Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Jankoviću šefi občinskih služb sami dali odstopne izjave

Medved Pu
01.12.2006, 23:29
Očitno ima nadnaravne sposobnosti, saj so se šefi kar sami odločili za kadrovski turbotsunami...
Ponavadi se kaj takega pripeti, če mafijski don obljubi vsem betonske čevlje, v politiki pa takega čudeža ne srečaš drugje kot v Severni Koreji in na Kubi..
Seveda pirčakujem tudi, da bodo vsi, ki se še plazijo po državni upravi iz preteklih časov, zdaj storili enako... :)

elvis
02.12.2006, 09:01
Tega niso storili sami. Ko je obiskal občinsko upravo, je rekel, da samo še to pričakuje od njih :)

Konfucij
02.12.2006, 14:21
Naši mediji pa nč. Kle se jasno vid na keri strani so.

Kajtimar
02.12.2006, 14:46
Sicer mi za Jankovičgrad prisrčno dol visi pa vendar... A ni bilo že do sedaj v veljavi, da so ob zamenjavi župana vsi imenovani šefi občinske uprave podali odstopne izjave, katere je nato novi župan sprejel ali pa tudi ne, saj jih je lahko ponovno imenoval za nov mandat... :dontknow:
Zaradi enega Blatnega dola govoriti o kadrovskem tsunamiju, ki naj bi se tikal vse Slovenije... :clown: Lepo vas prosim! :nonono:

Lep dan vsem skupaj... :)

Konfucij
02.12.2006, 15:59
Sej to je to. Pr menjavi vlade je tud v navadi, da se menjajo taglavni v vladnih službah, pa glej kakšn cirkus so nardil iz tega. Zdej k je pa kapitalistični levičar na oblast je pa to čist normaln.

Medved Pu
02.12.2006, 20:35
:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:
To ni nikjer v navadi..Blatni dol je LJ?:rolling: :2thumbs:

Kajtimar
03.12.2006, 06:55
Sej to je to. Pr menjavi vlade je tud v navadi, da se menjajo taglavni v vladnih službah, pa glej kakšn cirkus so nardil iz tega. Zdej k je pa kapitalistični levičar na oblast je pa to čist normaln.
Mišek, sem že napisal, da Blatni dol ni vesoljna Slovenija! Mi se s svojimi težavami ukvarjamo, vi pa po svojem blatu pocajte. Samo prosim vas, nikarte svojih krempelcev po Štajerski stegovat! Pohorci imajo grdo navado, da si nohte kar s sekirico krajšajo... :rolling: :rolling: :rolling:

Lep dan vsem skupaj... :).

evajet
03.12.2006, 08:48

saj to še ni vse !
Kjerkoli po urejenem svetu je predvolilna izjava, da bo vodil Mesto Ljubljana kot podjetje, politični samomor ! Mesto ni trgovsko podjetje, tu so vrtci, domovi upokojencev,smeti, kanalizacija in še marsikaj kar ni povsem tržna katergorija. Levaški mediji so ravno na tem terminu - uspešni podjetnik, gradili in favorizirali šumadinca .
Jankovič je solastnik diagnostičnega centra na Bledu in zasebne poliklinike v Ljubljani in še kaj, me prav zanima če je že prodal deleže ali pa je vso svoje premoženje, ki za svoje dejavnost prejema javna sredstva, prijavil protikorupciski komisij ? Močno dvomim !:2thumbs:

mturk10
03.12.2006, 10:29
Mogoče pa hoče Jankovič ustanoviti eno veliko srečno družino;)

massive
03.12.2006, 10:52
saj to še ni vse !
Kjerkoli po urejenem svetu je predvolilna izjava, da bo vodil Mesto Ljubljana kot podjetje, politični samomor ! Mesto ni trgovsko podjetje, tu so vrtci, domovi upokojencev,smeti, kanalizacija in še marsikaj kar ni povsem tržna katergorija. Levaški mediji so ravno na tem terminu - uspešni podjetnik, gradili in favorizirali šumadinca .
Jankovič je solastnik diagnostičnega centra na Bledu in zasebne poliklinike v Ljubljani in še kaj, me prav zanima če je že prodal deleže ali pa je vso svoje premoženje, ki za svoje dejavnost prejema javna sredstva, prijavil protikorupciski komisij ? Močno dvomim !:2thumbs:

kdo pa so ti levaški mediji? saj si mislil levičarske kajne? da bom vedel kaj kupit ko bom naslednjič pred trafiko...aja, mladino že poznam.

TIGR
03.12.2006, 11:36
:2thumbs:

TIGR
03.12.2006, 11:37
Mišek, sem že napisal, da Blatni dol ni vesoljna Slovenija! Mi se s svojimi težavami ukvarjamo, vi pa po svojem blatu pocajte. Samo prosim vas, nikarte svojih krempelcev po Štajerski stegovat! Pohorci imajo grdo navado, da si nohte kar s sekirico krajšajo... :rolling: :rolling: :rolling:

Lep dan vsem skupaj... :).

Ne samo nohte....:D ;)

Medved Pu
03.12.2006, 13:30

Lep dan vsem skupaj... :).A zato je toliko bezprstih':D