Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : NOD32 najboljši protivirusnik letošnjega leta

mckeky
17.12.2006, 13:13
Neodvisna organizacija za primerjanje protivirusnih izdelkov AV-Comparatives (www.av-comparatives.org) je na podlagi serije testiranj od februarja do novembra 2006 razglasila NOD32 Antivirus za najboljšo protivirusno rešitev leta 2006. Svojo odličnost je NOD32 dokazal zlasti na področju proaktivne hevristične detekcije in hitrosti pregledovanja.

Obenem je NOD32 prejel že 41. nagrado organizacije Virus Bulletin za 100-odstotno odkrivanje virusov in tako še naprej trdno drži prednost pred vsemi konkurenčnimi protivirusnimi izdelki, saj je na testiranjih že 8 let trdno v vodstvu na področju zaznavanja virusov.

_Es_
17.12.2006, 14:50
Popolnoma zaslužena nagrada. NOD32 je res daaaleč najbolši program za viruse kar sem jih kdaj imel

genetik
17.12.2006, 17:08
tut sam sem izredno zadovoljen z njim...kater FW pa priporočate za zraven???

mckeky
17.12.2006, 17:30
Mah.. js mam kr nawadnega od SP2... Kdo ti bo pa sew danes udirat v pc... no, mam pa se preko routerja tk da je se mal bol zihr.. Bolje je poskrbeti za anti spyware programe.
Ce pa se useeno odlocas za firewall pa mislim da je zone alarm prawa zadewa.

anarchy
18.12.2006, 04:09
Ma mislim, da je avast se najboljsi, saj vidis res, da deluje, saj marsikdaj kaj najde, cim gres na kaksno sumljivo stran, ker ne zazna le viruse, temvec tudi razne zlonamerne kode ali skripte in ne vem s kaj.

mrjerry
18.12.2006, 10:17
Tvoje osebno mnenje je seveda popolnoma primerljivo z mnenjem organizacije, na katero se sklicuje mckeky

bobi
18.12.2006, 10:23
NOD in avast sta oba zelo dobra a-virusnika, s tem da Avast krepko več obremenjuje komp, ker ima tudi veliko več nastavitev.

krompircek
11.01.2008, 13:49
hahaha...fw od sp2...haha...dej mi ip ce upas, pa bos vidu ka ti bo pomagal win fw

pa se komentar na noda:
nod se zdi dober, ker tisti, ki ga uporabljate, pac nimate pojma kaj vam dela in ker vam nic ne dela in ker vi ne veste, da vam nic ne dela, se lahko nod se naprej dela da dela in vi ga boste se kr hvalili.

joe
11.01.2008, 14:11
hahaha...fw od sp2...haha...dej mi ip ce upas, pa bos vidu ka ti bo pomagal win fw

pa se komentar na noda:
nod se zdi dober, ker tisti, ki ga uporabljate, pac nimate pojma kaj vam dela in ker vam nic ne dela in ker vi ne veste, da vam nic ne dela, se lahko nod se naprej dela da dela in vi ga boste se kr hvalili.

No no, da tiu res ne bom postavil mašine, kot sem jo že enkrat takšnim strokovnjakom kot si ti. Ko je bilo pa treba vdret, jih je pa vse motilo. Od posodobitev naprej. Ne sanjaj. Če si pa res takšen strokovnjak, potem pa povej, ker bom postavil zadevo pa, da te vidim.

_Es_
11.01.2008, 20:46
pa se komentar na noda:

Ma ti se delaš da veš kaj mutiš.

zeriX
11.01.2008, 21:06
Ma ti se delaš da veš kaj mutiš.

On ve da NOD32 ne more odstranit "sistemsko podpisanih virusov". :rolling:

Slowhand
12.01.2008, 15:45
mal je odvisno tud to,kero recenzijo bereš....
baje je Norton Internet Security 2008 najboljša paketna rešitev....
še posebej,če je nameščen na Linuxu....:rolling::rolling::rolling::rolling::rol ling::rolling::rolling:
ja hec mora bit...

sicer pa NOD32 ni tko slab....če je licenčen in pravilno nastavljen (nastavitve so tud pomembne)
se mi zdi,da ima večina probleme z downloadanimi skrekanimi verzijami......
pa način surfanja po netu (100 odprtih programov naekrat,pa še je premal) tud naredi svoje....
ko so odprte vse pipce,da bi še slon skoz padu,ne pa en mali zlobni virus....

krompircek
16.01.2008, 09:15
glede na to, da je bil nod primoran menjati politiko(se pravi, da je sel iz enoznacne protivirusne zaščite na paket za bolj celovito zaščito), bi jst reku, da mu verjetno ne gre ravno najbolje. Vsi testi novega produkta, so slabi, kar je logično, saj nimajo izkušenj na področju optimizacije in usklajevanja delovanja posameznih modulov v eno celoto. Ne recem, da se v nekaj časa ne bodo razvili, vendar imajo v primerjavi z drugimi ponudniki kar precejsnjo zamudo( se mi zdi da kr vec kot 3 leta), zato verjetno še nekaj časa en bo konkurenčen ostalim rešitvam.

sori...sam trditev, da nekaj ni slabo pac ni dovolj tehten argument, ki bi prepričal poučene uporabnike...res pa je, da se nekoga, ki se na zadeve ne spozna, hitro prepričaš s populističnimi floskulami-glejte kako janši laufa,lol(sam to je pa že druga tema, knede)