Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Siol dober ponudnik

fazan
08.12.2006, 07:51
Smo naročniki siolovega paketa trio in smatram da je siol trenutno v povezavi s telekomom tudi opravičen takega slovesa kajti prišel je že v vas.Ne morem, pa mimo dejstva,da zakaj če enkrat ena stvar dela tako kot more ne pustijo da dela da vedno prihaja do kratkih stikov tako pr meni kot pri ostalih.Ne mislim kritizirat nobenga vendar sodu bo izbilo dno ker je premala hitrost kar pa na začetku ni bilo ko smo se odločili za ta paket in ne morem zastopit da zdaj ne gre več na začetno hitrost čeprav ni moja napaka niti telekomova niti siolova ampak tehnična na katero opominjamo kar nekaj časa pa ne morejo porihtat.sicer pa morda mi kdo pritrdil,da če plačaš hočeš imeti tudi pošlihtano in to zahtevam tudi jaz vendar ne naškodo drugega.Niti enkrat nismo reklamiral pa tudi ne bomo računa ko je delalo smo hvalili grajampa ne rad in tudi ne mislim ponudbe ki se boljša vendar zakaj je tako da se moraš skoraj zdreti na tenični pomoči da orgirajo naprej ali pa zahtevati odgovorne in ali je samo storž na siolu še zaposlen da pomaga reševati težave ali pa je edini ki zna prisluhnit uporabnikom in je sposoben reševati take probleme.Pa ne v tej temi govorit pojdi drugam ali vse leti na gluha ušesa ker ni tako.Vsi drugi operaterji imajo še hujše probleme in na konc koncu jim manjka še kar nekaj let da bodo dosegli to kar sta naredila telekom ter siol.Pa še to vprašanje kakoje mogoče da pade dol modem če ti povečajo hitrost to mi je rekel na tehnični pomoči kar se mi zdi po domače povedano z....... .:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Metek
08.12.2006, 08:36
Slovenščine v šoli nisi imel več kot 2, kajne ? Človek, daj prosim piši z jasnimi, povezanimi stavki, pa kakšno vejico uporabi tu in tam, da ne bodo nekomu ki vsaj poskuša tole povest prebrat, oči in možgani od hudega naredili samomor.

In še osnove obnašanja na forumih - če želiš pisati o težavah, imaš o tem že odprtih par tem, pa napiši v kakšno od teh, ne pa nove teme odpirat za vsako sporočilo ?

fazan
08.12.2006, 09:49
Slovenščine v šoli nisi imel več kot 2, kajne ? Človek, daj prosim piši z jasnimi, povezanimi stavki, pa kakšno vejico uporabi tu in tam, da ne bodo nekomu ki vsaj poskuša tole povest prebrat, oči in možgani od hudega naredili samomor.

In še osnove obnašanja na forumih - če želiš pisati o težavah, imaš o tem že odprtih par tem, pa napiši v kakšno od teh, ne pa nove teme odpirat za vsako sporočilo ?

Če ti ne odgovarjajo take teme pojdi mimo njih in ne ogovarjaj ljudi pometi pred svojim pragom .Svojo slabo voljo pa stresaj kje drugje.

Metek
08.12.2006, 12:10
Točno to bi naredil vsak normalen obiskovalec foruma, jaz pa sem si vzel par min cajta in ti napisal kaj je narobe s tvojim vprašanjem in da zato ne pričakuj odgovora. Lažje je kritizirat, kot pomagat, se strinjam. Samo da pa ti kritiziraš dobronamerna sporočila... je pa res zabavno :nonono:

Veron
08.12.2006, 15:04
Dejansko če bi upošteval nasvet Metek-a bi te lahko razumel in skušal odgovoriti. Tako, da mi res ni jasno, kaj želiš s "stavki" zgoraj povedati oz. vprašati?

gusti85
19.12.2006, 10:38
Fazan ni dolgo od tega kar si me kritiziral ko sem imel svoje težave in si močno hvalil vse ki delajo tam na tehnični pomoči. Posvaril sem te da bo prišel dan ko bo šlo tebi kaj narobe in ti bojo živce požrli....no zdaj veš a sem se motil ali se nisem.
LP

moglasi
24.12.2006, 08:49
Fazan ni dolgo od tega kar si me kritiziral ko sem imel svoje težave in si močno hvalil vse ki delajo tam na tehnični pomoči. Posvaril sem te da bo prišel dan ko bo šlo tebi kaj narobe in ti bojo živce požrli....no zdaj veš a sem se motil ali se nisem.
LP

Tudi jaz sem jih hvalil... Potem pa ..TV.. kocke, slaba slika, zanič zvok.. Telefon... nedosegljiv iz tujine, prekinja. hrešči.. in sedaj tudi internet ne dela večkrat na mesec.

Ne želim biti več razumevajoč.
Hočem svojo staro telefonsko linijo nazaj. pa povrnitev vseh stroškov ki sem jih imel zaradi SIOLA!

scott1
27.12.2006, 20:46
Siol? Eno velko sranje,ne dela nič!!!!!!!!!!!!!!!!:dontknow:

ginekolog
29.12.2006, 12:53
Siol kar ok dela, na maile mi odgovorijo in ukrepajo hitro, recimo par ur. Bo pa zagotovo še bolje z pripojitvijo k TS, ker bo komunikacija siol-monterji-servis boljša.

Jakec
29.12.2006, 18:04
upajmo...

gloris
29.12.2006, 18:14
Jaz bi ob tej priliki pohvalil SiOL, ker so mi uspeli še pred prazniki usposobiti internet in TV. Kaj se je godilo, da ni nič delovalo, pa verjetno nikoli ne bom izvedel.