Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : romantične večerje

zverina
09.11.2006, 13:13
imaste ideje oz. kaj prakticirate.:2thumbs:

jaz npr. škampe v curry omakci+ocvrt krompirček+ zelo bogata solata.

popka
10.11.2006, 16:35
pomfri je pa res za romantiko zganjat, ja:D

vse kar je mišljeno kot "slow food" jaz lahko pojmujem "romantična jed":approve:

zverina
10.11.2006, 18:12
:rolling: :rolling: , pa nisem mislu pomfri....mislu sem krompirček narezan na čisto tanke paličice.

popka
11.11.2006, 12:06
:rolling: :rolling: , pa nisem mislu pomfri....mislu sem krompirček narezan na čisto tanke paličice.

pa ocvrt, ane?:shy:

no, to je pomfri:blush: :veryevil:

verjetno si mislu krompir narezan "krhlje" pa spečen v pečici, ane?

zverina
11.11.2006, 12:26
neeee.

Na čist tanke palčke narezan.....ma no saj v bistvu je pomfri:blush: , sam je ta oblika pomfrija mal bolj tko sexy po videzu od unga klasičnega.:approve:

popi probej enkrat, pa sem zihr, da mi boš poslala ta dva smajlija:2thumbs: ,:drop:

grofica
11.11.2006, 13:42
imaste ideje oz. kaj prakticirate.:2thumbs:

jaz npr. škampe v curry omakci+ocvrt krompirček+ zelo bogata solata.

JEST PADAM NA VAMPE PA PIR....

lady_lucifer
11.11.2006, 18:53
jst ne morm rect, kaj mi je ful dobr za rmanticno vecerjo :shy: mora bit neko spesl vino :) drgac pa je lahk karkoli, sam da je okusno...pa mal domisljije ne skodi:approve:

mrjerry
13.11.2006, 08:16
Kaksne vesoljske solatke, v katerih se najdejo tudi koscki lososa, parmezana, mal predelanega balzamicnega kisa, pa res samo taizbrani listki rukole, motovilca, solatke, korencek narezan v tanke palcke...

Pa kaksna zanimiva juhica, skratka kaj nenavadnega. Italijanske ali orientalske variante so super zadeva.

Glavna jed meso ali riba... Spet so moznosti neomejene, mora pa bit obvezno z zelo dobro omakco in morda s kanckom sadja, ali pa flambirano s konjakom, ali pa tartufi, skratka neki, kar ni vsak dan.

Za sladico ponavad ne ostane veliko prostora, ampak ful dobra fora je ze, ce kaksne dobre navadne piskotke namakas v raztopljeno cokolado, nalito v skodelico. Kar je zelo prirocno za pocetje kje drugje, kot za mizo.

popka
13.11.2006, 08:52
neeee.

Na čist tanke palčke narezan.....ma no saj v bistvu je pomfri:blush: , sam je ta oblika pomfrija mal bolj tko sexy po videzu od unga klasičnega.:approve:

popi probej enkrat, pa sem zihr, da mi boš poslala ta dva smajlija:2thumbs: ,:drop:

bom probala, sam, če pa nau dobr, dobiš pa :veryangry: smajli :approve:

Mowgli
13.11.2006, 09:09
JEST PADAM NA VAMPE PA PIR....

Tebe je ena sama nežnost ino milina. :clown: Če bi te člov'k na horseburger (najbrž bi vzela velik' čebule, ne?) peljal, pa potem v grmovje, bi se ti zdelo že kar kičasto, ne? :angel:

OK, čokolade se je Jerry spomnil, kam so pa šparglji v omaki šli, pa ostrige, pa kar je ostalih "afrodiziakov"??? Vsekakor bi kaj lahkega pripravil, da kasneje buši ne bo prepoln, mogoče čisto malo pekočega, da kri požene (če to obema paše) in mogoče celo kaj takega, kar lahko s seboj med rjuhe vzameš... :blush:

mrjerry
13.11.2006, 10:06
spargljev ne dobis pogosti in ti naredijo stalo glede vonjav telesnih izlockov, ostrig pa nisem nikoli kaj prevec maral...

Zame je afrodiziak okus in ne hrana, ki po obliki spominja na spolne organe.

Mowgli
13.11.2006, 10:16
Potem pa ni 'blema niti z golažem in namakanjem kruha. A ni seksi hranjenje s prsti?

zverina
13.11.2006, 10:43
spargljev ne dobis pogosti in ti naredijo stalo glede vonjav telesnih izlockov, ostrig pa nisem nikoli kaj prevec maral...

Zame je afrodiziak okus in ne hrana, ki po obliki spominja na spolne organe.

a daj jerry:rolling: , kaj pa spominja na spolne organe?:D

mrjerry
13.11.2006, 11:13
prakticno vse, kar je podolgovatih oblik, rahlo sluzasto ali kar jes s cuzanjem
ostriga recimo, je tipicen primer

u glavnem, skoraj vse, kar ti prodajajo kot afrodiziajsko hrano, dokaj ocitno resemblira na spolne organe. edina izjema so zacimbe, kjer ti kot afrodizijak dajejo tiste, ki v splosnem pozivljajo (ingver, recimo) - v tem kontekstu je afrodizijak ze kava in ne bos verjel, obstaja zapis iz islama (morda korana, nism tok ekspert), v katerem pise, da je mohamed s pomocjo kave podrl 40 zensk.

zverina
13.11.2006, 13:35
tud špageti vedo bit zelo romantiš.:approve:

kaka sexy polivka gor...eksotična solata.:2thumbs:

Soleil
13.11.2006, 13:37
Kruh pa sir ob čajni svečki v bivaku na 2100 m.n.v. :approve:.

zverina
13.11.2006, 13:58
ker sir?

Soleil
13.11.2006, 14:02
ker sir?

Sir pač ... gauda, jošt, ... ni važno kakšen (ni poudarek na hrani, ampak na ambientu :)).

zverina
13.11.2006, 14:05
Sir pač ... gauda, jošt, ... ni važno kakšen (ni poudarek na hrani, ampak na ambientu :)).

:rolling: :rolling: aja tis mislil-la, ambient.:D ej sorry.:2thumbs: