Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Metanje g. Todorovića po tleh...

dolenjec
06.12.2006, 07:06
V zadnjem času sem povsod, kjer so se pojavili problemi (policija, demonstracije, izvrševanje sodnih odločbo) opazil gospoda Aleksandra Todorovića. Bil je npr. med delegacijo izbrisanih, potem se je metal po tleh ko so policisti izselili nekaj vlomilcev v Prekmurju iz nekega kulturnega doma, metal se je po tleh včeraj, ko so deložirali neko družno iz Kolizeja v Ljubljani...

Ne vem, ampak imam občutek da omenjeni gospod prav išče probleme in provocira državne organe, od policije naprej. Kaj vi mislite o tem?

Konfucij
06.12.2006, 08:51
Išče somišljenike (se prav druge zatirane) za svoj boj...

temp64
06.12.2006, 09:09
...mislim, da je čas, da ga ornk zbutajo, pa zbrcajo čez mejo

albundy
06.12.2006, 09:16
Išče somišljenike (se prav druge zatirane) za svoj boj...
pa naj gre tja od koder je prišel, če je tako zatiran. blefer, ne pa zatiranec.

mataj
06.12.2006, 09:42
Tudi taki morajo bit. (http://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Corrie) :dontknow: Ponavadi jih povozi kak buldožer, potem dobijo spomenik, dosežejo pa nič.

Najboljši natlametalci so bili od avstrijskega Greenpeacea, ki so pred leti prišli sem protestirat proti zamenjavi uparjalnikov v NK Krško. Hoteli so preprečiti transport uparjalnikov tako, da so se priklenili nanje. Gor so viseli par ur, potem pa protestirali proti krutosti, neprofesionalnosti in grobemu ravnanju naših policajev. Ti namreč niso računali na kaj takega in niso imeli pri roki nobenih primernih klešč, s pomočjo katerega bi greenpeacovce spravili dol z uparjalnikov takoj, ko bi se pofotografirali. Ali pa vsaj takrat, ko jih je prijelo scat.

Knez
06.12.2006, 10:20
Ne išče problemov, temveč išče publiciteto.Simpl ko pasulj.

ENARB
06.12.2006, 10:37
Najverjetneje čuti, da je to njegovo poslanstvo.

zverina
06.12.2006, 10:37
Ne išče problemov, temveč išče publiciteto.Simpl ko pasulj.

negativno publiciteto.:2thumbs: Srbski temperament mu ne da miru....vse na silo.:D

TIGR
06.12.2006, 11:11
Tudi taki morajo bit. (http://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Corrie) :dontknow: Ponavadi jih povozi kak buldožer, potem dobijo spomenik, dosežejo pa nič.

Najboljši natlametalci so bili od avstrijskega Greenpeacea, ki so pred leti prišli sem protestirat proti zamenjavi uparjalnikov v NK Krško. Hoteli so preprečiti transport uparjalnikov tako, da so se priklenili nanje. Gor so viseli par ur, potem pa protestirali proti krutosti, neprofesionalnosti in grobemu ravnanju naših policajev. Ti namreč niso računali na kaj takega in niso imeli pri roki nobenih primernih klešč, s pomočjo katerega bi greenpeacovce spravili dol z uparjalnikov takoj, ko bi se pofotografirali. Ali pa vsaj takrat, ko jih je prijelo scat.

Kje pa je napisano, da morajo bit? Pri nas jih ne rabimo, ker nam niso v nobeno korist. Todorović naj gre domov, kjer ga bodo "z veseljem" sprejeli, kot heroja in nam bo dvakrat prav.:veryevil:

Knez
06.12.2006, 14:09
Mene malo spomni na Dragišo Marojevića, če se še spomnite tistega tipa?

strašljivka
06.12.2006, 14:13
jp ;) zanimivo koga vse se pošten slovenc ne boji...

NaceM
06.12.2006, 20:37

Tisti, ki se je hotel iti srbske mitinge resnice v Sloveniji.

NaceM
06.12.2006, 20:38
jp ;) zanimivo koga vse se pošten slovenc ne boji...

Strašljiv Slovenec?

Knez
07.12.2006, 09:17
Tisti, ki se je hotel iti srbske mitinge resnice v Sloveniji.

Kdo ve, kaj je zdaj z njim.

Dvomim, da je med izbrisanimi.Po moje je na koncu zaprosil za slovensko državljanstvo, zdaj pa gleda Todorovića po TV in se mu smeje.

Sranjemir
07.12.2006, 09:23
Kdo ve, kaj je zdaj z njim.

Dvomim, da je med izbrisanimi.Po moje je na koncu zaprosil za slovensko državljanstvo, zdaj pa gleda Todorovića po TV in se mu smeje.

Marojevic je ze nekaj casa pod ruso.

Vsemogočni
07.12.2006, 10:08
Pri nas je pač tako,kdor si več upa, se ga pač oblast in predstavniki zakona bojijo. Zato takile brez bojazni in kančka sramu igrajo in se izživljajo. Enostavno vedo, da pri nas lahko počnejo, kar si ravno zamislijo.

kartako
08.12.2006, 18:05
Marojevic je ze nekaj casa pod ruso.
__________________________________________________ ____________________________________
????? A nima bajte v rakovi jelši ( na črno) in slo državljanstva?:dontknow:

nattka
08.12.2006, 18:21
Pri nas je pač tako,kdor si več upa, se ga pač oblast in predstavniki zakona bojijo. Zato takile brez bojazni in kančka sramu igrajo in se izživljajo. Enostavno vedo, da pri nas lahko počnejo, kar si ravno zamislijo.

če pa že komu po dolgem času prekipi in jih malo dregne, pa se zbudijo samooklicani borci za človekove pravice in zgodba dobiva razsežnosti apartheida ...

Konfucij
08.12.2006, 19:06
včasih mam občutek da ti borci včasih na silo neki problematizirajo, dostkrat pa čist spregledajo prave probleme.

nattka
08.12.2006, 20:37
včasih mam občutek da ti borci včasih na silo neki problematizirajo, dostkrat pa čist spregledajo prave probleme.

točno to sem hotela reči ...