Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : ... leti, leti Drobnič....

bob marley
23.11.2006, 14:26
Danes do 24. ure Janša pričakuje njegov odstop....

... ker ne izpolnjuje zastavljenih ciljev....

grofa
23.11.2006, 14:40
Danes do 24. ure Janša pričakuje njegov odstop....

... ker ne izpolnjuje zastavljenih ciljev....

JAPAJADE...PRELEPO, DA BI BLO RES....

bob marley
23.11.2006, 14:41
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=2&article_id=12061123150720107&cid=100&pgn=1

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,35,173266
:dontknow:

grofa
23.11.2006, 14:45
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=2&article_id=12061123150720107&cid=100&pgn=1

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,35,173266
:dontknow:

TNX:2thumbs: :P

strašljivka
23.11.2006, 15:01
...če bo naslednji iz nsi, je lahko samo še slabši...

mertseger
23.11.2006, 15:13
Zdej pa še Kahla Ehjavca k dela zgago v vojski

VZORNIK
23.11.2006, 15:46
Sedaj pa ima Drobnič priliko, da pokaže koliko ga je v hlačah, in ga Janezu J. zakajla.

elvis
23.11.2006, 15:55
Huz nekst? :)

lupus is back
23.11.2006, 15:56
Kmetavzar Je Pregnal Najbolj Divjo Kravo Iz HiŠe Nazaj V Štalo.

Kaj Pa Druge Krave??

maestro II.
23.11.2006, 16:19
Hja pride pa nov jastreb Grims..

Cavallo
23.11.2006, 16:23
Mislim da je to zlo posten korak JJ. KAr je na zacetku mandata oblubu je to storil. Kdor nebo upravljal nalog v pricakovanjih ga bo zamenjal. Bravo!

Duh
23.11.2006, 17:48
Heh, mazanje oči...minister je goden za zamenjavo, ni pa edini, jih je tukaj še več na listi...ampak tisti so SDSa...

v bistvu pa gre za rezanje kril znotraj koalicije..JJ je paranoik in je vedno poskrbel za to, da mu kdo v stranki ali koaliciji ni zlezel čez glavo...ein folk-ein fureher...odklonov ne sme bit...to se je dogajalo v demosu in tud kasneje...JJ ima vedno dve fronnti, na eni se bori proti njegovim "večnim sovražnikom". druga pa je tista fronta, kjer bije boj znotraj svojih koalicij z onemogočanjem drugim, da postanejo bolj všečni...in to dela že zadnjih 20 let!

Cavallo
23.11.2006, 18:09
In Drobnič, meniš da naj bi JJ zlezel čez glavo ? Get real!

Duh
23.11.2006, 18:20
Definitvno ne...Drobnič je zrez odstrel, kot še kak drug minister..JanezJ s tem dokazuje, da je NSi, , ki je SDSu najbolj konkurenčna stranka znotraj kroga njihovih volivcev, nesposobna...v tem je finta...

tako, kot je janeu J delal zdrahe v demosu, mešal drek med SLSom in bivšim SKSom, onesposobil Peterleta, da kandidira za predsednika NSi,..vse z namenom, da jih onemogoči, da postanejo bolj popularni na "njegovem" polu...

MP3CE
23.11.2006, 18:30
In Drobnič, meniš da naj bi JJ zlezel čez glavo ? Get real!
Šel je mimo njega, kar je dovolj... Get real..

yamamoto
23.11.2006, 18:31
Dvorne spletke so v razcvetu in razmahu. :P :D

buba
23.11.2006, 18:39
Definitvno ne...Drobnič je zrez odstrel, kot še kak drug minister..JanezJ s tem dokazuje, da je NSi, , ki je SDSu najbolj konkurenčna stranka znotraj kroga njihovih volivcev, nesposobna...v tem je finta...

tako, kot je janeu J delal zdrahe v demosu, mešal drek med SLSom in bivšim SKSom, onesposobil Peterleta, da kandidira za predsednika NSi,..vse z namenom, da jih onemogoči, da postanejo bolj popularni na "njegovem" polu...:2thumbs:

Cavallo
23.11.2006, 18:43
Šel je mimo njega, kar je dovolj... Get real..

Sel je mimo njega in to ga sedaj tepe.

Medved Pu
23.11.2006, 19:44
Heh, mazanje oči...minister je goden za zamenjavo, ni pa edini, jih je tukaj še več na listi...ampak tisti so SDSa...

v bistvu pa gre za rezanje kril znotraj koalicije..JJ je paranoik in je vedno poskrbel za to, da mu kdo v stranki ali koaliciji ni zlezel čez glavo...ein folk-ein fureher...odklonov ne sme bit...to se je dogajalo v demosu in tud kasneje...JJ ima vedno dve fronnti, na eni se bori proti njegovim "večnim sovražnikom". druga pa je tista fronta, kjer bije boj znotraj svojih koalicij z onemogočanjem drugim, da postanejo bolj všečni...in to dela že zadnjih 20 let!
Si koga zamenjal s Peterletom, ki je bil na vodilni stol krščanarjev prilepljen dokler se niso razsuli...
Morda si ga zamenjal z SLS mostograditelji, ki so v imenu KC na kolenih rinili v vsako še tako perverzno koalicijo z LDS in to tudi za ceno razsutja predvolilne koalicije z SDS in popolnega padca volilne podpore?...
Pešanje spomina še ni razlog za laganje in režiranje bližnje preteklosti...
Če nekateri programi niso realizirani že dve leti, če minister iz dobrega programa iztrga košček in ga napihne v afero, če se obnaša kot cesar v javnosti, da seksističnega kretenizma, ko je napadel novinarko(to je bil napad!) ne omanjam...
Skrajen čas, da odide...
Zdaj pa naenkrat "ubogi Drobnič"???Grdi JJ.:)

Duh
23.11.2006, 20:01
Nikakor mi spomin ne peša...In Drobnič je definitvno zrel za odstrel. In smešno je da ga "pokončn gentelmani" JanezJ ni odpisal že takrat, ko se je drobnič spravil na novinarko RTVSLO...

Janez J je imel znotraj svoje pozicije v demusu enega velikega "protikandidata" in to je bil takratni predsednik vlade Lojze P. JanezJ je naredil vse, da ga je očrnil, pa čeprav je bil znotraj njegove koalcijije.

Za združevanje SKD in SLS je veliko naporov uporabil tudi Janez J...še več pa kasneje ob rušenju tiste skupne stranke...na koncu je pridobil samo on, ker so zmedeni volilci prihajali k njemu...

Peterle je Janeza J dodobra spoznal in Janez J se tega dodobra tudi zaveda. In prav zato, je tudi vplival na vsa sranja ob najavljeni kandidaturi Lojzeta P za predsednika na volilnem kongresu NSI, katerih volilci so prinesli izjemni doprinos k zmagi SDSa na zadnjih državnih volitvah, ker so se njihovi volilci rajši odločali za SDS, če tudi jim niso pripadali, z željo da vsaj ena "njihova" stranka dobi večino glasov na volitvah...

Lojze P bi mu z prevzemom predsedniške funkcije NSi in zato, ker ga dolgo pozna in ga je dodobra spoznal, znal narest kako štalo znotraj koalicije. bajuk je še vedno bol naiven in Janez J lahko z njim bolje manipulira, kot pa bi v primeru Lojzeta P...in spet profitira nihče drug, kot Janez J

Janez J je vedno težko prenašal drugačemisleče znotraj njegove stranke in znotraj njegovih koalicij in j evedno poskrbel, če je le mogel, da so drugače misleči bili dikreditirani, če tudi so prihajali z "njegove" strani...

Janez J ni sposoben bit v neki koaliciji, pa čeprav desni, kjer bi moral bit podrejen neki drugi sorodni stranki, zato vedno uporabi vse umazane trike, da onesposobi stranke sorodnega pola, da mu ne zrastejo čez glavo!

ata
23.11.2006, 20:45
@Duh: a ti Janšo tudi sanjaš?

buba
23.11.2006, 21:11
Si koga zamenjal s Peterletom, ki je bil na vodilni stol krščanarjev prilepljen dokler se niso razsuli...
Morda si ga zamenjal z SLS mostograditelji, ki so v imenu KC na kolenih rinili v vsako še tako perverzno koalicijo z LDS in to tudi za ceno razsutja predvolilne koalicije z SDS in popolnega padca volilne podpore?...
Pešanje spomina še ni razlog za laganje in režiranje bližnje preteklosti...
Če nekateri programi niso realizirani že dve leti, če minister iz dobrega programa iztrga košček in ga napihne v afero, če se obnaša kot cesar v javnosti, da seksističnega kretenizma, ko je napadel novinarko(to je bil napad!) ne omanjam...
Skrajen čas, da odide...
Zdaj pa naenkrat "ubogi Drobnič"???Grdi JJ.:)-saj ne da se ne strinjam s površnostjo tvojih zaključkov -- ministri so zato, da se jih reže ..:rolling: -- me pa presenečaš s svojo ozkoglednostjo --- pust ti SLS --- mantra je šibka NSI = močna SDS in general, je v maniri najboljšega stratega to izvedel in še izvaja genialno....;)

Teo
23.11.2006, 21:26
Napovedujem, da bo janša v roku par mesecev skenslal najmanj pol ministrov.

Katrin
23.11.2006, 22:13
Jaz mislim, da je Janša predvsem zelo senzibilen, kar se tiče javnega mnenja. Če se kdo igra z nevarnimi zadevami, postane nevarno tudi za Janšo. Sociala in splav so pač reči, v katere ne drezaš, če želiš biti še kdaj izvoljen. Jože P. Damijan in Drobnič se poslavljata niti minuto prekmalu.

freya
24.11.2006, 05:51
Napovedujem, da bo janša v roku par mesecev skenslal najmanj pol ministrov.

...ker nesposobna opozicija z interpelacijami itak ne bo uspela

Cavallo
24.11.2006, 06:00
Mormo vedt da tega v prejsni vladi (Rop, itd.) ni naredil noben!

strašljivka
24.11.2006, 07:18
Jaz mislim, da je Janša predvsem zelo senzibilen, kar se tiče javnega mnenja. Če se kdo igra z nevarnimi zadevami, postane nevarno tudi za Janšo. Sociala in splav so pač reči, v katere ne drezaš, če želiš biti še kdaj izvoljen. Jože P. Damijan in Drobnič se poslavljata niti minuto prekmalu.

...to že vedno, za antipatično ideologijo v lastnih vrstah je pač pred zid postavljal konkurente in soborce....
meni se pa vedno bolj zdi da ma pri tej nagli odločitvi prste vmes tud neka Urška.... :blush:

Knez
24.11.2006, 07:19
Vsa čast Janši.

Imamo najboljšega premierja do sedaj in najbolj bedasto in nesposobno opozicijo do sedaj.

butcher1
24.11.2006, 08:36
Ej,folk blesov,dajte mi po točkah razložiti,kaj je narobe naredil g.Drobič!!??Ne da samo pljuvate čez vsakogar,ki nekaj hoče narediti,vi nimate argumentov,kako bi popljuvano stvar naredili boljše!!Vi ste vzeli celo strategijo v roke,brez gledanja trgali toliko časa,da vam je v roki ostal listek z napisom splav,potem pa zaradi slabe vesti začeli udrihati po g.Drobniču,kot da se vam je vsem zmešalo!!!!Ob tem človek lahko samo še pripomne:ni vam lahko!!!!!!

Teo
24.11.2006, 09:04
Butcher1, Drobnič živi v svojem malem svetu nekje 500 let nazaj. Pa sej nismo nori in ne moremo dovoliti, da nam RKC ukazuje kako naj živimo.

temp64
24.11.2006, 09:14
jajčeglavec pravi, da ne bo odstopil :D:D

jullia
24.11.2006, 09:15
Jaz mislim, da je Janša predvsem zelo senzibilen, kar se tiče javnega mnenja. Če se kdo igra z nevarnimi zadevami, postane nevarno tudi za Janšo. Sociala in splav so pač reči, v katere ne drezaš, če želiš biti še kdaj izvoljen. Jože P. Damijan in Drobnič se poslavljata niti minuto prekmalu.:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: to je edini in pravi odgovor...... komplimenti za zares zrelo in realno oceno.....

Knez
24.11.2006, 09:22

Normalno da je senzibilen! Vsak uspešen politik se ozira na javno mnenje.

S tem, da rineš zglavo skozi zid in nasprotuješ večinskemu mnenju, pa ne prideš daleč v politiki, kvečemu na smetišče.

Brootalen
24.11.2006, 09:31
jajčeglavec pravi, da ne bo odstopil :D:D

hehe.... :rolling:

Me zanima kaj bo zdaj Janša storu... mu bo začel groziti?:)

jullia
24.11.2006, 09:34
Normalno da je senzibilen! Vsak uspešen politik se ozira na javno mnenje.

S tem, da rineš zglavo skozi zid in nasprotuješ večinskemu mnenju, pa ne prideš daleč v politiki, kvečemu na smetišče.
:( nastejte mi prosim te uspesne politike ki so se ozirali na javno mnjenje?? saj bi drugace imeli popolnoma drugacno sliko politicne scene v Slo.... Jansa in njegova senzibiliteta ni v tem kontekstu......

temp64
24.11.2006, 09:37
hehe.... :rolling:

Me zanima kaj bo zdaj Janša storu... mu bo začel groziti?:)

seveda....janša ne more zdaj stopiti korak nazaj......
moja napoved pa je, da bo razpadla koalicija:)

VZORNIK
24.11.2006, 09:43
Avtoritete Janeza Janše je močno omajena, saj ga očitno nekatere ne bojijo več. Drobniču, ki misli z svojo glavo v tem primeru kapo dol.
J.J. je še enkrat pokazal da je njegovo glavno vodilo v politiki veter, ki mu kaže smer njegovega sranja po Sloveniji. Ja še mal pa bo v tem še Pahorja prehitev.

Brootalen
24.11.2006, 09:46
seveda....janša ne more zdaj stopiti korak nazaj......
moja napoved pa je, da bo razpadla koalicija:)

A ni to že škodoželjnost?:veryevil:

Razpadla ne bo, ker po mojem Janša preden je ponudil odstop, je vprašal za mnenje NSi veljakov... Ni tako neumen, da bo razdrl koalicijo zaradi enga Drobniča IMO.

temp64

ja :blush:

Knez
:( nastejte mi prosim te uspesne politike ki so se ozirali na javno mnjenje?? saj bi drugace imeli popolnoma drugacno sliko politicne scene v Slo.... Jansa in njegova senzibiliteta ni v tem kontekstu......

Ma prav vsi,razen mogoče Jelinčiča.

Knez
24.11.2006, 09:48

Razpadla ne bo, ker po mojem Janša preden je ponudil odstop, je vprašal za mnenje NSi veljakov... Ni tako neumen, da bo razdrl koalicijo zaradi enga Drobniča IMO.

Janši se za oblast nitreba bati, saj sta SD in LDS preveč nesposobni za karkoli.

Z lahkoto bo vladal do konca mandata in potem še en nov mandat, se pravi do 2012.

VZORNIK
24.11.2006, 09:48
Javno vprašanje Janši: Ali ga je Drobničeva kajla kaj spekla?
Pomojem ja Drobničeva poteza za Janšao zelo poleča za njegov sedaj zelo omajani ego.

Mowgli
24.11.2006, 09:57
Ne bo odstopil, ker se ne čuti sposobnega. Pardon.... nesposobnega...

Jelengar
24.11.2006, 09:58
@Duh: a ti Janšo tudi sanjaš? Ata, prehitel si me in mi to vprasanje snel z jezika. :D Po moje mora imeti hude nocne more. :D

Ne bo odstopil, ker se ne čuti sposobnega. Pardon.... nesposobnega...
Hja, potem bi ga moral JJ pac "odstopiti". Drobnic je pac (po vsem streljanju kozlov) sam goden za odstrel.

freya
24.11.2006, 10:13
Hja, potem bi ga moral JJ pac "odstopiti". Dobnic je pac (po vsem streljanju kozlov) sam goden za odstrel.

prav tko kot JJ

Jelengar
24.11.2006, 10:16
JJ je se vedno najboljsi med vsemi slabimi.

jullia
24.11.2006, 10:30
Ma prav vsi,razen mogoče Jelinčiča.:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :veryevil: :veryevil: :veryevil: :veryevil: :veryevil: spostovani, vsaj od srca sem se vam nasmejala........:nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono:

freya
24.11.2006, 12:34
kacota? kaj ne gre v penzion?
Drobnič bo odstavljen...in kaj pravi na to dr. Bajuk?

Bombažne gatke so za rodnost manj pomembne kot široke hlače pri fantih......;)

Duh
24.11.2006, 12:44
Ata, prehitel si me in mi to vprasanje snel z jezika. :D Po moje mora imeti hude nocne more. :D

Hja, potem bi ga moral JJ pac "odstopiti". Drobnic je pac (po vsem streljanju kozlov) sam goden za odstrel.

Sanjam, ga glih tolko, kot vidva... s tem da se sam premetavam, kot ob polni luni, vidva pa med spanjem in sanjanjem JanezaJ doživljata mokre sanje :veryevil:

rad berem utemeljene poste, pa tud če se ne strinjam z njimi. Zato pa tudi sam probam svoje poste utemeljit. Če se tebi vam to zdi, kot da sanjam nekoga, pa naj bo...tud prav, samo da vam je bolje ;)

Drugače pa ja drobnič naj gre, bo pa zanimivo spremljat naslednja dogajanja. JanezJ se po mojem ni nič vnaprej dogovoril AndrejemB...ta mi je deloval kar presenečeno, postavljen v kot in karkoli bo naredil, bo za nekoga narobe...al za koalicji al pa za stranko ;)...Janez J ga že dalj časa vodi okoli, kot enega naivnega šolarčka. Andreju B šele zdaj postaja jasno na kaj ga je opozarjal LojzeP in mu AndrejB ni verjel. Nima pa jajc, da bi naglas zaskovikal. Je pa verjetno že ugotovil, da ga ima Janez J zraven samo kot mlaega pudlja in da bo naredil vse, da Andreju B in NSiju slučajno ne bo porastla priljubljenost do te mere, da bi ogrožalo položaja Janeza J znotraj koalicije, pa četud bi koalicija imela več glasov kot na prejšnjih volitvah ;)

Duh
24.11.2006, 12:46
Aja, to da je Andreja B postavil v kot je lahko tudi majhen revanšizem, kot je LojzeP (NSI) ob svoji kandidaturi postavil Janeza J v kot ;)

Kajtimar
24.11.2006, 13:35
Aja, to da je Andreja B postavil v kot je lahko tudi majhen revanšizem, kot je LojzeP (NSI) ob svoji kandidaturi postavil Janeza J v kot ;)
Dobro utemeljeno Duhec ni kaj! :2thumbs:

Lep dan vsem skupaj... :)

A ja? Kdo pa je "prestopajočega" dosmrtnega zunanjega ministra nagnal iz vlade? Mogoče dopisni predsednik države JJ? :rolling:

Lep dan vsem skupaj... :)

strašljivka
24.11.2006, 13:51
:veryevil: :veryevil: Hudiča, a tko globoko so se Drobničev stric spustil u "stratregijo" povečevanja rodnosti? To je bla pa prava mala enciklopedija Britanica - sploh nismo vedeli, kako razgledanga ministra imamo:rolling: :veryevil:
...a ne, kot da bi dopisno sodeloval z Ruparom...:clown:

ata
24.11.2006, 14:07
Sanjam, ga glih tolko, kot vidva... s tem da se sam premetavam, kot ob polni luni, vidva pa med spanjem in sanjanjem JanezaJ doživljata mokre sanje :veryevil:

....

Ne smeš vseh po sebi soditi.

Medved Pu
24.11.2006, 14:54
Drobnič je Peterletov, ne Bajukov..
Point je v tem, da Drobnič že dve leti ni sposoben zalaufat nekaterih pomembnih programov za katere je cash na lagerju, rad pa gobca v tri krasne..
Kot v tisti angl. humoristični nadaljevanki, ministrstvo dejansko fura sekretar, Marko Štrovs, Drobnič sam paradira(Štrovs je omenjen kot možni Drobničev naslednik in jasno so v vladi rekli-neeee), sicer stručko, a hud pijanec-nikol ne veš a bo trezen al nažgan.
Sem eden redkih, ki je že govoril z dokaj treznim Štrovsom.

Vsemogočni
24.11.2006, 15:51
Spet in spet se ponavlja, da vladajoči ne znajo in nočejo upoštevati napak predhodnjih na istih ali podobnih položajih. In so prepričani, da jim nihče nič ne more. Da ne upoštevajo glas ljudstva in nam tišijo edino njihov prav, že tako ali tako čivka in ve vsak vrabec.

Noro in ta norost se ponavlja in ponavlja.............. :nonono:

Medved Pu
24.11.2006, 16:04
....je rekel Slobodan Milošević in usekal protibirokratsko kampanjo in jogurt revolucijo na podlagi glasu ljudstva...baje je bil nekje tak glas...:)

Konfucij
25.11.2006, 00:13
Janša je abramboslovc zato zihr ve vse o vojaških taktikah, verjetn tud za Sunzijevo Umetnost vojne. S pridom jih uporabla "na terenu", v politki.

butcher1
25.11.2006, 06:23
Drobnič je Peterletov, ne Bajukov..
Point je v tem, da Drobnič že dve leti ni sposoben zalaufat nekaterih pomembnih programov za katere je cash na lagerju, rad pa gobca v tri krasne..
Kot v tisti angl. humoristični nadaljevanki, ministrstvo dejansko fura sekretar, Marko Štrovs, Drobnič sam paradira(Štrovs je omenjen kot možni Drobničev naslednik in jasno so v vladi rekli-neeee), sicer stručko, a hud pijanec-nikol ne veš a bo trezen al nažgan.
Sem eden redkih, ki je že govoril z dokaj treznim Štrovsom.
Bi pa prav rad zvedel,kateri so tisti pomembni "nezalaufani" programi!!!Mislim,da se je s tem dejanjem Janša postavil na stran,ki noče reform,saj je bil Drobnič edini,ki je še delal v prid reform!!!!!

porota3
25.11.2006, 08:44
Tudi Janševa napoved da mora na določen datum do 24 ure odstopiti, se mi ni zdel ravno taktičen in v duhu usklajevanja z vlado. Kar v javnosti ustvarja nepotrebne nasprotovanja. Ravno to kar očita Drobniču. In tudi Janša dobiva pečat, kot prepotentnež.

mturk10
25.11.2006, 10:10
Bi pa prav rad zvedel,kateri so tisti pomembni "nezalaufani" programi!!!Mislim,da se je s tem dejanjem Janša postavil na stran,ki noče reform,saj je bil Drobnič edini,ki je še delal v prid reform!!!!!
Se popolnoma strinjam;) ko se bo prodalo vse državno premoženje bojo reforme dosti bolj boleče:rolling:

Katrin
25.11.2006, 20:18

Rupel je šel, ampak bolj zato, ker je zaradi svoje podganje narave bežal na drugo ladjo...

Katrin
25.11.2006, 20:25
Dokler se ladja ni začela potapljat, mu je bilo čisto luštno. Zakaj bi šel iz vlade?

Nevihtar
25.11.2006, 20:29
Rupel je šel, ampak bolj zato, ker je zaradi svoje podganje narave bežal na drugo ladjo...

Potem ko je tista že tonila in tudi tik preden je potonila.:approve:

Katrin
25.11.2006, 20:36
Tako je, elegantno je zamenjal ladjo tik pred potopom. In spet je v vladi. A ni življenje lepo, če se štekaš z pozicijo in opozicijo...

strašljivka
26.11.2006, 08:04
...torej po Drobniču (če sploh...) naslednji zagotovo Rupel (čeprav bi njegovo odstranitev ob vsem shranjenem dreku o drugih lahko doseglo samo z ruskimi vohuni in obsevanjem), Bručan (ki svoje strokovnosti ni zapravil kljub ciganskim obljubam o dobrih ljudeh, šenkanih mizah in plačljivem (samo, kljub nezmanjšanim davkom) zdravstvu), Virant, ki javno upravo krči in posodablja ter dela prijaznejšo že 8 let pa še ni površinskih kaj šele globinskih razlik - btw, bi tak meneđer preživel v realnem gospodarstvu ?), Šturm, ki ga niti ni več v javnosti ker verjetno v vatikanu dobiva še zadnja navodila kako RKC razdelit državni proračun in prodano privatizirano), vojak Mate, ki še kar brez dlake na jeziku obljublja grmado vsem drugačnim, rušenje njih nepremičnin in zaplembo premičnin in verjetno odstranitev na grmadi neupoštevaje ZKP in zakon o javnem redu in miru z zapovedano prepovedanim nelegalnim zbiranjem in protestiranjem sploh na državni in ne več toliko privatni lastnini,...

fancy
26.11.2006, 09:46
...torej po Drobniču (če sploh...) naslednji zagotovo Rupel (čeprav bi njegovo odstranitev ob vsem shranjenem dreku o drugih lahko doseglo samo z ruskimi vohuni in obsevanjem), Bručan (ki svoje strokovnosti ni zapravil kljub ciganskim obljubam o dobrih ljudeh, šenkanih mizah in plačljivem (samo, kljub nezmanjšanim davkom) zdravstvu), Virant, ki javno upravo krči in posodablja ter dela prijaznejšo že 8 let pa še ni površinskih kaj šele globinskih razlik - btw, bi tak meneđer preživel v realnem gospodarstvu ?), Šturm, ki ga niti ni več v javnosti ker verjetno v vatikanu dobiva še zadnja navodila kako RKC razdelit državni proračun in prodano privatizirano), vojak Mate, ki še kar brez dlake na jeziku obljublja grmado vsem drugačnim, rušenje njih nepremičnin in zaplembo premičnin in verjetno odstranitev na grmadi neupoštevaje ZKP in zakon o javnem redu in miru z zapovedano prepovedanim nelegalnim zbiranjem in protestiranjem sploh na državni in ne več toliko privatni lastnini,...

Se podpišem pod to :2thumbs:

monster
26.11.2006, 12:15
Tako zabitega, trdobučnega, zaplankanega in omejenega ministra še nismo imeli.
Svojega resorja ne pozna, pozna pa fraze, ki jih sliš+i s prižnice in se ni pripravljen pogajati, kar je za mediatorja različnih socialnih partnerjev ključnega pomena za tako občutljivo ministrstvo.

JJ ga je že dolgo opozarjal in zadeva ni na vrat na nos, dal mu je dovolj časa za razmislek, vendar ta nosorog sili z glavo skozi zid ...

temp64
26.11.2006, 12:36
a za rupla še nisi slišal?

nejc
26.11.2006, 13:21
cerkvenih:(

Medved Pu
26.11.2006, 13:21
a za rupla še nisi slišal?
In zaradi Rupla bomo izpeljali pravilo, da vsak minister lahko serje klamfe po mili volji?
Ne bi raje kar oklicali kraljevino?:)

temp64
26.11.2006, 13:27

ja, bi :approve:

Medved Pu
26.11.2006, 13:33
ja, bi :approve:Obljubim, da bom vladal modro, tudi ko mi bo telesna kemija podivjala in me bo preplavilo prepričanje o lastni nezmotljivosti in bom poslal vojsko na ulice..:) :)

Medved Pu
26.11.2006, 13:35
cerkvenih:(:2thumbs: Poznam še nekaj takih ora et labora svetohlinskih velmož v moji okolici, ki brez pomisleka dvignejo roko na žensko...:mad:

DrOnyx
26.11.2006, 18:25
V zadnji izdaji tednika Mladine je mag. Drobnič na naslovnici prikazan v fotomontaži z kosmatim oprsjem in nosečniškim trebuhom. Če sem čisto odkrit je minister mag. Drobnič eden redkih moških za katere velja NOSEČNOST MU LEPO PRISTOJI.

Samo kaj, ko ima take bizarne ideje. Z splavi nad izumiranje naroda, na drugi strani bi pa delavkam, ki dobijo mesečno 120.000 SIT in so recimo samohranilke ukinil še prevoz na delo in malico, pa čeprav kot se rad sam pohvali ga tujci sprašujejo če pri nas vlada lakota (nekaterim prevoz in malica pomenijo 50% plače, kar je za tujce skoraj neverjetno, na drugi strani pa nekateri recimo imajo stalno prebivališče vMariboru, živijo pri teti v Ljubljani in dobivajo na mesec samo prevoznih stroškov za 150 kilo SIT, čepravjih dr. Virant jasno preganja:rolling: :rolling: :rolling: :2thumbs: ).

Seveda ne bi pa ukinil Audijev S8 TURBO 26V za direktorje raznih kvazi državnih podjetji (za zasebno uporabo), službene bančne kartice za zasebno uporabo in ostale privilegije ki jim pripadajo. Nova slovenija je na sploh neka sluzasta stranka, polna sprenevedanja in nelogičnosti.

Jaz recimo delam na Ministrstvu za xxx in je bila med zaposlenimi za določen čas tudi sodelavka, ki je bila noseča. Samo ni dobila službe za nedoločen čas, čeprav je ustrezala vsem zahtevam in čeprav je v obdobju vodenja ministrstva stranke Nove Slovenije, zaposlili dodatnih 50 ljudi na 100 podlage iz leta 2004, ko so prišli na oblast. Seveda kaj bi z nosečnico, ki bo odšla na porodniško. Tako razmišljanje v privatnem sektorju še razumem, samo državni aparat, ki kadre preklada z lopato pa.... (no seveda je pa tudi res, da od vseh novih zaposlitevlahko na prste ene roke prištejem padalce, ki niso blizu vodstvu ali jih vsaj poznajo, kljub globokim krščanskim koreninam ali ravno zaradi tega he, he, he....)

Tako je to mag. Drobič in ostali glede natalitete. Poglejte vzhodno evropo in boste odkrili, kakšne so dejansko posledice tranzicije. To, da bi tudi v Rusiji uvedli plačljivi splav je pa zgolj naklučje in strah za obstoj kljub mnogo večji populaciji kot je slovenska.

:veryevil: :veryevil: :veryevil:

Mikimuster5
27.11.2006, 07:33
Seveda ne bi pa ukinil Audijev S8 TURBO 26V za direktorje raznih kvazi državnih podjetji (za zasebno uporabo), službene bančne kartice za zasebno uporabo in ostale privilegije ki jim pripadajo. Nova slovenija je na sploh neka sluzasta stranka, polna sprenevedanja in nelogičnosti.

A imaš kakšne konkretne, oprijemljive podatke? Jaz poznam več vnetih članov in zagovornikov Nove Slovenije, pa so po večini brezposelni ali pa se grejo obrt na robu preživetja. Če bi bilo to kar praviš res, bi glede na maloštevilno članstvo gotovo našli kakšno službico na katerem od ministrstev ki jih vodi Nova Slovenija, ane? :dontknow:

Ne rečem, poznam tudi take ki se vozijo z 10mio avtomobilom, vendar so ga zaslužili z trdim dolgoletnim delom. :approve:

Kar se tiče Drobničevega letenja me pa preseneča neverjetna naglica. Spominja me na tisto ob prihodu JJ na oblast, ko je moralo tudi kar nekaj pomembnežev čez noč spokati (Jankovič). Ne vem ali je JJ povsem stabilen pod streho, vendar njegova ravnanja zadnje čase niso ravno razumna. Sedaj je odstrelil še zadnjega ministra, ki je na račun nujno potrebnih reform, bil pripravljen tudi na zamere in grajo ljudstva. V vsakem primeru pa menim, da bi moral mnogo prej leteti kak drug minister, vendar drugi zvesto kimajo in so zato zaželjeni (pa čeprav so dokazano NESPOSOBNI). Me res zanima, kdaj bodo ljudje spregledali JJ-jevo dvoličnost? :D :veryevil:

Od vseh politikov menim da je bil edino Rop odkrit in je pošteno povedal, da je Drobnič zgolj grešni kozelj, ki ga bo JJ žrtvoval na račun pridobivanja popularnosti med volivci. V tej luči tudi jaz vidim 24-urni ultimat za odstop. Drobnič se je z plačljivimi splavi zameril ogromnemu številu volivcev (ne preveč brihtnih in take se da zavajati in igrati populizem) in z napadom na njega računa JJ pridobiti na popularnosti. Zato tudi ultimat, da se bo ja dvignilo čimveč prahu okoli tega. ;)

No, pri meni se je uštel, glede na rezultate v trenjih pa kot kaže nisem edini. :2thumbs:

jullia
27.11.2006, 08:12
In zaradi Rupla bomo izpeljali pravilo, da vsak minister lahko serje klamfe po mili volji?
:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :veryevil: :veryevil: najboljs bi bilo.........

DrOnyx
27.11.2006, 16:38
A imaš kakšne konkretne, oprijemljive podatke? Jaz poznam več vnetih članov in zagovornikov Nove Slovenije, pa so po večini brezposelni ali pa se grejo obrt na robu preživetja. Če bi bilo to kar praviš res, bi glede na maloštevilno članstvo gotovo našli kakšno službico na katerem od ministrstev ki jih vodi Nova Slovenija, ane? :dontknow:

Nisem mislil tu na člane Nove Slovenije, ki se vozijo v Audijih ampak na idejo Drobniča, da ukine prevoz na delo in uvede plačljive splave na drugi strani. Kakor jaz poznam vodstveni kader raznih "postkomunističnih gigantov" v pretežno državni lasti se vsi vozijo za privat potrebe v službenih vozilih višjega ranga in ta kader je sedaj tako kot včasih LDS nastavila Janševa struja oziroma trenutna oblast.

Mene čedalje bolj preseneča, kako je dejansko ta oblast, ki vlada državi sedaj, v teh dveh letih ko so na vrhu praktično pozabila vse, kar so blebetali prej.

Oziroma če povem drugače, se je povsem uresničilo to, kar sem ji predvidel že na začetku. Ti ljudje so bili prepričani,m da je sistem, ki ga je postavila LDS dober, le čas je za druge ljudi. In to je sedaj to. Drobnič je očitno prvi, ki v tem klubu ni več dobrodošel, verjetno tudi zato, ker v širši javnosti zbuja samo negativne očitke in prispeva debele procente k padcu podpore te vlade.

Vsemogočni
27.11.2006, 16:46
V kolikor zdaj minister Drobnič ne bo "odletel", pomeni, da vlada in njeni resorji javno podpirajo cerkev in vračanje v zgodovino za 1000 in več let nazaj. Ko se bo cerkev še bolj razbohotila, začela predpisovati še kaj bomo jedli, kaj bomo kupovali, koliko bomo dali za cerkev, koliko posebej za Vatikan in ostale vehementne reči, ki na najbolj očiten način izpodbijajo demokracijo in svobodo ljudi.

Ravno danes sem bral v Financah, da bodo cerkev (cerkvene zgradbe) in še nekatere ustanove oproščene novega davka, zaradi katerega bodo v kratkem opravili popis vseh nepremičnin. Torej resnično še vedno drži: vzemi revnemu kolikor pač želiš in vtakni v rit bogatinom. Bo res ta vlada vse pošenkala cerkvi, bo res ta nepremičninski davek kot zamenjava za zemljiški prispevek, ali bo nadomestilo za "olajšavo in ukinitev" ostalih davkov :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Pa ne me basat, da so davki na nepremičnine potrebni. Ker smo za vse kar smo si ustvarili in kupili, že plačali davek pri nakupih in delu. Drugo bi bilo, če bi dobili nekaj v najem in to koristili, ker tam pa državi ni bilo odvedenega še nič davka, kar se pa spet skoraj zagotovo že plača v najemnini. Torej ponovno izumljanje poenumljanja ljudi. :2thumbs:

DrOnyx
27.11.2006, 16:50
Ravno danes sem bral v Financah, da bodo cerkev (cerkvene zgradbe) in še nekatere ustanove oproščene novega davka, zaradi katerega bodo v kratkem opravili popis vseh nepremičnin. Torej resnično še vedno drži: vzemi revnemu kolikor pač želiš in vtakni v rit bogatinom. Bo res ta vlada vse pošenkala cerkvi, bo res ta nepremičninski davek kot zamenjava za zemljiški prispevek, ali bo nadomestilo za "olajšavo in ukinitev" ostalih davkov :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Na to glej pozitivno. Kdo ti pa brani, da ustanoviš sekto in tvojo nepremičnino predstaviš državi kot sakralni objekt?

Jaz sem že v eni sobi naredil improvizorični ortal z križem. Za sekto pa še iščem člane, verjetno bomo imeli podobno filozofijo kot Jehove priče, ker mi je fora z čolni pri srcu, pa še z prispevki članov sekte si nameravam kupiti kakšno jahto z dvema peršing motorjema in klimatiziranim barom.

Feel sLOVEnija.:blush:

strašljivka
27.11.2006, 17:23
Na to glej pozitivno. Kdo ti pa brani, da ustanoviš sekto in tvojo nepremičnino predstaviš državi kot sakralni objekt?

Jaz sem že v eni sobi naredil improvizorični ortal z križem. Za sekto pa še iščem člane, verjetno bomo imeli podobno filozofijo kot Jehove priče, ker mi je fora z čolni pri srcu, pa še z prispevki članov sekte si nameravam kupiti kakšno jahto z dvema peršing motorjema in klimatiziranim barom.

...super, je možno da prevzamem gorenjsko izpostavo in v nelegalnem prizidku postavim kipec tote religije ? :P

Konfucij
27.11.2006, 20:46
...

Od vseh politikov menim da je bil edino Rop odkrit in je pošteno povedal, da je Drobnič zgolj grešni kozelj, ki ga bo JJ žrtvoval na račun pridobivanja popularnosti med volivci. V tej luči tudi jaz vidim 24-urni ultimat za odstop. Drobnič se je z plačljivimi splavi zameril ogromnemu številu volivcev (ne preveč brihtnih in take se da zavajati in igrati populizem) in z napadom na njega računa JJ pridobiti na popularnosti. Zato tudi ultimat, da se bo ja dvignilo čimveč prahu okoli tega. ;)

...

Res je, končno da je Rop neki pametnega izustu.:2thumbs:

moomoo
27.11.2006, 21:08
Rop je to prebral tule na forumih, mu je strašljivka sugerirala :rolling:

Vsemogočni
28.11.2006, 01:04

Širokogrudno se odrekam vsem takim in podobnim neumnostim, najbolj pa mi gre na ku..... izkoriščanje ljudi za osebno korist, ali korist nekaterih bednih ustanov. Medtem ko se mi vsi taki, ki nimajo trohice svoje pameti in nasedajo vsem bedarijam enostavno smilijo.

bob marley
28.11.2006, 07:29
Pa ne me basat, da so davki na nepremičnine potrebni. Ker smo za vse kar smo si ustvarili in kupili, že plačali davek pri nakupih in delu. Drugo bi bilo, če bi dobili nekaj v najem in to koristili, ker tam pa državi ni bilo odvedenega še nič davka, kar se pa spet skoraj zagotovo že plača v najemnini. Torej ponovno izumljanje poenumljanja ljudi. :2thumbs:

Ja seveda, pri svojem delu sem ravno včeraj naletel na eno zanimivo podrobnost. Nekdo je kupil po Jazbinškovem zakonu stanovane, veliko 98 kvadratov. Ocenjena vrednost 1.375.000,00 SIT (SIC!!!), ker je plačal v 60 dneh, 60% popust in je stanovanje bilo kupljeno za 570.000,00 SIT (nekaj takega). No ta gospod je včeraj prodal stanovanje in za njega iztržil 57.500.000,00 SIT, kar je malo več kot 100x več.

In temu ti rečeš kupljeno, to je šenkano *?=@€÷¤˝. In hvala bogu za davek. Ker je za mene recimo tole čist ne fer. Včasih si lahko za enoletno plačo dobil stanovanje, zdaj ga ne dobiš za vse plače v življenju. In imaš ****ete, ki imajo po 10 stanovanj, ker so imeli pač veliko starih tetk v Ljubljani in tki podpihujejo rast cene stanovanj. .

strašljivka
28.11.2006, 07:43
...bajuk je seveda dodatno obdavčil stanovanjski kredit. poleg ukinitve subvencij za to materijo in verjetnim povečanjem davka na gradbeni material = podražitev gradenj (ali dvig DDV ali enotna davčna stopnja)....
sicer pa tud minister leta za tisto več kar dobi s svojo novo davčno reformo lahko v ljubljani (s tem kar dobi več, ne z vsem kar dobi po pošteno opravljenem delu) kupi samo 2 m2 stanovanja...v jazbinškovih časih pač 4 stanovanja...

kartako
28.11.2006, 07:54

Ne rečem, poznam tudi take ki se vozijo z 10mio avtomobilom, vendar so ga zaslužili z trdim dolgoletnim delom. :approve:

Kar se tiče Drobničevega letenja me pa preseneča neverjetna naglica. Spominja me na tisto ob prihodu JJ na oblast, ko je moralo tudi kar nekaj pomembnežev čez noč spokati (Jankovič). Ne vem ali je JJ povsem stabilen pod streho, vendar njegova ravnanja zadnje čase niso ravno razumna. Sedaj je odstrelil še zadnjega ministra, ki je na račun nujno potrebnih reform, bil pripravljen tudi na zamere in grajo ljudstva. V vsakem primeru pa menim, da bi moral mnogo prej leteti kak drug minister, vendar drugi zvesto kimajo in so zato zaželjeni (pa čeprav so dokazano NESPOSOBNI). Me res zanima, kdaj bodo ljudje spregledali JJ-jevo dvoličnost? :D :veryevil:

No, pri meni se je uštel, glede na rezultate v trenjih pa kot kaže nisem edini. :2thumbs:

__________________________________________________ ____________________________________
Ja ko bo enkrat folk dojel, da je tista država prav taisti folk, od katerega zahtevajo (sindikati, izbrisani,civilna iniciativa,varuh,itd cel kup)
pravice, ki so jim jih pobrali, bodo morda ugotovili, da se je zgodila- mehka nacionalizacija !

Medved Pu
28.11.2006, 08:44
...bajuk je seveda dodatno obdavčil stanovanjski kredit. poleg ukinitve subvencij za to materijo in verjetnim povečanjem davka na gradbeni material = podražitev gradenj (ali dvig DDV ali enotna davčna stopnja)....
sicer pa tud minister leta za tisto več kar dobi s svojo novo davčno reformo lahko v ljubljani (s tem kar dobi več, ne z vsem kar dobi po pošteno opravljenem delu) kupi samo 2 m2 stanovanja...v jazbinškovih časih pač 4 stanovanja...Posledica Drnovškovih in Ropovih vlad, ki so gradbenemu lobbyu podarile segment stanovanjske gradnje, je, da lobby vsa leta reže jermene z hrbtov mladih družin.
Ne le od te vlade, od vseh v bodoče zahtevajmo, da se uvede program državne gradnje stanovanj kot je v Avstriji.
Država ima zemlje za to dovolj, ne bo ji treba gradit blokov, ki se skoraj držijo drug drugega, da bi stlačili čimveč spalcev8ne ljudi, ki rabijo zelenice okoli domovanj) na kup, da bi bil dobiček čim večji...
V tak državni sklad rad dam procent plače, vaučer, ki s tem nastane, pa je lahko prenosljiv na dediče.
Soft&simple.:) :)