Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Siol se bo združil z Telekomom?

M.T.
15.12.2006, 15:43
Vsaj tko piše na strani od borze...http://seonet.ljse.si/menu/default.asp?document_id=23770

Siol kot blagovna znamka pa ostaja...

stan
15.12.2006, 15:53
mogoče im pa gre vnos,da je siolov telefon cenejši,ter jim naročniki bežijo na siol

joze
15.12.2006, 15:58
A pol bom mel pa pri isti firmi dva telefonska računa?

gloris
15.12.2006, 17:16
A pol bom mel pa pri isti firmi dva telefonska računa?
Naročnikom SiOL-a bo pripojitev prinesla številne ugodnosti in koristi. Lažje in na enem mestu bodo lahko urejali vse zadeve, povezane s telefonijo, internetom in IP TV, učinkovitejši bodo klicni centri in ostale storitve, skupni račun pa jim bo olajšal poslovanje in znižal stroške. Uporabnikom bo zagotovljena še boljša podpora in servis.

kitl
15.12.2006, 17:25
Mah to je itak že vseskozi ena in ista firma samo sedaj bo to še uradno postala :D

Sese12
15.12.2006, 17:37
Mah to je itak že vseskozi ena in ista firma samo sedaj bo to še uradno postala :D

Točno tako. Se podpišem pod to izjavo tudi jaz :rolling:

pskrlj
15.12.2006, 17:47
Kaj to pomeni tudi to, da bo mozna popolna razvezava zanke povsod, ker ne bo vec izgovora, da so DSLAMI od Telekoma in ne od SiOLa? ...sedaj bodo vsi od Telekoma...

LP

Sese12
15.12.2006, 18:09
Kaj to pomeni tudi to, da bo mozna popolna razvezava zanke povsod, ker ne bo vec izgovora, da so DSLAMI od Telekoma in ne od SiOLa? ...sedaj bodo vsi od Telekoma...

LP

Po navadni kmečki logiki bi moralo tako biti. :2thumbs:
Ampak pri nas so možne tudi drugačne nelogične rešitve, tako da moramo počakati, kaj bo čas prinesel :nonono: :dontknow:

AlienRex
15.12.2006, 18:20
Tudi na Siol.net (http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=4&article_id=1406121515375685&cid=103&pgn=1) je ze. Upajmo na pozitivno...se je pa pred casom ze govorilo, da se bo Telekom prodal skupaj s Siolom in Mobitelom v paketu...bomo videli kaj bo.

T-a-d-e-j
15.12.2006, 21:45
Je pa problem, da bo sedaj še težje zagotavljat "nepristranost" telekoma do različnih operaterjev. Ali pa samo jaz vidim ta problem?

d28
15.12.2006, 21:49

Se strinjam, zato pa so stalno enaki problemi na Telekomu in Siolu. In tudi katastrofalen odnos do strank imata enak. :nonono:

kitl
15.12.2006, 21:58
Glede strank se strinjam samo iz Telekomove strani iz Siolove ne. Siol je bil do mene zelo fer a se bojim, da bo sedaj pod okriljem TK postal isti drek kot je TK. Evo en lep primer, ki ga trenutno doživljam. Podal sem nalog za prehod iz ISDN-ja na PSTN, 7 novembra 2006. Do danes niso naredili čisto nič, čeprav imajo rok 30 dni. Ta teden klical miljonkrat poslal urgenco po faksu in sedaj čakam. Pa naj še kdo reče, da je TK firma, ki dela za dobro državljanov RS.

bobi
15.12.2006, 23:05
Glede strank se strinjam samo iz Telekomove strani iz Siolove ne. Siol je bil do mene zelo fer a se bojim, da bo sedaj pod okriljem TK postal isti drek kot je TK. Evo en lep primer, ki ga trenutno doživljam. Podal sem nalog za prehod iz ISDN-ja na PSTN, 7 novembra 2006. Do danes niso naredili čisto nič, čeprav imajo rok 30 dni. Ta teden klical miljonkrat poslal urgenco po faksu in sedaj čakam. Pa naj še kdo reče, da je TK firma, ki dela za dobro državljanov RS.

Se strinjam!!
Siol bo z združitvijo sigurno izgubil, vprašanje pa je kdo bo vse to skupaj kupil?
Upajte da ne bo deutsche telekom, ker potem je konec z neomejenimi dolpotegi za fiksno ceno.

mihies
16.12.2006, 09:01
Je pa problem, da bo sedaj še težje zagotavljat "nepristranost" telekoma do različnih operaterjev. Ali pa samo jaz vidim ta problem?

Ja, res. Namesto da bi šli v obratno smer (ločitev Telekoma in SIOLA)..:censored:

Sharac
16.12.2006, 09:56
Siol je bil vseskozi v 100% lasti Telekoma, ki je v lasti države tako, da vse skupaj ni nič posebnega in se povsem strinjam business as usual. Samo nekaj ne sme noben spregledat, da gre tu za državo, ki je dolga leta ovirala vstop drugih v to panogo (saj to danes še vedno počne - le da bistveno manj očitno) in dejansko podpirala in sankcionirala državni telekomunikacijski monopol. In če maš monopol res ni težko biti najboljši še posebaj če si dolgo edini :). Na srečo pa se tudi temu monopolu čas izteka in bo kmalu sTelekoma&Co ušlo še več strokovnjakov kot jih je že ostali bodo pa managerji (uni iz raznih projektnih skupin :)), ki bodo sigurno še bolj "uspešno" vodili državno podjetje do razprodaje in nato DEJAVU tranzicije all over again se strinjam business as usual for Slovenia.

wishmaster
17.12.2006, 13:27
Koncn neki dobrega. Vsaj kdor bo hotel bo lahko imel razvezan dostop.

rda
17.12.2006, 15:07
Koncn neki dobrega. Vsaj kdor bo hotel bo lahko imel razvezan dostop.
Naj se tvoje besede pozlatijo :)

wishmaster
17.12.2006, 16:05
Se bodo 1000%. Ker to glede razvezanega dostopa je trenutno samo Siolova politika. Telekom ze sedaj ponuja razvezan dostop (vsaj po cenikih sodec). V resnici pa to ni noben tehnoloski bav bav. Pogoj je samo, da si prikljucen na centralo.

Sese12
17.12.2006, 19:19
Mene pa zanima kako bo sedaj s telefonijo ?

SiOL-ovi uporabniki imamo medsebojne klice zastonj.

Bodo mogoče sedaj tudi klici v Telekomovo omrežje cenejši ali zastonj ?

Abronsius
17.12.2006, 19:27
Mogoče pa sedaj vendarle dočakam menjavo Telekomovega kabla med mano in sosedom, zaradi katerega sem moral skenslati T-2 in preiti nazaj k Siolu, kjer mi namesto popolnega mrka, kot je bil pri T-2, modem sedaj deluje bolje, se pravi "zgolj" z nekajkratnimi izklopi na dan. :nonono:

J_O
19.12.2006, 21:18
Zanima me, ali bo tudi Telekom po združitvi, prešel na elektronsko izdajanje računov, tako kot ima to sedaj urejeno Siol? (seveda za tiste, kateri smo se odločili zato)

milijana
19.12.2006, 21:44
:mad: So samo malo glumili ??!

gloris
19.12.2006, 23:12
SiOL je že vse od nastanka v lasti Telekoma http://podjetje.siol.net/o-podjetju/zgodovina/

eisenhower
20.12.2006, 08:55
SiOL je že vse od nastanka v lasti Telekoma http://podjetje.siol.net/o-podjetju/zgodovina/

to že, ampak že kak let se govori, da ga popolnoma vzel pod okrilje, torej ne bo več siol kot podjetje ampak samo še telekomova storitev

sam upam, da se to ne bo nikol nardil:nonono::nonono::nonono:

Death Paladin
20.12.2006, 13:21
Mene pa zanima kako bo sedaj s telefonijo ?

SiOL-ovi uporabniki imamo medsebojne klice zastonj.

Bodo mogoče sedaj tudi klici v Telekomovo omrežje cenejši ali zastonj ?

To je bil tud moj prvi pozitivni pomislek :) . Vendar tezko verjamem.

miran74
20.12.2006, 21:01
To za nas uporabnike ne bo nič dobrega kaj bo z telefonijo bo potem tudi znotraj telekoma zastonj ali se bo vse tudi notraj siola plačevalo po ceniku ki ga ma telekom za telefonijo.
Kaj bo z cenami adsl

M.T.
21.12.2006, 07:05
.?,,,,?

Miran dej vstavi zgornje zadeve v tvoj post in poskusi še enkrat:nonono:

Jst mislim, da ne bo zastonj.

Še zmeri bosta to 2 različni omrežji. Je pa tudi vpršanje kaj bi APEK rekel na to.

Tommy Kebab
23.12.2006, 19:13
Mislim, da jim tukaj APEK nič ne more.