Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nokia problemi/nasveti/pomoč

nbadrafter
11.11.2006, 19:49
Js mam pa en problem, namreč včeraj sem pri mobitelu kupil nokio n70 in jo danes po 18-urnem polnenju prižgal.
Ugotovil sem, da vsakič ko prižgem fotoaparat, se mi po nekaj sekundah avtomatsko ugasne, čez nekaj spet prižge in to počne vedno, ko ga prižgem. V navodilh sem prebral, da se aplikacije avtomatsko zaprejo, če pride do preobremenitve pomnilnika, sedaj pa ne vem če je ugašanje fotoaparata povezano s tem ali pa je tovarniška napaka.
Prosim za kakšen nasvet.

popka
13.11.2006, 08:45
glede na to, da je telefon čisto nov, je sigurno tovarniška napaka. odnesi ga na mesto, kjer si ga kupil in reklamiraj.

spartan
13.11.2006, 10:16
Js mam pa en problem, namreč včeraj sem pri mobitelu kupil nokio n70 in jo danes po 18-urnem polnenju prižgal.
Ugotovil sem, da vsakič ko prižgem fotoaparat, se mi po nekaj sekundah avtomatsko ugasne, čez nekaj spet prižge in to počne vedno, ko ga prižgem. V navodilh sem prebral, da se aplikacije avtomatsko zaprejo, če pride do preobremenitve pomnilnika, sedaj pa ne vem če je ugašanje fotoaparata povezano s tem ali pa je tovarniška napaka.
Prosim za kakšen nasvet.

nesi nazaj pa ti naj dajo takšnega, ki laufa:approve:

Metod
13.11.2006, 18:32
to se je dogajalo tudi meni in se je stvar po parih dneh umirila sedaj dela bp sej maš itak garancijo 2 leti če bo kaj narobe:D

nbadrafter
13.11.2006, 18:41
ja, sej dans normalno dela, upam da bo tut naprej.

ksimon
16.11.2006, 14:07
Ja sem slišal da je nekaj s tem ugašanjem tud pr kolegu. On je šel z računom v trgovino in ga menjal, vendar se je tudi novi podobno obnašal. Nekje smo slišali potem, da imajo Nokie N70 nek serijski feller:dontknow: (počasno nalaganje aplikacij, nenormalno počasno branje iz spominskih kartic, ....)

Gru_Lutalica
16.11.2006, 14:44
res je... telefon je počasen ko hudič, da odpre fotoaparat rabi 3 sekunde, da ne govorim o špilanju mp3ev... na tvojem mestu bi ga vrnil nazaj in vzel n80... hitrejš pa še wi-fi ma

Drico
25.11.2006, 10:31
banalna težava... ampak ne najdem rešitve...
pri klicu z drugega telefona na Nokio E70 mi ne izpiše imena klicočega, čeprav ga imam v imeniku, ampak mi napiše samo številko!... najprej sem mislil, da ja zato, ker so v imeniku shranjeni vnosi v obliki +38641..... in sem to spremenil, ampak še vedno isto... tudi če kličem iz tega telefona in namesto da bi izbral iz imenika, kar vpišem številko (ki je drugače v imeniku) mi ne izpiše imena... pregledal nastavitve, navodila in vse... ampak ne najdem rešitve... lahko kdo pomaga?

popka
25.11.2006, 16:07
a maš slučajno dvojne vnose- na sim in na telefonu?

Drico
26.11.2006, 13:12
ne ne... imenik je samo na telefonu in ne na sim kartici...

bobi
26.11.2006, 13:25
V nastavitvah imaš sigurno možnost na izbiro, kaj naj piše na zaslonu!
Ime in cifra, ali pa samo cifro. Imam E61 in ima take nastavitve.

Drico
26.11.2006, 14:07
ja pa sem pregledal vse nastavitve, pa nisem našel tega... glede na to, da naj bi si bila E61 in E70 precej podobna, mi lahko poveš, kje v nastvitvah je to pri E61? hvala...

popka
28.11.2006, 08:53
imenik/možnosti/nastavitve/prikaz imena

če to to slučajno....

js1234
02.12.2006, 14:41
Kot je @popka povedal/povedala:
nekje imaš dvojni vnos....lahko, da tudi samo na telefonu!
Pri nokijah je tako, da če imaš 2x eno in isto (6 mestno cifro) v imeniku TI JO NE IZPIŠE!!!
Ne me vprašati ZAKAJ?! :)

Stublj
07.12.2006, 15:59
namestil sem novo temo in s tem tudi namestil novo pisavo. vendar od takrat mi ne delajo več šumnikov, ne v meniju ne v sporocilih.
kako bi spet lahko dobil šumnike nazaj.
poiskusil sem ze z font remove, tovarniskimi nastavitvami in tudi temo izbrisal ampak mi ne uspe
prosim za pomoč.
in še ali bi se kako dalo namestit slovenski jezik da bi delali spet šumniki?
tnx

bobi
07.12.2006, 16:49
Če ti tovarniške nastavitve ne pomagajo greš na servis in ti nastavijo nazaj!

Stublj
07.12.2006, 16:53
sm že rešil
lahko zaklenete

Aldebaran
08.12.2006, 12:53
Takole bomo naredili: tale tema naj bo namenjena izključno modelu nokia N70.
problemi/ocene/uporabni nasveti v vezi s tem modelom naj se objavljajo tu.
Lp

Kaco
15.01.2007, 12:34
Sem kupil ta telefon. Bolečina. Nepregledni meniji oz. nelogično razporejeno po nivojih, telefon je počasen, baterija slaba... brezvezen.

Wiper
15.01.2007, 17:54
Kaco pol pa kr N95...

Cavallo
15.01.2007, 18:01
Mam to zadevo (ni slaba), vendar čakam na iPhone :)

Kaco
17.01.2007, 10:11
Kaco pol pa kr N95...
zdej mam že tega. se ga bom že navadu. itak pa ne dam več kot 40k za telefon, ker so itak ratal potrošna roba. tud nokia ni več kar je bila. n95 pa mislim da ima podobne menije kot n70.

ThePiccolina
21.01.2007, 21:27
Eila...js sm tui ta telefon kupla...pa me zanima kje se teme dobi?...k sm hotla nalozit ene, pa mi jih noce sprejet, nevem al so napacn format al kaj???

Kaco
22.01.2007, 13:05
Eila...js sm tui ta telefon kupla...pa me zanima kje se teme dobi?...k sm hotla nalozit ene, pa mi jih noce sprejet, nevem al so napacn format al kaj???

aha. jaz sem jih zloadal okoli 50 tem. V glavnem modrikaste barve, mi najbol sedejo. Lahko ti jih pošljem zazipane po mailu.

drugače pa googlaj.

Kaco
09.02.2007, 12:09
Pa dobr. Kaj je s tem telefonom. Snemalnik 1 minuta maximalno, med snemanjem piska na vsake 10 sekund. A obstaja kakšen software da lahko pogovor snemam neomejeno dolgo brez piskanja?

Hvala za odgovor.

Cavallo
10.02.2007, 11:58
Kako se to blesavo zadevo odpe ? ŽNamreč padla mei je v vodo in zdej ne dela vec :( Bi ajo pa rad mal opdpru pa da vidm kaj je kej notri :) Sam kakooo ? :( Nikjer ni nobenga sraufa, NIC :(

Kaco
11.02.2007, 16:18
Kako se to blesavo zadevo odpe ? ŽNamreč padla mei je v vodo in zdej ne dela vec :( Bi ajo pa rad mal opdpru pa da vidm kaj je kej notri :) Sam kakooo ? :( Nikjer ni nobenga sraufa, NIC :(ohisje razstavi, v dveh kosih je. Potem pa naprej

Cavallo
23.02.2007, 15:27
ohisje razstavi, v dveh kosih je. Potem pa naprej

Super. Povej mi kako. Vem da bo v dveh kosih... Al pa se vec :) Sam kako nej dam tega hudica narazen. Do baterije pridem vec pa ne :D Nikjer nobenega sraufa NIC... :/

plague
04.03.2007, 12:04
hmmm.....trenutno razmišljam o nakupu tega telefona pa čitam tukile, da vam ni všeč:nonono: ampak okoli mene so pa samo tisti, ki jim je telefon všeč tako, da sem v dvomih:dontknow: in zdej sploh ne vem a bi al ne bi
prosim če bi lahko kdo napisal pluse in minuse tegale telefona:angel: (ne upoštevam slikanje, snemanje, mp3 itn)

hvala

mmaja
06.03.2007, 09:11
prosim,naj mi kdo pove kako izključim head set na tel.cel čas so na prvi strani prikazane slušalke in se nič ne sliši, ko kličem ali sprejmem klic.:nonono:

tisti, ki bo vedel odgovor mi bo prihranil nakup novega:2thumbs:

Vanchiqa
24.03.2007, 13:16
heii...
no men pa video telefonija ne delaa!!!:mad: mislm recmo k pač dam tm pokliči ane pol pa kliknm video mi pa pol napiše d omrežje ne podpira video klica!!! Zakaj to?? pa umts mam uklopln!! PLEASE HELP!!:sad: :confused: :sad:

js1234
24.03.2007, 20:23
1.pogoj .... v centrali moraš imeti vklopljen video klic (pošlji sms z vsebino UMTS na 1918)
2.pogoj .... imeti moraš zelo dober signal UMTS (ne mislim GSM signal) in videti moraš 3G znakec!
3.pogoj .... tudi klicatelj na drugi strani mora biti UMTS aparat z že zgoraj izpolnjema prvima dvema pogojema!

LP

popka
26.03.2007, 09:36
ni nujno, da piše lih 3G na telefonu...na SE je ikona za UMTS signal svetlomodre barve in elipsaste oblike

js1234
26.03.2007, 20:46
res je!! Ampak mislil sem na nokio...

popka
26.03.2007, 22:25
ja, to si pa prou mislu:approve:

kinsley
06.04.2007, 22:14
hmmm.....trenutno razmišljam o nakupu tega telefona pa čitam tukile, da vam ni všeč:nonono: ampak okoli mene so pa samo tisti, ki jim je telefon všeč tako, da sem v dvomih:dontknow: in zdej sploh ne vem a bi al ne bi
prosim če bi lahko kdo napisal pluse in minuse tegale telefona:angel: (ne upoštevam slikanje, snemanje, mp3 itn)

hvala

Zdaj če že ni prepozno.....imam ta model že leto in pol in je ok.Ima vse kar potrebuješ in z nekaj popravki je skoraj popoln.še zmerom je najmanjši umts mobitel.

shilanda
19.04.2007, 09:05
Imam nekaj dni staro Nokio 6233, ki pa mi je naredila že ničkoliko sivih las in požrla x-n živcev.

Nekaj primerov:

- fotkam objekt, slika v mobilcu se postavi počez. Kot nora iščem možnost zasukaj, pa je NIKJER NI! :mad:

Zaradi tega imam tričetrt slik obrnjenih postrani, tudi v vizitkah oz na ekranu, ko prejemam klic. Noro! :verymad:

- telefon naj bi podpiral animirane teme. Ok, potegnem eno animirano temo prav iz Nokiine strani, si jo nastavim, a glej ga zlomka, vse je pri miru. Sprašujem se že če sem čez noč postala bjond, kajti s tehniko pa res nisem imela nikoli težav...:dontknow:

- telefon mi iz ljubega miru ne zvoni. Prvič se mi je to zgodilo ponoči, ko me je klicala kolegica...prvega klica nisem slišala, pri drugem je zvonjenje utihnilo in telefon iz sebe ni dal nobenega glasu, niti v galeriji pri originalnih tonih, ko sem šla iz firbca pogledat če jih predvaja.
Drugič se mi je zgodilo danes, ko sem imela nastavljeno budilko + pričakovala klic da me do konca zbudi. A lej ga vraga, telefon je bil MUTAV!!!! In jaz sem sladko spala dalje seveda...:shy:

V telefonu nisem spreminjala ničesar, ves čas imam en in isti profil - splošni - če želim, da tel. zopet zvoni (bogsigavedi do kdaj, kdaj bo spet nehal) moram telefon ugasniti in ponovno prižgati.

Sedaj me pa zanima - ali sem res jaz popolnoma izgubljena in ne znam nič, ne vem nič, ali pa obstaja kakšna možnost da s telefonom ni vse v redu in ga pošljem nazaj na Mobitel?

Lepo prosim za kakršnokoli rešitev, saj bi rada poskusila vse živo da ga spravim k sebi, preden bi ga poslala nazaj na Mobitel.

Hvala za kakršnokoli informacijo in lep dan.

kinsley
09.05.2007, 16:40
tele tazadnje nokie imajo imajo eno slabost....programska opremajim malo škriplje....sem slišal da ma folk dosti problemov z njimi...

Julie
21.05.2007, 15:03
hei!!
a mogoce kdo uporablja nokio 6300?zanimajo me dobre in slabe lastnosti telefona;)pa pac eno osnebno mnenje ne sam uno k pise na netu..:))upam da kdo odgovori!hvala! *papa*

bcesar
27.05.2007, 10:48
a kdo ve kako se ga zamenja kakšna slika, link, karkoli

kinsley
27.05.2007, 14:38
...mene pa zanima če si kateri osebek tle gor lasti N95?.....

aznidar6
05.06.2007, 16:10
imam eno vprašanje! Prosim če mi lahko kdo pove kako naložim igre iz neta. ko jo najdem je možnost da zlovdam JAD ali JAR file. katerega in s katero aplikacijo ga potem odprem. lepo se zahvaljujem za odgovor! aja mam Nokio N70:2thumbs: :2thumbs:

Iapetos
05.06.2007, 18:25
Poskusi si vzet dol na Nokii Pc Suite http://www.nokia.si/podpora/PC-suite/

ggbeni
09.06.2007, 09:13
Imam nokia 6151.Problem je sledeč:
Imam veliko aplikacij (npr. file managerje,mp3 playerje...)
in vse zahtevajo dostop do podatkov,vendar moraš vsako branje
ali pisanje potrditi (npr hočem z lyricshow playerom predvajat musko
morn zavsak potrdit to in zavsak morn nardit playlist ker se ta ne shrane
(mogu bi se v C:/other/lyric/playlist/ vendar se ne)
Poskušal sem že z nastavitvami za aplikacije (pravica aplikacije)
vendar ta možnost vedno dovoli za katerokoli aplikacijo ni možno potrditi
Tiste naložene ko imajo certifikat imajo to omogočeno.

Kako nastaviti to ali obstaja kašen način
ker jaz sn ži vse probu.....

...Nekako bi morale te aplikacije met tist certifikat.

semeniv
19.06.2007, 16:43
Danes sem dobil po pošti telefon NOKIA 6151, ki sem ga na spletni trgovini www.ona.si včeraj naročil . Ko sem vstavil sim kartico in baterijo ter ga vklopil se nič ni prikazalo na zaslonu. Samo osvetlil se je. Občasno se prikaže ozadje z meniji, toda za zelo kratek čas. Ve mogoče kdo kaj je narobe? Kaj mi svetujete?

bobi
19.06.2007, 16:50
Najprvo dobro napolni baterijo, če je nova potrebuje 16 ur polnjenja!

semeniv
19.06.2007, 21:54
Telefon sem mel vklopljenega nekaj časa po vstavitvi sim kartice in baterije, ker sem hotel videt če se bo popravilo. Občasno sem se lahko premikal po meniju, toda ne dolgo. Sem ob 19:20 dal polnit baterijo. Upam, da bo jutri ob 11:20 dobro deloval telefon.

XORO
12.07.2007, 05:05
Ma mogoce kateri nokio E65 al N73...
Odlocam se o nakupu a nevem kaj izbrat...
obe sta mi lepi..
Slisal sem da n73 malo steka...ko hodis po menijih,...

rad bi se slisal mnenje od koga...ce ma kaksne izkusnje

lp

vizitor
12.07.2007, 08:54
jst bi se odločil za e65 predsem zaradi wlana, drugač ne vidim bistvenih razlik

semeniv
15.07.2007, 16:37
Dober dan vsem

Sem v četrtek končno dobil nokio 6151 s servisa in sem zelo zadovoljen z njo. Ni bil problem v temu, da nisem polnil baterijo 16 ur, saj ko sem mel telefon nekaj časa vklopljen, da bi videl če se bo kaj spremenilo, sem ga izklopil in dal polnit 16 ur. Zaslon je bil pokvarjen. Zanimalo bi me, kako dolgo vam zdrži baterija nokie 6151. Sem jo napolnil v petek zjutraj ob devetih in je danes energija prišla na polovico.

cliena
24.07.2007, 11:36
LP.
Imam Nokio e50. Je srebrne barve, slišala pa sem da obstaja tudi črna. Zelo rada bi si zamenjala ohišje, da bi tudi jaz imela črno. Torej...
Zanima me...
1. Ali je pri Nokii e50 mogoča menjava ohišja?
2. Kje ohišje prodajajo?

Hvala!

Aldebaran
31.08.2007, 12:22
Se vam dogaja, da pozabite ročno zakleniti svojo N73? imate pretesne žepe in ob nezaklenjeni tipkovnici telefon kliče naključne ničhudegasluteče prijatelje/znance/poslovne partnerje?
Če ste na zgornji vprašanji odgovorili pritrdilno, potem odsrfajte na spodnjo stran in si namestite zastonjski program imenovan:
AutoLock 1.1 (http://myn73.hafees.com/category/n73-applications/) ...

No tole je na freeware strani za telefone, ki imajo OS Symbian S60 in naprej. aplikacija je majhna in zelo dobra. nastavite lahko poljuben interval samodejnega zaklepanja, ...tipkovnico pa odklenete tako kot je značilno za nokio.

EDIT: upam, da bo tole še komu pomagalo... sam sem presrečen, ker ne bom več klical folka za brezveze in to pomožnosti ob nemogočih urah...:veryevil:

zaya
08.09.2007, 10:38
Mam telefon Nokia 7390 stara slaba dva meseca ...do zdej je blo vse ok in sm itak ful zadovolna z njo, dons so pa težave z baterijo.
Stvar je taka, da batreijo polnim že od včeraj popoldne in se še do zdaj ni napolnila do konca, pa nisem nič delala na njej.
Prosim za pomoč, če kdo ve zakaj se gre...

js1234
08.09.2007, 11:53
Pri novih - tankih polnilcih nokia se pogostokrat le ta "prekine" na enem koncu!
Ali aparat kaže da polni ali ne?!
GARANCIJA!

zaya
08.09.2007, 12:19
Ja, aparat kaže da se polni...drgač jaz tak neb vedla da je kaj narobe. Sej če ni druge bom pa itak garancijo izkoristla, hvala vseeno :)

nejcvajda
11.09.2007, 13:23
Imam novo nokio n73 in sem naložil nekaj brezlplačnih sis datotek. Zdaj mi več noče naložiti in sicer napiše...Certrifikat je potekel....zanima me, če kdo ve, v čem je težava:(

drejci82
11.09.2007, 18:32
kaj ne gre več naložit sis datotek ali pa že naložene sis datoteke ne delujejo?

nejcvajda
11.09.2007, 18:43
Zdaj sem ugotovil, da samo nekatere niso delovale...zdaj pa gre...ni jih šlo naložit btw...tnx vseeno:2thumbs:

drejci82
11.09.2007, 18:49
ponavadi, če ne gre naložit sis datotek, potem je v meniju "nadzornik aplikacij", "nameščanje aplikacij", označeno na "samo podpisane". Najbolje je da tam imaš označeno na "vključeno" in potem gre naložiti vsako sis datoteko, katero pač telefon podpira. :)

kobal
13.09.2007, 02:32
Uporabljam mobilnik Nokia 6151. Ali je na tem telefonu možna podpora PDF formata in Office dokumentov (Word, Excell...). Če je to možno, katere aplikacije moram namestiti?

nejcvajda
13.09.2007, 13:39
hvala:2thumbs:

nejcvajda
18.09.2007, 18:34
Podpira Nokia N73 mini-sd z 2 GB? Al podpira samo 1 GB?...tnx:2thumbs:

rock
18.09.2007, 18:35
2 GB sigurno

nejcvajda
18.09.2007, 20:50
tnx:2thumbs:

_lunca_
29.09.2007, 18:37
Ej! Zanima me če ma kdo izkušnje kako je s servisom pri Telerayu... meni na nokii kar naenkrat zvok ne dela več... pač ne zvonenje,..niti budilka nič... zvonenje z vibracijo pa brezhibno..
se komu sanja koliko časa vzame popravilo te težave na telerayu? par dni? al kaj prej? tnx:2thumbs:

gordano
09.10.2007, 17:44
imam nekaj dni nokio n95 in z veseljem sem uporabljal navigacijo zdaj pa je postal problem z nakupom licence z glasovnim vodenje kadar zaženem navigacijo se mi prikaže okno z nakupom licence glasovnega vodenja
kaj svetujete imam kakšne nastavitve slabo nastavljeno ali je nakup licence obvezen drugače ne moreš uporabljati navigacije
prosim če mi pomagate

tjassy
14.10.2007, 16:49
Imam Nokio 5200 in me moti to, da ko vedno drsnik odprem se mi avtomatsko odklene tipkovnica.:(

Prosim za pomoč!

gordano
14.10.2007, 16:59
Imam Nokio 5200 in me moti to, da ko vedno drsnik odprem se mi avtomatsko odklene tipkovnica.:(

Prosim za pomoč!
kaj ni prav da se odklene

tjassy
14.10.2007, 17:21
kaj ni prav da se odklene

Ja je samo mene to moti pač kaj morem.

js1234
14.10.2007, 19:51
Ej! Zanima me če ma kdo izkušnje kako je s servisom pri Telerayu... meni na nokii kar naenkrat zvok ne dela več... pač ne zvonenje,..niti budilka nič... zvonenje z vibracijo pa brezhibno..
se komu sanja koliko časa vzame popravilo te težave na telerayu? par dni? al kaj prej? tnx:2thumbs:

trenutni čakalni čas je ..... cca 1 mesec!
Sprogramirali ti bodo aparat! Pazi, da ti ne zbrišejo vseh podatkov!

js1234
14.10.2007, 19:51
Ja je samo mene to moti pač kaj morem.

predlagam ti, da ne "odpiraš" aparata! :)

Gonzo
17.10.2007, 16:40
Eno vprašanje za vse, ki ste imeli opravka z Nokio 6085. Ne vem ali sem jaz neumen ali slep, nikjer namreč ne najdem nastavitve za main menu view (list ali grid). Vsak informacija je dobrodošla.

Jerok
21.10.2007, 14:41
Pozdrav!

Na računalniku imam nekaj .sis datotek (teme za mobilnik), ki pa jih ne morem naložiti, ker je datotekam potekel certifikat. Kaj še sploh lahko storim, glede na to, da je stran Symbian Signed nedostopna ???

Hvala za odgovore,

LP

Benlu
27.10.2007, 14:04
Živjo!

Mene pa zanima kako je možno zbrisati teme na noki N73 če jih v nadzorniku aplikacij ne prikazuje? Vidiš jih samo če pogledaš v nadzorniku aplikacij pod možnosti prikaži dnevnik.

Lp Ben

Spyder
27.10.2007, 16:03
Pozdrav!

Na računalniku imam nekaj .sis datotek (teme za mobilnik), ki pa jih ne morem naložiti, ker je datotekam potekel certifikat. Kaj še sploh lahko storim, glede na to, da je stran Symbian Signed nedostopna ???

Hvala za odgovore,

LP

Probi čas zamenjat za eno leto.

Spyder
27.10.2007, 16:06
Živjo!

Mene pa zanima kako je možno zbrisati teme na noki N73 če jih v nadzorniku aplikacij ne prikazuje? Vidiš jih samo če pogledaš v nadzorniku aplikacij pod možnosti prikaži dnevnik.

Lp Ben

V 'E:\private\10207114\import' so ti shranjene vse teme, katere imaš instalirane.

Benlu
28.10.2007, 14:22
V 'E:\private\10207114\import' so ti shranjene vse teme, katere imaš instalirane.

To sem najdel samo ko tiste mape odpiraš ne kaže nič v njih kaj jih lahko normalno zbrišem al je kaki poseben postopek? Pa kako veš katera je katerea ker so vse napisane v čudnem zaporedju številk in črk?

Lp Ben

Spyder
30.10.2007, 23:36
To sem najdel samo ko tiste mape odpiraš ne kaže nič v njih kaj jih lahko normalno zbrišem al je kaki poseben postopek? Pa kako veš katera je katerea ker so vse napisane v čudnem zaporedju številk in črk?

Lp Ben

Da vidiš 'katera je katera', lahko sklepš samo po tem, na kateri dan (ura) si naložil teme, tko da v bodoče si napiši, zdej pa če hočeš brisat, morš vse. Ta dobre, si jih pa še enkrat na load- aš. Ja, ni panike, kr brišeš normalno.

mikkeni
31.10.2007, 13:53
A ustrezajo kakšne navadne slušalke Nokii E50 ?

Benlu
31.10.2007, 18:24
Da vidiš 'katera je katera', lahko sklepš samo po tem, na kateri dan (ura) si naložil teme, tko da v bodoče si napiši, zdej pa če hočeš brisat, morš vse. Ta dobre, si jih pa še enkrat na load- aš. Ja, ni panike, kr brišeš normalno.

Ok tiste sem najdel katere sem hotel zbrisat zaj mi pa iste ne dovoli naložit. Vse gre lepo skozi na koncu naeščanja pa mi napiše 'Ni mogoče namestiti' Kot da še del ostane na telefonu in ne dopušča nalaganja.

Lp

Spyder
31.10.2007, 20:06
Ok tiste sem najdel katere sem hotel zbrisat zaj mi pa iste ne dovoli naložit. Vse gre lepo skozi na koncu naeščanja pa mi napiše 'Ni mogoče namestiti' Kot da še del ostane na telefonu in ne dopušča nalaganja.

Lp

Restartaj telefon.

Benlu
01.11.2007, 08:51
Restartaj telefon.

Ja kako pa ga resetiraš. Enkrat mi je pisalo da daš ven baterijo pa kartico(SIM) pol pa držiš tipko za vklop nekaj sekund samo se nič ne zgodi. Al je kaki drugi postopek?

LP

Spyder
01.11.2007, 11:02
Ja kako pa ga resetiraš. Enkrat mi je pisalo da daš ven baterijo pa kartico(SIM) pol pa držiš tipko za vklop nekaj sekund samo se nič ne zgodi. Al je kaki drugi postopek?

LP

Poglej, jaz pač zbrišem teme, katere so v folder- ju 'E:\private\10207114\import'- mobilnik ugasnem in ko ga ponovno prižgem lahko normalno nalagam stare (pravkar izbrisane) ali čisto nove teme. Kot te razumem- tem nimaš v 'app. manager'?

Benlu
01.11.2007, 12:24
Ni jih notri pod prikazom dnevnika so napisane kdaj so bile naložene pa v importu so drugje pa ne.

Benlu
01.11.2007, 12:34
Spyder še nekaj zakaj meni na miniSD-ju ne prikazuje mape private ko pa jo poiščem pa jo najde?

Lp

Spyder
01.11.2007, 17:05
Spyder še nekaj zakaj meni na miniSD-ju ne prikazuje mape private ko pa jo poiščem pa jo najde?

Lp
Folder 'Private' je drugače na C:\ in moraš zbrisat vsebino iz mobi- ja. Zaradi tega ti verjetno ne dovoli ponovne instalacije 'zbrisanih tem'. A maš ti vse teme na kartici, ali maš v spominu od telefona?

Benlu
01.11.2007, 20:14
vse ki sem jih jaz nalagal so na kartici na E razen tiste ki so orginalne. Kak to misliš da bi izbrisal vsebino iz mobija? vse zbrišem al kaj?

Spyder
01.11.2007, 20:34
vse ki sem jih jaz nalagal so na kartici na E razen tiste ki so orginalne. Kak to misliš da bi izbrisal vsebino iz mobija? vse zbrišem al kaj?

Glej, teme se nahajajo v telefonu in na kartici (minisd) v 'private\10207114\import'. Tko, da če ti določene teme nagajajo (izgleda, da jih ne moreš ponovno instalirat) moraš brisat tudi iz telefona folder z temami. Druge teme lahko instaliraš?

Benlu
01.11.2007, 20:46
Ki najdem od telefona folder za teme? Vse ostale teme razen teh 6 lahko zbrišeš v aplikacijah pa pol takoj gor daš isto temo. Najbolje bi bilo telefon dat na tovarniške nastavitve samo nvm kako to gre.

Lp

Spyder
01.11.2007, 20:51
Ki najdem od telefona folder za teme? Vse ostale teme razen teh 6 lahko zbrišeš v aplikacijah pa pol takoj gor daš isto temo. Najbolje bi bilo telefon dat na tovarniške nastavitve samo nvm kako to gre.

Lp

Povej mi nekaj....
1. Si zbrisal vse teme, katere želiš izbrisati? Tovarniških tem se NE da izbrisati!
2. Ali si lahko ponovno instaliraš že izbrisane teme?
3 Če sta oba odgovora DA, ali imaš še kakšen problem?

Benlu
02.11.2007, 08:51
Povej mi nekaj....
1. Si zbrisal vse teme, katere želiš izbrisati? Tovarniških tem se NE da izbrisati!
2. Ali si lahko ponovno instaliraš že izbrisane teme?
3 Če sta oba odgovora DA, ali imaš še kakšen problem?

1.Teme sem zbrisal iz importa tam ko so iz telefona nvm kje se to izbriše torej DA in NE
2 NE
3 edini problem mam z temi temami nič drugo.

Spyder
02.11.2007, 17:51
1.Teme sem zbrisal iz importa tam ko so iz telefona nvm kje se to izbriše torej DA in NE
2 NE
3 edini problem mam z temi temami nič drugo.

