREJO POŠTEN NA JETRA...DJED BREZ HRBTENICE, ČEZ PAR LET BO COPATA....BLJEK

Teo
11.11.2006, 15:44
Loh pa da si pregrda alpa predobra in jih je sram pozdraviti te pred drugo žensko, zaradi njene reakcije. Če si dobra, dobi una manjvrednostni kompleks in mu pol še en teden očita, da sigurno spet kej mota s tabo. Če si pa grda, ali si se zredila ali karkoli pa logično da ga je sram... mene bi blo tudi:)

Jst tipe čist zastopim. Vsekakor bi te pa pozdravil... to druženje z bivšimi pa mi ne diši preveč. Par besed, update življenja in lep pozdrav do drugič. Svoje sva preživela, blo je fajn, to je pa tudi vse.

KRUNCHY
11.11.2006, 17:03
pisda s kašnimi primeri se majo eni cajt ukvarjat.ne morš da verjameš.

snežko
12.11.2006, 19:47
:) jasno je da moški težko prenašamo konec zvez in nimamo kakih hudih želja s svojimi bivšimi biti blazni kolegi in prijatelji. pač ne gre. siver pa 3 mesece kolikor sta bla skupaj se še spoznati nista imela časa kaj šele kaj drugega.

tko da kot so že rekli - ne obremenjuj se s takimi bedarijami....pejt še enkrat ven...mogoče tokrat srečaš tri...

spartan
13.11.2006, 10:09
:) jasno je da moški težko prenašamo konec zvez in nimamo kakih hudih želja s svojimi bivšimi biti blazni kolegi in prijatelji. pač ne gre. siver pa 3 mesece kolikor sta bla skupaj se še spoznati nista imela časa kaj šele kaj drugega.

tko da kot so že rekli - ne obremenjuj se s takimi bedarijami....pejt še enkrat ven...mogoče tokrat srečaš tri...

sorry, ampak.....:veryfunny:

La-di-da
13.11.2006, 12:30
Kaj sem ušpičla? Nimam pojma. :nonono:

Sm se odločla, da bom v prihodnje tudi jaz njiju zignorirala, pa če bom sama al pa ne. Če mi bota mela kaj za povedat, bota že prišla do mene in me ogovorila.

Jelengar
13.11.2006, 13:11
Lej, nehaj se ukvarjat z bivsimi. Pusti jih na miru. A mislis, da jim je prijetno razlagati, ko te kje srecajo, kdo si? Primanjkuje ti uvidevnosti in obzirnosti. Saj vem, da ti je tesko, ko vidis kako se tvoji bivsi tako hitro znajdejo in dobijo bejbe, ti pa si se vedno sama. Ampak ne skrbi. Ko odrastes, bos ze nasla nekoga, ki te bo trpel.

Soleil
13.11.2006, 13:33
Lej, nehaj se ukvarjat z bivsimi. Pusti jih na miru. A mislis, da jim je prijetno razlagati, ko te kje srecajo, kdo si? Primanjkuje ti uvidevnosti in obzirnosti. Saj vem, da ti je tesko, ko vidis kako se tvoji bivsi tako hitro znajdejo in dobijo bejbe, ti pa si se vedno sama. Ampak ne skrbi. Ko odrastes, bos ze nasla nekoga, ki te bo trpel.

Daj ne pretiravi s takimi bednimi.

Soleil
13.11.2006, 14:00
Ja sorry Makalonca, a tudi tebe tvoji bivsi zanemarjajo? :veryevil:

Ne, me sploh nimajo šanse zanemarjati. :veryevil:

spartan
13.11.2006, 14:09
Kaj sem ušpičla? Nimam pojma. :nonono:

Sm se odločla, da bom v prihodnje tudi jaz njiju zignorirala, pa če bom sama al pa ne. Če mi bota mela kaj za povedat, bota že prišla do mene in me ogovorila.

gotdemit......včasih res povsem drugače razmišljamo:think:
Verjetno ne bosta prišla, ker sta že povedala, kar sta imela za povedati....ali za pokazati z dejanji.

Drugače (in kar se ne nanaša na tvoje vprašanje).........včasih je zelo dobrodošlo, če tudi ženska prevzame "mal pobude" in zna pokazati, da ji ni vseeno za moškega. Za druge pobe sicer ne vem, ampak mene beybe tipa "ledene kraljice" ne privlačijo. Če želim hladilnik, si ga bom šel kupiti v trgovino.

Povsem mi je tudi nesmiselno, da so ene ženske "čudno" vzgojene in prikrivajo svoja čustva; to je po moje preživeta vzgoja iz preteklosti.

verjetno sem premalo tradicionalista:clown:

nejc
13.11.2006, 14:15
Sam ma jelengar prav. la-di-da se malenkost preveč obremenjuje s tem Sm se odločla, da bom v prihodnje tudi jaz njiju zignorirala, pa če bom sama al pa ne. Če mi bota mela kaj za povedat, bota že prišla do mene in me ogovorila.
Če ne bi bila obremenjena s tem, bi si rekla, da jo boli k***c in ne bi o tem razmišljala. Ona pa očitno temu "problemu" namenja čas. Razloge za to pozna le ona. Ko je bila tema odprta, sem jo malenkost drugače razumel. Sem mislil, da misli o tem debatirat na splošno, zdj mi pa postaja očitno, da jo mučita ravno njena primera.

@la-di-da:
Zakaj si mnenja, da ti sploh še imata kej za povedat?

Js svojim bivšim nimam nič več za povedat. Razen eni,s katero sma ostala prijatelja.

Pogrešaš pozornost?:dontknow:

zverina
13.11.2006, 15:49
nejc, mislim, da pogreša tisto o čemer sva se pogovarjala na drugi temi v tem sklopu.:D

Teo
13.11.2006, 18:22
pendrek.. pa pol ene dve po nagi riti:)

nejc
13.11.2006, 18:36
nejc, mislim, da pogreša tisto o čemer sva se pogovarjala na drugi temi v tem sklopu.:D
Tule se pa strinjam s tabo:D Vse tako kaže:rolling:

La-di-da
14.11.2006, 09:13
Ne mi zdej o tem, da ju ne morem pozabit. Spomini so spomini in spomini bodo ostali tam kamor tudi spadajo. V arhiv! Nisem tip punce, da bi pogrevala staro župo, sem pa vzgojena tako, da se obnašam do drugih tako, da mi nikoli ni potrebno sklanjat glave in skrivat obraza. Se pravi, da se zavedam svojih načel in delam po njih, ne pa da govorim eno in delam drugo. Karkoli je že bilo, poznamo se in ne vidim razloga, zakaj se ne bi pozdravili. S tem, ko se obrneš stran od nekoga, ki ga poznaš, zanikaš da ga poznaš. Če to narediš enkrat, narediš za vedno. Takšno je moje mnenje. Hinavsko se mi zdi, da me zdaj, ko sta s puncama, ne poznata, ko bosta samska, me bosta pa klicarila in vabila na kavo. Jst se tega ne grem. Take dvoličnosti jst ne podpiram. Ker se mi zdi izredno grdo in nekulturno. Do obeh sem se trudila biti korektna in iz moje strani tudi ni nobenih zamer. Sploh se ne gre za to, da ne bi mela počiščeno. Ne zaboli me pri srcu, ker sta vezana, jaz pa ne. Nisem ljubosumne vrste in ne rabim nekih dokazovanj pri drugih, ker mam že od nekdaj probleme z avtoriteto, zato mi mnenje marsikoga ne pomeni nič (itak VEDNO na koncu naredim po svoje). Ne vem od kod vam to, da ju nisem pozabila. To so navadna ugotavljanja v stilu ˝zihr ju še ni pozabla˝(v glavi pa govori: upam, da se me bivše še kej spomnejo). Itak, da ju ne bom pozabila, saj nimam spomina sposojenega od zlate ribice. Spomini ostajajo-v arhivu!

NOTORIOUS
14.11.2006, 09:41
ladidadidada
kako drugi ravnajo s tabo- kokr se pustis, vids, da te ne jeebe, pac odjeebi jih ze, kaj je tle problem?
ma ze sam to k razmislas o svojmu bivsmu mi marsikaj pove.
tle mors mal sama spucat pr seb zdj pa pac sprejmi dejstva, pa rajs ksnga druzga glej, pa nanga misl:2thumbs:

grofica
14.11.2006, 12:40
ladidadidada
kako drugi ravnajo s tabo- kokr se pustis, vids, da te ne jeebe, pac odjeebi jih ze, kaj je tle problem?
ma ze sam to k razmislas o svojmu bivsmu mi marsikaj pove.
tle mors mal sama spucat pr seb zdj pa pac sprejmi dejstva, pa rajs ksnga druzga glej, pa nanga misl:2thumbs:

:rolling: :2thumbs:

Jelengar
14.11.2006, 13:08
Ladi-rada- da, po vsej silni debati ti spet gonis svojo. :nonono: Ocitno ne razumes kaj ti govorimo. Vsak stavek tvojega zadnjega posta dokazuje ravno obratno od tistega kar bi ti nam rada "dokazala". Ampak se mi ne da analizirati. Zato samo ta kratek komentar. Jst mislim, da se pitbulli prej nehajo. :D

Cavallo
14.11.2006, 14:20
Ne mi zdej o tem, da ju ne morem pozabit. Spomini so spomini in spomini bodo ostali tam kamor tudi spadajo. V arhiv! Nisem tip punce, da bi pogrevala staro župo, sem pa vzgojena tako, da se obnašam do drugih tako, da mi nikoli ni potrebno sklanjat glave in skrivat obraza. Se pravi, da se zavedam svojih načel in delam po njih, ne pa da govorim eno in delam drugo. Karkoli je že bilo, poznamo se in ne vidim razloga, zakaj se ne bi pozdravili. S tem, ko se obrneš stran od nekoga, ki ga poznaš, zanikaš da ga poznaš. Če to narediš enkrat, narediš za vedno. Takšno je moje mnenje. Hinavsko se mi zdi, da me zdaj, ko sta s puncama, ne poznata, ko bosta samska, me bosta pa klicarila in vabila na kavo. Jst se tega ne grem. Take dvoličnosti jst ne podpiram. Ker se mi zdi izredno grdo in nekulturno. Do obeh sem se trudila biti korektna in iz moje strani tudi ni nobenih zamer. Sploh se ne gre za to, da ne bi mela počiščeno. Ne zaboli me pri srcu, ker sta vezana, jaz pa ne. Nisem ljubosumne vrste in ne rabim nekih dokazovanj pri drugih, ker mam že od nekdaj probleme z avtoriteto, zato mi mnenje marsikoga ne pomeni nič (itak VEDNO na koncu naredim po svoje). Ne vem od kod vam to, da ju nisem pozabila. To so navadna ugotavljanja v stilu ˝zihr ju še ni pozabla˝(v glavi pa govori: upam, da se me bivše še kej spomnejo). Itak, da ju ne bom pozabila, saj nimam spomina sposojenega od zlate ribice. Spomini ostajajo-v arhivu!

Se strinjam stabo!

Kyrra
15.11.2006, 07:34

Ah, ne se obremenjevat zaradi folka, ki ne pozna osnov bontona. To, da te to tako moti, ti govori tvoj ponos. Moj nasvet je: ignoriraj tak folk. Ni vredno zapravljati energije.

La-di-da
18.11.2006, 16:20
No, če me bo po 20letih eden od teh dveh klical, če bi se našlo kakšno počitniško delo v naši firmi za njegovga tamauga, bom tudi jaz stran pogledala.

Zakaj že?;) Se ve zakaj.:veryevil:

Cavallo
18.11.2006, 16:36
No, če me bo po 20letih eden od teh dveh klical, če bi se našlo kakšno počitniško delo v naši firmi za njegovga tamauga, bom tudi jaz stran pogledala.

Evil La-di-da :rolling::rolling::rolling:

snežko
18.11.2006, 19:12

:) itak da se te bosta spomnila čez 20 let....kr verjemi take...šala tedna

nattka
18.11.2006, 19:24
:) itak da se te bosta spomnila čez 20 let....kr verjemi take...šala tedna

ne bi verjel koliko ljudi pokliče po 15 letih, ko se "slučajno" spomni kje delaš ... ali pa ko padejo v kakšen donosen mrežni marketing ...

snežko
18.11.2006, 21:16
:) no ja - mene ni še nobedn al nobena...sploh pa ne bivša...

La-di-da
19.11.2006, 08:55
Vejo, da od tebe ni nobene koristi .:approve: :clown: :D ;)

Cavallo
19.11.2006, 09:14
loool

snežko
19.11.2006, 15:52
Vejo, da od tebe ni nobene koristi .:approve: :clown: :D ;)

:) he he - zna bit...in nej kr tko ostane...

Lilly the Bear
19.11.2006, 15:58
Mislm...ste zabluzili na polno.

Tule gre preprosto za bontonski idiotizem, ki je tko značilen za slovensko kulturo. Če srečaš nekoga, ki:

a) te zadnjih 10 let ni občudoval, oboževal, hvalil, pazil, mazil in se ti na vse možne načine dobrikal, potem ga IGNORIRAŠ.

b) te ni maltretiral, dresiral, živciral, gnjavil, pogojeval, omejeval, držal na štriku, te kloftal, postavljal pretirane zahteve, ni zganjal bolestnega ljubosumja, ni zahteval popolne pokornosti, vdanosti in suženjstva, potem ga IGNORIRAŠ.

Tisti, ki počnejo vse pod varianto a) ALI vse pod varianto b), so idealni partnerji ali idealni bivši partnerji in take je VEDNO vredno pozdravljat.
(v varianti a) zarad lepih spominov in pogojevane analne vlažnosti, v varianti b) pa iz čistega travmatskega pogojevanega strahu in strahotnih občutkov krivde)

La-di-da
20.11.2006, 09:03
Amen!:2thumbs: