Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Vprašanje za vegetarijance

Verbal
30.11.2006, 14:37
Kaj bi storili, če bi nekdo pred vas položil pečenega piščanca in rekel: "Pojej ga, ali bom pa ubil še enega."

Obrazložitev dobrodošla.

Katrin
30.11.2006, 21:26
Rekla bi:"S psihopati se ne ukvarjam." in odšla domov na joto.

Teo
30.11.2006, 21:44

na joto s suhimi rebrci :P

Katrin
03.12.2006, 16:49
;) :d

Cvetlični deček
18.12.2006, 22:59
če je zastonj, bi ga pojedel. če bi bil vegi bi pa verjetno ga vrgel v natakarja

Njuška Trap
19.12.2006, 14:46
:approve: :rolling:
A sem ti že povedala, da si mi všeč?

KRUNCHY
19.12.2006, 16:14
jest pa pravm da ste vegetarjanci čudaki.jest pa ne jem tega pa tega...ja wtf?pejt poj na pašnik živet.

aja pojedu bia ga.ne zarat pogoja, ampak ker bi ga.

Nincha II.
19.12.2006, 17:23
Jaz sem bla pa 8 let vegetarijanka, zdej sem pa pred parmimi mesci spet meso zacela jest - enostavno mi je zadisalo :blush: Sej pretiravam se vedno ne, ampak obcasno mi pa res zadisi in takrat si ga privoscim :shy:

BMX
19.12.2006, 17:29
Kaj bi storili, če bi nekdo pred vas položil pečenega piščanca in rekel: "Pojej ga, ali bom pa ubil še enega."

Obrazložitev dobrodošla.
A ti misliš da s(m)o vegetarijanci tako čustveno navezani na npr. piščanca, da bi storili vse da bi ga rešili....... Samo pustite ga pri miru, sicer xxxxxxxxxxxxxxxxxx:nonono: :nonono:

Katrin
19.12.2006, 20:15
:approve: :rolling:
A sem ti že povedala, da si mi všeč?

Love is all around :frend:

Be inspired
22.12.2006, 13:38
krunchy je čudak, ker ne sprejema drugačnosti..pusti ljudi pri miru...ti ješ vse??? krvavice in vampe, pa jetra in možgane..????
dobr ane..mmmmmmmmmm:nonono: :nonono:

a misliš, da ne jemo mesa zaradi tega..razlogov je več..mogoče je dovolj samo ta, da je meso ubite živali mrtvo..bljak---

radib
22.12.2006, 14:01
Jaz bi počaku,da ubiješ še drugega potem pa njam bi zlamu kr oba mnjam:xmas:

Pikado
22.12.2006, 14:25

Nič....sem pač srečal še enega kretena izmed mnogih...
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=6&article_id=16061216092731101&cid=108&pgn=6

Be inspired
22.12.2006, 17:50
:2thumbs: :2thumbs:
:clapping: :clapping: :clapping:

KRUNCHY
23.12.2006, 13:37
krunchy je čudak, ker ne sprejema drugačnosti..pusti ljudi pri miru...ti ješ vse??? krvavice in vampe, pa jetra in možgane..????
dobr ane..mmmmmmmmmm:nonono: :nonono:

a misliš, da ne jemo mesa zaradi tega..razlogov je več..mogoče je dovolj samo ta, da je meso ubite živali mrtvo..bljak---

Čudak si ti.

Vegoeti ste pa še bolj. Pisda veš v mesu in drugot je velik uporabnih snovi za telo, vi pa se sami prikrajšujete.

In jem ja jetra, krvavice,vampe.....kar češ jem.

meso ubite živali je mrtvo. Ker neverjetno ****** razlog. A jabuk pa solata je pa živa al kaj?

In v glavnem nima nč prot njim, sam za moje pojme ste čudaki..ne jem mesa, pa jajčkov, pa sira pa mleka??mislm wtf, koko poj prežviš..no po drug stran pa tako več mesa za nas ostane. Žvali pa itak redimo za zakol.tko je.

Katrin
23.12.2006, 14:23
Jaz mojega psa ne redim za zakol...

Pikado
23.12.2006, 15:22
Čudak si ti.

Vegoeti ste pa še bolj. Pisda veš v mesu in drugot je velik uporabnih snovi za telo, vi pa se sami prikrajšujete.

meso ubite živali je mrtvo. Ker neverjetno ****** razlog. A jabuk pa solata je pa živa al kaj?

In v glavnem nima nč prot njim, sam za moje pojme ste čudaki..ne jem mesa, pa jajčkov, pa sira pa mleka??mislm wtf, koko poj prežviš..no po drug stran pa tako več mesa za nas ostane. Žvali pa itak redimo za zakol.tko je.
Saj res, le kako preživimo brez mesa...saj ne, takoj umremo, ti pa se pogovarjaš z duhovi...
Meso ubite živali je res mrtvo, vendar je bilo pred tem živo...zaradi jabolka še ni treba ubiti drevesa in jabolko je drevo proizvedlo z namenom, da se poje...
Ne boš verjel, ampak jajčka, mleko in sir uživamo tudi vegeterijanci...vedno so ga...
Mesojedci bodo v pozitivnem razvoju človeštva, nekoč preteklost, kot so preteklost ljudožrci...no ja sem pa tja se bo pojavil še kakšen čudak...

Teo
23.12.2006, 17:24
Jaz sem bla pa 8 let vegetarijanka, zdej sem pa pred parmimi mesci spet meso zacela jest - enostavno mi je zadisalo :blush: Sej pretiravam se vedno ne, ampak obcasno mi pa res zadisi in takrat si ga privoscim :shy:

en moj kolega s faxa je že 10 let vegetarjanc in je glih zadnič razlagal, da mu zadnje čase spet diši meso in da se ga bo verjetno spet lotil jest.

Yeah, pa bomo dobili še enga nazaj v bando neumnih:D

Be inspired
23.12.2006, 18:58
Čudak si ti.

aja, kva pa je tolk uporabnega..mogoče živalske maščobe - njamm..B vitamin imaš tudi drugje, in še bolj kvaliteten je (alge, soja,..)..; proteinov imaš v soji še več - in če ti pripravim en sočen zrezek iz tofuja boš opustil meso za ziher ;)
Kva še?? Imaš kej drugega kot pa nasičene živalske maščobe v enmu fajnmu šniclu, ki pripada eni madžarski kravi, ki so jo ubili po mučni dvodnevni vožnji..še prej je pa cel lajf živela v enmu za***anmu hlevu...in ta krava točn vé, kaj jo čaka..

dej no, mislim..mal se odpri pa kej preber v zvezi s tem :nonono:

Cvetlični deček
25.12.2006, 09:35
ne se kregat. jejte kar vam paše

chicken
25.12.2006, 22:25
vegi sem bla 6let pa se ga počasi navajam spet jesti(zaradi pomankanja določenih snovi).drgač pa ne,lah bi jih1000zaklal pred mano pa ga takrat nebi pojedla.pač vegetarjanci se delijo na tiste ki hočejo zaščititi 'vse kar ima oči' ali pa na tiste kot jaz ki pač ne maramo okusa.think about it;)