Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : kateri brivnik?

findet_nemo
14.12.2006, 13:23
nameravan kupiti brvinik,pa ne vem katerega naj, ker se mi nekak ne splača kupovat britvic, ko se moram brit 2x na teden. Gledam tam nekje od do 30 tisoč, z tem da bi naj imel možnost prilagajanja britvice.Nebi pa rad kasiral kake mozolje zaradi tega, ker imam občutljivo kožo...nekdaj sem uporabljal brvnik, a so bili rezultati porazni :D verjetno je bila kriva teta puberteta:rolling:
no,kaj predlagate,vaše izkušnje..doživljaji,se je zaželjeno:2thumbs:

soncnica
14.12.2006, 17:59
js kupujem brivnik- ne zase ampak za darilo:D in so nasveti moskih prjatlou taki, da je dobr da ma "tri glave"- baje...sm pa gledala u Merkurju- majo kr neki izbire....:approve:

cliena
14.12.2006, 18:07
js kupujem brivnik- ne zase ampak za darilo:D in so nasveti moskih prjatlou taki, da je dobr da ma "tri glave"- baje...sm pa gledala u Merkurju- majo kr neki izbire....:approve:
Ja to pa res...Zdej je ful reklam na TV za brivnike s tremi glavami...Baje dobr brijejo! Pa tut ne za mene anmpak za mojga fanta, sm se odločla da mu bom kupla nekej takega za božička;)

massive
30.12.2006, 16:03
če imaš občutljivo kožo potem kupuj britvice.

Katrin
30.12.2006, 16:33
Ja, tri glave... in zamenjava rezila na eni glavi stane pol 3.390 sit po komadu...

Octapus
13.01.2007, 11:51

Tako je.

d28
13.01.2007, 11:56

Ni nujno. Sam imam Philips s 3 glavami in se naštima kako nežen oz. grob naj bo.

Poleg tega se da kupiti prav posebej za brivnike od Old Spicea neko emulzijo, ki kožo zmehča
in zaščiti pri britju. Preverjeno deluje!

Sam pa kombiniram brivnik in britvice.

Don Corleone
11.02.2007, 17:07
tisti ki imamo občutljivo kožo dobro vemo da je za britje edina rešitev BRITVICA in nikakršen brivnik s 3 ali 15 glavami

d28
11.02.2007, 18:43
tisti ki imamo občutljivo kožo dobro vemo da je za britje edina rešitev BRITVICA in nikakršen brivnik s 3 ali 15 glavami

V mojem primeru to 100% ne drži! :nonono:

Z uporabo posebne emulzije za brivnike kožo tako namastim, da brivnik dobesedno polzi po obrazu, z nastavitvijo bližine reza pa še bolj prilagodim britje mojemu tipu kože.

Jaz imam pri britju vratu, ki je najbolj občutljiv, z britvico skoraj vedno pordečelo kožo medtem, ko pri brivniku z emulzijo tega nimam.
Je pa britvica dobra za egzaktne predele recimo brki okoli nosu, zalizci ipd.;)

mojcajanez
20.02.2007, 15:43
Sicer imam slabe izkušnje s prodajo po pošti in TV, vendar, ali je kdo kupil električni brivnik za mokro britje?
To se mi zdi dobra ideja in možno je, da je to manj agresivno za kožo?

mojcajanez
24.04.2007, 16:03
Ta brivnik od TOP SHOP-a je Kleen Kut N Dry. Ali ga kdo ima in kakšne izkušnje ima z njim. LP