1. Ali se določenih tem ne da izbrisati preko app. manager- ja?
2. Če se ne dajo izbrisat ti ostaja možnost preko mass storage-a.

Benlu
03.11.2007, 07:34
Torej bo treba it preko druge možnosti ker preko prve na žalost ne gre? Kaj pa je to sploh mass storage?
Kaj pa če telefon daš na tovarniške nastavitve? samo nvm kako to gre.

Lp

Spyder
03.11.2007, 07:59
Na pc- ju prvo obkljukaj 'prikaži skrite folder- je. Mobilc poveži z pc- jem, nato pojdi na mobilcu v tools/datacable in izberi povezavo 'mass storage'. V tem folder- ju poišči 'private\10207114\import'. Vsak folder v 'importu' vsebuje vsebuje svojo temo. V vsakem folderju od tem, je nekaj file- ov, če file s končnico SKN odpreš z 'notepad- om'- vidiš za katero temo gre.

lana
03.11.2007, 08:00
je mel kdo težave z nokio n76?? ne prebere namreč nove sim kartice. ostali telefoni jo preberejo, pa tudi stara v tem telefonu je delovala. zdaj pa so jo odklopili in dali novo z isto št. pa se telefon in kartica ne najdeta.

kakšno mnenje??

Spyder
03.11.2007, 08:05
je mel kdo težave z nokio n76?? ne prebere namreč nove sim kartice. ostali telefoni jo preberejo, pa tudi stara v tem telefonu je delovala. zdaj pa so jo odklopili in dali novo z isto št. pa se telefon in kartica ne najdeta.

kakšno mnenje??

Ali sta kartica in mobi kupljeni pri istem operaterju?

lana
03.11.2007, 08:08
ja seveda. debitel. sem že spraševala pri debitelu pa so si vzeli čas za premislek..

Spyder
03.11.2007, 08:32
ja seveda. debitel. sem že spraševala pri debitelu pa so si vzeli čas za premislek..

Prvič slišim za kej takega, žal.

lana
03.11.2007, 08:38
to so tud tam rekli,:( so mi pa rekli, naj zamenjam kartico in jo zahtevam prov za ta tip telefona... si že kej takega čul??

Spyder
03.11.2007, 08:42
to so tud tam rekli,:( so mi pa rekli, naj zamenjam kartico in jo zahtevam prov za ta tip telefona... si že kej takega čul??

Ma ču nisem nč kej takšnega, tut to ne, da obstajajo kartice prou za določene telefone ;) Tiii, ma kaj se pa zgodi, ko vstaviš to (nedelujočo kartico) in prižgeš telefon?

lana
03.11.2007, 08:44
prosi za pin, in ga vpišeš... in pol mal čaka in napiše: prosim vstavi sim!

Spyder
03.11.2007, 08:49
prosi za pin, in ga vpišeš... in pol mal čaka in napiše: prosim vstavi sim!

Probi, sim kartico pobrisat z eno bombažno majčko, pa upi na čudež ;)

lana
03.11.2007, 08:54
:) ok.. ne deluje..

Spyder
03.11.2007, 09:15
:) ok.. ne deluje..

Ko boš rešla se javi ;)

lana
03.11.2007, 09:17
dej pa dela... sam kaj pa če neha???

Spyder
03.11.2007, 09:19
dej pa dela... sam kaj pa če neha???

Vidiš, upanje umira zadnje.....vsaka stvar enkrat neha :d

lana
03.11.2007, 09:32
bog ne daj... ;) naj ne neha.. ;)... in je nehala in pol spet prepoznala in spet ne prepoznala... bo pomagalo če vržem v steno??

Spyder
03.11.2007, 16:37
bog ne daj... ;) naj ne neha.. ;)... in je nehala in pol spet prepoznala in spet ne prepoznala... bo pomagalo če vržem v steno??

Škoda stene ;)

lana
08.11.2007, 16:48
na debitelu so uspešno rešli situacijo.. če se št. sim začne z 070, v tej nokii ne bo špilala.. tko da je treba ob naročilu nove kartice ob tem telefonu pazit, in povedat da rabiš katico za TA telefon:dontknow:

zanimivo ;)

marmez
22.11.2007, 13:10
Imam nokio 6288 ali se splača menjat za N70.Hvala za odgovor.

Stane
22.11.2007, 22:51
Brez doplačila ja, če je z njo seveda vse v redu.

Sicer pa:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1153&idPhone1=1711

Your Envy
25.11.2007, 10:20
Imam Nokio N70. Naložila sem teme iz računalnika in mi je telefon kar naenkrat spremenil pisavo =/ Ko sem pisala sporočilo, se je ugasnil in še enkrat prižgal. Zdaj je brez šumnikov =/ Mi lahko kdo prosim pomaga preden znorim? =) Hvala.

Aja, pa še nekaj. Nardila sem varnostno kopijo, ampak mi je umes mal zaštekal vse skup, zato sem prekinla. Zdaj noče več sprejeti tem na telefon (napiše neki v zvezi z varnostjo).

vizitor
25.11.2007, 10:29
nalozi si nokia software update, mogoče bo zamenjava software pomaga (firmware)

Your Envy
25.11.2007, 10:40
Aha mi lahko prosim poveš kako se to naloži pa to.. Sm mal bolj leva za telefone =)

popka
25.11.2007, 12:57
http://www.nokia.si/podpora/posodobitev/

pa podatke iz telefona si najprej prenes na računalnik, ker tole ti jih zbriše...

vizitor
25.11.2007, 17:06
najbolj bi ti priporočal uporabo nokia PC suite za taka opravila. Program potegnes z neta, potem pa znotraj programa zazenes back up (shranis podatke na disk PC, ko je telefon posodobljen das spet v telefon) potem pa zopet znotraj programa izberes posodobitev programske opreme telefona. vedno imas wizzarda tako da nimas kaj zgresit.

marmez
25.11.2007, 17:52
Brez doplačila ja, če je z njo seveda vse v redu.

Sicer pa:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1153&idPhone1=1711

N70 je novi.

Stane
25.11.2007, 19:47
Potem pa kar po njem.

tonccy
28.11.2007, 09:46
Ne vem za katerega se naj odločim. Nokia 3110 za 119 € ali Nokia 6120 za 169 €. Je še kakšna otipljiva razlika razen v fotoaparatu?
Sta dovolj vzdržljiva da preneseta tudi padce s kakšne mize na tla ?

Je nakup pri "Mobi svet" OK?

Hvala in lep dan.

Your Envy
28.11.2007, 09:58
Ne pomaga =/

Your Envy
28.11.2007, 09:59
najbolj bi ti priporočal uporabo nokia PC suite za taka opravila. Program potegnes z neta, potem pa znotraj programa zazenes back up (shranis podatke na disk PC, ko je telefon posodobljen das spet v telefon) potem pa zopet znotraj programa izberes posodobitev programske opreme telefona. vedno imas wizzarda tako da nimas kaj zgresit.
PC suite mam sam zdj ne vem kam morm it naprej :shy:

Wanted
28.11.2007, 10:52
@Your Envy

Med postopkom back-up-a ne smeš telefona ugašat al pa prekinit postopke, ker lahko s tem dejanjem poškuduješ software.

Nokia PC Suite ti ne bo nadgradil ali popravil software tvojega telefona, to ti bo naredil Nokia Software Updater. Program dobiš tako, da v Nokia PC Suite klikneš posodobi programsko opremo in se ti odpre internetna stran od Nokie. Tam klikneš na prenos programa Nokia Software Updater. Ko program naložiš, ga dvoklikneš in se ti pojavi čarovnik, ki te vodi in usmerja. Obvezno si preberi navodila v rumenem trikotniku z klicajem...

Your Envy
29.11.2007, 11:30
@Wanted

To sem že naredila, samo ne pomaga.. Črke so še zmeram enake =/ Hvala useeno.

keyCaSh
03.12.2007, 20:03
Ma kdo notranji display za prodat,al pa ve kje dobit ugodno? Moj se je mal razbiu..na desni strani...pijanci!:rolling::nonono::angel:
LP

Mighty
10.12.2007, 20:52
mam eno vprašanje. sam mam že skoz SE. Punca je nabavla Nokio. zdej inštaliro sm pc suit. zanima me glede na to,da nimam outlooka a je možno kk drgač nardit,da imaš imenik na računalniku in ga tam urejaš brez,da bi mel telefon priklopljen na rač?

myphoneexplorer za SE to u easy in perfektno omogoča.

pa še to ko upgrejdaš morš vse shranit al kako (kam pa :blush:??

hvala.

BalaNc4
17.12.2007, 14:35
Jst sm na netu najdu ene par programckov in sm jih hotu dt na mobi .. ubistvu sm jih dal in k sm jih hotu odpret mi napise "zapis datoteke ni odprt" . ime pa je "blabla.sis" .jar mi pa dela :nonono:

ty za odgovore :)

MuRiCi
18.12.2007, 19:35
Da nebom odpiral nove teme,bom vprašal kar tu.In sicer imam en problem. ko sem kupil telefon(NOKIA N73)sem si spremenil kodo za zaklep telefona:nokie jo imajo 12345.no in to kodo,ker je nisem uporabljal,sem jo gladko pozabil =(....kaj mogoče kdo ve,kako to težavo rešit???????
hvala za odgovore!

merilo
21.12.2007, 10:45
Predvčerajšnim sem kupil Nokio N95.Batrijo sem polnil 16 ur po navodilih proizvajalca do 10 ure včeraj.Nekaj po polnoči se je telefon izključil zaradi prazne baterije.Med tem časom sem imel 5 klicev in nisem uporabljal drugih vsebin.Danes je baterija potrebovala le 1 uro,da se je popolnoma napolnila..Želim si slišati mnenja tistih,ki imate izkušnje ali ste slišali kaj v zvezi z omenjenim modelom.Telefon ima res polno vsebin,ampak,če je njegov rok 5 klicev na dan,pa nima smisla.
Hvala.
Lep pozdrav.

