Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Alfa 147 1,9 jtd

Mark_Oh
06.12.2006, 19:57
Živjo vsem skupaj!

Imam nasleden problem. Nameravam menjat avto, in bi rad kupil alfo 147. Zdej me pa zanimajo vse vaše izkušnje s tem avtomobilom. Vse od A do Ž.

Hvala!

soncnica
07.12.2006, 12:56
Živjo vsem skupaj!

Imam nasleden problem. Nameravam menjat avto, in bi rad kupil alfo 147. Zdej me pa zanimajo vse vaše izkušnje s tem avtomobilom. Vse od A do Ž.

Hvala!

js ti lohk sam povem, da je treba pogosto menjat žarnice(luči)...

Jakec
07.12.2006, 22:30
wow....?

cliena
08.12.2006, 17:30
Živjo vsem skupaj!

Hvala!

ne vem men pač alfe niso ble nikol prilublene čeprav sem tudi sama mela nekaj časa ta avto:blush: ;)
Zdej js ne vem kake maš ti zahteve od tega avta, hočeš športen avto, družinski avto...vsega alfa pač ne zmore...če misliš kupit rableno pol ti to glih ne priporočam čeprav si zdej misliš ''ka pa babe vejo'' če že kupuješ kupi novega....sej veš:
VEČ DNARJA, VEČ MUSKE :approve:
dobro izbiro želim:2thumbs:

soncnica
09.12.2006, 20:54
wow....?

ja, zelo si pomagal fantu z nasvetom...

Jakec
11.12.2006, 15:54
nič manj od tebe...

drugač pa avto kot avto. ne kvari se nič manj al več od ostalih. vse je odvisno od tega kako se je z avtom delalo, tako da probaj čimbolj ohranjenega in redno servisiranega dobit pa bo kul.

edino če bi še napisal kateri motor te zanima...

gandalf
11.12.2006, 16:09
Se pridružujem mnenju Sončnice glede žarnic. Drugače so pa to zelo posrečeni avti, saj je poraba zmerna. Je pa treba zelo pazit na predpisane servisne intervale. Če se jih dosledno držiš, bo avto zdržal ogromne kilometre. V nasprotnem primeru pa ga ne boš dolgo vozil.
Pazit je treba tudi na ogretost motorja preden ga "stisneš do daske". Mrzlega naganjat je smrtni greh pri Alfah nasplošno (govorim iz prve roke...).
Pa vedno original rezervne dele uporabljat. To velja kot božja zapoved. Tudi sam vozim Alfo (156 2.0 T.S. SW) in če se držiš naštetega, boš zelo zadovoljen.

soncnica
11.12.2006, 18:07
hvala Gandalf...
Jakec, dj se enkrat poglej svoj post pa pol mojga, pa presod kdo vec/manj....alfe in fiati so "znani" po tem, da jih zarnice zafrkavajo...

mrjerry
12.12.2006, 07:12
tud pri renaultih ni dosti bolje... vsaj kar se cliotov tice

Pri nakupu rabljenih alf bodi ful pozoren na to, kdo ti ga prodaja. Alfe pogosto kupuje folk, ki rad pohodi, ti se pa za povrh zanimas se za dizla.... Jaz bi bil extra careful, pa morda bi stopil do kakega lokalnega serviserja, se z njim spoprijateljil in mu placal pivo + dunajcaspomfrijem, da gre z mano gledat avto.