Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Internet ne dela

mato02
15.12.2006, 14:26
Zanima me zakaj mi internet po priklopu na trio ne dela. Imam sagemov modem, internet pa imam čez router na dva računalnika. Omrežna povezava je vzpostavljena vendar mi internet ne dela.
Če kdo ve kako bi to obpravil bi prosil da mi pomaga!!

lp
Matej

storz
15.12.2006, 14:36
Zanima me zakaj mi internet po priklopu na trio ne dela. Imam sagemov modem, internet pa imam čez router na dva računalnika. Omrežna povezava je vzpostavljena vendar mi internet ne dela.
Če kdo ve kako bi to obpravil bi prosil da mi pomaga!!

lp
Matej

probaj zdaj

mato02
15.12.2006, 14:45
ne še vedno mi ne dela, mogoče je problem pri routerju

storz
15.12.2006, 14:47
ne še vedno mi ne dela, mogoče je problem pri routerju

prej je bil problem tudi tukaj ker so te prestavil na centrali, samo zdej pa ne vidim več da bi router probaval. 13.50 je nazadnje nekaj probal. Pokliči na 0801000 - 3

mato02
15.12.2006, 14:54
ok Hvala

Filet
17.12.2006, 21:37
V zadnjih dneh opažam pogoste prekinitve povezave, kjer pomaga le reset Sagema (delujočega v načinu modem). Zanimivo pa je to, da telefonija deluej normalno, tudi ko se ne morem priklopiti na modem preko njegovega IP-ja.

Storz, :mad: a ste morda izvajali kakšna dela na modemu ali pa na omrežju, da so se napake ponovno pojavile(:censored: ). Pa tako lep mir je bil več kot pol leta, postal sem prav zadovoljen s kvaliteto storitve - še celo več, priporčal sem jo vsem, ki imajo slabe linije!

Očitno se zagovorjenega kruha res največ poje!

Ali pa mi morda ponovno crkuje Sagem - izteka se mu namreč garancija, pa bi ga zamenjal še pravočasno?

Hvala za odgovor!!
Filet

storz
18.12.2006, 06:44
V zadnjih dneh opažam pogoste prekinitve povezave, kjer pomaga le reset Sagema (delujočega v načinu modem). Zanimivo pa je to, da telefonija deluej normalno, tudi ko se ne morem priklopiti na modem preko njegovega IP-ja.

Storz, :mad: a ste morda izvajali kakšna dela na modemu ali pa na omrežju, da so se napake ponovno pojavile(:censored: ). Pa tako lep mir je bil več kot pol leta, postal sem prav zadovoljen s kvaliteto storitve - še celo več, priporčal sem jo vsem, ki imajo slabe linije!

Očitno se zagovorjenega kruha res največ poje!

Ali pa mi morda ponovno crkuje Sagem - izteka se mu namreč garancija, pa bi ga zamenjal še pravočasno?

Hvala za odgovor!!
Filet

a si lahko za test za kakšen dan nastaviš modem kot router? pa da vidimo če bo dol padal. Ko sem preverjal je bila linija videti v redu.

fami
18.12.2006, 06:53
Pozdravljeni, al mi lahko gdo pove kaj se dogaja z mojim internetom, namreč v soboto okoli 10.30h se je povezava prekinnila in po klicu na 0801000 mi je bilo rečeno da bo napaka odpravljena v ponedeljek, no včeraj zvečer je vse skupaj spet začelo delat za 10 minut in spet konec. No danes zjutraj sem videl da je vse postavljeno vendar ne vem ali bo normalno delalo, sem namreč v službi in bom le to lahko ugotovil popoldne.

hvala in lp

storz
18.12.2006, 06:58
Pozdravljeni, al mi lahko gdo pove kaj se dogaja z mojim internetom, namreč v soboto okoli 10.30h se je povezava prekinnila in po klicu na 0801000 mi je bilo rečeno da bo napaka odpravljena v ponedeljek, no včeraj zvečer je vse skupaj spet začelo delat za 10 minut in spet konec. No danes zjutraj sem videl da je vse postavljeno vendar ne vem ali bo normalno delalo, sem namreč v službi in bom le to lahko ugotovil popoldne.

hvala in lp
jest pridem do tvojega modema, tako da pomoje bi ti moral internet delati. probaj se poklicat na svojo telefonsko

fami
18.12.2006, 07:06
Hvala storz, trenutno zgleda da dela, bom pa prosil za pomoč popoldne po 16.00uri če se mi bo spet vse skupaj obesl,
pa še to ali mi lahko približno poveš zakaj se mi je vse skupaj obesel

lp