Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Sinhronizacija ure na telefonu?

rok1
28.11.2006, 20:52
Imam DUO paket, in telefon, ki ima CallerID in možnost sinhronizacije ure s centralo. Ko ročno nastavim uro na telefonu je vse ok, ko pa prejmem klic se pa ura spremeni na nek XY datum. Sedajle ko tole pišem (po sinhronizaciji s centralo) pravi telefon da smo 4. 1. (četrtega januarja) ob 11:26 :nonono: . Zakaj?

TNX, Rok.

storz
29.11.2006, 06:42
Imam DUO paket, in telefon, ki ima CallerID in možnost sinhronizacije ure s centralo. Ko ročno nastavim uro na telefonu je vse ok, ko pa prejmem klic se pa ura spremeni na nek XY datum. Sedajle ko tole pišem (po sinhronizaciji s centralo) pravi telefon da smo 4. 1. (četrtega januarja) ob 11:26 :nonono: . Zakaj?

TNX, Rok.

kaj pa če zdej probaš?

rok1
29.11.2006, 16:58
kaj pa če zdej probaš?

Ja, danes je pa samo še 1 ura nazaj, datum je pa pravilen. :rolling:
Verjetno je to finta zaradi letno/zimske ure.

Pa zakaj je s tem vedno problem. Taka komplikacija z UTC pa CET pa GMT ne vem še kakšnimi časi pa same avtomatizacije z časovnimi pasovi, da bo ja vse samodejno delalo, na koncu pa moraš še vseeno ročno prestavit če želiš da ti ura kaže pravi čas.

Hvala za posluh :angel:

rok1
18.02.2009, 22:19
Evo! Dve leti po tem, ko sem težil, da mi ne dela ura na telefonu se je stvar le čudežno uredila. Vrla tehnična podpora na 0801000 mi je dopovedovala, da nimajo nič z mojim problemom in da nadgradnja modema v tem primeru ne bo rešila problema. No, sedaj mi je neka dobra duša vendarle nadgradila firmware Sinopeja zaradi nekega drugega problema. In, glejga, ura dela.