Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Poizvedba za lita platišča

polharji
09.11.2006, 19:49
Ali kdo ve kje v evropi obstaja uvoznik (cromiranih) litih platišč.

Firme CRAGAR katera je prikazana na sliki

(Kaksen je mozen uvoz iz amerike -ce kdo kaj ve bi vam bil zelo hvalezen.)

Jakec
10.11.2006, 19:29
dej vprašaj fante na avtomobilizem.com ti bodo sigurno dali odgovor ;)

polharji
15.11.2006, 12:03
Ma sem vprasal pa poizvedujejo ze 2 tedne

polharji
18.11.2006, 12:32
Jakec a mogoce poznas koga k,ki ima podobne felge sam da so cromirane

hvala

Jakec
18.11.2006, 18:24
ej pojma nimam o tem, za a.com sem ti svetoval ker je pač gor veliko debate o feltnah... pa res nikakor ne najdeš nič?

Luana
20.11.2006, 04:12
Uvoz iz ZDA je birokratsko otezen in financno se skoraj ne spalca (vsaj JEEP-a se ni splacalo).
Poglej malo na nemskih straneh, tam najdes cuda.

Colt2011
20.11.2006, 20:47
Kupiš nova ali rabljena paltišča,tako imaš obilo izbire.Ko imaš točno take kot jih želiš jih lahko daš (poceni) prebarvat z krom effect barvo,ali (drago) galvanizirat.

polharji
29.11.2006, 05:48
kupujem nova platišča. tudi o tem sem razmišljal,da bi jih dal prebarvat v krom ampak res krom!!! Ker smo že probal s tisto barvo kroma,ki jih prodajajo v mešalnicah pa še srebrni ni podobna kaj da bi bla krom! A kdo ve kakšen je postopek krom barvanja pa kje se da ta materjal nabavit:2thumbs:

Jakec
29.11.2006, 15:08
krom ni barva ampak je material, tako kot aluminij. mislim da se bi dalo tudi kromirat platišča, samo kakšna bo potem cena?

polharji
30.11.2006, 07:45
Ja vem da je krom materjal.Ampak majo neko foro,da pobarvajo učinek je pa isti.Na to foro sem videl v eni reviji ko je prebarval posodo za hladilno vodo.Dal jo je normalno v špric kit prebrusil prešprical z nekim antisilikonom in potem pobarval z "kromom" nato pa še z prozornim lakom.ampak moram reč posoda je bila prava bomba!!! Res kot bi se gledal v ogledalo! Moj kolega se dost ukvarja z ličarijo in sva se o tem pogovarjala.Pravi,da po njegovem mnenju nebi bilo panike to naredit,če bi vedel postopek in kje nabavit materjal:nonono: