Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nasprotujte če zmorete...

buba
21.11.2006, 12:23
http://www.voltairenet.org/article133909.html

Lintvern
21.11.2006, 12:32
Zahod bi lahko preprečil 11. september (http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=2&c_id=126302)

:dontknow:

mataj
21.11.2006, 14:07
Googlaj "strategy of tension" in "gladio".

To, kar se grejo zdaj z alkaido, je popolnoma isto sranje.

buba
21.11.2006, 14:09
Googlaj "strategy of tension" in "gladio".

To, kar se grejo zdaj z alkaido, je popolnoma isto sranje.--drži --:approve:

Nevihtar
21.11.2006, 17:53
Dajte pojasnite mi prosim, ali so Američani sfabricirali 11. september ali so bili preveč površni, da bi ga preprečili... ali oboje?:D

buba
21.11.2006, 17:59
Dajte pojasnite mi prosim, ali so Američani sfabricirali 11. september ali so bili preveč površni, da bi ga preprečili... ali oboje?:D--kaj ti mislis...:P

Nevihtar
21.11.2006, 18:41
Da ste smešni. In resno se sprašujem kaj mislite vi...

mataj
21.11.2006, 21:15
Dajte pojasnite mi prosim, ali so Američani sfabricirali 11. september ali so bili preveč površni, da bi ga preprečili... ali oboje?:DKdo bi vedel :dontknow:

In konec koncev, koga to sploh briga. Danes se nihče ne ubada s tem, ali je Hitler sfabriciral Reichstag ali ne. Politično in propagandno ga je uporabil (oziroma zlorabil) v svojo korist , torej šteje kot da ga je sfabriciral. Enako logiko moramo uporabiti tudi v drugih podobnih primerih.

Nevihtar
21.11.2006, 22:15
Mene zanima....očitno so vsekakor krivi, kako naj rečem, krivda jim je pisana na kožo, predestinirana, če berem te poste.To dejstvo se itak ne spe postaviti pod vprašaj - imam prav?:). No ampak jaz bi rad bil obveščen o vsebini njihovega zločina..Ker je blesavo hkrati nekoga obtoževat da je perfidni genij, ki je ponaredil največji teroristični napad in v isti sapi trditi, da je naivni nesposobnež, ki se je pustil peljat srat v koprive. In če so obtoženi obeh stvari hkrati to nekaj pove tudi o odnosu tistega, ki obtožuje.

cactus
22.11.2006, 00:57
Mene zanima....očitno so vsekakor krivi, kako naj rečem, krivda jim je pisana na kožo, predestinirana, če berem te poste.To dejstvo se itak ne spe postaviti pod vprašaj - imam prav?:). No ampak jaz bi rad bil obveščen o vsebini njihovega zločina..Ker je blesavo hkrati nekoga obtoževat da je perfidni genij, ki je ponaredil največji teroristični napad in v isti sapi trditi, da je naivni nesposobnež, ki se je pustil peljat srat v koprive. In če so obtoženi obeh stvari hkrati to nekaj pove tudi o odnosu tistega, ki obtožuje.

Kaj je pa tvoje mnenje?
Glede na to, da bi nekaj rad, pa sam ne bi glih po kopprivah hodil... težka bo.

Do sedaj so bili osebki, ki nikoli niso povedali svojega mnenja, vztrajno pa napadali mnenje drugih, le trije.... že kar nekaj let.

Torej, nevihtno bitje, informirali te ne bodo drugi. Informirati se moraš sam. Vse ostalo je le pranje možgan.

Eni so v zgodovini manipulirali odkrito, delali red nasilno, drugi pa prefinjeno izza kulis.
Obema pa je skupni imenovalec: ustvariti stanje strahu, bog te nima rad.

Kaj je ta strah in kaj je izkupiček tega strahu, se boš pač moral izobraževati sam.

mataj
22.11.2006, 10:28
Mene zanima....očitno so vsekakor krivi, kako naj rečem, krivda jim je pisana na kožo, predestinirana, če berem te poste.To dejstvo se itak ne spe postaviti pod vprašaj - imam prav?:). No ampak jaz bi rad bil obveščen o vsebini njihovega zločina..Ker je blesavo hkrati nekoga obtoževat da je perfidni genij, ki je ponaredil največji teroristični napad in v isti sapi trditi, da je naivni nesposobnež, ki se je pustil peljat srat v koprive. In če so obtoženi obeh stvari hkrati to nekaj pove tudi o odnosu tistega, ki obtožuje.O tem, kako je razdeljena oblast v ZDA (Bush, neokonzervativci itd) ne bi ugibal. O tem ne vem skoraj nič, pa tudi smisla nima.

Odgovor na to, kdo je dejansko organiziral napade 11. septembra je trenutno skrit v kopici alu folije. To, da take štose včasih organizira kaka cija, mosad, ali MInevemkolikože ni nič novega. Na žalost pa operacije, kakršna je bila Gladio, dobijo sodni in politični epilog samo izjemoma, tako da je tudi o tem bolj težko debatirati.

Gotovo je samo eno: V politično propagandne namene je bilo uporabljeno nekaj, kar se v te namene v civiliziranem svetu ne uporablja. Če storilcem očitamo še kako drugo malenkost, naprimer organizacijo lažnih terorističnih napadov, torej ne bo čisto nič narobe.

Nevihtar
22.11.2006, 19:23
Kaktus moje mnenje je da je za 11. september kriva Al-Qaida z tistim mršavim kozjim pastirjem in rogatim kirurgom (Al-Zawahiri) na čelu. Vprašanje pa sem postavil, ker me debata na tem forumu spominja na kozlovsko sodbo v Višnji gori. Brez zamere ampak koliko od vas čisto iskreno verjame - čisto iskreno - da so tistih 19 teroristov tako dolgo silili gledat bigljanje hipnotizerjevega nihala, da so potem zajahali letala in se po zlobni zaroti Mosada, Cie, krščanskih fundamentalistov in društva prijateljev poljedeljstva v solzni dolini z daljinsko vodenim modelčkom zaleteli v stolpnico, ki so jo hkrati podminirali da se je pripočno zrušila, samo da bi lahko Bush raketiral kameljo čredo v Srednji Aziji..?

Dajte no...Odkrito povejte da ne marate Amerike. Te teorije mi delujejo kot protokol sionskih modrecev.

buba
22.11.2006, 19:38
Kaktus moje mnenje je da je za 11. september kriva Al-Qaida z tistim mršavim kozjim pastirjem in rogatim kirurgom (Al-Zawahiri) na čelu. Vprašanje pa sem postavil, ker me debata na tem forumu spominja na kozlovsko sodbo v Višnji gori. Brez zamere ampak koliko od vas čisto iskreno verjame - čisto iskreno - da so tistih 19 teroristov tako dolgo silili gledat bigljanje hipnotizerjevega nihala, da so potem zajahali letala in se po zlobni zaroti Mosada, Cie, krščanskih fundamentalistov in društva prijateljev poljedeljstva v solzni dolini z daljinsko vodenim modelčkom zaleteli v stolpnico, ki so jo hkrati podminirali da se je pripočno zrušila, samo da bi lahko Bush raketiral kameljo čredo v Srednji Aziji..?

Dajte no...Odkrito povejte da ne marate Amerike. Te teorije mi delujejo kot protokol sionskih modrecev.--hja Nevihtar -- se mi zdi, da si popolnoma zgresil Ruskega generala poanto --- realna ozadja, za 11.09, po vsej verjetnosti nikoli ne bomo izvedeli -- vendar pa ostaja neispodbitno dejstvo, da ce Al-Kaida ne bi obstojala, si bi jo moral zahod izmislit -- mnogo prevec pomembnih stvari, se dogaja v globalnem svetu in outsorsingu, da bi jih lahko velesila prepustila naklucju, kaj ne --- le kako bi prisla do dostopa, v "Kaspijski bazen" in posledicno, do centralno-Azijskega naftovoda, brez stolpnic in posledicno Afganistana -- le kako, bi prisla, do nadzora, nad Hormusko ozino, in nad centralnim naftno-bogatim telesom Perzijskega zaliva --- kvazi - zaveznici v obliki Pakistana in Saudske Arabije, sta mnogo premalo, za uspesno, kontrolo nad "krvjo", lastnega obstoja....

Nevihtar
22.11.2006, 19:51
Hormuška ožina je mednarodna pomorska pot - mednarodno zaščiteno območje, ki se ga ne sme zapirat. Zadnjo tako dejanje je storila Turčija v WW I in za kazen dobila izkrcanje v Galipoliju.

Pazi buba pustimo kaj bi si zahod morda moral izmislit... S samim dejanjem karambola boeing in WTC twinsov to nima veze. Dejstvo je, da so teroristični izmečki ugrabili letala in povzročili masaker... in ne zaradi solznih rjavih očk lačnih otročičkov...smrk, smrk, temveč zato da bi na spektakularen način poklali nevernike. Tega ni mogoče resno zanikat. In ja, vsi vemo da se roparski baroni gredo vojne za svoje interese ampak veš kaj je ironija?

Islamiste boli đoko za to. ***e se njim za zatirano rajo in stradajočo, neumito množico v tretjem svetu, ki izgublja na račun interesnih vojn, bolj kot meni in vsekakor bolj kot tebi. Oni se grejo globalno revolucijo, đihad. Tiščanje glave v pesek, samo zato ker ne maramo Jenkijev nas bo Evropljanine na koncu pokopalo. Jenkijev pa ne. Okrog sebe imajo ocean in njihova prihodnost je katoliška - ter špansko govoreča...kaj pa naša?

buba
22.11.2006, 20:04
Hormuška ožina je mednarodna pomorska pot - mednarodno zaščiteno območje, ki se ga ne sme zapirat. Zadnjo tako dejanje je storila Turčija v WW I in za kazen dobila izkrcanje v Galipoliju.

Pazi buba pustimo kaj bi si zahod morda moral izmislit... S samim dejanjem karambola boeing in WTC twinsov to nima veze. Dejstvo je, da so teroristični izmečki ugrabili letala in povzročili masaker... in ne zaradi solznih rjavih očk lačnih otročičkov...smrk, smrk, temveč zato da bi na spektakularen način poklali nevernike. Tega ni mogoče resno zanikat. In ja, vsi vemo da se roparski baroni gredo vojne za svoje interese ampak veš kaj je ironija?

Islamiste boli đoko za to. ***e se njim za zatirano rajo in stradajočo, neumito množico v tretjem svetu, ki izgublja na račun interesnih vojn, bolj kot meni in vsekakor bolj kot tebi. Oni se grejo globalno revolucijo, đihad. Tiščanje glave v pesek, samo zato ker ne maramo Jenkijev nas bo Evropljanine na koncu pokopalo. Jenkijev pa ne. Okrog sebe imajo ocean in njihova prihodnost je katoliška - ter špansko govoreča...kaj pa naša?--konflikt je seveda samo navidezen, pa zato toliko bolj nujen -- jaz se ne bi spuscal v oceno, kaj je hujse, za svetovno populacijo plebejcev -- ali je to verski fanatizem ali morda skrajna nehumanost, kapitala, pri doseganju svojih dobickov -- to niti ni pomembno -- kakor, je na zahodu boj za dosego, kapitalske prevlade, breskropulozen, do lastnih ljudi ( do drugih, se toliko bolj ), je tudi v islamskem svetu enako, samo paket je drugace zavit -- vojna ze poteka, tako na kapitalskem, resurnem in geo-vplivnem podrocju in farsa, ki se ji rece "vojna proti terorizmu", je samo v funkciji nekih drugih, za prevlado v svetu, mnogo bolj pomembnih bitk ---

mataj
22.11.2006, 20:10
Dajte no...Odkrito povejte da ne marate Amerike. Te teorije mi delujejo kot protokol sionskih modrecev.Tudi te teorije so po vsej verjetnosti od cije- vsaj tiste, tanajbolj glupe. Njihov namen je diskreditirati skeptike. Gre za klasičen propagandni štos po imenu "poisoning the well". Kako se mu reče po slovensko, ne vem.

Nevihtar
22.11.2006, 20:25
--konflikt je seveda samo navidezen, pa zato toliko bolj nujen -- jaz se ne bi spuscal v oceno, kaj je hujse, za svetovno populacijo plebejcev -- ali je to verski fanatizem ali morda skrajna nehumanost, kapitala, pri doseganju svojih dobickov -- to niti ni pomembno -- kakor, je na zahodu boj za dosego, kapitalske prevlade, breskropulozen, do lastnih ljudi ( do drugih, se toliko bolj ), je tudi v islamskem svetu enako, samo paket je drugace zavit -- vojna ze poteka, tako na kapitalskem, resurnem in geo-vplivnem podrocju in farsa, ki se ji rece "vojna proti terorizmu", je samo v funkciji nekih drugih, za prevlado v svetu, mnogo bolj pomembnih bitk ---

Edina razlika je, da bi islamistčki radi položili rezilo na moj žilavi snežno beli vrat...zato se nekako ne čutim neodločenega v tem konfliktu...

buba
22.11.2006, 20:32
Edina razlika je, da bi islamistčki radi položili rezilo na moj žilavi snežno beli vrat...zato se nekako ne čutim neodločenega v tem konfliktu...-- globalna politika je brez custev, brez vonja in brez okusa -- vse, kar steje so interesi -- in parola "deli in vladaj" velja na vseh nivojih....lokalnih, verskih, drzavnih in korporacijskih -- jaz osebno ne sovrazim Americanov, se mi pa nekako smolijo, glede na to, da bodo, z davcno, socialno in zdravstveno politiko, se dolgo placevali Halliburtonove in Texaco-jeve dobicke ...

cactus
23.11.2006, 02:18

Dajte no...Odkrito povejte da ne marate Amerike. Te teorije mi delujejo kot protokol sionskih modrecev.

Mojster, jaz živim v USA in ne jamrej, da ljudje ne maramo te države.
Malo poglej po spletih in boš videl, da več kot polovica američanov ne verjame uradni zgodbi in da dodatnih skoraj 28 procentov trdi, da je bilo to "insajd džab"..
Torej po tvoje 80 odstotkov američanov ne mara - Amerike?????

Get real, bog te nima rad.

Spoštujem pa tvoje osebno mnenje, da je za to sranje kriva Al Kajda.
In poguglej in najdi pomen te besede, ..... osat te ma čedale bl rad!

mataj
23.11.2006, 08:26
Spoštujem pa tvoje osebno mnenje, da je za to sranje kriva Al Kajda.
In poguglej in najdi pomen te besede, ..... osat te ma čedale bl rad!Če bi googlal, bi že zdavnaj vedel.

AlKaida v pogovorni arabščini pomeni stranišče. Kot organizacija ne obstaja, je samo fabrikacija raznoraznih protiterorističnih tajnih služb, ki bi rade upravičile svoj obstoj.

Nevihtar
23.11.2006, 16:54
In 19 teroristov so podkupili z roza bombončki, ki so jih plačali njihovemu plemenu, zato da so ubogi fantje parkirali Boinge v WTC in Pentagon...:)

buba
23.11.2006, 17:18
In 19 teroristov so podkupili z roza bombončki, ki so jih plačali njihovemu plemenu, zato da so ubogi fantje parkirali Boinge v WTC in Pentagon...:)--morda ti pa izraz "koristni idioti", lahko kaj pomaga...;)

anarchy
23.11.2006, 19:27
Dejstvo je bilo, da so slabo preiskali primer in dali premalo odgovorov in dokazov na ogromno vprasanj, torej je cisto mozno, da so bili americani sami vpleteni v 9/11.

buba
23.11.2006, 19:38
Dejstvo je bilo, da so slabo preiskali primer in dali premalo odgovorov in dokazov na ogromno vprasanj, torej je cisto mozno, da so bili americani sami vpleteni v 9/11.Kropotkin -- moram te pohvalt..:2thumbs:

Nevihtar
23.11.2006, 19:57
Ne vem kako so ga preiskali - nisem spremljal in tudi conspiracy filmov nisem gledal....ampak psihologija tega je razvidna..kot antisemitizem.. - ne morejo zanikat da je Židu pogorela bajta ... ampak Žid je tako neznansko prefrigan, da jo je moral zažagti sam..da bi poaksiral zavarovalnino in obtožil ubogega nepismenega soseda za ta zločin.. to mu je vendar pisano na njegovo črno dušo....pa baje je imel celo vžigalice v hiši...treba je še samo pogooglati in stvar je kristalno jasna...hahaha in našli smo (dežurnega) krivca..:nonono:

buba
23.11.2006, 20:00
Ne vem kako so ga preiskali - nisem spremljal in tudi conspiracy filmov nisem gledal....ampak psihologija tega je razvidna..kot antisemitizem.. - ne morejo zanikat da je Židu pogorela bajta ... ampak Žid je tako neznansko prefrigan, da jo je moral zažagti sam..da bi poaksiral zavarovalnino in obtožil ubogega nepismenega soseda za ta zločin.. to mu je vendar pisano na njegovo črno dušo....pa baje je imel celo vžigalice v hiši...treba je še samo pogooglati in stvar je kristalno jasna...hahaha in našli smo (dežurnega) krivca..:nonono:--ko smo že pri Židih -- jaz strogo ločim med Židi in sionisti -- Židi so bili njihove prve žrtve...;)

Nevihtar
23.11.2006, 20:05
--ko smo že pri Židih -- jaz strogo ločim med Židi in sionisti -- Židi so bili njihove prve žrtve...;)

Daj no, saj veš kaj je bistvo Amerika = večni Žid.

buba
23.11.2006, 20:12
Daj no, saj veš kaj je bistvo Amerika = večni Žid.--saj ne govorim o tem -- govorim, o tem, da sionisti živijo za eretz israel, medtem, ko so Židi, samo njihovo orodje, za doseganje le tega -- v špekulacije, gdo je v odnosu Izrael USA, komu talec, se pa ne bi spuščal...

Nevihtar
23.11.2006, 20:34
Kaj ima to veze s to temo?

buba
23.11.2006, 21:07
Kaj ima to veze s to temo?--sej nima -- mea culpa -- "ko smo že pri Židih"---:blush:

anarchy
25.11.2006, 22:20
Kropotkin -- moram te pohvalt..:2thumbs:

No, vsaj enkrat.:clown: