Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dexter

magnolia
20.11.2006, 19:28
A mogoce kdo spremlja serijo Dexter z Michaelom C. Hallom (David Fisher v 6 Feet Under) v naslovni vlogi?

Ce koga zanima, gre za serijo o serijskem morilcu, ki "v prostem casu" dela kot forenzik.

Ma pa zelo zanimivo zacetno spico.

Pozabila napisat, da serija (in spica) ni za ljudi s slabim zelodcem.

SXp4W0fUz_c

Tanatie
21.11.2006, 17:24
sem mislu da govoris o drugem dexterju:) ja no trenutno sem zuni, tko da ne morm pogledat filmcka...verjetn se mi bo dal doma se enkrat probat:)

magnolia
22.11.2006, 11:06
A obstaja se kaksna serija z istim naslovom?

eisenhower
22.11.2006, 11:22
A obstaja se kaksna serija z istim naslovom?

:approve:

;)

drgač pa tale serija zna bit kr kul, moram poiskat:P

šnela
22.11.2006, 12:08
opa! tole je pa spet nekaj zame :P tale uvodna špica me je čist zmešala :blush: tole definitivno moram videt :approve:

magnolia, hvala :kisses:

aja, pa tud jst sem misnla, da gre za dexterjev laboratorij :D

Tanatie
22.11.2006, 15:44
eisenhower: good timing:)

solsikke
22.11.2006, 16:06
Jp, sem začela ravno včeraj. Pogledala prvi del in me je pritegnil, tako da danes pade drugi ;)

magnolia
23.11.2006, 14:11
Sem sla poiskat tale Dexterjev laboratorij. Menda, da sem clo vidla kaksen del, kej vec se pa ze ne spomnim.

Drugac se pa serija po mojem mnenju kar fino odvija. Upam, da ostane tko se naprej. :2thumbs:

Tanatie
23.11.2006, 14:17
sej tip samo kuha:)

anyway, a lahko napises recimo opis prvega dela, da vidm ce mi je stvar saj kokrtok zanimiva preden zacnem gledat? tnx

magnolia
23.11.2006, 17:23
Sej bi ti napisala obnovo, ampak sem ze pozabila, kaj tocno se je dogajal v prvem delu. :clown:

Je pa tukej link z natancno obnovo tega dela:

http://www.tv.com/dexter/dexter/episode/843320/recap.html

Tanatie
23.11.2006, 19:26
thanks...bom cekiru:)

Tanatie
28.11.2006, 21:03
pogledu prvi del...I like it:)

Tanatie
29.11.2006, 18:54
mislm ej...koncno si pogledam prvi del, oznanim svetu svoje novo razsvetljenje, pa odziva nobenga spljoh...it's so sad...sicer bom pa zdej itak zgleda na drugi del caku se en mesec...

šnela
29.11.2006, 19:16
v bistvu smo ti fauš, k si že prvi del vidu ... k jst sem si dve verziji prvega dela 'priskrbela', pa nobena neče delovat :(

Tanatie
29.11.2006, 19:59
emule rulez!

Tanatie
29.11.2006, 20:00
ampak ce ti je ful bed se ti lahko s seksom oddolzim...sej vem da bi to eni smatral kot izjemno pozrtvovalnost, sam sem taka oseba da me takoj zacne skrbet za socloveka;)

magnolia
04.12.2006, 19:46
v bistvu smo ti fauš, k si že prvi del vidu ... k jst sem si dve verziji prvega dela 'priskrbela', pa nobena neče delovat :(

Od kje pa si dol vlekla, da ti ni nobena delala?

Serija se zaenkrat se zmer zanimivo odvija. Dexter je prov faca.

Tanatie
04.12.2006, 20:25
js se zdej nism prsu naprej od prvega dela...too busy z ostalimi nadaljevankami pa filmi pa kolokviji...in that order:)

šnela
18.12.2006, 17:55
Zdej sem pa tudi jaz si končno vzela čas in si pogledala prvi del te krvavo-zablodniške serije.
V bistvu mi je lik Dexterja totalno všeč, ker se takim 'psihotom' zlo težko (ne znam / nočem) uprem :D V glavnem, všeč mi je, kok ima v glavi to, da je on tisti, ki lahko izboljša svet s tem, da izbriše z obličja 'grde' ljudi, k so ušli roki pravice ...
Konec me je pa tud zlo presenetil in še dodatno začinill to oddish stvaritev. Zdej pa na lov za naslednjimi deli :D

magnolia, nisem najbolj spretna z mulo n stuff, ampak mi je na konc le uspel dobit en realvideo file s kitajskimi oz. japonskimi or whatever (ja, sej nekoč, ko bom velika, bom poznala vse razlike :)) podnapisi.

tanatie, sočutnost pa ful cenim pr ljudeh :P

magnolia
19.12.2006, 10:31
V nedeljo je bil na sporedu zadnji del sezone. Fin zaključek sezone, upam da bo tud naslednja sezona tolk zanimiva. :2thumbs:

Drugac je pa po mojem za serije torrent se najboljsa izbira.

Neuromancer
29.11.2007, 12:25
Bump Dexterju for being cool!

Aldebaran
29.11.2007, 12:42
druga sezona enostavno raztura:)
hehe...

šnela
01.12.2007, 14:27
jst totalno smrdim. vi ste že pr drugi sezoni, men še pa drugega dele prve sezone ni uspel videt. :(

Tanatie
02.12.2007, 18:13
js sm poggledu prva dva )al tri) pol je pa nekak cajta za naprej zmanjkal ob vseh drugih nadaljevankah pa stvareh...

Aldebaran
02.12.2007, 19:05
Tanatie: najdi čas za ostal del druge sezone... ne bo ti žal:)

Neuromancer
03.12.2007, 16:57
Ona Angležinja v prosojni majčki!!! :blush:

Tanatie
03.12.2007, 17:14
sej se spravlam ze neki cajta ampak morm spet dol potegnt...

henry_
04.12.2007, 19:16
odlični tv show :2thumbs:

kar že malo umetnina ali kult kot se reče

sicer pa David Fisher iz Six Feet Under tule odličen
pa še lažje ga je gledati tukaj

lady_lucifer
20.12.2007, 07:04
vcerej sm zacela gledat tegale dexterja....prvi del je bil bolk kot ne dolgcas, ampak vse ostalo naprej pa dabest!! :p:p

magnolia
22.12.2007, 16:38
Druga sezona je bla odlična. Moram pa rečt, da je bil zadnji del (oz. konec tega dela) v primerjavi z ostalo sezono mal švoh.

Aldebaran
22.12.2007, 16:42
joj, spet bomo mogli čakat ne vem koliko na nadaljevanja... je pa res ena najbojlših serij, kar se jih trenutno rola...
meni je bil pa konc dober, v smislu, kako lepo je Lajlo presenetil v nejnem stanovanju v Parizu... nič ji ni bilo jasno...

magnolia
22.12.2007, 16:46
lol če bo stavka scenaristov še neki časa trajala, pol bo treba sploh dolg čakat...

Morena
25.12.2007, 16:21
Jaz sem pa včeraj pogledala prvi del, o marija, noro, odpiljeno, glih zame no!!! :d

lady_lucifer
25.12.2007, 19:08
jst ucerej pokoncala obe sezoni. matr je dobr :p:p

Neuromancer
07.09.2008, 00:42
Tretja sezona se je začela.

Aldebaran
07.09.2008, 10:26
ooooOOOOOooo to je pa najlepša novica evar!!! Hvala Neuro:)

lady_lucifer
07.09.2008, 10:41
a ni premiera 3. sezone 28.9.?

Neuromancer
07.09.2008, 15:35
Nimam pojma... Začeli sta se tudi novi sezoni Prison Breaka in Californicationa.

Aldebaran
07.09.2008, 20:27
sem že pogledal prvi del Dexterja S03:) tole bo zelo zelo zelo zabavno:)

Boone
08.09.2008, 12:11
a ni premiera 3. sezone 28.9.?

