Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Slovenska bob ekipa

SlovenskiSlavcek
30.11.2006, 21:08
na prvi, za nas zgodovinski tekmi v Innsbrucku, sta naši bob posadki zasegli 40. in 52. mesto (od skupno 59 posadk). Naši prezadovoljni (beri članek na športni strani siola).

Kaj menite, a?

LP!

stLARA
30.11.2006, 21:09
I feel very olimpic today :D

Uvrstitev sploh ni slaba, za prvi nastop. :2thumbs:

Duh
30.11.2006, 21:20
Hja..sem vesel..ampkak s pravega športnega vidika, je pa to enako, kot če mi forumaši ustvarimo ekipo tistih "pometačev" leda, najdemo sponzorje in se prijavimo na zimske olimpijske igre...

ZOI postajajo vedno večja farsa, med tem ko pa se poletnih ne more uvrstit marsikateri dober in pravi športnik!

mikimaus
30.11.2006, 23:39
Hja..sem vesel..ampkak s pravega športnega vidika, je pa to enako, kot če mi forumaši ustvarimo ekipo tistih "pometačev" leda, najdemo sponzorje in se prijavimo na zimske olimpijske igre...

ZOI postajajo vedno večja farsa, med tem ko pa se poletnih ne more uvrstit marsikateri dober in pravi športnik!

:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

gremo pometat v Vancouver 2010 :veryevil: :veryevil: :veryevil:

zlati13
01.12.2006, 05:50
Mene pa zanima kako se lahko sploh v ekipo uvrstiš. Ali je to zopet samo za izbrance z polno denarnico.
Kakšni so pogoji da bi sodeloval v naši ekipi.

Verbal
01.12.2006, 12:42
Kot prvo ti mora spodleteti v kakšnem drugem športu, da se kljub kvaliteti po spletu nesrečnih okoliščin ne uvrstiš na željeno pozicijo, tako kot se je to zgodilo v filmu Ledene steze.
V Sloveniji kaj takega sploh ni težko, glede na dejstvo, koliko dobrih naših športnikov doma povsem prezremo, pa jim potem uspe v tujini.

ervin34
01.12.2006, 13:17
Počasi se daleč pride :2thumbs: