Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nov(i) program(i) ??

TotenKopf
07.12.2006, 13:52
Pozdravljeni,

a ve kdo, če bo kaj s programa SPORT KLUB na Siol-TV, ali pa kak drug program ??? vem da je že bil en forum o tej temi... a se iz tistega kaj dosti ne da razbrat:dontknow:

lahko kdo od Siol-ovcev da kake informacije iz prve roke?

hvala, LP

Vsemogočni
07.12.2006, 22:04
Novi je RTS Maribor

tomazz
07.12.2006, 22:42
Od danes tudi France 24, "francoski CNN"

http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=3&article_id=13061206205913104&cid=101&pgn=1

bejba020
08.12.2006, 05:40
lahko bi dali kaj bolj pametnega :(

miro74
08.12.2006, 06:02
Se strinjam. Ta je totalno brezvezn. Škoda pasovne širine. Da bi še dali kaki foxnews al pa al jazeero, te pa dajo francoskega...

No če že morjo dat kanal z novicami. Mislim da jih je že tak dovolj.

tomazz
08.12.2006, 07:43
Pobuda je prišla iz francoske strani in za ohranjanje dobrih državnih odnosov pa res ni škoda pasovne širine?

Moja nemščina je tudi bolj boga pa ne pravim, da se naj vsi nemški programi odstranijo. V Sloveniji je kar nekaj velik francoskih podjetij, francoščino se kot dodatni jezik uči precej ljudi, tako da ne dvomim, da kdo bo pa le vesel tega programa.

miro74
08.12.2006, 07:51
Samo mislim, da bi vi morali bolj poslušat svoje uporabnike glede programske sheme. Torej dajte gor programe, po katerih popvprašujejo uporabniki.

Evo pa smo tam...

kissli
08.12.2006, 11:16
Saj po novem, saj po novem letu boljše boooo... pa lepše in hitrejše tko kot zmeraj lol

sojus
08.12.2006, 12:05
Ma ja ta France 24 je brezveze to odstrante pa raj dodajte kakšnega športnega ker jih je res premalu.

Za dokumentarca je pa dobro poskrbljeno:2thumbs:

:rolling:

joze
08.12.2006, 13:24
Naj bo, zakaj bi ga odstranjevali saj je v angleščini, pa še kakšnega športnega dodajte ja.

domennorc
08.12.2006, 15:27
RTS Maribor mi ne dela. A sploh komu dela?? Šport klub = pobožne sanje. Samo na kabelski še neki časa!!!

lepotec
08.12.2006, 20:26
RTS Maribor mi ne dela. A sploh komu dela?? Šport klub = pobožne sanje. Samo na kabelski še neki časa!!!
Na katerem kanalu pa odaja ta RTS Maribor.ŠPORT kLUB .Pa prinese Dedek Mraz juhu juhu:rolling: :rolling:

aci
08.12.2006, 20:29
RTS je na 119

lepotec
08.12.2006, 20:54
RTS je na 119
HVALA:2thumbs: :2thumbs:

mihies
09.12.2006, 08:38
Se strinjam. Ta je totalno brezvezn. Škoda pasovne širine. Da bi še dali kaki foxnews al pa al jazeero, te pa dajo francoskega...

No če že morjo dat kanal z novicami. Mislim da jih je že tak dovolj.

FoxNews = Bush online? In to bi rad poslušal, ne hvala. Kar naj bo tale Francoski evropski, bojo vsaj malo bolj objektivne novice. Pa sej ne jemlje nobene pasovne širine, večja izbira je vedno boljše...

domennorc
09.12.2006, 10:52
RTS je na 119

RTS je srbski kanal mi pa govorimo o RTS Maribor k je na kanalu 80 ampak žal ne dela!!!

Teslo
09.12.2006, 11:24
Fantje in dekleta, za nove kanale ne gre tako kot na satelitski anteni ko samo obrneš anteno in vidiš vse kar se videt da. Za distribucijo moraš imeti papirje tudi za brezplačne kanale, kaj šele za ostale. Sport kanala lastnik sploh ne dovoli dati v IP TV omrežje, je samo za kablaše. POP TV ima napako že v studiu in po optiki pride kar pač ven dajo (utripa znakec kot tudi na kanalu A). Ne gledat samo z vašimi očmi katere kanale bi imeli ali da je en kanal brez veze (pač ga ne gledat), ker jih je praktično za vsak kanal kar nekaj ki bi se takoj odjavili če ga ni ( Mir, MKTV, RTCG,....) Recimo če gre ven PinkPlus se odjavi sigurno 1000 naročnikov isti dan.

janezpesec1
09.12.2006, 16:05
RTS je srbski kanal mi pa govorimo o RTS Maribor k je na kanalu 80 ampak žal ne dela!!!

Pri meni je RTS Maribor na 119 in dela, srbski RTS je pa na 33.

TotenKopf
10.12.2006, 15:39
nevem zakaj pink ne dela ?? sicer ga niti ne gledamo dosti, a je včasih fajn kako obdarjeno dekle pogledat;)

me pa zanima, zakaj ni RTL - Televizije (Hrvaški kanal) ??? aja pa Šport Klub enostavno mora bit !!!!!!!!!!!!!!!!!

CVZ
13.12.2006, 19:11
jes s tut za RTL (hrvaški program) k sm biv na morju s g gledov in mi je zlo ušeč pa tut za BN sm k ga na t2 majo

kitl
13.12.2006, 19:35
No ko že vsi navijajo za hrvaški RTL bi samo rad povedal, da sem včeraj doživel v Mengšu pri družinskih prijateljih ta program in sicer ga lovijo na sobno anteno, sicer ne vem kako je to možno vendar jim ga lovi. Je pa res odličen program.

simonex
13.12.2006, 20:14
FoxNews = Bush online? In to bi rad poslušal, ne hvala. Kar naj bo tale Francoski evropski, bojo vsaj malo bolj objektivne novice. Pa sej ne jemlje nobene pasovne širine, večja izbira je vedno boljše...

Jaz imam na T-2 FoxNews in je zelo dober kanal, zato ne nakladaj nekaj v tri krasne o nečem kar še nikoli nisi videl... še posebej zato, ker na koncu sam pišeš, da je večja izbira boljša... verjetno je zate najboljša samo tista izbira, ki je po tvojem okusu...

jema
14.12.2006, 06:40
No ko že vsi navijajo za hrvaški RTL bi samo rad povedal, da sem včeraj doživel v Mengšu pri družinskih prijateljih ta program in sicer ga lovijo na sobno anteno, sicer ne vem kako je to možno vendar jim ga lovi. Je pa res odličen program.

Pa ne samo tam - tudi v Lenartu se ga da dobiti na sobno, no, strešno anteno, ki je res malo močnejša od sobne, pa kljub vsemu...

T-a-d-e-j
14.12.2006, 08:25
Malo ven iz Lenarta pa odlično na sobno, smo na vrhu hriba tako da praktično vse programe iz sosednjih držav dobimo, le Nova TV ma precej slabši signal... RTL HR ma pa isto frekvenco kot jo je prej mel HRT 3. Verjetno nese iz Sljemena :).

fazan
16.12.2006, 14:55
Zakaj sanjate o novih programih sej še ti ,ki so ne delajo tako kot bi mogli,da o hitrostih ne govorim jih siolovci menjujejo kot za stavo tako,da na konc koncev so do vasi prišli vse obljubili zdaj pa tržijo nepopolno kvaliteto tv.Na začetku ti vse dela tako kot mora potem pa te malo prestavljajo po centralah in ip banih na konc koncev pristaneš na ip ban na katerem v kolkor ti hočejo dvignat hitrost vse dol pade mislim linijo tako da zdaj gledam nekaj s kockami nekaj še kar tak tak nekaj pa sploh slike ni.Jews sem obupal tak da niti kličem ne več vem pa da na začetku je delal vse ok brez problema zdaj pa nekdo drug ovira hitrost da ne morejo porihtat zgovarjajo se na kabel kar je nemogoče saj na začetku je delal iz telekoma pa niti nobeden več se ne zanima edino storž že včasih kaj napiše v tolažbo velik pa itak ne more saj ni edini.