Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : problemi pri snemanju muske na MP3 player

WarlordAlexander
18.12.2006, 17:14
Pozdravljeni!
Imam en problem katere mi pri 50% zasedenosti na Mp3 playerju ne morem več snemat gor, napiše mi za en write protection, zakaj to, in kje se to vklopi, da bi lahko napolnu cel Mp3 player? Imam pa ta Mp3 player http://www.mimovrste.com/katalog/product.php?product_id=1580030623&mid=8120
Hvala!

sahlene
31.12.2006, 16:22
Preko česa ti to dodajaš glasbo na ta MP3? (ne vem namreč je poseben kakšen program zraven bil priložen in jo dodajaš preko tega...)
Če glasbo gor kopiraš direkt (s tem mislim, če greš na My Computer - Removable Disc in nanj kopiraš glasbo) mislim da ne bi smelo biti problemov.

Slowhand
31.12.2006, 17:37
sformatiraj in dodeli ves prostor za muzko (očitno maš del rezerviran za programe)
b reku da je to problem,če pa ni,se pa ponovno oglas...

predvidevam,da si ustrezen program dobu zraven playerja,če ne bomo pa alternativo poiskal...

cliena
01.01.2007, 10:55
Preko česa ti to dodajaš glasbo na ta MP3? (ne vem namreč je poseben kakšen program zraven bil priložen in jo dodajaš preko tega...)
Če glasbo gor kopiraš direkt (s tem mislim, če greš na My Computer - Removable Disc in nanj kopiraš glasbo) mislim da ne bi smelo biti problemov.
Se popolnoma strinjam! :shy: Nekateri imajo direkten vtičnik in se enostavno sam ''vtaknejo'' v računalnik. Nekateri so na kable in se prek kabla povežejo na računalnik...Sestrin mp3 ima naprimer nek program prek katerega nalaga glasbo. Jaz pa svojega enostavno povežem, grem v mapo z glasbo in kopiram na mp3. Čisto enostavno.

fazan
01.01.2007, 11:06
Če ima program ga moraš inštalirati ,ker zgleda da gre za strojno opremo potem pa delaš vse tako kot na svojem mp3 ne more bit nobenme razlike kajti cd ki ste ga zraven dobili ni zato da ga gledate ampak uporabite pa malo še navodila pa bo delalo.Sicer gre pa za skoraj enakega tvojem mp3 treba ga pa bo menda formatirat predno se da nalagat gor musko.

WarlordAlexander
01.01.2007, 17:43
jest snemam musko preko programa Total Commander, tm se mi zazna nov removable disk pa sam grem na mislm d F: pol pa sam kopiram to na MP3 player, bom probu program dol posnet.