Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pohvala SIOL forum

anarchy
09.12.2006, 02:41
No treba pa res pohvaliti Siol, ker ima dober forum, ker recimo T-2 in pa Telemach ga nimajo, vsaj ne, da bi jaz vedu in to je zalostno, ker prav bi bilo, da bi vsak ISP mel svoj forum, tako, da se lahko tam kaj poklepeta ali pa poda kaksne pohvale ali pritozbe.

Jaz nimam internet preko siola, toda vseeno uporabljam ta forum, ker ga moji ISP nima, poleg tega pa sem se ze tako navadu tle, da mi je kar vsec. Moram res reci, da je pohvale vredno od siola, ker ma tak forum in, da ne brisejo kar tako kritik in pripomb ali morda kaksnih prevec neprijetnih tem, tako, da je tle svoboda govora kr vredu, seveda v okvirih normalnih meja.

sojus
09.12.2006, 10:24
Jp, vse pohvale Storžu in njegovi companiji:rolling: , kar te za*ebava lepo prosš da zrihtajo in s tem ne rabš čakat po telefonu....:2thumbs:

Vse pohvale:rolling: :D

:2thumbs:

ervin34
09.12.2006, 10:28
:2thumbs: :2thumbs:

rock
09.12.2006, 12:42
prva obletnica prenove foruma je padla

Lepo odziven je postal tudi info@siol.net kar pred dobrega pol leta še niti slučajno ni bil!

Storž je pa z svojo energijo, ki jo vlaga v naše probleme in včasih kaprice itak poglavje zase in je dvignil ta sklop foruma na uporabno raven.

se premika v pravo smer!

J_O
09.12.2006, 21:22
prva obletnica prenove foruma je padla

Lepo odziven je postal tudi info@siol.net kar pred dobrega pol leta še niti slučajno ni bil!

Storž je pa z svojo energijo, ki jo vlaga v naše probleme in včasih kaprice itak poglavje zase in je dvignil ta sklop foruma na uporabno raven.

se premika v pravo smer!

d28
09.12.2006, 22:57
Iskreno se pridružujem vašim komentarjem. Upam pa na nadaljevanje takšnega dela.

vučko stručko
09.05.2009, 16:17
:2thumbs::):2thumbs::):2thumbs::).....!!!!! ta forum je tak, kot se šika, in garantirano ne bi bil v nasprotnem primeru njegov član! hvala tistim, ki ste ga in ga še ustvarjate!

Rudibr
19.05.2009, 12:23
Zaradi takšnih zadev vztrajam pri Siolu oziroma Telekomu. Storž pa modro molči. ;)

Blond
19.05.2009, 21:39
dajte link do tega poslat tut Storžovemu šefu, mogoče pa se bo pri plači kaj poznalo ;)