Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nohti

cliena
14.12.2006, 17:20
Oi! Mam zelo slabe in krhke nohte. Uporabljala sem že veliko lakov z dodatnimi vitamini in pač tistimi stvarmi ki nohte krepijo...Nekaj je pomgalo nekaj spet ne...Tk da vas prosim če poznate kak takšen lak in mi ga priporočate :veryevil: hvala!

clea
14.12.2006, 17:26
Oi! Mam zelo slabe in krhke nohte. Uporabljala sem že veliko lakov z dodatnimi vitamini in pač tistimi stvarmi ki nohte krepijo...Nekaj je pomgalo nekaj spet ne...Tk da vas prosim če poznate kak takšen lak in mi ga priporočate :veryevil: hvala!
Jst ti predlagam da greš na tiste stojnice Manikira, maš jih pa v City parku, pa v Hiper Mercatorju v Šiški in na Viču(verjetn še kje, jst za te tri vem). Une punce, ki tam delajo ti bojo sigurno znale svetovat. Prodajajo pa tud nek kokr podlak. Z njim narediš "kuro". Tri dni ga nanašaš plast za plastjo. Potem pa ga še en mesec uporabljaš kot podlak. Ko si piliš nohte moraš obvezno noht zapirat, z uno pilico, ki je za polirat si nakonc, ko si jih spiliš mal pogladiš in se potem ne lomijo tolk. Upam da sem kej v pomoč:)

cliena
14.12.2006, 17:28
Jst ti predlagam da greš na tiste stojnice Manikira, maš jih pa v City parku, pa v Hiper Mercatorju v Šiški in na Viču(verjetn še kje, jst za te tri vem). Une punce, ki tam delajo ti bojo sigurno znale svetovat. Prodajajo pa tud nek kokr podlak. Z njim narediš "kuro". Tri dni ga nanašaš plast za plastjo. Potem pa ga še en mesec uporabljaš kot podlak. Ko si piliš nohte moraš obvezno noht zapirat, z uno pilico, ki je za polirat si nakonc, ko si jih spiliš mal pogladiš in se potem ne lomijo tolk. Upam da sem kej v pomoč:)
OOO hvala ti ;) vsaka vaša pomoč mi vlk pomeni :D hehe bom poskusla to ja...:P če bo pomgalo bom povedla rezulatate :LOL:

soncnica
14.12.2006, 17:55
se mi zdi, da je pr nohtih tko- al mas trde al mas pa mehke...nekih bistvenih sprememb v trdoti pomoje ne mors narest....js mam sicr sreco, da mam ful trde, sam...take mam ze od nekdaj..:dontknow:

cliena
14.12.2006, 18:08
se mi zdi, da je pr nohtih tko- al mas trde al mas pa mehke...nekih bistvenih sprememb v trdoti pomoje ne mors narest....js mam sicr sreco, da mam ful trde, sam...take mam ze od nekdaj..:dontknow:
No to je tut res sam če maš lak na nohtih so nohti tut trši! Usaj malo...Je pa seveda spet odvsino od vrste laka...

lady_lucifer
14.12.2006, 18:11
mgoče bi blo pa celo boljš, da si ne pacaš teh lakov na nohte...

cliena
14.12.2006, 18:15
Sej si ne pacam kakih farbnih :nonono: prozorn lak...pa če nimam laka gor je groza!

lady_lucifer
14.12.2006, 18:21
s to fino kemijo si jih po moznosti se bolj unicujes.

cliena
14.12.2006, 18:22
:dontknow: tudi mogoče

clea
14.12.2006, 18:51
Jst sem mela nohte včasih obupne, pa si jih nisem pretirano lakirala. Potem sem jih pa začela intenzivno negovat, kar pomeni pri piljenju zapirat, pa lak uporabljam skoz, pa eno kremo za nohte mam, ki si jo nanesem vsak večer in so se mi izboljšali, ne vem če so lih bolj trdi, sam lomijo in cefrajo se mi pa ne več.

cliena
14.12.2006, 20:30
:D aha hvala...

silence
15.12.2006, 15:37
Oi! Mam zelo slabe in krhke nohte. Uporabljala sem že veliko lakov z dodatnimi vitamini in pač tistimi stvarmi ki nohte krepijo...Nekaj je pomgalo nekaj spet ne...Tk da vas prosim če poznate kak takšen lak in mi ga priporočate :veryevil: hvala!Lak?!!! :O :nonono: B kompleks si kupi! :approve:

Morena
18.12.2006, 18:38
MicroCell2000 - Nail Repair

Cifra
28.12.2006, 08:33
Jest sem imela tudi krhke, lomljive in mehke nohte. Zadnje leto pa so se mi tudi lasje začeli nenormalno trgati. Poskusila sem s tableti: FidiVal retard(vitamini B - za lase) in FidiBiotin za nohte. Po enem mesecu jemanja se mi je stanje ful izboljšalo. Zdaj imam po dolgem času spet lahko daljše nohte :P

clea
28.12.2006, 12:16
Jest sem imela tudi krhke, lomljive in mehke nohte. Zadnje leto pa so se mi tudi lasje začeli nenormalno trgati. Poskusila sem s tableti: FidiVal retard(vitamini B - za lase) in FidiBiotin za nohte. Po enem mesecu jemanja se mi je stanje ful izboljšalo. Zdaj imam po dolgem času spet lahko daljše nohte :P
Kje se pa dobi ta Fidibiotin?

stLARA
28.12.2006, 12:48
Kaj pa nega obnohtne kožice? :blush:

Cifra
28.12.2006, 12:50
Kje se pa dobi ta Fidibiotin?
V lekarni. Stane pa nekaj čez jurja

clea
28.12.2006, 12:54
Kaj pa nega obnohtne kožice? :blush:
ah ta kožica ne?:nonono: Baje ni dobro da se jo striže. Nej bi si jo enkrat na dan nazaj potiskale, jst si jo kar z brisačo, prej si roke namažem s kremo. Dobijo se pa tud razna olja, ki so namenjena prav kožici, sam ne vem kok so kej uporabna:nonono: S to kožico mam pa res stalne težave.

freya
28.12.2006, 13:21
Jst sem mela nohte včasih obupne, pa si jih nisem pretirano lakirala. Potem sem jih pa začela intenzivno negovat, kar pomeni pri piljenju zapirat, pa lak uporabljam skoz, pa eno kremo za nohte mam, ki si jo nanesem vsak večer in so se mi izboljšali, ne vem če so lih bolj trdi, sam lomijo in cefrajo se mi pa ne več.

kaj to pomeni pri piljenju zapirat??

clea
28.12.2006, 13:24
kaj to pomeni pri piljenju zapirat??
Pomen, da si konice na konc, ko si jih spiliš, še s tisto pilco, ki je za polirat nohte mal pogladiš, da se ne cefrajo.

Matya
03.02.2007, 10:07
Ste kdaj poskusile z masažo nohtov z olivnim oljem? - ali kakšnim podobnim, zelo dobro vpliva na nohte.

clea
03.02.2007, 11:27
Ste kdaj poskusile z masažo nohtov z olivnim oljem? - ali kakšnim podobnim, zelo dobro vpliva na nohte.
Nisem še probala, sam se pa sliš dobra ideja. Predvsem za obnohtno kožico?

Lencka
03.02.2007, 14:02
Za obnohtno je fajn zvečer pred spanjem obilen nanos ognjičevega mazila. Mehča.
Za nohte pa je meni pomagal od essence utrjevalec - v müllerju se ga dobi, je pa edina stvar, ki je prinesla vsaj majhen rezultat pri meni... (Če se glih spomnim... :clown:)
Ne vem če so tablete z raznimi žnj-kompleksi toliko bolj zdrave... so že boljše banane :D

soncnica
16.02.2007, 12:43
gelirane? to naj bi blo isto kot "uliti" nohti?sj nevem, sam se mi zdi, da so cene od 6-8 bivsih presernov?

Kajli
16.02.2007, 13:14
Ja nekako podobno kot uliti, samo načinov geliranih nohtov je več in materialov iz katerih se delajo tudi. Ta material in način s katerim imam jaz narejeno je meni super.

Ja cene so pa nekje od 25 eurov naprej. :)

Najboljše pa je ,ker nimaš potem nobenega dela en mesec, pa lakirat ti jih ni treba kar naprej, tko zelo priročno vse skupaj.

La-di-da
17.02.2007, 18:46
Jst sm mela dva nohta, ki sta se mi stalno lomila in cepila. Men je ful pomagala vitaminska krema za nohre od Oriflejma. Ampak res pomaga! Še sama sem bla presenečena:dontknow: .

roxa
18.02.2007, 21:00
Jst sm mela dva nohta, ki sta se mi stalno lomila in cepila. Men je ful pomagala vitaminska krema za nohre od Oriflejma. Ampak res pomaga! Še sama sem bla presenečena:dontknow: .

resno?:shy:

kr1
20.02.2007, 21:31

Ja, poznam.¨Imam tudi jaz podobne probleme. Pa mi je prijateljica svetovala prozorni lak MICRO CELL 2000. Dobiš ga v Mullerju in stane cca 12 eurov. Navodila so priložena. Delaš intenzivno kuro 3 tedne in nohti so res precej bolj trdni in se ne lomijo in cefrajo. Moja prijateljica si je ful ojačala nohte, meni pa tudi deluje. Probaj, saj nimaš kaj izgubit. Pa velik sreče!:2thumbs:

roxa
21.02.2007, 09:35
Ja, poznam.¨Imam tudi jaz podobne probleme. Pa mi je prijateljica svetovala prozorni lak MICRO CELL 2000. Dobiš ga v Mullerju in stane cca 12 eurov. Navodila so priložena. Delaš intenzivno kuro 3 tedne in nohti so res precej bolj trdni in se ne lomijo in cefrajo. Moja prijateljica si je ful ojačala nohte, meni pa tudi deluje. Probaj, saj nimaš kaj izgubit. Pa velik sreče!:2thumbs:

kdo to dela?:shy:

clea
21.02.2007, 14:01
roxa, probaj nail power, dobiš ga na stojnici od Manikure, v City parku, pa v tavelkem mercatorju v šiški, pa na viču tud se mi zdi. deluje pa po istem principu kot Micro cell, tko da delaš kuro. men je res ful pomagal.

roxa
21.02.2007, 19:21
roxa, probaj nail power, dobiš ga na stojnici od Manikure, v City parku, pa v tavelkem mercatorju v šiški, pa na viču tud se mi zdi. deluje pa po istem principu kot Micro cell, tko da delaš kuro. men je res ful pomagal.

a to je tud trdilec al kaj?:shy:

clea
21.02.2007, 19:25
Ultra strong utrjevalec. Res pomaga. Jst mam nohte zdej ful lepe in močne, edin en se mi nonstop lom, ker je baje v korenu zlomljen in mu ni pomoči,tko so mi djal:dontknow:
Sem pa odprta še za kakšen predlog.

roxa
21.02.2007, 19:30
Ultra strong utrjevalec. Res pomaga. Jst mam nohte zdej ful lepe in močne, edin en se mi nonstop lom, ker je baje v korenu zlomljen in mu ni pomoči,tko so mi djal:dontknow:
Sem pa odprta še za kakšen predlog.

men je rekel dermatolog uničen matrix:(
verjetno je to isto k zlomljen koren, kaj pravš?

men dva nagajata:shy:

clea
21.02.2007, 19:31
men je rekel dermatolog uničen matrix:(
verjetno je to isto k zlomljen koren, kaj pravš?

men dva nagajata:shy:
Verjetno res;)
Kaj ti je svetoval dermatolog?

roxa
21.02.2007, 19:32
Verjetno res;)
Kaj ti je svetoval dermatolog?

da ni rešitve:(

clea
21.02.2007, 19:37
Zadnjič mi je ena rekla, da nej si ga kar z lepilom za umetne nohte skupi zalimam kadar se mi zlom:D
Mogoče probam:rolling:

clea
05.05.2007, 10:22
O Roxa.

Kako kej zlomljen matrix?:angel:
Kej bolš?
Men se še zmeri skoz lomi in mi čist nič ne pomaga, zdej si dajem skoz umeten noht na un prst, ker mam ostale daljše, da pol vsaj nekak zgleda, čeprav se mi zdi, da si ga bom s tem še bolj uničla.

lp

roxa
09.05.2007, 12:08
O Roxa.

Kako kej zlomljen matrix?:angel:
Kej bolš?
Men se še zmeri skoz lomi in mi čist nič ne pomaga, zdej si dajem skoz umeten noht na un prst, ker mam ostale daljše, da pol vsaj nekak zgleda, čeprav se mi zdi, da si ga bom s tem še bolj uničla.

lp

isto:(

zverina
13.05.2007, 20:05
saj umetni nohti so bolj sexy.:2thumbs:

cliena
25.06.2007, 08:17
saj umetni nohti so bolj sexy.:2thumbs:

:sleepy: hvala z vzpodbudne besede :)

roxa
25.06.2007, 14:51
to je enako, kot če bi čez slabe lase, poveznil lasuljo ...

verjetno še slabše, ker ima sigurno negativne posledice

Danza
05.07.2007, 17:30
Hm glede teh Manikirinih stojnic sm bla tm sprasvala kako bi si utrdila nohte ker sicer sm mela dolge ampak so se mi kr pogosto lomil. Pa mi je podturila milijon enih stavri za to pa za uno in sm kr precej placala pol pa sploh pomagal ni:mad: Pol mi je pa kolegica dala en sam lak od Avona k nej bi utrjeval in magicno pomaga:P
Aja pa glede zlomlenih oziroma natrganih nohtov se dobi zdj v Mullerju tut k nek mini selotejpk in zaleps cez noht in se pol zaraste nazaj:d pa morm rect da pr men to kr deluje:)

TuNina
05.07.2007, 17:32
zlomljen noht se zaraste nazaj? :d
to mora bit pa res eno medicinsko čudo :d

spartan
05.07.2007, 21:20

...jaz za vse priporočam binglovo olje....tako za nohte kot za zdravo lasišče pri ženskah.....da o sexy izgledu na plaži ne bi izgubljal besed:clown:

ni kaj...to so taprave arcneje za vse ženske težave:approve:

xena
05.09.2007, 17:57
B-kompleks in namaži si nohte z dobrim lakom.. JESSICA

freya
05.09.2007, 19:56
...jaz za vse priporočam binglovo olje....tako za nohte kot za zdravo lasišče pri ženskah.....da o sexy izgledu na plaži ne bi izgubljal besed:clown:

ni kaj...to so taprave arcneje za vse ženske težave:approve:

kje pa kupim to olje :dontknow:

spartan
03.10.2007, 07:00
kje pa kupim to olje :dontknow:

a binglovo olje.....pridi k meni, pa ti bom pokazal:approve:

kobilica
03.10.2007, 07:21
a binglovo olje.....pridi k meni, pa ti bom pokazal:approve:

Fuj.... za nekatere, ki ne veste, kaj je binglovo olje... proizvod iz moškega penisa ali t.i. sperma.... bljak...

moje izkušnje z nohti. Ko sem jih nehala gristi po 16 letih, sem imela strašno trde. Nikoli se niso lomili. Neko obdobje je bilo pred letom dni, ko so se pa strašno lomili... kupila sem lahk z kalcijem od fingersa in morem rečt, da je pomagalo... zdaj so zopet trdi in nelomljivi....

KissMe
18.10.2007, 12:05
Js sm mela pred nekaj leti res hude nohte, zdej se mi pa ful cepijo. In sem poskusla s kremo DIKLA (k jo majo pomoje v vseh drogerijah pa tud draga ni) in mi ful pomaga. Res je, da pr zelo poškodovanih nohtih pač traja kkšna dva mesca, da preraste in ga odstrižeš, ampak drugač je pa res super.

Glede lakov in škodljivosti... pr men laki ne igrajo nobene vloge, čist nč razlike ni, al si jih lakiram al ne, po moje je to odvisno od tega kolk so nohti zdravi. Če maš ful dobre, ti jih noben lak ne more uničt.

c.zeta.jones
21.10.2007, 15:11
punce... js pa že 4 leta nosim umetne nohte, al jih pa grem ulit... ampak nobeni tega ne priporočam.. noht je tako uničen, da verjetno nikdar ne bom imela več lepih(magari kratkih)... :(

TuNina
21.10.2007, 16:24
ampak umetne kremplje pa še naprej nosiš?

Irina
22.10.2007, 01:51
punce... js pa že 4 leta nosim umetne nohte, al jih pa grem ulit... ampak nobeni tega ne priporočam.. noht je tako uničen, da verjetno nikdar ne bom imela več lepih(magari kratkih)... :(

Lepo, da si vsem bodočim kandidatkam, ki mislijo, da so umetni nohti rešitev, pošteno povedala kakšne so posledice. Pod umetnimi nohti se naš noht "zaduši". Postane krhek in mehak. Upam, da boš čim prej zbrala pogum in se odpovedala temu "dodatku". Prvi mesec bo kakor nočna mora, naslednji že ne bo več tako hud. Vsak večer si namaži roke z oljčnim oljem in masiraj prst po prst. Nato natakni bombažne rokavice, ki jih imej na rokah preko noči. To lahko postoriš tudi preko dneva, kadar ti čas dopušča. Pri izboru hrane glej na vsebnost vitamnina B12.

spartan
31.10.2007, 22:12
...jaz še zmeraj priporočam binglovo olje:approve:

KissMe
02.11.2007, 11:38
Ne vem če ti ga bo ratal u promet spravt hehe, bl slabo kaže;)

Irina
02.11.2007, 16:44
...jaz še zmeraj priporočam binglovo olje:approve:

In zakaj ga še ni moč dobiti v prosti prodaji, ali gre samo za ponudbo na domu?

nattka
03.11.2007, 09:15
In zakaj ga še ni moč dobiti v prosti prodaji, ali gre samo za ponudbo na domu?

ker bi bilo malce nerodno nalivanje direkt v flaške pred strankami ...

sori freya, je bilo močnejše od mene ...:blush:

Irina
03.11.2007, 15:03
Ampak to bi bilo lahko še bolj vabljivo. Nagovor kupki: Pripravljeno osebno za vas.

spartan
05.11.2007, 14:34
... iz te prvobitne moške esence, ki ženske spravlja v srečo/nesrečo se ni pametno norčevati:angel:

V promet pa gre vedno bolj....... kolk kažejo zadnje statistike:clown:

Irina
05.11.2007, 16:10
Spartan, nič se ne norčujemo, moraš vedeti, da nima vsaka ženska doma Bingla, in vsak moški tudi ne ženske. Če je ravno to olje primerno tudi za nohte ne vem. Dokazano pa je, da dober partnerski odnos zelo dobro vpliva na celoten organizem.

spartan
05.11.2007, 19:47
ja...tu ti pa moram dat cist prov :kisses:

souL
19.12.2007, 16:02
Jz mam čist fajn nohte. Nimam sicer dolgih, zarad športa, sam so močni pa za moje pojme tut lepi. :rolling:

Kaja
19.12.2007, 16:12
Jaz imam čisto svoje, pa vam povem, da nobeni umetni niso tako dobri, kot moji natur....kar se pa lomljenja pa cepljenja tiče, vam pa povem iz lastnih izkušenj, da veliko psiha vpliva (stres, pa ta jajca).

KissMe
20.12.2007, 18:10
U glavnem... če pustimo to binglovo olje tam kjer je, zaenkrat...;) odkrila sem res neki dobrga za nohte!!! Od Art Deco Nail teraphy serum. Sicer ni glih pocen (no ja, to pač merim po svojem žepu), ampak ful pomaga in to fuuuul hitr! Sigurn bolš k binglovo olje-ja spartan, sm probala :blush: :rolling:

souL
20.12.2007, 18:32
Kje si pa to kupla?

KissMe
20.12.2007, 21:17
V Beautique v Mercatorju.