Stane
24.12.2007, 00:05
Prvi dan si se verjetno precej igral s telefonom, ob normalni uporabi pa zdrži ene dva dni. Je pa tudi res, da baterija polno deluje šele po ene treh polnilnih ciklih.

marmez
24.12.2007, 23:50
Zanima me če se da na n70 naložit da se tipkovnica sama zaklene.

Aldebaran
25.12.2007, 08:46
ja se da, najti moraš aplikacijo autolocker oziroma nekaj podobnega..
nekaj linkov je tule: klik (http://www.google.si/search?q=autolock+for+N70&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a)
preveriti moraš, katero verzijo Symbiana imaš na telefonu in potem poiskati aplikacijo, ki je narejena za tvojo verzijo... pa srečno:)

merilo
27.12.2007, 12:38
Prvi dan si se verjetno precej igral s telefonom, ob normalni uporabi pa zdrži ene dva dni. Je pa tudi res, da baterija polno deluje šele po ene treh polnilnih ciklih.

Hvala za informacijo o bateriji.Problem je pa bil nekje drugje.V ozadju so mi namreč tekla 2 programa,ki sta mi hitro praznila baterijo.Namreč,ko program teče,vidiš zraven njega krogec.Te krogce pa vidiš le,če se sprehajaš po meniju.Zdaj baterija drži 2 dni.
Lep pozdrav.

marmez
28.12.2007, 11:15
Najlepša hvala.LP

marmez
24.01.2008, 12:56
LP.Zanima me če se pri nokiji n70 da nastavit ali naložit da bi bile črke v sporočilih in te.imeniku večje.Da bi bila pisava bol večja.Hvala za odgovor.

vizitor
25.01.2008, 13:03
kaj meniti o nokii e51, po dolgem času spet dobra zadeva al

Pinturichio
28.01.2008, 11:30
Imam en zelo nadležen problem. Namreč pri pogovoru mi zelo hrešči v zvočniku. Če dam zvočnik na tišje je malo boljše, če ga dam bolj naglas pa zelo hrešči oziroma zvok ni čist . Ne vem če je zadeva za reklamacijo, zato prosim tiste ki imajo ta aparat da povejo, če imajo tudi tak problem. Imam pa nokio 6234.

Aldebaran
28.01.2008, 12:00
Imam en zelo nadležen problem. Namreč pri pogovoru mi zelo hrešči v zvočniku. Če dam zvočnik na tišje je malo boljše, če ga dam bolj naglas pa zelo hrešči oziroma zvok ni čist . Ne vem če je zadeva za reklamacijo, zato prosim tiste ki imajo ta aparat da povejo, če imajo tudi tak problem. Imam pa nokio 6234.

diši po servisu... TI je morda kdaj padel na tla, ali pa kako drugače utrpela kakšen udarec?
po vsej verjetnosti je šel zvočnik rakom žvižgat...

Pinturichio
28.01.2008, 12:48
diši po servisu... TI je morda kdaj padel na tla, ali pa kako drugače utrpela kakšen udarec?
po vsej verjetnosti je šel zvočnik rakom žvižgat...

Gsm je nov, 2 dni star. To hreščanje ni tak hudo da se ne bi mogel sploh pogovarjati, ampak je dost moteče ker sem probal dost drugih gsm-ov pa je zvok bolj čist.

Aldebaran
28.01.2008, 15:07
Gsm je nov, 2 dni star. To hreščanje ni tak hudo da se ne bi mogel sploh pogovarjati, ampak je dost moteče ker sem probal dost drugih gsm-ov pa je zvok bolj čist.

aha, če je pa tako, bi na tvojem mestu telefon nesel nazaj v trgovino in ga reklmairal... pa naj ti ga zamenjajo...

XORO
11.02.2008, 19:31
Kupil sem nokio E65...ve mogoče kako dolgo drži baterija?

lp

js1234
11.02.2008, 19:41
Kupil sem nokio E65...ve mogoče kako dolgo drži baterija?

lp

vsaka malo boljša nokija ti ne bo zdržala več kot dva dni, razen če nisi vedno zraven repetitorja imaš izklopljen BT, izklopljen UMTS, potem boš mogoče prišel na 3 dni!

Stane
12.02.2008, 20:14
E61i brez težav zdrži dlje.

Octapus
14.02.2008, 15:47
Hey!

Danes sem nabavil Nokio N73, vse lepo in prav ampak zapletlo se je pri inštalaciji PC Suita za Nokio. Ko ga namreč želim namestiti na pc mi ven vrže error 2755.110 The system cannot open the device or file specified.
Sem pobrskal po angleških forumih in zasledil da je ze nekaj ljudi imelo to težavo ampak konkretne rešitev ni omenjena nikjer.

Če kdo ve kaj o tem naj se prosim razpiše :)

LP

popka
14.02.2008, 17:27
tukaj je tekla debata o istem problemu:

http://discussions.europe.nokia.com/discussions/board/message?board.id=pcsuite&message.id=6234

Stane
15.02.2008, 00:10
Hey!

Danes sem nabavil Nokio N73.

LP

Kako je s hitrostjo? Se kaj sesuva? To je menda značilno predvsem za Simobilove.

Aldebaran
15.02.2008, 09:59
@Stane: N73 uporabljam leto in pol... Nimam naloženih raznih brez veznih aplikacij, le odjemalec za gmail, autolocker in pa birthday manager... nekako je s to zadevo tako:manj ko imaš nepotrebnih zadev, hitrejša bo odzivnost... Na žalost te nove nokie nimajo več avtomatskega beleženja rojstnih dnevov in obletnic v originalnem koledarju, ja to je tista smotana zadeva, poleg tega tudi nimajo avtomatskega zaklepanja tipkovnice in ker je sredinska tipka (joystick) malenkost dvignjen nad ravnino ostalih tipk, in ker je dvojni pritisk na to tipko avtomatsko klicanje zadnjega v imeniku, ... zna biti kar moteč faktor... Meni se je zgodilo nekajkrat, da sem ob nemogočih urah klical okrog - nehote anede... potem pa sem našel autolocker in je stvar elegantno odpravljena...

je pa res, da se ob zagonu nenormalno dolgo nalaga sistem, skoraj minuto traja, da te vrže v okence za vpis PINa in potem še malo, da sprocesira ... hehe

razen tega je pa enostavno krasen telefon...baterija mi še po letu in pol uporabe zdrže cel teden!!!
aja da ne omenjam krasne 3,2 Mpixla carl zeiss kamere, ki dela naravnost fantastične slike in tudi snemanje kratkih filmov je odlično...
no če bi te še kaj zanimalo, pa lahko preko ZS nadaljujeva
Lep pozdrav

dzuko
15.02.2008, 13:09
vsaka malo boljša nokija ti ne bo zdržala več kot dva dni, razen če nisi vedno zraven repetitorja imaš izklopljen BT, izklopljen UMTS, potem boš mogoče prišel na 3 dni!

Jp..jaz jo ob manjši uporabi gpsa, neta in multimedijskih vsebin filam vsakodnevno..še vedno je v osnovi telefon, čeprav lahko več stvari počnem z njo kot s prenosnikom...

Slowhand
15.02.2008, 21:35
Hey!

Danes sem nabavil Nokio N73, vse lepo in prav ampak zapletlo se je pri inštalaciji PC Suita za Nokio. Ko ga namreč želim namestiti na pc mi ven vrže error 2755.110 The system cannot open the device or file specified.
Sem pobrskal po angleških forumih in zasledil da je ze nekaj ljudi imelo to težavo ampak konkretne rešitev ni omenjena nikjer.

Če kdo ve kaj o tem naj se prosim razpiše :)

LP

hm,lepo piše,da je bil problem zarad vklopljene enkripcije....

pa net framework morš met na kompu (mam vse verzije,sej se same posodabljajo,tko da ni problema),pa windows installer mora tud bit ustrezne verzije (sam program itak ne javi,ktero verzijo hoče met)

men se je program namestil brez problemov....je pa res,da je namestitev kar dolgotrajna - pol od te šare pa itak ne rabiš - vsaj jaz ne...

Octapus
16.02.2008, 11:10
Ja jaz sem rešil problem tako da sem z neta potegnil en drug program in zdaj dela-vsaj delno :),

Kako je s hitrostjo? Se kaj sesuva? To je menda značilno predvsem za Simobilove.
Ja jaz zaenkrat še nisem opazil kakšne posebne počastnosti, edino ko odpira fotoaparat traja mal dlje, amapak spet ni tako hudo kakšni dve sekundi. :). S mobijem sem zadovoljen, kakovost slik je odlična, volumen tudi, nimam se kaj pritoževat...

Aldebaran ob zagonu mi sistem naloži zelo hitro, tako da čudno da tvoj deluje počasneje :

Slowhand enkripcije nisem imel vključene ampak saj zdaj nima veze več.

Glede baterije pa če izljučiš UMTS, ti bo zdržala dlje.

niaeva
13.03.2008, 10:05
Hej.

Kolegica si je na Nokiji 7500 Prism naredila kdo za odklep tipkovnice.
Koda je normalno delovala, kar naenkrat pa ni več prijela in telefon je zdaj zaklenjen.

Kaj bi lahko bil vzrok in kako odpraviti napako?

bubu**
22.03.2008, 11:46
Zdravo!

Jaz mam nokio 6120 classic, in je fuL vreu telefon za mene...:D mam pa samo eno vprašnje. Posodobla sem si telefon iz verzike 03.83 v 04.21 zaii pa na toti novi verziji ni slovenskega jezika!
Ali kdo ve kje bi ga lahko nazaj dobla*?
Prosim hitro odpišite. Hvala!!!

js1234
22.03.2008, 13:14
Zdravo!

Jaz mam nokio 6120 classic, in je fuL vreu telefon za mene...:D mam pa samo eno vprašnje. Posodobla sem si telefon iz verzike 03.83 v 04.21 zaii pa na toti novi verziji ni slovenskega jezika!
Ali kdo ve kje bi ga lahko nazaj dobla*?
Prosim hitro odpišite. Hvala!!!

