Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : spodnje perilo

manca_m
13.11.2006, 10:52
Lepo pozdravljeni!
Nisem vedela na koga naj se obrnem, pa sem se odločila, da vas povprašam za nasvet. Gre za to, da sem zelo zelo suha in mi nikakor ne uspe, da bi se zredila. Sploh nimam nič ženstvenega na sebi, pa tako si želim, da bi mi oblačila lepše pristajala. Predvsem je težava v zadnjici, ki jo, ko sem oblečena v hlačah nič ni. Zato vas lepo prosim, če mi lahko napišete ali morda veste, če obstajajo kake take spodnje hlačke, ki bi jih lahko oblekla za pod hlače, da bi mi vizualno povečale obseg zadnjice. Najbrž bi morale biti kaj podložene. A sploh obstaja kaj takega? Tudi službo imam tako, da moram hoditi okrog v kostimih in se počutim zelo nesamozavestno, ko vsa oblačila na meni visijo. Najlepša hvala za nasvet in lep pozdrav!

grofica
14.11.2006, 12:43
Lepo pozdravljeni!
Nisem vedela na koga naj se obrnem, pa sem se odločila, da vas povprašam za nasvet. Gre za to, da sem zelo zelo suha in mi nikakor ne uspe, da bi se zredila. Sploh nimam nič ženstvenega na sebi, pa tako si želim, da bi mi oblačila lepše pristajala. Predvsem je težava v zadnjici, ki jo, ko sem oblečena v hlačah nič ni. Zato vas lepo prosim, če mi lahko napišete ali morda veste, če obstajajo kake take spodnje hlačke, ki bi jih lahko oblekla za pod hlače, da bi mi vizualno povečale obseg zadnjice. Najbrž bi morale biti kaj podložene. A sploh obstaja kaj takega? Tudi službo imam tako, da moram hoditi okrog v kostimih in se počutim zelo nesamozavestno, ko vsa oblačila na meni visijo. Najlepša hvala za nasvet in lep pozdrav!

A DELAŠ TI BUDALO ZMENE:mad: :mad: :mad:

DRGAČ PA...ODKAR NE NOSM SPODNGA PERILA, JE ČIST KUL...

TuNina
14.11.2006, 12:48
Lepo pozdravljeni!

mogoče bi ti ratalo s kakimi push-up najlonkami.. čeprav so te bolj za viseče riti kot za riti, ki jih ni.

Mowgli
14.11.2006, 12:49
Schiesser ima, oz. je vsaj imel push up tudi hlačke, ne le nedrčke. In ne boste verjeli, celo za gospode! :P Ni zafrkancija - prisežem!

V Ljubljani je ena trgovina nasproti bežigrajskega ZD, druga pa v City parku, če se ne motim...

TuNina
14.11.2006, 13:12
lahko pa se odločiš za silikonske vsadke: klik (http://nina.blog.siol.net/2006/09/13/mami-mami-zakaj-je-tvoja-rit-tako-velika/)

(ja, reklamo si delam.. ampak si nisem mogla pomagat :D)

ARMEDhodzic
14.11.2006, 14:26
Zanalašč nam kliknu.

:evil:

manca_m
14.11.2006, 15:29
Pozdravljeni!
Saj vem, da je moje vprašanje nenavadno, a tudi, če si presuh, ni fajn. Silikonski vsadki seveda ne pridejo v poštev. Sploh po teh fotkah ne :)
Bom pogledala v Schiesserjevi trgovini. Hvala za nasvet. LP!

Mowgli
15.11.2006, 09:57
SilikoNina :clown:

Nodika
16.11.2006, 10:48
Sprejmi to kar imaš in uživaj življenje!

(ni gat, ki bi naredile rit, nažalost)

doli
17.11.2006, 06:29
Lepo pozdravljeni!
Gre za to, da sem zelo zelo suha in mi nikakor ne uspe, da bi se zredila. !
Čist enostavn. :approve: Mal več jej, pa vse po vrsti, tud po večkrat na dan, pa zvečer tud, pa bo. :approve: Zakaj pa nočeš jest?:dontknow:

snežko
18.11.2006, 19:21
:) enkrat sem bral da naj bi delali tudi kao neke push up gate, sam po moje bolj namenjeno povešenim ritam, kot ritkam ki jih ni.

cliena
08.12.2006, 17:05
ja za tte push up gate sm pa že čula :rolling: men se zdi to bedarija...:D a je to ist k push up moderc al ka? mislim narjen na podobn način ;)

BMX
08.12.2006, 17:36
Lepo pozdravljeni!
Ti nimaš problema z zadnjico, ampak s čim drugim.........