Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Trnova pot siolovega uporabnika

aci
04.12.2006, 11:10
Vse lepo in prav pa, da še jaz opišem svoje težave. Pri siolu sem že tri leta, malo manj časa posedujem tudi siol tv in vse je lepo delovalo dokler nisem prešel na razvezan dostop. Takrat pa se je začelo kocke na tvju pa smo klicali pa so urejali nekaj sam nevem kaj. Tu stopi v akcijo še Storž za katerega moram reč da je ediina svetla točka v SIOL podjetju pa je uredil da so mi telekomovci parico zamenjal, pa preklop na adsl2+ centralo pa dvig hitrosti pa stvar deluje par dni pa zopet začne kockat kličem heldesk pa mi rečejo kar modem prinesite dobite nadomestnega dokler se vaš nepregleda. Vzamem prosto v službi in pot pod noge in grem v Ljubljano glej ga zlomka tam pa ni nadomestnih modemov fino siolovec v teletrgovini pravi da pač nemore pomagat kličem help desk pa zopet nemorejo pomagat dobim številke od teletrgovin i reklamacijske službe kličem in kličem da vprašam kdaj bodo imeli nadomestni modem ampak neprikličem nikogar. Pa ponovno klic na helpdesk pa stvar ponovno iz začetka pomagali bi ampak nimajo nadomestnega modema itd....... Kaj človek naj naredi: zahteva prekinitev razmerja in vzpostavitev prvotnega stanja ali naj obvesti medije ali naj ubere pravno pot, kaj menite vi?:dontknow: :(