če si sama posodobila preko spleta, poem so jeziki, ki so bili prej ostali tudi sedaj!
Le pod nastavitve moraš iti.....
nekaj takega:
orodja
nastavitve
telefon
jeziki

bubu**
22.03.2008, 15:32
če si sama posodobila preko spleta, poem so jeziki, ki so bili prej ostali tudi sedaj!
Le pod nastavitve moraš iti.....
nekaj takega:
orodja
nastavitve
telefon
jeziki

na žalost ni. Je veliko drugih jezikov, samo slovenščine ne...:nonono::dontknow:

dmorec
24.03.2008, 17:31
Na neki spletni strani sem zasledil ugodnost med nokio n95 in adsl..Seveda to naj bi ponujal tusmobil..Ve kdo kaj več o tem?:2thumbs::2thumbs:

Fritzt
24.03.2008, 23:06
To je že stara zadeva, mislim da niti ni več aktualna, bila pa je zveza med Tušmobilom in Tuštelekomom. Najbolj žalostno pri vsemskupaj pa je, da Tušmobil zaenkrat ponuja le peščico storitev, tako da N95 ne moreš v celoti izkoristiti.

Za Tušmobil je primernejši kak osnovni mobilni telefon.

jankec
04.07.2008, 22:40
mam problem in sicer ta da mam nokio 6120 in če mene uprašate podpira prow use kr se dobit ...no uglavnem mam kartico za 2 giga in sm razmišlju ali bi lahko daw na to kartico navaden film pa sm ga daw pa ni delu oziroma je delu samo zvok pa sm si neki converterju pobru dil pa film probu u šekakšnem formatu vendar isto slike ni ton dela.pa šeenga sm probu neki nov format neki 3pg neki tazga in ševedno nedela

mi kakšen pomaga z rešitvijo kako bi lahko na mobilcu nokia 6120 gledu filme

hvala za rešitve že v naprej
:2thumbs:

jankec
14.07.2008, 21:19
mam problem in sicer ta da mam nokio 6120 in če mene uprašate podpira prow use kr se dobit ...no uglavnem mam kartico za 2 giga in sm razmišlju ali bi lahko daw na to kartico navaden film pa sm ga daw pa ni delu oziroma je delu samo zvok pa sm si neki converterju pobru dil pa film probu u šekakšnem formatu vendar isto slike ni ton dela.pa šeenga sm probu neki nov format neki 3pg neki tazga in ševedno nedela

mi kakšen pomaga z rešitvijo kako bi lahko na mobilcu nokia 6120 gledu filme

hvala za rešitve že v naprej
:2thumbs:

kokos
20.07.2008, 11:01
a mogoče kdo ve, kje bi dobila motherbord za telefon Nokia E61i?

geogle
22.09.2008, 16:53
Lp. Zanima me ali lahko mam na nokii e90 messenger? pa če se da bi proso link?

chaser
22.09.2008, 17:11
Huh, kako težko je v Gugl neki vpisat, kajne?

Freeware verzija: http://www.download.com/Mobile-Messenger/3000-11138_4-10837980.html?tag=mncol&cdlPid=10837981
Plačljiva: http://www.handango.com/PlatformProductDetail.jsp?siteId=1&osId=1046&platformId=4&N=4294912127&R=43685&productId=43685

geogle
22.09.2008, 21:32
Huh, kako težko je v Gugl neki vpisat, kajne?

Freeware verzija: http://www.download.com/Mobile-Messenger/3000-11138_4-10837980.html?tag=mncol&cdlPid=10837981
Plačljiva: http://www.handango.com/PlatformProductDetail.jsp?siteId=1&osId=1046&platformId=4&N=4294912127&R=43685&productId=43685

a navandga pa ne morem met takga k bi biu k na računalniku k sm vido da ma en na hpju tak? tle na tlej strani k piše http://europe.nokia.com/link?cid=EDITORIAL_324858 da bi se mogla kr sam pojavit aplikacija? Al ka moreš nardit... hvala v naprej

Aldebaran
22.09.2008, 21:33
Ne verjamem da bi bilo to možno...namreč HPji delujejo na windows mobile...Nokie pa na Symbianu...

Fritzt
23.09.2008, 01:48
Sledi navodilom, preizkusi in poročaj. ;)

chaser
23.09.2008, 15:57
Ne verjamem da bi bilo to možno...namreč HPji delujejo na windows mobile...Nokie pa na Symbianu...
Točno tako. Windows Mobile 6 pa avtomatsko vsebuje še MSN Live.

mckeky
29.09.2008, 23:10
Lep pozdrav. Danes sem dobil popolnoma novo nokio 5000.
In ugotovil, da ena od funkcij ne deluje kot bi morala.
In sicer funkcija v podmeniju zaslon... "speci nacin" -ne glede na to ali je vkljucena ali izkljucena se mi zaslon ugasne :dontknow:

Ju3 ga bom nesel nazaj, glede na to, da sem poucen o tem, pa bom na mestu zahteval novega, saj gre za skrito napako.

Sprasujem pa vas, ali je se kdo opazil to napako na svoji nokiji?

p.s. :gre pa za na novo sklenjen orto v nulo. Me zanima, kako bo s tem, ce telefona nebodo imeli na zalogi in ga bodo posiljali na servis oz. narocali novega.Dobim nadomestnega?

mckeky
30.09.2008, 10:34
kot smo ugotovili, gre za serijsko napako :/

mr.lonely
03.10.2008, 19:34
kakšna serijska napaka je to ali zelo ovira delovanje mobitela,ali je samo neka dodatna funkcija ....???

mckeky
05.10.2008, 10:29
kakšna serijska napaka je to ali zelo ovira delovanje mobitela,ali je samo neka dodatna funkcija ....???

Tretjo vrstico preberi se enkrat.

Fritzt
05.10.2008, 22:58
kot smo ugotovili, gre za serijsko napako :/

Kako si rešil na servisu? Si na mestu dobil novega?

mckeky
06.10.2008, 22:50
Kako si rešil na servisu? Si na mestu dobil novega?

Ne... Tudi, ce bi dobil novega nebi dosegel nicesar, saj bi nov imel isto napako. Na izbiro mi je dala pac da ga poslje na servis-a kaj bodo na servisu poceli, ko pa novega firmwara (se) ni. Tako, da sem se pac sprijaznil s tisto funkcijo, da je zaslon izkljucen. Ko bo pa nov firmware ga bom pa dal namestit.

Fritzt
13.10.2008, 20:35
Malo bedno... V tem primeru imaš na izbiro samo slabe in še bolj slabe možnosti. Boljšega telefona seveda ne moreš zahtevati...

mckeky
15.10.2008, 20:03
Malo bedno... V tem primeru imaš na izbiro samo slabe in še bolj slabe možnosti. Boljšega telefona seveda ne moreš zahtevati...

res sem se nategnil in vrjetno vsi ki so vzeli nokio 5000 za 1€ ...le da vrjetno veliko kateri uporabniki sploh ne opazijo napak. Jaz sem ga sicer poslav na servis tudi zato, ker mi je baterija vzdrzala max. 2 dni, jaz pa sem govoril mogoce 10 minut na dan. pa se nekaj napak sem odkril. Tako, da zdaj pac cakam.

pač preprosto škart roba tale nokia 5000!

Fritzt
19.10.2008, 22:43
w00t? Torej je telefon vbistvu zdržal 50 ur v pripravljenosti in 20 min pogovotov???

jopar
22.10.2008, 18:03
Živjo, mam problem pa ne vem kako ga rešim? Upam da je kdo ki ga bo znal rešit :) Mam nokio n81 8gb in doma se dobil od siol modem ki ima tudi wireless. Na mojem telefonu je prav tako. Moj wireless na telefonu sem že preizkušal na drugih dostopnih točkah in deluje, vendar ko sem se hotel povezati doma me to ni uspelo. Wireless je vklopljen tko da ne vem kaj je narobe. Ker na telefonu mi ga zazna in ko se hoče povezati nekaj časa melje :)nato pa mi izpiše to "povezava ni mogoča, wlan omrežja ni mogoče najti" pa čeprav mi kaže da je omrežje in tudi 100% signal.
Mi lahko kdo pomaga ker ne vem kje je problem :dontknow:
Lp

Fritzt
27.10.2008, 22:57
Imaš kakšno zaščito nastavljeno na ruterju?

flex567
30.10.2008, 23:06
Pozdravljeni, dobil sem nokio 6124 in bi jo uporabljal na drugih omrežjih. Kako bi jo lahko odklenil? Trenutno je zaklenjena na simobil

Fritzt
05.11.2008, 20:29
Jao, teh simobilovcev še vedno ni srečala pamet in zaklepajo telefone in se bojijo svoje sence... Žal ti ne znam pomagat. Ne kupuj pri Simobilu, kaj naj ti drugega rečem.

Drejc
07.11.2008, 04:01
Imam nokia n95 8g in sem si po nesreči izbrisal slike v telefonu.Obstaja kakšen program,da bi si lahko slike povrnil.Hvala in LP

kinsley
07.11.2008, 19:23
Imam nokia n95 8g in sem si po nesreči izbrisal slike v telefonu.Obstaja kakšen program,da bi si lahko slike povrnil.Hvala in LP

nemogoče....nisi edini,ki je se mu je to zgodilo.Stvar je čisto enostavna,enkrat na mesec preneseš vse slike na pc in je problem je rešen...vse skupaj ti vzame par minut.

Kaco
12.11.2008, 14:36
Imam problem. KO hočem uporabljati Zemljevide, me GPS ne vodi na destinacijo. Namesto tega vidim le rdečo piko moje pozicije, ki se premika tja, kjer pač sem. Nobenih puščic, navodil, govorjenja... nič. Da razložim potek: Vtipkam destinacijo - kliknem Pelji do - Čakanja na GPS - računanje poti - kaže rdečo puščico - Določila in pogoji - kliknem sprejmi - Ponuja možnost brezplačne licence - kliknem Ne - Ponuja posodobljeno vožnjo in hojo - kliknem Prekliči. Pa smo tam. Kaže trenutno lokacijo, navodil pa od nikjer. Sem pa naredil Software update. Kaj bi lahko bilo narobe?

dzuko
13.11.2008, 07:42
To vodenje se plača..brezveze..malo http://joker.si/mn3njalnik/style_emoticons/default/pirate.gif pa si lepo naloži garmin pa ene izmed map...

Kaco
13.11.2008, 08:37
To vodenje se plača..brezveze..malo http://joker.si/mn3njalnik/style_emoticons/default/pirate.gif pa si lepo naloži garmin pa ene izmed map...

Sem naložil in dela BP. Problem pa bo nastal, ker imam sedaj Adriaroute. Če pa hočem Avstrijo (v soboto namreč grem tja), pa moram evropsko karto naložiti, in toje spet posebna procedura, da karto naložim, obeh hkrati pa ne morem uporabljati.

dzuko
13.11.2008, 10:45
Aha...uporabljam garmin city navigator in poklikam več območij/držav naenkrat..kukr pač kartica dopušča...

Nikoli nisem nič probaval z adriaroute, ampak a dejansko se ne da naštimat da bi imel več map naenkrat?..khm.potem so zelo nekonkurenčni se mi zdi.. :(

Kaco
13.11.2008, 13:00
Aha...uporabljam garmin city navigator in poklikam več območij/držav naenkrat..kukr pač kartica dopušča...

Nikoli nisem nič probaval z adriaroute, ampak a dejansko se ne da naštimat da bi imel več map naenkrat?..khm.potem so zelo nekonkurenčni se mi zdi.. :(
A city navigator ima karto Slovenije?

dzuko
13.11.2008, 14:20
Jaz imam Garmin City Navigator NT 2008 in je cela Slovenija..ni da ni..edino šentviškega predora ni notr, drugače pa skor vsa sela... :approve:

Fritzt
13.11.2008, 19:33
Ja saj a šentviški predor je trenutno aktualen al ni? :D:D:D

Kaco
24.11.2008, 14:22
Jaz imam Garmin City Navigator NT 2008 in je cela Slovenija..ni da ni..edino šentviškega predora ni notr, drugače pa skor vsa sela... :approve:

Šentviškega predora še ni notr, logično, saj je bil več zaprt kot odprt :rolling:

Fritzt
26.11.2008, 00:04
No, zdaj je že nekaj časa mir, tako da ga bodo verjetno le dodali.

semeniv
27.12.2008, 11:01
Dober dan

Pred nekaj dnevi sem hotel poslušati glasbo na telefonu NOKIA 6151, ki jo imam shranjeno na kartici mcro sd od SanDisk s kapaciteto 1 GB. Čeprav je bila spominska kartica v telefonu, je telefon ni prepoznal. Sem klical Nokia Care in so mi rekli, da jo naj poskušam s pomočjo adapterja formatirati v čitalcu kartic. Ker čitalec kartice ni prepoznal sem ga vzel ven in si danes kupil novega, ki se poveže preko usb z računalnikom in sem takoj še kupil micro sd kartico od nokie. Nov čitalec prepozna obe spominski kartici, ter sem ju lahko formatiral, toda ju telefon še vedno ne prepozna. Kaj bi lahko bilo s telefonom narobe?

LP

js1234
27.12.2008, 15:22
ali kontakti na vmesniku ali vmesni čip ali pa mogoče celo firmware!
Torej najlažje je naprej posodobiti telefon na zadnjo različico!
najprej "instaliraj NOKIA PC SUITE" nato naredi "backup podatkov" nato "upgrade firmware"
http://europe.nokia.com/A41157164

Še najbolje, da daš pa na garancijo, če je še v garanciji!

semeniv
27.12.2008, 15:28
Sem ga naročil prejšnje leto septembra in že na začetku je bil problem, ker zaslon ni deloval, čeprav sem ga polnil. Garancija pa še velja. Naj pokličem v ponedeljek na nokia care ali pa teleray?

js1234
27.12.2008, 15:38
ma nimaš kaj klicat itak ti ne morejo po telefonu pomagat!
Pošlješ ali odneseš na teleray , priložiš potrjeno garancijo ali pa nepotrjeno garancijo+račun in čakaš......

semeniv
29.12.2008, 13:16
Sem danes dopoldan poslal telefon na servis. Ima kdo podobno izkušnjo, da mu telefon ni prepoznal spominske kartice?

Fritzt
10.01.2009, 23:09
Zdaj so se ti sigurno že odlasili. V čem je bil problem?

semeniv
11.01.2009, 06:49
Na strani teleray servisa spremljam status servisiranja telefona in ko vtipikam IMEI številko se izpiše "Vaš aparat smo poslali na popravilo v tovarniški servis. Prosimo, ponovno preverite kasneje!" Bom jih pa ta teden klical, če se ta opis ne bo spremenil.

semeniv
12.01.2009, 20:58
Sem danes preveril stanje telefona in ko sem vtipkal IMEI številko se je pojavil opis "Popravilo vašega aparata je končano in ga bomo v kratkem poslali po pošti.", tako da bom verjetno ta teden dobil nazaj telefon

semeniv
14.01.2009, 11:43
Sem dobil po pošti nazaj popravljen telefon.

Fritzt
14.01.2009, 19:32
Lepo, samo da se je rešilo.

Peanuts
20.01.2009, 12:11
Pozdravljeni!

Zanima me če kdo ve zakaj se na spletni strani www.nokia.si pod zavihkom podpora in programska oprema ne da izbrati telefona E51.
Kje naj dobim nadgradnje in/ali nokiine zmeljevide za zgoraj omenjen tip telefona.
Hvala!

Fritzt
22.01.2009, 11:26
Najbolje da jim kar po telefonu zatežiš, v Sloveniji je malo spletnih strani z odzivnimi administratorji po elektronski pošti.

tom
08.03.2009, 08:50
Zanima me, kako bi si ogledal....s katerim programom,,,,temo za nokio prej kot bi jo naložil na aparat? Tema je datoteka .sis.

shqwarch
27.03.2009, 23:42
No mene pa zanima kje se preverjajp baterije? Tu predusem mislim da dobiš ven napisano iz katere serije je baterija. To me zanima zaradi tega, ker je možno da imam baterijo okvarjeno. In kaj storiti, če je slučajno med podatki zaslediti, da je ravno ta baterija iz te serije z napako?

ssedonj1
19.04.2009, 21:44
Zanima me, če kdo ve kako izbrisati zgodovino nakupov v meniju Nalaganje!/Možnosti/Moji predmeti/Zgodovina nakupov, ker neposredno tega ni mogoče storiti. Hvala vsem za uporabne odgovore!;)

Dragon
25.04.2009, 19:35
Zanima me, če obstaja kak program za S60v3 (mam Nokio E71x), ki bi omogočal štetje poslanih, eventuelno tudi prejetih sms-ov?

Hvala, LP

Spyder
25.04.2009, 22:37
Vem za enega, ki šteje samo poslane sms- e.

Dragon
27.04.2009, 18:51
Vem za enega, ki šteje samo poslane sms- e.

Tudi velja, samo da dela:)

bernard.mocivnik
28.04.2009, 09:25
Ali kdo ve kje dobiti smečkone za sporočila za nokio n70

Spyder
30.04.2009, 12:58
Tudi velja, samo da dela:)

Poglej ZS.

User
30.04.2009, 14:07
Zanima me, kako bi si ogledal....s katerim programom,,,,temo za nokio prej kot bi jo naložil na aparat? Tema je datoteka .sis.
nokia ma ponavad tko narjen, da če preneseš v telefon temo, pa greš pač čez njo, pa mal počakaš ti odpre predogled, predn jo inštaliraš/naložiš, da bi biu pa kšn program pa ne vem

Fritzt
05.05.2009, 22:28
Ali kdo ve kje dobiti smečkone za sporočila za nokio n70

To je pa ena izmed najkrajših besed, za katero Google vrne nulo:

http://www.google.com/search?q=sme%C4%8Dkoni&ie=utf-8&oe=utf-8

lp1
16.07.2009, 17:01
Kako na nokii 6131 kopiraš. oz. prestaviš 4 mb slik, ki si jih slikal s telefonom na spominsko kartico micro sd.

js1234
16.07.2009, 17:40
ko greš na sliko mislim, da greš na MOŽNOSTI ....

p.s.
Telefon podpira sistem vklopnih kljuèev, namenjen za¹èiti nalo¾ene vsebine. Vedno preverite dostavne pogoje
vsebine in vklopnega kljuèa, preden jih sprejmete, saj morda niso brezplaèni.
Zaradi za¹èite avtorskih pravic morda ne boste mogli kopirati, spreminjati, prena¹ati ali posredovati nekaterih slik, skladb
(vkljuèno s toni zvonjenja) in druge vsebine.

Mitja99
08.09.2009, 08:15
Na Nokii N73 moram pri vsakem vklopu nastavljati uro in datum. Kakšna ideja kaj bi bilo narobe, oziroma kako rešiti ta problem?

Fritzt
25.09.2009, 20:19
Hm že spet Nokia N73. Kar ni in ni konca težav s tem telefonom. Ne vem, novi SW boš rabil verjetno.

spasku
31.12.2009, 13:46
Na mojo Nokio 6303 classic sem si naložil program ebuddy.com za messenger, verzijo 1.42 Pa se mi normalno poveže, ampak me vsakih 3-6s vpraša neko sporočilo, na katerega vedno moram pritrditi. Se da, to sporočilo slučajno izklopiti? Al pa potrditi za vedno?

Sporočilo se glasi:
Dovolim spletni dostop?
To ni aplikacija zaupanja vrednega ponudnika

:mad:

Fritzt
03.01.2010, 15:31
Ne, tega se ne da sklenslati.

matton
21.06.2010, 22:21
LP,
torej kupil sem si nov mobitel in sicer nokio x6 :)

in jasno da dela vse lepo in kot je potrebno vendar imam pa vseeno eno vprašanje
in sicer kot je ekran in v levem zgornjem kotu kaže moč signala in je spodaj (jaz mu kar rečem) Y. vse lepo in prav vendar meni se po določenem času pokaže tam takšen sibol....

E ki ima pod sabo puščici v obe smeri, sej sem že ugotovil kaj je to da je to pač povezava z internetom in pa prenaša nekaj....
no ko sem poskušal izklopit aktivni prenos je bilo vse lepo VENDAR se po minuti ponovno odpre in začne ponovno isto .... sedaj pa mi ni nič več jasno...

hvala za odgovore...

Nej.kaa
29.06.2010, 17:13
LP,
torej kupil sem si nov mobitel in sicer nokio x6 :)

in jasno da dela vse lepo in kot je potrebno vendar imam pa vseeno eno vprašanje
in sicer kot je ekran in v levem zgornjem kotu kaže moč signala in je spodaj (jaz mu kar rečem) Y. vse lepo in prav vendar meni se po določenem času pokaže tam takšen sibol....

E ki ima pod sabo puščici v obe smeri, sej sem že ugotovil kaj je to da je to pač povezava z internetom in pa prenaša nekaj....
no ko sem poskušal izklopit aktivni prenos je bilo vse lepo VENDAR se po minuti ponovno odpre in začne ponovno isto .... sedaj pa mi ni nič več jasno...

hvala za odgovore...

To tudi mene zanima!!? Kaj se takrat dogaja...zadnje čase prejemem namreč neki čudno visoke račune za telefon, pa so mi priporočili naj telefon peljem na servis, ker lahko da je kakšna nastavitev narobe...

Aja, a mi kdo lahko pove, kje v Lj. je servis za Nokio?

Aldebaran
29.06.2010, 23:29
To tudi mene zanima!!? Kaj se takrat dogaja...zadnje čase prejemem namreč neki čudno visoke račune za telefon, pa so mi priporočili naj telefon peljem na servis, ker lahko da je kakšna nastavitev narobe...

Aja, a mi kdo lahko pove, kje v Lj. je servis za Nokio?

Teleray d.o.o (http://www.teleray.si/index.php?PageID=273) uradni serviser za Nokio pri nas.

Fritzt
30.06.2010, 16:47
Nastavitev težko da žre denar. :-)

Lahko pa je za to odgovorna kakšna zlobna koda.

novy
16.07.2010, 14:28
Tudi jaz imama eno vprašanje.
Že 3 dni sem lastnica nokie x6 in mi je res zelo zelo všeč. Vse fino dela, pojavil se je samo en problem.
Ne morem več sprejemati klicev s slušalkami oz. da bi se pogovarjala preko slušalk. Ob poslušanju glasbe slušalke delujejo popolnoma normalno, ko pa sprejmem klic je tako kot da sploh ne bi bile priklopljene na telefon.
Glede na to, da je zadeva prva 2 dni delala brez napak sem po moje po pomoti kaj spremenila v nastavitvah ampak ( po 3x prebranih navodilih in pregledanih 20 forumih na internetu) enostavno ne vem kaj bi lahko naredila narobe. :)

Anchy
23.07.2010, 17:09
Heii =)

No..jaz imam eno težavo z mojim mobitelom - Nokia 5800 xpressmusic
Zadnjih nekaj dni, sem opažala, da mi je mobitel včasih zablokiral, tako da nisem imela druge, kot da ga odprem, dam baterijo ven, potem spet nazaj noter in zopet prižgem. Potem mi je pa včeraj šeenkrat zablokiral ,sem ponovila in nato ga pa nisem mogla več prižgati :/
Mislila sem, da je kriva baterija (sem bila ravno zdoma), tako da sem prišla domov in ga dala filati. Takoj se je prižhal.. pač napol... mislim. samo uno ka se pokaže Nokia in potem da se fila... In pol sem ga seveda da pustila, da se nafila. In potem sem ga hotla spet prižgati in ga nisem mogla. Sploh se noče prižgati..
Ampak drugače dela.. ker pri polnenju se odzove... ampak mislim da je tipka za prižgati/ugasniti pokvarjena :/
Kaj naj zdaj naredim?
Mobitel imam tudi v garanciji, ampak so tam ravno na 'dopustu' tako da jim zdaj nemorem poslati mobitela... in še fora je v tem, da kao nekej v smislu ,če je moja krivda, da moram doplačati 40€ za popravilo. In kako naj zdaj vem, če je krivda moja? In še na Dunaj ga morajo poslati, ker je tam hitreje rešeno.
In zdaj.. ali naj mobitel dam komu prej za pregledati.. nekomu ki se spozna na take ali naj počakam, da bom potem šele v avgustu enkrat dala na popravilo ?
Ker na morju res nočem biti brez mobitela :(
Ali pa je možno mobitel še kako drugače prižgati in ne samo z uno tipko?

Res bi rada vaše nasvete in predloge, kako pa kaj :)

Lp =)

Spyder
24.07.2010, 23:19
Probaj spremenit v nastavitvah pod Menu > Settings > Phone > Accessories- 'on/off ' in pa pod Menu > Settings > Calling > Call vklopi funkcijo 'ON' Any Key Answer.

Tudi jaz imama eno vprašanje.
Že 3 dni sem lastnica nokie x6 in mi je res zelo zelo všeč. Vse fino dela, pojavil se je samo en problem.
Ne morem več sprejemati klicev s slušalkami oz. da bi se pogovarjala preko slušalk. Ob poslušanju glasbe slušalke delujejo popolnoma normalno, ko pa sprejmem klic je tako kot da sploh ne bi bile priklopljene na telefon.
Glede na to, da je zadeva prva 2 dni delala brez napak sem po moje po pomoti kaj spremenila v nastavitvah ampak ( po 3x prebranih navodilih in pregledanih 20 forumih na internetu) enostavno ne vem kaj bi lahko naredila narobe. :)

Nej.kaa
27.07.2010, 10:18
Hvala Aldebaran, sem šla in so bili ful prijazni.

Fritzt
30.07.2010, 12:42
Heii =)

No..jaz imam eno težavo z mojim mobitelom - Nokia 5800 xpressmusic
Zadnjih nekaj dni, sem opažala, da mi je mobitel včasih zablokiral, tako da nisem imela druge, kot da ga odprem, dam baterijo ven, potem spet nazaj noter in zopet prižgem. Potem mi je pa včeraj šeenkrat zablokiral ,sem ponovila in nato ga pa nisem mogla več prižgati :/
Mislila sem, da je kriva baterija (sem bila ravno zdoma), tako da sem prišla domov in ga dala filati. Takoj se je prižhal.. pač napol... mislim. samo uno ka se pokaže Nokia in potem da se fila... In pol sem ga seveda da pustila, da se nafila. In potem sem ga hotla spet prižgati in ga nisem mogla. Sploh se noče prižgati..
Ampak drugače dela.. ker pri polnenju se odzove... ampak mislim da je tipka za prižgati/ugasniti pokvarjena :/
Kaj naj zdaj naredim?
Mobitel imam tudi v garanciji, ampak so tam ravno na 'dopustu' tako da jim zdaj nemorem poslati mobitela... in še fora je v tem, da kao nekej v smislu ,če je moja krivda, da moram doplačati 40€ za popravilo. In kako naj zdaj vem, če je krivda moja? In še na Dunaj ga morajo poslati, ker je tam hitreje rešeno.
In zdaj.. ali naj mobitel dam komu prej za pregledati.. nekomu ki se spozna na take ali naj počakam, da bom potem šele v avgustu enkrat dala na popravilo ?
Ker na morju res nočem biti brez mobitela :(
Ali pa je možno mobitel še kako drugače prižgati in ne samo z uno tipko?

Res bi rada vaše nasvete in predloge, kako pa kaj :)

Lp =)

Pregled na servisu te itak ne bo stal nič, tako da kar na servis z njim.

MB Ace
28.03.2011, 20:24
Pozdrav!

Imam Nokio C7 in me zanima če je to normalno, da so na meniju Pokliči še zraven grške črke. Ne vem če je to od updajta ali je to že prej bilo. Našel sem sliko kjer ni grških črk. Vseeno, če ga dam v angleški jezik grške ostanejo.

http://i6.photobucket.com/albums/y236/MBAce/ed32092e.jpg

http://i6.photobucket.com/albums/y236/MBAce/2b1c31a4.jpg

Fritzt
31.03.2011, 00:17
Ne, to ni normalno, ne vem pa kje v nastavitvah se spremeni.

Poglej nastavitve tipkovnice.

Fritzt
22.04.2011, 18:18
Si uspel rešiti težavo glede grških črk? Če ja, kako ti je uspelo?

MB Ace
06.05.2011, 11:13
Ne žal ne gre. Sem bil pri Simobilu in prodajalec je vzel novi telefon in je imel isto te grške črke zraven. Očitno je za nekatere europske države tak model oz. software z posebno abecedo.

Fritzt
27.05.2011, 06:21
Ne žal ne gre. Sem bil pri Simobilu in prodajalec je vzel novi telefon in je imel isto te grške črke zraven. Očitno je za nekatere europske države tak model oz. software z posebno abecedo.

WTF!? Svašta ...

Marko ZIBELNIK
12.12.2011, 10:14
Pozdravljeni!

Poizkušam spraviti sliko iz E7-00 na LCD TV preko HDMI kabla pa mi nikakor noče prikazat slike. Nekaj sem gledal v meniju telefona, pa ne vidim nikjer možnosti kakšne nastavitve za odprtje izhoda. Na TV imam pa itak nastavljen HDMI vhod.

Hvala!

Marko

Marko ZIBELNIK
12.12.2011, 10:25
Rešeno, zdaj je kar samo od sebe enkrat začelo prikazovat sliko na TV.

Hvala!

LP

bosoturk
05.07.2013, 09:04
Imam en problem in sicer se mi telefon non-stop v časovnih intervalih po cca. 30 minut samodejno povezuje preko Wlana kadar je dosegljiv ali pa preko internetne povezave (simobil) tam kjer ni Wlana.

Ali se mogoče komu sanja kako bi mu to onemogočil, ker sem poskusil čisto vse kar mi je padlo na pamet in za kar sem mislil da bi lahko bilo. Izgleda tako, kot da poskuša osveževat kakšno aplikacijo ali storitev, ampak se ne spomnim da bi kaj takega izbral.

hvala že vnaprej.

lp Boštjan