Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov]

jannick
03.10.2006, 11:25
Iščem zasebno varstvo za svojega otroka, s pričetkom februarja 2007.
Če kdo pozna koga, ki varuje otroke na domu mi prosim javite. Hvala vsem in prijazen pozdrav, Lidija

dvojčica
03.10.2006, 11:26
Od kod pa si?

nattka
03.10.2006, 11:46
sezam računa od 700 do 1000 sit na uro in varuhinje ne pripravljajo hrane ... to piše na njihovi spletni strani ...

so odlični za občasno varstvo, težava poleg prehrane pa je tudi to, da se varuške večkrat menjavajo ...

morda tu kaj najdeš .... http://soncek.si/forum/viewforum.php?f=5

Junyokan
10.10.2006, 22:46
Hola Lidija

Jaz sem nova tu (pravzaprav ravno zaradi tvojega vprašanja).

Sicer nisem profesionalna varuska...mi pa vse kaže na to, da bom še kar lep čas brez službe....

Tako da ...

Če želiš mi lahko tukaj pustiš podatke, da se dogovorive...

l.p

T

jelkac
13.10.2006, 09:04
Živijo Lidija, po poklicu sem vzgojiteljica, drugače pa študentka. Imam kar nekja izkušenj z otroci, če želiš mi lahko odpišeš.

sasica
15.10.2006, 07:49
Zivjo,

ce prihajas iz Gorenjske, se priporocam tudi sama. Sicer studentka fakultete za sport (ze brez obveznosti), z ogromno izkusnjami pri delu z otroci.

lahko mi pises na moj mail (sasatruden@gmail.com)

:)

varstvo otrok
03.11.2006, 11:41
Spoštovani !

Nudim varno in brezskrbno varstvo vašemu malčku. Imam dvajset letne izkušnje v vrtcu, ter pet letne izkušnje varstva na domu, tako dojenčkov kot starejših otrok. Na vašo željo lahko predložim tudi priporočilna pisma staršev dosedanjih varovancev.
Pokličete me lahko na telefon 031 247 374 in dogovorili se bomo v obojestransko zadovoljstvo.

LP Varuška

edit (dzuko): združitev tem...

ursa katarina
12.12.2006, 19:09
Varstvo vaših malčkov na silvestrovo. Nudim varstvo vašega otroka na mojem domu
na najdaljšo noč v letu, da se boste lahko starši brezskrbno zabavali pozno v
noč. Možnost tudi varstva pri vas doma. Informacije Katarina gsm 051 238 156
ali mail ursakatarina@email.si (Ljubljana, Domžale, Kamnik)
Lp,
Urša & Katarina

mavrica2006
04.01.2007, 19:41
Pozdravljeni,

Nudiva varstvo v Šiški. Trenutno sva izgubili službo v vrtcu, pa sva se skupaj odločili, da bova svoje delo opravljali na drugačen način. V stanovanju sem odstopila prostor in ga opremila za otroke. Ker sva obe že pred delom v vrtcu dedlai kot varuški, nama to ni ničesar novega. Edino to, da bova delali skupaj. Nekaj mamic naju je že klicalo, ena izmed njih se je pa še posebej aktivirala in bo kontaktirala še dve preko sončka. Midve pa tudi iščeva vas in tako izboljšava možnosti, da bi nastala skupinica 4 otrok.

Če vas zanima tudi program, ki sva ga naredili naju lahko kontaktirate na 031 - 482 - 132.

Lep pozdrav,
Lara & Katja

tanča
21.01.2007, 22:50
zadeva je sledeča: od avgusta 2007 naprej bi rabila varstvo za otroka, ki bo takrat privekal na svet. iščem pa osebo, ki bi se preselila k nam (Ljubljana). v mislih sem imela redno zaposlitev, lahko se pa zmenimo tudi drugače. tu je še ena stvar: veliko potujemo, zato bi seveda najraje imela varuško, ki bi potovala z nami. vendar pa to ni pogoj. če koga zanima, naj mi sporoči, če koga poznate, se priporočam, če imaste pa kakšen nasvet, mi pa tudi povejte.
hvala.

nattka
22.01.2007, 20:25
tanča, morda boš na tem forumu našla kaj več informacij ...

http://soncek.si/forum/viewforum.php?f=5

freya
22.01.2007, 20:42
tanča, morda boš na tem forumu našla kaj več informacij ...

http://soncek.si/forum/viewforum.php?f=5

Zelo uporaben link
:)
kar se mene tiče bi veliko raje imela otroke vsaj do tretjega, četrtega leta v privat varstvu. če pa družina veliko potuje, je ta varianta še toliko bolj primerna. je pa tudi res, da otroška leta prehitro minejo in da ti je kasneje žal, če imaš občutek, da si bil premalo z otrokom. vsekakor pa šteje kvaliteta...bolje ura intenzivnega ukvarjanja z otrokom kot pa dve uri ležanja pred TV.:)

tanča
22.01.2007, 22:51
joj, vi ste pa tud vse na glavo obrnili. z nasveti sem mislila kako najti varuško, kam se obrnit, ne pa kako naj vzgajam otroka. in ne, kapara, otrok ne bo več pri varuški kot pri starših. če si pa ti želiš biti stalno privezan na otroka, pa izvoli.
želim si samo pomoč, ne da bi se mogla za vsakič sproti menit za dva dni vnaprej, pa da tale varuška nima cajta, pa da une glih ne dobim na telefon,...
zdaj pa prosim dovolj z nasveti o vzgoji, raje mi povejte kaj o varuškah. pa še to, da bo lažje. ni nujno, da živi pri nas. zaradi mene tudi če je doma pri sebi, samo da je dosegljiva, ko jo rabim. za to pa mora biti iz ljubljane, pa svoj prevoz mora imeti. če pa živi pri nas, ima pa avto na razpolago in bivališče. torej, če hoče prit kdo iz kakega drugega dela slovenije v ljubljano in imet to delo, je to mogoče.

popka
22.01.2007, 23:29
joj, vi ste pa tud vse na glavo obrnili. z nasveti sem mislila kako najti varuško, kam se obrnit, ne pa kako naj vzgajam otroka. in ne, kapara, otrok ne bo več pri varuški kot pri starših. če si pa ti želiš biti stalno privezan na otroka, pa izvoli.
želim si samo pomoč, ne da bi se mogla za vsakič sproti menit za dva dni vnaprej, pa da tale varuška nima cajta, pa da une glih ne dobim na telefon,...
zdaj pa prosim dovolj z nasveti o vzgoji, raje mi povejte kaj o varuškah. pa še to, da bo lažje. ni nujno, da živi pri nas. zaradi mene tudi če je doma pri sebi, samo da je dosegljiva, ko jo rabim. za to pa mora biti iz ljubljane, pa svoj prevoz mora imeti. če pa živi pri nas, ima pa avto na razpolago in bivališče. torej, če hoče prit kdo iz kakega drugega dela slovenije v ljubljano in imet to delo, je to mogoče.

imam prijateljico, ki je po poklicu vzgojiteljica pa ni najbolj zadovoljna z delodajalcem...mogoče bo pa njej mikavna tale ideja...jo prašam in sporočim:)

veska
23.01.2007, 13:28
ojla...vidim da te vsi obsojajo...jaz te obcudujem, ce bi bila samska bi to sluzbo takoj sporejela in potovala...upam da ti rata najdet pametno osebo.:2thumbs:

popka
23.01.2007, 22:04
imam prijateljico, ki je po poklicu vzgojiteljica pa ni najbolj zadovoljna z delodajalcem...mogoče bo pa njej mikavna tale ideja...jo prašam in sporočim:)

no, prjatlca žal ni za to. upam, da ti uspe koga najdt.:)

evertonka
26.01.2007, 10:59
Iščem zasebno varstvo za svojega otroka, s pričetkom februarja 2007.
Če kdo pozna koga, ki varuje otroke na domu mi prosim javite. Hvala vsem in prijazen pozdrav, Lidija

sem vzgojiteljca v pokoju, pripravljena varovati otroke na svojem domu . prosim javite od kod ste ?

Nixium
27.01.2007, 16:56
Tanča ste že koga našli? Sem poslala zasebno sporočilo, toda ni bilo še nobenega odgovora.

Lp

svila
04.03.2007, 17:41
Pozdravljeni,

ker imam še obveznosti na fakulteti (izredni študij psihologije) in ker nisem več najmlajša imam velike težave z zaposlitvijo. Zato sem se odločila, da se ponudim kot varuška otrok v večernih urah (lahko že od pete ure naprej). Doma sem v okolici Novega mesta, tako da lahko obiskujem družine na tem področju. Ker imam avto, se mi ni problem zapeljati tudi malo dalje. Reference so moja dva dobro vzgojena otroka (oba uspešna študenta) in s tem veliko izkušenj v vzgoji. Torej starši, če bi si želeli vzeti kakšno urico zase v miru in hoteli imeti otroke v varnih rokah, me pokličite na telefon 040339365 in dogovorili se bomo o sodelovanju.:xsnesko:

5oncnica
07.03.2007, 14:25
Pozdravljeni.

Sem študentka, ki ima včasih malo preveč časa in si ga rada popestri z malimi otroci, saj me ti vedno napolnijo z energijo. Imam tudi iskušnje z delom z otroci, ker pogosto pazim na svoje nečakinje. Torej, če potrebujete občasno varstvo za vašega malčka in ste iz Kranja ali okolice, sem vam na vojo.

Lp,
Sončnica

darčka
19.03.2007, 10:27
Pozdravljeni Tanča,

že nekaj časa nazaj sem Vam poslala zasebno sporočilo, vendar mi niste nič odgovoorili, zato me zanima, če ste varstvo za otroka že našli.
Sicer sem študentka v Ljubljani in nimam preveč zapolnjenih dnevov s predavanji, zato veliko delam ob študiju. Do oktobra lani pa sem delala v otroškem vrtcu,največ v jaslih, kjer sem delala skoraj dve leti. Imam precej izkušenj z otroki, saže od 11. leta naprej pazim na mlajše sestrične.
Rada potujem in delo z otroko me zelo veseli, zato si od nekje svgusta ali septembra iščem delo z otroki, junija pa začnem spet delati v otroškem vrtcu v domačem kraju (pač med počitnicami).
Takšno delo, kot ste ga objavili, me zanima in rada to počem.

Lana Amara
26.03.2007, 01:09
stara sem 24 let in nudim varstvo za vašega malčka :angel: na vašem domu.Sem iz Ljubljane. Imam 4 leta izkušenj. veliko smo zunaj, se igamo ter preko igre tudi kaj naučimo.Za malčka tudi skuham,.......kuham use.

če je katera zainteresirana se lahko javi na yasmine_habib@hotmail.com

lp

Urša

Vsemogočni
06.04.2007, 16:46
Vidite za otroke je vedno dovolj zanimanja glede varovanja. In prav je tako. Upam le, da so vse ponudbe iskrene in vredne naročila. Bravo! :2thumbs: :)

kingluna
16.04.2007, 10:53
Iščem varstvo za 1 leto staro punčko, s pričetkom v mesecu maju.
Če kdo pozna koga, ki varuje otroke, naj mi prosim sporoči.

Lp

kingluna
16.04.2007, 11:09
Iščem varstvo za 1 leto star punčko v Lj. ali Grosuplju.
Če kdo pozna kakšno primerno varuško, naj mi prosim sporoči.

Lp

jutka
01.05.2007, 11:35
imam veselje in izkušnje z majhnimi otroci.če katera kdaj potrebuje varstvo otroka v petek ali soboto zvecer, se lahko obrne name.

Mirči
02.05.2007, 12:29
Iščem varstvo za 1 leto star punčko v Lj. ali Grosuplju.
Če kdo pozna kakšno primerno varuško, naj mi prosim sporoči.

Lp

Sem študentka 3. letnika na pedagoški fakulteti. Imam kar nekaj izkušenj z varstvom otrok. Vašo hčerko bi lahko pazila od julija do konca sebtembra. Sem iz Ljubljane (center). Za več informacij mi lahko pošljete PM.

straziscar
31.05.2007, 21:50
Pozdravljeni,

Nujno iščemo varstvo za 17-mesečnega Davida od 9.julija (8-16h) naprej. Ponudbe pošljite na straziscar@gmail.com ali pokličite 040 364546.

Sonja

mmamica
30.06.2007, 09:49
Dragi starši!

Odločitev je padla in z veseljem ponujam jeseni 07, LJUBEČE, VARNO, SKRBNO in predvsem ORGANIZIRANO varstvo ( upoštevan je tudi kurikulum za vrtce) ... mešani skupinici otrok od 4-5 »malih navihančkov«. Varstvo bo potekalo nekje od cca 7.oo do 15. -16.00 ure oziroma po dogovoru. Možno bo tudi le občasno varstvo, urico, dve, dan, vikend ..., da VI lahko v miru opravite svoje zadeve, otrok pa bo ta čas preživel z menoj zelo ustvarjalno … pač tako, kot si otroci sami najbolje žele*-*! Kasneje bomo organizirali tudi zabave za rojstni dan ali kakšen drugi posebni dan.

Pogoji so idealni, prostor kot v vrtcu, celo več - veliko prostora, enaka organizacija ... le za to skupinico, prehrana stvar dogovora –zdrava, sveža, domača, dietna ..., veliko ustvarjanja, igranja, petja, plesa, uživanja, didaktični pripomočki, ogromno igrač... lokacija ob gozdu, malo ven iz mesta.
Srne pridejo skoraj vsak dan na obisk ... V občasno pomoč, nam bo tudi prava babica, predvsem pri kuhi, da se jaz lahko popolno 100% posvetim le otrokom, torej ne bom sama. Če bi se izkazalo, da je pomoč za varovanje otrok še ene osebe potrebna vsak dan, bomo imeli tudi to.

Drage moje mamice, če želite brezskrbno preživeti službeni čas, vedoč, da je za vašega malčka poskrbljeno RES najbolje, kot pri VAS doma, kajti varovala jih bom kot sem svoje, vse do vstopa v šolo ... potem mi povejte , bi vam bilo težko vsak dan voziti otroka par km (cca 3km) ven iz centra mesta Kamnik, v naravo - relacija Kamnik -Tuhinj in plačati za tako 8-urno varstvo cca 220 eurov?

Varovanje otrok bo prijavljeno na DURSU.

Naj ponovim, varstvo bo tako kot mora biti, celo več, kajti bo v sodelovanju z vrtcem, šolo, večkrat jih bomo tudi obiskali, saj imam občasno na šoli ustvarjalni dan za otročke...na tekočem sem kaj se dela tam in kaj naj bi delali mi, torej ne bo manjkalo tudi pedagoškega znanja.
Imam bogate izkušnje z vzgojo svojih otrok vse do šole, ki sem jih delila s stroko s katero sem bila nenehno v stikih in sem še sedaj... ker sem želela res vse najboljše za otroke... poleg tega, pa je to mala skupinica, zunaj narava in predvsem v prvi vrsti ljubeče varstvo... veliko ljubezni, ki je itak TEMELJ v prvih letih otrokovega razvoja...To je tudi en in edini razlog, zakaj želim svoje izkušnje, znanje in predvsem LJUBEZEN deliti še naprej, tokrat mogoče ravno Vašim malim "navihančkom".

Naj končam:«OTROCI SO NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO«, jaz se s tem zelo - zelo strinjam
in če tudi Vam ni vseeno komu zaupate svojega otroka, potem mi le pišite … Hvala!

Moj e-mail je: mmamica@email.si

mmamica
01.07.2007, 09:58
Zaradi poletnih počitnic ...

Vam sporočam, da se bomo "dogovarjali, izbirali, oblikovali ..." našo malo skupinico navihančkov vse do oktobra 07.

Zainteresirani prosim pišite na email in Vam odgovorim v najkrajšem možnem času, če odgovora nekaj časa ne bo, to pomeni, da tudi mi uživamo dopust in se javim malo kasneje. HVALA za razumevanje!

Vsem skupaj pa seveda želim, da se spočijemo v tem poletju in naberemo novih moči za prihajajočo jesen -zimo *-*!

clavdyaaa
11.07.2007, 16:41
Nudim varstvo otrok v Mariboru ali okolici Maribora. Na mojem ali Vašem domu. Imam izkušnje. Stara sem 20 let. Če varstvo poteka na mojem domu, ima možnost družbe 2,3 in 7 letnih otrok, možnost, da se z njimi na nek način spozna in igra. Urejeno imamo tudi "igrišče". Tobogan, gugalnice, hiška, ...

Če je kdo zainteresiran, naj se javi na mail: clavdyaaa.18@gmail.com

Lep pozdrav!

nanny
06.08.2007, 13:15
Stara sem 31 let in imam 10 letne izkusnje z varstvom otrok. Trenutno se cuvam dva otrocka v Ljubljani (ze pet let), vendar bom od oktobra dalje zacela cuvati na svojem domu. Zato vsi ki ste zainteresirani javite do avgusta oz.septembra.
Imam 3-sobno stanovanje s teraso. V neposredni blizini je Stari grad za sprehode ter veliko drugih sprehajalnih poti.
Varstvo nudim vsak dan, obcasno lahko tudi kaksen vikend otrok prespi pri meni. Uredila bom tudi sobico za igranje, z igracami itd.
Vasem otroku nudim varnost, veliko svezega zraka, vedno sveze pripravljeno hrano, igranje, ucenje pesmic poslusanje in prebiranje pravljic, ustvarjanje z rokami, risanje, pisanje, predvsem pa veliko ljubezni in topline. Nekatere otroke sem učila angleških besed na zeljo starsev.

Moje izkusnje: Fantek star leto in pol ( cuvala sem ga leto in pol)
Dvojcka (fantka) stara 9 mesecev ( cuvala sem ju tri leta in pol)
Obcasno sem cuvala puncko staro leto in pol
Puncka stara eno leto in kasneje se njenega bratca od 6 dne njegovega rojstva dalje. ( skupaj ju cuvam ze pet let).
Obcasno popazim tudi otroke prijateljic in znancev

Izkusenj mi res ne manjka in z veseljem opravljam delo varuske. Do sedaj sem ostala v stiku z vsemi otroci in jih opazujem kako rastejo, kar mi zelo veliko pomeni.
Na SVOJ dom sprejmem do 3 oz. 4 otroke, da bodo imeli druzbo za igro.

Vsi ki rabite varstvo posljite sporocilo

Karmen

Andro
09.08.2007, 15:05
maribor center, družina s tremi otroki (3,7,9) išče varuško (lahko študentka) za popoldansko nekajurno varstvo (čuvanje in vodenje otrok k aktivnostim tri ali štirikrat na teden) ter večerno nekajurno varstvo (enkrat na teden). plačilo po dogovoru.
ponudbe na andrej.smid@gmail.com

31220154
17.08.2007, 16:44
Iščem varstvo za 11 mesečno deklico v Kamniku ali okolici in sicer od oktobra dalje. Varstvo bi bilo najprej samo občasno (parkrat na teden po nekaj ur), kasneje pa več. Varstvo na mojem domu ni možno.
Pišite na mail: darjasinkovec@gmail.com
Lp
Darja

mmamica
22.08.2007, 16:36
Sporočam, da je v naši skupinici "mali navihančki", prostora le še za dva otročka.
Ob enem sporočam še, da bom tej skupinici na voljo vsak delovni dan od 7 ure zjutraj in le do 15 ure popoldne.
Lepo vabljene vse, ki Vam moje varstvo ustreza in seveda tudi takšen čas varovanja ... se veselim klica! LP ...

mmamica@email.si - moja ponudba je nekaj postov višje pod nickom mmamica

tatjana
24.08.2007, 11:15
Sem izkušena varuška in vam nudim zanesljivo varstvo za otroka iz ruš ali okolice.

če ste zainteresirani mi pišite na mail: tajana.kreuh@triera.net

katjam
25.08.2007, 06:41
Nujno iščem osebo za varstvo svojega 18 mesečnega sinka in sicer v Španiji. Od 14.septembra do 8. oktobra. (2007) za dodatne informacije lahko pokličete (o4o 427-363) ali pošljete mail (uroskatja@yahoo.com).

LP Katja

tinka
04.09.2007, 15:33
[QUOTE=evertonka;1136198]sem vzgojiteljca v pokoju, pripravljena varovati otroke na svojem domu . prosim javite od kod ste ?[/

zanima me karaj kjer biva ta vzgojiteljica ki je že v pokoju, oziroma telefonska številka za prvi kontakt!:)

tinka
04.09.2007, 15:37
išem varstvo za eno leto starega sina , zaželjene so izkušnje z otroki, primerna čistoča in nega,območje vič- vrhovci, inf:051 233 444

tinka
04.09.2007, 15:40
[QUOTE=evertonka;1136198]sem vzgojiteljca v pokoju, pripravljena varovati otroke na svojem domu . prosim javite od kod ste ?[/

zanima me karaj kjer biva ta vzgojiteljica ki je že v pokoju, oziroma telefonska številka za prvi kontakt!:)

smo iz območja vič- vrhovci, varstvo rabimo v roku 2-3 mesecev, iz kje prihajate vi

cortomaltese
04.09.2007, 22:52
Iscemo varstvo za naso eno leto staro hcerko, od januarja 2008. V Ljubljani.

mateja
05.09.2007, 11:06
Pozdravljeni!

Sem 22 letna studentka, in nudim obcasno varstvo otrok na vasem domu. Vpisana sem izredno, tako da imam veliko prostega casa ki bi ga z veseljem prezivela z vasim malckom.
Izkusenj z otroki imam veliko, saj sem 2 leti varovala svojo sestricno, lansko solsko leto sem pa delala pri druzini z dvema deklicama. Med poletnimi pocitnicami sem velikokrat delala na ranih oratorijih in delavnicah za otroke.
Za vse informacije mi pisite na m_sovdat@yahoo.com ali poklicite na 040/437646.

Lep pozdrav

Mateja

Ines
08.09.2007, 14:24
Nudim varstvo otrok v popoldanskem in večernem času oz. po potrebi. Sem študentka, z dovolj prostega časa. Imam dvoletne izkušnje. Nudim zanesljivo varstvo na vašem ali mojem domu, po dogovoru.

Lahko mi pišete na ines.ule@gmail.com. Lp, Ines

PuRpLe_PuPpEt
27.09.2007, 20:18
od kdaj do kdaj potrebujete varstvo, ce ga se nimate?lp

Iscemo varstvo za naso eno leto staro hcerko, od januarja 2008. V Ljubljani.
od kdaj do kdaj pa?

Alexandria
28.09.2007, 16:24
Za našega malega princa je res lepo skrbela več kot leto dni, zato jo res toplo priporočam vsem,ki iščete celodnevno varstvo. O njej lahko povem naslednje: stara je 24 let, doma iz Ljubljane, odlično kuha in ima res rada otroke. Mi je ne potrebujemo več,ker se selimo precej ven iz Ljubljane, bi jo pa z veseljem vzeli s seboj,če bi šlo:)

Njena številka je : 031 884 470 Urška

Lep pozdrav Vam in vašim sončkom

Darja

medvedki
04.10.2007, 06:50
...Novega medija vzamemo v našo družbo. Prostor je nastal zaradi podaljšane porodniške mamici , ki je imela rezervirano. Mi bi pa radi kar lepo zaključili našo skupinico v celoto .

Pazimo se v hiši z veeeliko zelenico in smo bolj zunaj kot notri , naše reference pa so več kot odlične.
Vajeni družbe , naučeni znanja primernega našim letom in mesecem :-) , je kasnejši prehod v tisti " tavelik " vrtec prijeten in čisto nič stresen.

Izkušnje so bogate , tukaj so leta in ne meseci kot jih imamo mi :-)
Pravpaprav kaj čmo pisat , je treba kar govorit s tistimi ki so ali bili ali pa so tukaj.

V bistvu to ni hišica v kateri se pazimo , to je naš tapravi drugi dom . Brez pretiravanja !

Kje smo ?
Čeprav mogoče ne ravno mamičini službi pred noskom , je vredno narest ovinek več ali dva , prav tam kjer je reka Ljubljanica :-) kodeljevo...moste... tu smo doma , bližje centru kot ne....

oglasimo se pa na
medvedki@email.si do zasedbe

bojana
08.10.2007, 19:20
Živijo!

Nudim popoldansko, po dogovoru tudi večerno varstvo za malčke vseh starosti. Varstvo nudim v Ljubljani, na vašem domu. Urna postavka po dogovoru.
Z otroci delam že 8 leto, od tega 2 leti kot vzgojiteljica, 6 let pa kot pomočnica vzgojiteljice. Delala sem že v vseh starostnih skupinah. Izkušnje imam tudi z varstvom na domu.
Zaradi prostega časa in velikega veselja do otrok si popoldneve z veseljem popestrim z njimi.

Kontaktirate me lahko na e-mail: bojana.mavrica@hotmail.com ali pošljete zasebno sporočilo.

Lep pozdrav, Bojana :)

zdenko92
19.10.2007, 14:51
Za prevoz iz šole in večerno učenje otroka iščemo študentko višjega letnika, nekadilko, z lastnim prevozom. Relacija: Ljubljana - Domžale

Informacije na 041 691527 med 17 in 18 uro

mdr
03.11.2007, 11:24
Od 19. novembra do septembra 2008 potrebujemo varstvo (od 7.30-16h) za 14 mesečno deklico na našem domu v Mostah. Lahko jo pripeljemo tudi k vam na dom, če ste kje v bližini, nimate več kot 2 otrok in nimate psa (alergija). Maja (041 370 272)

elka
14.11.2007, 05:36
V Celju ali bližnji okolici nudim varstvo otroka. Že nekaj let delam z otroci v šoli, delala sem pa tudi v vrtcu, tako da izkušenj in veselja ne primanjkuje.
Informacije na 040/753-842

sp.
15.11.2007, 13:31
Imam 14 mesečno deklico, za katero bi potrebovala varstvo na našem domu.Sem iz centra Ljubljane.Varstvo bi potekalo od 9.00ali 9.30 ure pa do 14.00 oz.14.30te ure popoldan, torej 5 ur dnevno.

Punčka je zvedava, polna energije in zelo vesela.Najraje ima knjigice,pesmi,sprehode in opazovanje živali, malo že govori in hodi na kahlico.
Kosilo in malica bi bila pripravljena, potrebno bi ga/ju bilo le pogreti.

če ste pozitivna, nekadilka ,z veliko energije in s priporočili,se mi prosim javite!

V naprej se vam zahvaljujem,
Špela
041 552 550

p.s. Prav tako je možno varstvo dveh punčk ob enem, saj smo se v tej smeri dogovarjali že s starši druge punčke, ki pa je stara 12 mesecev.

anka
19.11.2007, 18:36
Iščemo pametno, zabavno, prijazno, odgovorno, inovativno, energično, veselo varuško
za 15 mesečno deklico. Lokacija Bežigrad, iščemo varstvo na domu. Varuško potrebujemo
večinoma dopoldne, približno 3 - 4 ure, par dni na teden, torej ne vsak dan.
Izkušnje obvezne. Od varuške pričakujemo, da bo čas znala zapolniti na raznorazne načine,
torej da se zna poučno in kreativno ukvarjati z otrokom, hkrati pa ve kaj je varno in kaj je prav.
Pokličite na 040 427 707

medo pu
25.11.2007, 14:00
V centru Grosuplja, v hiši, z veliko zelenja, domačo prehrano, s posebej prirejenim prostorom za otroke nudim varstvo otrok od 1 do 3 let starosti. Varstvo poteka od ponedeljka do petka.

Za vse informacije lahko pokličete na tel: 040/162-896 ali pišete na e-mail: dojencek@gmail.com

jeja
02.12.2007, 10:40
Pozdravljeni.

Sem 22letna študentka pedagoške fakultete in stanujem v ljubljani..Trenutno sem v fazi pisanja diplome, zato imam dovolj časa za varstvo vaših otrok na domu. Čas imam ob delovnikih dopoldne, popoldne ali zvečer. Končala sem srednjo vzgojiteljsko šolo in nadaljevala šolanje na pedagoški fakulteti, smer predšolska vzgoja. V tem času smo imeli veliko prakse, po različnih vrtcih po Sloveniji. Izkušenj mi torej ne manjka, saj sem že varovala otroke vseh starosti. Če torej potrebujete varstvo za vašega otroka, pustite sporočilo, pa vas pokličem.
Lep pozdrav!

SanjaG
03.12.2007, 10:16
Spoštovane gospe, ki varujete otroke na domu.

Za moja dva fanta, trenutno stara 1,5 leta in 2,5 leti iščem redno dolgoročno (vsaj leto in pol) varstvo od marca 2008 in sicer na našem domu.
Smo iz Kamnika pod Krimom (Podpeč-Preserje). Varstvo bi trajalo od približno 7 do 15.30 ure. Iščemo resno in zanesljivo varuško, ki ima večletne izkušnje pri tovrstnem delu. Potrebujemo le varovanje teh dveh otrok in pripravo obrokov le za njiju (z našo hrano).
Resne osebe naj me pokličejo na tel:
040 57 46 46.

Hvala in lep pozdrav, Sanja.

Dana
12.12.2007, 10:07
Pozdravljeni

Od februarja do novembra 2008 potrebujem varstvo za 15-mesečna dvojčka. Najbolj bi mi ustrezalo na našem domu, je pa vse stvar dogovora. Varstvo bi potekalo od cca 8h - 13h, vsakodnevno.

Kontakt: lamati@telemach.net

ekica
13.12.2007, 12:48
drage varuske v ljubljani,

potrebujem redno varstvo za 1 leto starega malcka od maja 2008
na nasem ali vasem domu
dopoldne od 9h do 15h, oziroma vsak drugi teden od 13h do 17h
doma smo za bezigradom

ponudbe na mail
mislimtorejsem@yahoo.com

Tricia
17.12.2007, 22:26
V Lj-Šiška, mlajša upokojenka nudi odgovorno varstvo za vašega malčka.
GSM:031/893-057

IrenaG
04.01.2008, 09:32
Pozdravljeni!
Iščem občasno varstvo (2-3x tedensko) za deklico, staro tri leta in pol, na Bledu.
Telefon 041 366 332
Irena

ropotuljica
04.01.2008, 19:20
Potrebujete ljubeče,varno, skrbno in organizirano varstvo za vašega malčka. Stara sem 41 let in imam veliko izkušenj , še več pa želje pomagati mamicam, da bi službeni čas preživele brez strahu za svojega navihančka. Imamo ločene prostore; igralnico, kuhinjo, WC. Smo v bližini gozda in otroškega igrišča.Varstvo je lahko celodnevno ali samo občasno. Sem iz Kranja.

itta 33
05.01.2008, 13:23
Nudimo Varstvo otroku V Stražišču pri Kranju.
Tel O31-558909

enya-lea
05.01.2008, 14:06
Iščemo varuško za dopoldansko varstvo enoletnih dvojčic na našem domu (Štepanjsko naselje). Za več informacij nam prosim pišite na ZS.

Enya, Lea, mami Maja

natasa82
13.01.2008, 16:32
Drage mamice! :)

Če potrebujete varno in skrbno varstvo za vašega otroka me lahko pokličete na GSM O31 781-988.

Dnevno varstvo otrok nudim v stanovanjski hiši z vrtom, v bližini gozda, v objemu narave, kjer ni prometa. Hiša je na Rašici (okolica Ljubljane).

Imam 15-letne izkušnje varstva otrok.

Nevenka :blush:

tiki
14.01.2008, 23:09
Iščem varstvo za punčko, ki bo februarja dopolnila eno leto. Nekje od aprila naprej bi potrebovala redno varstvo, lahko na našem ali varuškinem domu - približno od 9h naprej. Zaželjeno v okolici Ljubljane, smer Sostro, Moste, Polje, v poštev pride tudi relacija Grosuplje-Ljubljana.
Ponudbe sprejemam na e-mail: stormingparty@volja.net

katikasu
24.01.2008, 13:54
Od marca 2008 naprej iščem varstvo za takrat našega 11 mesečnika na našem domu v Fužinah. In sicer za sredo, četrtek in petek predvidoma od 12.30, 13h h-16.30h. Najraje študentko.
Ponudbe prosim na mail

anakarenina@email.si

nusa
24.01.2008, 17:24
Lep pozdrav!

Pišem diplomo iz ekonomije in ostaja mi veliko prostega časa. Za vašega malčka vam nudim aktivno varstvo na svojem ali vašem domu. Kot kreativno varstvo pa imam v mislih veliko ustvarjanja; slikanje,risajne,bralne urice,slikovna angleščina,nemščina,ročne spretnosti,sprehodi..in še in še. Odvisno od starosti in zanimanja malčka. Sama pravtako prisegam na zdravo prehranjevanje; tako, da je v varstvo vključeno tudi kosilo/zajtrk.

Pozdrav,
nusa

Dodatne info na nusa.varstvo@gmail.com

Dajadada
27.01.2008, 09:44
Od 13. februarja dalje rabimo varstvo za 11-mesečnega sina. Zanima nas redno varstvo na vašem domu v skupini otrok. Zaželjeno v Grosuplju ali Ljubljani, najraje Moste-Polje.

Pišite na dbkrstic@volja.net.

iza.dojer
28.01.2008, 12:26
Sem Iza, zaključujem študij na pedagoški fakulteti-smer razredni pouk...imam kar nekaj izkušenj z otroci, saj sem vsako leto opravljala prakso v osnovni šoli ter pazila otroke tudi zasebno...
Nudim varstvo otrok vseh starosti...v pomoč pa sem osnovnošolcem tudi pri učenju in domačih nalogah...

bancibanci
28.01.2008, 15:32
Nudim varstvo otrok na vašem ali na svojem domu (doma sem s Fužin). Imam izkušnje z varstvom in vzgojo otrok ( delala sem v vrtcu v vseh starostnih skupinah). Za ostale informacije pokličite: 031/248-338.

Lep pozdrav,

Ana

spetmami
30.01.2008, 07:57
Od aprila dalje potrebujemo varstvo za enoletnega fantka na našem domu v šiški. Varstvo bi potekalo od cca. 8.30 do 15h.
Resni, javite se prosim.
Lp

Inika
02.02.2008, 09:21
Sem študentka, stara 19 let... Veseli me delo z otroci zato sem se odločila, da bi letošnje počitnice ( od začetka Julija do vključno septembra) rada ponudila varstvo malemu nadebudnežu ali nadebudnici :)

Varstvo bi potekalo v Celju ali bližnji okolici.

Vsi zainteresirani mi pišite na mail: varstvo.ina@gmail.com

Lep pozdravček!

julam
02.02.2008, 20:56
Iščemo občasno varstvo za dva fantka, 16m in skoraj 3 leta. Varstvo potrebujemo v času bolezni, ko otrok/a ni/sta primerna za v vrtec. Sinova sta namreč kar precej bolana, meni pa služba ne dopušča nenehne bolniške odsotnosti. Varstvo bi torej potekalo na našem domu, tudi in predvsem v dopoldanskem času - za enega ali po potrebi oba fantka.

Cena po dogovoru!

iza.dojer
04.02.2008, 12:48
Iščemo občasno varstvo za dva fantka, 16m in skoraj 3 leta. Varstvo potrebujemo v času bolezni, ko otrok/a ni/sta primerna za v vrtec. Sinova sta namreč kar precej bolana, meni pa služba ne dopušča nenehne bolniške odsotnosti. Varstvo bi torej potekalo na našem domu, tudi in predvsem v dopoldanskem času - za enega ali po potrebi oba fantka.

Cena po dogovoru!

Pozdravljeni,
sem študentka 4. letnika pedagoške fakultete...
Ker zaključujem s študijem imam vedno več časa, sploh pa od aprila dalje, tako da mi pišite, če me potrebujete na iza.dojer@gmail.com...

Lep pozdrav Iza

odejica
10.02.2008, 19:20
Živjo!
Od 1. marca 2008 bi potrebovali pomoč pri varstvu našega malčka. Varuško bi potrebovali 3-4 ure v dopoldanskem času. Doma smo v Domžalah.

*Manca*
18.02.2008, 11:47
Živjo!
Stara sem 20 let in izredno študiram predšolsko vzgojo. Nudim varstvo otrok na vašem domu v Ljubljani (bežigrad, nove jarše, center,...) Imam izkušnje saj sem delala v različnih vrtcih v Ljubljani v vseh starostnih skupinah. Če vas zanima lahko pošljete sporočilo ali pokličete na tel. št. 051/413-064 za več informacij.
Lep pozdrav!
Manca

nezaf
21.02.2008, 14:56
Prijetna družinica išče varstvo za dvoletnega fantka na našem domu za Bežigradom - v neposredni bližini fakultet. Potrebujemo varstvo od ponedeljka do petka, 8-9 ur dnevno v obdobju od marca do septembra 2008. Kontakt 041 344 198.
Lp

barbarasegula
01.03.2008, 19:40
Iščem varstvo za deklico, ki bo julija dopolnila eno leto. Z varstvom bi začeli le občasno (da se spoznamo), od julija naprej pa nadaljevali celodnevno varstvo za 6 ur, predvidoma do septembra ,lahko pa tudi dalj časa. Varovanje lahko poteka na našem ( cesta na brdo , naselje Nova Grbina) ali vašem domu. Deklica se lahko priključi tudi mali skupini otrok .

Ker vem, da je poleti težko ves čas ostati doma, se lahko dogovorimo tudi za varovanje v dveh izmenah.

Lahko me pokličete na 041 362 478 ali pišete na ZS ali mail: barbarasegula@yahoo.com
Barbara

jon tana
04.03.2008, 08:41
Nujno! Iščem redno varstvo za fantka od junija dalje. Takrat bo star 11 mes. Varstvo naj bi bilo na vašem domu od cc 8.00-16.00. Smo iz okolice Kranja. Resni kontaktirajte na tel: 041 860 737, Veronika.

spelau
11.03.2008, 12:45
Pozdrav!

Nujno in hitro iščemo varstvo na našem domu za 16-mesečnega fantka :) za Bežigradom v bližini fakultet.

3,5 eure na uro

Mesec marec in april vsak dan od 8.h do 15.h, potem občasno po dogovoru.

031/582-480

bubica
13.04.2008, 07:44
Pozdravljene!

Nudim varstvo vašega otroka na mojem domu v Litiji. Varstvo se lahko začne ob petih zjutraj, pa do petih popoldan, po potrebi tudi dalj časa. Vašim malčkom bo poleg varovanja in igranja zagotovljena tudi topla prehrana. Za dodatne informacije se obrnite na moj e-mail naslov dragica1m@yahoo.com.

Jančika
15.04.2008, 18:42
Nudim varstvo otroka na domu, med tednom. Sem študentka na filozofski fakulteti (bibliotekarstvo in in formatika), in stanujem za bežigradom. Za dodatne informacije, se prosim obrnite na janja.merkac@gmail.com

andrejacincika
29.04.2008, 13:20
Pozdravljeni, moje ime je Andreja in nudim varstvo otroka na Vašem ali svojem domu. Stanujem v Mariboru, po poklicu sem diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok, imam 4 leta delovnih izkušenj z otroci, saj sem delala v vrtcu v vseh starostnih skupinah. Zaradi mojega nadaljnjega izobraževanja ne morem imeti stalne zaposlitve. Sem zelo komunikativna, prijazna, predvsem pa rada v otroški družbi.

Za dodatne informacije pokličite na 040/426-962
Lepo pozdrav, Andreja

ekica
13.05.2008, 17:37
potrebujem redno varstvo na vasem ali na nasem domu za enoletnega sina, doma smo za bezigradom v ljubljani, vsak delovnik, najvec 7 ur dnevno

lahko tudi studentka, vendar zanesljiva, prosim poklicite 041795008

metuljčica12
26.05.2008, 15:26
Izkušena varuška nudim varstvo otrok -pridem na dom. Imam čas vsak dan popoldan po 16.uri, zvečer ponoči, in celotne vikende.
Lahko sem varuška tudi tuje govorečim otrokom(imam največ izkušenj, sem varuška v okviru društva Sila), govorim agleški, nemški in srbohrvaški jezik.
M.

elma
28.05.2008, 18:34
Sem študentka 4. letnika pedagoške fakultete Elma in nudim varstvo otrok vseh starosti. Moj študij se počasi bliža koncu in bi se tudi med poletnimi počitnicami, ko so vrata osnovnih šol zaprta:), družila z otroci. Ker pa sem z Vrhnike, bi mi najbolj ustrezalo varstvo otrok v okolici Vrhnike.
Kontakt: elma.cika@gmail.com

m_83
12.06.2008, 08:42
Iščem izkušeno varuško za 6 letno punčko in
novorojencka pri slovensko-angleški družini v centru
Londona - 30 urno tedensko delo.

Pomembno je znanje angleškega jezika, sicer pa pri
delu z otrokom uporaba slovenskega jezika in vozniski
izpit.

Nudimo nastanitev v lastnem stanovanju (30 sekund pes
od nase hise)
v centru Londona, prehrano, tedensko žepnino in
povratno letalsko
karto.

Delo se prične z zacetkom septembra 2008, varstvo
potrebujem za min. 10 mesecev.

Vsi zainteresirani me prosim kontaktirajte na mail

evasajovic@yahoo.com

ali na tel. št.
041 / 911 836
05 / 726 55 02
0044/7830093428

Hvala in lep pozdrav,
Eva Sajovic Crosland

rebeka
19.06.2008, 10:02
S 01.09.2008 nudim varstvo za otroke stare od 1-3 let v ŠMARICI pri Kamniku. Sem vzgojiteljica z izkušnjami. Možnost prijave do 30.07.2008.
Informacije na telefon: 01/72 32 747 (po 19 uri).:)

scoorpio29
20.06.2008, 17:44
Moje ime je Bojan in nudim varstvo otrok na mojem domu in sicer; stalno varstvo, tedensko, dnevno ali urno varstvo.Star sem 29let in sem očka 2 leti starega sina.Z otroki hitro navežem stike, zato se je potem tudi toliko težje ločit od njih.Trenutno sem brezposelna oseba,zato dajem ta oglas.Sem mirne narave,odgovoren,vesten,kar pa je najbolj pomembno,da imam rad otroke.
V kolikor potrebujete varstvo,me kontaktirajte: prlek26@gmail.com
Lep pozdrav,
Bojan

lady1
29.06.2008, 19:06
Pozdravljene vse mamice in očki!

Sem Dejan iz Šentjerneja. Zelo rad imam otroke in imam tudi veliko izkušenj z varstvom otrok. Trenutno sem brezposelen, zato sem se odločil, da bi poskusil delati tisto stvar, ki me veseli. To pa so otroci. Po poklicu sem kuhar, tako da v mojem varstvu otroci ne bodo nikdar lačni pa tudi dolgčas jim ne bo nikoli.

Moja kontaktna številka je: 040-300-661

Lep pozdrav, Dejan

varstvo
03.07.2008, 12:23
Sem upokojenka iz Maribora in nudim varstvo vašega otroka. Sem prijazna in zanesljiva. Možnost varstva na mojem domu. Informacije na tel:040 883 794

varuskavesna
05.07.2008, 12:30
Spoštovani !

Nudim varno in brezskrbno varstvo vašemu malčku v Mariboru. Imam mnogo letne izkušnje varstva na domu, tako dojenčkov kot starejših otrok. Na vašo željo lahko predložim tudi priporočilna pisma staršev dosedanjih varovancev.
Kontaktirate me lahko na email varuskavesna@gmail.com ali pa na telefon 051 824 455 in dogovorili se bomo v obojestransko zadovoljstvo.

z lepimi pozdravi

varuskavesna

Mety
12.07.2008, 20:31
Spoštovani,

v popoldanskem in večernem času nudim varstvo vašemu malčku na vašem domu v Mariboru in okolici.
Imam izkušnje z varstvom malčkov v tujini.
Stara sem 26 let in sem zanesljiva, skrbna, odgovorna in predana.

Dosegljiva sem na telefonsko številko, 041/708-744 in na e-mail: actus_iura@hotmail.com

Veselim se srečanja z vami in vašim malčkom,
lep pozdrav,
Metka

vesela varuska
30.07.2008, 09:05
NUDIM VARSTVO NA VASEMU DOMU!!!

Sem studentka Pedagoske fakultete in po poklicu vzgojiteljica.
Vasemu malcku nudim kvalitetno varstvo od 7-13 ure v Ljubjani ali okolici.

Sem odgovorna in prijazna oseba in obozujem otroke!!!!!

Kontaktirate me lahko na 040 732 982 ali na 040 353 705

Lp Maja

Bachi
05.08.2008, 14:01
Pozdravljeni!

Išem varstvo za svojega sina Luka in sicer od septembra ali oktobra 2008 dalje. Varstvo išem v Kranju ali njeni okolici. Vsi zainterisirani prosim pokličite na tel: 040/43 79 72.

Lep dan,

Barby:)

vzg.s.s.
22.08.2008, 13:07
Končujem študij predšolske vzgoje v Mariboru in ker na žalost nisem dobila službe v vrtcu, vam ponujam varstvo na vašem domu v okolici Ptuja, Mb-ja ali Slov.Bistrice. Otroke obožujem, tudi delala sem že v vrtcu kot pomočnica vzgojiteljice preko študentskega servisa in vem, da je delo z otroki tisto, kar si želim vse življenje početi. Z varstvom vaših otrok sem pripravljena začeti takoj.
Pokličite na tel. št.: 040 581 042 ali pišite na vzg.simonca@gmail.com

študentka
01.09.2008, 17:05
Sem študentka fakultete za socialno delo, imam veliko energije in idej za raznorazno ustvarjalno igranje, sprehode, nekaj izkušenj z otroci, vodenjem delavnic, ter pomoči pri učenju in domačih nalogah. Rada imam otroke in če potrebujete varstvo v okolici Kranja, Tržiča ali Radovljice mi pošljite mail na naslov: varstvootroka@gmail.com

lana_21
15.09.2008, 14:08
Zdravo!
Sem študentka 2. letnika medicine. Z otroki se dobro razumem in sem zanesljiva ter pridna.
Če potrebujete varstvo v območju Mariboru dopoldan, popoldan ali zvečer mi pišite na lmumelj@mail386.com ali pokličite na 031642910.
lp
Lana Mumelj

biba81
18.09.2008, 16:39
Pozdravljeni!

Varstvo malih nadebudnežev išče družina iz Anglije, ki sicer v Murski Soboti živi že nekaj let. Starši sicer malce razumejo slovensko, vendar je vseeno zaželjeno osnovno znanje angleškega jezika. Če koga zanima naj mi javi po zs ali pa mi pišete na: katja.prkic@gmail.com.

Lp,

Katja

Ana
23.09.2008, 14:52
Od aprila dalje potrebujemo varstvo za enoletnega fantka na našem domu v šiški. Varstvo bi potekalo od cca. 8.30 do 15h.
Resni, javite se prosim.
Lp

Živjo,ali še rabite varstvo?Sem iz šiške in me veseli delo z otroci!sporočite LP

sonce12
26.09.2008, 12:53
Pozdravljeni!

Nudim varstvo otrok na svojem domu. Doma sem v okolici Rogaške Slatine.Vse dodatne informacije dobite na telefonu 031/294 - 490.

Lep pozdrav

mamibarby
09.10.2008, 15:22
Nudim varstvo otrok na vašem ali svojem domu.Sem iz Kamnika,mamica dveh otrok,po izobrazbi vzgojiteljica.Sem mobilna,ljubiteljica narave in živali.Lahko me pokličete na tel.št.:031/457 348. Lep pozdrav!:)

Lina
14.10.2008, 15:33
:)Pozdravljeni!

Nudim varstvo na mojem ali vašem domu. Z varstvom imam veliko izkušenj, saj sem mamica dveh malih sončkov ter diplomantka pedagogike. Delala sem že v vrrtcu, šoli in 1 leto in pol z otroci s posebnimi potrebami. Varstvo nudim v okolici Radelj ob Dravi, Maribora ali Slovenj Gradca. Kontakt:040 229 390 ali karolina.vidmar@gmail.com

dusha
15.10.2008, 17:13
nudim varstvo starejših otrok in pomoč pri učenju!
ljubljana- Šiška!
informacije: 040 52 33 72

pikanika
28.10.2008, 11:58
nudim dop. (redno/občasno) varstvo na svojem domu MB-Center

˙˙/)/)˙˙˙˙˙(\__/)˙˙˙˙˙˙(\ /)
˙( '.')˙˙˙˙˙(='.'=)˙˙˙˙˙˙(*.*)
c(")(")˙˙˙˙˙(")_(")˙˙˙˙˙(")(")
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

KJE:
blok, pritličje, zelenica
bližnja okolica: Kamniški drevored, Mestni park

KDAJ
redno dop. v. – 8-9 ur (do 15.30, izjemoma dlje po dogovoru)
občasno dop. v. – po dogovoru

CENA:
redno v. - 185 €/mesec
občasno v. - 4 €/uro

STAROST in ŠTEVILO otrok:
- 1-4 let
- max. 3 (vključno z mojim 2-letnim otrokom)

DEJAVNOSTI:
igra, učenje, spanje, hranjenje, gibanje

MOTO:
- potrpežljvost, vztrajnost, doslednost, odgovornost, skrbnost, srčnost, razumevanje, sočutje
- spodbujanje govornih, miselnih in gibalnih procesov

KONTAKT:
040/138-976 kockanakocko@gmail.com

Glavni namen vzgoje ni, da te uči služiti kruh, ampak napraviti vsak grižljaj slajši.
(J. R. Angell, am. psiholog in pedagog, 1869-1949)

Rodimo se slabotni, potrebujemo trdnost; nebogljeni, potrebujemo pomoč; nespametni, potrebujemo razsodnost. Vse, za kar smo prikrajšani ob rojstvu in kar potrebujemo, da odrastemo, pridobimo z vzgojo.
(J.-J. Rousseau, fr. filozof in pedagog)

Otroci potrebujejo vzornike, ne kritikov.
(J. Joubert, moralist in esejist, 1754–1824)

sandra**
08.11.2008, 19:10
Dragi straši!

Sprejmem vašega malčka v varstvo na svoj dom v Ljubljani, lahko tudi vaš dom. Varstvo možno tudi zvečer, ob vikendih, praznikih...
Delo z otroci mi je v veselje :) :), imam tudi nekaj izkušenj.
Več inf. na majci222@gmail.com

Pozdravček ;)

Maja

zdenka m
14.11.2008, 11:20
NUDIM VARSTVO NA OBALI

Sem gospa srednjih let in mati dveh odraslih otrok.
Vašemu malčku lahko nudim varstvo 7 dni v tednu na mojem ali vašem domu.
Stanujem v centru Kopra in imam do okoliških obalnih mest lastni prevoz.
Sem prijazna, odgovorna oseba in imam zelo rada otroke.

Kontaktirate me lahko na 040 524 444 ali na mail: medzdenka@gmail.com

Cena storitev po dogovoru.

Lp zdenka

Sonya
21.12.2008, 14:49
V Mariboru nudim SKRBNO:hug:, PRIJAZNO:sun: in VESELO:happy: varstvo vašemu navihančku:pp2:. Imam veliko, zelo lepo opremljeno igralnico z ogromno igračkami, kjer vašemu malemu princu ali princeski nikoli ne bo dolgčas:lovepirh:. Sem v hiši, ki ima tudi velik ograjen vrt, kjer se bodo lahko malčki brezskrbno igrali:RD:.
Če ste zainteresirani, se javite na 040126330.

Sonya:tenx:

barbarella96
06.01.2009, 13:52
Pozdravljeni Starši,
Nudim večerno varstvo otrok na relaciji občine Piran. V mesecu januarju pa vam lahko pomagam tudi z dnevnim varstvom.
Cena je prilagodljiva, informacije: 040 201 993 (Barbara).

urska.skodlar
09.01.2009, 11:40
Sem mamica enoletne punčke Lane in bi z veseljem skrbela tudi za vašega malčka kadarkoli potrebujete varstvo zanj ali zanjo. Živimo v hiši z zelo veliko vrta, takoj zraven hiše imamo tudi gozd in polja za prijetne sprehode v naravo, stanovanje pa imamo že zaradi naše princeske opremljeno primerno za malčke. Smo pa iz Kranja.

Če ste zainteresirani me pokličite na tel: 040 471 901 Urška

čriček
09.01.2009, 15:54
Z februarjem nudim varstvo za vašega malčka .

če potrebujete varstvo mi pišite na mail .

cricek13@yahoo.com

LEP POZDRAV , ČEBELICA

tasa
12.01.2009, 12:25
Če potrebujete občasno varuško,ker bi želeli nekaj časa za sebe ali partnerja in ste z Novega mesta ali okolice,me prosim kontaktirajte na mail
pikapolonica987@gmail.com

spelau
20.01.2009, 12:39
NUJNO in HITRO ičemo varsvo za 2 letnega fanta na našem domu za vsaj 2 meseca po več ur na dan, kasnejepo dogovou. Zelo zaželene izkušnje, najraje študentka. Fleksibilen urnik. Spodnje Črnuče, bus št. 8 v neposredni bližini bloka.

Pokličite na 031 582-480

tiara
22.01.2009, 00:02
Pozdravljene.

Iščem celodnevno (cca 9 ur oz. po dogovoru) varstvo v ŽALCU ali okolici za 10 mesečnega sinka od sredine marca predvidoma do septembra 2009.

Varstvo možno na našem ali vašem domu.
Zaželjene izkušnje z otroci, vodenje na sprehode, igranje, aktivno ukvarjanje z otrokom.

ponudbe na: missfigure1@gmail.com.

petra_r
01.02.2009, 22:01
Iščem redno varstvo za 15-mesečno deklico ca. 5 ur na dan na našem domu (Ljubljana Bežigrad).

Tel.: 040 832 109

Petra

snezinka
02.02.2009, 14:28
S koncem maja potrebujem redno varstvo 11-mesečnika za cca. 6 ur dnevno. Živimo v Celju.

Pošljite prosim zs.

fcerkov1
07.02.2009, 13:26
Nudim varstvo otrok. Živim v občini Preddvor. Sprejmem tudi otroke s širšega področja. Hiša z vrtom je pisana otrokom na kožo. Dejavnost bo registrirana.

Tel.: 031 697 576

r3jvik4
12.02.2009, 15:12
posredovano sporočilo:

LJUBLJANA, popoldan - zvečer, za vikend

nudim varstvo otrok na vašem domu, v večernem času in za vikend, če je zelo nujno, lahko kdaj tudi pri nas. sem mati treh nedolgo polnoletnih otrok in bi me veselilo čuvati vašega malčka.

vse informacije na telefon! 031/746-205 če me ne dobite, lahko pošljete tudi sporočilo in poklicala vas bom nazaj v najkrajšem možnem času.

Polona77
16.02.2009, 12:29
Iščemo občasno varstvo za fantka, 16m in 3 leta staro punčko v Mariboru. Varstvo potrebujemo v času bolezni, ko otrok/a ni/sta primerna za v vrtec, meni pa služba ne dopušča večdnevne bolniške odsotnosti. Varstvo bi torej potekalo na našem domu - za enega ali po potrebi oba otroka.

Samo resni se javite na 041 / 328 985!

Cena po dogovoru!

Polona

neli
26.02.2009, 09:11
V Novem mestu na svojem domu nudim vsakodnevno varstvo otrok od pon.do ned.od 6 do 18 ure oz.po dogovoru.Varstvo je možno takoj.Z varstvom imam 8 let delovnih izkušenj.Za vse info sem dosegljiva na emailu neira.mikic@gmail.com

mml
02.03.2009, 13:57
Z aprilom iščem varstvo na našem domu v Ljubljani za 14-mesečenga sina. Varstvo potrebujemo približno 9 ur dnevno. Načeloma med 7. in 16. uro.

Varstvo smo našli. Hvala vsem.

fnatasa
03.03.2009, 13:43
Pozdravljeni!

V kolikor še potrebujete varstvo za vašega malčka vas prosim, da me kontaktirate.

Sem iz Šiške, mati dveh že samostojnih otrok. Moje ime je Nataša in stara sem 38 let; polna izkušenj in še vedno zelo aktivna. Čas imam vsak dan in tudi čas varovanja je lahko prilagodljiv glede na vaše potrebe. Zelo imam rada otroke, zato sem tudi, ko sta bila moja dva otroka v vrtcu,velikokrat pomagala vzgojiteljicam pri raznovrstnih dejavnostih. Sem dinamična, ustvarjalna, domiselna in polna energije.

Upam, da se bomo dogovorili za srečanje in v tem primeru sem vam pripravljena povedati še kaj.

Lep pozdav,

Nataša

št. mobitela: 031/620 093

mail naslov: natafri@gmail.com :)

fnatasa
04.03.2009, 07:57
Pozdravljeni!

Zainteresirana sem za varovanje vašega nadobudneža na vašem domu. V kolikor si varstva še niste uspeli zagotoviti oz. ste mogoče razočarani naj vam povem, da sem iz Ljubljane (Šiška), stara 38 let, polna energije in predvsem z velikim veseljem za delo z otroci. Sem mati dveh že samostojnih otrok. Otroci in delo z njimi mi pomeni veliko veselje in zato sem tudi v času, ko sta odraščala moja otroka, veliko samoiniciativno pomagala v vrtcu pri raznoraznih aktivnostih. Sem nekadilka in imam vozniški izpit.

Varovanje oz. medsebojno spoznavanje in prilagajanje bi lahko začeli takoj.

Lahko me kontaktirate na el. naslov: natafri@gmail.com ali pa na 031 620 093, da se dogovorimo še ostale podrobnosti.

Pozdravček,

Nataša:)

meti
10.03.2009, 10:35
Z aprilom 2009 iščem redno varstvo na našem domu (Domžale) za sinčka starega eno leto - od 7.00 do 16.00 ure do septembra.
Plačilo po dogovoru.
Dosegljiva sem na 031/516-131 ali pa pošljite zasebno sporočilo.

tasy
11.03.2009, 18:17
Pozdravljeni!

Sem študentka oz. v tem letu sem izboljševala maturo kar mi je tudi uspelo, da se bom sedaj lahko vpisala na željeni fax. V dopoldanskem času delam in imam potem še ogromno časa v popoldanskem času tako, da bi bila pripravljena paziti na vašega otroka. Glede varstva ali bo popoldansko ali dopoldansko pa ni pomembno kakor boste rabili, se bom v službi že zmenila.

Lep pozdrav

tinaschenk
27.03.2009, 11:46
zivjo vse mamice ki iscete varstvo za vase male in velike nadobudneze
sem Tina in prihajam iz Maribora bolj natancno iz pobrezja.imam ze nekajletne iskusnje z varstvom in sicer sem imela v varstvu 2otroka od 2meseca starosti naprej pa do male sole,bila sta bratec in sestrica.sestrica je sla septembra v malo solo in sem se odlocila ker imam zeloooo rada otroke da se naprej popazim na vase malcke.in sicer varstvo imam v pop. casu in dop. casu tako da ste lahko bres skrbi ker bodo pri meni kot mali princi in princeske.
ce je katera mamica zainteresirana me lahko poklice na 070/220-237 ali poslje meil na schenk.tina@gmail.com

varuška
30.03.2009, 09:44
iščete varstvo za svojega malčka? imam nekaj letne izkušnje in zelo rada delam z otroci. če rabite varstvo popoldan ali dopoldan na ptuju ali v mariboru pokličite 041 27 37 27 ači pišite na mail tadejak@mail.com

sončki
21.04.2009, 07:37
sem iz okolice kamnik in bi rabila varstvo za vse tri otroke stare 10m 4 leta in 5 let .Zanima me od kod ste in kako bi bilo s plačilom ?

a_n_a
25.04.2009, 16:39
Živjo!
sem skoraj 21 let stara študentka iz ljubljane in nudim varstvo otrok v terminu: 25.6. - 12.7., lahko vsak dan!
ce vas zanima, pošljite mail na xana16x@hotmail.com

Tjaška
28.04.2009, 10:19
Pozdravljeni!

Sem 20-letna študentka na Pedagoški fakulteti v Ljubljani, smer predšolska vzgoja. Z varstvom otrok imam že kar nekaj izkušenj, tako v vrtcu, kot na domu.
Delo z otroki me zelo veseli in ga rada opravljam. Z Vašim otrokom bi se igrala in mu pripravila dejavnosti primerne njegovi starosti in razvitosti.
Nudim varstvo, od maja 2009 naprej, po dogovoru, saj sem redna študentka in me čaka še nekaj študijskih obveznosti.
Cena po dogovoru.
Dosegljiva sem na telefonski številki: 031 414 262 ali preko elektronske pošte: taska001@gmail.com

Lep pozdrav!

eva1
28.04.2009, 13:32
Poznam prijetno gospo, ki nudi varstvo v okolici Ljubljane.

Mighty
11.05.2009, 10:53
Lep pozdrav vsem,

Pred kratkim smo dobili zavrnjen vrtec, zato zdaj iščemo zasebno varstvo, najrajši v Črnučah. Varstvo bi potrebovali že s 1. julijem in potem vse naslednje leto. Mi lahko prosim kdo priporoči koga, ki bi bil pripravljen varovati mojega otročka (zaželen je še kak nadebudnež zraven za družbo).

lp

tinca007
13.05.2009, 09:40
Pozdravljeni!

Če potrebujete varstvo otrok na vašem domu , potem mi lahko napiše mail (tinca007@gmail.com) ali zasebno sporočilo na forumu. Varstvo nudim na območju Ljubljane (lahko tudi okolica), za poln delovni čas, če je potrebno lahko tudi kaj pospravim ali skuham.
Imam izkušnje z otroci vseh starosti, pazila sem tudi fantka z downovim sindromom.

Lep pozdrav!

Tina

lea7
01.06.2009, 22:15
Živjo vsem,
sem študentka na pedagoški fakulteti v Ljubljani in imam zelo rada otroke. Ker se letošnje šolsko leto počasi zaključuje bi svoj prosti čas rada namenila kakšnemu nadobudnemu malčku s katerim bi brala zgodbice, risala, ustvarjala in odšla na kakšen sprehod na svež zrak. Drugače sem iz okolice KRANJA in če potrebujete varstvo se mi lahko oglasite na moj mail: rdeca.pomaranca@hotmail.com

Pozdravček =)

Katja
24.06.2009, 09:47
Pozdravljene mamice!

Moje ime je katja in obužujem otroke.Ker sem trenutno brezposelna po poklicu sem medicinska sestra,vam nudim varstvo otroka za vsak dan.Sem iz Okolice Gornje Radgone.Če katera rabi varstvo otroka ,starost ni omejitev naj me kontaktira na stumbeger.katja@gmail.com

Lp Katja:)

hojnina
02.07.2009, 12:20
Maribor, družina z dvema otrokoma (6 mesecev, 3 leta) čez poletje išče pomoč na domu. Potrebovali bi nekoga (lahko študentka), ki bi nam ob različnem času priskočil na pomoč z manjšimi opravki v gospodinjstvu, pri varstvu in aktivnostih z otroci. O obsegu bi se dogovorili. Sama sem namreč doma, na porodniški, bi pa potrebovala pomoč, da lahko otrokom pričaram čim bolj sproščene in zabavne počitnice.

Nina
040 610 117

anitapet
06.07.2009, 08:47
Pozdravljeni!
Na svojem domu v Lj-Šiška nudim varstvo za vaše malčke. Z njimi imam že nekaj izkušenj in v njihovi družbi zelo uživam. Stara sem 28 let in pred diplomo, zato imam veliko prostega časa, ki bi ga rada zapolnila z otroci.
Če potrebujete varstvo me pokličite na tel. 031 399188 ali pišite na anitap@siol.com .
Lep pozdrav!
Anita

pikapoka06
07.07.2009, 09:48
Pozdravljeni

Letos sem zaključila zadnji letnik srednje šole, ker pa me delo z otroci zelo veseli bi z veseljem pazila veše otroke od 1,5 leta dalje. Nekaj izkušenj z varovanjem otrok že imam, nekaj pa se jih s prakso pridobi, ker vsak otrok je različen in ima drugačne navade.
Zato bi bila zelo vesela, da v kolikor potrebujete varstvo, da me kontaktirate na mail pikapoka06@gmail.com

Kar pa se tiče plačila se lahko domenimo kasneje, možno je tudi plačilo na napotnico preko študentskega servisa.

tinkara
16.07.2009, 22:05
Pozdravljeni! Nudim vrstvo otrok na vašem domu. Sem vzgojiteljica in imam zelo rada otroke. Sem iz okolice Vrhnike. Če rabite pomoč me pokličite na tel.: 031 777 579
lep pozdrav tina

pikapoka06
28.07.2009, 14:05
Pozdravljeni

Letos sem zaključila srednjo šolo. Delo z otroci me zelo veseli, saj imam z njimi že kar nekaj izkušenj.

V kolikor potrebujete varstvo na območju Savinjske ali Štajerske me kontaktirajte na mail pikapoka06@gmail.com

Bellica
19.08.2009, 13:59
Pozdravljeni,

iščem redno varstvo na našem domu za 2-letnika, je prijeten fantič. Doma smo na Viču v Ljubljani.
Iščem izkušeno ter aktivno varuško, ki bi ga pazila vsak dan med tednom in mu bila pripravljena pripraviti tudi kosilo.

Res zainteresirane mi lahko pišete na anjalesi@gmail.com

LP

AlenkaBL
12.09.2009, 18:14
Spoštovani,

z začetkom marca 2010 iščemo varstvo za našega malčka, ki bo takrat star 11 mesecev. Varstvo želimo v Ljubljani, od ponedeljka do petka (8 in pol – 9h dnevno). Varstvo iščemo na področju Bežigrada (če le možno v bližini gospodarskega razstavišča; gospodarske zbornice; ekonomske fakultete – ni pa nujno). Želimo zanesljivo varstvo, ki bo nudilo zabavo, svež zrak in kuhano hrano. Zaželena skupina.

Zainteresirani prosim pokličite na tel 031 583 410 ali pošljite ponudbe ali dodatna vprašanja na ZS.

AlenkaBL
13.09.2009, 07:03
Sem varuška z iskušnjami in vam nudim varstvo za vašega malčka na svojem domu v Ljubljani -Bežigrad. 031 534 076 Alenka

Pozdravljeni,

kje pa se nahajate? Ali ponujate varstvo za enega ali več otrok?

Hvala za odgovore,

Alenka

studentkadef
13.09.2009, 14:10
Pozdravljeni.
Sem študentka specialne in rehabilitacijske pedagogike v Ljubljani. Stara sem 21 let in bom v tem študijskem/šolskem letu imela več prostega časa. Zelo rada imam otroke zato bi le ta čas rada preživela z njimi. Drugače delam tudi kot prostovoljka pri zpm maribor.
Če bi potrebovali popoldansko ali občasno večerno varstvo, ali pa bi otrok potreboval nekoga ki mu pomaga pri domačih nalogah in popoldanskem druženju mi pišite na:
studentkadef@gmail.com

Za točen čas bi se lahko zmenili v naslednjih tednih, ko dobim jaz točen urnik predavanj
pozdravček

bogomir
13.09.2009, 20:50
Z oktobrom ali novembrom 2009 ščemo gospo z že samostojnimi otroci, ki bi bila pripravljena pomagati na našem domu pri varstvu deklice in v gospodinjstvu, med tednom vsak dan 6 ur. Smo iz centra Kamnika. Prosimo, če nas lahko kontaktirate na telefon 041 212 720.

Zaspanka NinaNana
17.09.2009, 16:54
Pozdravljeni draga mamica, sragi očka

sem absolventka, stara 23 let. Najmanj 1 leto bom imela ogromno časa in želim združiti prijetno s koristnim. Obožujem delo z otroki in ker sem precej časa pazila svoje male nagajivčke:angel: (4 nečakinje in nečaka) imam tudi izkušnje. Z malimi drobižki mi nikoli ne zmanjka energije in če želite da je vaš otrok na varnem in mu popestrim vašo odsotnost na prijeten,kreativen in starosti primerno poučen način se obrnite name.

Nina, tel: 041 972 624, mail: ina.krz@gmail.com

jožes
22.09.2009, 18:00
nudim varstvo otroka na svojem domu v Tuhinjski dolini (Loke) info na telefonski številki 031 270 245.Varstvo lahko poteka od 06-07h do vključno 16h.Plačilo po dogovoru.

sara24
29.09.2009, 10:02
Pozdravljeni!
Sem 24 letna izredna študentka, nudim varstvo otrok v dopoldanskem času v Ljubljani. Z otroki imam veliko izkušenj in sicer od enega do osmih let. Otroku lahko tudi skuham topel obrok. Sem zelo odgovorna in zanesljiva oseba in sem prepričana, da bo vaš otroček v dobrih rokah!
Če ste zainteresirani mi lahko pošljete mail na sarah19061985@gmail.com

Nnenna
11.10.2009, 06:41
Iščemo varstvo za 11-mesečno punčko v dopoldanskem času za približno 6 ur vsak dan. Varstvo je lahko na vašem ali našem domu, po dogovoru. Smo iz Pragerskega. Samo resni pokličite na tel. 031/840-500.

Irena

sabina5
19.11.2009, 06:42
Nudim varstvo.

Nudim varstvo na vašem domu v Ljubljani ali v Medvodah v dopoldanskem času, razen ob torkih. Po poklicu sem socialna delavka, imam dve leti starega sina in me zelo veseli delo z otroki.
pokličite Sabina 031/764 886

lep pozdrav

tianja
02.12.2009, 06:18
Z januarjem iščemo varstvo za 10 mesečnega sina v Mariboru. Pokličete lahko na 031 559 266.

Lep pozdrav,
Vanja

matkov
02.12.2009, 18:28
S 1.3.2010 iščemo celodnevno varstvo enoletnega fantka v skupini večih otrok
na relaciji Vnanje Gorice - Brezovica - Ljubljana/Vič.

tel: 051 319 449/Tina

VEČERNICA
12.12.2009, 14:08
Pozdravljeni!
Če še potrebujete varstvo me lahko kontaktirate. Sem iz okolice Kranja.

moc2
29.12.2009, 15:19
Iščem dopoldansko varstvo (8-9 ur) v Celju za 11 mesečno hčerko od konca januarja 2010 dalje. Želimo si prijetno, toplo, urejeno osebo.
Natalija 041/232-752

Buzz
11.01.2010, 12:40
Živjo!

Nudim varstvo va vašem domu v Ljubljani.
Sem Ines, živim na Lavrici.

Po končani osnovni šoli, sem se vpisala na umetniško gimnazijo- likovna smer, na kateri moram končati še splošno maturo, zato sem to leto vpisana kot izredna dijakinja. Prihodnje leto se bom vpisala na likovno pedagogiko, saj me delo z otroci zelo veseli in imam s tem že veliko izkušenj.

Animirala sem že v trgovskih centrih, ko smo predstavljali nove praktične igrače, občasno vodim otroške delavnice v domačem kraju (v okviru turističnega društva), vključena pa sem tudi v zavod Enostavno prijatelji, ki izvaja brezplačne delavnice za otroke in odrasle- (vodim otroške delavnice). Kjerkoli pa se pojavi kakšna priložnost za pomoč otrokom, se z veseljem pridružim akciji (npr. zbiranje igrač, otroških knjig, ipd.)
Delo mi je v veselje, izkušenj z varstvom otrok pa imam že ogromno- vseh starosti (od 4 mes. naprej).

V prostem času fotografiram, turistom razkazujem Ljubljano in se ukvarjam z glasbo- to mi vliva dodatno energijo za vsak naslednji dan.

V pričakovanju odgovora Vas lepo pozdravljam,

Ines
ines.varstvo@gmail.com
030 678 887

ana marija
12.01.2010, 16:43
Pozdravljeni!
Sem Ana Marija in sem stara 19 let. Prihajam iz okolice Ljubljane. Sem študentka prvega letnika pedagogike in andragogike. Zelo me veseli delo z otroci, obenem pa bi si rada pridobila več izkušenj. Če kdo iz Ljubljane potrebuje občasno varstvo me lahko kontaktira na: anamarija1990@gmail.com

Lep pozdrav

cinderella
12.01.2010, 23:33
Pozdravljeni,

nudim varstvo na vašem domu v Ljubljani,plačilo po dogovoru. Stara sem 20 let in imam zelo rada otroke in delo z njimi,

več informacij po mailu cinderelly222@gmail.com, lahko mi pošljete vaš kontakt pa vas pokličem,

lep pozdrav

m a j a
13.01.2010, 13:45
Pozdravljeni!

Sem Maja iz okolice MURSKE SOBOTE, absolventka pedagoške fakultete, smer predšolska vzgoja.
Nudim varstvo otrok na mojem ali Vašem domu.

Lp!:)

radotamara
18.01.2010, 13:32
Iščem resno in odgovorno gospo za varstvo 8 mesečnega fanteka na našem domu v Mariboru. Kontakt: 041 991 490

Ahera
19.01.2010, 15:22
Pozdravljeni,

na voljo sem za varstvo vaših otrok v Ljubljani (območje LPP), v popoldanskem ali dopoldanskem času. Sem študentka - pavzerka, stara 24 let. Moje izkušnje z otroci zajemajo večletno skrb za 13 in 17 let mlajše sestrice s katerimi sem preživljala cele dneve - od igre, previjanja do hranjenja. Sem skrbna in ljubeča, pravijo, da tudi dobra kuharca :) - za kar me lahko (z veseljem) tudi ponucate.

Vašim otrokom se obetajo risarsko - kreativne urice, sprehodi in veliko nalezljivega smeha :)

Več na ZS, lep dan

patrik03
27.01.2010, 08:35
mi bi rabili občasno varstvo v domžalah,če je katera iz tega konca
sporoočila na ZS
lp

majavider
29.01.2010, 18:01
Sem 23. letna študentka pedagoških smeri in nudim varstvo otrok na mojem ali vašem domu v Mariboru. Imam izkušnje pri delu z otroki.

Več informacij na: majavidner@gmail.com

olea
29.01.2010, 19:22
iščem varstvo od sredine marca do sredine poletja za tekrat 10 mesečnega fantka v okolici Bežigrada ali Rožna dolina. Lahko je tudi manjša skupina otrok, iščem osebo z veliko ljubezni in veseljem do dela z otroki.
moja tel. številka : 031 691 134

čriček
16.02.2010, 20:29
Nudim varstvo v Novem mestu , za dodatne informacije pišite na mail.

Lep pozdrav, čriček

ančica123
17.02.2010, 12:01
Pozdravljeni

Sem študentka in nudim varstvo otrok v Ljubljani (območje LPP). Uživam pri delu z njimi in imam tudi že nekaj izkušenj (varstvo nečakov; kot prostovoljka sem vodila vrtec, spremljala skupino otrok na morje in izvajala delavnice za otroke).

Več informacij na ZS :)

tajs
17.02.2010, 21:00
živjo:hug:
doma sem iz ljubljana sostro (cca 15 min iz centra), kjer nudim varstvo otrok vseh starostnih skupin. varstvo pri meni bi bilo malo drugačno kot drugod, saj imam doma malo kmetijo, na kateri prebiva veliko razljičnih živali :zaj_ko:. :oink:,...
okolica pa nam ponuja veliko poti za sprehode (potok, gozd, travniki :bouq: ,...), v bljižini pa ni nobenih hudo prometnih cest, ter drugih pasti za otroke :nono:. torej jaz ponujam varstvo, ki poteka večinoma zunaj, da imajo otroci stik z naravo, da se veliko gibljejo :happy:, ter da se nadihajo svežega zraka. torej če želite, da se vaš otrok odmakne od mestnega vrveža, me pokličite na 040 30 42 43.
varstvo poteka cel dan in tudi poniči, ne glede na to ali je vikend ali praznik, torej vi odločite kdaj bo vaš otrok prišel in kdaj odšel.
nudim tudi pester jedilnik:lacna:, z veliko doma pridelane zelenjave in sadja.
že naprej se veselim vaših klicev za več informacij
sabina:tenx:

Martinka
17.02.2010, 21:38
Iščem privat varstvo za 20 mesečna dvojčka, od marca do julija 2010, od 8. do 16.ure. V poštev pride Kranj in okolica.

GSM: 040/249923

anita46
22.02.2010, 12:05
Pozdravljeni

Nudim varstvo otrok v Radomljah(hiša z ograjenim vrtom).Nudim otrokom vseh starostnih skupin.Otrokom nudim varstvo,ki bo prepleteno z igranjem,petjem,plesanjem...
Prehrana in vse ostalo stvar dogovora.Informacije dobite na tel.070 836 074 ali pošljite mail.

Lep pozdrav!

suzanasub
23.02.2010, 20:19
Nudim varstvo za vaše otroke stare med 1 in 5 let in se z velikim zanimanjem oglašam. Sem vzgojiteljica, delam v vrtcu in z veseljem vam pomagam. Sem mlada, zelo kreativna, z mnogo znanji ( likovno, glasbeno, gibalno ... ), ki mi jih doprinaša moj poklic. Prepričana sem, da bi se zagotovo kaj našlo kar bi zabavalo tudi vaše otroke. Izkušnje imam tako z malčki II.starostne skupine kot tudi z jasličnimi otroki.
Moj delavnik je razgiban tako da sem največkrat na razpolago popoldne od 17 ure dalje in zvečer ter med vikendi kadarkoli. Imam lasten prevoz in sem iz Ljubljane.
Zainterisirani pišite na: suzanas12@hotmail.com

kajakaja
24.02.2010, 12:19
pozdravljeni

V mesecu aprilu bi potrebovala vastvo za takrat 11 mesečnega dečka.
relacija Kočevje - Ljubljana

saci
25.02.2010, 21:05
Sem 41 letna gospa, vegetarijanka,ki vašim malčkom nudim varstvo na svojem domu.Sem iz Ljubljane-Rakovnik. Otrokom nudim veliko gibanja, spoznavanja novih stvari, toplino...
Sem odgovorna, zanesljiva in komunikativna oseba. Lahko mi pišete na
suzana.surbek@gmail.com :tenx:

Varuška6
05.03.2010, 17:40
Nudim varstvo otrok na vašem domu v Ljubljani ali okolici:
- med tednom v popoldanskem ali večernem času
- ob sobotah
Od julija naprej tudi v dopoldanskem času.
Stara sem 26 let, imam izkušnje z delom v vrtcu, več let izkušenj z varstvom otrok in svoj avto. Sem zanesljiva.
varuska6@gmail.com

son_cnica
07.03.2010, 21:48
Pozdravljeni, nudim redno in občasno varstvo vašega otroka

Sem 23 letna študenka višje fakultete v Ljubljani. Moj urnik na faxu je zelo razgiban in imam med tednom veliko časa. V sredinI aprila bom končala z faxom in bom imela na razpolago veliko časa vse do pozne jeseni (mogoče še vso naslednjo leto). Delo z otroci mi ni tuje, saj imam z njimi že veliko izkušenj.
Sem igriva, zanesliva, odgovorna, komunikativna, prijazna oseba. Za vse starše, ki si želite kvalitetno varstvo me lahko kontakterate na tel. 040/ 477-264 ali na mail. soncnica@mail386.com

lp

RATKA
13.03.2010, 15:47
Sem topla, starejsa zenska z bogatimi izkusnjam o varstvu otrok. Nudim varstvo na svojem domu na JESENICAH, oz. pridem tudi na vas dom, vkolikor stanujete v tej regiji.
Kontaktirate me lahko na 031/264-542

Lep pozdrav Ratka

tancika88
16.03.2010, 19:20
Pozdravljeni dragi starši,
sem 22 letna študentka zadnjega letnika na Pedagoški fakulteti na oddelku za predšolsko vzgojo. Nudim varstvo v Ljubljani na Vašem domu. Imam zelo veliko izkušenj pri čuvanju malčkov, saj sem končala prav tako srednjo vzgojiteljsko šolo. Delo z otroci me izredno veseli. Sem zelo kreativna, zabavna in zelo zanesljiva oseba z veliko potrpežljivosti.

Kontak na: taancika@gmail.com

son_cnica
20.03.2010, 21:03
Pozdravljeni,

Sem 23 letna študenka višje fakultete v Ljubljani. Moj urnik na faxu je zelo razgiban in imam med tednom veliko časa. V sredinI aprila bom končala z faxom in bom imela na razpolago vse dni v tednu vse do konec leta (mogoče še vso naslednjo leto). Delo z otroci mi ni tuje, saj imam z njimi že veliko izkušenj.
Sem igriva, zanesliva, odgovorna, komunikativna, prijazna oseba. Za vse starše, ki si želite kvalitetno varstvo me lahko kontakterate na tel. 040/ 477-264 ali na mail. soncnica.son@gmail.com

lp

Macika
26.03.2010, 10:23
Nudim varstvo vašega malčka/malčico na svojem domu v dopoldanskem času, popoldan in med vikendi lahko na vašem domu, starost otrok ni pomembna. Imam izkušnje in znanje (glasbeno, likovno...) po poklicu vzgojiteljica. Kraj: Bovec-Kobarid-Tolmin. Za vse ostale informacije me kontaktirajte na email: pomocnica.vzgojiteljice@gmail.com

Rozii
31.03.2010, 10:10
hej, lep pozdrav:)
zacela se bom ukvarjati varstvom otrok v mojem okolju, pa nimam pojma koliko bi zaracunala, kako se kaj gibljejo cene za varuske? hvala

goodwork
16.06.2010, 21:56
pozdravček :)

če kdo rabi varstvo za otroka ali inštrukcije angleščine ali biologije za malčka naj prosim piše na tasha.zagar@gmail.com

z obojim imam več izkušenj :)

sem iz LJUBLJANE, stara 19let in pridna študentka.
za več informacij prosim pišite na -mail. :)
lp

klawdia
21.06.2010, 22:15
Sem klavdija in trenutno končujem maturo, smer pomočnica vzgojiteljice predšolskih otrok..nudim varstvo otrok na vašem domu,lahko kakšen dan ali pa za daljse obdobje, kakor vam ustreza..
kontaktirate me lahko na 041876228 ali pa na mail klawdija@hotmail.com

Bouchee
22.06.2010, 13:40
Zdravo!!!

Še vedno ne veste, kam dati vašega malčka v varstvo? Sem 23 letna študentka okolice Ljubljane (Brezovica).Ker imam po končanem študiju precej časa, vam nudim varsto za vašega malčka na vašem domu (LJUBLJANA), ča pa ste iz Brezovice, Notranjih Goric,... se lahko dogovorimo tudi za varstvo pri meni doma. Z varstvom otrok imam že kar nekaj prijetnih izkušenj, tako da mi tovrstno delo ni tuje. Če želite, da vaš otrok čas varstva preživi kar se da lepo, pestro ter predvsem zanimivo, je moja ponudba prava za vas. Z otroki rada rišem,pojem, se z njimi sprehajam,... V času varstva nudim tudi kuhanje oz. pripravljanje obrokov. Če so vas podane informacije pritegnile, me lahko kontaktirate na mail (tina.kpk@gmail.com).

Lep pozdrav...

JasminaB
30.06.2010, 14:35
Pozdravljeni starši!

Sem 26 let staro dekle, ki sem pač zaradi današnjih časov brez službe, zato imam dosti časa za vaše navihančke, da jih popazim, nasmejim, kaj naučim itd. medtem ko vi hodite po svojih opravkih. Sama sem zelo vesele narave, preprosta, komunikativna ter odgovorna. Obožujem naravo, tako da bi veliko časa preživeli na prostem. Delo lahko ponudim na svojem domu, lahko pa tudi na Vašem. Sem iz okolice Velenja, tako da bi delo opravljala v savinjski regiji. Imam rada otroke in tudi izkušnje z varstvom mi niso tuje, saj so mi kolegi pa tudi sorodniki zaupali svoje "razgrajače" :), kadar so imeli kakšne obveznosti. Znam tudi kuhati, tako da ne bo problemov glede tega ;)

Lep pozdrav,
Jasmina
e-mail:abezovsek@siol.net

tajs
05.07.2010, 22:09
spoštovane varuške,
vse ki imate čas od 23. avgusta pa do konca oktobra, prosim da me pokličete na tel. 040 30 42 43, saj rabim pomoč pri varstvu otrok, saj je moja pomočnica za ta čas odsotna. vse zainteresirane prosim da me pokličejo čim prej saj se kmalu odpravljam na dopust in bi to zadevo rada rešila prej.
lp sabina

Vsemogočni
06.07.2010, 21:05
Krasno bi bilo, da poveš saj kraj, v katerem želiš varstvo. Da tiste, ki sploh nimajo možnost varovanja, ne kličejo in prihranijo kak cent.

Spyder
10.07.2010, 22:53
Allmighty, nisem vedeževalec, pa vendar sem mnenja, da je 'tajs' doma iz ljubljanske četrtne skupnosti sostro. :d

tajs
19.07.2010, 08:53
ja sorry. pozabla. spyder ma prou ljubljana sostro. se še enkrat opravičujem

TanchyDD
19.07.2010, 09:13
Pozdravljeni! Nudim varstvo vašim malčkom v popoldanskih in večernih urah, na mojem ali vašem domu (Lj)...imam veliko izkušenj.

jojo.x3
24.07.2010, 15:14
pozdravljeni,
sem 15 letnica, doma iz Lj-Šentvid. vem, da bo zaradi moje starosti marsikdo takoj odšel na naslednji oglas, za tiste, ki pa bote vendarle pogledali pa so tukaj informacije;
želela sem se vpisati na sr. vzgojiteljsko šolo, smer- predšolska vzgoja, vendar sem se zaradi želje za fakulteto ( fila faks ) raje vpisala na gimnazijo. z otroci imam kar nekaj izkušenj, saj imam doma 7 let staro sestro, in pri očetu 2 bratca. otroke imam zelo rada in se z njimi maksimalno ukvarjam. sem nekadilka, ne pijem alkohola niti nisem na kakršnih koli tabletah ( antidepresivi ipd). vašega otroka/e bi lahko varovala v avgustu kadarkoli ( zjutraj, popoldan, zvečer, ponoči) do okoli 20. saj gremo kasneje na morje. med šolo pa le popoldan in ob večerih, razen 1x tedensko zjutraj( do 1 popoldan) zaradi šolskih obveznosti. če koga zanima, naj me kontakira na;
gmail; jojo.noner@gmail.com

ali pa na št; 051 659 614

lep pozdrav
johana

ewaa
28.07.2010, 23:23
Pozdravljeni,
Moje ime je Eva. Trenutno zaključujem 4 letnik Pedagoške fakultete, smer razredni pouk. Delo z otroki me izredno veseli, skozi študij pa sem pridobila tudi ogromno izkušenj.

Če potrebujete varstvo na Vašem domu v Ljubljani (območje LPP) sem Vam na voljo dopoldan oz. popoldan pa tudi zvečer, in sicer od januarja 2011 dalje .

Za več informacij me lahko kontaktirate na eva.varstvo@gmail.com

Buzz
29.07.2010, 09:35
Živjo!

Sem Ines, stara sem 21 let. Po končani osnovni šoli, sem se vpisala na umetniško gimnazijo- likovna smer, na kateri moram končati še splošno maturo, zato sem to leto vpisana kot izredna dijakinja. Prihodnje leto se bom vpisala na likovno pedagogiko, saj me delo z otroci zelo veseli in imam s tem že veliko izkušenj.

Animirala sem že v trgovskih centrih, ko smo predstavljali nove praktične igrače, vodim otroške delavnice v domačem kraju (v okviru turističnega društva), vključena pa sem tudi v zavod Enostavno prijatelji, ki izvaja brezplačne delavnice za otroke in odrasle- (vodim otroške delavnice). Kjerkoli pa se pojavi kakšna priložnost za pomoč otrokom, se z veseljem pridružim akciji (npr. zbiranje igrač, otroških knjig, ipd.)
Delo mi je v veselje, izkušnje pa imam z otroci vseh starosti (od 4 mes. naprej). Z varovanjem posameznikov sem prenehala, ker so vsi malčki dobili vrtec.

V prostem času fotografiram, turistom razkazujem Ljubljano in se ukvarjam z glasbo- to mi vliva dodatno energijo za vsak naslednji dan.

Ines

ines.varstvo@gmail.com

Mojca212
21.09.2010, 08:34
Sem študentka zadnjega letnika FF v Mariboru. Z veseljem bi popazila na vašega malčka. Izkušenj z varstvom otrok imam precej in opravljanje le-tega mi je v največje veselje. Na voljo bi bila predvsem v popoldanskih in večernih urah. Za več informacij me lahko kontaktirate na e-mail: mojca.vernik@gmail.com.

anancica
28.09.2010, 17:30
Iscem varstvo v Ljubljani, Rakovnik, od novembra 2010 dalje za celo solsko leto za mirnega enoletnega fantka. Varstvo bi potrebovala vsak dan od 8:30 do 17. ure. Lahko je v skupini tudi vec otrok. Pripravljena sem otroka tudi kam blizu pripeljati na dom. Vec info: 040/360-889.

Varuska
01.10.2010, 16:40
Nudim varstvo otrok na vašem domu v Ljubljani. Sem 20-letna študentka, ki ima rada otroke. Sem zanesljiva, odgovorna, potrpežljiva, vesela, zabavna in ustvarjalna. Imam veselje do otrok in tudi nekaj izkušenj pri delu z njimi, zato se bodo počutili dobro in varno v moji družbi.

Za več informacij me kontaktirajte na: 051-801-136 ali spike444@gmail.com

Lep pozdrav:)

soncki12
03.10.2010, 11:55
Pozdravljeni!

Vašemu malčku nudim zanesljivo varstvo, polno igre, ljubezni in topline, na svojem domu. Sem namreč mlada mamica imam veliko izkušenj z otroci, zelo rada sem v njihovi družbi rada se z njimi igram in jih kaj novega naučim.
Cena in čas varstva po dogovoru.

Lp
040/900-849 Maja

zvezdice
11.10.2010, 17:59
Pozdravljeni, starši!

Imate kakšen opravek po 17.30 uri in potrebujete varstvo v Preboldu oz.bližnji okolici (Vransko, Tabor, Šempeter, Žalec)?

Obožujem otročke, saj so moje največje veselje. Na tem področju imam večletne izkušnje, tudi iz vrtca. Pridobila sem si tudi naziv - vzgojiteljica predšolskih otrok.

Za več informacij me kontaktirajte na mail: tadejchyy@hotmail.com

duskak
31.10.2010, 10:56
Pozdravljeni!

Sem vzgojiteljica predšolskih otrok z veliko izkušnjami dela z otroki in v prostem času nudim varstvo otrok in sicer na področju Ljubljane. Sem zanesljiva in odgovorna oseba.

Če potrebujete varstvo ob popoldnevih, večerih med tednom in med vikendi me kontaktirajte preko mail naslova: duska.kopinsek@gmail.com.

repeneper
17.11.2010, 12:54
Sem upokojena vzgojiteljica, ki pogreša svoje življenjsko delo - otroke. Priporočam se za strokovno varstvo (tudi malce bolj problematičnih) otrok do 100 ur mesečno. Javite se mi na meta.rener@gmail.com

arwen
01.12.2010, 22:36
Živjo!

Sem Aleksandra, dvajsetletna študentka arhitekture, in nudim varstvo otroka. V času gimnazijskih let sem imela močno željo po tem, da bi šla v tujino, kot au-pair, čuvat otroke, še eno leto pred študijem. To ni uspelo:), tako da bi rada svojo željo po čuvanju otrok izživela kar tukaj, v Ljubljani, kjer sem ostala. Sama živim v centru Ljubljane, tako da bi mi najbolj ustrezalo varstvo na LPP območju. Imam že izkušnje z otroci, pa tudi veliko srce in polno glavo domišljije. Urnik zelo prilagodljiv.

Sem pa tudi malo sramežljiva, tako da Vam kaj več o sebi lahko (z veseljem!) povem, če me kontaktirate na naslov: arwen.fruit@gmail.com ali pa na telefon: 070629148

Se že veselim,
Aleksandra

Cinca29
13.12.2010, 13:18
Spoštovani! Za urico, dve ali tri v popoldanskem času, zvečer - ponoči lahko popazim na vašega malčka. Cena po dogovoru. Grosuplje- Ljubljana
Če še niste koristili podobnih storitev, me kontaktirajte, da se vam predstavim. Tina iz Grosuplja (cinca2@gmail.com)

tadejakotnik
28.12.2010, 11:03
Nudim varstvo na domu za vaše male sončke. Stanujem v okolici Rakovnika, v stanovanju z atrijem in lepo okolico za sprehode.
Za informacije pokličite na tel.: 031 621 680 ali pišite na mail: tejateja62@gmail.com

LEP POZDRAV :sun:

ivoec
05.01.2011, 21:51
Iščemo varstvo otroka na našem domu v Celju.http://forumi.siol.net/images/smilies/old/icon_2thumbs.gif

tadeja87
20.02.2011, 10:39
Pozdrav!

Nudim varstvo otrok na Ptuju in v okolici.
Po izobrazbi sem pomočnica vzgojiteljice predšolskih otrok.

Stara sem 23 let. Nekadilka.

Izkušnje: praksa v vrtcih in varstvo otrok na domu.

Kontakt: tadeja87@gmail.com ali 031-804-912 http://kadarcosmonedela.mojforum.si/images/smiles/sm7.gif

spelau
07.03.2011, 13:10
Iščemo varstvo na domu za punčko, staro eno leto od maja do septembra 2011. V maju in juniju bi potrebovali kontinuirano varstvo (cca 6 ur na dan), v juliju in avgustu pa mogoče kakšen dan. Zaželeno tudi občasno popoldansko varstvo 4-letnika takoj. Živimo v Ljubljani-Črnuče, neposredna bližina bus št 8, blizu tudi bus št. 6.

Zaželene izkušnje! Cena po dogovoru!

031-582-480

karmen.plevel
15.03.2011, 08:48
Nudim varstvo otrok na domu - okolica Kamnika. Končala sem študij Fakultete za šport, smer elementarna športna vzgoja. Imam izkušnje z otroki in varstvom.

Kontakt: 031 602 009

Varstvo.net
18.05.2011, 09:22
Pozdravljeni,

Pred kratkim smo zagnali povsem nov, svež in privlačen spletni portal www.varstvo.net (http://www.varstvo.net), namenjen vsem tistim, ki iščete varstvo otroka ali nudite varstvo otrok.

V čem se razlikujemo od vseh ostalih portalov?

Poleg klasičnih oglasov ponujamo tudi iskalnik oglasov, ki iskalcu varstva prikaže razdaljo v kilometrih glede na izbran kraj iskanja, prav tako pa oglase sortiramo oziroma uredimo po vrstnem redu glede na oddaljenost od izbranega kraja iskanja. To pomeni, da bomo vaš oglas prikazali med prvimi zadetki za osebo ki bo iskala varstvo otrok v vaši regiji oziroma vašem kraju. Na tak način bistveno olajšamo iskanje ponudb in še posebej izpostavimo vaš oglas ter omogočimo iskalcem varstva, da lažje izberejo prav vas.

Portal bomo neprestano posodabljali, dodajali vse več vsebin povezanih z varstvom otrok in se trudili postati najboljši ter uporabnikom prijazen portal namenjen varstvu otrok.

Smo vas prepričali? Potem nas obiščite na www.varstvo.net (http://www.varstvo.net)

Prav lep pozdravček vam želi ekipa portala Varstvo.net

Anchi26
18.06.2011, 14:41
Sem Anja, stara 29 let. Po poklicu sem profesor razrednega pouka in sem zaposlena na osnovni šoli. V času od 4. 7. do 19. 8. 2011 nudim varstvo otrok katerekoli starosti v Ljubljani ali okolici. Na voljo sem vse dni v tednu, dopoldan ali popoldan.

E-pošta: anchi.skraban@gmail.com

Tel.: 041 652 846

azzy
25.06.2011, 14:33
Pozdravljeni!

Sem 21 stara študentka. Nudim varstvo otrok v vašem domu v Ljubljani.
Če vas zanimajo dodatne informacije me lahko kontaktirate na tel: 040 610 194

lp

zvezdice
23.09.2011, 22:00
Dragi starši!

Potrebujete varstvo za svojega otroka ves dan ali mogoče le kakšno urico zvečer? Potem ste ga našli. Sem zanesljiva, odgovorna in vestna oseba na katero se lahko zanesete. Poleg tega imam dolgoletne izkušnje z otroci različnih starosti, tudi iz vrtca. Imam pa tudi ustrezno izobrazbo.

Varstvo nudim v Preboldu oz. v bližnji okolici.

Za več informacij me kontaktirajte: tadejchyy@hotmail.com

evasajovic
12.12.2011, 16:48
Iščemo izkušeno varuško za 9 letno deklico in 3 letnega decka, pri slovensko-angleški družini v centru Londona - 28 urno tedensko delo.

Pomembno je znanje angleškega jezika, sicer pa pri
delu z otrokom uporaba slovenskega jezika in zazeljen vozniski izpit.

Nudimo nastanitev v lastnem stanovanju v centru Londona (v neposredni blizini nase hise), prehrano, tedensko žepnino in povratno letalsko karto.

Delo se prične z zacetku januarja 2012, varstvo potrebujemo minimalno do julija 2012.

Vsi zainteresirani me prosim kontaktirajte na mail:
evasajovic@yahoo.com

ali na tel. št.
0044/7830093428

Hvala in lep pozdrav,
Eva Sajovic Crosland

Teja30
26.01.2012, 08:26
Zdravo! Moje ime je Teja in prihajam iz okolice Kranja. Stara sem 23 let. V prostem času rada ustvarjam, potujem in se ukvarjam s športom. V športni smeri tudi želim poklicno nadaljevati. Ker želim delati v umirjenem, ustvarjalnem in prijetnem okolju, sem se odločila tukaj ponuditi svoj oglas. Sem prijazna, iskrena, zanesljiva oseba, ki bi vašim malčkom znala pričarati zanimive in poučne urice v varstvu na vašem domu. Izkušnje z varstvom sem si pridobila z dvema nečakoma, ki sta sedaj stara že 8 in 12, pa me potrebujeta le še občasno za kakšen izletek :) Toliko na kratko o meni.

P.s. Varstvo nudim v okolici Kranja in Ljubljane

Telefon: 030/91-60-14

Lep pozdravček:), Teja

varstvo_otrok
10.06.2012, 16:33
Pozdravljeni starši, nudim redno in občasno varstvo na domu za vašega otroka skozi celo leto ali samo med počitnicami. Vem tudi kuhati tako, da vam lahko v tem času tudi kaj skuham in pospravim. Delo z otroci mi je v veliko veselje, sodelujem tudi na delavnicah za otroke. Stara sem 21 let ter živim v Kopru, cena po dogovoru. Moj kontakt: 051 271 883

Anja A
19.06.2012, 19:39
Pozdravljeni dragi starši,

sem mlada, skrbna in odgovorna študentka ekonomske fakultete v Ljubljani, kljub moji izbiri študija sem izjemno navdušena nad otroci.

Že od štirinajstega leta sem bila prostovoljka v vrtcu, celotno srednjo šolo pa sem bila tudi inštruktorica tujih jezikov in matematike za osnovnošolske otroke, tiste, ki imajo težave z zbranostjo in za dislektične otroke. Poleg slovenščine tekoče govorim še 4 druge jezike, veseli pa me predvsem delo z mlajšimi.

Nudim Vam varsto vašega otroka na področju Gorenjske regije in Ljubljane v dogovorjenem času. Z otrokom sva lahko pri Vas doma, ali pa pri meni na domu v Kranju, po njega pa se lahko odpravim tudi v vrtec ali v šolo.

Za več informacij me lahko kontaktirate na e-mail (anja.adamlje@gmail.com) ali pa na telefonsko številko 040 943 046

Lep pozdrav, Anja

bancibanci
14.03.2013, 17:38
Pozdravljeni!

Moje ime je Ana, sem diplomirana sociologinja s pedagoško izobrazbo in večletnimi izkušnjami varstva in vzgoje predšolskih otrok. Delala sem kot pomočnica vzgojiteljice v vrtcu, varovala otroke na domu in spremljala otroke s posebnimi potrebami. Nudim varstvo na domu otrokom vseh starosti, lahko tudi otroku s posebnimi potrebami ali otroku s sladkorno boleznijo in inzulinsko črpalko. Vse zainteresirane prosim, da me kontaktirajo na tel.: 031/248-338.
Sem iz Ljubljane (Fužine).

Lp,
Ana

bronzl
13.05.2013, 11:37
Nudim varstvo otrok na vašem domu. Imam izkušnje (5 let +) iz vrtcov, delala sem v vseh starostnih skupinah, končujem tudi fakulteto za likovno pedagogiko. Moji hobiji so slikanje/risanje, petje in družinski ljubljenčki. Otrokom se posvečam aktivno, kar pomeni da veliko rišemo, pojemo, smo zunaj na zraku, delamo vragolije itd :). Za več informacij in morebitni sestanek pokličite 031-670-762.

evasajovic
23.10.2013, 16:36
Iščemo izkušeno varuško za 5 letnega fantka in
11 letno deklico pri slovensko-angleški družini v centru
Londona; 20-25 urno tedensko delo.

Znanje angleškega jezika zazeljeno, sicer pa pri
delu z otrokoma izkljucna uporaba slovenskega jezika.
Vozniski izpit zelo zazeljen.

Nudimo nastanitev v lastnem stanovanju (v neposredni blizini nase hise) v centru Londona, s kritimi tekocimi stroski, tedensko žepnino in povratno letalsko karto.

Delo se prične z zacetkom januarja 2013 do minimalno julija 2014.

Vsi zainteresirani me prosim kontaktirajte na:

evasajovic@yahoo.com

ali na tel stevilko:
++44 7830 093428

Hvala in lep pozdrav,
Eva Sajovic

Mali vrt
09.01.2014, 15:35
Pozdravljeni!

Sem 31-letna Ljubljancanka, absolventka biologije in studentka hortikulture. Ker imam rada otroke, rada poucujem in imam veliko delovnih izkusenj, sem se odlocila ponuditi varstvo in/ali pomoc pri ucenju za malcke in solarje od starosti 2 do 12 let in instrukcije za osnovnosolce in srednjesolce. Ponudba je aktualna od januarja do oktobra 2014.

V upanju na uspesno sodelovanje vas lepo pozdravljam,

Nina

Kontakt:
Za dodatna vprašanja, povprasevanje in narocila varstva oz. instrukcij sem dosegljiva po e-posti varstvo.mali.vrt@gmail.com

Znanje, izkusnje:
absolventka biologije, prostovoljka (ucna pomoč, krozki in tabori za OS in SS), pedagoska praksa (poucevanje biologije), pocitniske delavnice in pocitnisko varstvo (otroci v starosti 4-12 let)

Nudim:
ustvarjalno, naravoslovno obarvano, varstvo za otroke v starosti 2-12 let v slovenskem ali angleskem jeziku, pomoc pri ucenju in domaci nalogi za 1.-5.r. OS, instrukcije naravoslovja, biologije, matematike in fizike za 6.-9.r. OS in za SS

NE nudim:
pomoci v gospodinjstvu (likanje, pranje, pospravljanje, nakupovanje)

Kraj:
varstvo na vasem domu v Ljubljani, za instrukcije pridem na dom/dogovorjen kraj (npr. knjiznica) v Ljubljani

Cas:
po dogovoru (dopoldan/popoldan/zvecer, delovniki/vikendi/prazniki, 1 ura/vec ur/cel dan)

Cena:
cena varstva po dogovoru (odvisno od dolzine varstva – st. ur, ali gre za enkratno ali redno varstvo; min. 5 eur/obisk oz. srecanje), 5 eur/60 min instrukcij (1 ali 2 ucenca/ki)

Placilo:
preko studentskega servisa

Staneo
06.02.2014, 20:54
Ali je ponudba o varstvu otrok s posebnimi potrebami še aktualna?
Stane

morska
29.04.2014, 14:28
Če katero zanima delo v tujini, natančneje v Avstriji, sedaj išče slovenska družina varuško za 1 leto http://varstvo.net/oglas/10438/isce_se_varuska_dunaj

ciriana
03.07.2014, 15:46
Sem 22 letna bodoča študentka Kultorologije iz Ljubljane.

Z otroki imam kar nekaj izkušenj: Slabo leto sem preživela v Angliji kot Au Par - varuška prikupnemu dvo letnemu fantku. Prav tako sem celo poletje 2012 preživela v Ljubljanskem Lumpi Parku v Ljubljani kot animatorka otrok in vodja praznovanja rojstnih dni., imam mlajše bratrance, s katerimi sem preživela in še vedno preživljam veliko časa, delala sem tudi v vrtcu...

Z otroki zelo rada preživljam čas, saj me navdušuje njihova iskrenost, svobodomiselnost in predvsem njihova sposobnost biti srečen. To ljudje nekak izgubimo skozi leta odraščanja.

Sama sem mnenja, da lahko otroku marsikaj razložiš, če se le potrudiš in mu situacijo opišeš tako, da uporabiš primere iz njegovega življenja. Otrokova sposobnost razumevanja je mnogokrat podcenjena.

Zelo rada se igram z otroki, se smejem, pojem, rišem, barvam, oblikujem, režem..

Če se vam zdi, da bi lahko svojega malčka zaupali meni, ali imate kakršno koli vprašanje me prosim kontaktirajte! (Lahko kar tukaj, ali ZS)

Lp, Nastja

evasajovic
17.07.2014, 09:01
Iščem varuško za 12 letno punčko in
6 letnega fanta pri slovensko-angleški družini v centru
Londona - 25 urno tedensko delo.

Znanje angleškega jezika zazeljeno, sicer pa pri
delu z otrokom uporaba slovenskega jezika.
Vozniski izpit pogoj.

Nudimo nastanitev v lastnem stanovanju v neposredni blizini
nase hise v centru Londona, tedensko placilo in
povratno letalsko karto.

Delo se prične z zacetkom septembra 2014 za minimalno 10 mesecev.

Zainteresirani prosim kontaktirajte za dodatne informacije:

evasajovic@yahoo.com

m/ 031421313
t/ 05 7265502

Hvala in lep pozdrav,
Eva Sajovic

XXKatra
18.07.2014, 07:34
Varuška za spremstvo (počitnice, vikend)

Smo prijetna majhna družina (otroci 2 leti in 5 let) in iščemo varuško (med 18 in 30 letom) za spremstvo na poletnih (vsaj dvakrat po en teden) in zimskih počitnicah in občasno vikend varstvo. Krajši življenjepis in opis (zaželjenih) preteklih izkušenj z otroci pošljite na email. Hvala

XXKatra
18.07.2014, 07:35
Še pojasnilo, smo iz okolice Celje. Hvala

blue33
14.09.2014, 12:45
Zivjo ! Stara sem 32 let in nudim varstvo za vasega otroka , na vasem domu v Ljubljani. Delo z otroki me zelo veseli, preprosto uzivam v njihovi druzbi. Delo mi ni tuje, imam 3 leta izkusenj. bila sem tudi v tujini ( Svici ) eno leto, kjer sem skrbela za 4 letnega fantka in 3 mesece starega dojencka, v casu ko sta bila starsa v sluzbi, od 8:00 do 17:00 , vcasih tudi do 19:00 ure. Vsak mesec sem dobila 500 CHF. starsi so sami postavili ceno. Sem zelo odgovorna, zanesljiva, prijazna., kar lahko z lahkoto dokazem. Moja prioriteta je OTROK in SAMO otrok , oziroma otroci, in ne gledanje tv-ja, cvekanje po telefonu in drugi nacini zanemarjanja otroka.
Racunam 5 €/ uro. Ce ste zainteresirani, ce imate vprasanja , me kontaktirajte preko e-maila : emirabasic81@gmail.com ali pa sporocilo pustite kar tu.
Iscem seveda dolgorocno cuvanje.

Hvala

Dunaj
10.08.2016, 13:38
Lepo pozdravljeni! Iščemo za Au Pair na Dunaju za 1 leto zanesljivo, prijazno, mlado punco, rada tudi študentko, ki rada dela z otroci ter tudi pomaga v gospodinstvu!
Imamo luštnega fantka, ki ima 7 let in luštno deklico 9,5 let.
Prosim pošljite mi nekaj o vas, življenjepis, slikico in vam bom rada odgovorila s podrobnosti.
Hvala, lep pozdrav, Dunaj

nany
02.12.2017, 23:04
pozdravljeni !

v veselem decembru, za praznike, vikende, v času počitnic nudim varstvo za vaše otroke.
sem gospa v srednjih letih, moji otroci pa so že odrasli.

kontakt
nitka.pika@gmail.com