Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Mp3

cliena
11.12.2006, 17:46
Pozdravljeni!
Vem da sem na ta forum ravno ne spada moje vprašanje, ampak vas vseeno prosim da mi poskusite odgovoriti.
Oktobra sem si kupila Mp3 za 30.000 SIT. Včeraj mi je počil ekran (padec iz 8ga nadstropja:dontknow: ne vem kk se je to zgodilo, neprevidnost?!?). Našla sem garancijski list ampak na njem ni bilo napisano nič! Ne žiga, ne podpisa prodajalca, ne št. računa ipd... Račun imam shranjen!
Zanima me ali lahko kljubvsemu grem v BigBang in nekako dam popravljati svoj Mp3? Četudi garancijski list ni izpolnjen in z računom?
Hvala za odgovore...
LP, Tjaša

temp64
11.12.2006, 18:40
Pozdravljeni!
. Včeraj mi je počil ekran (padec iz 8ga nadstropja:dontknow: ne vem kk se je to zgodilo, neprevidnost?!?). LP, Tjaša

:O .,..a ti si v redu?

ksimon
11.12.2006, 18:54
WTF temp?? :D

Zdaj pod garancijo sigurno ne bo šel (praske, razbit display, mogoče tiskavo vezje počeno).

Glede servisa pa se probi zment v Big Bang-u al pa pri kakem serviserju čeprav dvomim da se ti to sploh splača, ker bo servis dražji kot pa je nov Mp3 predvajalnik.

cliena
11.12.2006, 20:42
WTF temp?? :D

Zdaj pod garancijo sigurno ne bo šel (praske, razbit display, mogoče tiskavo vezje počeno).

Glede servisa pa se probi zment v Big Bang-u al pa pri kakem serviserju čeprav dvomim da se ti to sploh splača, ker bo servis dražji kot pa je nov Mp3 predvajalnik.
ej use čist use vredu dela sam ekran je poču pa sem že klicala na bigbang pa so mi rekli da bojo popravli da naj prinesem sam garancijski list pa obvezno račun! garancijski list za dokaz da ta predmet ima garnacijo :D tko da zrihtano...useen hvala

cliena
11.12.2006, 20:43
:O .,..a ti si v redu?
jojo js sm vredi:approve: pač na dvigalo sm čakala sm ga pa iz rok čez ograjo spusla :rolling: js sm šla pol z dvigalom dol...;) nism skočla za njim hehe

Nincha II.
11.12.2006, 21:18
ej use čist use vredu dela sam ekran je poču pa sem že klicala na bigbang pa so mi rekli da bojo popravli da naj prinesem sam garancijski list pa obvezno račun! garancijski list za dokaz da ta predmet ima garnacijo :D tko da zrihtano...useen hvala

Jst sm pa zmer mislla, da ti garancija v teh primerih, ko si sam kriv za nastalo skodo (npr. nenamerno metanje mp3ja iz 8.stuka dol :D ) na kupljenem predmetu, ne velja :dontknow:

Sej je fino, da so tko prijazni in ti bodo to na garancijo popravli, sam ne poznam dost takih primerov ;)

snežko
11.12.2006, 22:03
:) nisem sigurn, da bodo upošteval kot garancijo...lahko da samo hočjo preverit če je blo res tm kupljen, ker nekje težijo in nočjo popravljat mp3 iz usa in nemčije in dražje računajo popravilo kot če pri njih kupljeno...

vssekakor sporoči končni izid... me zanima

cliena
14.12.2006, 17:13
Jst sm pa zmer mislla, da ti garancija v teh primerih, ko si sam kriv za nastalo skodo (npr. nenamerno metanje mp3ja iz 8.stuka dol :D ) na kupljenem predmetu, ne velja :dontknow:

Sej je fino, da so tko prijazni in ti bodo to na garancijo popravli, sam ne poznam dost takih primerov ;)
Na garancijskem listu je pisalo, da če se v roku pol leta pokvari (kakorkoli, počen ekran, da se glasba ne sliši dobro, da preskakuje komade in tk naprej) da to popravijo...pa že...:dontknow: če se pa v več kot pol leta morš sam plačat! Je pa firme Sandisk in ma 2 leti garancije...Sej sama se ne zastopim s tto elektroniko pa tem sam tk so mi rekli :D zdej bojo pač mogli popravt! :veryevil:

cliena
14.12.2006, 17:14
:) nisem sigurn, da bodo upošteval kot garancijo...lahko da samo hočjo preverit če je blo res tm kupljen, ker nekje težijo in nočjo popravljat mp3 iz usa in nemčije in dražje računajo popravilo kot če pri njih kupljeno...

vssekakor sporoči končni izid... me zanima
Ej sej če mi mislijo kaj težit, jim ga bom tam pusla pa bom novga kupla...:D mpg kupujem in sploh ne vem zaka sem tej kupla tt mp3:D boš pa izvedi izzid....

Nincha II.
14.12.2006, 18:41
Na garancijskem listu je pisalo, da če se v roku pol leta pokvari (kakorkoli, počen ekran, da se glasba ne sliši dobro, da preskakuje komade in tk naprej) da to popravijo...pa že...:dontknow: če se pa v več kot pol leta morš sam plačat! Je pa firme Sandisk in ma 2 leti garancije...Sej sama se ne zastopim s tto elektroniko pa tem sam tk so mi rekli :D zdej bojo pač mogli popravt! :veryevil:

Ja, ves ce se pokvari po trgovski definiciji, kar zadeva garancijo pomeni, da ga nisi poskodovala ti s svojo malomarnostjo, kar se verjetno obe strinjava, da je s tvoje strani bla - drugace ti ne bi padel z 8.nad. :D

Pri tebi je tako, da se ni pokvaril (napaka na softwaru, itd), ampak si ga ti pokvarila, ker ti je dol padel, tko da imas res veliko sreco, ce ti bodo zastonj popravili. ;)

el_juero
14.12.2006, 19:09
Daj povej, če na koncu ne boš rabla plačati....men se tudi zdi vse čudno. Na sploh ni šanse, da bi ti šli to popravljati iz naslova garancije. Razen če bi v garancijski izjavi pisalo, da je odporen na padce iz višine npr. 20 metrov itd... :) Tu ni v igri samo prodajalna, ampak tudi servis. Ne vem sicer kako imajo tam pošlihtano, če pa je to res, pa je dobra reklama za big bang.

Glede garancije pa tak. Uveljavljaš jo lahko tudi s samim računom in praznim garancijskim listom, čeprav bi praviloma le-ta moral biti potrjen.

cliena
22.01.2007, 16:28
Evo...mp3 je zrihtan, ampak morala sem plačati 9 €...:d pooleg tega sem kupila še nov mpg in zdaj imam oboje...LP, Tjaša