Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Victoria Beckham in njej podobni kolovrati

D' Andre
14.11.2006, 11:08
Okej, dejmo kšno rečt o 'boljši' polovici velepopularnega fuzbalerja Davida Beckhama. Mislim, da je ta punčara nekaj tako posebnega, da si zasluži svojo temo. Vsakič, ko odprem kako rumeno revijo pri frizerju, se njen anoreksični ksiht zabolšči vame. Kaj Beckham z njo počne, si ne znam predstavljat. Morda ga rajca vreča pokajočih kosti, ko jo poriva. Zakaj je ona 'uspela', mi tud ni jasn. Kot Spajsica je bolj ali manj le statirala, tudi igralskega talenta ni pokazala kaj prida, zdaj se preizkuša še kot modna kreatorka in pisateljica. V bistvu talenta nima nobenega, znana pa je le potem, da je znana. V isti koš afen na mednarodni sceni bi lahko strpali še lizike a la Nicole Richie, Paris Hilton, pa še kaka wannabe celebrity bi se našla...

Verbal
14.11.2006, 11:21
Po tvojem postu sodeč preveč nasedaš rumenemu tisku.
Morda pa jo David ceni kot soprogo, ne pa kot zvezdo. Kaj se pa zgodi v njunem domu za štirimi stenami, pa vesta le (hvala bogu!) onadva.

Ali pa bi jo moral nekdanji (upajmo da ne!) angleški reprezentant zamenjati za recimo Paris Hilton, ki itak ni z nobenim tipom zadovoljna in prekine z njim po nekaj cajta...? Vsaj mediji bi imeli več za pisat, mar ne?

TuNina
14.11.2006, 11:27
kolovrati je rekel :D

nemehecat
14.11.2006, 11:28
Okej, dejmo kšno rečt o 'boljši' polovici velepopularnega fuzbalerja Davida Beckhama. Mislim, da je ta punčara nekaj tako posebnega, da si zasluži svojo temo. Vsakič, ko odprem kako rumeno revijo pri frizerju, se njen anoreksični ksiht zabolšči vame. Kaj Beckham z njo počne, si ne znam predstavljat. Morda ga rajca vreča pokajočih kosti, ko jo poriva. Zakaj je ona 'uspela', mi tud ni jasn. Kot Spajsica je bolj ali manj le statirala, tudi igralskega talenta ni pokazala kaj prida, zdaj se preizkuša še kot modna kreatorka in pisateljica. V bistvu talenta nima nobenega, znana pa je le potem, da je znana. V isti koš afen na mednarodni sceni bi lahko strpali še lizike a la Nicole Richie, Paris Hilton, pa še kaka wannabe celebrity bi se našla...
mogoče on ne bere rumenega tiska

iri
14.11.2006, 15:05
V isti koš afen na mednarodni sceni bi lahko strpali še lizike a la Nicole Richie, Paris Hilton, pa še kaka wannabe celebrity bi se našla...
tis moj soulmejt! :approve: :blush:

Tanatie
14.11.2006, 17:23
a je se kdo porajtu da zenska v danasnjih cajtih ne sme bit ne debela ne suha?

Katrin
14.11.2006, 17:57
Jp. Ravno prav mora bit, sam noben ne ve točno koliko je to :)

Tanatie
14.11.2006, 18:43
js vem, sam ne povem, pa vecina se tko ne bi strinjala...

mrjerry
15.11.2006, 11:12
tanatie, to sem tud jaz hotel reci :D

Tanatie
15.11.2006, 13:01
great minds think alike ;)

D' Andre
15.11.2006, 15:45
180 cm in 50 kil? Popolne mere za bejbiko? Pa listek solate in kozarec vode za fruštek? :clown:

Tanatie
15.11.2006, 18:29
180 cm je odlocno previsoka zame:)

Dalenjka
15.11.2006, 18:38
A nimate nič kaj bolj pametnega delat?

iri
15.11.2006, 19:01
a ti tud ne?

maestro II.
15.11.2006, 21:20
180 cm in 50 kil? Popolne mere za bejbiko? Pa listek solate in kozarec vode za fruštek? :clown:

3 cm manj+pet dodatnih kilogramov(da maš kej za prjet) + dva listka solate in voda za fruštek. Pa pametna more bit, samo ne bolj od mene. Pa iz ust ji ne sme smrdet ko se zjutri zbudi...

PoisonIvy
15.11.2006, 21:30
Pa iz ust ji ne sme smrdet ko se zjutri zbudi...
a teb zadost za oba?

maestro II.
15.11.2006, 22:00
misliš rečt za vse tri?

Katrin
15.11.2006, 22:24

Je že listek preveč :D

Trillian
16.11.2006, 07:02
3 cm manj+pet dodatnih kilogramov(da maš kej za prjet) + dva listka solate in voda za fruštek. Pa pametna more bit, samo ne bolj od mene. Pa iz ust ji ne sme smrdet ko se zjutri zbudi...
177 cm pa 55 kg.... ja to pa res ni presuho, pa res maš še kej za prjet ja... :D

Tanatie
16.11.2006, 08:13
trill, ti tega sploh brat ne bi smela...kaj pa ce kdaj jst napisem kake so mi vsec...:O

PoisonIvy
16.11.2006, 08:34
misliš rečt za vse tri?
:think::dontknow:

mrjerry
16.11.2006, 11:54
Ajvi :blush:

maestro II.
16.11.2006, 18:04
177 cm pa 55 kg.... ja to pa res ni presuho, pa res maš še kej za prjet ja... :D

kaj pa jaz vem, meni itak mediji oblikujejo ideale...

grofa
16.11.2006, 18:09
misliš rečt za vse tri?

:rolling: :rolling: :rolling: :2thumbs:

Verbal
16.11.2006, 19:27
http://www.youtube.com/watch?v=P842Tmi6lrc

Nekaj let star intervju Ali G-ja z zakoncema Beckham. Za crknit smešno!

D' Andre
20.11.2006, 10:56
My God... 'Lepotne' in modne trende nam diktirata Anorexični obešalnik in Žogobrc, en od otrok pa je tud napol kilav... Nč čudnga, če pogledaš ta stare...

mrjerry
20.11.2006, 11:40
Ampak meni se vedno ni jasno, kaj se tok qrcis

D' Andre
20.11.2006, 12:32
Eh, Jerry... Mal sprevrženo vse mi zdi vse skup, to je vse. Če pogledaš, kam vse to pelje... Kaj je naslednji korak? V 50-ih je bila sex bomba Marilyn Monroe, ki bi danes veljala za debelo prasico. Mislm, js se mam za sodobnega tipa, dokaj easy going pa to, pa b raj šlatal Marilynko, ker je bila konkretna baba, ojačana na pravih mestih. Ko pa mi prodajajo tist zogleneli okostnjak kot simbol lepote in uspeha se mal zamislim. Ne vem no, pomoje nism edini. Mlade frklje se zarad takih trlic sekirajo zaradi grama preveč na riti... in potem razmišljajo o samomoru. In moji otroc bodo nekoč odraščali med temi istimi depresivnimi pamži, kr srh me spreleti če pomislim na to.

mrjerry
20.11.2006, 12:50
Svetobolje te daje, to je vse.

Pa mogoce so tud kdaj odrascali otroci, ki so se zgledovali po monroejevi, drugi otroci pa so zaradi tega delali samomore... Kaj ves.

Tanatie
21.11.2006, 17:23
ah kje vcas so samomore delal ker je mela muska skrita satanisticna sporocila...kako ne ves tega?

PoisonIvy
27.11.2006, 14:52
sej je bla učlasih tud twiggy moderna, pa so pol spet bl polne obline pršle v modo

je pa res da me kr želodec boli k te smrkle poslušam... moja soseda, stara 14 let in najlepše možne postave ( s tem mislm da ma use na svojem mestu in zlo lepo oblikovan) je sveto prepričana da je grozno debela in se sekira sto na uro zarad tega.... vsi ji dopovedujem kako ma lepo postavo, da je idealna, da je seksi, ampak ne pomaga.....

na srečo je premal disciplinirana da bi kej shujšala ... upam da jo bo prej srečala pamet kot disciplina...

Morena
29.11.2006, 10:04
Ne vem od kod tole prepričanje, da so hodeči okostnjaki komurkoli seksi (al pa še bolj debilna kombinacija, kot pri Viktoriji - nikjer je ni nič, potem pa ima spredaj dve (na km očitno umetni) kugli). Vsaj jaz nobenega takšnega ne poznam. Potem pa od shiranosti umirajo, kot ena manekenka, Ana Carolina, pred kratkim.

Taka je bla leta 2004:
http://shrani.si/files/2005200699o4wr.jpg

Taka pa leta 2006:
http://shrani.si/files/newyork993o4ws.jpg

Na zadnji sliki je takšna, da se je ustrašiš. :(

iri
29.11.2006, 10:49
res je obupna :(

Tanatie
29.11.2006, 11:04
ok, to se strinjam da zgleda kokr da ji bo noga stran padla ce se ureze...

D' Andre
29.11.2006, 12:06
To, da se je Kate Moss uspešno vrnila po kokainski aferi, je posreden dokaz, da modni svet dopušča take ekscese. Tale pokojna manekenka je ob smrti pri 170 cm višine tehtala 38 kg. Predstavnik ene vodilnih modnih znamk je komentiral da 'modni svet ni kriv za forsiranje lepotnih anoreksičnih idealov'. ??? Aja? To je približno tako, kot bi predstavnik General Motorsa trdil, da avtomobili ne onesnažujejo okolja. Carmen Electra prepričuje starše mladih punc 'kupite ji joške, najboljša naložba za vašo hči'... Svašta...

mrjerry
29.11.2006, 12:15
Jaz se vedno ne vidim problema...

Tisti stars, ki poslusa Carmen Electro, bi se moral ipak zamislit nad tem, ali ima njegova hcerkica sploh realne sanse dobit tipa kalibra denis rodman in ali si res zeli, da je njegova hci porocena z retardirano gorilo, ki ima cist slucajno debel tosl.

Morena
29.11.2006, 12:15
Na prvi sliki je mela super postavo. Na drugi je pa kot živi mrlič. In to bi naj bil ideal postave. Kak za vraga, lepo prosim?

Tanatie
29.11.2006, 12:18
hmm...ne bi si glih upu trdit da je druga fotka ideal postave...prej ekstrem...

Morena
29.11.2006, 12:19
Ja ideal v mnogih očeh, namreč.
Po drugi strani pa malo tudi obsojam punce, da so pripravljene iti tako daleč (no, pa pustimo zaj te dramatične situacije, ko bi naj ble prisiljene v to, ipd.). Še vseeno mislim, da bi morale biti sposobne razmišljati z lastno glavo. Ampak marsikatera nima z čim...

mrjerry
29.11.2006, 12:23
Jaz ne verjamem, da gre za ideal lepote, ampak za zeljo po biti njim podoben. Glamur, obcudovanje, interes novinarjev in javnosti, modni kreatorji, same wau zadeve. Cisto slucajno pa moras biti za kaj takega ultrashiran. Small price to pay...

Morena
29.11.2006, 12:26
... and then you die. :D

D' Andre
29.11.2006, 12:57
Plastic bumps on a skeleton? How sexy! :rolling:

Morena
29.11.2006, 12:59
Jap, očitno je. In pol si še upa kdo prijavit, da, če keri to ni všeč, da je ljubosumna! :D

iri
29.11.2006, 13:35
Jp, ženska fovšija je pri (večinoma) tipih skoraj tako popularen izgovor, kot glavobol pri ženskah. :D ;)

To, da se je Kate Moss uspešno vrnila po kokainski aferi, je posreden dokaz, da modni svet dopušča take ekscese. Ne samo, da se je uspešno vrnila - dečvo so posneli med snifanjem, pa kar nič. Da ne omenjamo, da ima malo hčerko. Vsak povprečen človek bi imel socialno za vratom, ona "dobi pa le" zaroko s crackheadom. Pametno starševstvo, pač. Sem se že večkrat ****ila čez to, ampak sej nazaj itak vedno dobim isto - žensko fovšijo. :rolleyes:

mrjerry
29.11.2006, 13:44
ampak zakaj sploh ****it?

summer
29.11.2006, 13:45
Jp. Ravno prav mora bit, sam noben ne ve točno koliko je to :)

tole si dobro povedla:approve:

D' Andre
29.11.2006, 13:48
Katie Price - aka Jordan - ima slepega froca, ker je med nosečnostjo pridno delala črtice. V VIP prostorih vselej vlada gužva na wcjih, zelo pomembno je, da imajo kotlički ravno zgornjo ploskev. Patsy iz Absolutely Fabolous je nekoč rekla: 'Lines inside means lines outside!' :clown:

iri
29.11.2006, 14:00
ampak zakaj sploh ****it?
ker eni pač nismo obdarjeni s flegmo do ničesar. Se zgodi.

Katie Price - aka Jordan - ima slepega froca, ker je med nosečnostjo pridno delala črtice
Slepega in z downovim sindromom.

mrjerry
29.11.2006, 14:24
To, da mi za zivljenje ljudi, ki na mojega nimajo nikakrsnega vpliva (ne v pozitivnem, ne v negativnem smislu) dol visi, se ne bi imenoval flegmatizem do vsega... Ampak vseeno, veselo driblanje naprej, ce vam kaj pomaga :)

iri
29.11.2006, 14:35
super, dokazal si, da si hudo boljša oseba od vseh nas, verjetno te pri tej nepomembni temi ne bomo več videli (le zakaj smo te sploh?), bye bye

mrjerry
29.11.2006, 14:36
super, dokazal si, da si hudo boljša oseba od vseh nas, verjetno te pri tej nepomembni temi ne bomo več videli (le zakaj smo te sploh?), bye bye

cisto nenamenoma :kisses:

D' Andre
29.11.2006, 16:00
No, ljudje se oglašajo na teme, ki se jih tako ali drugače dotaknejo. Enim so bliže ambruški Romi, drugim anoreksične bejbike... :approve:

iri
29.11.2006, 16:01
men je vse blizu. :shy:

Tanatie
29.11.2006, 18:50
razen moje neuslisane kave x)

sicer se men drgac zdi da je una prva fotka dost bolj ideal lepote kot ta druga...drgac je pa velik vecji point razmisljanje s svojo glavo kot pa karkol druzga omenjenga tlele...to bi mogl starsi ucit ne pa hujsanje pa rejenje...

mrjerry
30.11.2006, 06:45
Sam ljudje nocejo razmisljat s svojo glavo. Hocejo zivljenje idealov, kakrsnega so navajeni iz fantazij - pravljice, filmi, nadaljevanke, tv novele, skretromani...

Ena blesava mama je prej vesela kot pa zaskrbljena, ko slisi, da se za njeno hci zanima neka modna agencija. Potem zacne pozirati (hci, ne mama), delati kot hostesa, morda nastopi v kaki tv reklami in ce ji gre dobro, pocasi stopa naproti vedno vecjemu glamurju. Starsi so zihr ful ponosni - ena povprecna mama, ki dela za 150 jurjev na mesec, si kaj vec tezko zeli. Ko tamala domov prnese 60 jurjev za 4 urno snemanje reklame, kjer se mora samo na taprav nacin nasmehnt in mogoce neki rect, je pa sploh adijo. Za tak profil zensk je mogoce to edini mozen izhod iz bede. Ene se pa pac za***ejo in gredo predalec. Tud motociklizem pa ful blazno vsecnih stvari v sebi, sam bohpomagej, parim na leto pa ne znese...

Tanatie
30.11.2006, 07:07
ah ne vem, bom padu kr nazaj na svoj srednjesolski zakljucek: folk je cudn...dans se sicer vedno bolj sprasujem ce nisem mogoce js cudn ampak vseen...men so "misli s svojo glavo" tupil ze odkar se spomnm...je pa res da me je to tut do parik slabih situacij prpelal, ki so ble cist moja odlocitev...in pol nism mel izgovora, sej so me prsill...

mrjerry
30.11.2006, 08:36
Po mojem folk ni cuden ampak si zgolj zeli cim lepsega zivljenja. Pri mnogih je ta zelja patoloska in se ne zavedajo, kaksna je resnicna cena za nekaj presumably lepih trenutkov. Zelja po boljsem je sicer po mojem nekaj najbolj normalnega, zal pa trezen razmislek prepogosto pokaze, da mnoge stvari niso tako blescece in poceni, kot se zdi na prvi pogled. Trezen razmislek pa je nekaj, s cimer se v povprecju ne moremo pohvaliti.

Tanatie
30.11.2006, 14:13
sorry, prevec sem zaspan za tole debato zdele...

iri
30.11.2006, 16:42
ampak ne dovolj zaspan, da bi se lahko uprl potrebi po kakršnem koli odgovoru že, samo da je... :sleepy:

you're impossible :kisses:

Tanatie
01.12.2006, 08:29
ampak ne dovolj zaspan, da bi se lahko uprl potrebi po kakršnem koli odgovoru že, samo da je... :sleepy:

you're impossible :kisses:

samo zato ker mi potuho dajes:kisses:

no ja anyway, zdej ko sem spal 14 ur in sem sam prblizn zaspan...ja no mas res, vecina lepih trenutkov rab ogromno dela pred tem, pa kokr sicer mislm da se tega vecina zaveda, mislm da vecina nc ne nardi glede tega...mislm, vem da js nc ne nardim glede tega...lahko bi se pol dneva ucil, cetrt dneva bi kitaro igral, zvecer bi sel mal vn pa bi mel cez par let cist fenomenalno zivljenje (sam je problem k se zavedam, da je vedno vedno neki narobe)...ampak ker cenim trenutne uzitke, sem rajs zdej na kavi;) pa upam da pride iri kej okol:(

mrjerry
01.12.2006, 08:59
Jaz sem tud v formi :D

U glavnem... Ce zacnemo pri Victorii... Ce si zelis uspeha (in vecina si nas to zeli, samo njegova pricakovana manifestacija se lahko razlikuje), je potrebno naredit precej stvari ob pravem casu. Victorii je to ratal, pa ce se na glavo postavis in skusas zanikat. Preko Spice Girls ji je uspel preboj. Bedne kolkr so ble - vec kot ocitno je folk to rabil in za to tud mastno placeval. Druga pika na i je bila poroka z Davidom. Tud njemu ni slo pretirano slabo, seveda ga pa takrat, ko je zivel v povprecni angleski familiji in bolano nabijal zogo, ni nihce poznal. V nasih koncih je recimo legenda Drazen Petrovic, ki je ostajal po treningu v telovadnici in hotel izpolniti veliki cilj - zadeti 100 trojk zapored. U glavnem, da ne bluzim - pozicijo, ki jo imata oba (David in Victoria), je definitivno zasluzena.

Zdaj pa preskok na sedanjost. Kaj je od njiju DANES? Ne prav dosti, ce mene vprasas. David ne igra vec tako, kot je vcasih in Victoria veselo frfota po svetu in trosi (pretezno sicer tisto, kar sta onadva zasluzila, za razliko od npr. monaskega princa ali angleskega dvora, ki trosi zepnino iz proracuna). Dejansko se ju zares vidi sele danes (oz. zadnjih par let), ker imata cas in denar, da sta sploh videna. Zato si ju je tudi enostavno vzeti za zgled - itak se skoz govori o njiju, podatkov imas kolikor jih hoces... Pa vendar, ce se ze mislis zgledovat po njiju, se moras ozreti nazaj pred uspeh. Tisto, kar sta naredila takrat, jima omogoca, da delata to, kar delata.

Tanatie
01.12.2006, 10:54
tocno to...sam nam normalnim smrtnikom pridejo te trenutni uzitki vedno vmes...tezko se je koncentrirat na to da bo cez 5 let ful kul life ce bos vmes delal k neumen...

mrjerry
01.12.2006, 13:01
se strinjam, da je dosti lazje rahiticne dekline z naslovnic rumenega tiska imenovati kolovrat...

Nocem ti zbujat kake slabe vesti, oboje ima svoje prednosti in slabosti. Dejansko nisi kot clovek nic slabsi od drugih, ce ti je uspelo manj. Vsaj, kar se tice samopodobe. Je pa vcasih fajn zadevo pogledat se z drugega zornega kota.

Tanatie
01.12.2006, 16:14
uh, jst sm cist zadovoljen s svojim zivljenjem:) ostale moti da premal delam:)

GiGi
01.12.2006, 16:45
kolovrati je rekel :D

heeeeeh

kolovrat

heeeeh

:rolling: