Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Odzivni čas 080 1000

mihies
07.12.2006, 10:08
:censored:
Se vi malo šalite s 080 1000? Kličem približno 1x mesečno in v najboljšem primeru čakam 20 minut. Ponavadi je pa kar zaseden signal. In to naj bi bila pomoč?

mckeky
08.12.2006, 09:39
Sej BV, da sploh kličeš...čakaš 20 min nato pa rečejo, da je težava tako ali tako pri tebi doma, ali pa ti pošljejo takšnega "tehnika" na dom, da ne weš al se delajo norca iz tebe al sami iz sebe... (tisti, ki je biw pri meni je celo izjavil, da bi moral biti moj download pri 1mb/s 256kb/s ko sm mu rekel, da je wrjetno zamešal za uplowd pri takšni powezavi, je rekel, da mu pač tako piše na papirjah... pa ni mu blo jasno kako imam prikloplena 2 računalnika na net brez routerja, ko sem mu powedal, da imam Ganymede, je reklel "aha ta novi modem maš" ... (pri meni pa ni bil zaradi downlowda ampak, ker mi šumi u telefonah-pa da ne boš mislil da je težavo odpravil) :)

miro74
08.12.2006, 10:11
He he. pr men so že tolk x tehnika poslal zarad sioltv, da nazadnje sploh več ni prišo, kljub temu da sm klical 3x, da ga še ni blo. Zdej še sam pokličem, da zabeležijo kdaj mi kocka zarad reklamacije. Če pa morm dolgo čakat, pa se mi ne da.

Pa mimogrede, pol mi tehnik vedno reče, da ni čist nič narobe z mojo linijo, da naj kličem siol, da pogledajo kak majo kaj routinge porihtane.

Bi lahko reko temu PING PONG.
Samo v petih mescih se še ni nič porihtalo. Ta tedn je ob večerih tak kockalo, da ni blo gledljivo.

Vsemogočni
10.12.2006, 17:59
Ko sem zadnjič potreboval hitro pošto, sem uporabil tudi njihovo 080 xxxx številko. Pa je bila odzivnost popolnoma enaka. V tretje, ko sem se 2x naveličal poslušati njihovo reklamo, mi je šele uspelo dobiti zvezo, kar pomeni, ali preobremenjene obstoječe linije, ali premalo operativcev.

Limml
10.12.2006, 18:11
pa razumnte unga fanta tam k telefone dviguje, da mora tud on kdaj lulat pa kej pojest

:veryevil: :veryevil:

mckeky
10.12.2006, 23:41
pa razumnte unga fanta tam k telefone dviguje, da mora tud on kdaj lulat pa kej pojest

:veryevil: :veryevil:

tile fantki morjo imet pa prehlajen mehur, drisko, ali pa so strasansko lacni :rolling: :veryevil: