Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : problem s punco

thecall
03.12.2006, 10:19
Pa da vam razlozim siutuacijo....

S punco sva skupaj malo vec kot 2 meseca, vidiva se vsak dan cez teden razen v soboto in nedeljo,
vse je bilo perfektno in vredu.... dokler mi nista njeni dve dobri dve kolegici oz. tudi moji dobri kolegici
rekli da me je kao prevarala in da me ubistvu nima sploh rada.... drugace pa jaz ne vidim nobenih tko
znakov da me ne bi imela rada in to ker hoce bit vedno z mano in to.... samo ce je res to kar sta bi kolegici
rekli kako naj to ugotovim , ce se pogovorim z njo pomojem mi ne bo povedala po resnici nevem, prosim za
kaksen nasvet... Ker jaz ne trpim varanja bi ji dal takoj konec, ce ji pa dam konec in potem da se ugotovi da
me ni nic prevaral bom se pa tudi tolkel po glavi ce pa sem znjo in me je prevarala sem spet budala...

POVEJTE MI PROSIM KAJ MI PRIPOROCATE...
SAMO RESNE ODGOVORE PROSIM

Verbal
03.12.2006, 10:27
Ja, lepo se pogovori in ji takoj na začetku daj vedeti, kaj si izvedel od t.i. dobrih kolegic, če je treba se tudi vsi štirje usedite in razčistite situacijo.

A se želiš dalje tolči po glavi in ugibati, kdo laže in kdo ne?

thecall
03.12.2006, 10:33
Ja samo problem je v tem da teh kolegic nesmem upletat u situacijo
ker sem tako obljubil in tudi ne bi blo prav.....

Verbal
03.12.2006, 11:12
Potem ti preostane zgolj pogovor z njo in dejstvo, koliko ji boš zaupal. Ampak to je na tebi, težko boš kakšen dober nasvet našel tu na forumu, saj noben uporabnik ne pozna ne tebe, ne nje.

KRUNCHY
03.12.2006, 13:02
jaja, zahrbtne prijatelce.

nattka
03.12.2006, 13:07
jaja, zahrbtne prijatelce.

točno to sem pomislila, ko sem prebrala prvi post ...

če govoriš resnico, se ti ni treba skrivati ...

popka
03.12.2006, 13:36
se strinjam z nattko pa krančijem...sicer pa obvezno pogovor, se da marsikaj razbrat iz mimike obraza sogovornika...

zverina
03.12.2006, 17:49

S punco sva skupaj malo vec kot 2 meseca, vidiva se vsak dan cez teden razen v soboto in nedeljo,
vse je bilo perfektno in vredu.... dokler mi nista njeni dve dobri dve kolegici oz. tudi moji dobri kolegici
rekli da me je kao prevarala in da me ubistvu nima sploh rada.... drugace pa jaz ne vidim nobenih tko
znakov da me ne bi imela rada in to ker hoce bit vedno z mano in to.... samo ce je res to kar sta bi kolegici
rekli kako naj to ugotovim , ce se pogovorim z njo pomojem mi ne bo povedala po resnici nevem, prosim za
kaksen nasvet... Ker jaz ne trpim varanja bi ji dal takoj konec, ce ji pa dam konec in potem da se ugotovi da
me ni nic prevaral bom se pa tudi tolkel po glavi ce pa sem znjo in me je prevarala sem spet budala...

pomen, da te ena njenih prijateljic hoče.:2thumbs:

DrK
03.12.2006, 17:57
Prevaraj jo s prijateljico, to baje zazge :)

zverina
03.12.2006, 18:02
al pa z obema.:2thumbs:

Parano.ID
04.12.2006, 09:58
Jajajaja!!

Ti v tej situaciji, pomoje, nimaš kej zgubit.
Vsedta in pogovrta se samo vidva s punco, potem se pa glede na potek pogovora lahko odločiš:
- da si še naprej z njo in se verjetno še naprej sprašuješ: "kaj pa če me je res...pa še zmer laže"
- jo pustiš in si najdeš drugo, al pa še bolš, uživaš v samskih časih ( 1x boš ugotovu da to sploh ni tko slabo - za nekej časa, sevede )
- jo pustiš in ga zabluziš z eno od frendic, ker če sta frendici lagali gledetele tvoje punce, potem to dejansko lahko pomen samo to, da hočta bit s tabo oziroma sta fouš tej prjatlci, kar pa še zmer pomen da vsaj ena hoče s tabo bluzit
- lahko pa serješ z eno, ali obema od teh frendic pa si še naprej s svojo punco pa si car, al pa največji prasec...pač odvisno od malarja :)

Anyway, v nobenmu primeru nič ne zgubiš, v vsakem primeru boš pa ugotovil da so vse tri navadne kure :approve:

clea
04.12.2006, 10:01
Moj predlog- povej ji kaj sta ti rekli ti dve prijateljici, potem jih pa sooči in nej ti še pred njo to ponovita, pa boš hitr vedel kolk je ura.

D' Andre
04.12.2006, 11:19
Direkt jo vprašaj, ne kompliciraj in ne omenjaj njenih kolegic. Še vsaka 'igralka' zafarba al pa rata živčna, ko jo stisneš v kot.

NOTORIOUS
04.12.2006, 13:27

ma da niso te kao full dobre frendice mal tko slovenke- fous, pa hocjo sam mal ****arijo nardt.
prever pa odkrit prasi, bos najvec zvedu,

ce je pa res, jo pa posl u pm- ne se sekerat, ce je sla nj gre. ribic je tok da se drek iz njih dela:rolling:

nattka
04.12.2006, 14:53
ma da niso te kao full dobre frendice mal tko slovenke- fous, pa hocjo sam mal ****arijo nardt.
prever pa odkrit prasi, bos najvec zvedu,

ce je pa res, jo pa posl u pm- ne se sekerat, ce je sla nj gre. ribic je tok da se drek iz njih dela:rolling:

ja za une k radi po dreku brskajo ...

thecall
05.12.2006, 15:25
Hvala za tolko odogovorv....

S punco sem se pogvoril in je rekla da ni res, da zakaj to sploh mislim in sm reku da sem pac slisow od par ljudi
in mi je rekla da so to samo govorice in se je zacela jokat, ki sm reku kao da bo konc..... na koncu mi je drugi dan
full pisarila na mobitel da zakaj ji neverjamem da me ljubi in tako....

Povem vam tako da sm se odloču da bom se z njo ostal in bom pustil da se stvari se
naprej razvijajo pa bomo vidli ce bo se kaksni konflikti glede tega v nadalje...
Kaj vi menite glede na to....

nejc
05.12.2006, 17:58
Nikjer ni blo zapisano, kok sta stara. Delujeta mi mlada. Srednja šola pomoje?

Vglavnem. Prvo kot prvo. V 2 mesecih ne moreš vedeti, ali koga ljubiš. Po 2 mesecih si običajno še vedno v omami od zaljubljenosti, ki pa ni ljubezen. V bistvu nepotrebne tehnikalije pri tem, kar želim povedat.

Js bi ti predlagal, da se v bodoče glede takšnih informacij, ki lahko imajo ogromen vpliv na zvezo, zanašaš nanje le takrat,kadar izvirajo od ljudi, ki jim zaupaš. Z vsemi ostalimi se ne splača obremenjevati, ker bodo samo načele vajin odnos. Ali samo s tvoje strani, ker boš začel dobivat ljubosumne izbruhe ali se boš grše obnašal do nje, ji ne boš zaupal itd. al pa tudi z njene, v kolikor ji takšne informacije serviraš, ona jih zanika, ti pa ne verjameš.

V tvojem primeru pa po tem kar si napisal, gre ravno za vrsto informacij, na katero se ne smeš zanašat ali jim dajat prevelikega pomena, dokler takšne informacije niso množične in iz različnih koncev.

Če želiš, da vama rata, se boš moral odločiti, ali ji zaupaš ali ne. V kolikor je odgovor ne, nima smisla nadaljevat.

Sm že ful utrujen, upam, da sem razumljivo napisal.

grofa
05.12.2006, 18:14

IN KAJ POL ŠE DELAŠ SPLOH Z NJO?

Jelengar
06.12.2006, 02:00
S punco sem se pogvoril in je rekla da ni res, da zakaj to sploh mislim in sm reku da sem pac slisow od par ljudi
in mi je rekla da so to samo govorice in se je zacela jokat, ki sm reku kao da bo konc..... na koncu mi je drugi dan
full pisarila na mobitel da zakaj ji neverjamem da me ljubi in tako....

Povem vam tako da sm se odloču da bom se z njo ostal in bom pustil da se stvari se
naprej razvijajo pa bomo vidli ce bo se kaksni konflikti glede tega v nadalje...

Si imel pa srečo, da te ni dala na čevelj, po tistem, ko si jo soočil z opravljanjem njenih in tvojih, "dobrih kolegic" in jo spravil v jok. :nonono: Zraven si pa še malo grozil, da jo boš ti načevljal. :nonono: Zakaj pa nisi povedal od kod prihaja obrekovanje? Ti "kolegice" več pomenijo od lastnega dekleta? No ja, saj boš odrastel (enkrat, mogoče).

thecall
09.12.2006, 23:08
nejc ja ja mas prav ja sva oba se mlada oba se 17 let, em to glede ljubezni sva bila ze prej 9 mesecev
skupaj zato mi je rekla da me ljubi sej tudi jaz njo in narazen sva sla ker se je neki zapletlo
pac ne bi zdaj spet o tem in zdaj sva spet 2 oz zdej bo kmalu 3 mesce da sva skupaj.....

Ubistvu maste prav ja sm se odlocu da jim bom zaupal in da me ne bodo brigale govorice
ce se bo govorilo naj se me ne gane sploh... pomojem ce bo tela bit zdrugim mi bo ze povedala
alpa se bo vsaj cudno do mene obnasala... ubistvu sva se pobotala in nam je res ql... sem se ji
pac za tisti pogovor opravicil in je sprejela.... in zdaj sva ubisvu prisla si se en korak blizje....

hvala vsem za pomoc

Jelengar
10.12.2006, 14:20
A tiste "dobronamerne kolegice" sta pa obdržala, al sta ju skenslala? ;)

thecall
10.12.2006, 15:16
ne kolegici sta se ostali sam se tudi meni pocasi zdi da
ste nas hoteli spravit narazen tko da.... bomo vidli
ces cas kaj bo :veryevil: :veryevil:

Irreplaceable
11.12.2006, 20:37
V primeru varanja je samo en izhod. Najdi si drugo in to punco pozabi. Mislim da je brezveze vztrajati v zvezi kjer ni zaupanja...

cliena
11.12.2006, 20:45
No fajn da sta se punco pobotala :D une lažnive mrhe pa postavta pred vrata :D men grejo taki ljudje tk na *****...;)

Njuška Trap
11.12.2006, 22:38
Ko sem prebrala, da si moral prijateljicama (eee, "prijateljicama") obljubiti, da ju ne boš vpletal, sem kar pike dobila - kakšno sranje je, da nekomu na rame preložiš tako breme, potem si pa takole "roke opereš"?!
Če že nekaj rečeta, naj stojita za tem, ali pa naj bosta prihodnjič tiho. Še posebej, če gre, kot praviš, za njeni dve dobri kolegici.

Jelengar
11.12.2006, 22:51
:approve: Tudi jaz sem dobil pike. Pa še kaj več. Ampak si nisem upal dat duška, da mi Faust ne bi podelil banane. ;) No, pa kljub vsemu bi jaz dejal, da je to tipično najstniško obnašanje. :dontknow:

Njuška Trap
11.12.2006, 22:54
Najstniško ali ne, prijateljsko že ni.

Jelengar
11.12.2006, 23:42
Seveda ni prijateljsko. :approve: Ampak, ko si najstnik, tega še ne veš. ;)

Njuška Trap
13.12.2006, 16:02
Seveda ni prijateljsko. :approve: Ampak, ko si najstnik, tega še ne veš. ;)
Ne vem za ostale, ampak jaz tudi kot najstnica nisem delala takih štal. Če sem kaj rekla, sem za tem tudi stala in niti na kraj pameti mi ni padlo, da bi si izmišljevala. Še najmanj za prijateljice.

Tanatie
13.12.2006, 22:12
a se nobenmu ne zdi da je mal cudn da bi najboljsi dve kolegici od nje povedale neki zaga njemu, ki je v to druzbo bolj "prizenjen" (vsaj tak obcutek sem dobu...) mislm folk ponavad ni glih svetniski in so rajs tih kokr da bi delal probleme, razen ce je point glih v temu da delajo probleme...

dfurlan3
18.12.2006, 21:42
MALO PROBAJ FRENDICO MOGOČE TE ŽELI PA NETI PREPIR:2thumbs:

kapara
20.12.2006, 11:52
Prevaraj jo s prijateljico, to baje zazge :)

Zakaj pa varanje? Za to, ker baba čula, baba rekla?
S tem ne boš nič dosegel, kvečjemu da te bo takoj skensala in prav bi imela.
Po mojem je najbolje, da se odkrito pogovorita glede vajine ljubezni.

brabrabranc
27.12.2006, 14:46
pomen, da te ena njenih prijateljic hoče.:2thumbs:

ha,ha, tkoj sem na to pomislu:)

snežko
28.12.2006, 21:03
:) s puncami so vedno problemi...

cliena
29.12.2006, 08:22
:) s puncami so vedno problemi...
Kot da jih s fanti ni?!?!:rolling:

Lipovnik
29.12.2006, 09:42
Hmm.
Če verjameš svoji punci, pomeni da ne verjameš prijateljici.
Ta se je torej zlagala. In če se je ona tebi zlagala, lahko brez skrbi poveš punci, da ti je ona to povedala. Izgubit nimaš kaj, razen lažnjive zahrbtne prijateljice, kar ti je pa tako ali tako v interesu.

Torej če si zaupata bosta že skupaj razčistila s svojimi "domnetvnimi "prijateljicami.

snežko
30.12.2006, 11:27
Kot da jih s fanti ni?!?!:rolling:

:) jest jih nimam...

zverina
30.12.2006, 12:30
:) jest jih nimam...

:O a tis sestra?:2thumbs: