Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dobri videospoti in live performances...

Strani : [1] 2

Tanatie
08.12.2006, 14:13
no evo nova tema...podobno kot trenutno poslusam, namenjena je pa posnetkom koncertov in spotom iz youtubea...zacenjam temo z:

smashing pumpkins - disarm:

QQtLoJlQD6E

enjoy it:)

KRUNCHY
08.12.2006, 16:26
http://video.google.com/videoplay?docid=-7002417054368545663&q=queen

z lahkoto caruje

Nincha II.
08.12.2006, 17:08
Ok, morem par Muse clipov objavt tlele, ker so tkoooo dobri ... :P

MUSE - STOCKHOLM SYNDROME (live, Rock am Ring 2004)

HYfa6lh8zmM

MUSE - PLUG IN BABY (live at Reading)

ncO5O37fNqQ

MUSE - TIME IS RUNNING OUT (live at Glastonbury)

RIZO6-fYmdI

MUSE - KNIGHTS OF CYDONIA (live)

myc9aEOxqJk

PS: A bi mi prosim kdo povedal, kako dam tko clip na stran, kot ga je dal Tanatie in ne samo link? :blush:
PPS: Lihkar opazla, da mas roj.dan - VSE NAJBOLJSE; TANATIE :approve: :) !!!!

Teo
08.12.2006, 17:13
bom še kej poiskal.... sam spodnji je res carski:)

ORjsLqG11sg

Teo
08.12.2006, 17:14
btw, če še kdo ne zna... link iz youtube objaviš tako, da napišeš ["yt]efwef03r3ru[/yt"] (brez pomišljajev

testa koda na sredi je končni del vsakega youtube videa ...http://www.youtube.com/watch?v=ORjsLqG11sg

Nincha II.
08.12.2006, 17:16
btw, če še kdo ne zna... link iz youtube objaviš tako, da napišeš ["yt]efwef03r3ru[/yt"] (brez pomišljajev

testa koda na sredi je končni del vsakega youtube videa ...http://www.youtube.com/watch?v=ORjsLqG11sg

Kul Teo, beres mi misli - grem popravit une Muse linke :D

Tanatie
08.12.2006, 22:31
hvala nincha...dans je presenetljivo mal folka porajtal in glede na to da sem se odlocu da prvic v zivljenju ne bom praznoval, mi je kr odlegl:)

goo goo dolls - iris:
zkdEWYhtpIY

btw pocas bi lohk forum updateal z gumbi za yt file recimo zraven quotea...zdej morm skos na Bold klikat k ne vem kje mam oglate oklepaje:)

Tanatie
08.12.2006, 22:36
gn'r in elton john - november rain:
c1n5Qg_xapM

west arkeen in axl rose zelo pijano in akusticno - yesterdays:
_ToyUb7LgoE

queen, elton john in axl rose - bohemian rhapsody - freddie mercury tribute concert (1991):
Ahn3-0mYBuc

clea
09.12.2006, 09:47
Đorđe Balaševič - Svirajte mi jesen stiže Dunjo moja
ScdVCXVQvgk&mode=related&search=
Ratal tud men:rolling:

clea
09.12.2006, 09:52
Btw cool tema Tanatie, da lahko res vidmo oziroma slišmo kaj drugi forumaši poslušajo. Jst na primer za Muse še nisem slišala pa k sem jih zdele vidla k jih je Nincha objavla moram rečt da so mi kul, k če ne bi blo videa zraven sploh porajtala ne bi. Razširjaš obzorja.

clea
09.12.2006, 09:59
queen, elton john in axl rose - bohemian rhapsody - freddie mercury tribute concert (1991):
Ahn3-0mYBuc[/QUOTE]

Hudo hudo

clea
09.12.2006, 10:06
http://video.google.com/videoplay?docid=-7002417054368545663&q=queen

z lahkoto caruje
Slava mu nej počiva v miru.

clea
09.12.2006, 10:11
Zabranjeno pušenje - Možeš imat moje tijelo
ZsEZibufWOw

Tanatie
09.12.2006, 12:43
clea: tocn to je bil point...js tut ful dostkrat tm v uni temi vidm kak band al pa kej kar mi zgleda zanimivo, pa se mi ne da pol na mulo iskat koada, k tut predn pride dol, me ze mine, tko pa sam cekiras vse kar ti je vsaj priblizno vsec ime, pa ze ves kaj kdo poslusa...ker tut nima pointa da nekdo napise kaj poslusa, ce noben drug ne ve kaj to je...tko js nism poznal tega komada od zabranjenog pusenja...pa kul mi je:)

anyway, trije komadi:
guns n' roses - garden of eden (men eden izmen naj gn'r komadov):
aPU0vXwCKR8

verjetno najhitrejsi kitarist na svetu: yngwie malmsteen - black star (live):
iPtLcfkrPIE

to pa glihkr poslusam drgac: k's chice - not an addict
eL_PD3zoPjc

clea
09.12.2006, 17:48
Evo še mal starega dobrega yu rocka
Plavi Orkestar - Kad mi kažeš paša
PmVminPWnB4

Tanatie
10.12.2006, 12:49
the cure & placebo - if only tonight we could sleep (live)...ful mi je vsec kitara ki jo ma robert smith:) sem si svojo na podoben nacin uredil:)
o7Abt5Wr0ek

axl rose & queen - we will rock you:
tC5YYEMlOSE

matchbox 20 - time after time (cindy lauper cover - live)...na zalost samo audio...
jgxaP52OOwM

clea
10.12.2006, 13:28
The Clash - Should i stay or should i go

jUa2T--nWog

Tanatie
10.12.2006, 13:57
meat loaf - I would do anything for love...po mojem eden najboljsih spotov...
pwH7si_uNwY

clea
10.12.2006, 14:06
Sam tale je pa še boljši:rolling: :rolling:

Michael Jackson - thriller
jUa2T--nWog

Jacko seka.

Tanatie
10.12.2006, 14:54
sejje res kul...
sam v tem je pa liv tyler:P tle si ze v naprej zgubila:)
LGM5GkINMMI

Pikado
10.12.2006, 16:46
Yebes mega koncerte, mega skupine in podobno sranje...

Geraldine Fibbers.....
http://www.youtube.com/watch?v=ME2lw101534

Diamanda Galas...
KzWVWY5QUzg

Rosa Crux....
H3zIB5V_o7A

Sleater Kinney...
MbxRu7fwR24

Howlin Wolf...
yYvpFpkhT4U

clea
10.12.2006, 17:12
Mislim, da tale lahko uspešno tekmuje s Crazy
Aerosmith - Cryin'

0wdKD7bCAOA

Abronsius
10.12.2006, 17:50
Leningrad Cowboys - You're My Heart You're My Soul

3GB-BmW59QQ

Tanatie
11.12.2006, 00:01
Mislim, da tale lahko uspešno tekmuje s Crazy
Aerosmith - Cryin'

ah kje alicia ni tok kul...ceprov je pa verjetn boljs za zenski del populacije...model ki alicii s****i torbo je sawyer iz losta:)

sicer sem pa glihkr pogledu brokedown palace in se vedno pod vtisi filma objavljam tole:
KoMZubDxT3I

aja, no pa ce ze tekmujeva, mas v tem spotu angelino jolie:)
mDPXqNtFH34

Tanatie
11.12.2006, 18:40
poe - hunted...na zalost ni video ampak fanmade iz animeja Vampire princess Miyu:
MGbcE_s6Whw

basket ccase - green day:
rhdLWwiY7-w

extreme - more than words (za razumevanje tega videa morte opazovat, kok je ostalim clanom benda dolgcas...ker so mel normalno velik trse komade:)):
kt7L4X4li_k

clea
11.12.2006, 18:50
ok zmagaš, čez Angelino je pa ni.

clea
11.12.2006, 18:59
Madonna & Lenny Kravitz - I love NY

UaD11Q-0WXA&mode=related&search=

Madonna s kitaro??

clea
11.12.2006, 19:23
Pa še mal Kravitza
I just can't get you off my mind

KACw48VvgK8

Nincha II.
11.12.2006, 20:55
Ujela me je Muse mrzlica, komaj cakam sredo ...
Do takrat pa se "Muse live 2.del" :P

MUSE - THE SMALL PRINT (live, Rock am Ring 2004)
M5f-HiYmpvU

MUSE - DEAD STAR (wow, kako me prime da bi igrala na kitaro, ko slism ta komad :O )
JacadhAXxcY

MUSE - BUTTERFLIES AND HURRICANES (live, Reading 2006)
gBUvSM1LHbI

MUSE - CITIZEN ERASED (live at Glastonbury)
jQUGP6f6Taw

Se kaksna vprasanja mogoce, zakaj je bi Matt Bellamy uvrscen na 29. mesto najboljsih kitaristov vseh casov? :shy: ;)

clea
11.12.2006, 21:56
Nincha a v sredo greš na koncert?

Tanatie
11.12.2006, 21:58
muse so kul ja...dead star mi je hud...sam te lestvice so pa bl tko...kergakol kitarista si zmisls k je vsaj prblizn kul, lohk zihr najdes kako lestvico kjer je gor...pac razen unih ta obveznih 10 (vai, satriani, page, malmsteen, clapton, slash, hendrix, beck, van halen itd...) mas pol vsaj ene 30% takih ki se menjajo iz lestvice v lestvico, mesta pa cist variirajo od 15 do 100...se pa strinjam da je model dobr:)

clea, k si glih kravića prvlekla gor:
slash in leni kravić (ki sta bla btw paralelka v srednji al nekje) - always on the run:
T7l_louoCNk

slashev solo (the godfather theme):
1BLbxO-N4Z8

slash in jacko (nek medley na mtv music video awards):
Pde9KtFuRws

Nincha II.
11.12.2006, 22:07
Nincha a v sredo greš na koncert?

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Clea, grem! V Düsseldorfu ga majo :P

Tanatie,

sej mas prov glede lestvic, to je zmer bl subjektivna stvar, tko kot sam okus za glasbo - enim so vsec taki riffi, drugim drugacni ;) Sam vseen je pa za mene osebno Bellamy eden najboljsih, res, ker tip igra noro, pa povsod ga je dosti in igranje kitare zgleda pri njemu tko enostavno ... Ah. :shy:

clea
11.12.2006, 22:10
Lenny in Slash cool, Jacko in Slash pa kwaaa pa vem. No pa še mal pr Gunsih ostanmo
So Fine
8W5aSFUy-8Q

Aja Tanatie, veš kaj me zanima a si kje zasledil kakšen posnetek od tega komada, da bi ga pel Axl s svojim novim bendom, jst nisem ,
predpostavljam, da mu Duff ne pusti. Sam si res ne predstavljam, da bi ga Axl pel brez Duffa, to bi blo že skor bogokletno.
Uglavnem Duff je res enkraten(poleg Axla&ostale kompanije).
Obožujem ta komad.
G'n'R FOREVER

clea
11.12.2006, 22:12
nincha uživi kokr se le da.

Tanatie
11.12.2006, 22:17
Lenny in Slash cool, Jacko in Slash pa kwaaa pa vem. No pa še mal pr Gunsih ostanmo
So Fine

Aja Tanatie, veš kaj me zanima a si kje zasledil kakšen posnetek od tega komada, da bi ga pel Axl s svojim novim bendom, jst nisem ,
predpostavljam, da mu Duff ne pusti. Sam si res ne predstavljam, da bi ga Axl pel brez Duffa, to bi blo že skor bogokletno.
Uglavnem Duff je res enkraten(poleg Axla&ostale kompanije).
Obožujem ta komad.
G'n'R FOREVER

se strinjam glede vsega (tud glede slasha in jackota, sem dal vmes samo zato ker je bil prej nekje jacko omenjen)...drugace pa ne, mislm da ga se niso spilal v zivo, je pa fenomenaln komad...skoda da ni blo nikol spota...

weird al yankowich - amish paradise:
SnR6LZqEUeA

Pikado
12.12.2006, 11:52
Quadrajets.....
OSk8pVu-hFo

Beasts Of Bourbon....
po9xOxHEq_k

Babes In Toyland
qi9yZJE5Cpg

Sugarcubes...
69R_Uf57R0U

Smaug
12.12.2006, 13:17
Nobady bitz dat! (đez pipl ekzkluded)
mwrMdusKOMw

64zaVEQBMiw

Komad je bil aksli narejen po stripu
stNHs7VL7Dk

Kul vegi video
ajFiFfkZV2w

Drugace pa so njegovi videi brez konkurence. CAR!
NaPYQysTHtA

Zimi...
HKL4EdxON-o

Đon
u_fwcFjzyik

Badi (se kot metuzalem je pojedel vse)
sk6smBERb_U

summer
12.12.2006, 13:32
eden mojih najljubših bendov in komadov
GsHLdSGeYc0

summer
12.12.2006, 13:41
še edn najbolj kultnih:approve: vsaj zame

n-cBbLz225o

summer
12.12.2006, 13:59
flashback na letošnji koncert....ki je bil fenomenaln....

6C5Vkoy5jhM

Tanatie
12.12.2006, 23:20
o smaugica, si nazaj? v kero lukno si pa ti padu da te ni blo tok cajta? anyway, prijetno sick komade si nam nastimu...sam jih je prevec, ves kok cajta to vzame, vse pregledat:)
no pa bom se jst za spremembo brez naslovov pisu...pa vpraste, ce koga zanima:)
uOX5TeYTB_w

_zyBXkX7R7M

tlele je ene 15-20 sekund tisine najprej (ne vem zakaj):
AywjnBXnVZk

Nincha II.
13.12.2006, 13:59
Zakaj ne pisete imen pod objavljenini clipi? :dontknow:
A ni bla lih fora, da tko spoznavamo nove skupine, pesmi, itd? :blush:

OK, se nekaj meni zelo ljubih komadicev :approve:

EDITORS - MUNICH

5xRVm-JX5Rk

EVERY MOVE A PICTURE - SIGNS OF LIFE

GArqqAgK9sQ

BOY KILL BOY - CIVIL SIN

IIeC-BPYdr4

SHINY TOY GUNS - YOU ARE THE ONE

H6tDtpFeeg4

In se moj komadic na letosnji kompilaciji ...
KASABIAN - EMPIRE :P

r4qgcqCI5Dg

Tanatie
13.12.2006, 14:36
ja, mas res:) sem hotu sledit zgledu...anyway, prejsnji post, po vrsti: disturbed - down with the sickness, system of a down - aerials in smashing pumpkins - zero...

tolstoyed
13.12.2006, 14:37
5z6Rbr0fBno

tolstoyed
13.12.2006, 14:41
v7BDZ7KyNRE

tolstoyed
13.12.2006, 14:46
X5e3WHdvsms

tolstoyed
13.12.2006, 14:52
WGydczwGw74

tolstoyed
13.12.2006, 14:54
hx8pjdLzzi4

Njuška Trap
13.12.2006, 15:40
Tolstoyed, pri Nirvani manjka tisti košček, ko Novoselić tipa na gobec rukne...
Tisto druge je Oneida?
In tisto zeleno masko prepoznam (sva ravno par dni nazaj s fantom spet gledala LB!)
Ostalih dveh pa ne prepoznam... :dontknow:

tolstoyed
13.12.2006, 19:42
novoseliceva reakcija me je pozitivno presenetla..deluje zlo pacifisticno..madona, kr tezko verjet, da je zgubu zivce in modela pritegnu. ampak lepo vidt kako sta se z daveom takoj potegnla za frenda, kljub temu, da tisti redar (??) ni vidt preveč krotek.

2 in 3 so lb, 4 so gang gang dance, 5 pa deerhoof.

Njuška Trap
13.12.2006, 19:59
No, če bi moj dragi videl 4, bi vedel, ker je iz Zagreba prišel čisto navdušen, 2 pa nisem prepoznala, ker kaže samo bobnarja in folk...

Kar se pa Novoselićeve reakcije tiče, pa manjka precejšen kos videa - tip je še nekaj časa provociral, šele potem je Novoselić stegnil roko... :D

Tanatie
13.12.2006, 22:55
ce smo glih pr fajtih: gn'r (spet) ko axl pre***a fana in se nasploh obnasa, k da je star 5 let...pa zanimivo mi je da vecina folka (pac folka, ki so fani od gn'r) dejansko prav da je axl naredu tapravo stvar)...aja pa tuki ni noben skocu za axlom...zgleda ni mel tok dobrih prjatlov kot novoselic:)

pomIFCkmHX8

jamesa hetfielda je nekdo hotu zazgat...prov mu je, kaj je pa tozu napster:veryevil:...ta koncert je bil drugac z gn'r...ko je metallica koncala prehitr, folk ni bil vec tok zlo razpolozen, tko da so pol gansi tut prehitr nehal in je folk po****il pa so unicl cetrt mesta...v montrealu drgac:)

M4A_HEaTxAk

sicer pa da dam se en normaln video: apocalyptica - path:

X0_aZXI-3uY

clea
14.12.2006, 15:43
Jamiroquai - Cosmic Girl
p8Cq9BQ4ANg

clea
14.12.2006, 15:51
Pa še ena za Tanatia, če se že glih ne more o Kill Bill pogovarjat:rolling:
KWdpZy5le5Q

Pikado
14.12.2006, 17:25
The Saints....
2XQCfk69tFI

The Kills....
CMiRDICVq6s

The International Noise Conspiracy....
XWwAB-E2R48

Foetus...
Qbe33jNTKz4

Verbal
14.12.2006, 18:36
lCC46GjyPU8

clea
14.12.2006, 18:40
:rolling: :rolling: Dobra Verbal

Tale tud lepo o slovencih pove
gP_Cn2lyl7s

Tanatie
14.12.2006, 23:07
Pa še ena za Tanatia, če se že glih ne more o Kill Bill pogovarjat:rolling:
KWdpZy5le5Q

uuu...I love that song:)

ok se en tarantino komad...ampak tut na splosno genialen komad in spot: harry nilsson - coconut:
PfdPLfG1sqw

pantera: the art of shredding (live):
C2Ccv6reRU8

se en pr***nen komad/spot: liam lynch - united states of whatever:
u6vaRWaDqqc

Tanatie
14.12.2006, 23:19
da bom postu se nekam kamor dejansko pase...

najbolj genialen yugo komad vseh casov:
0uCTJ7hkX-k

redfax
15.12.2006, 12:31
Country Joe McDonald - I Feel Like I'm Fixin' To Die

proti-vojna pesem iz woodstocka... legendaren "nagovor", oprava (US army in nasitki) in preprosta cinicna pesem... kolko vem edini, ki mu je uspelo na noge spravt prakticno celotno obcinstvo...:shy:

yqOCXDhOSp4

Tanatie
16.12.2006, 05:48
weezer - hash pipe (live):
vxeRAeZ9Kt4

plumb - damaged...tole sicer ni originalen videospot, ampak je fanmade iz odlomkov iz filma brokedoqn palace, ki ma ta komad na soundtracku:
oE2OgA4Kns4

nik jama in kajlo mednoge - kjer rastejo divje vrtnice:
jmsfRnz1qaE

Pikado
16.12.2006, 16:38
Godspeed You Black Emperor.......
98i_SShRV34

Cowboy Junkies.....
YU-2JrPQD6Q

Portishead.....
fzm1DY3hJL8

Kaizers Orchestra....
zt9Dpd0rTig

Konfucij
16.12.2006, 18:35
Še mal klasike:) Metallica-Enter Sandman

jRYDetbwegs

Konfucij
16.12.2006, 18:51
Še en zlo dobr pa znan :) Yes - Owner of a Lonely Heart
vI1yrS4j1uM

Tle pa še standardna verzija:

http://www.youtube.com/watch?v=ckAql4NP5Rc&mode=related&search=

Konfucij
16.12.2006, 19:18
Še....:D Van Halen - Jump
8e-vgQSqNtA

Konfucij
16.12.2006, 19:29
Če sm prou vidu je bla sam koncertna verzija. Queen - sej veste ker.....;)
pzANxm3_2DQ

Tanatie
16.12.2006, 20:50
ce ze dajes metallico, dej rajs kej tazga (battery, live) (ceprov ti stejem v plus da vsaj cesa iz st. angerja nisi dal):
4UaeykKc1rQ

za vse, ki niste bli prisiljeni poslusat st. angerja in se ne veste, je tuki se en primer kako se je metallica prodala (sej komadi so se solidni, sam ideja da metallica spila 5 drugih bendov (medley) MTVju v cast, je bolj slaba ideja):
zo_H_YKeYYs

drugac bi te pa se bolj tepu glede van halena...ceprov te razumem...edini hit od njih (jump), ki se se danes vrti, je men osebno dalec najslabsi njihov komad...mislm bend je imenovan po kitaristu (ok, pa njegovmu bratu), ko jih pevc zapusti, pevc propade, oni so pa se naprej uspesni, tipo zna delat tole (glej posnetek) na kitaro, pol pa hit ostane komad, ki je narjen na sintesajzer :blah: ...anyway, tuki je eruption (live):
1eJgRJ15XzI

Konfucij
16.12.2006, 21:05
Jst mam sicer kr širok glasben okus, sam od Van Halen poznam pa sam ta komad.:blush: In mi je tud zlo všeč (sploh me ne motjo sinti, ker dobr pašejo not).:approve:

Drgač pa raj dajm gor videospote, ker majo ponavad kakšno zgodbo, ki se veže na komad al pa tud ne. Live posnetkov ne šmirglam glih kej posebi, mi je bolš sama melodija kokr pa to kako jo dobijo iz inštrumentov.

St. Anger je pa res bulšit.

Tle pa še mal grunge. Alice in Chains - Woud?
_jOqXrfhBRQ

Tanatie
16.12.2006, 21:14
pa da dam se mel kitarc, ker tole ful ni dovolj cenjeno tle okol...steve vai - for the love of god (live):

steve vai, mal hitrejsi solo (malenkost:veryevil:), live:
35ft52fOiGQ

pa se tole...ne vem ce obstaja se kak komad ki ma tok s filingom zaigrano kitaro kot tale (vsaj po mojem mnenju)...dire straits - brothers in arms:
Y77HC9BeC0E

Konfucij
16.12.2006, 21:33
Hehe, pa da dam mal kontro kitarcam pa prlepm mal komercialne elektronike iz 90s.:D

Stardust - Music Sounds Better With You
pteaqDzfx9k

Čeprov Brothers in Arms je pa zakon.:2thumbs:

Tanatie
16.12.2006, 21:44
sej verjamem, sej to je problem, van halena vsi poznajo samo po tistem komadu, pa ma ful boljsih...

hmm...pozabu sm nalimat link od for the love of god (s. vai)...tega modela je drugac treba gledat ko spila, ker dela take face ob igranju, da se mu lohk smejis, zraven pa med soliranjem dela kake scene z rokami (recimo kao prime en ton pa ga vrze stran, ko nardi pavzo med dvema tonoma:)) da sam gledas:
5NfZBvRvkIg

ce sem pa zdej ze spet novo zacel, pol dam pa se dva zraven...konfucij, tale komad od van halena ti bo verjetno znan...sej je ful vrtela verzija od scooterja...zdej ves kdo ma original:) aja, pa na zalost ne najdem nobene verzije z davidom lee rothom na vokalih (ker je dost boljsi), spota pa zgleda itak ni:
36sNO5sBW_w

no pa se en spot z zgodbo, k glih pravs da ti je to vsec:) ...v temu spotu je mimogrede tut angelina jolie:)...pa konfucij, par strani nazaj mas se en spot od meat loafa, k ma pa eno tako beauty and the beast zgodbo (i'd do anything for love)...anyway...meat loaf - rock 'n' roll dreams come true:
0pDhyabDmVw

jst tud drugac ne maram spotov, kjer kazejo samo bend, me pa prov performancei v zivo na motjo, ce je izvajalc tak da se ga splaca pogledat (a la vai, k dela skos kake fore)...ampak vcasih se pac ne najde druzga, komad je pa vseen dobr, pol mors pa to dat gor kar najdes:) kot recimo s tem komadom...ram jam - black betty:
lMLnDuzgkjo

p.s.
zdej sem neki isku mal po drugi pa prvi strani, pa je en nekje napisu neki na stil "***es te mega skupine pa ful znane videospote" pa pol objavu cel kup svojih spotov...pa sm sam hotu rect da mene to da je skupina velka pa znana sploh nic ne mot, dokler mi je muska kul...ne bom pa poslusu kozlanja samo zato da bom izpadu kul pa alternativen (kar dans dela kr velik folka...vecalmanj v srednji soli, pa okol sube jih zadnje cajte ful opazam:)...pol ga pa vprasas ker komad mu je najboljsi v death metal zanru pa rece november rain od metallice pa last kiss od nirvane)

Tanatie
16.12.2006, 21:47
Hehe, pa da dam mal kontro kitarcam pa prlepm mal komercialne elektronike iz 90s.:D

Stardust - Music Sounds Better With You

Čeprov Brothers in Arms je pa zakon.:2thumbs:

zdej morm pa js dat kontro elektronki...grem se bolj nazaj in ti kontriram samo z vokalom:) janis joplin - mercedes benz:
Q-g7Q7hXn7o

Konfucij
16.12.2006, 22:04
ce sem pa zdej ze spet novo zacel, pol dam pa se dva zraven...konfucij, tale komad od van halena ti bo verjetno znan...sej je ful vrtela verzija od scooterja...zdej ves kdo ma original:) aja, pa na zalost ne najdem nobene verzije z davidom lee rothom na vokalih (ker je dost boljsi), spota pa zgleda itak ni:

Poznam, sam ne od Scooterja k ga ne poslušam, ampak od Apollo 440. Tlele:
cUCdpapY-I4

no pa se en spot z zgodbo, k glih pravs da ti je to vsec:) ...v temu spotu je mimogrede tut angelina jolie:)...pa konfucij, par strani nazaj mas se en spot od meat loafa, k ma pa eno tako beauty and the beast zgodbo (i'd do anything for love)...anyway...meat loaf - rock 'n' roll dreams come true:

Ja sm vidu unga prejšnga od mesne štruce, je bil zlo popularn v začetku 90s. Pa skoz so rolal ta video. Sam zdej ga je pa spet fajn vidt.

p.s.
zdej sem neki isku mal po drugi pa prvi strani, pa je en nekje napisu neki na stil "***es te mega skupine pa ful znane videospote" pa pol objavu cel kup svojih spotov...pa sm sam hotu rect da mene to da je skupina velka pa znana sploh nic ne mot, dokler mi je muska kul...ne bom pa poslusu kozlanja samo zato da bom izpadu kul pa alternativen (kar dans dela kr velik folka...vecalmanj v srednji soli, pa okol sube jih zadnje cajte ful opazam:)...pol ga pa vprasas ker komad mu je najboljsi v death metal zanru pa rece november rain od metallice pa last kiss od nirvane)

Žou večina folka ne posluša to kar jim je v resnic všeč.

Konfucij
16.12.2006, 22:12
zdej morm pa js dat kontro elektronki...grem se bolj nazaj in ti kontriram samo z vokalom:) janis joplin - mercedes benz:
Hja, no, Janis je pa legenda......

Pikado
17.12.2006, 08:20
zdej sem neki isku mal po drugi pa prvi strani, pa je en nekje napisu neki na stil "***es te mega skupine pa ful znane videospote" pa pol objavu cel kup svojih spotov...pa sm sam hotu rect da mene to da je skupina velka pa znana sploh nic ne mot, dokler mi je muska kul...ne bom pa poslusu kozlanja samo zato da bom izpadu kul pa alternativen (kar dans dela kr velik folka...vecalmanj v srednji soli, pa okol sube jih zadnje cajte ful opazam...pol ga pa vprasas ker komad mu je najboljsi v death metal zanru pa rece november rain od metallice pa last kiss od nirvane)

Torej mora biti nekaj na tem, če ti je to padlo v nos....
Zaradi mene lahko poslušaš tudi kakšnega murkota ali pa si ga še drkaš ob tem da je v kakšnem spotu kakšna joškasta baba...me ne briga....
Če si temo odprl samo zato, da si boš sam sebi lepil tvoje zvezdice si se zmotil...obstajajo tudi ljudje, ki ob neskončni množici glasbe, glasbo tudi poslušamo in ne samo gledamo....pa četudi gre to nekaterim na bruhanje in v tem ne vidijo nič drugega, kot poskus da nekdo hoče biti na silo alternativec...kakšna beda od bede...
Ti kar poslušaj, pardon, glej glasbo in se ne moti...tista moja opomba ni bila namenjena nikomur konkretno, ampak je bil moj osebni pogled, ki ga ne bom zatajil samo zato, da bo nekdo lahko mirno, brez bruhanja gledal joške ob glasbeni spremljavi senilnih zvezdic...ker je tema javna in to da si jo odprl ti ne pomeni prav nič, bom in bomo še lepili videospote, ki ne pripadajo ravno mega skupinam in niso ravno množična mastrubacija stotisoče množice...ti pa ne glej ali pa pripravi lavor!

R.L. Burnside & Johnny Woods.....
pgPs5J8-JbA

Laurie Anderson....
NnRjTKVWzw8

Pikado
17.12.2006, 08:26
Žou večina folka ne posluša to kar jim je v resnic všeč.
Večina folka posluša tisto kar jim ponudijo....

Tanatie
17.12.2006, 08:47
[COLOR="Black"]Torej mora biti nekaj na tem, če ti je to padlo v nos....
Zaradi mene lahko poslušaš tudi kakšnega murkota ali pa si ga še drkaš ob tem da je v kakšnem spotu kakšna joškasta baba...me ne briga....
Če si temo odprl samo zato, da si boš sam sebi lepil tvoje zvezdice si se zmotil...obstajajo tudi ljudje, ki ob neskončni množici glasbe, glasbo tudi poslušamo in ne samo gledamo....pa četudi gre to nekaterim na bruhanje in v tem ne vidijo nič drugega, kot poskus da nekdo hoče biti na silo alternativec...kakšna beda od bede...
Ti kar poslušaj, pardon, glej glasbo in se ne moti...tista moja opomba ni bila namenjena nikomur konkretno, ampak je bil moj osebni pogled, ki ga ne bom zatajil samo zato, da bo nekdo lahko mirno, brez bruhanja gledal joške ob glasbeni spremljavi senilnih zvezdic...ker je tema javna in to da si jo odprl ti ne pomeni prav nič, bom in bomo še lepili videospote, ki ne pripadajo ravno mega skupinam in niso ravno množična mastrubacija stotisoče množice...ti pa ne glej ali pa pripravi lavor!

joj clovek, ne bit tok uzaljen, nikjer nisem reku, da se ti samo delas da ti je to kul...ker pri tebi popolnoma verjamem da ti je muska vsec in da jo tut dobro poznas. reku sm samo da mi gre na zivce folk, ki hod okol oblecen v stvari s cimvec spicami, crnim makeupom in nasploh v stilu "the crowa" samo zato, da izpadejo kul, pri tem pa ne moznajo niti dveh skupin, ki izvajata "njihovo" kao-najljubso glasbo...drugace pa cist podpiram, da limas gor stvari, ki so drugacne, v bistvu je bil to cel point tega topica...da ostali spoznamo se drugo musko, ne da sam beremo kaj kdo poslusa, ampak da lahko to slismo tut mi...tko da sem v bistvu prov hepi da postas kar postas, ker ostale vecinoma poznam (btw konfucij: od appolo tut poznam, sam nism vedu kdo to je)...ampak js bom pa postu svoje zvezdice, ker so (tko kot konfuciju( tut men vsec spoti z zgodbo al pa vsaj zanimivimi liki, muska mi je pa zal vsec vecinoma taka, ki sicer ni cisto pop, ampak je pa ponavadi taka, ki je bila v nekem obdobju hit...glede tega ne morm nc narest, lahko samo povem da sem prsu do te glasbe po daljsi poti - poslusam vse kar kjerkoli najdem, in ne tko kot vecina, ki poslusa isto glasbo kot js, ki je samo prizgala tv pa to slisala...probavam poznat cimvec muske (in se mi zdi da tut lahko recem, da v vsakem zanu najdem vsaj par komadov, ki so mi vsec), je mi pa izmed vsega tega kar sem poslusal pac najbolj vsec to kar ti smatras za zvezdice...je ebat ga, tak je zivot...

smashing pumpkins - mayonaise:
cECTX3mPu1o

Pikado
17.12.2006, 10:42
joj clovek, ne bit tok uzaljen, nikjer nisem reku, da se ti samo delas da ti je to kul...ker pri tebi popolnoma verjamem da ti je muska vsec in da jo tut dobro poznas. reku sm samo da mi gre na zivce folk, ki hod okol oblecen v stvari s cimvec spicami, crnim makeupom in nasploh v stilu "the crowa" samo zato, da izpadejo kul, pri tem pa ne moznajo niti dveh skupin, ki izvajata "njihovo" kao-najljubso glasbo...drugace pa cist podpiram, da limas gor stvari, ki so drugacne, v bistvu je bil to cel point tega topica...da ostali spoznamo se drugo musko, ne da sam beremo kaj kdo poslusa, ampak da lahko to slismo tut mi...tko da sem v bistvu prov hepi da postas kar postas, ker ostale vecinoma poznam (btw konfucij: od appolo tut poznam, sam nism vedu kdo to je)...ampak js bom pa postu svoje zvezdice, ker so (tko kot konfuciju( tut men vsec spoti z zgodbo al pa vsaj zanimivimi liki, muska mi je pa zal vsec vecinoma taka, ki sicer ni cisto pop, ampak je pa ponavadi taka, ki je bila v nekem obdobju hit...glede tega ne morm nc narest, lahko samo povem da sem prsu do te glasbe po daljsi poti - poslusam vse kar kjerkoli najdem, in ne tko kot vecina, ki poslusa isto glasbo kot js, ki je samo prizgala tv pa to slisala...probavam poznat cimvec muske (in se mi zdi da tut lahko recem, da v vsakem zanu najdem vsaj par komadov, ki so mi vsec), je mi pa izmed vsega tega kar sem poslusal pac najbolj vsec to kar ti smatras za zvezdice...je ebat ga, tak je zivot...

Kar si napisal si napisal....in tisto napisano ni bilo prav nič dvomljivo....dodatna pojasnila so v smislu bi moralo biti, pa ni bilo....

Konfucij
17.12.2006, 21:04
Joj, Corto Maltese, sej ni nč hudga mislu.:)

Men prou dol visi kva kdo posluša. Edin kriterij k ga pr seb upoštevam je da mi je določen komad všeč. Pa tud če je od Agropopa.:D Kakšno musko pa ostali poslušajo je pa njihova zadeva.

Glede "zgodbe" v videospotu pa še to. Sej nism glih mislu na to, da je ena koherentna zgodba z začetkom in koncem. Sam mal dosadno mi je gledat live koncerte. V videospotu je vsaj dogajanje, pa eni so prou dovršeno estetski (najbl odfükano estetski so od Petra Gabriela:D ). Pa to dogajanje je dobr da se uklapa z ritmom muzke. Tle je npr. en primer ko ni ene zgodbe ampak sam kolaž posnetkov k dobr pašejo skp pa še ujemajo se z muzko pa besedilom. Senser - Age of Panic:
bAjgTQS3dSw

Pikado
17.12.2006, 21:34
joj .......

Joj....

Saj sta kot osladna dvojčka....

Malce zayebancije...
Nina Hagen.....
_2-z9KvXx-8

Screamin' Jay Hawkins....
Yh0aAVdJXLc

Konfucij
17.12.2006, 21:37
Sej res, k je že glih Laurie Anderson bla "omenjena". Od nje poznam sam O Superman. Dolg je pa več ko 8 min.
0hhm0NHhCBg

Tanatie
17.12.2006, 23:42
Kar si napisal si napisal....in tisto napisano ni bilo prav nič dvomljivo....dodatna pojasnila so v smislu bi moralo biti, pa ni bilo....

zdej sem neki isku mal po drugi pa prvi strani, pa je en nekje napisu neki na stil "***es te mega skupine pa ful znane videospote" pa pol objavu cel kup svojih spotov...pa sm sam hotu rect da mene to da je skupina velka pa znana sploh nic ne mot, dokler mi je muska kul...ne bom pa poslusu kozlanja samo zato da bom izpadu kul pa alternativen (kar dans dela kr velik folka...vecalmanj v srednji soli, pa okol sube jih zadnje cajte ful opazam...pol ga pa vprasas ker komad mu je najboljsi v death metal zanru pa rece november rain od metallice pa last kiss od nirvane)

se strinjam, kar sem napisu sem napisu...samo najdi mi v tem postu en stavek, s katerim bi ciljal nate...razen ce si en tip iz sube, ki se dela da je kul pa alternativen, v bistvu pa nima pojma o muski, pol tale post sploh ni letel nate. napisal sem da mi grejo na zivce ljudje ki poslusajo kozlanje samo zato da so kul in pol te isti ljudje po defaultu sovrazijo vse kar je na mtvju (recimo) ker mtv pa zihr ne more bit kul. napisu sem (v enem stavku): poslusam kar mi je kul, nazivce mi grejo pa ljudje ki nekaj poslusajo zato, da so kul...

p.s.
tole bo zgledal kot prilizovanje, ampak tebi se vidi ze na dalec, da se spoznas na svojo musko in da ti je resnicno vsec kar poslusas, tko kot se nekaterim na dalec vid da nimajo pojma o "svoji" glasbi in da jo poslusajo zato da lahko povejo da poslusajo to in to (kar jih po moji logiki uvrsti v isto skupino kot 12 letnice, ki poslusajo britni spirs, zato da so kul)

Konfucij
18.12.2006, 05:18
Saj sta kot osladna dvojčka....

Malce zayebancije...

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

Tle je pa po mojem mnenju najboljši komad od Toten Hosen: Hier kommt Alex.
EV9wKKrlmzw

Konfucij
18.12.2006, 05:52
Glej, glej, tud neki SLO muzke je gor. Holder - Na moji strani
NqdbAIczPY0

Pikado
18.12.2006, 07:58
Citat:
Objavil-a tanatie
............................................
se strinjam, kar sem napisu sem napisu...samo najdi mi v tem postu en stavek, s katerim bi ciljal nate

Glede na to da je to citiranje mojega stavka je stvar dovolj jasna....in nadeljevanje se tudi povezuje na ta stavek....pa tudi ne vidim razlike med tistim, ki posluša nekaj zato, da izpade kao kul in tistim, ki gleda musko zato, ker je muska kao kul....

Verbal
18.12.2006, 08:47
se en pr***nen komad/spot: liam lynch - united states of whatever:
u6vaRWaDqqc

Carski komad. Tokrat v verziji ameriškega predsednika:

kbmarWHlKTQ

Konfucij
18.12.2006, 09:00
Whatever....... :D

summer
18.12.2006, 09:06
sam tak za intermezzo...mali je dober kitarist:approve:
HX8-wh3-jiM

Konfucij
18.12.2006, 10:24
Da ne igra mali na playback.....;) Hec, hec, prste zlo spretno premika po kitari, tko da neki bo. Dobr je. :)

The Orb - Little Fluffy Clouds (zlo lep video, zlo lepa muzka):
oWMIXgCaJPQ

Pikado
18.12.2006, 10:56
Ko smo že pri prstih na kitari....

Kaki King...
ZbXZJEOtXVs

HfSXxVYNLuQ

tolstoyed
18.12.2006, 12:04
kaki je fajn! se jack rose;

RDDNczQZkyE

tolstoyed
18.12.2006, 12:06
pa še mal bluza tetuzija;

P_htSgQdnSM

rockstar1707
18.12.2006, 13:23
Ce ste ze ravno pri kitarah:

W10O6wxTcrA

rockstar1707
18.12.2006, 13:37
Se kaksen video od Tool. Nisem ravno poznavalec videospotov, ampak za moje pojme imajo Tool nore videospote (in glasbo seveda):

sAsWyRXjODI
n4K6HBIStS0

Abronsius
18.12.2006, 18:03
sam tak za intermezzo...mali je dober kitarist:approve:
Tale mulček je boljši :approve:

QjA5faZF1A8

šnela
18.12.2006, 18:52
oo, krasn topic :)

tole je letošnji izdelek, in sicer mi je najbolj všečen videospot placebotov z albuma meds:

JiJ4Ga1_Kl8

tole je pa moja ljuba pevka regina s svojim ultra kulskim spotom :blush:

wigqKfLWjvM

no, pa še legendarni kleši ;)

IiVbkHhJUzw

tole bo zaenkrat, tko na hitrco :P

Nincha II.
18.12.2006, 20:18
Meni je tud ta tema vsec, velik zanimivih spotov in dobrih komadov sem nasla :)
Pustmo zdej, kaj je za koga dobr ... ;)

Meni recimo slab videospot ne more pokvarit odlicne pesmi, dober videospot pa mi ne more naredit pesmi boljse ... Nisem ne vem kako blazno vizualna ... :)

Se par mojih najljubsih pesmi vseh casov ... :blush:

Siouxsie & Morrissey - Interlude

hDDUyM1RWW8

Nancy Sinatra - Bang Bang (my baby shot me down)

k3V2mhhBeEg

Idoli - Devojko mala

o1yjO3O9YJM

Konfucij
19.12.2006, 01:10
Nancy Sinatra - Bang Bang (my baby shot me down)

Hehe, so me preplavl spomini na Kill Billa....:)

Abronsius
19.12.2006, 18:36
Iron Maiden - The Clansman

TaJKDYZ-n38

clea
19.12.2006, 20:24
Cell Block Tango iz musicla Chicago( odličen film pa sploh ne maram drgač musiclov)
OQLRt79jPck

Pa No Doubt It's my life, a se sam men zdi al tlele Gwen Stefani oponaša Rene Zelweger?
u61EBv4AWSo

Pikado
20.12.2006, 10:45
The Black Angels.....
nhiEIUhnF9A
uzRUMUZ3Dhk

Nathalie Cardone.....
vfovXlcEGhc

Ni Voz Ni Voto....
URh5gm2ppac

clea
20.12.2006, 11:08
Men je trenutno zlo pr srcu Christina Aguilera. Se mi zdi da je zlo napredvala od svojih popstars cajtov.
No mal za primerjavo
Come on over live
UE2faZYM_mw

Pa še Come on over v stari preobleki
drTBjs_I66c

clea
20.12.2006, 11:10
Pa še mal girlie powerja
Christina Aguilera and Lil Kim
FOw4Jqws9vs

temp64
20.12.2006, 13:32
eden naj naloži: korn - twisted transistor, da bodo še ostali vedeli, kaj je dober spot,......jaz ga grem pa tačas še enkrat gledat :D:D:D:D

Tanatie
22.12.2006, 00:45
pikado: ja, citiru sem tvoj stavk, in pac moj post je izviral iz tega stavka, ta tvoj stavk, mi je dal inspiracijo za moj p.s., ni se pa p.s. nanasal nate...ampak sej ni vazn, pustva to, ocitno ti bolj ves kaj sem mislu kot js...ne vem kaj bi bil point govorit vžcez tebe, pol pa v naslednjem postu to zanikat...

anyway:
the doors - the end (live - mal klasike:)):
20yyKTN5Gu0

originalni videospot aerosmithov in run dmcjev - walk this way:
UNwD516vRhM

pa gansov ze ene 4 poste ni blo...v tem spotu je mimogrede gary oldman hudic - guns n' roses - s1nc3 1 d0n't h4v3 y00:
sEqS-tOy0rE

p.s.
kul verzija whateverja:2thumbs:

tolstoyed
22.12.2006, 01:09
še mal elektronkarjev;

squarepusher
MLcxve603-4&mode=related&search=

aphex twin
a6vx1cq5mQ4

autechre
eRdgE5WCYPo

Pikado
24.12.2006, 21:51
Da ne bo samo prozahodne muske še malo proarabske...
Natacha Atlas...
j-o4Eh236w4

S1s7X00WQgw

qtNnhXxHr7A

D-veN8oU5p4

Pikado
25.12.2006, 15:37
Dead Moonov ni več...:O :( :(

PNt7kDP0kPw

LLGqmIfuRwU

5Mi64vFUs5E

ZMus14FAemc

Srt
25.12.2006, 18:22
KAKO to naredite da že takoj lahk gledate videospot, mislim hudo k lahk z forum gledaš spot ne pa da greš najprej na YOU TUBE pa tek pol gledaš, a sam link prlepiš sam ker :dontknow:

summer
27.12.2006, 08:58
ou jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

we were born............to be wild:D

8eVLVrNVXfA

Tanatie
28.12.2006, 15:36
KAKO to naredite da že takoj lahk gledate videospot, mislim hudo k lahk z forum gledaš spot ne pa da greš najprej na YOU TUBE pa tek pol gledaš, a sam link prlepiš sam ker :dontknow:

napisi:

[ y t ] 12ab34Cc [ / y t ] brez presledkov. tista koda na sredini je koda videa, ki ga hoces dat na forum in jo najdes na youtubeu. recimo da je to url, ki je link do videospota http://www.youtube.com/watch?v=UvIMsfVF6N2
v tem primeru je koda, ki jo vstavis na sredino UvIMsfVF6N2
torej stvar zgleda tkole: [ y t ] U v I M s f V F 6 N 2 [ / y t ] zbrisat mors pa vse presledke...

anyway, tuki je en kitajski videospot
UvIMsfVF6N4

Konfucij
28.12.2006, 15:58
ou jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

we were born............to be wild:D
Hehe, kul. Tlele pa še Jugo verzija.
Motooooooooooooori:D
-xocVv3or3g

Tle pa še original komad (ne koncertn):
EDw6dVhMBsA

clea
28.12.2006, 16:08
No pa še od vatrogascov verzija:rolling: :rolling:

eYndMPPvUMk

Konfucij
28.12.2006, 16:20
No pa še od vatrogascov verzija:rolling: :rolling:
:rolling: :rolling: :clapping: :D

Nincha II.
28.12.2006, 17:47
Se par clipov po mojem glasbenem okusu ... :)

Sparta - Taking Back Control

IgESoHx4v4w

Amplifier - Consultancy

QkZS4yhi0gM

We Are The Scientists - Nobody Move

rM4hLdHnyU8

Abronsius
30.12.2006, 10:13
Roger Waters (Pink Floyd) - When The Tigers Broke Free

Video in komad, ki me vedno ornk stisne v grlu. Čudovito besedilo govori o Watersovem očetu, ki je padel med 2. svetovno vojno in čigar prezgodnja smrt je "krivec" za nekaj neverjetnih komadov s strani tega glasbenega genija.

TH2LoYnQeog

Tanatie
03.01.2007, 14:44
the cure - burn (komad iz the crow):
GDa7buRn9fI

Pikado
03.01.2007, 16:55
Hawkwind...
g3Q4m_XzjHU

Dresden Dolls...
fTDioRxmSfA

Blue Man Group z gosti....
jRDbpWD75UY

Blue Man Group brez gostov...:rolling: :2thumbs:
MsdTeCnnRO4

Njuška Trap
03.01.2007, 18:31
Vau, pa res si dal najboljši komad od Dresden Dollsov... :D

Njuška Trap
03.01.2007, 18:53
TV ON THE RADIO
Staring at the sun (video)
d808dcKhCiY
Dreams (live)
D2CPOMYSamE
Wolf like me (video)
7zuf_aU29Ns

Njuška Trap
03.01.2007, 19:07
SONIC YOUTH
Bull In The Heather
zZ4GKRiZQ9s
Making The Nature Scene (malo mlajši, malo manj uglajeni :D )
V4uL9fAeoXc
Schizophrenia
CE7R_6UW2t0

Njuška Trap
03.01.2007, 19:18
Še malo Sonic Youthov...

Little Trouble Girl :love:
NmanYE7QY5A

Sonic Youth z Lydio Lunch... Death Valley '69
WZrTQ4GdmJ8

Nincha II.
03.01.2007, 20:46
Blue Man Group z gosti....
jRDbpWD75UY

Blue Man Group brez gostov...:rolling: :2thumbs:
MsdTeCnnRO4

Hehe, Pikado :)

Tele modre clovecke pa poznam, so pri nas zelo popularni!
Mislim, da so imeli ravno pred koncem leta turnejo po Nemciji in so bili baje zelo uspesni - redno razprodani in navduseno obcinstvo (poznam par, ki si jih je ogledal v zivo). Jaz jih sicer se nisem videla v zivo, sem jih pa videla na TV in so res dobri - neverjetno, kako dobivajo zvoke ven iz vseh mogocih in nemogocih predmetov, pa da se to vseeno slisi kot glasba ... :O

Njuška Trap
04.01.2007, 13:19
FUGAZI
Bulldog Front
G3qcesNvmzw

Bed for the scraping
u2w5lB4n3H8

Njuška Trap
04.01.2007, 13:24
GANG OF FOUR
To hell with poverty (škoda, da ne cel)
sPJHQmJAiKA
And I thought I'm funny when I dance... :D

Njuška Trap
04.01.2007, 13:47
THE FALL - Kicker conspiracy
wduXxTHdYPE
Kako obožujem ta zatežen vokal... :love:

Njuška Trap
04.01.2007, 13:56
SCOUT NIBLETT

Hey, America
i6PYjFhNy7I

Wolfie
og65Axyz3kk

Njuška Trap
04.01.2007, 14:01
Skip James - Crow Jane
ytVww5r4Nk0

Smaug
04.01.2007, 14:12
Sikret civz III

z4_fbW_4w84

Njuška Trap
04.01.2007, 14:13
CHICKS ON SPEED
Mind your own business
ASd6uylAgnA

We don't play guitars
SYisxz-1pEE

Njuška Trap
04.01.2007, 14:33
PEACHES

AA XXX
MnP44zCTpeo

I'm the kinda
L6d5a6eg9kE
Yep, definitely the queen of electrocrap... :D

Njuška Trap
04.01.2007, 14:53
Analena - Starcrossed Logistics
WspklNxUJzk

Njuška Trap
04.01.2007, 15:44
PIXIES - In heaven/The lady in the radiator (live)
qwOxdoJRaeM

In heaven (hi-hi :shy: )
v_YuLOHjF7E

Into the white
CEBCFPnXlxw

I've been tired
KZgYIgQ21Gk

Placebo and Frank Black - Where is my mind
3AiaKvFvadQ

Njuška Trap
04.01.2007, 16:45
REM - Harborcoat
ofLGxs7c8xM

Abronsius
04.01.2007, 21:27
Mal smeha... Rammstein - Keine Lust... kompleten spot ! :rolling:

QiHzwXfOSek

Rammstein - Du Riecht So Gut...

hGANMVIt-PU

tolstoyed
05.01.2007, 11:23
ZVV_4ecYVTU

tolstoyed
05.01.2007, 11:28
white mice
HNfuesQnsBE

tolstoyed
05.01.2007, 11:33
bardo pond
Eo88hliyr8Y

tolstoyed
05.01.2007, 11:34
sun ra
avUH5xb-6qo

tolstoyed
05.01.2007, 11:36
pa še arkestra
i44OfOM_8Kk

tolstoyed
05.01.2007, 11:42
roedelius
HWUiUg5Han4

kronos quartet
198luwy5i_M

johann johannsson
CvPKxRMciRs

tolstoyed
05.01.2007, 12:19
p-orridge - prej
JPctNq3W9Uo

p-orridge - zdaj
1cNv7wnpndg

tolstoyed
05.01.2007, 12:23
sun city girls
2o_dPNOy0QY

tolstoyed
05.01.2007, 12:27
melvins
KI-EBQf9tY8

tolstoyed
05.01.2007, 12:43
a hawk and a hacksaw
l80qXA3EsVg

tolstoyed
05.01.2007, 12:45
excepter
10XANtu6qJQ

tolstoyed
05.01.2007, 12:52
daniel johnston
MxuUu4h_K6k

Njuška Trap
05.01.2007, 16:52
LCD Soundsystem - Tribulations
nFwcGuTYAsE
So very cute... :love:

Njuška Trap
05.01.2007, 17:00
Raincoats - Fairytale in the supermarket
HhLjszguhuA

Njuška Trap
05.01.2007, 17:08
The Slits - Typical girls
it-a7tnhdeE

Njuška Trap
05.01.2007, 17:31
Nobody knows I'm new wave...
mpCQo-By4U8
Prerok? :D :D :D

Njuška Trap
05.01.2007, 19:26
Soft cell - Sex dwarf
teLAI_Utp0A

Njuška Trap
05.01.2007, 19:30
Soft cell - Frustration
6tzqxE0bcyI

Njuška Trap
05.01.2007, 19:34
Soft cell - Seedy films
GuSSQS7asGk

Njuška Trap
05.01.2007, 19:55
Le Tigre - Deceptacon
CVdgfbVk2LY

Njuška Trap
05.01.2007, 20:05
Afrirampo - Afrirampo
sPX33Paq-KM

Afrirampo v živo...
-fLB7T6XIZQ

Njuška Trap
05.01.2007, 20:25
ESG - Moody
A6fS5rr9eFM

Njuška Trap
05.01.2007, 20:50
Tolstoyed, tu imaš posnetek od tega, kar se je dogajalo preden se je Cobain vrgel med folk. Očitno je tip vlogo redarja prevzel preveč zares in že prej težil ljudem, ki so hoteli "plavati" po rokah... Vseeno manjka del posnetka, kjer tip ne odneha - najprej se zdi, da se je že umiril, nato pa po****i še nad Novoselićem, hoče užgat še njega, nakar je že Novoseliću dovolj in ga užge. Ampak tako, bolj vzgojno kot zares... Ta posnetek sem videla že pred leti, pa ga zaradi naravne sile smrti ne morem dobiti več. Tako to je.
7hHgk5Ude1M

Njuška Trap
05.01.2007, 20:52
Kurt Cobain pri dveh letih...
WfhF_18bJ4k

tolstoyed
06.01.2007, 01:45
mnja, smešna situacija..kukr da je kurtu prekipel gledat tega prepotentneža ki ni pustu da plavajo, pa se je odloču da bo še sam zaplaval pa ga mimogrede v glavo brcnu..drugac imamo pa take redarje tud pr nas..u bistvu še precej hujše, te spravi tud na prvo pomoč če je treba..

tisti drug posnetek je pa supr!! punk rock 15 let pred punk rockom :)

mimogrede, če ti je murphy lcd všeč, so ti verjetno tud tussle? če še ne poznaš. je tukej en kratek posnetek, edini ki sm ga našu, ampak se ti jih splača počekirat..če te ne moti da ni vokala..

7zl-dqN_zWc

Abronsius
06.01.2007, 11:22
David Bowie in pa Annie Lennox ob spremljavi Queenov... eden najlepših trenutkov tistega nepozabnega aprilskega večera na Wembleyu.

TUQcGX7Jd80

Njuška Trap
06.01.2007, 16:27
mnja, smešna situacija..kukr da je kurtu prekipel gledat tega prepotentneža ki ni pustu da plavajo, pa se je odloču da bo še sam zaplaval pa ga mimogrede v glavo brcnu..drugac imamo pa take redarje tud pr nas..u bistvu še precej hujše, te spravi tud na prvo pomoč če je treba..

Ja, točno na to sem tudi jaz pomislila, sploh, ker bi se med folk lahko vrgel ali bolj levo ali bolj desno od tipa. Pa se ni. :D
Kar se redarjev tiče, imam pa popolnoma svežo izkušnjo z enim (včeraj pred Gromko), ko je tip (redar) stal neposredno zraven dveh tipov, ki sta tepla enega (in ta je bil res en suhljatec), naredil pa NIČ. Kdorkoli je prišel zraven, da bi posredoval (branil pretepanega), ga je redar samo podil stran, ko sem prišla jaz, me je vrh vsega še odrinil (še dobro, da sem bila trezna, da nisem po tleh odletela) - s tem, da sem bila prej s tem redarjem v dobrih odnosih... Takrat sem še drugič klicala policijo (pač ne morem ostati apatična, ko vidim tako svinjarijo kot je 1:2 fight), so rekli, da so že nekoga poslali, potem pa sta prišli dve marici in trije policijski avti.
Bljak, pa taki redarji. :dead:

Njuška Trap
06.01.2007, 16:42
RESIDENTS
River of crime
9fSfL_f8D78

Njuška Trap
06.01.2007, 16:48
RESIDENTS
One minute movies
pYvAIqexGZE

pinky
06.01.2007, 17:09
Sigur Rós - Svefn-g-englar

sWiJWLiSKro

Njuška Trap
06.01.2007, 19:33
CocoRosie - South 2nd
C8sg0JaFLXw
Malo je dolg intro, ampak... :)

tolstoyed
07.01.2007, 15:03
potem pa sta prišli dve marici in trije policijski avti

da so mimogrede še kakšnega dj-a pa obiskovalca odpeljal..

Njuška Trap
07.01.2007, 15:11
da so mimogrede še kakšnega dj-a pa obiskovalca odpeljal..
Ne, odpeljan ni bil nihče, ker sta tipa, ki sta začela fight, takoj, ko sta izvedela, da je bila klicana policija, s****ila... Evo, čekiraj OS.

Pikado
07.01.2007, 15:35
Spiritual Beggars....
SbnIlq-tWGs

Hannes Coetzee...
cLresN6yZEY

Rokia Traore...
iPbUkI-FuXs

Ah Nina...:clown: :rolling:
4aD9GYrYtAo

Pikado
07.01.2007, 15:42
Vau, pa res si dal najboljši komad od Dresden Dollsov... :D
A njihovo zadnjo ploščo si že poslušala...

Njuška Trap
07.01.2007, 15:53
A njihovo zadnjo ploščo si že poslušala...
Ne še, sem nekako prelena, vse mi z zaostankom v ušesa prihaja... :angel:

Bonfire Madigan - Many Into One
_KeUI-H5cpM

tolstoyed
07.01.2007, 17:50
sunn o)))
bxF8Nm8_2jw

tolstoyed
07.01.2007, 17:54
pa še mal bolj vidno (in slišno)
B8trf71AiNY

Tanatie
08.01.2007, 04:36
smashing pumpkins - pug (live):
_pGs3PMLTCY

btw glede annie lennox pa bowieja, je kul moment, pa ful sta tko eroticno nabito zgledala, sam je zenska mal pretiravala z makeupom ce mene vprasas...je pa itak eden boljsih koncertov ever tole bil...

Pikado
08.01.2007, 18:41
Polly Jean Harvey...
OwY_bFBU1x0

Come...
EudzISMrfYg

16 Horsepower....
nnj5OqF8s90

Tindersticks...
o76AUUXe7ts

Verbal
08.01.2007, 22:32
Die Toten Hosen - Alles aus Liebe.
Pa naj še kdo reče, da Švabi niso za rock....:2thumbs:

MT2vQvDuE8g

bluesy
09.01.2007, 23:17
tale

5Az_7U0-cK0

in

HCjwr0YG7ow

ter

abFsnnsa_6A

:drop:

tolstoyed
10.01.2007, 01:03
kaj pa donkey rhubarb
poevLGQ74Co

pa rubber johnny
ULvEZ78NVfo

al pa sheena is a parasite
p6TLBixY6Lk

Pikado
10.01.2007, 19:30
Tom Waits....
8nlo5VjJYA0

ExyRMqX8eOA

oLW0l5sUOC4

N_CHZ8z-t6M

Tanatie
12.01.2007, 05:10
rolling stones - wild horses unplugged...

2od7L09K_zk

3nity
12.01.2007, 05:54
Pearl Jam - Jeremy :P (kje so srednješolski časi
kKB-RFu8GAc

3nity
12.01.2007, 05:58
REM - Losing my religion
HF_nO6k0W_0

REM - Drive
T658OB7DjmQ

REM - Everybody hearts
c2vyYHFO7jg

3nity
12.01.2007, 06:01
pa še malo od Georga Michaela :shy:

Fastlove
G-J8CoCl6fU

Careless Whisper
0yePoVfYpfA

ok, vas ne bom več mučila z njim ;)

Pikado
14.01.2007, 19:48
Geraldine Fibbers.....
ibJZUXuD16s

aqf_iQqI_Xk

Social Distortion...
QfC4gBDTEEQ

8ZqsjEfpCeo

3nity
15.01.2007, 07:28
Katie Melua

I cried for you
ftZAZWLrWKo

Nine million bicycles
J9Jfb_iuy4k

Verbal
19.01.2007, 12:04
SLOVENIJA !!!!!!

zEmeTT3x8RU

clea
19.01.2007, 12:15
Severina Mili moj

J5CJsaHQiks

Pa upam da nima zdej kdo težave v hlačah zarad nje:angel:

Gonzo
19.01.2007, 12:41
Tool - Parabol / Parabola

RiV_ue-PbL4

Verbal
19.01.2007, 12:47
Severina Mili moj

Pa upam da nima zdej kdo težave v hlačah zarad nje:angel:

Jaz že ne! - edino levo zapestje me malo boli...

Verbal
19.01.2007, 13:54
South Park - Wendy

Besedilo njene pesmi:

Mrs. Landers was a health nut,
she cooked food in a wok.
Mr. Harris was her boyfriend,
and he had a great big..
cock-a-doodle-doodle the rooster just won't quit,
and I don't want my breakfast,
because it tastes like..
shitzus make good house pets,
they're cuddly and sweet,
monkeys aren't good to have 'cos they like to beat their..
meeting in the office a meeting in the hall,
the boss he wants to see you so you can suck his..
Balzac was a writer he lived with Alan Funt,
Mrs. Roberts didn't like him but that's cuz she's a..
contaminated water can really make you sick,
your bladder gets infected and blood comes out your..
dictate what im saying 'cos it will bring you luck,
and if you all don't like it, I don't give a flying ****.

oHpPyUkJLtk

clea
23.01.2007, 16:03
You could be mine

v=-1kvYvBiNKg

Preveč za en dan.

Nincha II.
23.01.2007, 19:53
Breaking Benjamin - So Cold

LxBPF1aKwWw

Godsmack - Voodoo

yn0CnVGWmGE

Wolfmother - Woman

sFPQuMAfj1Q

Wolfmother - White Unicorn

ZajUzLY--iQ

Pikado
24.01.2007, 21:12
Inkubus Sukkubus...
IXLa2qnRaUs

ErtOp6A_mpY

Meni neznana izvedba...pevka je iz Inkubus..
GLhoV-2gvw8

Cradle Of Filth...
bAwxSG2OR1c

Pikado
24.01.2007, 21:15
Amon Amarth...
JFq2YJKYa-k

Prong...
jMvgiIQiGhY

Cathedral...
d9Qdj7pt7Iw

Pikado
30.01.2007, 18:51
Ekova...Iran, Francija, Alžirija...
XnyQNwzia3c

Blackfire...narod Dine (Navajo)....indijanski punk rockerji...:2thumbs:
F6LFNCryryA

Lo'Jo...Francija, Alžirija...prihajajo v Ljubljano :P
HLNOU53opjQ

Naseer Shamma...Irak....
yY152bc_pjA

Aldebaran
31.01.2007, 08:52
ultimativni Dire Straits: Sultans Of Swing
0emlgzeqEGs

So Far
fcnP5CjOy1Y

čudežni
31.01.2007, 11:25
BIMk0wkevoE

Abronsius
31.01.2007, 21:45
David Bowie in pa Annie Lennox ob spremljavi Queenov... eden najlepših trenutkov tistega nepozabnega aprilskega večera na Wembleyu.

TUQcGX7Jd80

Pa še original izvedba by Freddie Mercury na istem stadionu, 6 let pred zgornjim posnetkom. Še pred komadom pa Freddie izvede tisto svojo značilno pevsko poigravanje s publiko :2thumbs: ... matr ga pogrešam. :(

faUuwRDRrqA

Abronsius
31.01.2007, 22:04
Uh... Who Wants To Live Forever v živo prav tako na Wembleyu :O ... pred komadom pa še Freddiejev komentar o takratnih govoricah, da so tik pred razpadom :D

BApaVMqAVtc

Mashyca
01.02.2007, 17:47
To sem danes dobila, po moje si je vredno ogledati ...

Slon in Sadež sta izdala nov videospot... res zabavno in jutri, v petek, 1.2.2007, bodo v okviru oddaje Lestvica na drugem (drugi program TV Slovenija ob 17:10), prvič v zgodovini javnega zavoda RTV Slovenija, zavrteli novi videospot skupine Slon in Sadež, Mati nas pretepa.
Po premiernem vrtenju spota, ga bodo tudi predvajali in sicer v isti oddaji.
Vsi oboževalci dotične skupine in tudi javnega zavoda, ste vljudno vabljeni k spremljanju oddaje, tisti, ki imate bogate starše ali službene telefone, pa lahko sodelujete tudi pri telefonskem in sms glasovanju za naj videospot vseh časov.

Pikado
03.02.2007, 17:29
Einstürzende Neubauten.....
_TssuSYrxVI

Kaada in Mike Patton...
ybFE68QqBhI

David Hykes...
X03ZJ6eLQzU

Kongar-ol Ondar...
GyOOUixo9TA

Pikado
07.02.2007, 21:20
Nine Inch Nails.....
K1Zulx4mjHk

Mum....
SfQ_fm2CYXQ

Lhasa De Sela.....
Iz92bYnFiA0

Diamanda Galas...
wp8TYDh1nrE

Abronsius
08.02.2007, 20:21
Več kot desetminutni Ghost Love Score (Nightwish) v živo...

Hu5J7_Ct8oE

clea
09.02.2007, 17:36
Moj najljubši komad ta teden

CDvLJC0vnss

clea
10.02.2007, 13:23
Tale komad mi je všeč

Sheryl Crow - If it makes you happy

Bzn8HbKlAzU&mode=related&search=

Nincha II.
10.02.2007, 13:41
Skupina OOMPH! je zmagala na nemskem izboru za Eurosong :D
Zgleda, da upajo, da jim bo finska kitarska scena prinesla par tock :approve:

Zmagali so pa s tole pesmijo .... ("Träumst du?) , kateri jim pomaga se pevka Die Happy, Marta Jandova

xwh-iPoegyM

Pa se njihova "Die Schlinge", pri kateri sodelujejo z Apocalyptico ...

y7xBpCH5vu4

In z Nino Hagen v komadu "Fieber" ...

ye1x5_VqZnw

Pikado
11.02.2007, 19:51
Po odličnem koncertu Lo'Jo, se v okviru glasbe sveta v CD obeta še en zanimiv dogodek...
Kurdsko-turška pevka Aynur in Mercan Dede z vrtečo dervišinjo...
sIqxl3mnCJU
AmJpGtHd2XA

Garmarna...
LExEHAftbOk

Warsaw Village Band....
tQg8RIRseZI

Abronsius
11.02.2007, 20:54
Tole je Nina Hagen ob spremljavi Apocalyptice in pa komad od Rammsteinov - Seeman.

aJbmG0R9Xzk

Verbal
11.02.2007, 22:15
Tale komad mi je všeč

Sheryl Crow - If it makes you happy

Bzn8HbKlAzU&mode=related&search=

It can't be that bad. :approve:

Abronsius
20.02.2007, 19:32
Rammstein - Seeman

(Live Aus Berlin)

wI-KACehr_A

Goreči Till... Rammstein :veryevil:

3FVHrcMv8WQ

In pa še moja naj komada Wilder Wein, zelo redko zaigran v živo :(

1EIBjZBl9K4

in pa Klavier, kjer Till dokaže da zna zapeti, kot se spodobi :2thumbs:

d3b6GbSL_X4

Pikado
22.02.2007, 09:45
William S. Burroughs....
C7Z_08o108E

Ursula Rucker...
cfHtqMOZcZc

The Black Heart Procession...
VoxqmrfTi6c
nnasL_LEQfU

The Sleepy Jackson...
_w2TWvKDuco

čudežni
24.02.2007, 16:06
xTUK01Qq_Aw

Pikado
26.02.2007, 19:51
Dead can Dance...:approve:
tfBxIxfnueA

Tluogv9EGTQ

JDTx4B1a1is

FfryheCU_Q8

kvaka
02.03.2007, 22:37
Da ne bo tu samo neka muzika, evo malo športa.
uchUEVmjWM0

Lahko pa ugibate, kdo je športnica. ;)

kvaka
02.03.2007, 22:51
Še en precej gimnastično razpoložen:
6hDGAvqwgdk

Njuška Trap
07.03.2007, 12:45
Jonathan Richman & Modern Lovers - Egyptian Reggae
gg7WG6tCbrw

Pikado
07.03.2007, 20:38
The Raveonettes....
WxKq5BxaaCc

Psycho Path....
OOscL-TRJrU

Borghesia...
mlF_LrS-1Cc

The Gits...
lkgVXunccuk

bluesy
11.03.2007, 18:50
Mary Timony - Dr. Cat

Ali-NaqyBNY

Pikado
11.03.2007, 19:58
Tanya Evanson...skrivnostna vrteča dervišinja na koncertu Mercana Dedeja, ni samo plesalka, ampak vsestranska ustvarjalka...:2thumbs:
VS0DCb7Z7xY

MC5...
6Cg0qJ-ieRk

The Hives...
ZF1318xDPnM

Dead Boys...
VKDPBovSF-M

sati
24.03.2007, 00:20
1hnaq4BV9qQ

amaze646
31.03.2007, 14:03
Pac Jimi. Nora improvizacija.

http://www.youtube.com/watch?v=BtPl2uUPUtQ

Marduk1
11.04.2007, 20:49
http://video.google.com/videoplay?docid=9061315803437836951&hl=en

Abronsius
12.04.2007, 20:32
Tole je pa Tarja Turunen (ex Nightwish) nekoliko drugače, kot smo jo bili navajeni :2thumbs:.

You Would Have Loved This

cW7iwxTBjk8

Nixia
14.04.2007, 10:15
Diyala - Raw --> http://www.youtube.com/watch?v=enUx3VTFkSA

sati
01.06.2007, 05:36
JFZ8tuk5JLE

Abronsius
27.06.2007, 11:19
Manic Street Preachers... špilajo pa Motorcycle Emptines + A Design for Life :p

KhhJo-fUGdU

summer
28.06.2007, 13:16
ko tudi Simon utihne:d

1k08yxu57NA

zverina
28.06.2007, 18:53
ko tudi Simon utihne:d

1k08yxu57NA

:2thumbs: enkratno.

Tale Paul Potts je zdaj v VB velika zvezda, letos ga je celo kraljica povabila na rojstnodnevno zabavo.

summer
29.06.2007, 07:40
mislim, nisem mogla verjet, ko je začel pet, kr mravljinci....res...svaka čast:)

zverina
29.06.2007, 08:51
mislim, nisem mogla verjet, ko je začel pet, kr mravljinci....res...svaka čast:)

men tud, mogoč zato, ker tak bogi zgleda.

summer
29.06.2007, 09:06
men tud, mogoč zato, ker tak bogi zgleda.
ja :d pa že ko je reku, da mobitele prodaje in da bo opero pel....:sleepy: :d mi je kr slabo ratal....pol je pa začel s svojo okroglo glavco in krivimi zobmi...in kr nisem mogla verjet:d :approve: svaka čast

sati
08.07.2007, 08:39
4ADh8Fs3YdU

Abronsius
21.07.2007, 10:28
Wolfsheim - Once In A Lifetime... lepi spomini :p

WkGGi_uUaPc

bejba020
22.07.2007, 10:15
men je pa ta res dober :) lol

LNJ9w8KJdKY

Abronsius
25.07.2007, 09:15
Tole je pa zares odličen spot..., kot da bi nekdo ujel moje najbolj utrgane sanje. Pevka je ženska, ki sedi za mizo in ugrizne v jabolko.

Royksopp - What Else Is There

O2VxjnpxTR0

sati
06.08.2007, 20:51
Malo indijske eksotike. :)

jXgVcl6gZ-Y&eurl=

Abronsius
08.08.2007, 10:38
Somebody To Love - Queen Live At The Bowl :p :p :p... Đorđi se lahko skrije, anede Nitka :veryevil::d

aduNahDPjBA

sati
10.08.2007, 22:58
Z_6MU4bszDc&mode=related&search=

George Harrison

Abronsius
10.08.2007, 23:12
Tole je pa Paul Carrack... ljubitelji Floydov se ga boste zagotovo spomnili po odlično odpetem "Hey You" komadu na Watersovem koncertu ob padcu berlinskega zidu. :p

D1Q8srD48xk

Drugače je pa Paul bil tudi član benda Mike + The Mechanics, ki so med drugim posneli tudi tole čudovito pesem. Mene vedno spomne na minljivost življenja in pa kako zelo pomembno je, da povemo svojim najdražjim, kako zelo jih imamo radi, ko so še z nami, ker jutri jih morda ne bo več in besede bodo ostale neizrečene.

The living years
(Mike And The Mechanics)

http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=2493257

paradox
14.08.2007, 17:37
Tole je pa zares odličen spot..., kot da bi nekdo ujel moje najbolj utrgane sanje. Pevka je ženska, ki sedi za mizo in ugrizne v jabolko.

Royksopp - What Else Is There

O2VxjnpxTR0...surreal :approve:

amaze646
18.08.2007, 12:51
Nova zadeva by Public Enemy

Dokaz, da vecni upornik Chuck D kjub svojim letom ostaja edinstven. Tekst, zvok vse pri Publicih ostaja svojevrstno. Besedilo tega komada je ubitacno.

pCx5Std7mCo

sati
31.08.2007, 19:42
dXnBBJ4qq8s

Pablo
13.09.2007, 06:46
TANATIE, imaš odličen okus!:2thumbs:

No, ne čisto vse.;)

Marduk1
13.09.2007, 07:31
OHdwZCVZmg8

sati
10.10.2007, 23:19
zJxxcYxaVqY

Abronsius
12.11.2007, 11:51
Tole je verjetno že vsem poznan komad Thorn v pantomimični izvedbi.... no klele mate "ultimnativno verzijo", kjer se pantomimiku na odru pridruži tudi pevka komada Natalie Imbruglia :approve:

F0hAUN4bYVk

sati
18.11.2007, 14:11
RWK888oWJK4&feature=related

redfax
18.11.2007, 21:09
Đapanci igrajo Highway star od Deep Purplov... Instrumentalno jih povsem zadanejo, ceprav imajo prakticno vse instrumente po duplo, na klaviaturah pa Lorda lovijo celo trije (:d ), ampak vokal ... Cista zmaga pa, ko vzame v roke "pistolo" za meglo in dela zaveso... :rolling:

http://www.youtube.com/watch?v=b-ZxlxTvjI8

Tanatie
19.11.2007, 06:05
TANATIE, imaš odličen okus!:2thumbs:

No, ne čisto vse.;)

um, hvala...I guess...

damn it, pozabu sm kako se kodo vpise...anyway, tuki je link...komad iz house MD...http://www.youtube.com/watch?v=T6iUBd2D38E

Tanatie
19.11.2007, 06:12
dt1fB62cGbo

ok mislm da sem dojel...anyway, kitarska verzije enga sicer solidnga komada...