Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Čas od prijave do priklopa

btomaz
28.11.2006, 14:23
Zanimajo me vaše izkušnje glede časa, ko ste se odločili da preidete na razvezan dostop in dali vlogo, do dejanskega priklopa. Sam čakam že več kot mesec dni pa ni glasu od nikoder.
Koliko časa je trajalo ?

hrflik
28.11.2006, 16:48
vloga dana 31.5 izvedba 19.7

še maš mal časa

lp b

tor
28.11.2006, 18:00
en mesec točno pa so mi priklopli

AlienRex
28.11.2006, 18:58
Konec meseca maja: priblizno en teden (prehod s starega paketa na DUO RZ). Bi blo se hitreje, ce ne bi bil sam zaseden v dopoldanskem casu.

storz
29.11.2006, 06:29
Zanimajo me vaše izkušnje glede časa, ko ste se odločili da preidete na razvezan dostop in dali vlogo, do dejanskega priklopa. Sam čakam že več kot mesec dni pa ni glasu od nikoder.
Koliko časa je trajalo ?

se zelo razlikujejo od tega kje si (v določenih regijah so v montaži zelo prezaposleni) in pa če imaš prenos telefonske.

btomaz
30.11.2006, 16:12
Sem z vasi imenovane Maribor, tudi prenos stevilke imam, kljub vsemu ne razumem, da taksne stvari trajajo tako dolgo. Morda pa kdo na tej trasi komu nagaja ? Mislim relacijo Telekom-Siol?

Izpade zelo neresno. Kot, da nočete strank.Malo še počakam, potem pa srečno Siol.

Prepričan sem, da bom pri konkurenci priključen prej kot v dveh mesecih

Dred
07.12.2006, 15:52
vloga oddana 16. 08. po Storževi pomoči v sredini novembre so se stvari malo premaknile, in konec novembra so mi priklopili siol tv, 30. 11. mi je telekom izklopil telefonsko linijo(voip mi do danes še niso priklopili) in danes so si drznili poslati položnico (telekom) z naročnino za December. Mogoče pa drugo leto vendarle dobim vse!

btomaz
08.12.2006, 13:57
Ja, saj to je grozljivo. Kaj se Siol sploh gre.
Kako šele sedaj nategujejo ljudi z reklamo, kupite ADSL kot darilo za božička. Kaj ti bo darilo, ki ga ne boš mogel uporabljati. Ah, ja, mogoče pa milsijo tako, da naročil letos,priklopljeno bo pa itak šele za božička drugo leto.
Ma naj grejo v r...., Pri meni se zgovarjajo, da Telekom pripravlja tehnično rešite. Pa koga oni tu j.... Kakšno rešitev neki, ko pa že imam ADSL, samo paket menjavam. Hočemse samo znebiti naročnine za ISDN, ki so mi jo itak vsilili, če sem želel imeti internet. In sedaj, me vlečejo za nos.
Odhajam stran od te bande.

Veron
08.12.2006, 15:08
Če misliš odklopit ISDN in prenesti telefonske številke k internetnemu ponudniku (voip) boš pri vseh enako čakal, 10delovnih dni za prenost številke.

Hitrejša rešitev je, da daš zahtevo za odklop ISDNja in brez prenosa številke, ki pa se uredi veliko hitreje (če želiš hitro odklopiti isdn).

btomaz
08.12.2006, 15:34
Torej zgol 10 dni. Jaz pa pri Siolu čakam 2 meseca. Torej se res splača oditi stran. Očitno imajo polne r..i in se jim žvižga za stranke. Toda čas streznitve pride zagotovo.