Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ivan Perić vendarle nedolžen?

Knez
10.11.2006, 09:10
Zagotovo ste kaj zasledili, v Srbiji so aretirali nekega kriminalca, ki naj bi po enih ugotovitvah (bolj govoricah) bil vpleten tudi v umor Rakičevih v Rovinju.

Čeferin si najbrž že mane roke in zagotovo bo dal vetra..

Kaj mislite o tem? Perića so res nekam hitro obsodili in na podlagi indicev, s epravi posrednih dokazov.

Tukaj imate več:

http://www.jutarnji.hr/ispis_clanka.jl?artid=49604

BMX
10.11.2006, 21:32
Zagotovo ste kaj zasledili, v Srbiji so aretirali nekega kriminalca, ki naj bi po enih ugotovitvah (bolj govoricah) bil vpleten tudi v umor Rakičevih v Rovinju.
Čeferin ne izbira sredstev za "obrambo" svojih klientov...........

Knez
10.11.2006, 21:41
Ima prav, da se bori za klienta.

Tudi meni se zdi, da je bil Perić obsojen bolj zaradi pritiska javnosti, kot česar drugega.

BMX
10.11.2006, 21:45
Odvetnik mora storiti vse za obrambo svojega klienta......... Saj je dokazov kar nekaj, nekateri, npr. posnetek kamere iz avtoceste naj ne bi veljali....... Čeprav je bil umor res okruten in na nivoju profesionalcev.

sati
10.11.2006, 21:57

Čeferin si najbrž že mane roke in zagotovo bo dal vetra..

Kaj mislite o tem? Perića so res nekam hitro obsodili in na podlagi indicev, s epravi posrednih dokazov.

Tukaj imate več:

http://www.jutarnji.hr/ispis_clanka.jl?artid=49604

Jaz sem bila prepričana, da je Perić kriv, bil je problematičen, jemal je droge, prijatelj Miškovič je izjavil, da mu je priskrbel orožje. Tudi izjavili so njegovi prijatelji, da jim je celo zaupal, da je pobil svoje in da mu je bilo najtežje ubiti polbratca. Po teh novih informacijah pa spet obstaja dvom, ali je bil v ozadju organiziran umor, ali je bil pokojni povezan s kako mafijo? Kmalu se bo razjasnilo, zakaj se gre.

brabrabranc
11.11.2006, 10:46
v vsakem primeru ima krvave roke...

sati
11.11.2006, 11:37
v vsakem primeru ima krvave roke...

Po moje ima res krvave roke, po vseh dokazih ne more biti nedolžen, razen, če ga bo odvetnik zvlekel ven za dovolj velik honorar, kar ne bo prvič ne zadnjič v Sloveniji, pa naj je kriv ali nedolžen.:dontknow:

ducky01
24.05.2009, 10:27
Ma dej nehajte folk. Res ste postali tipični stereotip slovenca. "Obsodimo kogarkoli, samo da bomo mi zadovoljni, pa četudi bo ta oseba v resnici nedolžna!!". Sramota, kaj je nastalo iz našega naroda(ZAVIST, NEVOŠČLJIVOST, ŠKRTOST, ŠKODOŽELJNOST!!!). Prelepe vrline večine slovencev. Drugače me pa res zanima, po čemu vi sploh lahko sklepate, da je Ivan "KRIV"!!?? A zato ker ste brali v časopisih in gledali po televizijii??? Dajte se no zresnit malo. Jaz človeka osebno poznam in vem zagotovo da ni kriv in vsi smo vedeli, da se bo to enkrat dokazalo. Ravno zaradi takšnih kot ste vi in pa takega ali podobnega razmišljanja pa v Sloveniji ni več nobene pravice ter poštenega sojenja, ker tudi sodniki in sodnice razmišljajo tako kot vi in ne sodijo več nobenega na podlagi trdih dokazov, pač pa le še na podlagi indicov, posrednih dokazov ter domnev. Kje je tisto, da je vsak nedolžen, dokler se mu ne dokaže nasprotno!?!? SRAM VAS JE LAHKO!!!

keops
24.05.2009, 15:01
Drugače me pa res zanima, po čemu vi sploh lahko sklepate, da je Ivan "KRIV"!!??

Da je kriv sklepam po pravnomočni obsodbi, ki jo je fasal.....kljub Čeferinu...

Ravno zaradi takšnih kot ste vi in pa takega ali podobnega razmišljanja pa v Sloveniji ni več nobene pravice ter poštenega sojenja, ker tudi sodniki in sodnice razmišljajo tako kot vi in ne sodijo več nobenega na podlagi trdih dokazov, pač pa le še na podlagi indicov, posrednih dokazov ter domnev. Kje je tisto, da je vsak nedolžen, dokler se mu ne dokaže nasprotno!?!? SRAM VAS JE LAHKO!!!

Če Čeferin ni mogel razkrinkati "indicov, posrednih dokazov ter domnev" ... glej zgoraj.

SRAM VAS JE LAHKO!!!

Mene bi bilo sram imeti takega znanca, ki zna denar svojih staršev zapravljati za drogo in pištole ter ostalo preseravanje...

nattka
24.05.2009, 17:29
Ma dej nehajte folk. Res ste postali tipični stereotip slovenca. "Obsodimo kogarkoli, samo da bomo mi zadovoljni, pa četudi bo ta oseba v resnici nedolžna!!". Sramota, kaj je nastalo iz našega naroda(ZAVIST, NEVOŠČLJIVOST, ŠKRTOST, ŠKODOŽELJNOST!!!). Prelepe vrline večine slovencev. Drugače me pa res zanima, po čemu vi sploh lahko sklepate, da je Ivan "KRIV"!!?? A zato ker ste brali v časopisih in gledali po televizijii??? Dajte se no zresnit malo. Jaz človeka osebno poznam in vem zagotovo da ni kriv in vsi smo vedeli, da se bo to enkrat dokazalo. Ravno zaradi takšnih kot ste vi in pa takega ali podobnega razmišljanja pa v Sloveniji ni več nobene pravice ter poštenega sojenja, ker tudi sodniki in sodnice razmišljajo tako kot vi in ne sodijo več nobenega na podlagi trdih dokazov, pač pa le še na podlagi indicov, posrednih dokazov ter domnev. Kje je tisto, da je vsak nedolžen, dokler se mu ne dokaže nasprotno!?!? SRAM VAS JE LAHKO!!!

če sem dobro razumela, se mu je krivda dokazala ...

Vsemogočni
25.05.2009, 01:11
Totega Krsta je nekdo moral dobro plačati za umor v Rovinju, zastonj tega sigurno ne bi naredil, saj verjetno v Črni gori še slišal ni za tega privatnika, dokler ni dobil naročila in plačila.

In zdaj se odpira vprašanje kdo ga je plačal :dontknow: