Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Bar 2.3

Strani : [1] 2 3

TuNina
16.11.2006, 15:26
pridni smo..

Mowgli
16.11.2006, 15:30
OK, drugi sem :rolling: In to z ekskluzivno novico, da sem sinoči na eni vaški TV z enim (vaškim ?) bendom (YOZO) videl eno temnolaso Štajerko, ki je bila pred časom tudi v tej poljudnoznanstveni oddaji. Zvezda je rojena.
Na drugi, le za odtenek manj vaški TV, je pa en visok ex barovec razlagal svoje poglede na svet... Ta bo pa talk show host...

Ker nimam pojma o imenih vpletenih, to potrjuje moje outsiderstvo in totalno oddaljenost od main strema v tej deželi. :blush:

_lunca_
16.11.2006, 16:47
khm... zanimivo bo videti kdo bo imel ''možnost'' prit nazaj noter...defenitivno ma ful možnosti Klemen, ki je bil na grd način izločen...

Duh
16.11.2006, 17:20
Eheh, sicer bi privoščil klemnu, da pride nazaj, če hoče. Drugače pa je bolje. da ostane zunaj...imidž si je ustvaril dober, lahko ga samo še pokvari, eheh...prljava igra se mora počasi začet :p, ker več ni daleč do konca ;)

Drugače bi pa jaz najrajši videl Petro nazaj :veryevil: , ker bi bla pol štala, eheh. Je glupa ampak je tud hot :veryevil: ...al pa mogoče Maja, katera se sploh ni mela cajta predstavit...ampak vseeno bolje Petra, ker dvomim, da bi se bila Maja prripravljena bolj razdajat not kot Petra :angel:

ponga
16.11.2006, 17:29
Petra bi definitvno poživila bar.
sploh če bi spet s svojim fantom razčiščevala preko kamer. :D

grofa
16.11.2006, 18:11
khm... zanimivo bo videti kdo bo imel ''možnost'' prit nazaj noter...defenitivno ma ful možnosti Klemen, ki je bil na grd način izločen...

KWA, A KDO PRIDE NAZAJ AL KWA:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: UPAM, DA BO TO ŽIGA..POL BOM USAJ ŠE KDAJ GLEDALA...K ZDEJ JE PA TUGA ZA UMRET....

sJavorshek
16.11.2006, 18:36
jest bi dal pa žigca in tino (škoda, ker gre lahko samo eden nazaj) :blush:

Verbal
16.11.2006, 19:02
Lahko pa da Tina Žigcu....

Limml
16.11.2006, 20:46
:evil: :evil: K ZDEJ JE PA TUGA ZA UMRET....[/QUOTE]

fajn, upam, da ne bo žigata.....:evil: :evil:

SonoLei
16.11.2006, 21:15
A Bojana skoz dela al je tok smotana? Ker je ni blo zraven včeri, ko so šli Emila v izložbo gledat pa dons je ni blo zraven pri učenju trebušnih plesov :dontknow:

nemehecat
16.11.2006, 21:21
cel teden je delala sama dopoldne

nemehecat
16.11.2006, 21:28
kolk so zateženi s temi kao razlogi za vroči stol - kdo dela, kdo ne daje idej, kdo prdne, kdo je mal tak... Ampak noben ne misli nič takega ne, samo tko, če že morajo dat...drugač smo vsi kul, se štekamo, samo mi beli smo itak zakon...:nonono: ne mislim nič takega, ma ne je v redu, je kul...v sebi pa: pi.t i m., ne moreš meni dat minus, ******...

nemehecat
16.11.2006, 21:40
Tamara: "Izmed vseh BARovcev je meni bilo še najbolj hudo, ker sem vseeno bila le najbolj čustvena! Res imam veliko željo se vrniti in dokazati, da pa le nisem bila tako slaba. Kljub temu, da imam le 18 let, mislim, da znam veliko pokazati in bi se še bolj potrudla! Mislim da je bilo veliko ljudi začudenih, ko so BARovci o meni govorili, da sem bila skoz slabe volje in polna energije... Bila sem prikazana drugače in to me je še najbolj bolelo... Mislim, da bi v BAR s svojo mladostniško energijo spet prinesla dogajanja, čago in mogoče še kaj... hehehe...."

tej še ni bl dost:nonono:

TuNina
16.11.2006, 21:53
spet en biser poptvjevskih pisateljev:

Emil ni bil ravno navdušen nad turškimi oblačili. Jernej pa je planil v nepopisan smeh.

kakšen je šele popisan smeh..

stLARA
16.11.2006, 22:57
OK, drugi sem :rolling: In to z ekskluzivno novico, da sem sinoči na eni vaški TV z enim (vaškim ?) bendom (YOZO) videl eno temnolaso Štajerko, ki je bila pred časom tudi v tej poljudnoznanstveni oddaji. Zvezda je rojena.
Na drugi, le za odtenek manj vaški TV, je pa en visok ex barovec razlagal svoje poglede na svet... Ta bo pa talk show host...

Ker nimam pojma o imenih vpletenih, to potrjuje moje outsiderstvo in totalno oddaljenost od main strema v tej deželi. :blush:

res je :D A ta vaška TV je bila NET TV?:veryevil:
Duet Yozo si je izmislil edinstveno (:D ) pesem v stilu "Daj nared, da mi pride", pri čemer v refrenu (?) sodeluje barovka Katja z "ne morem, ker babica gledajo...". Na posnetku, ki sem ga jaz videla, se jim je na odru pridružila že barovka Tamara, ki je plesala. In sicer račke. :dontknow:

:angel: :nonono:

TuNina
17.11.2006, 06:19
omfg, mene je zarad net tvja sram, da sem štajerka. njih bi blo treba prepovedat.

freya
17.11.2006, 06:54
spet en biser poptvjevskih pisateljev:

Emil ni bil ravno navdušen nad turškimi oblačili. Jernej pa je planil v nepopisan smeh.

kakšen je šele popisan smeh..

:D
no ja, nad turškimi oblačili verjetno res nista bila navdušena, nad plesalko pa

TuNina
17.11.2006, 07:07
pa jernej zna z ritko migat :D

freya
17.11.2006, 07:09
ne delaj sramote štajercem in deli veselje ob pogledu na to z nami
(lahko daš kak odlomek gor)?

TuNina
17.11.2006, 07:21
s čim pa delam sramoto štajercem? :shy:

morala bi gledat včerajšnjo oddajo. jaz ne znam dajat odlomkov gor, za to je neuromancer pristojen.

freya
17.11.2006, 08:15
očitno sem si narobe razlagala, da si gledala njegov nastop v baru ...pa sem te hotla spomnit, da štajerci niste škrt in da radi delite veselje z drugimi ;)
mogoče se pa neuro kaj oglasi

TuNina
17.11.2006, 08:18
ja delim vse z vsemi.. sem pač radodarna :D

tud to bi delila, če bi le znala ;)

Aldebaran
17.11.2006, 08:45
sam so pa pujsi pokvarjeni ej... ma kakšne bedne razloge so navedli, ko so potalali minuse jerneju... Pa da ni povezano s časi, ko so bile še skupine... Yeah right and pigs fly!!!???
Torej: letos so z***li bar tisti dan, ko so uvedli skupine! S tem so povzročili, da se eni bolj štekajo kot drugi in še spodbudili tekmovalnost kar se ''keša'' tiče... Po drugi strani pa so zagnojili na vsej črti, saj je za nas gledalce stvar postajala vse manj zanimiva...
''Jao sam lasnkim barovcem je blo ful lažje, ... nič jim niso težil, nobenih skupin ...'' je na glas razmišljala Špela...
Enivej ... včeraj je bilo najbolj oziroma najlepše videti njihove face na koncu */- sestanka, ko jim je Bastjan povedal za novico, da pride v bar en ex barovc... In potem takoj Grega: ma kako mu bo uspelo zmagat po prometu v dveh dneh, ko bo pa sam in še dva študenta mu bosta pomagala.... Nas je tolko več...
No po mojem skromnem mnenju imajo na PooPu izdelano strategijo, da mu bo to uspelo...

TuNina
17.11.2006, 09:05
saj ne bo proti vsem tekmoval:

z bar strani: ...tekmovali pa naj bi dve ekipi: novi/stari BARovec + dva študenta proti trem sedanjim BARovcem.

Aldebaran
17.11.2006, 09:38
aha to je pa drugo oziroma bolj fer scena...

nemehecat
17.11.2006, 10:45
Fer ali nefer, itak bo tako, kot so si zamislili. Ne bom zdaj tukaj o zarotah, v bistvu niti ne verjamem vanje, niti se ne sekiram za razplet, ampak kaj lahko se zgodi, da zmaga ena skupina za petnajst jurjev, drug dan se pa rezultat kar spremeni in ista skupina zgubi za pet jurjev.
Glede na to, da so se barovci že dostikrat pritoževali nad inventurami (zadnjič je bilo v enem dnevu manjke 45 kofetov - je rekel gabr šlamparija, niste zapisal, pa mu je Ines zagotovila, da ona tisti dan sploh ni videla nikogar od njih pit kave), se res lahko zgodi karkoli.

nemehecat
17.11.2006, 10:50
jaz ne vem sicer, zakaj je letos bolj dolgočasno, ampak jaz sem nehala tolk spremljat zaradi stalnega nabijanja enih in istih for, pa skupine, pa oni so lumpi, mi smo pridni, v bistvu me niti "presenečenja" ne ganejo, niti se mi ne zdijo presenečenja. Verjetno se kar strinjam, da je pop zaj. z nekoliko glupim scenarijem - najprej jim rečejo tekmujte, pol pa v izjavah izsiljujejo naj povejo kdo je fer, pa kdo hinavc, pa še če ne misli, mora nekaj rečt.

Neuromancer
17.11.2006, 11:07
Shake it like a polaroid picture

Ts5sWmLMq1U

freya
17.11.2006, 12:18
še men je všečno, kaj ne bi bilo njim
Neuro :kisses:
Sicer pa..je Grega postal morast, ker stalno nerga čez Jerneja, itak se v glavnem sliši samo njega. Se vidi, da njegove lubice ni več zraven.

TuNina
17.11.2006, 12:32
jp, men je tud začel gregor najedat. zato po novem navijam za emila, ker je simpatično bebčkast. :D

Neuromancer
17.11.2006, 12:44
se pozna tudi na priljubljenosti - Gregor, Emil in Jernej so nekako izenačeni malo nad 20%

TuNina
17.11.2006, 13:16
na koncu bo jernej še zmagal :D

ponga
17.11.2006, 14:09
jp, men je tud začel gregor najedat. zato po novem navijam za emila, ker je simpatično bebčkast. :D

tud men - vsak dan bolj! :nonono:

Limml
17.11.2006, 14:16
tud men - vsak dan bolj! :nonono:

pa ne sam on ..:nonono: :nonono:

ponga
17.11.2006, 14:20
pa ne sam on ..:nonono: :nonono:

tut to je res! :D

PoisonIvy
17.11.2006, 16:12

a bi nehala že enkrat?:blush: k tole tvoje branje misli me pa zdej že mejčken plaši :shy:

SonoLei
17.11.2006, 17:15
V telih zadnjih oddajah me Jernej mal na lanskega Andreja spominja. Je tko osamljen, se oddaljuje, je mal zasanjan. Tko da se čist loh zgodi, da na konc zmaga. Revček proti ostalim.
No, sicer so pa res mal bedni s temi starimi zamerami. Mi že takrat ni blo jasn, kaj hudiča je blo tok zlo narobe, da so pršli Jernejevi kolegi zapravljat v Bar. Mogoče pridejo še v ponedeljek in torek. Bi pol rada vidla Gregorjevo faco :ups: :lala:

Duh
17.11.2006, 19:29
Ehh..od kar je žiga letel ven, lahko spet gledam...ga ni bilo večjega jerka, kot on...

Pri meni osebno:

Grega - nekak zgublja svojo simpatičnost...malo se je izgubil...Ni več tiste njegove butaste naivnosti. Po mojem se je zaradi želje po nekem ugajanju malo izgubil...

Emil - je korekten cel cajt, ampak pri meni, za enkrat, nič več kot to...včasih me je motlo, ko se je malo preveč grebel pri gabru s svojim kimanjem

Ines - že njena seka mi je bla pač tak...ne vem kak..ne dobro in ne slabo..ta pa mi je isto...

Bojana - ma na začetku mi je bila super, potem pa se "mi" je nekak začela izgubljat...predvsem zaradi tega, ker je podpirala Žigata do konca...ma ni problem, da ga je podpirala, sploh če sta se dobro razumela, bi mu pa morala znat stat na pot pri njegovih ponovljivih grožnjah...takrat je začela zgubljat, zdaj pa ne naredi nič takega da bi dobil akak plus pri meni :p..pa to ne pomeni, da bi se mogla slečt in podobno ;)

Špela - ne glede na njen kao njen težek karakter, je edina ki se še ni spustila pod nek nivo...ni ***ala situacije na začetku...pa naj bo to POP ali soigralci..je za***ana, ampak stoji tam kjer misli da je prav in tega ne menja...po videzu je pa tak al tak najbojša, od tistih, ki so ostale not, ne gled na to, da je mama očitno en psiho :p

Đeri - ma ne vem no al se mi je zasmilu al kaj...nisem ga nikoli obsojal za njegove "napak", ker jih je sam počel...se ni skrival za nekom in je posledice svojih "napak" kasiral sam...tip mi ne deluje najbolj brihten...vsaj dolgoročno...ampak vse kaj je "za***al" je naredil z zavestjo in nikoli ni zanikal in za nikomer se do zdaj ni "šlepal" tako kot so se nekateri (žiga, bojana, tina, verjetno ines, še kdo ;) )...đeri pri meni dobiva ;)

ponga
17.11.2006, 20:15
Ehh..od kar je žiga letel ven, lahko spet gledam...ga ni bilo večjega jerka, kot on...

Pri meni osebno:

Grega - nekak zgublja svojo simpatičnost...malo se je izgubil...Ni več tiste njegove butaste naivnosti. Po mojem se je zaradi želje po nekem ugajanju malo izgubil...

Emil - je korekten cel cajt, ampak pri meni, za enkrat, nič več kot to...včasih me je motlo, ko se je malo preveč grebel pri gabru s svojim kimanjem

Ines - že njena seka mi je bla pač tak...ne vem kak..ne dobro in ne slabo..ta pa mi je isto...

Bojana - ma na začetku mi je bila super, potem pa se "mi" je nekak začela izgubljat...predvsem zaradi tega, ker je podpirala Žigata do konca...ma ni problem, da ga je podpirala, sploh če sta se dobro razumela, bi mu pa morala znat stat na pot pri njegovih ponovljivih grožnjah...takrat je začela zgubljat, zdaj pa ne naredi nič takega da bi dobil akak plus pri meni :p..pa to ne pomeni, da bi se mogla slečt in podobno ;)

Špela - ne glede na njen kao njen težek karakter, je edina ki se še ni spustila pod nek nivo...ni ***ala situacije na začetku...pa naj bo to POP ali soigralci..je za***ana, ampak stoji tam kjer misli da je prav in tega ne menja...po videzu je pa tak al tak najbojša, od tistih, ki so ostale not, ne gled na to, da je mama očitno en psiho :p

Đeri - ma ne vem no al se mi je zasmilu al kaj...nisem ga nikoli obsojal za njegove "napak", ker jih je sam počel...se ni skrival za nekom in je posledice svojih "napak" kasiral sam...tip mi ne deluje najbolj brihten...vsaj dolgoročno...ampak vse kaj je "za***al" je naredil z zavestjo in nikoli ni zanikal in za nikomer se do zdaj ni "šlepal" tako kot so se nekateri (žiga, bojana, tina, verjetno ines, še kdo ;) )...đeri pri meni dobiva ;)

duhec :2thumbs:

nemehecat
17.11.2006, 20:56
duhec:2thumbs: , jaz bi dodala samo še v zvezi z Gregorjem: malo mu je v glavo stopilo, sploh odkar je Tina šla, ker sta kao bila nekaj zaljubljena al kaj in mora to zdej stalno ven metat, zraven pa še nonstop o jerneju nakladat. Prepričan je, da se svet okrog njega vrti, ko gledam v živo malo v stanovanju, ves čas naklada neke njegove fore - pa kaj si pop misli, da že imajo rezerviran termin, njegov kolega matjaž je zrihtal plesalko, ona se ne more njim prilagajat, ampak oni njej (ene pol ure na to temo), ko so se pogovarjali o dobrodelnem tednu je tulil, da dajo denar za otroka, ki potrebuje operacijo, pa njegov kolega je otroka peljal v london, kar je kdo rekel, strinjal ali ne, ves čas je on tulil v ostale, pa so rekli v redu, on pa kar drgnil... Včeraj je jernej klical v lokal emila, pa mu je gregor pet minut vlekel slušalko z uha, ker on mora tudi nekaj povedat. Pismu tip do****eva, njegova mamica pa po blogih teži jerijevim kao fenicam, naj se umirijoin ne pišejo Gregiju akih stvari:nonono: bogi sinek

Duh
17.11.2006, 21:06
Nemehecat, ne, ne midva se ne moreva strinjat, eheh...

Gregor za mene ni največji ****** tukaj noter...v bistvu ga zdaj, ko je mamin sinko zasluženo odletel ven, sploh ni več...

samo pravim, da je gregor, ki je pri meni bil na začetku v totalni negativi (Maminsinko v pozitivi :angel: ), je kasneje prigur nekam proti vrhu...nočem si "delat" nekih favoritov, naj se še izkažejo, eheh...Je pa res da je Gregec nekaj izgubil. Dvomim da on to dela namerno, ker ni ravno dovolj pameten, da bi kaj planiral, vsaj dolgoročno...samo malo se je izgubil...če se bo našu nazaj, bo še dober...on je ali pač mu pristaja samo lik ala "fredi miler"...naivčina na kvadrat in nič drugega..

drugače pa so se primeni vsi zdaj poglihali, ena mi je lepša kot druga, drugi bol zanimiv kot prvi, tretji bolj naiven kot drugi in tako naprej ;)

Karte so izenačene...NAJ SE ŠTALA ZAČNE :veryevil:

nemehecat
18.11.2006, 09:58
duhec, s tabo se strinjam v tistem delu, ki si ga zapisal, dodala pa sem, kaj si jaz mislim dodatno o Gregorju (če seveda dovoliš, ali pa mora biti tvoje mnenje dokončno). Za mene trenutno je Grega največji ****** noter, pa v bistvu ni sam kriv, en tak nedorasel mamin sinko - če ni po njegovo, bo pa kar hud.
Ne pričakujem pa, da bi ti moral misliti isto kot jaz, bi mi blo pod čast. Sicer pa si ti spremenil mnenje za dosti, jaz pa niti ne tolk. V bistvu so mi bli ravni, zdej so mi pa tud. Edino mi je malo zrasla Špela, ki se je naučila brzdat in dat ta pravo izjavo ob tapravem času (čeprav mi je mal glup razlog za minus, ki ga je dala, se nekako ne klapa z njenimi izjavami - ampak nič hudega, tudi ona si želi zmagat), še vedno pa ne pomeni, da mi je Špela kaj več kot drugi.
Sicer pa duhec, mi je jasno ja, da se ti ne boš nikoli strinjal z mano, tko iz principa, ampak sem ti že rekla, da me ne gane.;)

Duh
18.11.2006, 11:04
Nemehecat, ma ne me jemat dobesedno resno...nimam nič proti tebi, tud iz principa ne,..kolko smešnkotov naj še zalimam v svoje poste :p

drugače pa spreminl mnenje ali ne...po mojem je bolj ali manj isto, kot je bilo...nimam favoritov...se dnevno spreminja...vsak im aše šanso pri meni...

edini, ki se mi je organsko obrnil v želodcu je bil žiga in tega mnenja nisem spremenil do njegovega zasluženega konca...

za ostale pa, khm, khm...nisem ne preveč hvalil in ne preveč grajal, ker mi je maminsinko žiga bil v preokupaciji

lady_lucifer
18.11.2006, 14:38
http://24ur.com/media/images///extra/Nov2006//16147845.jpg

kako ta zenska NI lusna.... :nonono:

TuNina
18.11.2006, 15:06
a bi nehala že enkrat?:blush: k tole tvoje branje misli me pa zdej že mejčken plaši :shy:

kaj naj ti rečem.. gliha vkup štriha :cool:

snežko
18.11.2006, 20:02
:) celebrity deathmatch today - jerry versus bojana - go!

lady_lucifer
18.11.2006, 20:05
oooooooooh, kera bedna izbira:D:D

basso
18.11.2006, 20:49
Klemen je nazaj.

snežko
18.11.2006, 20:50
:) keeeeemooooooo is back

ponga
18.11.2006, 20:55
klemen - najboljša izbira. upam, da ostane! :2thumbs:

ponga
18.11.2006, 20:56
oooooooooh, kera bedna izbira:D:D

zarad mene gresta loh oba...
čeprou po moje laži đerija gledam, kot bojanine izjave poslušam...

PoisonIvy
18.11.2006, 20:56
klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen

:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

basso
18.11.2006, 21:04
Bar bo tudi ta teden en velik dolgčas. Klemen se itak ne bo upal druzga kot Jerneja ven vržt. Brez spletk, brez negativcev, brez seksa (itak). Beda. Pa še spet smo na tem, da bodo sami tipi not za povrh...

snežko
18.11.2006, 21:18
zarad mene gresta loh oba...
čeprou po moje laži đerija gledam, kot bojanine izjave poslušam...

:) pa se zi je uresničila želja...

ponga
18.11.2006, 22:05
:) pa se zi je uresničila želja...

ja, sej je bil skrajni čas, da se bojana neha šlepat...

zdej more sam še klemen zmagat! ;)

basso
18.11.2006, 23:03
Bar bo tudi ta teden en velik dolgčas. Klemen se itak ne bo upal druzga kot Jerneja ven vržt. Brez spletk, brez negativcev, brez seksa (itak). Beda. Pa še spet smo na tem, da bodo sami tipi not za povrh...

Naslednjo soboto bosta na vročih stolih Špela in Ines.

Limml
18.11.2006, 23:29
:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen

:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

:angel:

Limml
18.11.2006, 23:31
amm kdo šel ven??? razmerje glasov????

tuna?

iri
19.11.2006, 00:12
ven je šla Bojana, kar je že pisalo par postov nazaj, kako so šli glasovi, pa ne vem

popka
19.11.2006, 00:23
glasovi so bli okol 18.000 za đerija in okol 15.000 za bojano

iri
19.11.2006, 01:13
Samo na koncu sem malo pogledala in opazila, da je imela Bojana še hujšo frizuro kot ponavadi - kdo jo zanalašč dela tako ocufano, kot da ni tisti "nekdo me je pretepel" izraz na obrazu že dovolj sam po sebi? :dontknow: :D :D

nemehecat
19.11.2006, 07:26
kako pričakovano: Klemena skenslajo, zdej pa pride nazaj...ali se sploh da kje videt izide tega glasovanja, ali pa glasove za naloge...
Pa kako so ga sprejeli, že res, da jih bo rešil Jerija, ampak je prišel nazaj praktično največji favorit za končno zmago.
Lezenje v rit se že začenja (nadaljuje?), danes zjutraj so se vsi na veliko poljubljali, preden so šli spat. Sej razumem, da so v tem času ratal frendi, ampak lizanje kolegov za lahko noč mi je pa malo tumač (pol pa še zajčka stisne k sebi v postelji)

grofa
19.11.2006, 08:58
klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen klemen

UF, ZDEJ BO ŠELE DOLGČAS:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: ŠKODA, DA NI ŽIGA...BI USAJ KEJ DOGAJAL...MATR, TELI U BARU, MAJO PA ŠE BL DOSADAN LAJF, KT JEST NO:rolling: :rolling: :veryevil:

TuNina
19.11.2006, 09:24
če klemen zmaga v prometu, đeri leti vn.. to je jasno. brezveze.

vohuna klemna se mi pa tud ne da gledat.

_lunca_
19.11.2006, 09:26
khm... meni diši malo po poptevejevi kuhinji.. :)
glede an to kako se je folk zgražal ob nepoštenem odhodu klemna ven je videti kot je hotel poptv to malo omiliti in nazaj popraviti kriice tako da ga je dal spet noter.. tako ali tako ni bilo nikjer objavljenih glasov, oz. a vam ni malo sumljivo tudi to, da noben barovec kljub temu da so nekateri pri visoki priljubljenosti dobil tedenskih nalog več? :)

TuNina
19.11.2006, 09:32
pa še ena kost..

ko je klemen letel ven na "nepravičen" način, je bil en velik jok in stok.
kaj pa, če klemen ostane not in torej vrže enega barovca ven? potem bo tudi tisti letel na "nepravičen" način, ker ga niso izglasovali gledalci.

_lunca_
19.11.2006, 11:39
res je... ampak saj nimajo drugega izhoda..mesta so že zapolnjena... tako da lahko edino na ta način naredijo neko 'presenečenje'. Zanimivo bo videti, kako bi klemen z dvema študentoma prekosil ostale barovce, ker če se zopet oglasijo stari njihovi prijatelji in naročajo šampanjce nima Klemen realnih možnosti, variante so: ali ne bo uspel, ali bo pa poptv priredil rezultate, da bo bil bar kao bl zanimiv :)?

ponga
19.11.2006, 13:24
jst mislm, da je itak v ozadju pop-kuhinja in bom zlo presenečena, če klemen v pon.pa tork ne premaga barovcev.

drgač pa komej čakam, da kufre spoka grega, ki mi je bil par tednov nazaj s svojo naivnostjo čisto simpatičen, zdaj pa že pošteno najeda z non-stop istimi izjavami, kako se z đerijem ne ujameta. :dead:

ponga
19.11.2006, 13:25
Samo na koncu sem malo pogledala in opazila, da je imela Bojana še hujšo frizuro kot ponavadi - kdo jo zanalašč dela tako ocufano, kot da ni tisti "nekdo me je pretepel" izraz na obrazu že dovolj sam po sebi? :dontknow: :D :D
vsaj tist blond pramen so ji ostrigl - skrajni čas! :nonono:

TuNina
19.11.2006, 14:08
jst mislm, da je itak v ozadju pop-kuhinja in bom zlo presenečena, če klemen v pon.pa tork ne premaga barovcev.

drgač pa komej čakam, da kufre spoka grega, ki mi je bil par tednov nazaj s svojo naivnostjo čisto simpatičen, zdaj pa že pošteno najeda z non-stop istimi izjavami, kako se z đerijem ne ujameta. :dead:

men se pa zdi čist možno, da klemen NE bo ostal not.. mogoče ga je pop vrnil not samo tolko, da jim ne bi kaj očitali..

galaxy
19.11.2006, 14:25
a se že ve, kateri trije barovci bodo tekmoval proti klemnu.
komična situacija: Đeri se ful trudi, emil pa špela pa zabušavata:D

ponga
19.11.2006, 15:50
men se pa zdi čist možno, da klemen NE bo ostal not.. mogoče ga je pop vrnil not samo tolko, da jim ne bi kaj očitali..

ja sej, možno je tut tako razmišljanje.
sam mislm, da bojo z zmago klemna in s tem povezanim izpadom enega od barovcev v sredo hotl mal popestrit zdaj na moč dolgočasno barovsko sceno.

a kdo bo v trojki proti klemnu se odločijo barovci, al jih bodo določil?

nemehecat
19.11.2006, 17:37
ja, ampak če zmaga Klemen, pošlje ven Jerneja, potem so pa kao vsi frendi, kar pa ni dobro za šov - po mojem se pop tv zaveda. V bistvu mora ustvarit še večje nasprotje, da bo folk dobesedno po****u, ko bo na koncu glasoval, na primer tko kot lani. Letos se mi zdi, da jim ne uspeva ravno najbolj, potem pa ta presenečenja not turijo.
Sicer bi se pa verjetno tud če gre Jernej ven v sredo sigurno hitro najdlo eno gnilo jajce

ponga
19.11.2006, 19:53
klemen se tud s špelo ni zastopu...

TuNina
19.11.2006, 19:54
jernej ima danes recimo večjo priljubljenost kot emil in gregor. klemen je seveda nekje v višavah pred vsemi :D

pri jerneju pa se začenja andrej sindrom. o, jernej andrej.. rima se, tralala

Duh
20.11.2006, 15:48
a se že ve, kateri trije barovci bodo tekmoval proti klemnu.
komična situacija: Đeri se ful trudi, emil pa špela pa zabušavata:D

Bi blo čisto možno...ampak če so pametni bojo vsi delali ko nori, ne glede koga bo Klemen ven vrgu (če zmaga)...ker če jim pride klemen nazaj noter jim bo (pre)velika konkurenca, kar pa za njih ni najbolše...prijateljstvo gor al dol ;)...12 mio je vedno bližje :veryevil:

drugače pa ja...POP ga serje...me zanima, če je oseba, ki "vodi" igro s strani POPa ista kot lani...so se izgubili , zdaj pa bi radi nazaj na pravo "pot" prišli, pa spet kiksnejo...igralci not so že čisto otopeli...nekih posebnih intrig nimajo cajta pripravit, ker jih pop redno bombardira z nekimi glupimi presenečenji...

jaz bi jih pustil naj delajo, dajal naloge, jih vodil na "izlete"...zapolnil, bi jim vsako prosto minuto....dal bi jim 8 ur "prostega", kjer lahko sami odločijo al bodo spali ali ga srali...nekaj dni bi bilo mogoče še dolgcajt...samo potem bi pa prijateljstva začela pokat, intrige..itd..zdaj jih sploh več ne rabijo, ker jih tak POP skoz preseneča na glupe načine in meče ven brez nekih "pravil"

Colt2011
20.11.2006, 20:43
Tale BAR je največji poraz od reality showa spljoh.Lastniki licence bi morali POP tožit,da se zjoka.

Nisem nikakršen fan ali kaj podobnega,gledam približno eno epizodo na teden,ampak kar počnejo je pa višek od viška.

Eva
21.11.2006, 08:05
A so bar ukinili? Že dolgo niste nič komentirali :(
Nič ne mislite na nas, ki ne spremljamo zadeve po tv :(

Mowgli
21.11.2006, 09:36
Ob preko 30.000 klicateljih ob glasovanjih se pa ja ne splača... :veryevil:

Pa še vedno več sem ga prisiljen gledati, ker program, ki je na sporedu za to poljudno znanstveno oddajo, vsak dan zamuja vedno več!!!

PoisonIvy
21.11.2006, 10:20
Klemen menda zaenkrat zmaguje.... to sm dubla po mejlu, sam ne vem a je res al ne... a kdo kej več ve o tem?

joooooj kaj bi dala da zmaga, ful navijam zanga, tok je simpatičn da konc no.....

PoisonIvy
21.11.2006, 10:22
Tale BAR je največji poraz od reality showa spljoh.Lastniki licence bi morali POP tožit,da se zjoka.

Nisem nikakršen fan ali kaj podobnega,gledam približno eno epizodo na teden,ampak kar počnejo je pa višek od viška.
sm prepričana da pop zlo dobr pozna pravila in po moje se jih tut drži....kadar kršiš licenco so kazni tko visoke da se goljufanje in prirejanje pravil načeloma ne splača

možno je pa seveda vse :approve:

Neuromancer
21.11.2006, 12:25
Pričakovani razplet 21.11.2006 09:51

Za Ines, Gregorjem, Jernejem in Klemnom je prvi tekmovalni večer. Vmesni rezultati so pričakovani.
Tekma
Gaber je razkril vmesne rezultate. (Foto: POPTV) Včeraj zvečer je v BARu potekal prvi polčas tekmovanja v strežbi med Klemnom in ostalimi BARovci. Po dveh urah dela je bil Korošec kar zadovoljen s prometom in je imel občutek, da ima na svoji strani nekoliko več obiskovalcev. Sam je bil mnenja, da je logično, da pri njemu nekoliko več naročajo. Tudi Ines je opazila, da veliko več ljudi naroča pri Klemnu. Nato pa je pripomnila, da prvič po dveh tednih ne uživa v strežbi, ker se pri obiskovalcih počuti nezaželeno, saj večina podpira Korošca.Okrog polnoči je bilo stanje nespremenjeno. Tudi Gregor je opazil, da ima njegova skupina veliko manj dela kot Klemnova. Ines je spet potožila, da se ji zdi trenutna situacija precej nenavadna, saj tudi njeni kolegi podpirajo nasprotnike in naročajo pri njih. Na koncu je še pripomnila, da je prepričana, da se do konca večera ne bo kaj bistveno spremenilo, saj Klemnova ekipa dela s polno paro, oni pa čistijo pepelnike.Ob koncu večera se obema skupinama pridruži Gaber in razkrije vmesne rezultate. Klemen je po pričakovanju v vodstvu, dnevni promet pa se je v primerjavi s preteklimi ponedeljki občutno povečal. Klemen ni skrival navdušenja in dodal, da jih jutri čaka še en večer, ko bo še več ljudi. Zaenkrat še ni prepričan v končno zmago. Tudi Jernej ni presenečen nad rezultati. Pravi, da se bodo kar se le da potrudili in naredili kar je v njihovi moči. Nato je še dodal, da igra ima svoja pravila in s tem se mora sprijazniti. Ines še vedno upa na preobrat, vendar počasi postaja skeptična.Tekmovanje dveh skupin v strežbi se bo nadaljevalo že nocoj z začetkom ob 19. uri.

TuNina
21.11.2006, 12:48
ines in gregor se verjetno niti ne trudita kaj preveč zmagat.. itak so debatirali o tem, da bi klemnu pustili zmagat.

blo bi d best, če bi klemen potem, ko bi zmagal, ruknil ven gregorja. puppy face bi po moje znorel :D

nemehecat
21.11.2006, 13:22
ampak je Klemen že povedal, da Emila in Gregorja zagotovo ne bo ven ruknil.
Mene pa prav zanima, kako bo, ko bo šel seveda v sredo ven Jernej, pol se bojo rešil Ines, potem bo pa problem. Prej ali slej, bo na vrsto prišel mali Gregec in me prav zanima, kakšno faco bo naredil, ko ga bo (najverjetneje Emil) posadil na stol. Že res prijateljstvo, ampak se mi zdi, da tale Gregec ne prenese tistega, ki dela drugače kot njemu paše.

freya
21.11.2006, 14:06
drži
škoda ker bo verjetno šel ven Jernej, ki ne bo imel možnosti sesti na stol. Očitno smo Gregca vsi siti. Danes zjutraj sem poslušala, da niti ni tak good guy, kot se deklarira, ampak prav grdo udriha čez Jerneja, ki pa se niti ne zna ali noče branit, ne vem. K temu napeljuje še Emila....in to mu dobro uspeva.
Klemen je že nakazal, da se jernej trenutno v baru ne počuti dobro in če bo on izbiral, gre jerry nazaj v opatje selo.

Knez
21.11.2006, 16:13
Vidim, da drugi delajo z Jernejem tipično "Andrej napako".Iz njega delajo žrtev.Vsi mu kao nekaj očitajo, še iz časov skupin, bla bla, vsi imajo kao neke zamere do nejga in seveda bo Jernej na vročem stolu verjetno vsak teden..

Jerneju pa priljubljenost raste.Se sploh ne bom čudil, če bo končni zmagovalec.

nemehecat
21.11.2006, 16:35
če pomislimo, kdaj se je kreganje in zamere začelo: ko je prvič zgubila bela skupina. Takrat so začeli beli, oziroma Tina in Gregor (zraven pa še Klemen) udrihat po Jerneju. Ker je bila bela skupina po priljubljenosti močnejša, se tudi folk obrne proti črnim, oziroma Jerneju. Ampak so se beli malo zaj., ker niso znali nehati, ko je bilo treba. Pop v izjavah ves čas zahteva mnenja o hinavščini, še posebej provocira Gregorja in Jerneja, ki sta si najmanj simpatična. Jernej deluje malo hladno - odmaknjeno, vsa ta vprašanja pa Gregorju šele dajejo moč, da vedno bolj udriha proti Jerneju, po novem ne samo v izjavah, ampak kjerkoli in kadarkoli. V bistvu dela problem iz navadnih kvant z blogov, kjer pa tud piše vse sorte. V bistvu pop z navadno provokacijo in s pomočjo "malega", ki naseda na finte, dela novega (zaenkrat samo) potencialnega favorita. Sicer bo letos težko ponoviti Andreja, ker sta vmes še močna Klemen in Emil.Popu ne pomaga imet na koncu dveh iz istega tabora, bo premalo glasov, ampak moreta bit močna nasprotnika, da se pridobi čim več glasovalcev, kar je pa itak bistvo te maškerade.

ponga
21.11.2006, 18:10
Vidim, da drugi delajo z Jernejem tipično "Andrej napako".Iz njega delajo žrtev.Vsi mu kao nekaj očitajo, še iz časov skupin, bla bla, vsi imajo kao neke zamere do nejga in seveda bo Jernej na vročem stolu verjetno vsak teden..

Jerneju pa priljubljenost raste.Se sploh ne bom čudil, če bo končni zmagovalec.

razen če bo moral v sredo spakirati svoj kufer...

TuNina
21.11.2006, 21:38
v baru je Tof.. dosegel je nov podn :D

iri
21.11.2006, 21:50
Bar al Tof? :D

TuNina
21.11.2006, 21:58
hm, dobro vprašanje :D

Neuromancer
22.11.2006, 02:07
Klemnova skupina je tudi v drugem večeru ustvarila večji promet in Klemen ostaja v Baru.

PoisonIvy
22.11.2006, 06:11
Klemnova skupina je tudi v drugem večeru ustvarila večji promet in Klemen ostaja v Baru.

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

freya
22.11.2006, 06:33
Zjutraj je Grega ( ko so ostali pozaspali) skočil iz jogija in se nalepil na Klemna, ki je še visel na blogih in ga masiral, koga naj Klemči pošlje domov. A ga je mal strah zase? Ala, tale je pa zahrbten

galaxy
22.11.2006, 07:17
Ni mu všeč, ker Klemen še malo cinca, katerega naj dam pošlje.Mu hoče neopazno sugerirat Đerija:D
Če gre Đeri domov bo pa totalno dolgočasno.Pet prijateljev ...blabla, .....in si razdelili 12 mio. :clown:

Neuromancer
22.11.2006, 11:20
60. Dan: Spet v baru / Koga izločiti? 22.11.2006 06:15
Dobro jutro vsem,

Od današnje noči naprej sem spet nazaj v baru. Naši ekipi je uspelo zmagati to dvodnevno "tekmovanje" z razliko okrog 400 tisoč tolarjev. Vsa zasluga gre vam obiskovalcem, ki ste me podprli. Nekateri ste prišli tudi iz bolj oddaljenih koncev Slovenije in nazdraVili na moj obstanek, še posebej pa se moram zahvaliti avtobusu korošcev, ki so me prišli podpret danes zvečer. Res sem bil presenečen in tega nisem pričakoval vse do trenutka, ko ste vsi v istih opravi (belih majicah z napisom "Korošci smo zmeraj za mušter bili") vstopili v bar. Hvala organizatorjem Preša Pubu in Trgovini Mojca, da ste me podprli in me s tem spet spomnili na veliko podporo od doma.

Se bom na kratko spet ustavil pri tistem včerajšnjem sporočilu gospodični. Kot sem izvedel je bilo vse skupaj še kar dramatično predstavljeno, npr. v stilu "Korošec zaljubljen?" in podobno. Naj povem, da je zgodba čisto preprosta. Pač v mojih prvih pet in pol tednih bara se mi je ta punca pač najbolj vtisnila v spomin. V enem od večerov sva se spoznala, se pogovarjala, plesala in to je bilo to. Jasno je potem, da sem bil vesel, da sem jo nenadoma spet videl za šankom in pač nisem hotel izpustiti priložnosti, da bi jo povabil na pijačo. Zaradi kamer, "vdora" ekipe in nerodne situacije pač očitno zdaj to zgleda nekakšen veliki love story. No, kot vidite ni tu neke velike dramatike, pač povabilo na pijačo, ki se žal ni posrečilo.

In na koncu seveda obvezno vprašanje: Koga boš dal ven? Daj Jerryja in mu vrni milo za drago....ne, daj Špelo, ker že od začetka igra...pa ne, daj Ines, itak ni šla zasluženo not...pa ne no, daj Gregorja, ker se ti prilizuje in je hinavski.....pa ne, daj Emila, ker moraš izločiti najhujšega konkurenta... :)) Tako nekako izgledajo vaši posti in zanimivo jih je brati. Moram pa priznati, da je odločitev zelo težka in nefer. Odločil se bom seveda sam, mi pa lahko v razmislek napišete...

...Zakaj bi moral ostati;

Jerry:
Špela:
Ines:

P.S.: Emil in Gregor v tem izločanju ne prideta v poštev, ker se dobro razumemo in sta fanta na mestu.

Se veselim vaših odgovorov in si pišemo.

grofa
22.11.2006, 12:31
mE ZANIMA, ČE SO NANGA ZDEJ TUT JEZNI IN, ČE JE KLEMEN TUT HINAUC, KSO MU PRŠLI PRJATLI POMAGAT....

HINAUCI HUDIČEVI:evil:

ČE ŠE PA ĐERIJA VN VRŽEJO, BO PA ITAK ŠE BL PODN, KT JE...

OBNOVE BEREM TLELE, KOKR JH PAČ NAPIŠETE, TOREJ SKOR NČ...GLEDAT PA NE MORM VEČ, MAJKEMI..K VIDM TISTO INES SE KR BJIM, DA JIU BUČA ENKRAT ODPADLA...

plague
22.11.2006, 14:09
ines je odšla....papa:rolling: :approve: :veryevil:

freya
22.11.2006, 14:18
res??

TuNina
22.11.2006, 14:18
ne me j...

freya
22.11.2006, 14:19
na tiho sem upala, da bo tko
:rolling: :rolling:

TuNina
22.11.2006, 14:22
ok, ines se je lih spakirala.

kaj naj rečem.. bravo klemen!

miss_x
22.11.2006, 14:26
Ines je sla ven? Resno? A so ze bli +/-?

Teo
22.11.2006, 14:29
Nvo zdej bi bil cajt, da pokličejo Osenarco, da reši šov pred potopom! To bi bila edina pametna poteza POPa

tomba11
22.11.2006, 14:30
Ya , ravnokar!!:clown:

TuNina
22.11.2006, 14:45
plusov in minusov še ni blo.

ponga
22.11.2006, 14:55

klemen jo je vn vrgu. (bravo klemen!)
plusi pa minusi še pridejo.
đerija itak najbrž čaka 1.vroči stol.
kdo bo na drugem?
špela?

grofa
22.11.2006, 15:03
ines je odšla....papa:rolling: :approve: :veryevil:

FALA QURCU

galaxy
22.11.2006, 15:34
jo je pa odkurla nahitrco.Zamerla itak, ista sestrca.:D

Pol pa ostali ležijo tam po kavčih in Gregc, ki se drži za glavo:rolling: , končno spregovori:

" Ne sekiraj se Klemen, tko to pač je"

Klemen hladno:" Pa sej se ne, edino mogoče sem pričakoval mal drugačno reakcijo od nje":) Dobr je!!!

Tanatie
22.11.2006, 16:20
btw zanc sm vidu par minut tega ko je (se mi zdi da glih ta ines) prsla zravn...a ni cel pont stvari da na zacetku naberejo folk, ki pol izpada? kako lahko pol kr naenkrat en not pride zravn? al sem kej sfalil?

Neuromancer
22.11.2006, 16:24
Emil
+ Špela, prekinitev povezave
- Jernej, zaradi njunega prepira, ne želi da gre domov blabla

Jernej
+ Emil, ker ga je spravil v dobro voljo
- Špela, ker se v določenih stvareh še vedno križeta

Špela
+ Gregor, z vsemi se dobro razume, z Gregorjem pa se dobro štekata
- Jernej, podobni razlogi kot prejšnji teden

Gregor
+ Klemen, vesel, da je spet prišel v Bar in kako je sprejel odločitev za Ines
- Jernej, ker jih je vedno manj in so mu ostali dobri prijatelji

Klemen
+ Gregor, ker se že od začetka dobro razumeta
- Jernej, ker se ni počutil dobro v Baru zadnjih 14 dni

vroči stol - Jernej
največ plusov - Gregor

Gregorjev prvi komentar: je8o vas bog, stari, p33sda ej :D

Tanatie
22.11.2006, 17:05
dej mi razlago kako lahko folk gre pa pride nazaj?

p.s.
tale klemen mi je edini ki mi je deloval mal cloveski na zacetku, tko da ce je zdej nazaj bom mal bolj (ampak cist mal) zacel podpirat bar...

Tramp
22.11.2006, 17:28
Ka ne bo noben tega Korošca sklincal, ko ga je prišla podpret z avtobusom organizirana horda rojakov? A ne bo Gregor nč vzrojil zarad nešportnega dogajanja. A se Gregorju in Emilu ne zdi nč nepošteno, da sta dva dni posedala in se namerno trudla nardit čim manši promet? A to so ljudje, ko se majo kako za čiste, bele, poštene in ne vem kake? Džeri je pa barabin po njihovem mnenju. Sram naj jih bo. Upam, da bo v soboto izpadla Špela, pol naj pa še vse ostale Džeri ven pomeče in naj se j***jo vsi skup...

nemehecat
22.11.2006, 17:38
In pa vedno, ko so bli tisti ta fajn na stolu, ali dobil minuse, so zahtevali pojasnila zaradi razlogov. Men se zdijo tile razlogi, za katere je Jernej dobil minuse (vsaj kolikor sem tu prebrala) dobesedno glupi. Ja, verjamem ja, da so mu zamerli in bla, bla... ampak navedli so pa eno sranje od razlogov, pa ravno tisti, ki se ponavadi kregajo zaradi tega.
Mislim, da bo Jernej težko kogarkoli poslal domov. Prejšnji teden je komaj premagal Bojano, pa je imela 2% priljubljenosti. Je že tako, da če seštejemo procente od ostalih, ki so zelo proti, lahko zmaga tudi Špela. Seveda pa lahko Pop do sobote pokaže še kaj takega, kar bi dvignilo Jerneju priljubljenost...

iri
22.11.2006, 18:30
Emil
+ Špela, prekinitev povezave
hm, kaj pa ta razlog pomeni? :shy: :)

Klemen hladno:" Pa sej se ne, edino mogoče sem pričakoval mal drugačno reakcijo od nje" Dobr je!!!
Kakšno reakcijo je pa imela?

Tanatie
22.11.2006, 18:34
Ka ne bo noben tega Korošca sklincal, ko ga je prišla podpret z avtobusom organizirana horda rojakov? A ne bo Gregor nč vzrojil zarad nešportnega dogajanja. A se Gregorju in Emilu ne zdi nč nepošteno, da sta dva dni posedala in se namerno trudla nardit čim manši promet? A to so ljudje, ko se majo kako za čiste, bele, poštene in ne vem kake? Džeri je pa barabin po njihovem mnenju. Sram naj jih bo. Upam, da bo v soboto izpadla Špela, pol naj pa še vse ostale Džeri ven pomeče in naj se j***jo vsi skup...

a to dejansko je folk tok not padu spet v ta bar? men so vsi skupi ful prevec neosebni oz. brezosebni, da bi mi blo sploh zanimiv...like I said, klemen (pa nism zihr ce si njega mislu s koroscem) se mi je zdel edini z malenkostjo karizme pa edini dokaj normalen, pa se on je sel vn...ze lan nism kej pretirano spremlu pa mi je blo velik boljs...se mi zdi da pr vseh teh resnicnostnih sovih sam se ekstreme iscejo pa jih mecejo skupi, da je ja cimvec kreganja ipd...cez par let se bojo klal med sabo, boste vidl...

nemehecat
22.11.2006, 19:02
no, Tanatie, potem pa lahko začneš gledat, ker je Klemen spet not.

basso
22.11.2006, 19:27
Če so prpe bodo dal na stol Špelo. Če pa imajo jajca, gre na stol Klemen.
Vsekakor je možnost, da drug teden (ne)gledamo gejbar precejšnja.
"Dobimo se v baru" bo dobilo povsem drug pomen...

Aldebaran
22.11.2006, 20:53
in tako bo špela na drugem vročem stolu? ... se pravi bom končno lahko zapravil jurja in podprl Đerija...
majkemi :):) :)

TuNina
22.11.2006, 21:09
NIKA0903: Ines, živjo. Zanima me, če si že zadihala in realneje razmislila o vsem skupaj? Si še jezna na Klemena? Moram reči, da je mene tudi presenetila njegova odločitev (sem mislila, da bo kiknil Špelo), ampak se mi zdi vseeno kar realna. Očitno se je odločil po sistemu easy come - easy go... Torej, ti je že kaj lažje? :)

INES: Moji občutki so zelo mešani, res je da sem bila rezerva, pa vendar.... ja v tem trenutku mu zamerim.

BAR50632: Kdo misliš bo naslednji, ki bo izpadel?

INES: Jerry ali Špela

EYLA: Ines ti bi mogla ostat noter, kaj misliš kdo si zasluži da gre ven po tvoje?

INES: V tem trenutku Klemen.

NINCH: Kako bi opisala barovce, če bi jih lahko opisala samo z tremi besedami in kako bi jih opisala če bi jih morala poimenovati z živalmi?=D

INES: Ja težka bo to, sploh zdej. Rečem lahko samo to, da si želim ohraniti prijateljstvo, najbolj z Gregorjem, on je res dečko, poln energije, zabaven...

ANZY: Ines, a je med vama z Emilom kej več kot pa prijateljstvo?

INES: Ne vem zakaj je toliko govora o tem, Emil mi je sicer simpatičen, precej, vendar sva si karakterno različna, mogoče bi bil brez kamer drugačen.

ANZY: Kaj bo prva stvar, ki jo boš storila, ko prideš domov?

INES: Pogovor, zvečer obvezno oddaja, potem pa spaaaaaaaaanje! ja, verjamem, da bom danes še precej jokala!

BBR: SI ZELO GRDO OREAGIRALA KO JE KLEMEN IZBRAL TEBE - ZAKAJ ALI BI SI KDO ZASLUŽIL ODHOD BOLJ KOT TI? NE RAZUMEM VSAK MORA 1X VEN

INES: Res ja, vendar če si na stolu imaš vseeno za sabo ljudstvo, ki te podpira, tole pa.....težko je. Zamerim mu, ker bi mi lahko vsaj malo namignil svojo odločitev, vendar se je do mene obnašal popolnoma drugače, preveč prijateljsko...

***9T3D29: Ami loh en kiss pošleš pa pumahaš u kamerco???hwala***

AEIGA: INES A NOSIŠ TANGICE?

INES: Ja kaj pa.

PUPIKA17: Mene pa samo to zanima, zakaj so/ste vsi tako proti Jerryju? Je krivo to, da ko so že bile skupine, da je pripeljal svoje prijatelje? Meni se to ne zdi nič narobe! Jaz navijam za Jerryja in Emila.. :)

INES: Ne vem zakaj imate vsi te predstave, da ga ne maramo, vsak minus je utemeljen, tako kot pri drugih... Ja težko obsojam Jerryjeva dejanja, šampanjce....vsak ima možnost, da pride v bar in podpira svoje favorite, ce ima Jerry bogate prijatelje oz prijatelje, ki zanj žrtvujejo več....mislim, da barovci proti temu nimamo moči, niti ni to prepovedano. Obsojam pa njegova pretekla dejanja, ko so lasten denar dajali v denarnice, da si povečajo inkaso.

POETUS: INES lepo povedano :) si vedno tako direktna glede svojih čustev?

INES: Ja vedno, pa še bolj.

ANZY: Ali misliš, da je kdo igral v BARu? Kdo?

INES: Že izpadle barovce ne bom komentirala, priznam pa, da sem zadnje dni na Špeli opazila nekatere moteče....značilnosti.

NIKA0903: Očitno si res že globoko užaljena. Zanima me, koga, misliš bi moral po tvojem mnenju izločiti NAMESTO tebe.

INES: Res je imel težko nalogo, razočarani bi bili verjetno vsi! Pa vendar, če bi bili njegovi navedeni razlogi resnični in utemeljeni, je to Jerry!

KLONE8ICA: Ineska nič se ne sekiraj preveč, uživaj življenje in naj bo BAR le ena prijetna izkušnja v tvojem laifu :) SREČNO!

INES: Hvala res! Ko bom prespala bo drugače, konec koncev sem edina, ki je sploh imela možnost izkusiti bar brez avdicije! Ja se se bom smejala, moram pa priznati, da sem človek, ki težko odpušča. Ko bo Klemen zunaj se bodo najine poti najbrž se večkrat križale, ampak kakšno globje prijateljstvo... najbrž nikoli več.

joki joki :D
mater je bedna..

me pa zanima, kaj je špela nardila, da se ji je zamerila.

Verbal
22.11.2006, 21:14
Joj, da pa Neuro tudi spremlja to bedarijo, si pa nisem mislil...

ponga
22.11.2006, 21:24
joki joki :D
mater je bedna..

me pa zanima, kaj je špela nardila, da se ji je zamerila.

ojoj, še bolj je bedna, kt sm mislna da je! :nonono:

in vsekakor se ne da skriti, da sta s tino dvojčici... obe jamrata na povsem enak način. revici ubogi! :censored:

galaxy
22.11.2006, 21:55
a neda, sam piskarček bi pristavle, češple pa ne.:D ;)

Tanatie
22.11.2006, 22:09
o joj...gledat glih ne mislm zacet, hotu sm sam poudart da se mi zdi sam en normaln, pa se to sam na podlagi parih minut kokr sem vsega skupi gledu...cist mozn je tut da sm ga cist falil, ker ne vem kak je bil kasnej...mi pa se najbolj mori pr celi stvari kok se folk vzivi v vse to...mislm eni bi kr ubil unga k je vrgu njihovga ljubljencka vn...modeli so kelnarji pred kamero...pa ne zalim kelnarjev, tut js sm kelnaru vcas...sam da men zenske niso metale gat na sank sam zato ker sem kelnar...na zalost nisem bil barovc da bi mel to sreco;)

zdej pa cakam da mi en prjav da sm fous...

Verbal
23.11.2006, 04:33
Zadnjič me je Birko na Anteni prav nasmejal, ko je dejal, da ni fer dejstvo, da dobi med najboljše na EMA-i zmagovalec Bitke talentov avtomatsko mesto, vsi ostali pa morajo skoz kvalifikacije, češ da je to isto, kot da bi med najboljše podjetnike avtomatsko uvrstili kandidata, ki je zmagal na Baru, ker je pač najboljše kelnaril...btw, sožalje Tanatie, vsega so krivi komunisti....

nemehecat
23.11.2006, 07:46
o joj...gledat glih ne mislm zacet, hotu sm sam poudart da se mi zdi sam en normaln, pa se to sam na podlagi parih minut kokr sem vsega skupi gledu...cist mozn je tut da sm ga cist falil, ker ne vem kak je bil kasnej

saj si v bistvu zadel, Klemen je res najbolj normalen od vseh tistih tam noter, sam je dolgčas, če bi gledali same "normalneže". Mislim, da bistvo Bara še zdaleč ni 12 normalnih ljudi

Duh
23.11.2006, 07:50
Klemen je nareil še najmanj škode s tem, ko je ven zabrisal Ines...od vsej možnosti je bila ta še najbolj fair, ne glede na (ne)priljubljneost ostalih ali vseh napak, ki so jih do zdaj naredili...vsi ostali so bili tam od začetka, kar tudi pomeni daljši čas za komprimitiranje, itd...ne da si Ines ni zaslužila ostati noter, ampak v primerjavi z ostalimi si je še najmanj...al pač, ostali so si bolj ;)

Koga bo dal grega na stol poleg đerija? Heh, s klemnom in emilom se majo radi ;)...pa tud s špelo se je dobro poštekal zgleda...si bo moral izmislit nek "pameten" izgovor spet, ehhe...Zgleda, da se bo zdaj začelo za res...

Osebno bi rad videl, da đeri ostane, pa tud špela, da bom med gledanjem vsaj lahko spočil oči za trenutek na njej, ob vsej teh neobritih facah :p...pojma nimam kaj bo...

POP ga serje z oddaje v oddajo, naredi neko napako, potem jo pa popravlja z naslednjo napako...upam, da so se končno nehali vpletat na svoj glup način in bodo od zdaj naprej samo usmerjali "bitko", ker osnove za "fight" so že nasatvljene...bolj al manj se vsi razumejo, bolj al manj pričakujejo vsi pluske od drugih, zato bodo minuski bolj boleli, kar bi znala bit dobra podlaga za zamere in intrige, muahahah

nemehecat
23.11.2006, 10:07
trenutno imata Jernej in Klemen približno isto priljubljenost (okoli 25%), ostali so precej padli. Mislim, da bi bil za pop to kar dober par za finale. Je pa tudi res, da Jerneju ne pomaga priljubljenost čist nič, ker če seštejemo ostale, jih nikoli ne premaga.

Tanatie
23.11.2006, 13:52
saj si v bistvu zadel, Klemen je res najbolj normalen od vseh tistih tam noter, sam je dolgčas, če bi gledali same "normalneže". Mislim, da bistvo Bara še zdaleč ni 12 normalnih ljudi

dolgcas je tkoaltko:clown:

sej vem da je res kar pravs, sam recimo gledu sm takrat ko so prvo zensko vn vrgl...ko je letela se je folk drl, bogu so se zahvaljeval, komi so cakal da se pobere, ta klemen je bil edini k ji je vsaj roko dal...mislm sej ti lohk gre na zivce, ampak tok zlo da se niti delat ne mors da ti je vsaj mal hudo pa sploh vec ni clovesko...

verbal: to pa itak vedno...joj, a zdej mi boste pa vedno ko bo krneki komuniste vn metal zarad une teme?

PoisonIvy
23.11.2006, 14:25
se čist strinjam s Klemenovo odločitvijo .... Ines mi je bla itak lih tko zoprna kt Tina.... in s svojimi izjavami po odhodu je sam potrdila de je kura

zlo mi je všeč da klemen ni vrgu ven đerija, ker bi biu brez njega dejansko dolgčas...

klemen bo zmagu :approve: razen če ga ne bo kej orng biksnu v naslednjih tednih :D

PoisonIvy
23.11.2006, 14:26

:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

upam na finale klemen:jerry :approve:

PoisonIvy
23.11.2006, 14:30
mE ZANIMA, ČE SO NANGA ZDEJ TUT JEZNI IN, ČE JE KLEMEN TUT HINAUC, KSO MU PRŠLI PRJATLI POMAGAT....

HINAUCI HUDIČEVI:evil:

ČE ŠE PA ĐERIJA VN VRŽEJO, BO PA ITAK ŠE BL PODN, KT JE...

OBNOVE BEREM TLELE, KOKR JH PAČ NAPIŠETE, TOREJ SKOR NČ...GLEDAT PA NE MORM VEČ, MAJKEMI..K VIDM TISTO INES SE KR BJIM, DA JIU BUČA ENKRAT ODPADLA...
a zdej spet gledaš? :D :D :D

grofa
23.11.2006, 14:36
a zdej spet gledaš? :D :D :D

ŽE TADRUG TEDN, KAR NISM GLEDALA NITI MINUTKE...SAM TLE PREBEREM, KOKR KER NAPIŠE...

Tanatie
23.11.2006, 14:41
ivy, ce mas prov pa bo res klemen zmagu, sm js to reku ko sm vidu prvih deset minut prvega dela, tko da bi lohk sam mene vprasala...pa sm ze mislu da sem se zmotu ko so ga vn vrgl...a ni to tko mal ironicno pa glupo da zmaga nekdo ki je letu vn?

PoisonIvy
23.11.2006, 14:57
grofica sej zdej lohka spet gledaš :D

tanatie, men je še bl glupo da en u sredini not pride k se drugi že 6 tednov jeebejo, in ma kr naenkat enake pravice kt ostali ... a ni to še bl nefer? :dontknow:

Tanatie
23.11.2006, 15:49
sej to sm pa ze na prejsnji strani napisu...pa da mi ni jasn v cemu je fora da jih vn mecejo, ce lohk pol nazaj pridejo...ampak anyway, najvecja bedarije je bar, pa mal manjsa bedarija, ce bar ze mora bit, je da vn vrzejo edinga cloveskega ljuda iz cele ekipe...

plague
23.11.2006, 22:21
katrco so prodal za: 600.000 SIT :2thumbs: :approve:
majce:
jernej: 20.000 SIT
špela: 30.000 SIT
klemen: 4.000 SIt
petra: 5.000 SIT
grega: okol 15.000 SIT se mi zdi
večerja z emilom: 50.000 SIT
rekreativni tek z klemnom: /
masaža gregor: /
večerja z špelo: 18.000 SIT
kino jernej: /

freya
24.11.2006, 05:47
Torej so se zato tako dobre volje vsi skupaj vrnili v stanovanje. Padlo je nekaj zdravic , zeksali tisto litrco žganega, skuhali juhco, prepevali stare komade skupaj z Akijem ( Grega seveda v nezmotljivem stili Fredyja Millerja- s štango, ker metle ni bilo nikjer). In vsi so se imeli neskončno radi.

PoisonIvy
24.11.2006, 07:25
hm.... večerja z emilom je pa zlo cenjena :D :D :D

Cavallo
24.11.2006, 07:37
Tole sem dans dobil na mail :)

----------------------------------------

zadnje čase sem veliko slišal o naši resničnostni oddaji Bar, zato sem
si nekaj-krat ogledal oddajo tudi sam. In kaj sem ugotovil?

Da je ves šou samo prikrivanje ene VELIKE resnice, ki je večina
gledalcev ne vidi ali pa se ne zaveda. In ta resnica se skriva v
številkah. Ne verjamete, pa poglejmo:

(da ne bo pomote, zneski so približno preračunani iz javno znanih podatkov)

1. Promet v lokalu:

včasih sem mislil, da so lastniki lokalov (ali pa managerji)
zadovoljni, da imajo promet, da je lokal obiskan vsak dan in da ljudje
radi zahajajo v lokal, pa so me Gaber & Co. naučili nekaj popolnoma
novega. Stranki moraš izvlečt ves denar, ki ga ima in to brez
kakršnekoli hvaležnosti in obžalovanja. Največji uspeh (za Gabra &
Co., saj barovci nimajo nič od tega) pa je, ko stranka plača pijačo,
ki je ne misli popiti in jo pusti še v zaprti embalaži ter
nedotaknjeno v lokalu. Torej slogan Gabra & Co.: Danes si bil
oderuški, jutri moraš biti še bolj.

ŠTEVILKA: na teden: 10.000.000 SIT

2. Izbira kandidata za naloge:

tukaj nisem zasledil podatkov, ampak na podlagi priljubljenosti
oddaje in naivnosti gledalcev, ocenjujem, da je št. glasov med
5.000 in 10.000.

ŠTEVILKA: na teden 1.000.000 - 2.000.000 SIT

3. Glasovanje:

kot veste, se številke glasov gibljejo nad 30.000 na eno
glasovanje, en SMS pa zaračunajo po 200 SIT (da ne bo pomote, nekaj
gre v žep tudi mobilnim operaterjem).

ŠTEVILKA: na teden 6.000.000 - 7.000.000 SIT

4. Oglaševanje med oddajo:

ta številka je najbolj neznana, zato sem naredil hipotetičen
izračun: cena oglasa med oddajo 2.000 SIT/sekundo, in štirje oglasni
bloki po 2 minuti - 480 sekund. Če sem mogoče pretiraval, zmanjšajte
znesek za tretjino ali pa celo polovico, in še vedno je zavidanja
vreden.

ŠTEVILKA: na oddajo 960.000 SIT, torej 7.000.000 SIT na teden.

5. Spremljanje dogajanja v stanovanju v živo preko interneta:

Ko sem od prijatelja izvedel, kaj se dogaja na tem področju, so mi
vsi jagenjčki obmolknili. Ponoči je dogajanje v stanovanju v živo
spremljalo 180.000 gledalcev (kar pomeni, da je registriranih vsaj
200.000 - 250.000 gledalcev). Vendar to še ni vse. Da lahko na ta
način spremljaš dogajanje preko spleta, moraš plačati 2.399 SIT za
neomejen dostop. In seveda so vestni gledalci plačali ta znesek (kdo
bo pa plačeval 299 SIT za 3 dni). Tudi tukaj lahko prepolovite cifro
in bo še vedno grozljiva.

ŠTEVILKA: 500.000.000 SIT

6. V izračun nisem upošteval vseh reklamnih artiklov, ki jih prodajajo
na to temo.

In, kot obljubljeno... ŠTEVILKE, ŠTEVILKE, ŠTEVILKE:

------------------------------------------------------------------------------------

11 tednov x 26.000.000 SIT = 286.000.000 SIT

+ 500.000.000 SIT

SKUPAJ (zaokroženo): 800.000.000 SIT

------------------------------------------------------------------------------------

In še nekaj o številkah:

Sem slišal, da so za četrtkov "event" dobili za promocijo 25.000 SIT.
Pričakovan (zahtevan) promet pa je bil 2.200.00 SIT. Še dobro, da
znajo Gaber & Co. z denarjem, da ga ne trošijo za nepotrebne stvari in
ga ostane več za njihove žepe.

In zmagovalec dobi.... 12.000.000 SIT. Kot kaže, bo to "samo" 1% ali
manj od celotnega porabljenega denarja gledalcev.

Za primerjavo (ene izmed dražjih stvari, ki jih nabavlja naša država za nas):

- Mamograf stane med 25.000.000 in 30.000.000 STI (vir. računovodsko
poročilo, bolnica Jesenice, 2004)

- Na KC v Ljubljani, so zbirali prispevke za ultrazvočni aparat za
potrebe kardiologije. Zbrali so "nevrjetnih" 5.000.000 SIT, cel aparat
pa je stal okoli 42.000.000 SIT (vir. KC - SPOROČILO ZA MEDIJE 2001).

- Nov magnetno-resonančni tomograf za slikanje celega telesa stane
600.000.000 SIT (vir. Delo 21.10.2006).

Zdaj pa tako pričakovani epilog:

Mi lahko nekdo razloži, zakaj Gaber & Co. toliko pritiskajo na barovce
glede prometa? Ali še to ni dovolj? Po vsem tem lahko z zagotovostjo
trdim, da se v oddaji Bar vse vrti okoli poslovnega uspeha Gaber &
Co., ki pa je tesno povezan z denarnicami gledalcev.

In..., kako upešni ste vi ob gledanju in financiranju oddaje Bar ter
njenih snovalcev?

nemehecat
24.11.2006, 07:43
Cavallo, to so že eni dobili dosti pred tabo, je blo že tlele nalimano in smo tudi že ugotovili, da Pop mora od nečesa živet, zato (verjetno ne poceni) licence ne bodo kupovali za humanitarne namene.
Mene pa po eni strani preseneča dejstvo, da ljudje k Mariotu pokličejo za 300 sit, pa se nabere okoli 2 mio sit. V eni Piramidi pa ljudje kličejo za glas za enega od politikov, ki tam naklada in se nabere preko 40.000 klicev. Če je en klic npr. 200 sit pa zračunaj kolk ljudje namenijo za taka glupa glasovanja, ko nima nihče nič od tega.

miss_x
24.11.2006, 07:58
Kaj a noben ni hotu z Jernejem v kino al pa na masazo h Gregatu? :)

freya
24.11.2006, 08:04
Ma niso upale......fantje so že dva mesca v celibatu

SonoLei
24.11.2006, 09:31
Spet se mi zdi, da fantje ne vejo glih, zakaj so v Baru. Ok, Ines je res zadnja pršla v Bar, sam je pa Klemen dal ven glih najmanjše zlo in najmanjšo konkurentko. Nevem, a je res tok važn, da se štekajo še 1 mesec al je važnih 12 milijončkov? Čez eno leto se itak ne bojo več pogledal. Če bi Klemen mal razmišlu, bi dal ven Emila al pa Gregorja. Na konc so bli pa smešni: "Joj, sam še 5 nas je p....". Sej jim bo še žal, da niso že zdej začel mal taktizirat. Pa Gregor mi je ratu čist preveč slinast. Kok smo vsi fajn, ful se štekamo... bljak :ass:

Jst sem za Jerneja:approve:

Mowgli
24.11.2006, 09:41
Baje bo Heineken nocoj po pol cene...

Cavallo
24.11.2006, 09:44
Cavallo, to so že eni dobili dosti pred tabo, je blo že tlele nalimano in smo tudi že ugotovili, da Pop mora od nečesa živet, zato (verjetno ne poceni) licence ne bodo kupovali za humanitarne namene.
Mene pa po eni strani preseneča dejstvo, da ljudje k Mariotu pokličejo za 300 sit, pa se nabere okoli 2 mio sit. V eni Piramidi pa ljudje kličejo za glas za enega od politikov, ki tam naklada in se nabere preko 40.000 klicev. Če je en klic npr. 200 sit pa zračunaj kolk ljudje namenijo za taka glupa glasovanja, ko nima nihče nič od tega.

Ups : Nisem vedel da je blo ze prej nalimano :/ Sorry

nemehecat
24.11.2006, 10:42
Se mi zdi očitno, da si vsi, ki so ostali notr zelo želijo tistih 12 mio. Ne razumem pa kaj razmišljajo ..samo pet nas je še..., a ni fajn, so bliže cilju, pa namest da bi konkurente ven metal, jim šele pomagajo, da nazaj notr pridejo. Pa jok in stok, ko gre kdo ven.
Včeraj sicer nisem gledala cele oddaje, ampak sem opazila močno gubanje Gregorjevega čela, ko je šla ven Ines. Pa kako mu je fajn in oh in sploh. Ampak a ni pri plusih čestital Klemenu kao za dobro odločitev?

PoisonIvy
24.11.2006, 10:56
jah sonolei veš kako..... če bi klemen vrgel ven nekoga ki je priljubljen, bi si takoj nakopal na glavo cel kup sovražnikov oz. oboževalcev izločenega barovca..... po moje je bla daleč najboljša taktična izbira da je vrgel ven ta najmanj priljubljeno - tako si je nabral najmanj sovražnikov in hkrati pridobil simpatije navijačev vseh ostalih (krepko bolj priljubljenih) barovcev ker ni izločil njih....

tko da... men je njegova izbira logična, in mislm da je zdraven tut mal taktiziranja.... pa še razlogi so dobri - ona je pršla zadnja not, ni se tok časa matrala kot ostali in je najbl fer do ostalih da gre tut prva ven.... mejks sens

mensezdi da smo učasih ma preveč kritični do teh ljudi v baru.... pljuvamo jih, jih obtožujemo hinavščine, jih obtožujemo jokanja ko gre kdo ven, jih obtožujemo da taktizirajo, jih obtožujemo da ne taktizirajo, itd itd itd

nč nam ni prou.....

v resnici pa u bistvu nimamo tri čiste kako se te ljudje počutjo noter, po stalnim nadzorom kamer....pa kako se počutjo ko morjo skos pazit kaj govorijo... ko morjo usakič znova razmislit kaj nej rečejo da ne bo preveč narobe za koga.... pa kaj so že dva dni prej rekl? valda da učasih blekneš nekej kar v tistem trenutku čutiš, nasledn dan pa čutiš drgač in blekneš nekej druzga...kamera pokaže en prizor za drugim in izpadeš peezda.... no ja no.....
men se useen ne zdijo tko zlo slabi, se mi zdi da se glede na use s čemer jih zasipajo in jeebejo u glavo dan za dnem, še useen zlo dobr držijo!

nemehecat
24.11.2006, 11:32
Poison, predvsem z zadnjimi dvemi odstavki se zelo strinjam s tabo. Mogoče je tud res, da če z enim živiš 24 ur na dan skupaj (pa brez kakšnega drugega izhoda), se verjetno navežeš nanj tko kot s kom drugim v desetih letih in je verjetno težko bit tak hinauc, da boš 100% taktiziral. Želje so sigurno velike, verjetno ti pa ni vseeno, kaj se okoli dogaja.
Ampak vseeno bi mogli malo bolj razmišljat, po kaj so prišli. Njih moti najbolj tist, ki to pokaže bolj kot on sam. Pol se pa kao ne strinjajo z njegovimi potezami.

SonoLei
24.11.2006, 11:57
No, sam men se pa vseen zdi, da smo loh kritični do Barovcev. Sami so se odločil, da nastopijo v resničnostnem šovu, podpisal so mal nenormalne pogodbe... in to sam zato, da nam, gledalcem pokažejo svoje življenje. To je šov za gledalce in ne za njih. Mamo čist pravico bit kritični. Vseen se mi zdi razlika bit kritičen npr. do voditelja TV dnevnika la pa Barovca. Ta je tam sam zato, da nam prikaže svoj lajf in sebe, tud v najbolj intimnih stvareh. Za ceno slave al karkol že...

freya
24.11.2006, 12:26
zdej bodo barovci v baru tudi če ne bodo delali........tko mal za družbo

TuNina
24.11.2006, 12:51
pheh, gregec se je odločil, da bo za drugi vroči stol žrebal. brezjajčnik.

Aldebaran
24.11.2006, 13:04
Klemen, Špela, Emil, ... jah res ma pa velik za razmišljat.... in najšibkejši člen je???
če citiram Gnarlsa Barkleya: '' .... and the Storm coming... ''

basso
24.11.2006, 13:41
pheh, gregec se je odločil, da bo za drugi vroči stol žrebal. brezjajčnik.

Hehe, a to bo uno osnovnošolsko žrebanje...

Žrebam...Emil...pa ne ravno on!!!...
ajde, zdaj pa zares...Klemen!...ma, ne klemen, ko se tako dobr štekava...
ne, zdej pa res zares...Špela...ja, kaj čmo...en mora bit...
...grunt, grunt...
aja, kaj pa če bi šu še enkrat, pa bi zdej listke NAZAJ daju?

Uborno. Zasluži si, da čimprej leti ven. Naj da na stol samega sebe...

PoisonIvy
24.11.2006, 13:59
zdej bodo barovci v baru tudi če ne bodo delali........tko mal za družbotko bi mogl bit že od začetka po moje

PoisonIvy
24.11.2006, 14:09
No, sam men se pa vseen zdi, da smo loh kritični do Barovcev. Sami so se odločil, da nastopijo v resničnostnem šovu, podpisal so mal nenormalne pogodbe... in to sam zato, da nam, gledalcem pokažejo svoje življenje. To je šov za gledalce in ne za njih. Mamo čist pravico bit kritični. Vseen se mi zdi razlika bit kritičen npr. do voditelja TV dnevnika la pa Barovca. Ta je tam sam zato, da nam prikaže svoj lajf in sebe, tud v najbolj intimnih stvareh. Za ceno slave al karkol že...

mensezdi da je unih 12 mio vseen večji faktor kot kvazibarovskaslava.... sej so že vidl kok časa je trajala pr lanski generaciji....

nemehecat
24.11.2006, 14:26
Tudi Gregor se je prodajal. Če smo bolj natančni, je Primorec prodajal svoje maserske usluge. Na koncu je bil deležen le 5000 tolarjev, vendar je prepričan, da bo 60 letna gospa nadvse zadovoljna z masažo.

:rolling: :rolling: :rolling:

SonoLei
24.11.2006, 14:38
mensezdi da je unih 12 mio vseen večji faktor kot kvazibarovskaslava.... sej so že vidl kok časa je trajala pr lanski generaciji....
Se strinjam. Sam 12 mio dobi sam eden. Vsak se tega zaveda pa se v prvi vrsti prijav tud zarad prepoznavnosti (Alma na primer je kr dost potegnila ven). No, sicer pa to ni bil point mojega prejšnjega posta.

Morena
24.11.2006, 14:44
Meni pa gre Jernej najbolj na živce trenutno (no, ostali - vsi tudi kar precej). Skos je pljuval po tistih, ki so špilali revčke, ki jim je vsaka druga izjava bla "sem tak/a, kot sem", ipd. Zdaj pa je sam identičen. Pa še grd je.
Eh, vsi mi že grejo na živce, klko jih pogledam - ponavadi si jih posnamem in pol mam tak večinoma prst na f. gumbu. Ne maram jih. :D

PoisonIvy
25.11.2006, 13:37
Meni pa gre Jernej najbolj na živce trenutno (no, ostali - vsi tudi kar precej). Skos je pljuval po tistih, ki so špilali revčke, ki jim je vsaka druga izjava bla "sem tak/a, kot sem", ipd. Zdaj pa je sam identičen. Pa še grd je.
Eh, vsi mi že grejo na živce, klko jih pogledam - ponavadi si jih posnamem in pol mam tak večinoma prst na f. gumbu. Ne maram jih. :D
dans sem jih vidla, so šli mem konjskega repa .... kok je klemen drobčkan :D :D :D

Duh
25.11.2006, 14:27
Evo še moj bar esej :D bret današnjim glasovanjem...

Koga bi si želel, da gre ven al koga, da ostane? Ta je težka, eheh...nervira me več noben...

Špela - sem definitivno za to, da ostane. Mogoče tud zato, ker je še edina ženska in ker je lepa za pogledat ;) , ker je malo odpičena po svoje, ker od začetka glumi neko svojo igro in je konstantna, ker bi nas znala preseneiti...

Klemen - tud on naj ostane, ker si to zasluži. Mogoče je res malo dolgočasen. Ga pa cenim, vsaj takega kot so mi ga predstavli

Džeri - mora definitivno ostat :D ...s svojimi nepremišljenimi dejanji (ni bil glih ravno "dolgoročno" brihten) zlil dosti gnojnice po sebi in tudi preživel...dosti gnojnice je imel na sebi tudi in predvsem zaradi žigata in njegovih groženj, sploh ker ga ni skušal zaustavit...pa vseeno se mi zdi, da je tip do zdaj največ reskiral in je zanimiv, tud drugačna osebnost kot sta Klemen in Špela in bi celo zadevao v baru malo uravnotežilo...

Emil - dečko je kul, ampak bi ga od vseh teh zgoraj naštetih zdaj še najmanj pogrešal. Nima pojma zakaj...ma lahko da se motim, ampak se mi zdi, da emil vedno najbolj kima (kot navit) Gabru, ehhe..lahko da se motim, ni pa to razlog...pač ga ne bi pogrešal..

Grega - sicer ne more it na stol danes...amak če pozabim na to, bi se nekak odločal med emilom in gregorjem, kdo ostane in kdo odpeketa...po eni strani bi rekel emil, kar tak...sploh ker je Grega postal malo "kisli" zadnje cajte...Ker se je izgubil in ne zna izkoristit svojih "talentov" s katerimi je prej nabiral pike...in ta talent je "glupost - naivnost"...to je pri njemu delovalo simpatično in to mu je noslo pike..zdaj pa tega več ni...in ga ne bi pogrešal..ampak pote pa bi spet pomisli, kaj pa če nas spet preseneti s kako krilatico "daj naredi da mi pride"...jaz bi od gregorja zahteval, da vsak dan napiše dnevnik na a4 in ga brez popravljanja objavi na spletni strani Bara...bi takoj dobil spet pike nazaj...

Skratka Duh je zato, da Špela, Klemen in Jernej ostanej noter :2thumbs:

Se opravičujem tistim, ki se ne strinjate z menoj in ne podpiram vaših favoritov... Prosim lepo, ne me zdaj križat :angel: ...vsako tele pač ma svoje vesele :angel:

ponga
25.11.2006, 15:12
duhec, spet se strinjam s tabo. :2thumbs:

za začetek naj gre dons domov emil, pol nej pa gregor spet pokaže mal svoje (pristne) naivnosti, ki ga dela simpatičnega - zdej je čist preveč dolgočasen!

Duh
25.11.2006, 16:45
duhec, spet se strinjam s tabo. :2thumbs:

za začetek naj gre dons domov emil, pol nej pa gregor spet pokaže mal svoje (pristne) naivnosti, ki ga dela simpatičnega - zdej je čist preveč dolgočasen!

oops...sem pričakoval "križanje", sploh forumašic, zaradi Emila :angel:

ponga
25.11.2006, 18:16
oops...sem pričakoval "križanje", sploh forumašic, zaradi Emila :angel:

za take "simpatije" sm najbrž prestara. :D :D :D

TuNina
25.11.2006, 20:10
ja iiiitak, pusigregor je čisto slučajno izžrebal špelo :D

Morena
25.11.2006, 20:11
Kmet.

Aldebaran
25.11.2006, 20:14
Ni blo nobene druge varjante, ker bi lohk tok folka zafrknu, tko da špela ajde... nekaj v tem smislu je povedal grega ravno sedajle...

basso
25.11.2006, 20:19
ja iiiitak, pusigregor je čisto slučajno izžrebal špelo :D

Kako je ta Gregor predvidljiv.
Če je predvidljiva tudi publika, potem bomo drug teden roza klub gledal.

"Dobiva se v baru, lubči :blush:"

Limml
25.11.2006, 20:55
kok je Bastjan patetičen....:censored: :censored: :censored:

Aldebaran
25.11.2006, 20:57
pa špela kontradiktorna...
''dons je pršlo 200 korošcev v bar ... podpirat klemena, pa bojo tkkooo pušnl'', in pol še upa rečt, da nikoli ni bila škodoželjna...
a dej no nej gre domov rožce sadit

Aldebaran
25.11.2006, 21:04
37083 skupaj
11760 or somting
drugi ostalo
bar zapušča jernej

Neuromancer
25.11.2006, 21:06
lol@bastjan jerneju na uho: "spa doug ostou, veš"

basso
25.11.2006, 21:11
Kako je ta Gregor predvidljiv.
Če je predvidljiva tudi publika, potem bomo drug teden roza klub gledal.

"Dobiva se v baru, lubči :blush:"

No, na srečo je publika nepredvidljiva.

ponga
25.11.2006, 21:20
pa špela kontradiktorna...
''dons je pršlo 200 korošcev v bar ... podpirat klemena, pa bojo tkkooo pušnl'', in pol še upa rečt, da nikoli ni bila škodoželjna...
a dej no nej gre domov rožce sadit

ti pa nisi dobr slišu špeline izjave...
ne vem dobesedno, kako je rekla, ampak vsekakor v smislu, da bojo barovci pušnl!

ponga
25.11.2006, 21:21
No, na srečo je publika nepredvidljiva.

nism si mislna, da špela lohk premaga đerija... in to ful premaga!
s podporo, ki jo očitno ima, zna bit zmagovalka. ;)

Duh
25.11.2006, 22:01
No, napočil je čas, ko mi je prvič blo žal za nekom, ki je šel ven...bi mi bilo tudi za špelo
Đeri mi je počasi že prirastel k srcu, po vse sranjih, ki jih je prej ustvaril...je pa odšel v stilu...ni kaj...

upam, da si bo v privat življenju izbiral prave prijatelje, ne samo take, ki se bodo šlepali na njemu, potem pa ko ugotovijo, da to več ne nosi pik, pa rečejo: "meni se več ne da" ;)

SonoLei
25.11.2006, 23:00
Pa sej Špela nima take podpore! Večino glasov je pobrala od Jernejevih antifanov. Kokr sem poslušala okrog sebe, je šel Jernej folku precej na živce, tko da je pomoje Špela dobila glasove od teh ljudi. Na konc nima šans! Bo pa še huda bitka med tremi fanti, se mi zdi. Sicer bomo pa vidl naslednjo soboto, ko bo skor 100% spet na stolu Špela. Pol bo šlo pa zares.;)

nemehecat
25.11.2006, 23:02
mislim, da so se združili navijači Emila, Gregorja in Klemena, zato toliko glasov, pa mogoče nekaj tudi iz principa, ker je zadnja ženska. Tudi Bojana je prejšnji teden za las zgubila proti Jerneju, zaradi glasovanja PROTI kandidatu, ne pa ZA.
Še dobro, da bo kmalu konc tega, ker si ne predstavljam, da bi mogla gledat BAR v taki postavi. Še dobro, da je prišel vsaj Klemen notr.

Aldebaran
25.11.2006, 23:51
je možno, da je bila njena izjava, da bojo barovci pušnl... o njeni škodoželjnosti oziroma neškodoželjnosti pa kdaj drugič...

... jah zdej bo pa tkole... edina šansa da ostane še en teden notri je v tem, da gre na stol poleg nje gregor... se mi zdi, da ima še najmanj šans, da ostane v igri... Čim bo na stolu Emil ali pa Klemen bo špela odletela kot knof od gat...
aja pa še to... zdej se bo šele pokazal tisti pravi obraz preostalih tekmovalcev... kar naenkrat jim bojo šli ostali na jetra in scence... končno se bo začelo dogajat kaj nam zanimivega...

na koncu sta najbolj resna za 12 mil sit Klemenin Emil...

... lahko pa da se tudi motim...

Neuromancer
26.11.2006, 02:36
Jernej getting some head:

RWW3FmrKZr8

nemehecat
26.11.2006, 08:41
http://24ur.com/bar2/bar_video_show.php?media_id=16149572
dej še tega gor, ta je boljši... vsaj za tiste, ki pogrešajo malo Gregorjeve naivnosti - naredi da mi pride:D

ponga
26.11.2006, 09:28
http://24ur.com/bar2/bar_video_show.php?media_id=16149572
dej še tega gor, ta je boljši... vsaj za tiste, ki pogrešajo malo Gregorjeve naivnosti - naredi da mi pride:D

nemehecat, tega tisti brez kartic ne vidmo! ;)

Limml
26.11.2006, 09:43
nemehecat, tega tisti brez kartic ne vidmo! ;)

sej mislem da nas ni hotla hecat : ampak je bla prošnja za neurota :)

ponga
26.11.2006, 09:51
sej mislem da nas ni hotla hecat : ampak je bla prošnja za neurota :)

aja pa res. :blush:
sorry, nemehecat, sem površno prbrala tvoj post! :shy:

Neuromancer
26.11.2006, 12:43
kXwvU3d9vKY

Če video ne dela, pridite pogledat kasneje. YouTube si vzame zelo veliko časa, da sprocesira uploadan material.

Aldebaran
26.11.2006, 12:56
the video is no longer available.
a dej no kok so smotani jutubovci...

Neuromancer
26.11.2006, 13:47
Keep your pants on. Dokler video ne bo sprocesiran, bo pisalo "the video is no longer available".

PoisonIvy
26.11.2006, 13:59
učer zvečer so me kolegice zvlekle v bar..... gužva nenormalna.... notr pa sami wanabefrajerski najstniki ki so se na vsa pljuča drli vsakič ko je kak barovec prijadral mimo.... po krikih sodeč ma klemen daleč največjo podporo.... :approve: sam barovci pa delajo ko zmešani res.... usaj učeraj so.... ker nisem gledla oddaje nisem vedla kdo je šel ven pol sem pa vidla da đerija ni... škoda.... rajš bi vidla da bi šla ven špela

eni od študentk smo naročile tri kaperinje paje najprej rekla da jih nimajo.... potem ko smo jim pokazale na meniju, jih je pa le nardila.... pa bi blo bolš da jih ne bi..... najbl zanč kaperinje na svetu.... bljak

po petih minutah dreganja v rebra, pohojenih čevljev in obupnega diđeja smo družno ugotovile da bar ni za nas in smo pobegnile v zgornji del bakusa, kjer je bla pa kar dobra žurka....

v baru me zagotovo ne bojo več vidli... sicer pa me tam (glede na to da so okrog pol enih zaprl vrata ker je bla prevelika gužva in niso več spuščal folka dol) najbrž ne bojo ne vem kako boleče pogrešal :D :D :D

nemehecat
26.11.2006, 18:03
Zanimivo, Jernejevi glasovi za priljubljenost so se porazdelili med Emila in Špelo, ostala dva sta na istem.
Emil 38%, Špela 23%, Klemen 24%, Gregor 14%

ponga
26.11.2006, 19:00
Po moje pa špela včeri jerneja ni premagala samo zaradi glasov proti jerneju, ampak po moje kar ima sama po sebi lepo podporo. Že zato, ker je ostala edina ženska.

Tanatie
27.11.2006, 01:12
ivy, capirihne sploh ne narocat v barih...bi te tepu...ves kok je dela za to brezvezno stvar, da zdrobis vs un led pa limonco glih prov narezes pa cukr pa vse to...bicat bi te blo treba...

kar se pa klemna (oz. klemena kokr sem slisu da mu en retardiran barovc prav) tice pa like I said, je edini cloveski tm not...

p.s.
a lohk kdo nalima fotko ed edine zenske, ki je se ostala? ena mi je bla clo simpaticna ampak pojma nimam kako ji je ime...

PoisonIvy
27.11.2006, 06:05
:D :D :D :D :D tanatie verjem de je nam več... drgač je bil pa led v velikih kosih, cukra nekej malga na dnu, pa pol limone je plaval nekje med ledeniki... tko da prou velik se niso matral :veryevil:

evo tale je ostala

http://24ur.com/furniture/images/bar2/face_velike10.gif

ful je luškana, v živo še bl kt na TV

freya
27.11.2006, 06:09
Saj ko jo uredijo za sobotno oddajo, je res luštna....ne verjamem, da katera blesti, ko se iz postelje nameni v kopalnico.

mrjerry
27.11.2006, 06:40
Je to sicer splosno veljavno? :shy:

TuNina
27.11.2006, 07:06
nikakor :cool:

Tanatie
27.11.2006, 07:47
:D :D :D :D :D tanatie verjem de je nam več... drgač je bil pa led v velikih kosih, cukra nekej malga na dnu, pa pol limone je plaval nekje med ledeniki... tko da prou velik se niso matral :veryevil:

evo tale je ostala

ful je luškana, v živo še bl kt na TV

sicer s fotke ne morm rect za zihr, sam mislm da nisem mel te v mislih:blush:

ponga
27.11.2006, 07:49
sicer s fotke ne morm rect za zihr, sam mislm da nisem mel te v mislih:blush:

ampak, tanatie, to je edina, ki je še ostala... :D

Morena
27.11.2006, 09:22
In Špela je zagotovo tudi najlepša med vsemi babami, ki so ble v Baru. Ostale so ble milo rečeno grde!

nemehecat
27.11.2006, 09:55
Meni je na tej fotki ful lepša kot v resnici. Drugače mi ni všeč njena frizura, oz. nefrizura.

Morena
27.11.2006, 10:01
Aja, ne ne, se popravljam. Najlepša je bla tista blonda, ki je šla med prvimi ven. :approve:
Za njo je pa ta Špela, te pa se konča.

iri
27.11.2006, 10:24
Meni je na tej fotki ful lepša kot v resnici. Drugače mi ni všeč njena frizura, oz. nefrizura.
Meni ima pa krasne lase. En odlomek sem samo videla od tistega trebušnega plesa in tam je super izgledala.

Morena
27.11.2006, 10:31
Ja, lase ima res krasne... goste, zgledajo ful zdravi. I like it.
Pa ne vem, zakaj bi to bla njena NEfrizura. Očitno se pod frizure smatrajo samo (po večini grde) salonske pričeske. :D

freya
27.11.2006, 10:33
Je to sicer splosno veljavno? :shy:

nikakor, ampak tega ne boš mogel nikol preveriti
:blush:

nemehecat
27.11.2006, 11:16

Npr. to je za mene frizura. Zato pa mi je na tej sliki všeč.

iri
27.11.2006, 11:44
Sej sploh ne vidiš, kaj je z njenimi lasmi, samo domnevaš lahko, da so daljši od ramen in vidiš, kje ima prečo, to je pa tudi vse.

PoisonIvy
27.11.2006, 13:25
Aja, ne ne, se popravljam. Najlepša je bla tista blonda, ki je šla med prvimi ven. :approve:
Za njo je pa ta Špela, te pa se konča.

:2thumbs: se strinjam

zdele sem poslušala Ines na radiu Antena... mende playboy ni izključen če bo ponudba dobra.... jojmene :nonono: ... I just started to dream in colors again... :( :veryevil:

sm se pa čist raznežla do barovcev odkar sta šle te dve kure ven ... zdej se mi zdijo usi bolši kt prej k sta jih še onedve krasile :approve:

TuNina
27.11.2006, 13:26
omojbog, ines v plejboju? a res nimajo nobenih kriterijev?

mrjerry
27.11.2006, 13:42
gdoje ines?

Mowgli
27.11.2006, 13:46
gdoje ines?

O eni je Arsen Dedič pel!?

nemehecat
27.11.2006, 13:56
Sej sploh ne vidiš, kaj je z njenimi lasmi, samo domnevaš lahko, da so daljši od ramen in vidiš, kje ima prečo, to je pa tudi vse.
všeč mi je preča in lase počesani na stran, pa da lasje stojijo skupaj. Všeč mi je če frizura povdari obraz. Pač tko je meni všeč, nisem več za študentske frizure - griva las in pa tisti kodrčki, ki se štrenajo ob čelu in povdarjajo mozolje. Sori.:dontknow:

nemehecat
27.11.2006, 14:02
BAR je velika preizkušnja

27.11.2006 14:31

Tina je bila popolnoma razočarana nad Klemnovo izbiro. Ines se težko privaja na življenje brez BARa.

Ines sanja o BARu. (Foto: POPTV) Tina je Klemnovo odločitev sprejela še težje kot Ines: »Kar povej mu, da ne bo več spal pri nas!« Ines njegove poteze še vedno ne podpira, vendar poskuša biti razumevajoča.
Sestri dvojčici odslej skupaj najbolj pozorno spremljata Gregorja: »Ta skriti dogovor med Tino in Gregorjem. Jaz mislim, da je bilo to izrečeno bolj v hecu…Kolikor Tino poznam, sigurno so ble neke iskrice, da sigurno se ji je zdel Grega ful fajn, da se je na prvi vtis res mičken zaljubila, in enako tud Grega, da sta neki čutila… Ampak jaz mislim, da ji je velik pomembneje, kaj se bo zgodilo, ko prideta ven, ko se vse te stvari mičken poležejo.«

Meni sta grozni ti dve:nonono:

PoisonIvy
27.11.2006, 14:14
Meni sta grozni ti dve:nonono:
"grozni" je v njunem primeru krepko premila beseda :evil:

PoisonIvy
27.11.2006, 14:18
a to o uni k (se) ni dala? :D

drgač sm pa dubla na mejl rešitev za problem družine Strojan:
"Vse barovce ven pa Strojanove notr, dost je tega cukra, Strojani so naravni, pa še 24 ur na dan jih bomo imel pod nadzorom..... :rolling:

shema
27.11.2006, 14:21
učer zvečer so me kolegice zvlekle v bar..... gužva nenormalna.... notr pa sami wanabefrajerski najstniki ki so se na vsa pljuča drli vsakič ko je kak barovec prijadral mimo.... po krikih sodeč ma klemen daleč največjo podporo.... :approve: sam barovci pa delajo ko zmešani res.... usaj učeraj so.... ker nisem gledla oddaje nisem vedla kdo je šel ven pol sem pa vidla da đerija ni... škoda.... rajš bi vidla da bi šla ven špela

eni od študentk smo naročile tri kaperinje paje najprej rekla da jih nimajo.... potem ko smo jim pokazale na meniju, jih je pa le nardila.... pa bi blo bolš da jih ne bi..... najbl zanč kaperinje na svetu.... bljak

po petih minutah dreganja v rebra, pohojenih čevljev in obupnega diđeja smo družno ugotovile da bar ni za nas in smo pobegnile v zgornji del bakusa, kjer je bla pa kar dobra žurka....

v baru me zagotovo ne bojo več vidli... sicer pa me tam (glede na to da so okrog pol enih zaprl vrata ker je bla prevelika gužva in niso več spuščal folka dol) najbrž ne bojo ne vem kako boleče pogrešal :D :D :D

heh, a emila si pa spregledala?
ups, ajvi ble sva hkrat tam...ob ene dveh ni blo nobene vrste....
đeri se je zgoraj sprehaju....

Mowgli
27.11.2006, 14:26
a to o uni k (se) ni dala? :D

Kolk' je ali pa ni dala, ne vem, je pa o isti malo kasneje še Rade Šerbeđija nekaj tarnal... :clown:

Moram pa priznati, da se Baru skoraj ne moreš več izogniti, ker program vedno bolj zamuja. In tako sem za izkušnjo bogatejši, da lahko, povsem presenečen, na forumih sikam, kako so vsi psihiči izpadli in je ostalo noter le par povsem neekscesnih in simpatičnih (skratka dolgočasnih!? :clown:) osebkov. Kdo bi štekal teh 30000 folka??? :D

PoisonIvy
27.11.2006, 14:36
heh, a emila si pa spregledala?
ups, ajvi ble sva hkrat tam...ob ene dveh ni blo nobene vrste....
đeri se je zgoraj sprehaju....
nikakor... je zlo luškan v živo :approve: sam drl so se pa u glaunem za Klemnom
jst sm bla u baru cca od 23.30 do 23.35h:D ........ in takrat je bla gužva za umret..... gor je blo bolš.... okrog pol enih sem nameravala jet dam..... na vrh stopnic ki vodjo v klet, so zaprl una železna vrata in me niso spustil dol... sm jim komej dopovedla da nikakor ne mislem jet nazaj u tisto gužvo, ampak da grem sam dol v garderobo po jakno... sevede me je cel cajt spremljal grozeči pogled bakusovega ječarja... brrrrrrrrrrrrr
Đerija nisem nikjer vidla pa sm bla clo kako urco gor - zgleda de se je v tistem cajtu stacioniral bl pr kakem šanku in utapljal žalost :dontknow:

Neuromancer
27.11.2006, 15:27
Še 1x Gregorjeve skrivalnice:

ORE00-i9A2Q

bejba020
27.11.2006, 16:56
in kdaj se je to dogajalo? čist mim ta gregor...

snežko
27.11.2006, 17:39
:) boga mi...ene so res blond...fantje pa tole lepo izkoriščajo... a veš kolk se jih bo prjavl za bar3...

lady_lucifer
27.11.2006, 19:15
ma ne morjo nardit se bara 3...ze dvojka je zanic..

freya
27.11.2006, 19:25
Še 1x Gregorjeve skrivalnice:

ORE00-i9A2Q

Očitno je v baru zlo fajn musko.....al je pa zanalašč dodano
vsi ki so jio poznali, so ji rekli maja, mala zvita in predrzna maja.....maja ki leti leti, kamorkoli se ji zdi..tralalala

soncnica
27.11.2006, 20:17
ajoj...tegale gregata bo "razneslo" v seksualnem smislu, k pride vn iz tega bara (hormonskega zapora)...:approve:

Teo
27.11.2006, 21:46
hehe, tip je car. podrt vse kar leze in gre. sicer pa babnce nit niso slabe:)

Tramp
27.11.2006, 21:54

Kaj ni to pel Rade Šerbedžija?

bejba020
27.11.2006, 22:06
men je bil tud bar 1 velik boljš :)

Teo
27.11.2006, 22:43
men je bil tud bar 1 velik boljš :)

ja sam tm so bli večji nesposobneži notr. Jst ne vem če so tlk podirali kot tile modeli:2thumbs:

maestro II.
28.11.2006, 00:29
kaj jim dela bjondikam... :)

orchid
28.11.2006, 15:39
Pretepena varuška

28.11.2006 16:15

Polulan, pokakan in pretepen z naloge

Polulali so ga in pokakali. (Foto: POP TV) Gregor se je z naloge, na kateri je moral paziti na tri fantke, vrnil povsem razdražen: »Znorel sem! Ni blo hujšega kot je to! To so barabe!«

Špeli in Emilu je razložil, kaj vse je doživel. In tega ni bilo malo. Povedal je, da ga je takoj po prihodu najstarejši izmed hiperaktivne trojice udaril na razbolelo oko, udarec pa je menda padel tudi na njegova usta, poleg tega so ga ščipali.
Sedemletnik je med drugim skoraj povzročil nesrečo: »Vžgal je avto brez sklopke… Mamo je skoraj kap!« Po tem, ko so se skoraj zaleteli v blok, je fantič pobegnil v avtopralnico: »Ne vem, kaj da bi gledal! So mi začeli bežat, je šel na cesto najstarejši!«
Emil je opisal podobno izkušnjo s svojim nečakom: »Za sekundo sem ga spustu, pa je šel na najvišje drevo. Ko sem ga šel iskat, nisem po tleh isku.«
Špela je predlagala: »Daš mu kastrolo na tla.« Emil ji je razložil: »Pa to ni mačka!«

Gregor demonstrira varovanje otrok. Emil in Špela sta se dobro nasmejala. (Foto: POP TV) Špela je menila, da je lažje, če moraš varovati več otrok hkrati, vendar se Gregor in Emil nista strinjala, nakar je BARovka izjavila: »Na štriku jih maš.«
Gregor pa se je izpovedoval naprej: »Veš, kaj so mi delali! Za nogo so me vlekli. Enemu se je lulalo, eden se je šel kopat, pa ni bilo vode v stanovanju. Mi je zaprl vodo cele bajte, sem ga mogu iskat, ventil. Je reku, da ni bil on… Po celem bloku so mi bežali, sem se moral opravičevati sosedom… Kokice je raztresel na tla, po stenah je mel špagete…«
Menda je po stanovanju letela tudi rdeča pesa, ob tem je Gregorju uspelo zakuhati golaž in 'pašto'. Najstarejši naj bi prav po piromansko likal tla, da bi se vnela.
Emil je menil: »To so brihtni otroci… Njemu je dolgčas… To ni narobe, to je kul otrok.« Gregor pa je stokal: »Ma temu je preveč dogajalo.« menda so vanj in v televizijsko ekipo metali kamne.
Gregor je pomislil na to, da bi jih peljal v vrtec. Mama treh otrok je bila menda na balkonu. Ko ni zmogel več, jo je prosil, naj jih pride krotit. Nekaj časa je moral tudi sam preživeti na svežem zraku, saj so ga fantiči zaklenili na balkon.
Edina stvar, ki ga je menda razveselila, je bila izjava pri kosilu: »Gregor je v redu, ker je velik.«

:rolling: :rolling: :veryevil:

nemehecat
28.11.2006, 17:15
:veryfunny: bogi

PoisonIvy
29.11.2006, 06:06
:D :D :D a si predstavlaš špelo na tej nalogi? po moje bi jih tko postrojila da b biu vesele

drugač je bil pa včerej zvečer bar prvič do zdej zabaven...

nemehecat
29.11.2006, 06:59
zarad česa že?

TuNina
29.11.2006, 09:03
ja, špela je zasijala v svoji 'drugačnosti'.

nobene domiselnostisploh, kar se tiče tistih vprašanj za kafe misice.
kaj bi spremenila na svetu, če bi imela milijardo dolarjev? world peace, world peace...

fak no, še tisto gregatovo, kje v baru bi najraje seksasla, je blo boljše od teh predvidljivih zmazkov.

in pri tem bi res lahko pokazali eno originalost, se zayebavali iz teh punčar.. na jok mi je šlo.

čeprav sem se pol še malo emilu nasmejala in je blo kul :D

PoisonIvy
29.11.2006, 09:35
zarad česa že?

zarad emila... ko je izjavu da bo punce prašu v katerem delu bara bi najraje imele odnos? in če lahko to demonstrirajo? :D

pa ko je delal plan klako bo pecal punce... gregor bo vrgel svojo anakondo po tleh, punce se bojo spotaknile ob njo, emil jih bo pa ulovil v naročje par stopnic nižje...:D

pa še ene par cvetk je mel, pa se jih ne spomnim... prav simpatičen je bil, res..... pa všeč mi je k je raztural pri keglanju, ker sem bla ziher da bo ful neroden in da bo na veliko pušnu....

ma sploh je vse skup velik bolj gledljivo odkar sta šle glupe dvojčice ven :evil:

nemehecat
29.11.2006, 11:34
aja, sej res je blo kar ok. Čeprav se mi zdi, da se ful nekaj trudijo, da bi izpadli bolj zabavni. Men je blo hecno prejšnji dan tisto Gregorjevo skrivanje.

nemehecat
29.11.2006, 11:39
ja, špela je zasijala v svoji 'drugačnosti'.

nobene domiselnostisploh, kar se tiče tistih vprašanj za kafe misice.
kaj bi spremenila na svetu, če bi imela milijardo dolarjev? world peace, world peace...

fak no, še tisto gregatovo, kje v baru bi najraje seksasla, je blo boljše od teh predvidljivih zmazkov.

in pri tem bi res lahko pokazali eno originalost, se zayebavali iz teh punčar.. na jok mi je šlo.

čeprav sem se pol še malo emilu nasmejala in je blo kul :D
pa naštej nekaj svetovnih problemov, naštej še druge spolno prenosljive bolezni, ki so za človeka lahko smrtne...:nonono: kot da bi zbiral nobelovo nagrajenko, ne pa miss

PoisonIvy
29.11.2006, 12:15
jah špela pač še ni slišala za humor, kaj češ.... medtem ko se ostali zabavajo, bi ona reševala svetovno problematiko......:nonono:

študeram dab se šla prjaut za miss neckafe v četrtek.... do takrat se naučim vse spolno prenoslive bolezni in vse vrste kač na pamet, pobašem 50 jurjeu in ceu lokal častim s kapirinjami :veryevil: nej še ostali mal trpijo :D

TuNina
29.11.2006, 12:18
goooooo ajvi :cool:

Morena
29.11.2006, 12:20
Haha, umiram :D
PornoIvy, s tabo smo! :D

nemehecat
29.11.2006, 16:08
jah špela pač še ni slišala za humor, kaj češ.... medtem ko se ostali zabavajo, bi ona reševala svetovno problematiko......:nonono:

študeram dab se šla prjaut za miss neckafe v četrtek.... do takrat se naučim vse spolno prenoslive bolezni in vse vrste kač na pamet, pobašem 50 jurjeu in ceu lokal častim s kapirinjami :veryevil: nej še ostali mal trpijo :D
ne vem, zakaj sem jaz mislila, da dobi prva sto jurjev, pa zgleda razdelijo sto na vse tri. Se mi je zdelo, da bi bli malo zlo radodarni.

ponga
29.11.2006, 16:53
njaveč plusov klemen, prvi vroči stol je pa špelin.
predvidljivo.:D

ha, je dal pa emil minus gregcu. :rolling:

nemehecat
29.11.2006, 17:18
predvidljivo.:D

ha, je dal pa emil minus gregcu. :rolling:

zakaj pa?
A bo gregec zdej spet, da on ni tak kot "nekateri"?:D

ponga
29.11.2006, 19:48
zakaj pa?
A bo gregec zdej spet, da on ni tak kot "nekateri"?:D

Minus pa je Emil z upanjem, da bo tako naredil najmanj škode in da mu tega ne bo zameril, podelil Gregorju.
****** razlog... :nonono:

Klemen je pa žrebal, komu bo dal plus. :nonono:
Žrebanje je zdaj v modi, al kaj? :dontknow:

nemehecat
29.11.2006, 19:50
ne razumem, zakaj bo najmanj škode...:dontknow:

TuNina
29.11.2006, 20:06
verjetno zato, ker je predvideval, da gregcu nihče drug ne bo dal minusa, in mu ta eden ne bo škodil.

kakorkoli, vsi skupaj so pusiji. špela bi lahko priznala, da je klmenu dala minus, ker se edini ne jaha po njej, grega pa ga je dal špeli, ker mu ne da. recimo. ker to je čisto negledljivo.

ponga
29.11.2006, 21:42
a tele frocke, k jih je grega čuval kdo vzgaja?
tist 7-letnik je čist podivjan!

SonoLei
29.11.2006, 22:02
S temi frocki je blo vse čist preveč naštiman.

ponga
29.11.2006, 22:11
S temi frocki je blo vse čist preveč naštiman.

pa ne morš naštimat 7-letnika da bratcu skoči na glavo! :nonono:

Balonar
30.11.2006, 07:33
jaz sem kar stran pogledal .. drgač so bli pa otroc nastimani .. pa ziher mama za vogalom ... bi vi pustil tri svoje otroke neznancu za cel dopoldan, ki je prvic varuska? .. i don't think so :)

Morena
30.11.2006, 09:03
Torej lahko sklepamo, da bo Špela letela ven ali kako?

ponga
30.11.2006, 10:57
Kaj pa vem... Ni rečen... Špela zna met kar podoporo...
Emila ne more premagat, gregca bi pa znala?!