Ja, ampak je preair ze na voljo. V drugi sezoni sta bila pa prva dva dela na voljo kak mesec prej.

stLARA
13.09.2008, 10:51
ravnokar pričela z gledanjem serije ... scenarij, zanimiva, a skoraj tabu tema o tem, ali si njegove žrtve to tudi zaslužijo, raziskovanje psihe, Dexterjevi brezčutni monologi .... super! :approve:

tudi dobra izbira glavnega igralca, ki mi je bil sicer že v Pod rušo všeč!

Mene je sam strah, da ga po kakšni čudni logiki ne bo ulovil Horatio. :d
Okej, bad joke... :d

lady_lucifer
14.09.2008, 12:47
hahahahahahaha :rolling::rolling::rolling::rolling:
OMG lara, LOL:rolling::rolling::clapping:

šnela
17.10.2008, 14:40
Na popu ga bojo z jutrišnjim večerom začeli predvajati. Čist hudo :cool:

Zadnje čase ful preveč časa namenjam teveju, vem, vem :(

kopriva007
17.11.2008, 10:28
Na popu ga bojo z jutrišnjim večerom začeli predvajati. Čist hudo :cool:

Zadnje čase ful preveč časa namenjam teveju, vem, vem :(

eh to so sam obdobja nč skrbet....pr men traja recimo pol leta (sploh čez mrzle zime) pol pa spet skor nč tv-ja....

drgač pa Dexter....pogledala vse sezone do sedaj...kaj pa vem...ni neki presežek

Aldebaran
08.12.2008, 22:54
ej ampak kako elegantno je pa Miguela stran spravil... sedaj me samo še zanima, kako bo tistemu ''skinnerju'' podtaknil umor in kako se bo potem še njega znebil...
Najboljša sezona do sedaj... simply marvelous:)

šnela
04.01.2009, 17:55
Jao, jst ful zaostajam, sem konec 2. sezone, ampak sem ravnokar pogledala fotke na IMDb-ju, pa nisem prepričana, če sem si to prav interpretirala ... Harry je živ?!
Aja, rekla bi samo to, da je to edina serija, za katero mi ni žal porabljenega časa. Edina. Skoraj edina.

Aldebaran
05.01.2009, 09:38
Ne Harry je sedaj samo kot privid, kot neke vrste duh oziroma Dexterjeva vest...
je pa nažalost bilo konec tretje sezone...mah spet bo treba čakat na novo...

šnela
05.01.2009, 13:33
Nekje sem prebrala, da so odkupli še za vsaj dve sezoni materiala od scenaristov :p Dexter keeps killing :approve:

Andreea
06.01.2009, 13:03
Kdaj bo konc 3. sezone??!
Ker če si bom sam prvedva dela brez nadaljevanja lah ogledala me bo pobralo od nervoze.

:d ti šment
to je edina reč, k jo gledam spljoh, sam da mi kdo reče, da ni presežek :mad: :d

Aldebaran
06.01.2009, 13:26
3 sezona ima 12 delov
in jo je bilo že konec...:( Je pa zelo huda sezona, res toliko preobratov da je kr joj:)

Andreea
06.01.2009, 20:35
3 sezona ima 12 delov
in jo je bilo že konec...:( Je pa zelo huda sezona, res toliko preobratov da je kr joj:)

Ohhh, a res :p tenkju
'dijoooo, jst grem vlečt :rolling:

ohh :p
sam men se zdi, da je vsaka sezona hujša :d

Aldebaran
06.01.2009, 21:40
o je ja... pa še kako ... prva je bila huda, druga je bila u ibr huda, tretja je pa za pop*izdit najhujša ... ne bom čist nič razlagal, bošsama videla, kaj mislim:) hehe... Komaj čakam na 4to sezono:)

šnela
06.01.2009, 22:13
V bistvu je to ena od redkih serij, kjer kvaliteta ne pada, ampak se dejansko se visa in postaja iz minute v minuto (literally!) zanimivejse. Ker karkoli sem do zdej gledla, je po nekje petem delu postajal cist predvidljiv in so bli zapleti samemu sebi namen.

mrjerry
07.01.2009, 09:47
Če pa ti tako rečeš bom pa sčekiral :p

šnela
07.01.2009, 19:19
:d :d

No, dej, pa da potem navržemo kakšno besedo ali osem o (ne)konformizmu serijskih morilcev :p

nejc
08.01.2009, 08:23
Sigurno ni najbolj vznemerljiva nadaljevanka doslej. Me ne drži tako kot Lost, ko sem celo prvo sezono naenkrat pogledal.

Je pa vseeno dobra. Zapleti so nekaj posebnega. Originalna je, to mi je všeč.

šnela
08.01.2009, 09:46
Vznemirljiva? Zato, ker se ne dogajajo misteriozne stvari in se ne streljajo kar tako? Losta nisem pogledala sicer niti enega dela, ker me je že plot čist odvrnil (pač, planecrash, samotni otok in naključni preživeli, ki bi se radi rešili). Pri Dexterju gre bolj za predstavitvijo serijskega morilca, skozi dele izveš vedno več o njegovi osebnosti, kako razmišlja, kako čuti (v bistvu ne čuti), kakšne vzgibe ima itd. Okej, mogoče imam sick mind, ampak men je to veliko vzmenerljivejše :p

Andreea
08.01.2009, 10:06
Pri Dexterju gre bolj za predstavitvijo serijskega morilca, skozi dele izveš vedno več o njegovi osebnosti, kako razmišlja, kako čuti (v bistvu ne čuti), kakšne vzgibe ima itd. Okej, mogoče imam sick mind, ampak men je to veliko vzmenerljivejše :p
sick mind ali ne - mene psihoti ravno ne pritegnejo (ok, vsaj me niso do zdaj :d ), pa tudi fan pobijanja nisem, kakorkoli je že zapakirano). in tudi blondie piggy faced dex, mi ni eden od bolj simpatičnih dedcev estrade. zgodba je pa za 10ko, vsaj kar se prvih dveh sezon tiče. me preseneča, da so jo sploh spustili ven, glede na to, da je stric killer tako simpatično prikazan.
mogoče me je samo ena stvar zmotila - vsak dexterjev večji problem se je rešil na enak način. glavni nadležnež je... :dontknow: (aja, spojler, tega ne smem napisat... :d sam ni mi všeč, no )
Sigurno ni najbolj vznemerljiva nadaljevanka doslej. Me ne drži tako kot Lost...

:sleepy: ou maj gad... "pet ljudov", ki se v neskončnost šeta po 2 metra visoki travi? mislim, da sem bežno ujela mogoče enega ali dva dela in sem dobil kar v čeljust od neskončne želje po zehanju (ja, ja, kar linčajte me) :veryevil: mogoče bi na začetku človek še pogledal par delov, ampak tisto nategovanje iz sezone v sezono? ne hvala :d

nejc
08.01.2009, 10:22
Losta nisem gledal že skoraj leto dni, ker mi je postalo ravno to "nategovanje" iz dela v del dolgočasno. Pa tudi preden sem se ga lotil, sem se čudil drugim, kako lahko kaj takega gledajo. Potem sem pa prvo sezono v dnevu in pol pogledal. Kot droga je, ko začneš.:d

Dexterja sem pa ujel na Popu (ali KanaluA). Na srečo od prvega dela. In sem prejšnji teden na smučanju predlegal od sredine prve sezone + celotno drugo.

Men so prevdsem zapleti všeč, ko v bistvu sam sebe lovi, pa sestra mu reče, da mu da takoj šus v glavo, če ga ujame (bay harbour butcher al ka je že).:d

Spomnem se občutkov iz prvih delov, ko je res delovalo, da je človek brez čustev. Skozi zgodbo pa te občutke v večini izgubiš, nekaj čustev je pa tudi sam pokazal. Tako da v bistvu začetek 3.sezone (sem pogledal samo prvi del), je že povsem "družinski" človek. Samo, da za zabavo ubija. Se mi zdi, da nadaljevanka izgublja ostrino s tem.

šnela
08.01.2009, 10:38
Andreea, strinjam se, da ni ravno najlepši, sam to ni point. Ni 'zanemarjen' in nima rokavov umazanih od krvi, ampak je dejansko navaden normalen človek. Sploh pa je ful srčkan, ko Rita pričakuje, da bo neki lepga reku alpa kej, on pa v mislih razmišlja, kam naj odloži truplo :d Drugač je pa za serijske morilce itak značilna 'maska prisebnosti', kar pomeni, da ko niso na svoji misiji, so čisto povprečni ljudje, naši sosedje, očetje, mame, profesorji :d Ne, ne, nisem paranoična, sam mal karikiram. Recimo :d
Sej pravim, tretja sezona me še čaka, me je pa res strah, da se bo zgodilo tisto, kar se vsem drugim serijam sicer veliko prej - da bo postalo dolgočasno in se lik ne bo razvijal naprej. Kokr je blo pr Houseu, ko je njegov cinizem bil prvo sezono čist rajcajoč, pol pa je postal čist dolgočasen.
To pa da se reši iz vsakega zapleta mora bit, drugač je lahk kr konec nadaljevanj.

Aldebaran
08.01.2009, 11:54
Andreea, strinjam se, da ni ravno najlepši, sam to ni point. Ni 'zanemarjen' in nima rokavov umazanih od krvi, ampak je dejansko navaden normalen človek. Sploh pa je ful srčkan, ko Rita pričakuje, da bo neki lepga reku alpa kej, on pa v mislih razmišlja, kam naj odloži truplo :d Drugač je pa za serijske morilce itak značilna 'maska prisebnosti', kar pomeni, da ko niso na svoji misiji, so čisto povprečni ljudje, naši sosedje, očetje, mame, profesorji :d Ne, ne, nisem paranoična, sam mal karikiram. Recimo :d
Sej pravim, tretja sezona me še čaka, me je pa res strah, da se bo zgodilo tisto, kar se vsem drugim serijam sicer veliko prej - da bo postalo dolgočasno in se lik ne bo razvijal naprej. Kokr je blo pr Houseu, ko je njegov cinizem bil prvo sezono čist rajcajoč, pol pa je postal čist dolgočasen.
To pa da se reši iz vsakega zapleta mora bit, drugač je lahk kr konec nadaljevanj.
No nič bat glede tega, samo tole povem: tretja sezona je fakin huda, res... sej boste vidl pa bomo pol podebatiral, da vam ne uničim veselja ali pa kakšnegapresenečenja:) he he... Dexter je namojemseznamu priljubljenih serij na spoštovanem 2gem mestu, pa se počasi približuje kar prvemu mestu, no ja bomo videli, kaj bodo ponudile nove sezone serij, ki jih pričakujemo:)

šnela
10.01.2009, 20:43
Pogledala sem tretjo sezono in moram rečt, da kar se samega dogajanja tiče, mi je bla še najmanj všeč, čeprav to ne pomeni, da je bla slaba, sploh ne, sam sem opažala, da so že začel igrat na tiste razglašene in največkrat uporabljene strune, ko gledalca čist preveč očitno želijo držat v napetosti, živčnosti in uporabljajo fore, ko se primer res čist v zadnji sekundi razreši itd. Dexter se pa lepo razvija, v bistvu se mi kr oko zarosi, ko pomislim, da naš fantič odrašča in spoznava življenje še s 'človeške' plati :blush: Zanimivo bo pogledat naslednje dele, ki jih mormo zdej celih 9 mesecev čakat, ko se bo pokazalo, na katerem nivoju bodo nadaljevali in nadgrajevali zgodbo.
In Anton je čist po***ljiv :approve:

Andreea
11.01.2009, 22:34
se mi zdi, da je bla 2. sezona bolj napeta, sam mi je 3. tudi ful všeč. zaenkrat še ni ravno sledu o zlajnanosti, seveda če izvzememo, da se metode ponavljajo iz drugih nadaljevank (kar je zame nepomembno, ker nič drugega ne gledam :d ) mi je tudi fajn, da niso že v 1. delu do skrajnosti zapletli in potem to vlekli, ampak se je tudi zaplet šele kasneje razvil :)

In Anton je čist po***ljiv :approve:
ou, goodie, potem Quinn ostane zame :blush: :p
veliko bolj všečno srednjeevropejsko zgleda :approve:
to, da spušča čudne glasove, mu bom oprostila... saj ni treba da medtem govori :veryevil: :rolling:

šnela
12.01.2009, 04:24
Zlajnanosti res še ni, a se da začutiti mini zametke nje, sicer pa so si zdaj pustili dovolj odprte pot, imajo kar nekaj odličnih iztočnic, iz katerih lahko izhajajo, tako da lahko še prav čas zatrejo dolgčas.

Quinn pa ni moj tip, preveč se špona, v resnici je pa taka prpica. (btw, kakšne čudne glasove imaš v mislih? :d) To, da je Debra v resničnem življenju Dexterjeva punca, pa se mi zdi ... tako ... incestno :o

zdej pa spat!

stLARA
12.01.2009, 09:27
Debra je full suha! :o
Glede Quinna so v tretji sezoni kar nekaj mutili - sem mislila, da se bo njegova zgodba v kakšen drug konec zasukala, ampak jim je očitno zmanjkalo idej. Njegov lik pa je na trenutke simpatičen, v drugi sceni pa povsem nadležen. Tako da moj glas definitivno pripada Antonu.:p :p :p

JImmy Smits (Miguel) je bil v tej sezoni super. :approve:

Nasploh sem navdušena nad igralsko zasedbo v tej serij (in nad liki, ki jih igrajo), ki je definitivno med TOP 3 na mojem seznamu, Show Time (http://www.sho.com/site/series/home.do) pa definitivno dela najboljše serije.

Zdaj se pripravljam, na ogled serije Weeds (http://www.imdb.com/title/tt0439100/), ki se ob nenormalnih urah (itak) vrti na nacionalki in je bojda kar "solidna". :d

Andreea
12.01.2009, 10:41
:nonono: Babe... gh! :veryevil:
:angel:

Načeloma izhajam pri Quinnu iz tega, da tip IGRA vlogo, se pravi, da ne vidim neke posebne povezave z njegovim življenjem v realnosti. Je blo govora samo o njegovem izgledu. :d
Čudni glasovi... emmm, ja no :rolling: Izpade mi kot 17letnik, ki še ni mutiral in se trudi na vsak način govorit "globoko". :rolling:

Meni je pa Debra dobra :blush: mogoče ji 2 dodatni (ampak res samo 2 :d ) kili res ne bi škodili, mi je pa njen obraz ful všeč. netipičen.
(btw - incestno?? :rolling: u gotta be kidding me... )

Aldebaran
12.01.2009, 12:00
Am ja no tudi mene je veselilo na koncu to, da so pustili zelo široko odprta vrata in okna za naslednjo sezono... Res me zanima, kam bo Dexterja odneslo v katero smer bo začel razmišljat, ali bo morda celo začel opuščati svoje početje oziroam ali bo svojega otroka kasneje vpeljal v ''domačo obrt'' :veryevil:
Ja Debra je pa nekaj posebnega, ok se strinjam da bi ji dodatni dve kili dobro deli, ampak ajde... Pri njej mi je najbolj všeč to, ker tako preklinja, in to tako prefinjeno:) hehe...
Celoten razplet skozi tretjo sezono mi je bil všeč... in ja tudi kakšen noht je odšel zaradi napetih trenutkov:) haha

stLARA
12.01.2009, 12:48
Ja no, napovedani sta (vsaj) še dve sezoni, tako imajo očitno vsaj dva velika "zapleta" na zalogi.
Ravno prav, se mi zdi, kaj več se mi zdi že nerealno - vsaj če mislijo v vsaki seriji nadaljevati z Dexterjevimi "čustvenimi" dilemami ... :d

šnela
12.01.2009, 17:39
Andreea, a ni res, no, da je mal smešno (beri: čudaško) videti Michaela pa Jennifer, ko se na rdeči preprogi držita za roke pa tko naprej?! :d Jst se skos sprašujem, kaj bo Rita rekla na vse to.
In Jennifer je ful suha, ampak res ful simpatična, pa po šestih videnih delih zaporedoma si niti jst ne morem pomagat pri kolnjenju :nonono:
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BODk4NzA4NzMxOF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzM2MTUyMg@@._ V1._SX267_SY400_.jpg
Aldebaran, ideja, da bi Dex sina navdušil s svojim hobijem, mi je dejansko ljubka :d Čeprav se mi zdi, da bi to blo čist preveč za gledalce.

Andreea
12.01.2009, 21:57
Andreea, a ni res, no, da je mal smešno (beri: čudaško) videti Michaela pa Jennifer, ko se na rdeči preprogi držita za roke pa tko naprej?! :d
Ne vem, kako je videt... Js sm malo zaostala, kar se takih pomembnih novic tiče, tko da sem to šele danes tukaj izvedela :rolling:
Ampak se mi ne zdi čudno, niti čudaško... OK, mogoče sem pa samo jaz čudna :d
In Jennifer je ful suha, ampak res ful simpatična...
Ja saj to... Ni "lepa" v klasičnem pomenu besede (mogoče bi bil "plastična bolj pravi izraz, ampak OK :d ), tako da bi lah šla tekmovat za miss. Ampak posebna. Simpatična. Karizmatična. Kjut. In take reči :d

Aldebaran, ideja, da bi Dex sina navdušil s svojim hobijem, mi je dejansko ljubka :d Čeprav se mi zdi, da bi to blo čist preveč za gledalce.
oumajgad :d OK, TO JE čudno...
sej niste resni, no :d :d :d

Andreea
12.01.2009, 22:01
Ja no, napovedani sta (vsaj) še dve sezoni, tako imajo očitno vsaj dva velika "zapleta" na zalogi.
Ravno prav, se mi zdi, kaj več se mi zdi že nerealno - vsaj če mislijo v vsaki seriji nadaljevati z Dexterjevimi "čustvenimi" dilemami ... :d
Hm... ampak če se pubec ustali - potem to enostavno ne bi bil več Dexi :dontknow:

Tudi čustvene dileme se lahko preselijo iz nižjega na višji nivo... od lakiranih nohtov do frizure, za primer :clown: :veryevil:
:rolling:

šnela
15.08.2009, 09:33
Še 43 dni do začetka četrte sezone!

Aldebaran
17.08.2009, 10:36
Še 43 dni do začetka četrte sezone!

aaaAAAAaaAAAAaaaaa komi čakam šnela, hvala lihkar si mi polepšala dan in teden:))) pondelk je kar naenkrat mnogo lepši:)
... me prav zanima, kako se bojo zdej stvari naprej odvijale, ko bo fotr in tko:)

Aldebaran
20.08.2009, 21:25
ej šnela:) S04E01 preair je zuni:))) hehe... komi čakam da vidim, kaj bo dogajalo v 4ti sezoni:)))

šnela
21.08.2009, 15:00
Je že na disku.
Uspelo mi je pogledati samo začetne 4 minutke, torej, osvežitev spomina. Pozabila sem, kaj točno je že Debra iskala pri arhivarki. O Dexterjevi mami, ali kaj že?

Sem že skoraj pozabila, kako zabaven je Dex! :p Čaka nas krvav začetek jeseni, oh yeah!

šnela
23.08.2009, 17:23
Ahh, stvari si zeeelooo komplicirajo :o

Aldebaran
23.08.2009, 17:31
jup... a veš kaj me najbolj grize... ali je imel v avtu še razkosano truplo, ali se ga je pravočasno znebil preden je zletel s ceste in naredil palačinko iz avtomobila...

in ja komaj čakam da vidim kako se bo nadaljevalo vse skupi... Pa trinity killer bo tudi še zabaven:)

šnela
23.08.2009, 19:50
Jst sploh nisem pomislila na možnost, da bi se že znebil trupla, pa da tega niso pokazal. Could be, ampak se bojim, da je bil prtljažnik še poln. Menim, da se bo Dex znal iz tega rešit, tak kot takrat, ko so ga kamere posnele v luki, itd.

Trinity me še ni pritegnil, čeprav je bil pri tuširanju nadvse prikupen.

Sem se pa med gledanjem ves čas spraševala, kaj je bilo treba tega Dexu. Otrok, poroka, skupna hiša. Aja, tista misel, ki si jo imel pred pol leta, da bi Dexter sinu predal družinski posel - za zdaj dobro kaže, ane? :d

Btw, je lahko Lundy Dexterjev novi prijateljček?

Aldebaran
23.08.2009, 20:57
Ja meni naprimer daje misliti vrečka z zdravili... se pravi je model gotovo odvrgel truplo...

Jah no tudi sam se sprašujem podobne stvari: za enkrat mu talenova vloga dela samopreglavice... mulc ga prikrajšuje za spanec... to se odraža v drugih stvareh...
No ja ampak Dex ne bi bil Dex, če se ne bi znal iz vseh zadev izmazat...

Hihi... mogoče mu bo pa res predal družinski posel, haha... bomo vidl kaj in kako...
Trinity... tale model bi znal bit tudi zanimiv... me prav zanima, kako se bo izkazal...

Lundy nov prijateljček... hmmm možno je vse:) ...

Andreea
23.08.2009, 23:32
nehejte to pisat, vse mi boste pokvarli, porkodijo :mad: :rolling:

rajš naj kdo pove, kdaj bo zuni tazadn del sezone, da lahko js začnem gledat...
ker če bom samo pol sezone vidla, ne bom nč spala, dokler ne bo zadnjega dela... :rolling: :blush: dexi, kjuti :rolling:

Aldebaran
24.08.2009, 12:10
nehejte to pisat, vse mi boste pokvarli, porkodijo :mad: :rolling:

rajš naj kdo pove, kdaj bo zuni tazadn del sezone, da lahko js začnem gledat...
ker če bom samo pol sezone vidla, ne bom nč spala, dokler ne bo zadnjega dela... :rolling: :blush: dexi, kjuti :rolling:

Zdej če bo ene 20 delov tako kot v prejšnjih sezonah, pol bo konc nekje februarja, marca... sicer je pa tako: danes je epizoda na sporedu, jutri jo imaš na računalniku:) ne vidim problema:) oziroma lažje tako, kot pa da moraš čakat do marca in pol celo sezono v enem dnevu pogledaš, ker te ne spusti izpred ekrana:)))

Andreea
24.08.2009, 15:04
hmmm :rolling: bom rajš do pomladi počakala! :blush:

Aldebaran
24.08.2009, 16:28
sam pol ne smeš tele teme brat od enga septembra naprej:p hihi...
no mislim lahko jo ane...sam ...

Andreea
26.08.2009, 19:12
sej je ne bom :d hi hi

Aldebaran
26.08.2009, 21:57
am zakaj ti ne verjamem???

Andreea
28.08.2009, 09:31
sej ni treba... :rolling:
sm ugotovila, da že zdej čist preveč vem, čeprou nč ne vem :d
bom od septembra naprej sam še vice brala in un sklop od seksa, k politika me itak ne zanima :p

:d

šnela
09.09.2009, 21:40
Jst sem mal butasta, pa me zanima, kaj bo potem v 1. delu, če smo že zdej kao vidl prvi del?

Aldebaran
10.09.2009, 14:34
jah tole anede:) kar smo vidli, :( kar enostavno podaljša agonijo čakanja še za 7 dni...vsaj pomojem no... lahko pa da se motim in bojo nadaljevali, kjer se tale preair zaključi:)

šnela
04.10.2009, 21:50
Remains to be seen!!!

nina14_Slo
01.11.2010, 13:50
joj, spet ena sezona k me bo skos strah ce ga bojo dubil :P